Garmin Triminator Radków 2020 - I’ll BE BACK (dystans 1/4 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Auguścik Mariusz Warszawa 50-59 152
Banaszak Damian Podolsze 40-49 147
Beżyk Bartosz Lądek-Zdrój 18-29 145
Biront Krzysztof Dzierżoniów 40-49 118
Bułat Radosław Wrocław 18-29 142
Chrabałowski Jarosław Warszawa 30-39 156
Cieśla Robert Bełchatów 18-29 136
Dmowski Sylwester Warszawa 30-39 160
Dołęga Adam Bystrzyca Kłodzka 18-29 115
Dunaj Paweł Radków 30-39 121
Dzięcioł Tomasz Strojec 18-29 169
Dziub Marcin Płoty 40-49 164
Farion Marzena Strzegom 30-39 122
Gach Marcin Bystrzyca Kłodzka 18-29 157
Gąsiorowski Jacek Wrocław 50-59 -
Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry 40-49 126
Hozakowski Artur Sady K. Poznania 18-29 138
Janczak Piotr Żerniki Wrocławskie 40-49 158
Janik Marta Krotoszyn 30-39 111
Jargus Tomasz Podolsze 30-39 163
Jastrowicz Jacek Żary 50-59 102
Kapuśnik Paweł Czechowice Dziedzice 40-49 150
Kieda Wojciech Białystok 40-49 141
Klimczak Marcin Łódź 40-49 144
Kogut Bartłomiej Oława 30-39 167
Korczyńska Agata Poznań 30-39 -
Kosel Szczepan Wrocław 30-39 -
Kowalczyk Rafał Borków Nowy 30-39 134
Kowalik Rafał Zawiercie 40-49 165
Kowalski Aleksander Szczawno-Zdrój 50-59 132
Kozak Marcin Karczowiska 30-39 153
Krause Szymon Tarnowskie Góry 30-39 119
Kucharczyk Monika Poznan 40-49 104
Kukurba Mikołaj Gliwice 30-39 116
Kułas Mariusz Oświęcim 40-49 143
Kuropatwiński Andrzej Praha 30-39 103
Kuś Adam Poznań 18-29 113
Lange Paweł Katowice 30-39 -
Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie 50-59 135
Lipiński Marcin Komorniki 40-49 101
Lubryczyński Piotr Górzykowo 40-49 148
Łapiński Piotr Wrocław 40-49 120
Łukaszyński Marek Opole 18-29 -
Maciejasz Marcin Wrocław 30-39 137
Małysz Karol Bielsko-Biała 30-39 166
Michalak Piotr Gorzów Wlkp. 30-39 155
Nelke Tomasz Poznań 40-49 112
Nowak Dawid Poznań 30-39 109
Oczkowski Łukasz Katowice 30-39 -
Opoń Michał Wrocław 30-39 139
Orleański Tomasz Świdnica 30-39 128
Owczarek Jacek Piątkowisko 40-49 -
Owczarek Krzysztof Częstochowa 18-29 124
Pakulski Marcin Warszawa 30-39 125
Pawłowski Mirosław Stronie Śląskie 18-29 161
Ptak Katarzyna Kamieniec Zabkowicki 30-39 -
Ptak Magdalena Kocmyrzów 30-39 110
Romanowicz Łukasz Świdnica 30-39 -
Rybczyński Michał Gliwice 40-49 -
Rypuła Paweł Sława 40-49 154
Samek Adrian Czechowice-Dziedzice 18-29 -
Sikora Andrzej Lublin 50-59 -
Skiba Anna Miłoszyce 40-49 -
Skorupski Jakub Warszawa 18-29 170
Skrobisz Paweł Kraków 40-49 123
Sosna Patryk Bojszów 18-29 146
Sroga Maciej Namysłów 30-39 114
Stankiewicz Paweł Wrocław 30-39 108
Starzak Maria Kłodzko 30-39 106
Stolinski Dominik Poznan 40-49 107
Suda Grzegorz Warszawa 30-39 131
Synowiec Dawid Bystrzyca Kłodzka 18-29 159
Szerszon Piotr Karwiany 40-49 -
Szewczyk Łukasz Czechowice Dziedzice 30-39 149
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-49 105
Szwarc Piotr Kraków 18-29 -
Tomaszewska Ewa Opole 40-49 162
Tuliński Marcin Środa Śląska 40-49 130
Tyl Tomasz Kłodzko 40-49 -
Walczak Marcin Sady K. Poznania 60-… -
Wanke Piotr Opole 30-39 133
Węgrzyn Maciej Kielce 40-49 117
Węgrzynowski Łukasz Byków 40-49 -
Witka Tomasz Święta Katarzyna 30-39 129
Włodarczyk Wojciech Miłoszyce 40-49 168
Wojciul Justyna Kowary 30-39 127
Zając Roger Ligota 30-39 151
Żuk Wojciech Bolesławiec 18-29 140
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon