Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andryskowska Weronika Braniewo 18-19 -
Bartnicka Anetta Elbląg 40-49 647
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 611
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 624
Cichowski Janusz Elbląg 30-39 626
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 618
Długołęcki Mariusz Ciechanów 40-49 -
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Duks Lukasz Elblag 30-39 -
Dylert Arkadiusz Malbork 30-39 -
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Fabiszak Daria Gdansk 40-49 683
Fabiszak Jacek Gdansk 40-49 682
Gajownik Karolina Gdynia 30-39 -
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 634
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 666
Goc Julia Kwidzyn 20-29 638
Grajda Arkadiusz Gdynia 40-49 633
Grochowski Paweł Warszawa 30-39 680
Grocki Artur Elbląg 40-49 635
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 630
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 30-39 640
Hartliński Maciej Olsztyn 30-39 672
Hońko Przemysław Elbląg 30-39 668
Horbaczewski Michał Reda 30-39 677
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 646
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 631
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-49 649
Jedynak-Dorosz Izabela Tulce 40-49 675
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 656
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 639
Kawalec Katarzyna Gdańsk 30-39 642
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 674
Kłuba Sławomir Susz 20-29 -
Kotasiński Filip Gdynia 30-39 665
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 670
Kowalczyk Piotr Warszawa 30-39 678
Królik Jacek Pasłęk 40-49 615
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Krzemiński Jakub Gdańsk 20-29 671
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 613
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 648
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 669
Kulik Kamil Gdynia 16-17 632
Lemke Krzysztof Gdynia 40-49 651
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 622
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 643
Małecki Jacek Michałowice 30-39 673
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 676
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 655
Olender Paweł Warszawa 40-49 636
Opiela Paweł Miastko 18-19 654
Osiecka Judyta Ciechanów 30-39 614
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 620
Owczarz Wojciech Gdynia 20-29 -
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 652
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 653
Piekarska Agata Warszawa 20-29 661
Płotka Emilia Koszalin 30-39 629
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-39 684
Prus Wojciech Raszyn 20-29 658
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 650
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 30-39 681
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 612
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 623
Skibińska Anna Elbląg 40-49 -
Skibiński Robert Elbląg 40-49 -
Stasiak Krzysztof Sopot 40-49 625
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 619
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 667
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 662
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 645
Ślesicki Rafał Gdańsk 30-39 664
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 30-39 659
Śmieszny Marcin Olsztyn 30-39 621
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 -
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 627
Wąsiński Błażej Elbląg 30-39 660
Wiza Artur Warszawa 40-49 617
Wiza Hugo Warszawa 16-17 616
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-39 -
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 641
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 40-49 663
Zarębski Sławomir Elbląg 60-… 644
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 679
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 637
Zieniewicz Sławomir Białystok 60-… 628
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 657
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon