Elemental Tri Series Olsztyn 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Name City Age group Start number
Grużewska-Owczarek Gabriela (Ewa Habior,Maciej Kietliński) Bobrowiec 45-49 -
Kozysa Maciej (Alicja Opara-Kozysa, Zbigniew Opara) Warszawa 35-39 384
Pałejko Mateusz (Zwoliński Michał , Kuprian Szymon) Olsztyn 30-34 335
Piernik Michał (Bartosz Hura, Paulina Tapek) Olsztyn 30-34 305
Rynko Paweł (Wojtek Kuciejewski, Krzysztof Krygielski) Olsztyn 35-39 292

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 187
Aleksiekuk Piotr Olsztyn 30-34 213
Antoniak Krzysztof Olsztyn 40-44 388
Awruk Bartosz Białystok 35-39 385
Barnbrooke Slawomir Warszawa 40-44 297
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 182
Białecki Paweł Józefosław 40-44 206
Bień Maciej Warszawa 40-44 250
Biernat Ryszard Dywity 65-69 203
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 346
Bogucki Marcin Warszawa 30-34 186
Bonkowski Adam Olsztyn 30-34 267
Borowiec Krzysztof Białystok 40-44 261
Bronakowski Andrzej Olsztyn 40-44 193
Brzozowski Bartek Warszawa 45-49 382
Buszan Radek Sopot 35-39 246
Chartanowicz Krzysztof Olsztyn 45-49 181
Chętnik Artur Białystok 35-39 360
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 259
Chmielewski Rafał Grudziądz 45-49 366
Chodyna Monika Olsztyn 25-29 373
Chomicki Szymon Olsztyn 40-44 308
Chudawski Maciej Warszawa 40-44 339
Ciecierski Michał Łęg Starościński 35-39 229
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 -
Cisowski Artur Warszawa 40-44 219
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 272
Cybulski Kamil Gołdap 35-39 314
Czachorowski Piotr Warszawa 45-49 230
Czajkowski Robert Ostrówek 40-44 -
Davidson Neil Olsztyn 35-39 233
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 45-49 290
Dietrich Krzysztof Gdynia 35-39 349
Dołęga Mariusz Olsztyn 35-39 198
Domaszewski Damian Łomża 35-39 347
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 348
Dresler Krzysztof Warszawa 45-49 264
Drost Robert Gdynia 35-39 190
Drzazgowski Tomasz Słupsk 40-44 240
Durak Jerzy Dywity 65-69 192
Dyduch Jarek Warszawa 35-39 252
Dziura Tomasz Wołomin 40-44 217
Ejsmont Joanna Warszawa 35-39 315
Faveeuw David Olsztyn 45-49 313
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 270
Gebhardt Jakub Gdynia 40-44 387
Gerula Robert Warszawa 50-54 253
Gierasimczyk Rafał Morąg 25-29 212
Gierasimczyk Stanisław Morąg 60-64 211
Gładysz Grzegorz Dobre 30-34 278
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-24 389
Gonczarek Bartosz Kamieniec Wroclawski 40-44 291
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-44 357
Gontarz Szymon Warszawa 30-34 324
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 369
Grabania Jadwiga Olsztyn 25-29 232
Grochowski Wojciech Siedlce 35-39 293
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 205
Grużewska-Owczarek Gabriela (Ewa Habior,Maciej Kietliński) Bobrowiec 45-49 -
Gudaniec Dorota Koszalin 55-59 200
Gudaniec Radosław Koszalin 55-59 199
Harhaj Tomasz Bartoszyce 35-39 239
Holender Sebastian Olsztyn 35-39 289
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 333
Jakubowski Michał Zagajów 35-39 -
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jankowski Jakub Niekanin 50-54 280
Jarząbek Lindholm Anna Warszawa 40-44 331
Jasicki Marcin Gdynia 18-24 183
Jegliński Jan Mława 55-59 243
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 383
Jędrzejczak Maciej Warszawa 65-69 302
Junczyk Ewelina Olsztyn 25-29 202
Kacperski Wojciech Olsztyn 35-39 299
Kaminski Wojciech Olsztyn 40-44 359
Kamiński Artur Olsztyn 35-39 189
Kamiński Dariusz Olsztyn 40-44 353
Karolewski Krzysztof Olsztyn 35-39 235
Karpiński Jarosław Radom 40-44 260
Kądzielewski Damian Świdnik 25-29 352
Kędzierski Szymon Kwidzyn 35-39 -
Kępiński Marek Warszawa 45-49 251
Kieda Wojciech Białystok 40-44 284
Kiliańczyk Michał Stawiguda 30-34 326
Klejzerowicz Paweł Białystok 25-29 367
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 364
Klik Cezary Stawiguda 45-49 316
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 328
Kołosowski Kamil Białystok 30-34 244
Kondraciuk Piotr Białystok 40-44 -
Konecki Marcin Olsztyn 25-29 301
Konopacka Sandra Otwock 25-29 208
Kostrzewa Adam Barczewo 40-44 241
Koszynski Jaroslaw Grudziądz 40-44 234
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 248
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 249
Kowalski Lukasz Poznan 35-39 215
Kozanecka Joanna Warszawa 40-44 358
Kozysa Maciej (Alicja Opara-Kozysa, Zbigniew Opara) Warszawa 35-39 384
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 218
Krieger Łukasz Chojniczki 25-29 274
Król Jakub Białystok 30-34 321
Królicki Maciej Gdańsk 30-34 226
Krupa Jan Węgorzewo 30-34 -
Kuczma Staś Gortatowo 18-24 -
Kukier Mirosław Ożarów Mazowiecki 45-49 378
Kukla Łukasz Kielce 35-39 379
Kulik Jacek Gdynia 40-44 376
Kuliś Mateusz Pruszków 25-29 351
Kurczycki Michał Olsztyn 40-44 336
Kurmin Bartosz Olsztyn 30-34 195
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 390
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-24 344
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 262
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 256
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 371
Lejman Adam Warszawa 50-54 221
Leończuk Justyna Białystok 30-34 268
Linkner Damian Olsztyn 30-34 -
Lis Łukasz Lublin 30-34 -
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 242
Machnio Marek Iława 45-49 194
Majchrzak Łukasz Kłomnice 30-34 247
Majewski Sylwester Ząbki 35-39 265
Marek Andrzej Malbork 40-44 295
Matuszewski Mariusz Warszawa 45-49 325
Mazurek Marcin Lublin 35-39 210
Michalski Maciej Warszawa 40-44 184
Michałowski Radosław Elbląg 45-49 -
Mickiewicz Konrad Gdańsk 45-49 338
Mieczkowski Michał Kołobrzeg 60-64 342
Mikrut Damian Grudziądz 25-29 191
Milewski Marcin Grabowo 25-29 341
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 356
Mosur Kamil Warszawa 40-44 298
Mrozek Martyna Kieźliny / Olsztyn 18-24 228
Mus Sylweter Gruta 35-39 391
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 372
Narojek Grzegorz Warszawa 40-44 -
Nawracaj Michał Jawor 30-34 -
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 368
Niemczuk Kamil Olsztyn 35-39 279
Niemczuk Waldemar Olsztyn 55-59 318
Nienadowski Bartosz Olsztyn 30-34 370
Niewiadomski Mirosław Lidzbark Warmiński 45-49 276
Noll Dariusz Ostrołęka 45-49 177
Nowak Andrzej Mława 55-59 288
Odzioba Sebastian Olsztyn 35-39 -
Olejnik Michał Augustów 35-39 377
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 188
Ostaszewska Paulina Warszawa 30-34 -
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Owczarzak Piotr Poznań 35-39 197
Paduszyński Piotr Warszawa 45-49 225
Pajura Robert Gdynia 30-34 309
Pałejko Mateusz (Zwoliński Michał , Kuprian Szymon) Olsztyn 30-34 335
Pałysa Marek Dawidy Bankowe 45-49 285
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 50-54 354
Pelka Dariusz Grodzisk Mazowiecki Polen 45-49 329
Perkowski Jarosław Suwałki 45-49 237
Piernik Michał (Bartosz Hura, Paulina Tapek) Olsztyn 30-34 305
Pietryka Sylwester Kielce 35-39 380
Pless Wojciech Rogóźno 45-49 263
Pokorski Marek Warszawa 45-49 223
Polaczuk Piotr Gdańsk 45-49 231
Połeć Robert Iława 40-44 179
Przepieść Kamila Warszawa 35-39 311
Przychodzień Rafał Warszawa 40-44 343
Puch Robert Elbląg 40-44 363
Reza Marek Olsztyn 50-54 255
Robiński Marcin Warszawa 35-39 258
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 245
Rosati Marcin Konstancin 45-49 -
Rutkowski Paweł Olsztyn 40-44 283
Rybarczyk Jacek Warszawa 45-49 -
Rybicki Artur Radzanów 18-24 281
Rydecki Paweł Blachownia 55-59 337
Rynko Paweł (Wojtek Kuciejewski, Krzysztof Krygielski) Olsztyn 35-39 292
Rytwiński Lech Olsztyn 70-… 294
Saba Tomasz Chotomów 45-49 257
Samselski Radosław Białystok 35-39 -
Sarbiewski Dariusz Bartąg 45-49 320
Schwember Łukasz Łódź 25-29 -
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 319
Sienkiewicz Wojciech Olsztyn 60-64 236
Siwirski Robert Warszawa 40-44 277
Skibiński Krzysztof Koszalin 40-44 374
Skorupka Piotrek Rzeszów 35-39 209
Skuza Paweł Warszawa 30-34 306
Sokołowski Tomasz Przeźmierowo 45-49 323
Sosiński Grzegorz Elbląg 35-39 350
Sowa Michał Warszawa 30-34 362
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 273
Starzyński Piotr Kętrzyn 40-44 201
Stefaniuk Paweł Biała Podlaska 25-29 -
Stemporzecki Tomasz Elbląg 45-49 287
Suchowiecki Wojciech Stawiguda 40-44 196
Sugier Dawid Olsztyn 25-29 254
Swiderski Michal Warszawa 45-49 275
Sydor Tomasz Gdańsk 35-39 269
Szaciłowski Przemysław Białystok 35-39 -
Szadkowski Jacek Zalesie Górne 40-44 286
Szalacha Jędrzej Warszawa 40-44 204
Szawerdak Grzegorz Olsztyn 40-44 -
Szczęsny Marcin Marki 45-49 340
Szulkowski Rafał Gdańsk 45-49 266
Ściana Wojciech Olsztyn 30-34 330
Ślipy Adam Gdynia 40-44 303
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 45-49 224
Świderski Andrzej Kobyłka 35-39 365
Świderski Maksymilian Warszawa 18-24 300
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 355
Świetliński Krzysztof Sopot 45-49 334
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 271
Trudnowski Marcin Elbląg 45-49 317
Trybuszkiewicz Wojciech Warszawa 45-49 386
Twardy Michał Gdańsk 50-54 -
Twarowski Michal Straszyn 45-49 -
Uzols Aivars Daugavpils 55-59 375
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 238
Wankiewicz Krzysztof Jelcz-Laskowice 45-49 227
Wąsik Marcin Kraków 40-44 345
Wąsowski Rafał Gdańsk 25-29 307
Wątroba Dariusz Kielce 45-49 381
Wejkuć Grzegorz Mragowo 40-44 310
Wiech Ewa Klebark Wielki 45-49 180
Wiech Roman Klebark Wielki 45-49 178
Wierzbicki Wojciech Dobre Miasto 40-44 282
Wilczko Marek Biała Piska 25-29 -
Wiśniewski Arnold Łódź 45-49 -
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-44 296
Wojciechowski Piotr Olsztyn 30-34 304
Worobel Mateusz Olsztyn 30-34 222
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 361
Zahri Kamil Gdynia 30-34 332
Zakrzewski Wojciech Warszawa 40-44 214
Zarzycki Jakub Olsztyn 40-44 185
Zarzycki Wojciech Ostroleka 45-49 322
Zaurski Marcin Ostrołęka 70-… 216
Zaurski Piotr Ostrołęka 45-49 207
Zielińska Anna Olsztyn 40-44 312
Zieliński Michał Płońsk 30-34 327
Zieliński Mikołaj Warszawa 25-29 -
Zięba Marcin Warszawa 40-44 220
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon