Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 53 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 53 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abulewicz Wojciech Wrocław 50-59 710
Argier Łukasz Wrocław 30-39 812
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 677
Babińska Ewelina Radków 30-39 -
Barto Sylwia Łoś 40-49 818
Baszta Magdalena Warszawa 30-39 787
Baturo Artur Marcinowice 40-49 764
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 805
Bąkowski Tomasz Oława 40-49 773
Bednarska Kaśka Kielce 40-49 -
Bednarz Sebastian Otmuchów 40-49 684
Białobłocka Alicja Wrocław 30-39 625
Biecuszek Tomasz Nowa Ruda 40-49 669
Bieńkowska Agnieszka Płock 30-39 -
Biskupski Jakub Wrocław 40-49 645
Błędkowska Katarzyna Opole 30-39 -
Bobel Artur Wrocław 30-39 793
Boćko Ewa Trzebnica 30-39 690
Boćko Krzysztof Trzebnica 30-39 757
Bogdanov Ivan Murmansk 30-39 775
Bogusławski Łukasz Szczecin 30-39 819
Boratyński Paweł Józefosław 30-39 672
Borkowski Damian Ołobok 30-39 665
Borodziuk Robert Kraków 40-49 720
Borowski Adam Inowrocław 40-49 616
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 663
Bottcher Andrzej Strzelin 40-49 801
Bryksa Iwona Opole 50-59 -
Bujarski Michał Warszawa 30-39 -
Burzec Tomasz Wrocław 40-49 -
Cecuła Andrzej Głogów 18-29 748
Chlebowski Krzysztof Głuszyca 30-39 -
Chmielewski Dariusz Murowana Goślina 50-59 815
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-49 718
Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów 30-39 800
Chorzępa Adam Szczytna 50-59 750
Chrobasik Monika Siemianowice Śląskie 40-49 649
Chrostek Adam Poznań 40-49 668
Chrostek Dorota Poznań 40-49 635
Cichocki Mariusz Radom 50-59 -
Cudzich Mirosław Nowy Targ 40-49 777
Cupriak Daniel Grodków 40-49 655
Czarnecki Tomek Głogów 40-49 740
Ćwiąkała Wojciech Jelenia Góra 50-59 807
Dłubała Marek Szklary Górne 30-39 612
Dobrenko Edyta Rybnik 40-49 809
Dobroś Magdalena Wieruszów 40-49 662
Dobroś Tomasz Wieruszów 40-49 699
Dolata Andrzej Międzylesie 40-49 -
Doliński Tomasz Wrocław 50-59 799
Domżał Robert Rokietnica 50-59 -
Dubiel Andrzej Lutynia 40-49 790
Dyraga Marcin Gliwice 40-49 797
Eleryk Pawel Warszawa 50-59 724
Filipiak Marcin Gorzów Wlkp. 30-39 770
Fuławka Tomasz Jawor 30-39 -
Gacek Michał Wysoka 30-39 673
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 -
Galiński Kamil Krępice 30-39 -
Gałka Jacek Żmigród 40-49 614
Ganko Tomasz Gdańsk 40-49 778
Gapiński Łukasz Rybnik 30-39 810
Gawron Bartłomiej Polska Nowa Wieś 40-49 736
Gębarowski Igor Świebodzice 40-49 784
Gierak Anna Katowice 30-39 743
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 681
Gniewek Dariusz Jelenia Góra 50-59 786
Golon Patryk Pruszków 30-39 631
Gorna Malgorzata Swiebodzin 40-49 -
Górska Agnieszka Żary 30-39 703
Gręzel-Gawron Jolanta Polska Nowa Wieś 40-49 735
Grys Paweł Wrocław 30-39 808
Grzegorczyk Bartosz Żary 40-49 652
Grzesiak Rafał Głogów 40-49 746
Grzywiński Bartosz Toruń 30-39 783
Guzek Agnieszka Zielonka 40-49 675
Guzek Jerzy Krosno 40-49 734
Guzowski Dariusz Płock 50-59 -
Gwozdecki Tomasz Wrocław 30-39 678
Hacuś Tomasz Wrocław 40-49 619
Harendarz Zbigniew Obora 50-59 723
Hetmański Filip Kudowa Zdrój 40-49 739
Jakś Grzegorz Inowrocław 40-49 -
Jakubowski Wojciech Uniejów 40-49 732
Janasz Rafal Warszawa 40-49 823
Janiszewska Agnieszka Oława 40-49 666
Jankowiak Krzysztof Krosinko 40-49 -
Januchta Przemysław Lubin 40-49 632
Jelinski Sebastian Wrocław 40-49 776
Jermak Kamil Zielona Góra 40-49 691
Jurkowska Joanna Lubin 40-49 640
Kalinowski Adrian 66/10 30-39 674
Kapłowski Jerzy Wałbrzych 40-49 785
Karaś Marek Toruń 50-59 651
Karczyński Dariusz Oleśnica 40-49 -
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-49 756
Kiecoń Michał Ustroń 30-39 -
Kierenko Paweł Otwock 40-49 725
Kochmańska Marta Nowa Ruda 30-39 -
Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 30-39 719
Konarska Aleksandra Gorzów Wielkopolski 30-39 802
Kopacka Edyta Wrocław 30-39 -
Kopczyński Łukasz Wrocław 30-39 715
Kopeć Dariusz Kudowa Zdrój 50-59 754
Kopytowska Anna Warszawa 30-39 822
Kornaś Marcin Ząbkowice Śląskie 40-49 682
Kosin Paweł Kielce 30-39 712
Kostrzewski Sławomir Opole 40-49 -
Kotlarek Dawid Zielona Góra 40-49 654
Kowalczyk Klaudia Radom 30-39 726
Kowalewski Kasper Gruszczyn 18-29 708
Kowalik Marcin Warszawa 30-39 680
Kozak Robert Wałbrzych 40-49 774
Kozielewski Antoni Poznań 60-… 781
Kozieł Tomasz Kudowa-Zdrój 40-49 779
Kozłowska Iwona Leszno 40-49 -
Kozłowski Leszek Leszno 40-49 749
Kozłowski Rafał Otwock 40-49 648
Kozłowski Wojciech Lisowice 50-59 -
Krauszowska Magdalena Kraków 30-39 -
Krawczuk Dawid Poznań 40-49 780
Krawczyk Grzegorz Radom 40-49 705
Krawczyk Marcin Otwock 40-49 727
Kręcisz Zbigniew Racibórz 60-… -
Król Michał Sopot 30-39 624
Krupa Marcin Nowa Ruda 40-49 637
Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Krzyzanowski Przemyslaw Jaworzno 30-39 -
Książkiewicz Tomasz Leszno 40-49 634
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 747
Kułakowski Piotr Konstancin-Jeziorna 60-… 752
Kur Marzena Dębki 30-39 -
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 685
Lehmann Karolina Kaszczor 30-39 695
Leśniewska Justyna Radków 30-39 670
Lipski Dawid Plewiska 30-39 -
Liszka Piotrek Bytom 60-… 714
Łabędzki Mariusz Stargard 40-49 789
Łachan Patryk Wrocław 40-49 761
Łagoda Łukasz Zawonia 30-39 816
Łączka Dagmara Warszawa 30-39 820
Łuczak Jarosław Polanica Zdrój 40-49 -
Małek Mateusz Poznan 40-49 646
Małkowski Bogdan Murów 50-59 769
Marek Robert Gliwice 40-49 698
Margasiński Michał Ząbkowice Śląskie 30-39 -
Masło Andrzej Bystrzyca 40-49 676
Maśnicki Kamil Szczecin 40-49 -
Matusewicz Patrycja Zielona Góra 40-49 763
Mazur Bartosz Karwiany 30-39 762
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Michalski Piotr Wrocław 30-39 -
Mietła Łukasz Katowice 40-49 760
Mikeszova Jana Nova Paka 18-29 628
Mioduszewska Izabela Warszawa - Polska 40-49 713
Misiak Patryk Leszno Wlkp 30-39 731
Młynarczyk Tatiana Police 30-39 765
Młynarski Paweł Józefów 30-39 804
Mura Jola Rybnik 40-49 657
Mura Tomasz Rybnik 40-49 656
Nawara Katarzyna Batowice 30-39 -
Neumann Jacek Radków 50-59 617
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 688
Niemczak Basia Piaseczno 30-39 -
Niemiro Dominika Police 30-39 671
Niemiro Paweł Police 30-39 667
Nietrzeba Robert Iwiny 40-49 -
Niewczas Robert Warszawa 40-49 -
Nowak Kornel Leszno 40-49 796
Nowakowska Anna Inowrocław 18-29 -
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 620
Obiala Krzysztof Lubin 40-49 -
Oblinski Krzysztof Siedlakowice 30-39 -
Ogórkiewicz Michał Łęczyca 40-49 717
Ogórkiewicz Sylwia Łęczyca 40-49 716
Okrój Dawid Warszawa 30-39 618
Osmolak Agnieszka Wrocław 30-39 -
Paprzycki Rafał Poznań 40-49 653
Pasternak Justyna Łomianki 40-49 -
Patura Ania Łódź 50-59 -
Paul Marek Jelenia Góra 40-49 803
Pawelec Mariusz Kudowa Zdrój 30-39 738
Pawlak Ewelina Piaseczno 30-39 821
Pawluk Jacek Warszawa 40-49 650
Pawłowicz Przemysław Legnica 40-49 702
Pelc Tomasz Trzebnica 30-39 744
Peplak Jarosław Szymon Konstacin-Jeziorna 40-49 -
Perkowski Tomasz Warszawa 30-39 811
Perun Włodzimierz Lubin 30-39 -
Perzak Ewa Kgmina Stęszew 40-49 -
Piekarz Paweł Warszawa 30-39 768
Pietroszek Agata Namysłów 18-29 641
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 701
Piniarski Paweł Poznań 30-39 700
Piróg Marek Wrocław 30-39 -
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 795
Plok Krzysztof Polkowice 50-59 633
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 50-59 683
Podsadny Bartosz Poznań 30-39 -
Poniewierka Joanna Iłowa 30-39 636
Popieliński Radosław Bolesławiec 40-49 -
Posadzy-Palicka Natalia Poznan 40-49 -
Pryga Zdzisław Bytom 40-49 -
Rak Łukasz Garbatka 40-49 771
Rak Michał Warszawa 30-39 -
Rączkowski Daniel Chocianów 30-39 692
Reichel Kamil Robert Kraków 30-39 -
Respondek Dariusz Wrocław 40-49 679
Rozwadowski Robert Suchy Las K.poznania 40-49 -
Rynkiewicz Agnieszka Bogdaniec 30-39 -
Rynkiewicz Agnieszka Bogdaniec 30-39 791
Rzeszot Łukasz Ćmińsk 30-39 -
Sachmata Robert Piaseczno 50-59 767
Samborski Bartosz Warszawa 40-49 798
Samosenek Tomasz Nowa Ruda 30-39 -
Sawicki Piotr Warszawa 30-39 -
Sedlak Robert Lubsko 40-49 733
Sieczkowski Artur Kostrzyn Nad Odrą 40-49 -
Sikora Anna Ustroń 40-49 772
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 -
Sindrewicz Sławomir Warszawa 30-39 729
Siodelski Marcin Gdańsk 30-39 813
Skołożyński Paweł Legnica 40-49 -
Skubiszak Andrzej Poznan 50-59 613
Sobczak Maciej Łódź 30-39 643
Sokół Sylwia Sędziszów 30-39 647
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 50-59 697
Stańczak Justyna Błonie 30-39 728
Starzyński Adam Nieporęt 40-49 759
Stasica Arkadiusz Poznań 50-59 -
Stawarz Paweł Oleśnica 50-59 659
Stawicki Grzegorz Wrocław 18-29 621
Straszko Monika Wrocław 40-49 711
Suchcicki Krzysztof Wrocław 40-49 -
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 630
Szambelańczyk Maciej Poznań 40-49 622
Szczepaniak Adam Boguszów - Gorce 50-59 -
Szczepanik Robert Dzierżoniów 40-49 722
Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 693
Szwargot Marta Kaźmierz 30-39 -
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 706
Szyszka Natalia Poznań 30-39 788
Ślusarek Grzegorz Gołuski 30-39 792
Tęcza Rafael Środa Śląska 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Trochanowski Krystian Sobin 18-29 689
Tutko Paweł Polkowice 40-49 751
Twardy Dariusz Leszno 40-49 794
Urban Michał Gniezno 30-39 664
Urbański Paweł Witankowo 18-29 658
Wagner Ewa Wrocław 30-39 -
Walińska Agnieszka Słupsk 40-49 -
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 -
Waluśkiewicz Artur Wrocław 50-59 696
Wanat Mateusz Wrocław 30-39 661
Wąsowicz Krzysztof Żary 30-39 758
Węcłaś Maciej Góra Kalwaria 40-49 817
Wierzba Jacek Żmigród 40-49 730
Wierzbicki Michał Swarzędz 40-49 639
Wierzbiński Karol Piaseczno 40-49 709
Więcław Paweł Kraków 18-29 642
Wilanowski Tomasz Wrocław 40-49 -
Winiarczyk Adrian Stary Konik 30-39 704
Wiśniewski Dariusz Nowogród Bobrzański 30-39 755
Witkowski Tomasz Żary 40-49 742
Witomski Michał Ścinawka Dolna 30-39 721
Włodarczyk Krystian Wałbrzych 30-39 814
Wojdaszka Katarzyna Warszawa 30-39 615
Wojewoda Maciej Jezierzyce 30-39 -
Wojnicki Błażej Wrocław 18-29 741
Wojtczak Krzysztof Wrocław 40-49 806
Wozniak Damian Leszno Wlkp 40-49 686
Woźniak Piotr Obłotne 30-39 626
Wójcik Mariusz Szczecin 40-49 745
Wróbel Aleksandra Sępólno Krajeńskie 30-39 644
Wróbel Łukasz Leszno 40-49 766
Wróblewska Karolina Poznań 30-39 782
Wujda Marta Żary 40-49 627
Wysocki Tomasz Rybnik 40-49 660
Zabilski Piotr Żary 40-49 687
Zając Leszek Świebodzice 30-39 694
Zając Paweł Słubice 40-49 707
Zając Piotr Opatów 40-49 -
Zajączkowski Paweł Warszawa 30-39 623
Zawiski Tomasz Wilkszyn 40-49 629
Zielski Adam Łódź 30-39 737
Zięterski Robert Kłodzko 40-49 638
Zimny Piotr Mzyki 30-39 -
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 -
Zych Herbert Łódź 40-49 753
Żurawski Michał Szczecin 30-39 -
Życziński Michał Bydgoszcz 30-39 611
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon