Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Źródło Michał (Tomasz Piaskowski, Radosław Szalecki) Elbląg 20-29 654

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andryskowska Weronika Braniewo 18-19 -
Bartnicka Anetta Elbląg 40-49 647
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 611
Biszewski Andrzej Gdynia 40-49 640
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 624
Cichowski Janusz Elbląg 30-39 626
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 618
Długołęcki Mariusz Ciechanów 40-49 -
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Dylert Arkadiusz Malbork 30-39 -
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 634
Goc Julia Kwidzyn 20-29 638
Grajda Arkadiusz Gdynia 40-49 633
Grocki Artur Elbląg 40-49 635
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 630
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 646
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 631
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-49 649
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 656
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 639
Kawalec Katarzyna Gdańsk 30-39 642
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 -
Kłuba Sławomir Susz 20-29 -
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 613
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 648
Kulik Kamil Gdynia 16-17 632
Lemke Krzysztof Gdynia 40-49 651
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 622
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 643
Michalski Przemysław Gdańsk 40-49 615
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 655
Olender Paweł Warszawa 40-49 636
Opiela Paweł Miastko 18-19 -
Osiecka Judyta Ciechanów 30-39 614
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 620
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 652
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 653
Płotka Emilia Koszalin 30-39 629
Prus Wojciech Raszyn 20-29 658
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 650
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 612
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 623
Stasiak Krzysztof Sopot 40-49 625
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 619
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 645
Ślesicki Rafał Gdańsk 30-39 -
Śmieszny Marcin Olsztyn 30-39 621
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 627
Wiza Artur Warszawa 40-49 617
Wiza Hugo Warszawa 16-17 616
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-39 -
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 641
Zarębski Sławomir Elbląg 60-… 644
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 637
Zieniewicz Sławomir Białystok 60-… 628
Źródło Michał (Tomasz Piaskowski, Radosław Szalecki) Elbląg 20-29 654
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 657
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon