Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Gleb Tomasz (Drewiszynski Artur, Orzeszek Paulina) Elblag 50-59 502
Kasprzak Paweł (Wojciech Nowiński, Damian Skiba) Konin 50-59 500
Pogorzelska Aleksandra (Anna Mika, Joanna Czarnecka) Tolkmicko 40-49 501
Rękawik Szymon (Rękawik Piotr, Chałupa Leszek, Rękawik Szymon) Elbląg 20-29 529
Rokicki Jacek (Owsik Damian, Pulikowski Paweł) Lidzbark Warminski 30-39 513

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrusz Arkadiusz Gdańsk 40-49 409
Andryskowska Weronika Braniewo 18-19 -
Bal Katarzyna Elbląg 40-49 452
Bartczak Magda Toruń 30-39 526
Bartnicka Anetta Elbląg 40-49 357
Bąk Marcin Tczew 40-49 396
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 321
Bednarski Michał Łódź 40-49 405
Bibrowska Magdalena Słupsk 40-49 488
Bielecki Jarosław Elbląg 50-59 -
Biernacki Jakub Warszawa 50-59 402
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 520
Bogdaniuk Maciej Bęsia 20-29 496
Bogorodz Mateusz Mrągowo 30-39 475
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 435
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 -
Bruździak Maciej Borkowo 20-29 497
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Brzóska Renata Kielce 40-49 522
Buczkowski Krzysztof Niemcz 50-59 419
Buczkowski Wojciech Bydgoszcz 50-59 429
Chmielewski Jacek Białystok 50-59 334
Chmurski Zbigniew Gospodarz 50-59 498
Cichowski Janusz Elbląg 30-39 336
Ciechanowski Szymon Gdańsk 40-49 417
Czarnecka Ewelina Poznan 30-39 540
Czerwiec Michał Rumia 30-39 432
Dąbrowski Paweł Warszawa 40-49 418
Dembiński Piotr Toruń 20-29 463
Długołęcki Mariusz Ciechanów 40-49 -
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Drzewoszewski Kamil Susz 18-19 -
Duda Maciej Gdańsk 30-39 536
Duks Lukasz Elblag 30-39 495
Dylert Arkadiusz Malbork 30-39 -
Dymek Adrian Ostróda 30-39 468
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dziankowska Oliwia Wąbrzeźno 20-29 -
Dzikiewicz Kacper Elbląg 20-29 541
Fabiszak Daria Gdansk 40-49 393
Fabiszak Jacek Gdansk 40-49 392
Fajks Adam Gdynia 40-49 527
Falkowska Martyna Białystok 20-29 472
Figiel Arkadiusz Kalisz 50-59 453
Figiel Marzena Kalisz 50-59 550
Furmański Krzysztof Susz 40-49 517
Gaj Przemysław Konin 20-29 411
Gajewski Mariusz Warszawa 40-49 406
Gajownik Karolina Gdynia 30-39 -
Garwolska Ewa Mińsk Mazowiecki 30-39 -
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-… 470
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 344
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 376
Gleb Tomasz (Drewiszynski Artur, Orzeszek Paulina) Elblag 50-59 502
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 50-59 -
Goc Julia Kwidzyn 20-29 348
Goljasz Cezary Mława 50-59 523
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 551
Grajda Arkadiusz Gdynia 40-49 343
Gralik Artur Elbląg 30-39 545
Grochowski Paweł Warszawa 30-39 390
Grocki Artur Elbląg 40-49 345
Gruszecka Olga Stare Miasto 20-29 407
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 340
Grygiel Michał Ślesin 20-29 328
Grygorczyk Bartłomiej Gdańsk 40-49 530
Hartliński Maciej Olsztyn 30-39 382
Hołub Tomasz Malbork 40-49 490
Hońko Przemysław Elbląg 30-39 378
Horbaczewski Michał Reda 30-39 387
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 356
Janyga-Kulik Karolina Gdynia 40-49 341
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 424
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-49 359
Jasionowski Marek Białystok 40-49 473
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 440
Jedynak-Dorosz Izabela Tulce 40-49 385
Jędryczka-Tadych Magdalena Dobrcz 40-49 -
Jędrzejewska Anna Gdańsk 20-29 441
Jobbágy Zoltan Białystok 40-49 433
Józefowicz Michał Toruń 20-29 426
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 366
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 525
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 436
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 349
Kalukin Katarzyna Gdynia 40-49 -
Kalukin Krzysztof Gdynia 40-49 -
Kasprzak Paweł (Wojciech Nowiński, Damian Skiba) Konin 50-59 500
Kawalec Katarzyna Gdańsk 30-39 352
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 384
Kęsikowska Katarzyna Bydgoszcz 20-29 350
Klosek Dominik Gdynia 30-39 467
Kłuba Sławomir Susz 20-29 -
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 516
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-39 347
Kołodziejski Marek Stawiguda 40-49 -
Kontakiewicz Daniel Olsztyn 40-49 546
Kopiczko Sandra Giżycko 20-29 462
Korzeniowski Marcin Warszawa 30-39 410
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 505
Kotasiński Filip Gdynia 30-39 375
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 482
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 380
Kowalczyk Piotr Warszawa 30-39 388
Kowalewski Kamil Gdańsk 30-39 489
Kozak Karol Elbląg 18-19 427
Krieger Łukasz Chojniczki 20-29 459
Królik Jacek Pasłęk 40-49 325
Kruszka Agata Warszawa 30-39 -
Krzemiński Jakub Gdańsk 20-29 381
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 323
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 358
Kuciaba Jacek Jagatowo 40-49 499
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 379
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 20-29 538
Kukulski Karol Gdynia 20-29 420
Kulik Kamil Gdynia 16-17 342
Kunysz Tomasz Bydlino 50-59 413
Kurek Wojciech Elblag 30-39 404
Kuśnierz Dariusz Bartoszyce 50-59 422
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 485
Langowski Piotr Susz 40-49 524
Latoch Tomasz Gruda 30-39 521
Lemke Krzysztof Gdynia 40-49 361
Lewinska Sylwia Banino 40-49 476
Liszewski Piotr Elblag 18-19 443
Litwiniuk Krzysztof Bartąg 30-39 332
Litwiniuk-Kosmala Małgorzata Warszawa 30-39 430
Losinski Daniel Warszawa 30-39 416
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 454
Majcherek Mateusz Sulejówek 18-19 542
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 466
Maksymowicz Krzysztof Elbląg 16-17 549
Maltcev Sergei Elblag 40-49 400
Małecki Jacek Michałowice 30-39 383
Marczak Michał Warszawa 30-39 481
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 20-29 503
Marszałek Karina Gdynia 30-39 408
Marzec Milan Gdynia 16-17 484
Matusiak Miłosz Elbląg 18-19 444
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 386
Mazurek Arkadiusz Elbląg 50-59 531
Mermer Adam Legionowo 30-39 464
Mirzałek Piotr Elbląg 40-49 456
Miziarski Paweł Reda 20-29 506
Musioł Mariusz Gdynia 40-49 479
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 365
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 533
Niestępski Paweł Legionowo 20-29 353
Nycz Arkadiusz Chełm 50-59 507
Olender Paweł Warszawa 40-49 346
Opiela Paweł Miastko 18-19 364
Osiecka Judyta Ciechanów 30-39 324
Osmański Bartłomiej Elblag 30-39 465
Osuch Mirka Grudziądz 50-59 449
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-39 518
Owczarz Wojciech Gdynia 20-29 -
Paracki Michał Pruszcz Gdański 30-39 362
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 363
Piekarska Agata Warszawa 20-29 371
Pieńkowska Katarzyna Warszawa 30-39 548
Płoski Jarek Gdynia 50-59 539
Płotka Emilia Koszalin 30-39 339
Pogorzelska Aleksandra (Anna Mika, Joanna Czarnecka) Tolkmicko 40-49 501
Pogorzelski Sławomir Elbląg 40-49 414
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-39 394
Prądzyński Marcin Bydgoszcz 40-49 461
Procajło Sławomir Elbląg 30-39 398
Prokopczuk Darek Olsztyn 30-39 478
Prus Wojciech Raszyn 20-29 368
Ptak Jacek Warszawa 30-39 415
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-49 360
Pulczyński Robert Starzyno 16-17 543
Rdzanek Damian Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 -
Rękawik Szymon (Rękawik Piotr, Chałupa Leszek, Rękawik Szymon) Elbląg 20-29 529
Rokicki Jacek (Owsik Damian, Pulikowski Paweł) Lidzbark Warminski 30-39 513
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-49 504
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 535
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 30-39 391
Ryta Arkadiusz Poznań 20-29 412
Rzeszutko Aleksandra Warszawa 40-49 544
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 322
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 333
Sąsiadek Cezary Gdańsk 30-39 439
Sender Andrzej Lublin 40-49 399
Siemianowski Marcel Susz 16-17 515
Siemianowski Sławek Susz 40-49 514
Skibińska Anna Elbląg 40-49 438
Skibiński Robert Elbląg 40-49 437
Skowroński Jarosław Olsztyn 30-39 528
Skwierz Maciej Gdynia 30-39 421
Słupik Tomasz Warszawa 20-29 477
Smajda Wojciech Lodz 30-39 508
Sobolewski Mateusz Warszawa 16-17 469
Sowa Aneta Uniejów 40-49 455
Spinelli Gabriele Gdynia 30-39 395
Stanik Piotr Orońsko 20-29 532
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 434
Stasiak Krzysztof Sopot 40-49 335
Stefański Wojciech Gniezno 20-29 471
Stojak Krzysztof Suchy Dąb 30-39 493
Strzelecka Aleksandra Solec Kujawski 20-29 450
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… -
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 329
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 -
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 474
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 377
Szreder Dawid Chojnice 40-49 510
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 372
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 355
Ślesicki Rafał Gdańsk 30-39 374
Ślęzak Adam gmina Tolkmicko 30-39 369
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 451
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 512
Śmieszny Marcin Olsztyn 30-39 331
Światkowski Robert Elblag 40-49 442
Świątek Łukasz Warszawa 20-29 494
Świdzińska Katarzyna Kobylnica 50-59 486
Świdziński Piotr Kobylnica 50-59 487
Świniarska Ewa Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Tkaczyk Artur Warszawa 40-49 403
Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne 40-49 509
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 401
Turek Tomasz Kłodzko 40-49 337
Uciechowski Sławomir Malbork 50-59 428
Walczak Olaf Elbląg - Gronowo Górne 16-17 447
Waliński Mikołaj Elbląg 40-49 519
Wąsiński Błażej Elbląg 30-39 370
Węglińska Joanna Sztutowo 30-39 397
Will Konrad Białystok 30-39 483
Wirkus Mateusz Gdynia 30-39 480
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 40-49 -
Witkowski Mateusz Koszalin 20-29 457
Wiza Artur Warszawa 40-49 327
Wiza Hugo Warszawa 16-17 326
Włodarczyk Paulina Malbork 20-29 491
Włódarczak Agata Bydgoszcz 20-29 492
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 460
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-39 -
Wojtowicz Jarosław Elbląg 30-39 534
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 547
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 552
Woźny Leszek Elbląg 30-39 330
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 351
Wrzochalski Robert Gdynia 40-49 -
Wrzosek Tomasz Elbląg 30-39 448
Wygonowski Jarek Sopot 40-49 458
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 40-49 373
Zalewski Dariusz Białystok 50-59 -
Zalewski Jarosław Elblag 30-39 511
Zarębski Sławomir Elbląg 60-… 354
Zawiasa Dorota Łódź 30-39 537
Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 30-39 431
Zdzieborski Adrian Warszawa 20-29 423
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 389
Zieniewicz Sławomir Białystok 60-… 338
Żbikowska Weronika Elbląg 2 18-19 445
Żbikowska Zuzanna Elbląg 16-17 446
Żmudziński Tomasz Gdańsk 30-39 425
Żywuszko Wioletta Elbląg 40-49 367
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon