Garmin MTB Series Gdańsk 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Paweł Gdańsk 40-49 155
Alisz Piotr Gdansk 40-49 159
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 142
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 367
Antochowski Jan Ostróda 60-69 148
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 36
Baczewski Daniel Banino 30-39 86
Balewski Wojciech Kołczewo 30-39 255
Banach Robert Gdańsk 40-49 308
Banaszak Tomasz Gdynia Redlowo 30-39 153
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 87
Bartoszek Przemysław Gdańsk 30-39 73
Bator Jarosław Koteże 30-39 321
Białucha Magdalena Gdańsk 30-39 150
Biedunkiewicz Robert Gdynia 40-49 189
Bielowicz Marek Gdynia 40-49 243
Biernaczyk Robert Ustka 40-49 -
Bieschke Paweł Gdańsk 40-49 67
Bludau Marcin Grudziądz 30-39 187
Błaszczak Dariusz Gdynia 40-49 16
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 229
Bochenek Piotr Orle 40-49 309
Bojarczak Michał Łapy 40-49 301
Bołcun Paweł Gdańsk 40-49 421
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 156
Bronikowski Przemek Wiązowna 40-49 435
Brynda Tomasz Gdańsk 30-39 273
Buczyńska Joanna Gdańsk 40-49 17
Budrewicz Lukasz Gdansk 30-39 190
Bystrek Adam Gdynia 50-59 181
Cebula Krzysztof Karczemki 40-49 418
Cejmer Łukasz Gdańsk 30-39 23
Chamerski Marcin GDANSK 40-49 405
Chamerski Szymon Gdansk 16-17 404
Charłanowicz Radosław Sopot 40-49 429
Chomej Mateusz Gdańsk 18-29 158
Chudzyński Karol Szubin 40-49 56
Chwiej Karolina Sopot 30-39 -
Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański 40-49 193
Ciba Damian Rumia 30-39 98
Ciba Oskar Rumia 18-29 -
Cierliński Bartosz Gdynia Chylonia 30-39 81
Ciesielski Krzysztof Gdańsk 40-49 252
Cieślak Robert Rumia 30-39 268
Ciok Kasia Rumia 40-49 266
Ciosk Bartek Gdańsk 18-29 324
Cybowski Bartosz Gdańsk 30-39 316
Cywińska Ewelina Rumia 30-39 2
Cywiński Krzysztof Rumia 30-39 360
Czernialis Rimas Rumia 40-49 267
Czerniawski Piotr Gdynia 50-59 180
Czubaj Maciej Gdańsk 40-49 223
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 97
Daniel Bartosz Gdynia 30-39 385
Dąbski Dominik Gdynia 30-39 253
Deja Ariel Gdańsk 30-39 26
Dembiński Paweł Sopot 40-49 393
Dietrich Dawid Kłanino 30-39 352
Dittmar Marek Kwidzyn 40-49 110
Djebaili Farid Gdańsk 18-29 -
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 48
Dolny Michał Gdańsk 30-39 430
Domachowski Franciszek Gdańsk 16-17 -
Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 30-39 -
Drewa Ryszard Gdynia 60-69 129
Drop Tomasz Gdańsk 30-39 60
Drzazga Andrzej Reda 50-59 146
Dudina Taisiia Kaliningrad 30-39 432
Dymel Tomasz Pruszcz Gdański 30-39 237
Dzienisz Janusz Gdynia 40-49 45
Eliszewski Grzegorz Gdańsk 30-39 238
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 307
Fabisiak Grzegorz Gdańsk 30-39 -
Feldzensztajn Artur Gdańsk 18-29 399
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 170
Flisikowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 125
Florczuk Marek Gdynia 30-39 -
Formela Arkadiusz Bolszewo 30-39 290
Formela Bartosz Bolszewo 18-29 260
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 50-59 217
Frąckowiak Bartłomiej Gdańsk 40-49 304
Fuczko Marek Wejherowo 50-59 47
Gaca Marek Gdańsk 30-39 15
Gafka Waldemar Wejherowo 40-49 279
Galicki Bartek Kwidzyn 30-39 154
Galiński Mateusz Gdansk 16-17 200
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 201
Gardzielewski Artur Gdańsk 40-49 75
Gawinek Karol Gdynia 30-39 29
Gawlik Radosław Gdynia 40-49 161
Gbyl Jacek Gdańsk 50-59 420
Gierszewski Sławomir Kąpino 50-59 24
Głowacka Urszula Białystok 30-39 302
Głowacki Jacek Gdańsk 30-39 240
Główka Sebastian Gdańsk 18-29 221
Gołębiowski Zenon Pisz 60-69 374
Gorazdowska Katarzyna Kłanino 30-39 350
Gorazdowski Filip Kłanino 18-29 349
Gorazdowski Marcin Kłanino 40-49 351
Gortat Bogumił Dobrzęcino 40-49 54
Górka Karol Pruszcz Gdański 18-29 57
Górny Bartłomiej Malbork 30-39 30
Grabowski Mariusz Gdynia Grabówek 40-49 145
Grabowski Paweł Starogard Gdański 18-29 323
Grajczak Adrian Gdańsk 30-39 62
Granicki Marcin Słupsk 18-29 120
Grenda Michał Gdynia 30-39 144
Groblewski Cezary Gdańsk 18-29 249
Groth Mateusz Żukowo 30-39 256
Groth Wojciech Gdynia 18-29 372
Grudka Zbigniew Gdańsk 40-49 305
Grzegulski Tomasz Gdańsk 30-39 236
Grzelak Kacper Kosakowo 18-29 239
Grzędzicki Michał Grudziądz 40-49 414
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 259
Gurzyńska Kamila Grudziądz 30-39 227
Gurzyński Mateusz Grudziądz 30-39 228
Habaj Piotr Gdynia 30-39 272
Hemperek Marcin Szczecinek 40-49 431
Hermaszewski Radosław Gdańsk 40-49 77
Hirsz Maciej Goręczyno 18-29 109
Hoge Krystian Puck 30-39 141
Hoge Rafał Puck 30-39 149
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 329
Hynek Marcin Gdansk 40-49 202
Indeo Simone Cagliari 40-49 224
Jaffke Gracjan Domatowo 18-29 -
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 218
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 50-59 184
Jamruszka Paweł Gdańsk 30-39 225
Janca Grzegorz Kartuzy 40-49 247
Janczewski Robert Gdańsk 40-49 365
Jankowski Rafal Tczew 30-39 402
Jankowski Robert Tczew 30-39 403
Janowski Wojciech Gdynia 18-29 231
Jasiński Ernest Koszalin 18-29 348
Jastrzębski Marcin Gdańsk 40-49 175
Jata Sebastian Gdańsk 18-29 199
Jączyk Paweł Gdansk 30-39 258
Jelinek Andrzej Gdynia 40-49 46
Joskowska Iwona Luzino 40-49 96
Jóźwik Rafał Kowale 40-49 216
Jurga Maciej Gdynia 30-39 123
Juruś Marta Gdańsk 18-29 -
Kacmajor Tomasz Gdańsk 30-39 137
Kaczerewski Michał Gdańsk 18-29 313
Kaliszewski Jakub Gdańsk 40-49 226
Kamińska Ewa Gdańsk 30-39 112
Kamiński Bartłomiej Darzlubie 30-39 182
Kamiński Paweł Gdańsk 40-49 32
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 41
Kamionka Klaudia Lębork 18-29 295
Kasal Jakub Gdańsk 30-39 27
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 198
Kaszuba Maciej Gdańsk 30-39 19
Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 30-39 44
Kaźmierczak Krzysztof Koszalin 40-49 37
Kiermasz Krystian Bydgoszcz 30-39 28
Kin Jacek Gdynia 30-39 212
Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie 18-29 195
Klawa Tomasz Gdańsk 30-39 220
Kłos Łukasz Gdynia 30-39 -
Kobiela Marcin Gdańsk 18-29 410
Kobyliński Szymon Gdansk 40-49 381
Kolatowski Tomasz Gdańsk 40-49 417
Kolinski Marcin Gdynia 30-39 276
Komsta Artur Żelistrzewo 40-49 168
Komsta Marcin Puck 40-49 375
Konieczny Robert Gdynia 40-49 179
Kopytsynskyy Serhiy Reda 18-29 373
Kornecki Marcin Gdynia 40-49 102
Korpan Grzegorz Gdynia 40-49 169
Kossakowski Paweł Toruń 30-39 99
Kośka Tomasz Sopot 30-39 413
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 394
Kotowicz Marcin Gdynia 40-49 395
Kowalina Jan Gdańsk 18-29 245
Kowalski Adam Sopot 18-29 82
Kowalski Robert Banino 30-39 94
Kozuch Adam Tuchom 40-49 -
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 31
Kraśnicki Adam Gdynia 18-29 116
Krefft Maria Parchowo 18-29 377
Krupiński Bartosz Gdańsk 30-39 -
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 280
Krzywania Agata Warszawa - Polska 30-39 391
Krzywiel Mariusz Gdynia 40-49 294
Krzyżanowski Leszek Gdynia 30-39 284
Kucal Maciej Gdańsk 30-39 593
Kucharska Wioletta Golub-Dobrzyń 30-39 -
Kucharska Wioletta Golub-Dobrzyn 30-39 -
Kuchnowski Henryk Minkowice 40-49 327
Kudela Magdalena Gdańsk 30-39 298
Kulling Monika Gnieżdżewo 30-39 72
Kurek Artur Kwidzyn 30-39 342
Kurzyński Piotr Nowy Świat 50-59 177
Kwiatek Michał Gdańsk 30-39 176
Labon Piotr Koteże 30-39 319
Labuda Hubert Łęczyce 18-29 296
Lademann Tomasz Gdańsk 40-49 422
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 101
Laskowski Maciej Gdynia 40-49 361
Latański Radosław Malechowo 30-39 122
Lelukiewicz Rafał Słupsk 30-39 117
Lesisz Karol Kielce 30-39 370
Leszczyński Adam Gdynia 30-39 63
Leszczyński Mariusz Gdynia 40-49 49
Leszczyński Radosław Gdańsk 18-29 -
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 400
Lewandowski Patryk Wejherowo 18-29 262
Lewandowski Robert Kartuzy 40-49 113
Lewiński Marcin Reda 40-49 362
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 265
Linda Patryk Gdańsk 30-39 147
Lipkowski Paweł Tczew 30-39 219
Lipski Jakub Chojnice 18-29 340
Lis Paweł Gdańsk 40-49 207
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 288
Ławnicki Konrad Gdańsk 40-49 13
Łopaciuk Grzegorz Gdańsk 50-59 165
Łoś Andrzej Gdańsk 40-49 -
Łucki Michał Gdynia 30-39 271
Łuczkiewicz Jan Rumia 50-59 363
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 12
Machowski Dawid Gdańsk 30-39 53
Maciak Mateusz Gdańsk 18-29 406
Maćkowiak Piotr Bytów 40-49 104
Makowski Paweł Starogard Gdański 30-39 392
Malesinski Kacper Gościcino 18-29 84
Małkowski Dariusz Chełmno 18-29 358
Marowski Mariusz Kwidzyn 30-39 160
Marzec Tomasz Słupsk 30-39 121
Marzejon Karol Reda 40-49 138
Michta Bartłomiej Gdańsk 30-39 287
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-49 215
Mielewczyk Artur Bytów 30-39 426
Mielewczyk Michał Kościerzyna 40-49 397
Milczarek Radosław Gdynia 40-49 416
Miłosz Krzysztof Gdańsk 30-39 111
Modlińska Beata Rumia 40-49 364
Modrzyński Dawid Straszyn 30-39 79
Momont Joanna Gdansk 40-49 334
Morawski Piotr Gdynia 40-49 366
Mosa Krzysztof Rumia 30-39 269
Mosiński Damian Wejherowo 40-49 423
Niewczas Piotr Gdańsk 40-49 91
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 50-59 345
Nowak Adam Starogard Gdański 30-39 317
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 300
Obarzanek Krzysztof Gdańsk 40-49 315
Oglęcki Radosław Gdańsk 30-39 126
Olech Jacek Świecie 40-49 183
Olpeter Adam Kwidzyn 50-59 425
Olszewska Karina Gdynia 40-49 214
Orłowska Agata Gdynia 30-39 325
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 -
Osielski Maciej Banino 40-49 293
Osmański Bartłomiej Elblag 30-39 299
Oxley Andrew Gdynia Karwiny 40-49 166
Ożga Michał SŁUPSK 30-39 291
Paczuła Ireneusz Lębork 30-39 353
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-49 134
Pawelak Piotr Gdańsk 18-29 20
Pawella Anna Owidz 40-49 320
Pawlak Artur Gdynia 40-49 58
Pawłowski Stanisław Włocławek 50-59 -
Perepelytsia Kyrylo Gdańsk , Wzgórze Mickiewicza 18-29 -
Pergoł Karol Borkowo Łostowickie 18-29 274
Peszek Michał Gdańsk 30-39 407
Petka Tomasz Lębork 18-29 254
Piekarski Marcin Gdynia 18-29 114
Pielech Adrian Rumia 18-29 330
Pieper Agnieszka Lębork 18-29 297
Piepka Sławomir Leśniewo 40-49 354
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 132
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 105
Piramowicz Bartosz Łeba 30-39 246
Piskorski Paweł Gdańsk 40-49 11
Pituch Sławek Bytów 30-39 424
Płonka Mateusz Malbork 30-39 306
Podgórski Grzegorz Kwidzyn 18-29 230
Portee Wojciech Gdynia 40-49 433
Przekwas Kacper Kwidzyn 18-29 -
Przestrzelski Piotr Gdańsk 40-49 130
Przybysz Piotr Rumia 30-39 92
Pszczoliński Maciej Pruszcz 30-39 157
Ptaszek Tomasz Gdynia 30-39 412
Puzdrowski Rafał Lębork - Mosty 40-49 71
Raasz Paweł Gdańsk 30-39 376
Radtke Krzysztof Karwia 40-49 411
Radziejewski Karol Odargowo 30-39 174
Ramczykowski Dawid Gdańsk 18-29 206
Reszka Tomasz Wilkowo Nowowiejskie 18-29 185
Reszke Adam Juszkowo 18-29 115
Richert Krzysztof Rebiechowo 30-39 332
Rodziewicz Przemysław Gdynia 30-39 233
Rompczyk Wojciech Gdynia 50-59 261
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 78
Rozkocha Michał Starogard Gdański 16-17 318
Rudziński Paweł Mława 30-39 419
Rytel Wojciech Warszawa 60-69 50
Ryza Adam Gdańsk 40-49 90
Rzeźnik Piotr Gdańsk 40-49 178
Samociuk Mateusz Gdańsk 30-39 331
Savchuk Illia Słupsk 18-29 171
Sewastianow Jacek Sławno 40-49 118
Sicińska Kinga Gdańsk 30-39 368
Sierla Przemyslaw Malbork 40-49 -
Sieroński Marcin Gdynia 30-39 66
Skalski Marcin Gdańsk 40-49 -
Skałecki Tomasz Reda 40-49 263
Skawiński Tomasz Gdynia 40-49 222
Skowron Maciej Sopot 30-39 326
Skrętny Marek Gdańsk 30-39 39
Sobczyk Hubert Bąkowo 18-29 211
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 234
Sojecki Rafał Gdańsk 18-29 281
Spandowski Piotr Gdańsk 30-39 164
Stakuć Magdalena Gdańsk 30-39 -
Staniuk Bartosz Słupsk 30-39 124
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 428
Strawa Jakub Sępólno Krajeńskie 40-49 235
Strojk Bartosz Gdynia 30-39 209
Strzeboński Maciej Pogorzelica 40-49 257
Strzecki Piotr Dębogórze 40-49 251
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 310
Strzyżewski Tomasz Wejherowo 16-17 270
Stupieńko Grzegorz Gdańsk 30-39 286
Styczewski Tomasz Jastrzębia Góra 30-39 70
Superson Marcin Gdynia 18-29 107
Swiatek Dawid Gdańsk 18-29 409
Szajkowski Tomasz Tczew 60-69 357
Szczepaniak Paweł Starogard Gdański 30-39 322
Szczodrowski Piotr Gdańsk 18-29 275
Szczuka Paweł Gdynia 30-39 338
Sznycer Michał Gdańsk 40-49 248
Szturemska Beata Poznań 18-29 333
Szwaba Jan Mezowo 18-29 386
Szydłowski Bartosz Tarnowo Podgórne 30-39 -
Szymańska Monika Gdańsk 40-49 163
Szymczycha Zbigniew Łęgowo 60-69 128
Szymków Sławek Straszyn 40-49 415
Szymkun Dariusz Gdynia 50-59 283
Ślepski Paweł Sopot 40-49 341
Śliwińska Natalia Gdańsk 16-17 69
Śliwiński Dariusz Gdańsk 40-49 68
Ślusarz Tomasz Gdańsk 30-39 192
Śmiełowski Dawid Gdynia 40-49 151
Świątek Dawid Gdańsk 18-29 -
Świątek Marcin Gdańsk 30-39 314
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 42
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 277
Talaśka Jakub Sucumin 30-39 88
Teofilak Jacek Rumia 30-39 43
Test Test Test 70-… -
Tomaszewski Tomasz Słupsk 30-39 119
Troka Bartłomiej Pszczółki 16-17 -
Trykacz Marcin 11-500 40-49 143
Turek Karol Leśniewo 30-39 355
Turowski Marcin Gdańsk 30-39 34
Tuszyński Jarosław Gdańsk 50-59 186
Twardy Remigiusz Gdańsk 30-39 339
Tyburski Paweł Skowarcz 18-29 359
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 140
Tymiński Tomasz Gdańsk Kowale 40-49 133
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-69 379
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 60-69 389
Vasylenko Dmytro Ostroh 18-29 33
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 16-17 -
Walczak Aleksander Pruszcz Gdański 18-29 52
Walczak Paweł Juszkowo 40-49 51
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 -
Wanta Łukasz Bytów 30-39 162
Warchol Florian Achim 50-59 191
Waśkiewicz Sebastian Lipno 30-39 135
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 408
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 242
Wielicki Tomek Gdańsk 40-49 89
Wieliczko Radosław Gdańsk 50-59 241
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 194
Wilczyński Michał Lębork 30-39 356
Winczura Leszek Gdańsk 40-49 250
Wiszecki Adam Suchy Dwór / Gdynia 40-49 380
Witek Michał Koszalin 18-29 210
Witkowski Jarosław Straszyn 40-49 371
Witt Dorota Gdynia 18-29 74
Wojciechowski Adam Kielno 18-29 167
Wojciechowski Arek Gdańsk Oliwa 40-49 401
Wojewoda Adam Rumia 40-49 311
Wojewoda Jan Rumia 16-17 312
Wojtalewicz Mariusz Gdańsk 40-49 127
Wolski Marek Gdańsk 50-59 347
Worek Wojciech Gdańsk 40-49 76
Woźniak Mateusz Rybno 18-29 264
Wójcik Artur Gdańsk 30-39 61
Wójcik Piotr Gdańsk 30-39 25
Wróblewski Karol Szubin 30-39 64
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 172
Wunsch Piotr Luzino 40-49 18
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 205
Zacharek Natalia Gdańsk 18-29 427
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 95
Zajączkowski Michał Gdańsk 40-49 387
Zakharchenko Elena Kaliningrad 18-29 434
Zarzycki Andrzej Gdansk 40-49 -
Zasada Grzegorz Puck 40-49 152
Zastawny Mariusz Gdynia 30-39 106
Zawiliński Jarosław Stegna 18-29 14
Zdrojewski Marcin Reda 18-29 173
Zdrojewski Mateusz Gdańsk 30-39 196
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 22
Zielonka Tadeusz Parchowo 50-59 -
Ziemann Krzysztof Wejherowo 40-49 278
Ziemiński Kacper Sępólno Krajeńskie 18-29 232
Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 55
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 244
Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański 30-39 40
Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór 40-49 38
Żurawska Agnieszka Gdańsk 30-39 108
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon