Garmin MTB Series Kolbudy 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja wiosenna - results

2019-04-14 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-17km 17-27km Czas końcowy Strata
1 98 Ciba Damian TA KO Team M30 1 1 00:41:01 (3)00:23:48 (2) 01:04:49
2 121 Marzec Tomasz Toyota Kawisbike team Słupsk MTB M30 2 2 00:41:01 (2)00:23:50 (3) 01:04:51 00:00:02
3 424 Pituch Sławek TA KO Team M30 3 3 00:41:00 (1)00:24:48 (14) 01:05:48 00:00:59
4 140 Tygielski Mateusz MH Automatyka M18 1 4 00:42:13 (4)00:23:43 (1) 01:05:56 00:01:07
5 115 Reszke Adam M18 2 5 00:42:14 (5)00:23:53 (4) 01:06:06 00:01:17
6 398 Deyk Adam SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 3 6 00:42:31 (6)00:24:12 (7) 01:06:44 00:01:55
7 301 Bojarczak Michał BEKO o o o BEKO M40 1 7 00:42:33 (9)00:24:12 (8) 01:06:45 00:01:56
8 356 Wilczyński Michał KLIF Team Chłapowo M30 4 8 00:42:33 (8)00:24:13 (9) 01:06:46 00:01:57
9 282 Sykuła Jakub BST - Banach Sport Team M18 4 9 00:42:46 (10)00:24:01 (6) 01:06:47 00:01:58
10 296 Labuda Hubert KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 5 10 00:42:32 (7)00:24:23 (11) 01:06:55 00:02:06
11 3 Potrykus Filip KLIF MTB TEAM M18 6 11 00:43:22 (11)00:24:22 (10) 01:07:44 00:02:55
12 308 Banach Robert Apteka Gemini Team M40 2 12 00:43:44 (12)00:24:01 (5) 01:07:44 00:02:55
13 232 Ziemiński Kacper RENAULT TEAM M18 7 13 00:43:46 (15)00:24:44 (12) 01:08:30 00:03:41
14 267 Czernialis Rimas Norda Active Team M40 3 14 00:43:48 (17)00:24:50 (15) 01:08:38 00:03:49
15 149 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 5 15 00:43:53 (19)00:24:52 (16) 01:08:45 00:03:56
16 366 Morawski Piotr BST - Banach Sport Team M40 4 16 00:43:45 (13)00:25:13 (18) 01:08:57 00:04:08
17 428 Stankiewicz Wiktor Rowersi Cycling Team M18 8 18 00:43:45 (14)00:25:28 (26) 01:09:13 00:04:24
18 376 Raasz Paweł M30 6 17 00:43:48 (18)00:25:25 (22) 01:09:13 00:04:24
19 451 Marzejon Mikołaj KLIF TEAM M18 9 19 00:44:19 (23)00:25:08 (17) 01:09:27 00:04:38
20 185 Reszka Tomasz M18 10 20 00:44:40 (26)00:24:48 (13) 01:09:28 00:04:39
21 477 Tracz Igor Dolina Noteci Racing Team M40 5 21 00:44:06 (21)00:25:26 (23) 01:09:31 00:04:42
22 154 Galicki Bartek MTB KWIDZYN TEAM M30 7 22 00:44:18 (22)00:25:24 (21) 01:09:42 00:04:53
23 230 Podgórski Grzegorz Cyklo Kwidzyn M18 11 23 00:44:04 (20)00:25:38 (31) 01:09:42 00:04:53
24 439 Karbiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW M40 6 24 00:43:48 (16)00:26:07 (45) 01:09:55 00:05:06
25 319 Labon Piotr GK STG M30 8 25 00:44:22 (25)00:25:40 (33) 01:10:01 00:05:12
26 300 Nowosielski Paweł Beko M30 9 26 00:44:19 (24)00:25:48 (36) 01:10:07 00:05:18
27 299 Osmański Bartłomiej Beko Beko M30 10 27 00:45:17 (33)00:25:15 (19) 01:10:32 00:05:43
28 274 Pergoł Karol BELTA TEAM GDAŃSK M18 12 29 00:45:01 (29)00:25:32 (30) 01:10:33 00:05:44
29 144 Grenda Michał M30 11 28 00:45:06 (31)00:25:27 (25) 01:10:33 00:05:44
30 450 Buja Krystian KLIF TEAM M18 13 30 00:44:40 (27)00:25:54 (40) 01:10:35 00:05:46
31 431 Hemperek Marcin SRS Szczecinek M40 7 31 00:45:06 (32)00:25:30 (29) 01:10:36 00:05:47
32 243 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M40 8 32 00:44:53 (28)00:25:48 (37) 01:10:42 00:05:53
33 242 Wiczling Patryk Rowersi Cycling Team M18 14 33 00:45:05 (30)00:25:51 (38) 01:10:56 00:06:07
34 444 Wenta Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LEBORK M40 9 34 00:45:36 (36)00:25:29 (28) 01:11:05 00:06:16
35 462 Turoń Bartosz MTB KWIDZYN TEAM Medipunkt M30 12 35 00:45:17 (34)00:25:52 (39) 01:11:09 00:06:20
36 89 Wielicki Tomek M40 10 36 00:45:41 (39)00:25:28 (27) 01:11:09 00:06:20
37 280 Krzemiński Piotr Rowersi Cycling Team M30 13 37 00:45:43 (42)00:25:27 (24) 01:11:11 00:06:22
38 286 Stupieńko Grzegorz M30 15 39 00:45:43 (41)00:25:41 (34) 01:11:24 00:06:35
39 63 Leszczyński Adam M30 14 38 00:45:45 (43)00:25:39 (32) 01:11:24 00:06:35
40 349 Gorazdowski Filip KLIF Team Chłapowo KLIF Team Chłapowo M18 15 40 00:45:42 (40)00:25:43 (35) 01:11:25 00:06:36
41 360 Cywiński Krzysztof MajBike Team M30 16 41 00:46:21 (50)00:25:24 (20) 01:11:45 00:06:56
42 107 Superson Marcin M18 16 42 00:45:36 (37)00:26:10 (46) 01:11:47 00:06:58
43 109 Hirsz Maciej M18 17 43 00:45:45 (44)00:26:04 (43) 01:11:49 00:07:00
44 122 Latański Radosław Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 17 44 00:45:36 (35)00:26:18 (50) 01:11:54 00:07:05
45 485 Marszalec Dawid GK STG FitMax M30 18 45 00:45:37 (38)00:26:31 (60) 01:12:08 00:07:19
46 470 Małas Marcin AZS Politechnika Gdańska M18 18 46 00:46:08 (48)00:26:07 (44) 01:12:15 00:07:26
47 340 Lipski Jakub BTC M18 19 47 00:46:01 (46)00:26:23 (53) 01:12:24 00:07:35
48 53 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 19 48 00:46:17 (49)00:26:16 (48) 01:12:33 00:07:44
49 77 Hermaszewski Radosław BST - Banach Sport Team M40 11 49 00:46:02 (47)00:26:37 (62) 01:12:39 00:07:50
50 48 Dolatowski Piotr Politechnika Gdańska M18 20 50 00:46:34 (52)00:26:04 (41) 01:12:39 00:07:50
51 437 Piwko Maciej Intel Technology Poland M40 12 51 00:46:39 (54)00:26:25 (55) 01:13:04 00:08:15
52 220 Klawa Tomasz DiverseExtremeTeam M30 20 52 00:47:02 (59)00:26:04 (42) 01:13:06 00:08:17
53 375 Komsta Marcin BauMar Brothers M40 13 53 00:46:35 (53)00:26:37 (63) 01:13:12 00:08:23
54 104 Maćkowiak Piotr M40 14 54 00:46:42 (55)00:26:38 (65) 01:13:20 00:08:31
55 60 Drop Tomasz archiBLANCO archiBLANCO M30 21 55 00:46:49 (56)00:26:31 (58) 01:13:20 00:08:31
56 285 Sykuła Marcin BST M40 15 56 00:47:01 (57)00:26:19 (51) 01:13:20 00:08:31
57 321 Bator Jarosław GK STG M30 22 57 00:47:05 (64)00:26:17 (49) 01:13:23 00:08:34
58 487 Jarząbek Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team M50 1 58 00:47:10 (66)00:26:13 (47) 01:13:24 00:08:35
59 453 Jaffke Gracjan KLIF Team Chłapowo M18 21 59 00:47:03 (60)00:26:21 (52) 01:13:24 00:08:35
60 31 Kramp Daniel MTB START KARTUZY Santander M40 16 60 00:47:05 (63)00:26:25 (56) 01:13:30 00:08:41
61 273 Brynda Tomasz M30 23 61 00:47:09 (65)00:26:25 (54) 01:13:33 00:08:44
62 347 Wolski Marek M50 2 62 00:47:04 (62)00:26:29 (57) 01:13:33 00:08:44
63 318 Rozkocha Michał GK STG M16 1 63 00:46:24 (51)00:27:09 (81) 01:13:34 00:08:45
64 82 Kowalski Adam VO2max MTB Team M18 22 64 00:45:55 (45)00:28:06 (105) 01:14:01 00:09:12
65 201 Galiński Patryk BST M40 17 65 00:47:01 (58)00:27:03 (78) 01:14:05 00:09:16
66 23 Cejmer Łukasz VECTOR Group Team M30 24 66 00:47:22 (71)00:26:46 (68) 01:14:08 00:09:19
67 11 Piskorski Paweł Antoni-Obroni M40 18 67 00:47:17 (68)00:26:57 (73) 01:14:14 00:09:25
68 354 Piepka Sławomir KLIF TEAM M40 19 68 00:47:24 (73)00:26:51 (70) 01:14:15 00:09:26
69 86 Baczewski Daniel LOTOS Team M30 25 69 00:47:34 (75)00:26:40 (66) 01:14:15 00:09:26
70 394 Kotarski Jacek M50 3 70 00:47:47 (80)00:26:31 (59) 01:14:18 00:09:29
71 486 Sobieralski Piotr V02max M40 20 71 00:47:23 (72)00:26:58 (75) 01:14:22 00:09:33
72 20 Pawelak Piotr M18 23 72 00:47:49 (81)00:26:33 (61) 01:14:23 00:09:34
73 26 Deja Ariel M30 26 73 00:47:04 (61)00:27:19 (87) 01:14:23 00:09:34
74 491 Koniuszewski Piotr WINAAR Cycling M30 27 74 00:47:42 (79)00:26:45 (67) 01:14:27 00:09:38
75 306 Płonka Mateusz trek Fabrykarowerów.com M30 28 75 00:47:30 (74)00:26:57 (74) 01:14:28 00:09:39
76 443 Krawczyk Marcin KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 24 76 00:47:37 (76)00:26:56 (71) 01:14:33 00:09:44
77 361 Laskowski Maciej MajBike Team M40 21 77 00:47:20 (70)00:27:13 (83) 01:14:34 00:09:45
78 442 Wegner Kamil KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 29 78 00:47:37 (77)00:26:58 (76) 01:14:34 00:09:45
79 79 Modrzyński Dawid Skurcze & Zakwasy Straszyn MTB Team M30 30 79 01:14:35 00:09:46
80 207 Lis Paweł CTS M40 22 80 00:47:10 (67)00:27:26 (91) 01:14:36 00:09:47
81 380 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 23 81 00:47:19 (69)00:27:24 (90) 01:14:43 00:09:54
82 396 Cisło Waldemar M40 24 82 00:48:33 (92)00:26:38 (64) 01:15:11 00:10:22
83 130 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 25 83 00:47:40 (78)00:27:43 (97) 01:15:23 00:10:34
84 182 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 31 84 00:48:16 (86)00:27:09 (82) 01:15:25 00:10:36
85 264 Woźniak Mateusz Norda Active Team M18 25 85 00:48:33 (90)00:26:58 (77) 01:15:32 00:10:43
86 262 Lewandowski Patryk Norda Active Team M18 26 86 00:48:43 (97)00:26:50 (69) 01:15:33 00:10:44
87 260 Formela Bartosz Norda Active Team Inprox M18 27 87 00:48:28 (87)00:27:07 (79) 01:15:35 00:10:46
88 399 Feldzensztajn Artur M18 28 88 00:47:57 (82)00:27:44 (98) 01:15:41 00:10:52
89 67 Bieschke Paweł Sanova M40 26 89 00:48:12 (85)00:27:37 (95) 01:15:49 00:11:00
90 22 Ziebura Bartosz M30 32 90 00:48:53 (101)00:26:57 (72) 01:15:50 00:11:01
91 414 Grzędzicki Michał SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M40 27 91 00:48:45 (99)00:27:14 (85) 01:16:00 00:11:11
92 493 Fira Adam Schneider Electric Schneider Electric M30 33 93 00:48:11 (84)00:27:50 (101) 01:16:01 00:11:12
93 478 Kuchtyk Mateusz M18 29 92 00:48:42 (96)00:27:19 (88) 01:16:01 00:11:12
94 160 Marowski Mariusz MTB KWIDZYN TEAM M30 34 94 00:48:29 (88)00:27:34 (94) 01:16:03 00:11:14
95 92 Przybysz Piotr MajBike Team M30 36 96 00:48:44 (98)00:27:22 (89) 01:16:06 00:11:17
96 352 Dietrich Dawid KLIF TEAM Chłapowo M30 35 95 00:48:35 (93)00:27:31 (92) 01:16:06 00:11:17
97 244 Ziółkowski Mirosław BST Banach Sport Team M40 28 97 00:48:33 (91)00:27:34 (93) 01:16:07 00:11:18
98 110 Dittmar Marek M40 29 98 00:49:12 (103)00:27:07 (80) 01:16:20 00:11:31
99 418 Cebula Krzysztof M40 30 99 00:48:53 (100)00:27:47 (100) 01:16:40 00:11:51
100 363 Łuczkiewicz Jan MajBIKE Team M50 4 100 00:48:11 (83)00:28:29 (122) 01:16:40 00:11:51
101 25 Wójcik Piotr Team Wielki Ptak M30 37 101 00:49:28 (108)00:27:14 (84) 01:16:42 00:11:53
102 117 Lelukiewicz Rafał Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 38 102 00:48:42 (95)00:28:11 (108) 01:16:53 00:12:04
103 251 Strzecki Piotr Nypel M40 31 103 00:49:10 (102)00:27:47 (99) 01:16:57 00:12:08
104 133 Tymiński Tomasz BST - Banach Sport Team M40 32 104 00:48:40 (94)00:28:25 (118) 01:17:05 00:12:16
105 239 Grzelak Kacper M18 30 105 00:49:25 (106)00:27:41 (96) 01:17:06 00:12:17
106 103 Wójtowicz Artur MajBike Team M40 33 106 00:49:13 (104)00:27:59 (103) 01:17:12 00:12:23
107 24 Gierszewski Sławomir M50 5 107 00:49:58 (116)00:27:15 (86) 01:17:13 00:12:24
108 389 Urbanowicz Mirosław Gdańsk M60 1 108 00:49:14 (105)00:28:08 (106) 01:17:22 00:12:33
109 362 Lewiński Marcin MajBike Team M40 34 109 00:49:33 (110)00:28:14 (112) 01:17:47 00:12:58
110 316 Cybowski Bartosz M30 39 110 00:49:32 (109)00:28:23 (116) 01:17:55 00:13:06
111 45 Dzienisz Janusz ADVA Optical Networking M40 35 111 00:49:26 (107)00:28:43 (128) 01:18:09 00:13:20
112 215 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M40 36 112 00:50:12 (122)00:27:57 (102) 01:18:09 00:13:20
113 101 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 37 113 00:49:48 (112)00:28:25 (119) 01:18:13 00:13:24
114 445 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 6 114 00:49:49 (114)00:28:26 (120) 01:18:15 00:13:26
115 195 Kinowski Tomasz Bursztyn Pizza Cycling Team M18 31 115 00:50:08 (119)00:28:08 (107) 01:18:16 00:13:27
116 288 Ludwikowski Arkadiusz Rack Team MTB M40 38 116 00:50:06 (117)00:28:13 (111) 01:18:19 00:13:30
117 205 Wyrwicki Rafał M30 40 117 00:50:07 (118)00:28:19 (114) 01:18:26 00:13:37
118 430 Dolny Michał M30 41 118 00:49:35 (111)00:29:05 (139) 01:18:41 00:13:52
119 58 Pawlak Artur M40 39 119 00:50:46 (131)00:28:05 (104) 01:18:51 00:14:02
120 317 Nowak Adam GK STG M30 42 120 00:49:49 (113)00:29:05 (140) 01:18:53 00:14:04
121 27 Kasal Jakub M30 43 121 00:49:52 (115)00:29:03 (137) 01:18:55 00:14:06
122 189 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 40 122 00:50:29 (125)00:28:27 (121) 01:18:56 00:14:07
123 119 Tomaszewski Tomasz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 44 123 00:50:28 (124)00:28:30 (124) 01:18:58 00:14:09
124 481 Biegański Krzysztof Bursztyn Pizza Cycling Team M18 32 124 00:50:47 (132)00:28:12 (110) 01:18:59 00:14:10
125 335 Gerka Grzegorz Intel Technology Poland M30 45 125 00:50:50 (135)00:28:11 (109) 01:19:02 00:14:13
126 307 Engelberg Łukasz M30 46 126 00:50:45 (129)00:28:18 (113) 01:19:03 00:14:14
127 224 Indeo Simone M40 41 128 00:50:12 (121)00:28:56 (132) 01:19:08 00:14:19
128 111 Miłosz Krzysztof MK GIANT Racing Team M30 47 127 00:50:46 (130)00:28:22 (115) 01:19:08 00:14:19
129 355 Turek Karol KLIF Team Chłapowo. M30 48 129 00:50:09 (120)00:29:03 (138) 01:19:11 00:14:22
130 51 Walczak Paweł M40 42 130 00:50:31 (126)00:28:41 (127) 01:19:13 00:14:24
131 179 Konieczny Robert M40 43 131 00:50:44 (128)00:28:29 (123) 01:19:13 00:14:24
132 169 Korpan Grzegorz M40 44 132 00:50:36 (127)00:28:39 (126) 01:19:15 00:14:26
133 254 Petka Tomasz M18 33 133 00:50:49 (134)00:28:36 (125) 01:19:24 00:14:35
134 341 Ślepski Paweł VO2max MTB Team M40 45 134 00:51:04 (139)00:28:51 (129) 01:19:55 00:15:06
135 183 Olech Jacek mtb eldar Świecie M40 46 135 00:50:14 (123)00:29:44 (152) 01:19:58 00:15:09
136 29 Gawinek Karol Motivation Xbody M30 49 136 00:50:48 (133)00:29:13 (144) 01:20:01 00:15:12
137 178 Rzeźnik Piotr #GPnSTART M40 47 137 00:50:51 (136)00:29:10 (141) 01:20:02 00:15:13
138 162 Wanta Łukasz M30 50 138 00:51:08 (140)00:28:56 (131) 01:20:04 00:15:15
139 168 Komsta Artur BAU-MAR Brothers M40 48 139 00:50:57 (137)00:29:29 (149) 01:20:26 00:15:37
140 2 Cywińska Ewelina MajBike Team K30 1 1 00:51:00 (138)00:29:26 (147) 01:20:26 00:15:37
141 482 Chudzyński Karol SISU-OWB team SISU-OWB M40 49 140 00:51:32 (144)00:29:00 (134) 01:20:32 00:15:43
142 397 Mielewczyk Michał M40 50 141 00:51:50 (148)00:28:51 (130) 01:20:41 00:15:52
143 415 Szymków Sławek Banach Sport Team BST M40 51 142 00:51:46 (147)00:29:01 (136) 01:20:47 00:15:58
144 153 Banaszak Tomasz Banana Team M30 51 143 00:51:44 (145)00:29:10 (142) 01:20:54 00:16:05
145 475 Kubisiak Kacper MCP Bike Team M40 52 144 00:52:31 (157)00:28:24 (117) 01:20:55 00:16:06
146 49 Leszczyński Mariusz VO2maxMTB Team VO2maxMTB Team M40 53 145 00:51:24 (142)00:29:36 (150) 01:21:00 00:16:11
147 483 Kobiela Marcin Rowersi Cycling Team M18 34 146 00:51:51 (149)00:29:25 (146) 01:21:15 00:16:26
148 196 Zdrojewski Mateusz M30 52 147 00:51:31 (143)00:29:46 (154) 01:21:18 00:16:29
149 353 Paczuła Ireneusz KLIF Team Chłapowo M30 53 148 00:52:15 (153)00:29:10 (143) 01:21:25 00:16:36
150 268 Cieślak Robert Norda Activ Team M30 54 149 00:52:33 (158)00:29:01 (135) 01:21:34 00:16:45
151 68 Śliwiński Dariusz Team Wielki Ptak M40 54 150 00:51:54 (150)00:29:57 (160) 01:21:50 00:17:01
152 19 Kaszuba Maciej Adva Optical Networking M30 55 151 00:51:22 (141)00:30:36 (184) 01:21:58 00:17:09
153 420 Gbyl Jacek M50 7 152 00:51:45 (146)00:30:16 (174) 01:22:01 00:17:12
154 227 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kamila Gurzyńska K30 2 2 00:52:35 (159)00:29:27 (148) 01:22:02 00:17:13
155 72 Kulling Monika K30 3 3 00:52:02 (151)00:30:08 (167) 01:22:11 00:17:22
156 43 Teofilak Jacek M30 56 153 00:52:40 (163)00:29:53 (155) 01:22:33 00:17:44
157 114 Piekarski Marcin M18 35 154 00:52:38 (161)00:29:58 (162) 01:22:36 00:17:47
158 216 Jóźwik Rafał Kowale Kowale M40 55 155 00:52:38 (162)00:30:01 (164) 01:22:39 00:17:50
159 320 Pawella Anna GK STG Starogard Gdański K40 1 4 00:52:35 (160)00:30:10 (170) 01:22:44 00:17:55
160 263 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 56 156 00:52:27 (156)00:30:26 (177) 01:22:53 00:18:04
161 38 Żuczek Arkadiusz Norda Active Team M40 57 157 00:52:10 (152)00:30:47 (192) 01:22:57 00:18:08
162 94 Kowalski Robert M30 57 158 00:52:20 (155)00:30:46 (191) 01:23:06 00:18:17
163 33 Vasylenko Dmytro M18 36 159 00:52:54 (166)00:30:17 (175) 01:23:12 00:18:23
164 16 Błaszczak Dariusz VECTOR Group Team M40 58 160 00:53:18 (169)00:29:54 (158) 01:23:12 00:18:23
165 454 Adamek Krzysztof MTB Bytów M30 58 161 00:53:39 (171)00:29:57 (161) 01:23:36 00:18:47
166 226 Kaliszewski Jakub TA KO Team M40 59 162 00:52:18 (154)00:31:19 (202) 01:23:38 00:18:49
167 106 Zastawny Mariusz AP LOGISTICS TEAM M30 59 163 00:53:56 (172)00:29:54 (157) 01:23:51 00:19:02
168 452 Potrykus Jan KLIF MTB Team M50 8 164 00:52:41 (164)00:31:11 (201) 01:23:52 00:19:03
169 495 Ścibisz Paweł NDF TEAM CZŁUCHÓW M30 61 166 00:53:59 (173)00:29:57 (159) 01:23:56 00:19:07
170 203 Hering Maciej TRI Starogard Gdański M30 60 165 00:53:36 (170)00:30:21 (176) 01:23:56 00:19:07
171 141 Hoge Krystian Pucka Grupa Rowerowa M30 62 167 00:53:17 (168)00:30:45 (189) 01:24:02 00:19:13
172 297 Pieper Agnieszka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 1 5 00:54:21 (182)00:29:53 (156) 01:24:14 00:19:25
173 57 Górka Karol Bursztyn Pizza Cycling Team M18 37 168 00:54:19 (180)00:30:01 (163) 01:24:20 00:19:31
174 134 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 60 169 00:52:42 (165)00:31:39 (210) 01:24:21 00:19:32
175 343 Wiśniewski Paweł M30 63 170 00:54:48 (185)00:29:37 (151) 01:24:25 00:19:36
176 212 Kin Jacek Jack Pack / Fjord Nansen Test Team M30 64 171 00:54:03 (176)00:30:30 (181) 01:24:33 00:19:44
177 34 Turowski Marcin WmordeWind M30 65 172 00:54:02 (175)00:30:33 (183) 01:24:35 00:19:46
178 427 Zacharek Natalia K18 2 6 00:53:59 (174)00:30:45 (190) 01:24:44 00:19:55
179 358 Małkowski Dariusz M18 38 173 00:55:31 (196)00:29:18 (145) 01:24:48 00:19:59
180 440 Stakuć Magdalena Rowersi Cycling Team K30 4 7 00:54:19 (179)00:30:37 (185) 01:24:56 00:20:07
181 302 Głowacka Urszula Beko Beko K30 5 8 00:54:20 (181)00:30:43 (187) 01:25:03 00:20:14
182 221 Główka Sebastian M18 40 175 00:56:18 (212)00:28:57 (133) 01:25:15 00:20:26
183 463 Mierzicki Jakub Bursztyn Pizza Cycling Team M18 39 174 00:54:50 (187)00:30:26 (179) 01:25:15 00:20:26
184 344 Petk Grzegorz M40 61 176 00:54:49 (186)00:30:30 (180) 01:25:19 00:20:30
185 275 Szczodrowski Piotr M18 41 177 00:54:15 (178)00:31:05 (200) 01:25:20 00:20:31
186 200 Galiński Mateusz BST M16 2 178 00:55:37 (198)00:29:46 (153) 01:25:24 00:20:35
187 42 Świeczkowski Łukasz M30 66 179 00:55:12 (192)00:30:15 (172) 01:25:27 00:20:38
188 50 Rytel Wojciech CTS - Czaja Training System M60 2 180 00:55:27 (195)00:30:04 (165) 01:25:31 00:20:42
189 47 Fuczko Marek M50 9 181 00:54:43 (184)00:30:51 (193) 01:25:34 00:20:45
190 126 Oglęcki Radosław M30 67 182 00:54:04 (177)00:31:46 (214) 01:25:50 00:21:01
191 279 Gafka Waldemar PORTA ACTIVE TEAM M40 62 183 00:55:52 (199)00:30:09 (168) 01:26:01 00:21:12
192 176 Kwiatek Michał Pomorski Klub Sportowy iZawody.pl M30 68 184 00:55:53 (200)00:30:15 (173) 01:26:08 00:21:19
193 490 Mączewski Andrzej SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING STOWARZYSZENIE Wheel Brothers M50 10 185 00:56:08 (207)00:30:07 (166) 01:26:15 00:21:26
194 197 Kucal Maciej 3athlete.pl M30 69 186 00:54:58 (189)00:31:21 (204) 01:26:19 00:21:30
195 218 Jakubek Aleksandra K40 2 9 00:54:41 (183)00:31:39 (211) 01:26:20 00:21:31
196 416 Milczarek Radosław M40 63 187 00:54:53 (188)00:31:28 (205) 01:26:21 00:21:32
197 209 Strojk Bartosz M30 70 188 00:55:35 (197)00:30:51 (194) 01:26:26 00:21:37
198 348 Jasiński Ernest COMPLEX COMPLEX M18 42 189 00:55:55 (202)00:30:32 (182) 01:26:27 00:21:38
199 184 Jakubowska-Olech Edyta mtb eldar Świecie K50 1 10 00:55:26 (193)00:31:05 (199) 01:26:31 00:21:42
200 84 Malesinski Kacper M18 43 190 00:56:18 (214)00:30:14 (171) 01:26:32 00:21:43
201 142 Andrejczuk Adam Chojnice M40 64 191 00:55:01 (190)00:31:32 (207) 01:26:33 00:21:44
202 70 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 71 192 00:55:54 (201)00:30:57 (196) 01:26:51 00:22:02
203 146 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 11 193 00:56:12 (211)00:30:52 (195) 01:27:03 00:22:14
204 364 Modlińska Beata MajBIKE Team K40 3 11 00:56:03 (206)00:31:00 (197) 01:27:03 00:22:14
205 96 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 4 12 00:56:39 (215)00:30:26 (178) 01:27:05 00:22:16
206 95 Zachciał Tomasz VO2max MTB Team M40 65 194 00:57:09 (221)00:30:10 (169) 01:27:18 00:22:29
207 88 Talaśka Jakub M30 72 195 00:55:59 (205)00:31:19 (203) 01:27:18 00:22:29
208 379 Tyszkiewicz Jerzy M60 3 197 00:56:40 (216)00:30:39 (186) 01:27:19 00:22:30
209 276 Kolinski Marcin M30 73 196 00:55:01 (191)00:32:18 (225) 01:27:19 00:22:30
210 164 Spandowski Piotr M30 74 198 00:56:18 (213)00:31:03 (198) 01:27:21 00:22:32
211 78 Roppel Rafał Rafos Solutions M30 75 199 00:56:08 (208)00:31:47 (215) 01:27:55 00:23:06
212 81 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 76 200 00:55:27 (194)00:32:32 (230) 01:27:59 00:23:10
213 479 Oleaczek Jakub M30 77 201 00:57:17 (223)00:30:45 (188) 01:28:02 00:23:13
214 18 Wunsch Piotr BIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE M40 66 202 00:56:41 (217)00:31:42 (212) 01:28:22 00:23:33
215 259 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 67 203 00:55:58 (204)00:32:34 (232) 01:28:32 00:23:43
216 350 Gorazdowska Katarzyna KLIF Team Chłapowo K30 6 13 00:57:17 (224)00:31:47 (216) 01:29:04 00:24:15
217 351 Gorazdowski Marcin KLIF Team Chłapowo KLIF Team Chłapowo M40 68 204 00:57:16 (222)00:31:48 (217) 01:29:04 00:24:15
218 378 Wołyński Adrian MTB TELZAS TEAM M30 78 205 00:57:02 (219)00:32:19 (226) 01:29:21 00:24:32
219 480 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M70 1 206 00:57:01 (218)00:32:28 (229) 01:29:29 00:24:40
220 332 Richert Krzysztof Intel Technology Poland M30 79 207 00:57:36 (226)00:31:55 (219) 01:29:31 00:24:42
221 303 Leszczyński Dariusz Norda Active Team M40 69 208 00:57:50 (228)00:31:42 (213) 01:29:33 00:24:44
222 156 Borowiecki Dariusz M40 70 209 00:57:49 (227)00:31:56 (220) 01:29:44 00:24:55
223 314 Świątek Marcin Biegaj z Dziekanem M30 80 210 00:56:11 (210)00:33:47 (255) 01:29:58 00:25:09
224 138 Marzejon Karol M40 71 211 00:58:02 (231)00:31:57 (222) 01:29:59 00:25:10
225 210 Witek Michał M18 44 212 00:58:07 (234)00:31:56 (221) 01:30:03 00:25:14
226 69 Śliwińska Natalia GKS Cartusia Kartuzy K16 1 14 00:56:10 (209)00:33:54 (256) 01:30:04 00:25:15
227 120 Granicki Marcin Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M18 45 213 00:58:53 (242)00:31:28 (206) 01:30:21 00:25:32
228 102 Kornecki Marcin ENAMOR M40 72 214 00:57:30 (225)00:32:53 (236) 01:30:23 00:25:34
229 447 Grenda Piotr MTB TELZAS TEAM MTB TELZAS TEAM M30 81 215 00:58:08 (235)00:32:32 (231) 01:30:40 00:25:51
230 36 Atraszkiewicz Olga K40 5 15 00:59:11 (245)00:31:37 (209) 01:30:48 00:25:59
231 372 Groth Wojciech MTB START TREC KARTUZY SANTANDER M18 46 216 00:57:57 (229)00:32:57 (238) 01:30:54 00:26:05
232 465 Wasiewicz Paweł Omida RUN TEAM M30 82 217 00:58:06 (232)00:32:58 (240) 01:31:04 00:26:15
233 327 Kuchnowski Henryk LUK-CONNECT RACING TEAM M40 73 218 00:58:16 (237)00:32:55 (237) 01:31:11 00:26:22
234 28 Kiermasz Krystian Full Tourney Groupset M30 83 219 00:58:42 (238)00:32:46 (234) 01:31:27 00:26:38
235 137 Kacmajor Tomasz M30 84 220 00:59:36 (251)00:31:52 (218) 01:31:28 00:26:39
236 432 Dudina Taisiia K30 7 16 00:59:12 (247)00:32:16 (224) 01:31:28 00:26:39
237 436 Jurewicz Tomasz Silvan Logistics M30 85 221 00:59:11 (246)00:32:23 (227) 01:31:35 00:26:46
238 190 Budrewicz Lukasz Federal-Mogul Racing Team M30 86 222 00:58:06 (233)00:33:46 (254) 01:31:52 00:27:03
239 159 Alisz Piotr CERATIZIT WNT M40 74 223 00:58:45 (239)00:33:13 (244) 01:31:58 00:27:09
240 234 Sobiło Marcin HYDOZABAWA M40 75 224 00:58:13 (236)00:33:45 (253) 01:31:58 00:27:09
241 309 Bochenek Piotr M40 76 225 00:58:46 (240)00:33:20 (246) 01:32:06 00:27:17
242 147 Linda Patryk M30 87 226 00:57:06 (220)00:35:02 (269) 01:32:08 00:27:19
243 290 Formela Arkadiusz Norda Active Team M30 88 227 00:58:48 (241)00:33:21 (248) 01:32:09 00:27:20
244 473 Brzeźnicki Tomasz TIM-COMPLEX M40 77 228 00:59:04 (243)00:33:25 (249) 01:32:29 00:27:40
245 488 Zielonka Tadeusz M50 12 229 00:59:30 (250)00:33:05 (242) 01:32:35 00:27:46
246 135 Waśkiewicz Sebastian M30 89 230 00:59:13 (248)00:33:32 (251) 01:32:46 00:27:57
247 446 Artsiukevich Vera K18 3 17 01:00:02 (252)00:32:53 (235) 01:32:55 00:28:06
248 199 Jata Sebastian M18 47 231 01:00:53 (258)00:32:24 (228) 01:33:16 00:28:27
249 373 Kopytsynskyy Serhiy M18 48 232 00:59:10 (244)00:34:36 (262) 01:33:46 00:28:57
250 173 Zdrojewski Marcin M18 49 233 01:00:34 (256)00:33:21 (247) 01:33:55 00:29:06
251 411 Radtke Krzysztof M40 78 234 01:00:59 (260)00:32:58 (239) 01:33:57 00:29:08
252 21 Skąpski Jacek GAZELA M60 4 235 01:01:46 (265)00:32:16 (223) 01:34:02 00:29:13
253 62 Grajczak Adrian M30 90 236 01:00:48 (257)00:33:19 (245) 01:34:07 00:29:18
254 388 Wróblewska Justyna AMSports Bydgoszcz MTB TEAM K18 4 18 01:01:45 (264)00:32:37 (233) 01:34:21 00:29:32
255 15 Gaca Marek M30 91 237 00:55:56 (203)00:38:48 (306) 01:34:44 00:29:55
256 371 Witkowski Jarosław M40 79 238 00:58:00 (230)00:36:57 (292) 01:34:57 00:30:08
257 219 Lipkowski Paweł 3athlete M30 92 239 01:00:55 (259)00:34:04 (257) 01:35:00 00:30:11
258 237 Dymel Tomasz M30 93 240 01:00:33 (255)00:34:27 (260) 01:35:00 00:30:11
259 370 Lesisz Karol M30 94 241 01:01:52 (267)00:33:09 (243) 01:35:01 00:30:12
260 265 Lica Krzysztof SISU OWB Team M50 13 242 01:00:22 (254)00:34:40 (263) 01:35:02 00:30:13
261 228 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński M30 95 243 01:00:15 (253)00:34:55 (267) 01:35:11 00:30:22
262 194 Wilczewski Jan M30 96 244 00:59:16 (249)00:36:35 (287) 01:35:51 00:31:02
263 292 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 14 245 01:03:06 (275)00:32:59 (241) 01:36:04 00:31:15
264 423 Mosiński Damian M40 80 246 01:01:25 (262)00:34:47 (265) 01:36:12 00:31:23
265 40 Żanecki Tadeusz M30 97 247 01:01:49 (266)00:34:51 (266) 01:36:40 00:31:51
266 249 Groblewski Cezary M18 50 248 01:01:43 (263)00:35:08 (270) 01:36:51 00:32:02
267 97 Dajek Janusz Flash Team M50 15 249 01:01:56 (268)00:35:12 (272) 01:37:08 00:32:19
268 328 Piask Przemyslaw M40 81 250 01:03:31 (276)00:33:42 (252) 01:37:13 00:32:24
269 407 Peszek Michał M30 98 251 01:02:53 (274)00:34:32 (261) 01:37:25 00:32:36
270 161 Gawlik Radosław ENAMOR M40 82 252 01:01:18 (261)00:36:09 (282) 01:37:26 00:32:37
271 229 Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech MUST BAKE / PRZYCZEPIAKI M30 99 253 01:02:46 (273)00:34:46 (264) 01:37:32 00:32:43
272 460 Żuralski Rafał M30 100 254 01:02:25 (271)00:35:12 (271) 01:37:37 00:32:48
273 333 Szturemska Beata Intel Technology Poland K18 5 19 01:02:36 (272)00:35:01 (268) 01:37:37 00:32:48
274 472 Kudela Magdalena K30 8 20 01:02:14 (269)00:35:37 (277) 01:37:51 00:33:02
275 252 Ciesielski Krzysztof M40 83 255 01:02:20 (270)00:36:21 (283) 01:38:41 00:33:52
276 39 Skrętny Marek M30 101 256 01:04:53 (283)00:34:27 (259) 01:39:20 00:34:31
277 484 Krefta Jan M50 16 257 01:39:49 00:35:00
278 492 Masłowski Michał M40 84 258 01:04:35 (280)00:35:17 (274) 01:39:52 00:35:03
279 400 Lewandowska Natalia Rowerowe Kaszuby K40 6 21 01:04:09 (279)00:35:47 (279) 01:39:56 00:35:07
280 278 Ziemann Krzysztof PORTA ACTIVE TEAM Porta KMI Poland M40 85 259 01:04:44 (281)00:35:38 (278) 01:40:23 00:35:34
281 192 Ślusarz Tomasz M30 102 260 01:04:03 (278)00:36:39 (289) 01:40:42 00:35:53
282 155 Adamczyk Paweł M40 86 261 01:05:27 (287)00:35:16 (273) 01:40:43 00:35:54
283 322 Szczepaniak Paweł GK STG M30 103 262 01:09:37 (311)00:31:36 (208) 01:41:14 00:36:25
284 44 Kaszubowska-Teofilak Justyna K30 9 22 01:04:52 (282)00:36:22 (284) 01:41:14 00:36:25
285 223 Czubaj Maciej Grimpado M40 87 263 01:06:02 (290)00:35:25 (276) 01:41:27 00:36:38
286 217 Frąckiewicz Iwona K50 2 23 01:05:31 (289)00:36:02 (280) 01:41:32 00:36:43
287 13 Ławnicki Konrad M40 88 264 01:03:50 (277)00:37:59 (298) 01:41:48 00:36:59
288 131 Przyborowski Mateusz M18 51 265 01:05:29 (288)00:36:48 (290) 01:42:17 00:37:28
289 61 Wójcik Artur Full Tourney Groupset M30 104 266 01:06:34 (293)00:36:07 (281) 01:42:41 00:37:52
290 37 Kaźmierczak Krzysztof M40 89 267 01:07:47 (301)00:35:23 (275) 01:43:10 00:38:21
291 211 Sobczyk Hubert M18 52 268 01:06:27 (292)00:36:49 (291) 01:43:16 00:38:27
292 175 Jastrzębski Marcin Deceuninck Quick Step M40 90 269 01:06:51 (294)00:36:29 (285) 01:43:19 00:38:30
293 459 Omilian Krystian M30 105 270 01:05:19 (284)00:38:16 (301) 01:43:35 00:38:46
294 128 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 5 271 01:07:12 (298)00:36:36 (288) 01:43:48 00:38:59
295 468 Niwiński Paweł M40 91 272 01:05:27 (286)00:38:46 (305) 01:44:14 00:39:25
296 434 Zakharchenko Elena K18 6 24 01:07:06 (297)00:37:14 (293) 01:44:20 00:39:31
297 474 Józefowski Artur MRÓZROWERY TEAM M30 106 273 01:10:25 (313)00:34:08 (258) 01:44:33 00:39:44
298 339 Twardy Remigiusz M30 107 274 01:06:17 (291)00:38:21 (302) 01:44:39 00:39:50
299 369 Jaskulski Adrian MTB TELZAS TEAM M30 108 275 01:05:22 (285)00:39:27 (309) 01:44:48 00:39:59
300 287 Michta Bartłomiej M30 109 276 01:08:21 (304)00:36:29 (286) 01:44:49 00:40:00
301 71 Puzdrowski Rafał M40 92 277 01:12:30 (321)00:33:29 (250) 01:45:59 00:41:10
302 170 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 93 278 01:08:12 (302)00:38:03 (299) 01:46:15 00:41:26
303 365 Janczewski Robert M40 94 279 01:08:36 (305)00:38:04 (300) 01:46:40 00:41:51
304 489 Jankowski Cezary M40 95 281 01:08:52 (306)00:37:53 (297) 01:46:45 00:41:56
305 402 Jankowski Rafal M30 110 280 01:08:55 (308)00:37:50 (295) 01:46:45 00:41:56
306 403 Jankowski Robert M30 111 282 01:08:53 (307)00:37:52 (296) 01:46:45 00:41:56
307 261 Rompczyk Wojciech Norda Active Team M50 17 283 01:06:52 (295)00:40:08 (313) 01:47:00 00:42:11
308 225 Jamruszka Paweł frirajd.pl MobilnySerwisRowerowy FrIrAjD M30 112 284 00:53:01 (167)00:54:02 (332) 01:47:03 00:42:14
309 181 Bystrek Adam Enamor Enamor M50 18 285 01:09:50 (312)00:37:25 (294) 01:47:15 00:42:26
310 357 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M60 6 286 01:07:33 (299)00:40:01 (312) 01:47:35 00:42:46
311 193 Chwiołka Tomasz M40 96 287 01:06:58 (296)00:41:00 (317) 01:47:58 00:43:09
312 476 Pernal Paweł M18 53 288 01:07:43 (300)00:40:53 (316) 01:48:37 00:43:48
313 346 Torzewska Małgorzata AMSports Bydgoszcz MTB TEAM K40 7 25 01:09:06 (309)00:39:48 (311) 01:48:54 00:44:05
314 91 Niewczas Piotr M40 97 289 01:10:46 (315)00:38:41 (304) 01:49:27 00:44:38
315 174 Radziejewski Karol Einozes Team M30 113 290 01:09:17 (310)00:40:13 (314) 01:49:30 00:44:41
316 390 Kasperski Jacek Gdynia M60 7 291 01:11:48 (317)00:38:52 (307) 01:50:40 00:45:51
317 441 Kreja Michał M30 114 292 01:12:34 (323)00:38:37 (303) 01:51:11 00:46:22
318 17 Buczyńska Joanna VO2max MTB Team K40 8 26 01:12:23 (320)00:38:53 (308) 01:51:16 00:46:27
319 213 Zalach Aleksandra K18 7 27 01:12:33 (322)00:39:34 (310) 01:52:07 00:47:18
320 383 Baryś Andrzej MTB TELZAS TEAM M60 8 293 01:11:36 (316)00:41:29 (319) 01:53:06 00:48:17
321 80 Smolarski Dariusz Kwidzyn Bike Racing Team Team kwidzyn M30 115 294 01:11:51 (318)00:41:28 (318) 01:53:19 00:48:30
322 46 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 98 295 01:12:38 (324)00:42:06 (321) 01:54:44 00:49:55
323 467 Richert Eliza K30 10 28 01:13:16 (325)00:41:31 (320) 01:54:47 00:49:58
324 448 Wróblewski Łukasz ENAMOR M30 116 296 01:08:16 (303)00:47:23 (327) 01:55:38 00:50:49
325 150 Białucha Magdalena Federal-Mogul Race Team K30 11 29 01:16:09 (327)00:40:27 (315) 01:56:36 00:51:47
326 231 Janowski Wojciech M18 54 297 01:14:10 (326)00:45:58 (326) 02:00:08 00:55:19
327 345 Niewiadomski Jarosław BALTIC QUEST M50 19 298 01:17:22 (329)00:42:50 (322) 02:00:12 00:55:23
328 464 Garsztka Mariusz MTB TELZAS TEAM M30 117 299 01:11:55 (319)00:48:57 (329) 02:00:52 00:56:03
329 93 Szczepan Remigiusz M40 99 300 01:16:53 (328)00:44:21 (323) 02:01:15 00:56:26
330 65 Wozowicz Maciej LPP TEAM M40 100 301 01:21:04 (331)00:45:37 (325) 02:06:41 01:01:52
331 494 Mańkowska Ewelina K18 8 30 01:21:55 (332)00:48:05 (328) 02:10:00 01:05:11
332 395 Kotowicz Marcin Enamor Ltd. M40 101 302 01:25:14 (334)00:45:16 (324) 02:10:30 01:05:41
333 145 Grabowski Mariusz M40 102 303 01:19:29 (330)00:51:05 (331) 02:10:34 01:05:45
334 177 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 20 304 01:25:06 (333)00:49:49 (330) 02:14:55 01:10:06
335 236 Grzegulski Tomasz M30 118 305 01:10:37 (314)01:06:32 (333) 02:17:09 01:12:20
336 75 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M40 00:48:32 (89) DNF
337 32 Kamiński Paweł M40 DNF
338 438 Solarski Jakub BST - Banach Sport Team M40 DNF
339 30 Górny Bartłomiej Saint-Gobain SQUAD M30 DNF
340 54 Gortat Bogumił Olite Zerorh+ Racing Team M40 DNF
341 112 Kamińska Ewa K30 DNF
342 404 Chamerski Szymon M16 DNF
343 471 Kulas Jerzy MAJS M60 DNF
344 41 Kamiński Sebastian M40 DNS
345 55 Ziółkowski Dariusz TIMBUD TEAM Timbud Team M30 DNS
346 73 Bartoszek Przemysław Woiron M30 DNS
347 76 Worek Wojciech M40 DNS
348 105 Pilski Wojciech Team MAMILe M40 DNS
349 113 Lewandowski Robert Rowerowe Kaszuby M40 DNS
350 118 Sewastianow Jacek Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M40 DNS
351 123 Jurga Maciej Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 DNS
352 124 Staniuk Bartosz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk Toyota Kawisbike Słupsk M30 DNS
353 127 Wojtalewicz Mariusz M40 DNS
354 132 Pietrzak Paweł M30 DNS
355 151 Śmiełowski Dawid M40 DNS
356 165 Łopaciuk Grzegorz M50 DNS
357 180 Czerniawski Piotr M50 DNS
358 186 Tuszyński Jarosław M50 DNS
359 188 Gren Mariusz M50 DNS
360 191 Warchol Florian M50 DNS
361 204 Kusiak Mikołaj M18 DNS
362 245 Kowalina Jan M18 DNS
363 247 Janca Grzegorz MTB START KARTUZY M40 DNS
364 266 Ciok Kasia Norda Active Team K40 DNS
365 270 Strzyżewski Tomasz FSM E-D M16 DNS
366 281 Sojecki Rafał Schibsted Tech Polska M18 DNS
367 289 Kukawka Agnieszka Norda Active Team K40 DNS
368 295 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 DNS
369 311 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 DNS
370 312 Wojewoda Jan Norda Active Team M16 DNS
371 315 Obarzanek Krzysztof M40 DNS
372 329 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 DNS
373 330 Pielech Adrian Intel Technology Poland M18 DNS
374 367 Andruszkiewicz Adam Norda Active Team M40 DNS
375 368 Sicińska Kinga LPP Team K30 DNS
376 382 Hefczyc Maciej Intel Technology Poland M30 DNS
377 386 Szwaba Jan MTB Start Santander M18 DNS
378 387 Zajączkowski Michał M40 DNS
379 461 Szwarc Marcin M30 DNS
380 469 Zaczek Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon