Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bryndel Michał (Bryndel Kucharska - Anna, xxx) Łódż 40-49 690
Pogorzelska Aleksandra (Anna Mika, Joanna Czarnecka) Tolkmicko 40-49 693
Rokicki Jacek (Owsik Damian) Lidzbark Warminski 30-39 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andryskowska Weronika Braniewo 18-19 -
Bartnicka Anetta Elbląg 40-49 647
Bąk Marcin Tczew 40-49 686
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 611
Biernacki Jakub Warszawa 50-59 692
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 -
Bryndel Michał (Bryndel Kucharska - Anna, xxx) Łódż 40-49 690
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Buczkowski Krzysztof Niemcz 50-59 710
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 624
Cichowski Janusz Elbląg 30-39 626
Ciechanowski Szymon Gdańsk 40-49 708
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 618
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-49 709
Długołęcki Mariusz Ciechanów 40-49 -
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Duks Lukasz Elblag 30-39 -
Dylert Arkadiusz Malbork 30-39 -
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Fabiszak Daria Gdansk 40-49 683
Fabiszak Jacek Gdansk 40-49 682
Gaj Przemysław Konin 20-29 702
Gajewski Mariusz Warszawa 40-49 697
Gajownik Karolina Gdynia 30-39 -
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 634
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 666
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 50-59 -
Goc Julia Kwidzyn 20-29 638
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 -
Grajda Arkadiusz Gdynia 40-49 633
Grochowski Paweł Warszawa 30-39 680
Grocki Artur Elbląg 40-49 635
Gruszecka Olga Stare Miasto 20-29 698
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 630
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 30-39 640
Hartliński Maciej Olsztyn 30-39 672
Hońko Przemysław Elbląg 30-39 668
Horbaczewski Michał Reda 30-39 677
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 646
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 631
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 -
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-49 649
Jedynak-Dorosz Izabela Tulce 40-49 675
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 656
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 -
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 639
Kawalec Katarzyna Gdańsk 30-39 642
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 674
Kłuba Sławomir Susz 20-29 -
Kołodziejski Marek Stawiguda 40-49 -
Korzeniowski Marcin Warszawa 30-39 701
Kotasiński Filip Gdynia 30-39 665
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 670
Kowalczyk Piotr Warszawa 30-39 678
Królik Jacek Pasłęk 40-49 615
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Krzemiński Jakub Gdańsk 20-29 671
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 613
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 648
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 669
Kukulski Karol Gdynia 20-29 711
Kulik Kamil Gdynia 16-17 632
Kunysz Tomasz Bydlino 50-59 704
Kurek Wojciech Elblag 30-39 695
Kuśnierz Dariusz Bartoszyce 50-59 713
Lemke Krzysztof Gdynia 40-49 651
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 30-39 622
Losinski Daniel Warszawa 30-39 707
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 643
Maltcev Sergei Elblag 40-49 -
Małecki Jacek Michałowice 30-39 673
Marszałek Karina Gdynia 30-39 699
Marszałek Tomasz Gdynia 40-49 700
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 676
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 655
Olender Paweł Warszawa 40-49 636
Opiela Paweł Miastko 18-19 654
Osiecka Judyta Ciechanów 30-39 614
Owczarz Wojciech Gdynia 20-29 -
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 652
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 653
Piekarska Agata Warszawa 20-29 661
Płotka Emilia Koszalin 30-39 629
Pogorzelska Aleksandra (Anna Mika, Joanna Czarnecka) Tolkmicko 40-49 693
Pogorzelski Sławomir Elbląg 40-49 705
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-39 684
Procajło Sławomir Elbląg 30-39 688
Prus Wojciech Raszyn 20-29 658
Ptak Jacek Warszawa 30-39 706
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 650
Rębisz Michał Mełno 30-39 -
Rokicki Jacek (Owsik Damian) Lidzbark Warminski 30-39 -
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 30-39 681
Ryta Arkadiusz Poznań 20-29 703
Rzeszutko Aleksandra Warszawa 40-49 -
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 612
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 623
Sender Andrzej Lublin 40-49 689
Skibińska Anna Elbląg 40-49 -
Skibiński Robert Elbląg 40-49 -
Skwierz Maciej Gdynia 30-39 712
Sowa Aneta Uniejów 40-49 -
Spinelli Gabriele Gdynia 30-39 685
Stasiak Krzysztof Sopot 40-49 625
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 619
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 -
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 -
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 667
Szot Dawid Sztum 20-29 696
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 662
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 645
Ślesicki Rafał Gdańsk 30-39 664
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 30-39 659
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 -
Śmieszny Marcin Olsztyn 30-39 621
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Tkaczyk Artur Warszawa 40-49 694
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 691
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 627
Wąsiński Błażej Elbląg 30-39 660
Węglińska Joanna Sztutowo 30-39 687
Wiza Artur Warszawa 40-49 617
Wiza Hugo Warszawa 16-17 616
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-39 -
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Woźny Leszek Elbląg 30-39 620
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 641
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 40-49 663
Zarębski Sławomir Elbląg 60-… 644
Zdzieborski Adrian Warszawa 20-29 714
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 679
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 637
Zieniewicz Sławomir Białystok 60-… 628
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 657
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon