Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Rokicki Jacek (Owsik Damian) Lidzbark Warminski 30-39 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie 30-39 624
Andrzejewska Zofia Warszawa 20-29 625
Andrzejewski Michał Warszawa 30-39 631
Bagiński Jan Olecko 60-… 636
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 660
Bernatowicz Jarosław Piaseczno 50-59 633
Bieńkowski Zbigniew Pruszków 30-39 664
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 -
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Chajzer Julia Warszawa - Polska 30-39 -
Cherskaia Valeriia Kaliningrad 30-39 634
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 652
Chudoba Patryk Obidoba 20-29 -
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 613
Dimitrow Marcin Warszawa 40-49 639
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 666
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 641
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 619
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Gryszczuk Piotr Białystok 40-49 656
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-59 -
Interewicz Dorota Gdynia 50-59 657
Jaryst Paweł Ryn 40-49 627
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 18-19 -
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 626
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 612
Kaplińska Joanna Warszawa 30-39 621
Kisiel Mariusz Chotomów 40-49 -
Kołodziejski Marek Stawiguda 40-49 -
Kopania Grzegorz Augustów 40-49 665
Kopczyk Marcin Warszawa 30-39 637
Kord Arkadiusz Barczewo 20-29 649
Kordala-Kidrycka Marzena Białystok 30-39 635
Kruszniewski Jarek Suwalki 30-39 648
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 642
Litwin Bartosz Chełm 30-39 630
Maciejewska-Litwin Katarzyna Chełm 20-29 629
Makar Marcin Suwałki 18-19 651
Makowski Marek Warszawa 40-49 -
Malinowski Rafał Giżycko 20-29 645
Maroszek Karol Warszawa 30-39 644
Martyniak Aleksandra Warszawa 20-29 -
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 647
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 628
Mikielski Paweł Jaroty 30-39 -
Mironova Irina Nesterov 40-49 632
Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 18-19 643
Nowiczenko Dawid Suwałki 30-39 646
Orłowska Joanna Gołdap 20-29 623
Osyda Sylwia Łódź 30-39 658
Paniczko Anna Goldap 30-39 654
Płudowski Adam Łuków 16-17 -
Porowski Artur Łomża 30-39 663
Rokicki Jacek (Owsik Damian) Lidzbark Warminski 30-39 -
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 611
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 615
Sienkiewicz Sławomir Olecko 40-49 653
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 616
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 -
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 659
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 620
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 662
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 30-39 661
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 640
Ulański Maciej Sompolno 16-17 618
Urbanowicz Rafał Warszawa 30-39 638
Wąsowski Piotr Warszawa 20-29 -
Wierzynska Agnieszka Warszawa 40-49 650
Wiński Tomasz Gołdap 30-39 -
Wiza Artur Warszawa 40-49 614
Wiza Hugo Warszawa 16-17 655
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 617
Zalewski Dariusz Białystok 50-59 -
Zapilaj Daniel Ełk 20-29 622
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon