ETO 2014 - Mistrzostwa Polski w Aquathlonie 1-5 - wyniki

2014-05-17 14:54 www.triathlonolsztyn.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Bieg Czas końcowy Strata
1 19 Kowalski Dariusz KS UAM Triathlon Poznań M18 1 1 00:11:46 (2)00:00:52 (1)00:16:15 (3) 00:28:53
2 22 Krawczyk Jacek KS UAM Triathlon Poznań M18 2 2 00:11:47 (3)00:00:54 (2)00:16:20 (4) 00:29:01 00:00:08
3 77 Zdun Konrad Dziewiątka OSRiR Kalisz M18 3 3 00:11:51 (5)00:00:58 (4)00:16:41 (6) 00:29:30 00:00:37
4 96 Smeda Bartosz KS IRONMAN CS POLSKA M18 4 4 00:12:06 (7)00:00:59 (6)00:16:44 (8) 00:29:49 00:00:56
5 14 Bodnar Maciej AdgarFit Pro Team M20 1 5 00:11:50 (4)00:00:58 (5)00:17:08 (9) 00:29:56 00:01:03
6 20 Czysz Robert KS UAM Triathlon Poznań M20 2 6 00:12:14 (10)00:01:00 (8)00:16:43 (7) 00:29:57 00:01:04
7 71 Szymanowski Przemysław PEP WLKS KMICIC Częstochowa Polish Energy Partners M18 5 7 00:12:47 (17)00:01:11 (30)00:16:27 (5) 00:30:25 00:01:32
8 88 Najmowicz Sebastian Warmińsko-Mazurski KS Triathlon M20 3 8 00:12:01 (6)00:01:08 (23)00:17:20 (13) 00:30:29 00:01:36
9 82 Pacan Jan AZS AWF KATOWICE M18 6 9 00:12:21 (11)00:01:04 (17)00:17:12 (11) 00:30:37 00:01:44
10 49 Kosmala Maciej CompleXsports PRO TEAM M20 4 10 00:12:23 (12)00:01:05 (19)00:17:27 (14) 00:30:55 00:02:02
11 73 Durczak Hubert MKS HERMES GRYFINO M18 7 11 00:12:30 (14)00:00:56 (3)00:17:30 (15) 00:30:56 00:02:03
12 21 Kowalski Dariusz KS UAM Triathlon Poznań M20 5 12 00:12:12 (9)00:01:03 (14)00:17:57 (19) 00:31:12 00:02:19
13 64 Kobyłecki Łukasz GTT Diament Gniezno M18 8 13 00:12:45 (16)00:01:02 (12)00:17:38 (16) 00:31:25 00:02:32
14 87 Najmowicz Paweł Warmińsko- Mazurski KS Triathlon M20 6 14 00:13:04 (24)00:01:13 (36)00:17:11 (10) 00:31:28 00:02:35
15 53 Hydzik Piotr YMCA Kraków M18 9 15 00:12:12 (8)00:01:06 (20)00:18:15 (20) 00:31:33 00:02:40
16 97 Karaś Sebastian LABOSPORT Team M20 7 16 00:11:25 (1)00:01:12 (32)00:18:57 (31) 00:31:34 00:02:41
17 13 Klimkowski Szymon UKL "ÓSEMKA" M20 8 17 00:12:54 (19)00:01:01 (10)00:17:40 (17) 00:31:35 00:02:42
18 36 Cichoszewski Mieczysław KS Posnania M20 9 18 00:12:58 (22)00:01:01 (11)00:17:41 (18) 00:31:40 00:02:47
19 69 Kopeć Wojciech Team Kopeć MTZ Szkolenia BHP M18 10 19 00:31:42 00:02:49
20 38 Giecewicz Norbert KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA/SAILFISH M18 11 20 00:13:18 (27)00:01:15 (39)00:17:16 (12) 00:31:49 00:02:56
21 95 Tubacki Dawid KS IRONMAN CS POLSKA M20 10 21 00:12:30 (13)00:01:14 (37)00:18:26 (23) 00:32:10 00:03:17
22 15 Matysiak Hanna AdgarFit Pro Team K18 1 1 00:12:56 (20)00:01:01 (9)00:18:30 (24) 00:32:27 00:03:34
23 66 Mikołajczak Karol GTT Diament Gniezno M18 12 22 00:12:44 (15)00:01:06 (21)00:19:02 (32) 00:32:52 00:03:59
24 65 Czech Michał GTT Diament Gniezno M18 13 23 00:13:21 (29)00:01:07 (22)00:18:43 (26) 00:33:11 00:04:18
25 93 Głuchowski Jędrzej MKS Truso Elbląg M18 14 24 00:13:09 (25)00:10:47 (78)00:09:39 (1) 00:33:35 00:04:42
26 74 Klepadło Kamil MKS HERMES GRYFINO M18 15 25 00:14:17 (34)00:01:02 (13)00:18:22 (22) 00:33:41 00:04:48
27 27 Piorun Anna K18 2 2 00:13:02 (23)00:01:03 (16)00:19:47 (43) 00:33:52 00:04:59
28 81 Rogacz Katarzyna AZS AWF KATOWICE K18 3 3 00:12:53 (18)00:01:04 (18)00:20:04 (49) 00:34:01 00:05:08
29 44 Wiśniewska Magdalena AZS AWF KATOWICE K20 1 4 00:12:57 (21)00:01:09 (27)00:19:59 (45) 00:34:05 00:05:12
30 83 Staniszewski Krzysztof SPORTEVO M18 16 26 00:14:37 (37)00:01:10 (28)00:18:20 (21) 00:34:07 00:05:14
31 18 Heneczkowska Anna KS UAM Triathlon Poznań K20 2 5 00:13:28 (30)00:01:08 (25)00:19:47 (42) 00:34:23 00:05:30
32 51 Jędrzejewska Aleksandra UKS Tri-Team Rumia K20 3 6 00:14:03 (32)00:01:17 (42)00:19:08 (34) 00:34:28 00:05:35
33 41 Miazga Przemek Trifree Trifree M40 1 27 00:14:22 (36)00:01:17 (43)00:18:56 (30) 00:34:35 00:05:42
34 76 Krawczyk Justyna Dziewiątka OSRiR Kalisz K18 4 7 00:14:19 (35)00:01:12 (31)00:19:26 (36) 00:34:57 00:06:04
35 39 Kilich Agata KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K20 4 8 00:13:11 (26)00:01:17 (41)00:20:35 (56) 00:35:03 00:06:10
36 99 Łagownik Marta F3 Team K18 5 9 00:14:51 (41)00:01:12 (34)00:19:09 (35) 00:35:12 00:06:19
37 2 Maziewski Piotr M18 17 28 00:15:22 (46)00:01:19 (46)00:18:45 (27) 00:35:26 00:06:33
38 4 Muza Marcin M18 18 29 00:15:31 (47)00:01:33 (56)00:18:52 (29) 00:35:56 00:07:03
39 90 Załucka Paulina MKS Truso Elbląg K18 6 10 00:14:56 (45)00:01:00 (7)00:20:02 (47) 00:35:58 00:07:05
40 72 Kaczmarczyk Karol UKS TRS SUSZ M20 11 30 00:14:39 (38)00:01:42 (58)00:19:39 (40) 00:36:00 00:07:07
41 85 Kudyk Mateusz ORKA Iława M18 19 31 00:15:51 (52)00:01:18 (44)00:19:03 (33) 00:36:12 00:07:19
42 61 Węgrzyn Sylwia CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow K18 7 11 00:13:32 (31)00:01:03 (15)00:21:45 (63) 00:36:20 00:07:27
43 54 Karczewski Maksymilian UKS TRS SUSZ M18 20 32 00:14:55 (44)00:01:23 (49)00:20:03 (48) 00:36:21 00:07:28
44 30 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M18 21 33 00:14:52 (43)00:01:08 (26)00:20:30 (53) 00:36:30 00:07:37
45 56 Lendzian Jacek AKM OLIMP OLSZTYN OSiR OLSZTYN M40 2 34 00:15:33 (48)00:01:21 (48)00:19:46 (41) 00:36:40 00:07:47
46 67 Kwiatkowska Kaja YMCA Kraków K18 8 12 00:14:04 (33)00:01:12 (35)00:21:36 (62) 00:36:52 00:07:59
47 89 Kosyl Piotr Secnond Breath M18 22 35 00:15:58 (53)00:01:08 (24)00:19:58 (44) 00:37:04 00:08:11
48 17 Brzozowski Franciszek M20 12 36 00:17:18 (57)00:01:12 (33)00:18:36 (25) 00:37:06 00:08:13
49 92 Kowalski Patryk MKS Truso Elbląg M20 13 37 00:14:50 (40)00:01:14 (38)00:21:07 (61) 00:37:11 00:08:18
50 70 Mamcarz Jarosław WOPR Tczew M40 3 38 00:15:40 (51)00:01:32 (52)00:20:12 (50) 00:37:24 00:08:31
51 63 Majos Paulina TS Akwedukt Kielce K18 9 13 00:13:20 (28)00:01:15 (40)00:22:51 (70) 00:37:26 00:08:33
52 59 Jurczak Kamil Sport-Evo M18 23 39 00:15:36 (49)00:01:20 (47)00:20:33 (54) 00:37:29 00:08:36
53 37 Weiss Claudia KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA K18 10 14 00:14:46 (39)00:01:11 (29)00:22:06 (66) 00:38:03 00:09:10
54 78 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M40 4 40 00:16:06 (54)00:01:32 (53)00:20:26 (52) 00:38:04 00:09:11
55 91 Kluczyk Artur MKS Truso Elbląg M20 14 41 00:14:52 (42)00:01:18 (45)00:21:59 (64) 00:38:09 00:09:16
56 58 Glebow Krzysztof Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 5 42 00:17:42 (61)00:01:32 (54)00:19:30 (38) 00:38:44 00:09:51
57 42 Goździejewska Anna AZS UWM Olsztyn K40 1 15 00:16:31 (55)00:01:27 (50)00:20:52 (58) 00:38:50 00:09:57
58 35 Sieciński Emilian M20 15 43 00:18:41 (66)00:01:42 (59)00:18:50 (28) 00:39:13 00:10:20
59 55 Omielan Wojciech M20 16 44 00:17:41 (60)00:02:16 (67)00:19:30 (37) 00:39:27 00:10:34
60 48 Klepacki Tomasz Triathlon Rawa M50 1 45 00:17:31 (59)00:01:32 (55)00:20:34 (55) 00:39:37 00:10:44
61 26 Wiśniewska Anna CompleXsports PRO TEAM K20 5 16 00:18:06 (63)00:01:43 (60)00:20:01 (46) 00:39:50 00:10:57
62 84 Wiech Łukasz SPORTEVO M18 24 46 00:18:31 (65)00:01:34 (57)00:20:52 (59) 00:40:57 00:12:04
63 28 Nadratowski Tomasz M18 25 47 00:17:28 (58)00:01:30 (51)00:22:04 (65) 00:41:02 00:12:09
64 24 Elminowski Wojciech Enduroman Elbląg M50 2 48 00:19:50 (68)00:01:43 (61)00:19:34 (39) 00:41:07 00:12:14
65 23 Sikora Paweł sjps M20 17 49 00:16:37 (56)00:02:28 (72)00:22:33 (69) 00:41:38 00:12:45
66 68 Gleb Tomasz MKS Truso Elbląg M40 6 50 00:15:38 (50)00:02:03 (65)00:25:13 (77) 00:42:54 00:14:01
67 80 Bieńkowski Paweł UKS TRS SUSZ M18 26 51 00:18:59 (67)00:01:55 (63)00:22:24 (67) 00:43:18 00:14:25
68 32 Krakowski Jan WKS Flota Gdynia Sekcja triathlonu PG M20 18 52 00:21:25 (72)00:02:48 (74)00:20:41 (57) 00:44:54 00:16:01
69 8 Mostowska Magdalena K18 11 17 00:17:44 (62)00:02:29 (73)00:24:48 (76) 00:45:01 00:16:08
70 43 Ziółkowski Piotr M20 19 53 00:20:45 (70)00:03:30 (75)00:21:02 (60) 00:45:17 00:16:24
71 94 Salonek Marcel MKS Truso Elbląg M18 27 54 00:20:09 (69)00:01:52 (62)00:23:18 (72) 00:45:19 00:16:26
72 60 Wlazło Maciej GRUPA MALBORK M20 20 55 00:20:49 (71)00:01:58 (64)00:23:42 (73) 00:46:29 00:17:36
73 10 Karaś Beata VICTORY MASTERS ELBLĄG K50 1 18 00:18:14 (64)00:02:17 (68)00:26:40 (78) 00:47:11 00:18:18
74 86 Ratuszyński Michał AKM OLIMP OLSZTYN M18 28 56 00:24:59 (77)00:02:21 (70)00:20:25 (51) 00:47:45 00:18:52
75 98 Guzowska Iwona LABOSPORT Team K40 2 19 00:23:01 (73)00:02:08 (66)00:23:03 (71) 00:48:12 00:19:19
76 25 Dabulis Jarosław M40 7 57 00:24:07 (75)00:02:27 (71)00:22:30 (68) 00:49:04 00:20:11
77 31 Rymkiewicz Aleksandra K40 3 20 00:23:17 (74)00:14:02 (79)00:12:30 (2) 00:49:49 00:20:56
78 40 Wachowska Bogusława K18 12 21 00:24:49 (76)00:02:19 (69)00:24:45 (75) 00:51:53 00:23:00
79 33 Stołowski Piotr Enduroman Elbląg M50 3 58 00:31:33 (78)00:04:58 (77)00:23:47 (74) 01:00:18 00:31:25
80 34 Stołowska Aurelia Enduroman Elbląg K50 2 22 00:32:16 (79)00:04:15 (76)00:28:42 (79) 01:05:13 00:36:20
81 1 Durkiewicz Aleksander M40 DNF
82 3 Nykowska Agata K18 DNF
83 5 Śmieszny Marcin M18 DNF
84 6 Szachogłuchowicz Krzysztof M18 DNF
85 7 Kaczówka Michał M18 DNF
86 9 Kubik Agnieszka CompleXsports Triathlon Team K18 DNF
87 11 Śledziński Radosław M18 DNF
88 12 Górny Marian ROLMAX M60 DNF
89 16 Krawczak Bartosz UKS Fala Nieporęt M60 DNF
90 29 Pyszynski Mario ITI Adventure Team M18 DNF
91 45 Rosińska Marcelina K18 DNF
92 46 Kwiecień Kacper TS Akwedukt Kielce M20 DNF
93 47 Sieciński Leszek M50 DNF
94 50 Cieslak Agnieszka AZS AWF Katowice K18 DNF
95 52 Kotfica Paulina Biuro Podróży AS Compressport Triathlon Team K18 DNF
96 57 Uhl Andrzej SPORTandBODY.pl M18 DNF
97 62 Tyczyński Jacek CSGT Głogów M18 DNF
98 75 Jabłońska Małgorzata M60 DNF
99 79 Jabłczyńska Joanna K18 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon