Garmin Iron Triathlon Ślesin 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Krzos Tomasz (Ławniczak Maciej, Wójcik Sławomir) Bielawy 40-49 704
Roszyk Roksana (Dorota Paprocka, Sławomir Kowalski) Łomianki 40-49 681
Tenderenda Karolina (Aleksandra Paduch, Anna Piecyk) Łomianki 18-19 656

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczewski Michał Toruń 30-39 -
Bartłomiejczak Jakub Zagórów 30-39 658
Białoń Małgorzata Plewiska 40-49 642
Brzezińska Paulina Łódź 20-29 662
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Cal Ewa Stare Miasto 50-59 -
Ciamciak Olaf Chodzież 18-19 686
Cichoszewska Agata Wolsztyn 30-39 621
Cieślik Wojciech Łódź 30-39 677
Ciupa Jarosław Bydgoszcz 40-49 -
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 627
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-49 612
Dębowski Maciej Wagrowiec 40-49 706
Długosz Marek Wartkowice 50-59 652
Dobrosz Michał Łódź 30-39 635
Domagalski Maciej Łódź 30-39 688
Dubla Andrzej Łódź 40-49 630
Dulkiewicz Mariusz Toruń 30-39 -
Duła Marcin Niewiadow 30-39 -
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Frankowski Błażej Toruń 30-39 668
Galant Waldemar Łęczyca 40-49 678
Gałązka Maciej Świebodzin 40-49 643
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 684
Gasza Radek Konstancin Jeziorna 40-49 -
Goląb Grzegorz Warszawa 60-… 698
Golis Maksymilian Zgierz 16-17 696
Gretka Olga Łódź 30-39 701
Gruszecka Anna Poznań 20-29 640
Gruszecka Olga Stare Miasto 20-29 645
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 644
Hendler Wojciech Tomaszów Mazowiecki 30-39 651
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 685
Jagas Agnieszka Grabina 40-49 619
Janicki Robert Ślesin 40-49 663
Janiszewska Urszula Łomianki 40-49 666
Janiszewski Jakub Łomianki 18-19 659
Jankowiak Jakub Konin 30-39 -
Jurkowska Anna Olszowice 40-49 699
Kabza Mariusz Startowa Góra, Gm. Rzgów 40-49 690
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 673
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 616
Kapela Basia Poznań 30-39 667
Kaźmierczak Mateusz Łódź 16-17 638
Kolasa Piotr Lodz 30-39 615
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 632
Krasnodębska Agata Warszawa 30-39 695
Krzos Tomasz (Ławniczak Maciej, Wójcik Sławomir) Bielawy 40-49 704
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 691
Kulesza Sebastian Sieradz 40-49 636
Kurek Piotr Kicin-Ślesin 30-39 661
Kurzac Piotr Ostrów Wielkopolski 30-39 631
Kuźma Wojciech Bydgoszcz 50-59 705
Leśniewicz Mariusz Konin 40-49 637
Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 16-17 633
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 634
Lipiec Konrad Warszawa 40-49 676
Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi 30-39 679
Łazarowicz Maciej Dąbrowa Górnicza 40-49 650
Majchrowicz Adam Szczecin 20-29 -
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 675
Makowski Jarosław Konin 40-49 613
Manuszak Przemo Kleczew 30-39 646
Mazerant Maciej Łódź 40-49 -
Mazur Adam Wrocław 20-29 669
Mazur Maciej Wrocław 30-39 692
Metzger Laurent Piotrków Trybunalski 40-49 694
Michalak Bartosz Łódź 40-49 626
Mikołajczyk Paweł Kramsk 30-39 -
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 672
Namyślak Radosław Koło 40-49 660
Namyślak Renata Koło 40-49 664
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 711
Niedźwiedziński Roman Ślesin 40-49 -
Nowak Anna Siekierki Wielkie 30-39 655
Nowak Filip Konin 20-29 707
Nowak Paweł Siekierki Wielkie 30-39 654
Okońska Maria Łódź 30-39 624
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 702
Olszewska Katarzyna Warszawa 30-39 617
Opiela Paweł Miastko 18-19 -
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 629
Panus Marta Lodz 30-39 -
Pastuszka Ania Warszawa 40-49 693
Pawiński Zbyszek Łódź 60-… 683
Perzyński Wojciech Konin 50-59 639
Pietrzak Adam Gowarzewo 20-29 648
Pikorski Dominik Zabrze 20-29 -
Płotka Emilia Koszalin 30-39 641
Protasiewicz Mikołaj Poznań 20-29 674
Przychodzień Rafał Warszawa 40-49 708
Ptak Jacek Warszawa 30-39 614
Rettig Agata Chodzież 18-19 657
Roszyk Roksana (Dorota Paprocka, Sławomir Kowalski) Łomianki 40-49 681
Różański Karol Toruń 30-39 713
Rybicki Artur Toruń 30-39 665
Ryta Arkadiusz Poznań 20-29 697
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 611
Sobierajczyk Kinga Pleszew 20-29 714
Sośnierz Tomasz Łódź 30-39 618
Swistak Karolina Belsk Duzy 40-49 700
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 628
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 -
Szmyt Anna Brzeźnio 30-39 710
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 682
Szymala Tomasz Łódź 40-49 649
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 647
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Talarczyk Jakub Łódź 40-49 625
Tenderenda Karolina (Aleksandra Paduch, Anna Piecyk) Łomianki 18-19 656
Tłuczek Krzysztof Łódź 30-39 671
Tokarski Damian Piotrków Kujawski 40-49 687
Turkowski Adrian Kazimierz Biskupi 20-29 680
Wieczorek Ania Kalisz 40-49 -
Wiśniewski Damian Ślesin 20-29 620
witkowski jarek Poznań 40-49 689
Wiza Artur Warszawa 40-49 623
Wiza Hugo Warszawa 16-17 622
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 703
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 670
Zatorski Maciej Warszawa 40-49 712
Zawiasa Dorota Łódź 30-39 -
Zimny Bartosz Poznań 30-39 653
Zwolińska Monika Koło 40-49 709
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon