Elemental Tri Series Blachownia 2019 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Sztafety

Name City Age group Start number
Nowak Robert (Nowak Grzegorz, Lubosz Dariusz) Kalej 40-44 257
Stawicki Szymon (Stawicki Grzegorz, Kwiatoń Tomasz) Jastrzębie 18-24 206

Lista główna

Name City Age group Start number
Banczarek Krzysztof Bytom 30-34 174
Bąk-Cesarz Damian Gliwice 45-49 217
Behounek Leszek Zakopane 60-64 243
Borowiec Krzysztof Białystok 40-44 237
Brzóska Wojciech Dulowa 18-24 179
Budzanowski Michał Wrocław 30-34 238
Butryn Wojciech Kraków 45-49 196
Ceglarek Łukasz Żędowice 25-29 194
Chomik Rafał Gliwice 40-44 250
Ciszek Jerzy Żabia Wola 30-34 168
Czerniak Adam Myszków 40-44 216
Dąbek Paweł Józefosław 45-49 253
Dobrenko Daniel Blachownia 40-44 245
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 197
Dudek Bartosz Katowice 25-29 -
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 -
Dzięcielewski Michał Brzeziny 25-29 211
Federowicz Piotr Sosnowiec 50-54 229
Felka Dariusz Gwoździce 30-34 198
Filuś Stanisław Mysłowice 50-54 154
Fitas Zuzanna Jozefoslaw 18-24 195
Gaj Radosław Katowice 40-44 178
Ginalski Zbigniew Rzędkowice 70-… 255
Goczał Mateusz Koluszki 25-29 209
Gołkowski Radosław Zawiercie 35-39 150
Grochowski Wojciech Siedlce 35-39 175
Hamela Krzysztof Chorzów 55-59 177
Hamela Weronika Chorzów 25-29 183
Herda Bartłomiej Bytom 30-34 234
Hreczański Paweł Blachownia 50-54 201
Hryniewicz Agnieszka Łódź 35-39 162
Janiga Robert Warszawa 45-49 -
Jaworowski Witold Bytom 55-59 212
Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry 35-39 221
Kaczmarek Dariusz Blachownia 45-49 246
Kapica Marek Bytom 35-39 164
Kieda Wojciech Białystok 40-44 173
Kisiel Anita Częstochowa 45-49 170
Kmita Bartosz Świętochłowice 35-39 205
Knapik Mariusz Częstochowa 40-44 231
Kochanowski Dariusz Marki 45-49 239
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 -
Kołodziej Antoni Kalej 65-69 192
Kołodziej Marcin Kalej 40-44 267
Komorowicz Piotr Zaborów 25-29 268
Konarski Marcin Nysa 45-49 222
Konczak Waldemar Polkowice 35-39 -
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 247
Kopeć Mateusz Ryczówek 25-29 218
Koperski Michał Szamotuly 30-34 210
Kosowski Rafał Wręczyca Wielka 45-49 225
Kotarba Krzysztof Świątniki Górne 35-39 158
Kowal Boris Wroclaw 30-34 224
Kruszyński Andrzej Łódź 40-44 159
Kukla Łukasz Kielce 35-39 260
Kwieciński Sebastian Mława 40-44 161
Lichacz Anna Smolec 35-39 219
Lichacz Miłosz Smolec 35-39 215
Lipowski Mikołaj Łask 30-34 230
Litawa Jacek Warszawa 45-49 186
Lubina Łukasz Katowice 35-39 259
Lubowiecka Larysa Kraków 18-24 226
Lubowiecka Oksana Kraków 45-49 233
Lucka Judyta Katowice 40-44 -
Łatanik Rafał Aleksandria Druga 45-49 199
Łoza Wojciech Bytom 45-49 208
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 55-59 145
Majchrzak Łukasz Kłomnice 30-34 157
Majchrzak Marcin Piotrkow Trybunalski508 45-49 203
Malicki Jacek Dobra Nowiny 60-64 184
Matrejek Michal Kraków 35-39 207
Matusz Rafał Blachownia 45-49 248
Matyja Andrzej Kłobuck 40-44 223
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-44 244
Mądry Marcin Częstochowa 35-39 254
Miler-Walczak Monika Miedzyrzecze Dolne 40-44 -
Miskiewicz Marek Lublin 50-54 -
Moszkowicz Karol Grodzisko Górne 18-24 160
Mruszczyk Marcin Siemianowice Śląskie 40-44 213
Nawrat Mirosław Zabrze 40-44 156
Niedźwiadek Jakub Warszawa 25-29 265
Nowak Robert (Nowak Grzegorz, Lubosz Dariusz) Kalej 40-44 257
Nowok Maciej Chorzów 25-29 182
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 165
Owczarek Tomasz Częstochowa 50-54 185
Panek Paweł Dąbrowa Górnicza 40-44 166
Parczewska Marta Warszawa 40-44 172
Pędowski Wojciech Gliwice 55-59 264
Piątek Kordian Oświęcim 25-29 -
Pietryka Sylwester Kielce 35-39 261
Piotrowski Aleksander Kraków 25-29 193
Plesiński Sebastian Sosnowiec 40-44 149
Płóciennik Dominik Lutomiersk 25-29 -
Poloczek Katarzyna Kraków 25-29 147
Popiela Jacek Koszyce Małe 45-49 -
Pyka Marek Siemianowice Śląskie 40-44 241
Radomski Kamil Szarlejka 35-39 262
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 204
Rębisz Paweł Jaworzno 40-44 148
Rokicki Tomasz Białystok 60-64 155
Romanowski Tomasz Warka 35-39 266
Rowicki Tomasz Warszawa 40-44 -
Rozek Jacek Rybnik 35-39 242
Rydecki Paweł Blachownia 55-59 202
Sado Paweł Kielce 30-34 -
Sitek Szymon Częstochowa 30-34 153
Skierski Adam Katowice 45-49 187
Skóra Katarzyna Wrocław 40-44 227
Skóra Tomasz Wrocław 45-49 228
Sochański Piotr Warka 30-34 252
Sokołowski Tomasz Przeźmierowo 45-49 256
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 55-59 -
Spadek Sandra Stockholm 25-29 -
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 169
Stachowski Wojciech Gliwice 40-44 181
Stawicki Szymon (Stawicki Grzegorz, Kwiatoń Tomasz) Jastrzębie 18-24 206
Stodulski Michał Częstochowa 35-39 146
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 -
Strózik Tomasz Blachownia 45-49 249
Stuchlik Tadeusz Tarnowskie Góry 50-54 -
Stuła Rafał Nowa Sól 25-29 220
Suchanek Szymon Częstochowa 25-29 232
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 25-29 -
Szott Maciej Wrocław 30-34 235
Szpiter Tomasz Złotoryja 50-54 188
Sztonder Marcin Częstochowa 30-34 -
Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39 176
Świech Kamil Piotrków Trybunalski 40-44 251
Tajak Tomasz Kraków 45-49 263
Tarczewski Tomasz Zawiercie 40-44 -
Terech Tomasz Radzionkow 45-49 189
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 167
Tokarek Marek Poznań 45-49 200
Trefon Beniamin Bobrowniki 40-44 -
Wadełek Robert Warszawa 25-29 191
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 151
Wilk Łukasz Jaworzno 40-44 214
Winiarczyk Jacek Warka 45-49 258
Wiśniewski Arnold Łódź 45-49 163
Wiśniewski Marcin Warszawa 30-34 240
Witkowski Andrzej Warszawa 40-44 152
Wolant Sylwester Brzeszcze 40-44 180
Wyparło Anna Będzin 25-29 236
Zawiło Bartłomiej Siercza 30-34 171
Żmudziejewski Jakub Kraków 30-34 -
Żochowski Mikołaj Działoszyn 25-29 190
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon