ETO 2014 - Mistrzostwa Polski w Aquathlonie 1-5 Pokaż

Lista startowa Triathlon - Aquathlon 1-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bieńkowski Paweł Susz 18-… 80
Bodnar Maciej Warszawa 20-23 14
Brzozowski Franciszek Miłomłyn 20-23 17
Cichoszewski Mieczysław Przemków 20-23 36
Cieslak Agnieszka Slesin 18-… 50
Czech Michał Gniezno 18-19 65
Czysz Robert Poznan 20-23 20
Dabulis Jarosław Warszawa 40-49 25
Durczak Hubert Gryfino 18-19 73
Durkiewicz Aleksander Braniewo 40-49 1
Elminowski Wojciech Elbląg 50-59 24
Giecewicz Norbert Szczecin 18-… 38
Gleb Tomasz Elbląg 40-49 68
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-49 58
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-19 93
Goździejewska Anna Łupstych 40-49 42
Górny Marian Susz 60-… 12
Guzowska Iwona Gdańsk 40-49 98
Heneczkowska Anna Kamionki 20-23 18
Hydzik Piotr Wadowice 18-19 53
Jabłczyńska Joanna Warszawa 18-… 79
Jabłońska Małgorzata Pruszcz Gdański 18-… 75
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 20-23 51
Jurczak Kamil Grudziądz 18-… 59
Kaczmarczyk Karol Susz 20-23 72
Kaczówka Michał Olsztyn 18-… 7
Karaś Beata Elbląg 50-59 10
Karaś Sebastian Warszawa 20-23 97
Karczewski Maksymilian Susz 18-19 54
Kaźmierczak Hanna Strzyżewice 18-… 15
Kilich Agata Tczew 20-23 39
Klepacki Tomasz Warszawa 50-59 48
Klepadło Kamil Gryfino 18-19 74
Klimkowski Szymon Police 20-23 13
Kluczyk Artur Elbląg 20-23 91
Kobyłecki Łukasz Gniezno 18-19 64
Kopeć Wojciech Olsztynek 18-… 69
Kosmala Maciej Elbląg 20-23 49
Kosyl Piotr Kielce 18-… 89
Kotfica Paulina Police 18-… 52
Kowalski Dariusz Gniezno 18-… 21
Kowalski Patryk Elbląg 20-23 92
Kożuchowski Grzegorz Kielce 18-… 30
Krakowski Jan Gdynia 20-23 32
Krawczak Bartosz Warszawa 18-… 16
Krawczyk Jacek Poznań 18-19 22
Krawczyk Justyna Kalisz 18-19 76
Kubik Agnieszka Gdańsk 18-… 9
Kudyk Mateusz Iława 18-19 85
Kwiatkowska Kaja Kraków 18-19 67
Kwiecień Kacper Ostrowiec Świętokrzyski 20-23 46
Lendzian Jacek OLSZTYN 40-49 56
Łagownik Marta Gdansk Wrzeszcz 18-19 99
Majos Paulina Kielce 18-19 63
Mamcarz Jarosław Tczew 40-49 70
Maziewski Piotr Tczew 18-… 2
Miazga Przemek Sopot 40-49 41
Mikołajczak Karol Gniezno 18-19 66
Mostowska Magdalena Warszawa 18-… 8
Muza Marcin Banino 18-… 4
Nadratowski Tomasz Mława 18-… 28
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-23 87
Najmowicz Sebastian Olsztyn 20-23 88
Nykowska Agata Warszawa 18-… 3
Omielan Wojciech Ełk 20-23 55
Pacan Jan Katowice 18-19 82
Piorun Anna Kalisz 18-… 27
Przymusiński Filip Poznań 18-… 19
Pyszynski Mario Warszawa 18-… 29
Ratuszyński Michał Olsztyn 18-19 86
Rogacz Katarzyna Racibórz 18-19 81
Rosińska Marcelina Poznań 18-19 45
Rymkiewicz Aleksandra Elbląg 40-49 31
Salonek Marcel Elbląg 18-19 94
Sieciński Emilian Susz 20-23 35
Sieciński Leszek Susz 50-59 47
Sikora Paweł Kraków 20-23 23
Smeda Bartosz Szczecin 18-… 96
Staniszewski Krzysztof Malbork 18-… 83
Stołowska Aurelia Elbląg 50-59 34
Stołowski Piotr Elbląg 50-59 33
Szachogłuchowicz Krzysztof Warszawa 18-… 6
Szymanowski Przemysław Końskie 18-… 71
Śledziński Radosław Gdańsk 18-… 11
Śmieszny Marcin Olsztyn 18-… 5
Tołwiński Bogusław Elbląg 40-49 78
Tubacki Dawid Police 20-23 95
Tyczyński Jacek Głogów 18-19 62
Uhl Andrzej Kraków 18-… 57
Wachowska Bogusława Olsztyn 18-… 40
Weiss Claudia Szczecin 18-19 37
Węgrzyn Sylwia Głogów 18-19 61
Wiech Łukasz Gdańsk 18-… 84
Wiśniewska Anna Gdańsk 20-23 26
Wiśniewska Magdalena Poznań 20-23 44
Wlazło Maciej Malbork 20-23 60
Załucka Paulina Gdańsk 18-19 90
Zdun Konrad Kalisz 18-19 77
Ziółkowski Piotr Inowrocław 20-23 43
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon