Elemental Tri Series Olsztyn 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 21
Aleksiekuk Piotr Olsztyn 30-34 47
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 16
Białecki Paweł Józefosław 40-44 40
Bień Maciej Warszawa 40-44 84
Biernat Ryszard Dywity 65-69 37
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 20
Bonkowski Adam Olsztyn 30-34 101
Borkowski Dominik Warszawa 35-39 110
Borowiec Krzysztof Białystok 40-44 95
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 27
Buszan Radek Sopot 35-39 80
Chartanowicz Krzysztof Olsztyn 45-49 15
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 93
Chomicki Szymon Olsztyn 40-44 -
Chrostowska Ewa Rumia 25-29 112
Chrostowski Piotr Rumia 35-39 111
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 63
Cisowski Artur Warszawa 40-44 53
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 106
Czachorowski Piotr Warszawa 45-49 64
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Davidson Neil Olsztyn 35-39 67
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 45-49 -
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 32
Domaszewski Damian Łomża 35-39 -
Dresler Krzysztof Warszawa 45-49 98
Drost Robert Gdynia 35-39 24
Drzazgowski Tomasz Słupsk 40-44 74
Durak Jerzy Dywity 65-69 26
Dyduch Jarek Warszawa 35-39 86
Dziura Tomasz Wołomin 40-44 51
Fitas Zuzanna Jozefoslaw 18-24 -
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 104
Gerula Robert Warszawa 50-54 87
Gierasimczyk Rafał Morąg 25-29 46
Gierasimczyk Stanisław Morąg 60-64 45
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 -
Grabania Jadwiga Olsztyn 25-29 66
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 34
Gudaniec Radosław Koszalin 55-59 33
Harhaj Tomasz Bartoszyce 35-39 73
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 39
Jakubowski Michał Zagajów 35-39 -
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jasicki Marcin Gdynia 18-24 17
Jegliński Jan Mława 55-59 77
Junczyk Ewelina Olsztyn 25-29 36
Kamiński Artur Olsztyn 35-39 23
Karolewski Krzysztof Olsztyn 35-39 69
Karpiński Jarosław Radom 40-44 94
Kędzierski Szymon Kwidzyn 35-39 -
Kępiński Marek Warszawa 45-49 85
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 92
Kołosowski Kamil Białystok 30-34 78
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 -
Konopacka Sandra Otwock 25-29 42
Kostrzewa Adam Barczewo 40-44 75
Koszynski Jaroslaw Grudziądz 40-44 68
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 82
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 83
Kowalski Lukasz Poznan 35-39 49
Krieger Łukasz Chojniczki 25-29 108
Królicki Maciej Biskupiec 30-34 60
Kurmin Bartosz Olsztyn 30-34 29
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 96
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 90
Lejman Adam Warszawa 50-54 55
Leończuk Justyna Białystok 30-34 102
Linkner Damian Olsztyn 30-34 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 76
Machnio Marek Iława 45-49 28
Majchrzak Łukasz Kłomnice 30-34 81
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 99
Mazurek Marcin Lublin 35-39 44
Michalski Maciej Warszawa 40-44 18
Mikrut Damian Grudziądz 25-29 25
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 -
Mrozek Martyna Kieźliny / Olsztyn 18-24 62
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 -
Niemczuk Kamil Olsztyn 35-39 113
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 -
Noll Dariusz Ostrołęka 45-49 11
Odzioba Sebastian Olsztyn 35-39 -
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 22
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Owczarzak Piotr Poznań 35-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 59
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 45-49 -
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 71
Pless Wojciech Rogóźno 45-49 97
Pokorski Marek Warszawa 45-49 57
Polaczuk Piotr Gdańsk 45-49 65
Połeć Robert Iława 40-44 13
Puch Robert Elbląg 40-44 -
Reza Marek Olsztyn 50-54 89
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 79
Saba Tomasz Chotomów 45-49 91
Samselski Radosław Białystok 35-39 -
Schwember Łukasz Łódź 25-29 -
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 60-64 70
Skorupka Piotrek Rzeszów 35-39 43
Solarek Piotr Warszawa 35-39 31
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 107
Starzyński Piotr Kętrzyn 40-44 35
Stefaniuk Paweł Biała Podlaska 25-29 -
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 -
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 40-44 30
Sugier Dawid Olsztyn 25-29 88
Swiderski Michal Warszawa 45-49 109
Sydor Tomasz Gdańsk 35-39 103
Szadkowski Jacek Zalesie Górne 40-44 -
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 38
Szarmacher Sebastian Działdowo 35-39 52
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 40-44 -
Szulkowski Rafał Gdańsk 45-49 100
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 58
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 105
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 72
Wankiewicz Krzysztof Jelcz-Laskowice 45-49 61
Wiech Ewa Klebark Wielki 45-49 14
Wiech Roman Klebark Wielki 45-49 12
Wiśniewski Arnold Łódź 45-49 -
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-34 -
Worobel Mateusz Olsztyn 30-34 56
Zakrzewski Wojciech Warszawa 40-44 48
Zarzycki Jakub Olsztyn 40-44 19
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 50
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 41
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 -
Zięba Marcin Warszawa 40-44 54
Żywiec Mariusz Olsztyn 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon