Garmin Iron Triathlon Nieporęt 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Antosik Kamil (Łukasz Szelągowski, Dawid Morawski.) Skrzeszew 30-39 796
Bieda Grzegorz (Manowski Andrzej, Jóźwik Magdalena) Piaseczno 30-39 763
Chodakowska Agnieszka (Niedziułka Marek, Zaręba Marzanna) Białystok 40-49 -
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Kotlarska Anita) Pruszków 40-49 750
Czwartosz-Liber Katarzyna (Beczkowska Urszula, Samek Magdalena) Warszawa 40-49 694
Damentka Dariusz (Włodzimierz Damentka, Tomasz Damentka) Warszawa 40-49 -
Damentka Mateusz (Marcin Damentka, Alek Mieszkowski ( lub Gabriela Damentka)) Warszawa 30-39 -
Draszawka Łukasz (Ewa Regulska, Natalia Filipowicz) Warszawa 30-39 731
Kisiel Mariusz (Kapusta Paweł, Kisiel Mariusz, Sochacki Andrzej) Chotomów 40-49 704
Kostrzewa Tomasz (Sławomir Sokolnicki, Jacek Wróblewski) Ciechanów 50-59 775
Kowalski Jakub (Małgorzata Pyznarska-Kowalskia, Kinga Wuls) Warszawa 30-39 754
Prucnal Paweł Maciej (Monika Strzałkowska, Aneta Prucnal) Warszawa 40-49 -
Rębiałkowski Krzysztof (Anna Rębiałkowska, Tomasz Rębiałkowski) Łódź 40-49 -
Sabała Mariusz (Arkadiusz Szydlik , Artur Kębłowski) Warszawa 40-49 -
Szwaja Wioletta (Kozajda Piotr, Płoński Karol) Warszawa 40-49 -
Szymczak Paweł (Kamil Bronikowski, Rafał Flak) Warszawa 30-39 -
Zakrzewski Weronika (Katarzyna Kubiak, Aleksandra Karbowiak) Warszawa 30-39 628
Zieliński Piotr (Maryla Kozak, Agnieszka Zielińska) Warszawa 40-49 729

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Jarosław Warszawa 40-49 638
Ambroziewicz Jakub Warszawa 20-29 709
Antosik Kamil (Łukasz Szelągowski, Dawid Morawski.) Skrzeszew 30-39 796
Arismendi Jean-Paul Milanowek 30-39 631
Bankiewicz Szymon Warszawa 20-29 789
Barwiński Piotr Marki 40-49 -
Bednarek Piotr Warszawa 30-39 611
Bieda Grzegorz (Manowski Andrzej, Jóźwik Magdalena) Piaseczno 30-39 763
Bieńko-Kuczyńska Agnieszka Józefów 30-39 -
Biernacki Jakub Warszawa 50-59 752
Bobrowska Malgorzata Warszawa 30-39 768
Bohdziewicz Paweł Dziekanów Leśny 40-49 -
Bombol Małgorzata Warszawa 50-59 790
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 -
Boś Marcin Warszawa (Wola) 20-29 755
Bratowski Arek Piaseczno 40-49 643
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 670
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Buczek Krzysztof Warszawa (Wola) 30-39 653
Budaj-Fidecka Anna Warszawa 40-49 734
Burda Anna Warszawa 40-49 781
Bystroń Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 40-49 727
Chodakowska Agnieszka (Niedziułka Marek, Zaręba Marzanna) Białystok 40-49 -
Chrzanowski Łukasz Warszawa 30-39 677
Chwiłoc Maciej Zielonki-Wieś 40-49 773
Cieśla Ryszard (Cieśla Ryszard, Kotlarska Anita) Pruszków 40-49 750
Cuszlag Jakub Warszawa 50-59 686
Czopek Mateusz Warszawa 20-29 725
Czwartosz-Liber Katarzyna (Beczkowska Urszula, Samek Magdalena) Warszawa 40-49 694
Dacewicz Anna Warszawa 30-39 706
Damentka Dariusz (Włodzimierz Damentka, Tomasz Damentka) Warszawa 40-49 -
Damentka Mateusz (Marcin Damentka, Alek Mieszkowski ( lub Gabriela Damentka)) Warszawa 30-39 -
Daniel Krzysztof Warszawa 30-39 659
Dąbrowska Anna Warszawa 40-49 -
Dąbrowski Łukasz Piastów 30-39 623
De La Fuente Enrique Warszawa 40-49 757
Dimitrow Marcin Warszawa 40-49 696
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Dominiak Katarzyna Piaseczno 30-39 -
Dominiak Michał Piaseczno 30-39 -
Donica Ewelina Warka 30-39 641
Draszawka Łukasz (Ewa Regulska, Natalia Filipowicz) Warszawa 30-39 731
Durski Michal Warszawa 30-39 701
Dymek Stanisław Płock 60-… -
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dzięcioł Włodzimierz Wołomin 40-49 722
Dziubek Maciej Warszawa 30-39 624
Falkowska Martyna Białystok 20-29 711
Fidecki Michał Warszawa 40-49 733
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-39 627
Furman Tomasz Warszawa 50-59 702
Gajewski Mariusz Warszawa 40-49 761
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 657
Gervais Nicolas Warszawa 30-39 798
Gocal Michal Bielsko Biala 30-39 -
Górecki Bartosz Duczki 20-29 668
Górka Emilia Ciechanów 30-39 741
Graczyk Karolina Kutno 30-39 -
Grodzicki Mirosław Warszawa 30-39 683
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 637
Gugulska Julia Warszawa 18-19 699
Hass Piotr Warszawa 60-… 758
Hereć-Olejnik Ewa Łomianki - Kiełpin 40-49 616
Horbaty Jerzy Warszawa 50-59 777
Huszcza Bartosz Warszawa 30-39 746
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 656
Izdebska Ewa Lublin 20-29 714
Izdebska Renata Lublin 60-… 710
Jabłoński Krzysztof Warszawa 20-29 707
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 658
Jakubik Filip Warszawa 20-29 675
Jakubowski Marcin Warszawa 40-49 680
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 -
Jaroszewski Jakub Warszawa 18-19 715
Jarosz-Jarszewski Mateusz Warszawa 30-39 767
Jaszek-Wilczyńska Anna Warszawa 30-39 700
Jaworski Jeremi Warszawa 16-17 788
Jeska Michał Warszawa 20-29 630
Jezierska Karina Warszawa 40-49 -
Jurkowska Anna Olszowice 40-49 667
Jusiński Maciej Warszawa 20-29 749
Kacprzak Tadeusz Konstantynów Łódzki 60-… 650
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 617
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 -
Kałużna Joanna Łódź 20-29 695
Kańczugowska Elwira Warszawa 30-39 784
Karasiński Marcin Jabłonna 20-29 654
Kawulok-Matkowska Ewa Raszyn, Dawidy Bankowe 30-39 672
Kaźmierczak Anna Szpetal Górny 30-39 745
Kisiel Mariusz (Kapusta Paweł, Kisiel Mariusz, Sochacki Andrzej) Chotomów 40-49 704
Klepacki Tomasz Warszawa 60-… 690
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-49 -
Koenighaus Monika Warszawa 40-49 -
Kolasa Piotr Lodz 30-39 614
Kołodziejczyk Ewa Dobieszków 30-39 774
Komorowska Olga Warszawa 20-29 635
Kondrat Krzysztof Warszawa 50-59 685
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 795
Kosmowski Tadeusz Warszawa 30-39 769
Kostrzewa Tomasz (Sławomir Sokolnicki, Jacek Wróblewski) Ciechanów 50-59 775
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 662
Kotuła Rafał Marki 40-49 760
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 -
Kowalski Jakub (Małgorzata Pyznarska-Kowalskia, Kinga Wuls) Warszawa 30-39 754
Krasowska Aleksandra Warszawa 30-39 730
Kruk Jarosław Michałowice 40-49 705
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 660
Kuczyński Łukasz Józefów 30-39 -
Kula Joanna Warszawa 30-39 -
Kur Daniel Gdynia 30-39 613
Kurpiński Wiktor Warszawa 30-39 748
Kuźmicki Marcin Borzęcin Duży 40-49 703
Kuźmicki Oskar Borzęcin Duży 20-29 716
Kwiatkowski Łukasz Nowe Dąbie 20-29 744
Lach Adrian Warszawa 40-49 681
Leszczyński Michał Warszawa 30-39 721
Lichnowski Przemysław Płock 20-29 -
Lipiec Konrad Warszawa 40-49 652
Lipiecki Bartosz Warszawa 30-39 698
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 712
Łojewski Paweł Legionowo 30-39 -
Łuczyński Bartosz Skierdy 30-39 713
Madzio Jakub Warszawa 30-39 736
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 651
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 764
Malczewski Marcin Łódź 30-39 759
Marczak Paweł Sulejówek 40-49 -
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 719
Matuszewski Mariusz Warszawa 40-49 642
Mazerant Maciej Łódź 40-49 747
Meissner Piotr Warszawa 30-39 780
Mendelowska Izabela Warszawa 30-39 753
Michalski Bartosz Stanisławów Pierwszy 20-29 765
Michałowska Katarzyna Warszawa 40-49 -
Michniewicz Maciej Opole 40-49 -
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 649
Mróz Sebastian Komorów 40-49 676
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 679
Naumowicz Katarzyna Gdańsk -Borkowo 30-39 -
Nehring-Gugulska Magda Warszawa 50-59 691
Nowak Aleksander Konstantynów Łódzki 40-49 797
Odoliński Jacek Warszawa 50-59 737
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 669
Olczak Jakub Kościelec 16-17 -
Olejnik Tomasz Łomianki - Kiełpin 40-49 615
Opiela Paweł Miastko 18-19 688
Orzechowski Arkadiusz Legionowo 40-49 791
Orzeszek Piotr Warszawa 30-39 665
Osienicki Bartłomiej Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 717
Osiński Dariusz Orneta 30-39 629
Owczarek Piotr Warszawa 50-59 786
Parczewski Maciej Wólka Kozodawska 20-29 742
Pawlak Michal Warszawa 30-39 766
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 -
Piasta Alicja Warszawa 30-39 779
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 693
Płotka Emilia Koszalin 30-39 636
Podkowiński Tomasz Warszawa 40-49 -
Pogorzelec Marcin Łomianki Dolne 40-49 726
Polak Magdalena Warszawa 20-29 718
Popovac Natasa Warsaw 40-49 794
Prorok Adam Legionowo 50-59 645
Pruchniewski Sławomir Warszawa 40-49 762
Prucnal Paweł Maciej (Monika Strzałkowska, Aneta Prucnal) Warszawa 40-49 -
Przybylska Danuta Golina 30-39 782
Ptak Jacek Warszawa 30-39 634
Pyz Marek Warszawa 30-39 720
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 50-59 738
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-49 -
Ratajczak Bartłomiej Opole 30-39 735
Rejmer Edward Sulejówek 40-49 646
Rębiałkowski Krzysztof (Anna Rębiałkowska, Tomasz Rębiałkowski) Łódź 40-49 -
Ręgwelski Maciej Warszawa 30-39 673
Sabała Mariusz (Arkadiusz Szydlik , Artur Kębłowski) Warszawa 40-49 -
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 612
Sachmata Ania Piaseczno 20-29 632
Sekita Łukasz Pruszków 30-39 697
Senger Robert Warszawa 30-39 787
Siódemak Marcin Warszawa 40-49 732
Skierkowski Karol Mława 30-39 778
Słonawski Konrad Warszawa 20-29 740
Słupik Tomasz Warszawa 20-29 621
Sobczyński Krzysztof Warszawa 30-39 671
Sobieski Jan Izabelin C 20-29 -
Sobota Krzysztof Jabłonna 30-39 678
Sośnierz Tomasz Łódź 30-39 618
Stankiewicz Katarzyna Warszawa 40-49 644
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 687
Staszczyk Paweł Pułtusk 30-39 772
Stodulny Rafał Zgierz 30-39 -
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 640
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 625
Szczepański Marek Warszawa 40-49 793
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 663
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 689
Szulc Łukasz Warszawa 60-… 633
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 655
Szwaja Wioletta (Kozajda Piotr, Płoński Karol) Warszawa 40-49 -
Szymczak Paweł (Kamil Bronikowski, Rafał Flak) Warszawa 30-39 -
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 -
Świdzińska Agnieszka Legionowo 40-49 661
Świerżewska Ewa Warszawa 40-49 783
Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny 30-39 776
Tarczyński Marcin Marki 40-49 684
Tyczyński Artur Białobrzegi 40-49 -
Ulanowski Hubert Warszawa 30-39 -
Ulański Maciej Sompolno 16-17 723
Urbanowicz Anna Warszawa 30-39 -
Wajszczak Tomasz Cekanowo 30-39 666
Wareluk Justyna Wołomin 30-39 -
Wasik Julita Stanisławów Drugi 30-39 -
Wasilewski Adam Rembertów 20-29 664
Wężyk Kamil Nowa Iwiczna 30-39 770
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 785
Wieteska Inga warszawa 30-39 792
Wietrzycki Marcin Warszawa 30-39 674
Wilczak Agata Zagościniec 40-49 708
Wiza Artur Warszawa 40-49 620
Wiza Hugo Warszawa 16-17 619
Włoch Aneta Warszawa (Wola) 20-29 756
Włoczkowski Aleksander Otrębusy 20-29 739
Włodarczyk Mirosław Włodawa 40-49 -
Włodarczyk Mirosław Włodawa 40-49 -
Wojciechowska Sylwia Warszawa 30-39 -
Wojciechowski Tomasz Janowice 50-59 622
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 647
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 771
Woźniak Mateusz Warszawa 30-39 743
Wójcik Krzysztof Kielce 30-39 639
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 648
Wybiral Agata Wa 30-39 -
Zakrzewski Weronika (Katarzyna Kubiak, Aleksandra Karbowiak) Warszawa 30-39 628
Zakrzewski Wojciech Warszawa 40-49 626
Zalas Jerzy Nowe Gulczewo 40-49 692
Zalewski Marcin Warszawa 60-… 751
Zawadzka Katarzyna Warszawa 30-39 724
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 728
Zieliński Piotr (Maryla Kozak, Agnieszka Zielińska) Warszawa 40-49 729
Zięba Mateusz Gdynia 18-19 682
Zięba Zbigniew Nadarzyn 50-59 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon