Elemental Tri Series Olsztyn 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 21
Aleksiekuk Piotr Olsztyn 30-34 47
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 16
Białecki Paweł Józefosław 40-44 40
Biernat Ryszard Dywity 65-69 37
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 20
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 27
Chartanowicz Krzysztof Olsztyn 45-49 15
Chętnik Artur Białystok 35-39 -
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chomicki Szymon Olsztyn 40-44 -
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 63
Cisowski Artur Warszawa 40-44 53
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 -
Czachorowski Piotr Warszawa 45-49 64
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Davidson Neil Olsztyn 35-39 67
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 32
Domaszewski Damian Łomża 35-39 -
Drost Robert Gdynia 35-39 24
Durak Jerzy Dywity 65-69 26
Dziura Tomasz Wołomin 40-44 51
Gierasimczyk Rafał Morąg 25-29 46
Gierasimczyk Stanisław Morąg 60-64 45
Grabania Jadwiga Olsztyn 25-29 66
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 34
Gudaniec Radosław Koszalin 55-59 33
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 39
Jakubowski Michał Zagajów 35-39 -
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jasicki Marcin Gdynia 18-24 17
Junczyk Ewelina Olsztyn 25-29 36
Kamiński Artur Olsztyn 35-39 23
Karolewski Krzysztof Olsztyn 35-39 69
Kędzierski Szymon Kwidzyn 35-39 -
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 -
Konopacka Sandra Otwock 25-29 42
Kowalski Lukasz Poznan 35-39 49
Królicki Maciej Biskupiec 30-34 60
Kurmin Bartosz Olsztyn 30-34 29
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Lejman Adam Warszawa 50-54 55
Linkner Damian Olsztyn 30-34 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Machnio Marek Iława 45-49 28
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 -
Mazurek Marcin Lublin 35-39 44
Michalski Maciej Warszawa 40-44 18
Mikrut Damian Grudziądz 25-29 25
Mrozek Martyna Kieźliny / Olsztyn 18-24 62
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 -
Noll Dariusz Ostrołęka 45-49 11
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 22
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 59
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 45-49 -
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 71
Piotrowski Michał Warszawa 30-34 -
Pokorski Marek Warszawa 45-49 57
Polaczuk Piotr Gdańsk 45-49 65
Połeć Robert Iława 40-44 13
Puch Robert Elbląg 40-44 -
Schwember Łukasz Łódź 25-29 -
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 60-64 70
Skorupka Piotrek Rzeszów 35-39 43
Solarek Piotr Warszawa 35-39 31
Starzyński Piotr Kętrzyn 40-44 35
Statucki Michał Szamotuly 30-34 68
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 -
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 40-44 30
Szadkowski Jacek Zalesie Górne 40-44 -
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 38
Szarmacher Sebastian Działdowo 35-39 52
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 58
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 -
Wankiewicz Krzysztof Jelcz-Laskowice 45-49 61
Wiech Ewa Klebark Wielki 45-49 14
Wiech Roman Klebark Wielki 45-49 12
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-34 -
Worobel Mateusz Olsztyn 30-34 56
Zakrzewski Wojciech Warszawa 40-44 48
Zarzycki Jakub Olsztyn 40-44 19
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 -
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 50
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 41
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 -
Zięba Marcin Warszawa 40-44 54
Żywiec Mariusz Olsztyn 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon