Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Bogdan Jacek (Andrzej Naszkiewicz, Maciej Kalinowski) Gołdap 30-39 270
Karnilowicz Dawid (Skrocki Kacper, Miłosz Januszkiewicz) Goldap 30-39 246
Rokicki Jacek (Owsik Damian, Pulikowski Paweł) Lidzbark Warminski 30-39 259

Lista główna

Name City Age group Start number
Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie 30-39 174
Andrzejewska Zofia Warszawa 20-29 175
Andrzejewski Michał Warszawa 30-39 181
Bagiński Jan Olecko 60-… 186
Bereda Krzysztof Warszawa 40-49 210
Bernatowicz Jarosław Piaseczno 50-59 183
Bieńkowski Zbigniew Pruszków 30-39 214
Bogdan Jacek (Andrzej Naszkiewicz, Maciej Kalinowski) Gołdap 30-39 270
Bogdaniuk Maciej Bęsia 20-29 253
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 267
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Brzóska Renata Kielce 40-49 266
Budrewicz Milena Warszawa 30-39 263
Chajzer Julia Warszawa - Polska 30-39 -
Cherskaia Valeriia Kaliningrad 30-39 184
Chmiel Andrzej Łódź 60-… 258
Chmiel Paulina Łódź 30-39 257
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 202
Chmurski Zbigniew Gospodarz 50-59 241
Chudoba Patryk Obidoba 20-29 -
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 163
Dimitrow Marcin Warszawa 40-49 189
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Falkowska Martyna Białystok 20-29 229
Figiel Arkadiusz Kalisz 50-59 251
Figiel Marzena Kalisz 50-59 271
Gajaszek Grzegorz Lublin 40-49 242
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 216
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 191
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 169
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Groszewski Radosław Dywity 40-49 273
Gryszczuk Piotr Białystok 40-49 206
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-59 -
Interewicz Dorota Gdynia 50-59 207
Jaryst Paweł Ryn 40-49 177
Jasionowski Marek Białystok 40-49 254
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 18-19 -
Jegliński Wojciech Olecko 40-49 268
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 176
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 162
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 275
Kaplińska Joanna Warszawa 30-39 171
Karnilowicz Dawid (Skrocki Kacper, Miłosz Januszkiewicz) Goldap 30-39 246
Kisiel Mariusz Chotomów 40-49 228
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 235
Kolyagina Anastasia Kaliningrad 30-39 225
Kołodziejski Marek Stawiguda 40-49 -
Konieczny Krzysztof Józefosław 40-49 265
Kopania Grzegorz Augustów 40-49 215
Kopczyk Marcin Warszawa 30-39 187
Kord Arkadiusz Barczewo 20-29 199
Kordala-Kidrycka Marzena Białystok 30-39 185
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 218
Krajcarska Paulina Siechnice 20-29 234
Krajcarski Tomasz Siechnice 20-29 217
Kruszniewski Jarek Suwalki 30-39 198
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 192
Kudosz Andrzej Gołdap 30-39 222
Litwin Bartosz Chełm 30-39 180
Lubiński Kamil Gdynia 20-29 262
Maciejewska-Litwin Katarzyna Chełm 20-29 179
Makar Marcin Suwałki 18-19 201
Makowski Marek Warszawa 40-49 -
Malinowski Rafał Giżycko 20-29 195
Maroszek Karol Warszawa 30-39 194
Martyniak Aleksandra Warszawa 20-29 249
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 197
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 178
Melkowski Marcin Iława 30-39 -
Michałowski Mateusz Gołdap 20-29 269
Mikielski Paweł Jaroty 30-39 -
Mironova Irina Nesterov 40-49 182
Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 18-19 193
Najuch Wojciech Tarnowskie Góry 30-39 231
Nowiczenko Dawid Suwałki 30-39 196
Nycz Arkadiusz Chełm 50-59 224
Okragły Emil Warszawa 30-39 240
Olszewska Agata Warszawa 20-29 250
Olszewski Łukasz Olsztyn 30-39 260
Orłowska Joanna Gołdap 20-29 173
Osyda Sylwia Łódź 30-39 208
Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 30-39 232
Owczarek Paweł Pabianice 40-49 237
Paniczko Anna Goldap 30-39 204
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-49 272
Piętowski Grzegorz Piastów 50-59 247
Płucienniczak Diana Olsztyn 30-39 239
Płudowski Adam Łuków 16-17 -
Porowski Artur Łomża 30-39 213
Prokop Piotr Józefosław 40-49 252
Rokicki Jacek (Owsik Damian, Pulikowski Paweł) Lidzbark Warminski 30-39 259
Romaniak Jaroslaw Warszawa 30-39 264
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-49 233
Rudlicka Karolina Tarnowskie Góry 30-39 230
Rusak Michal Gdynia 30-39 256
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 161
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 165
Sienkiewicz Sławomir Olecko 40-49 203
Smirnov Aleksandr Kaliningrad 50-59 227
Smirnova Svetlana Kaliningrad 40-49 226
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 238
Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 50-59 220
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 166
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 261
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 236
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 209
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 170
Szupszyński Tom Suwałki 30-39 219
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 212
Tadla Beata Ostróda 30-39 -
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 30-39 211
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 190
Ulański Maciej Sompolno 16-17 168
Urbanowicz Rafał Warszawa 30-39 188
Urbanowski Mieszko Wołomin 30-39 248
Wierzynska Agnieszka Warszawa 40-49 200
Wilczyński Mikołaj Kraków 20-29 255
Will Konrad Białystok 30-39 243
Wiński Tomasz Gołdap 30-39 244
Wiśniewska Sandra Iława 16-17 -
Wiza Artur Warszawa 40-49 164
Wiza Hugo Warszawa 16-17 205
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 245
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 276
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 167
Zalewski Dariusz Białystok 50-59 274
Zapilaj Daniel Ełk 20-29 172
Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 30-39 223
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 221
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon