Elemental Tri Series Blachownia 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Stawicki Szymon (Stawicki Grzegorz, Kwiatoń Tomasz) Jastrzębie 18-24 72

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Agnieszka Błaszczyk Aleksandrów Łódzki 40-44 66
Banczarek Krzysztof Bytom 30-34 40
Brzóska Wojciech Dulowa 18-24 45
Butryn Wojciech Kraków 45-49 62
Ceglarek Łukasz Żędowice 25-29 60
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 34
Czerniak Adam Myszków 40-44 -
Dobrenko Daniel Blachownia 40-44 -
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 63
Dzięcielewski Michał Brzeziny 25-29 -
Federowicz Piotr Sosnowiec 50-54 -
Felka Dariusz Gwoździce 30-34 -
Filuś Stanisław Mysłowice 50-54 20
Fitas Zuzanna Jozefoslaw 18-24 61
Gaj Radosław Katowice 40-44 44
Ginalski Zbigniew Rzędkowice 70-… -
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 16
Gonera Piotr Mykanów 30-34 13
Grochowski Wojciech Siedlce 35-39 41
Hamela Krzysztof Chorzów 55-59 43
Hamela Weronika Chorzów 25-29 49
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 67
Hryniewicz Agnieszka Łódź 70-… 28
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Kapica Marek Bytom 35-39 30
Kieda Wojciech Białystok 40-44 39
Kisiel Anita Częstochowa 45-49 36
Kmita Bartosz Świętochłowice 35-39 71
Knapik Mariusz Częstochowa 40-44 -
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 58
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 -
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 24
Kruszyński Andrzej Łódź 40-44 25
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 27
Litawa Jacek Warszawa 45-49 52
Lucka Judyta Katowice 40-44 -
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 64
Łatanik Rafał Aleksandria Druga 45-49 65
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 55-59 11
Majchrzak Łukasz Kłomnice 30-34 23
Majchrzak Marcin Piotrkow Trybunalski508 45-49 69
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 50
Miler-Walczak Monika Miedzyrzecze Dolne 40-44 -
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 -
Moszkowicz Karol Grodzisko Górne 18-24 26
Nawrat Mirosław Zabrze 40-44 22
Nowok Maciej Chorzów 25-29 48
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 31
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-54 51
Panek Paweł Dąbrowa Górnicza 40-44 32
Pawłowski Marcin Kraków 45-49 38
Piątek Kordian Oświęcim 25-29 -
Piotrowski Aleksander Kraków 25-29 59
Plesiński Sebastian Sosnowiec 40-44 15
Popiela Jacek Koszyce Małe 45-49 -
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 70
Rębisz Paweł Jaworzno 40-44 14
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 21
Rydecki Paweł Blachownia 55-59 68
Sitek Szymon Częstochowa 30-34 19
Skierski Adam Katowice 45-49 53
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 55-59 -
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 35
Stachowski Wojciech Gliwice 40-44 47
Stawicki Szymon (Stawicki Grzegorz, Kwiatoń Tomasz) Jastrzębie 18-24 72
Stodulski Michał Częstochowa 35-39 12
Strózik Tomasz Blachownia 45-49 -
Stuchlik Tadeusz Tarnowskie Góry 50-54 -
Szpiter Tomasz Złotoryja 50-54 54
Sztonder Marcin Częstochowa 30-34 -
Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39 42
Terech Tomasz Radzionkow 45-49 55
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 33
Trefon Beniamin Bobrowniki 40-44 -
Wadełek Robert Warszawa 25-29 57
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 17
Wiśniewski Arnold Łódź 45-49 29
Witkowski Andrzej Warszawa 40-44 18
Wolant Sylwester Brzeszcze 40-44 46
Zawiło Bartłomiej Siercza 30-34 37
Żmudziejewski Jakub Kraków 30-34 -
Żochowski Mikołaj Działoszyn 25-29 56
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon