Garmin Ultra Race Radków 2020 - bieg na 55 km - results

2020-09-12 23:59 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-21,4km 21,4-48,5km 48,5-55,9km Czas końcowy Strata Mistrzostwa Blogerów i Dziennikarzy
(wg płci / kategorii)
1 887 Koczwara Tomasz Marcin Świerc Team M40 1 1 01:41:13 (1)02:26:50 (1)00:34:16 (3) 04:42:19
2 781 Kobyłecki Michał PROCOM SYSTEM TEAM PROCOM SYSTEM S.A. M18 1 2 01:47:41 (3)02:42:22 (2)00:35:51 (7) 05:05:54 00:23:35
3 867 Oleksiewicz Maurycy Alpin Sport Hoka One One Team M30 1 3 01:46:24 (2)02:47:09 (4)00:34:03 (2) 05:07:36 00:25:17 1 (1 / 1)
4 733 Jurek Michał M30 2 4 01:50:16 (5)02:43:47 (3)00:33:50 (1) 05:07:53 00:25:34
5 874 Gawlik Sławek DYNAFIT Team Poland M30 3 5 01:53:12 (6)02:49:37 (6)00:34:53 (4) 05:17:43 00:35:24
6 609 Urbanek Patryk M18 2 6 02:03:23 (15)02:48:40 (5)00:35:29 (5) 05:27:32 00:45:13
7 614 Łyjak Błażej RateMyTrail.com M40 2 7 02:00:44 (12)02:59:53 (7)00:38:12 (15) 05:38:49 00:56:30
8 912 Borycki Mirosław M40 3 8 01:57:35 (9)03:07:02 (11)00:42:17 (35) 05:46:54 01:04:35
9 792 Maculewicz Mateusz CTS - CzajaTrainingSystem M40 4 9 01:57:18 (8)03:10:11 (14)00:42:55 (38) 05:50:24 01:08:05
10 795 Mikeszova Jana Salming CZ K18 1 1 02:15:38 (29)03:02:33 (9)00:36:55 (9) 05:55:06 01:12:47
11 947 Kwiatkowska Kinga Salco Garmin Team K30 1 2 02:18:33 (41)03:04:57 (10)00:36:11 (8) 05:59:41 01:17:22
12 10046 Szczepaniak Angelika Alpin Sport Hoka One One Team / AkademiaBiegacza.pl K30 2 3 02:14:21 (24)03:10:02 (13)00:35:44 (6) 06:00:07 01:17:48
13 750 Miśtak Jolanta OGB K30 3 4 02:10:12 (20)03:12:49 (15)00:37:32 (12) 06:00:33 01:18:14
14 908 Mazurek Marcin M40 5 10 02:15:04 (27)03:08:37 (12)00:38:03 (14) 06:01:44 01:19:25
15 841 Fortuna Norbert KGHM ZG RUN M30 4 11 02:01:35 (13)03:21:54 (19)00:38:31 (17) 06:02:00 01:19:41
16 827 Pazdur Antoni M40 6 12 02:05:21 (17)03:17:49 (17)00:39:12 (19) 06:02:21 01:20:02
17 751 Siciarz Marcin M40 7 13 02:00:17 (11)03:02:24 (8)00:59:45 (220) 06:02:26 01:20:07
18 861 Kwiatkowski Przemysław M30 5 14 02:10:30 (22)03:23:11 (22)00:40:44 (27) 06:14:26 01:32:07
19 10042 Snarski Dariusz WATAHA - Łączy nas bieganie M40 8 15 02:24:34 (55)03:17:24 (16)00:37:48 (13) 06:19:46 01:37:27
20 707 Luzar Rafał M40 9 16 02:10:30 (21)03:22:33 (21)00:46:55 (75) 06:19:58 01:37:39
21 905 Sikut Arkadiusz M40 10 17 02:03:30 (16)03:26:24 (27)00:50:07 (115) 06:20:02 01:37:43
22 835 Oracz Mateusz Bez Litości Kalenji by Decathlon M30 6 18 02:19:14 (43)03:24:33 (24)00:37:25 (11) 06:21:13 01:38:54
23 603 Kurek Jacek Świetlikowo M40 11 19 02:10:30 (23)03:30:54 (31)00:40:43 (26) 06:22:07 01:39:48
24 817 Kulchytskyi Yehor M18 3 20 02:17:50 (38)03:22:13 (20)00:42:33 (36) 06:22:37 01:40:18
25 938 Skiba Maciej SKIBASPORT.PL M18 4 21 02:17:54 (39)03:24:46 (25)00:40:04 (20) 06:22:44 01:40:25
26 10048 Wichłacz Paweł KB Maniac Poznań M30 7 22 02:25:58 (62)03:19:44 (18)00:37:20 (10) 06:23:02 01:40:43
27 871 Tanistra - Słowik Katarzyna Huragan Ligota K40 1 5 02:19:20 (44)03:24:28 (23)00:40:36 (23) 06:24:24 01:42:05
28 664 Krupa Marcin Aktywna Nowa Ruda M40 12 23 02:02:23 (14)03:42:19 (52)00:40:41 (24) 06:25:24 01:43:05
29 619 Stoiński Marcin Band of Runners M40 13 24 02:09:23 (19)03:35:29 (39)00:41:57 (33) 06:26:49 01:44:30
30 916 Schwitalla Adrian MKS Siechnice M40 14 25 02:18:19 (40)03:30:57 (32)00:41:16 (29) 06:30:33 01:48:14
31 621 Przepióra Mateusz Band of Runners M30 8 26 02:15:57 (31)03:32:23 (34)00:45:20 (51) 06:33:39 01:51:20
32 613 Bolewicz Michał M18 5 27 02:17:25 (36)03:31:55 (33)00:44:46 (48) 06:34:06 01:51:47
33 10030 Nochowicz Mateusz TRIGAR.PL TRIGAR.PL M30 9 28 02:26:54 (71)03:29:37 (30)00:38:31 (18) 06:35:02 01:52:43
34 10057 Zieba Tomasz JacekBiega Running Team M40 15 29 02:29:02 (76)03:26:40 (28)00:40:23 (21) 06:36:06 01:53:47
35 761 Mielęcki Maciej M50 1 30 02:27:41 (73)03:28:03 (29)00:41:05 (28) 06:36:49 01:54:30
36 10021 Kovařík Pavel Run4Fun M40 16 31 02:19:27 (45)03:36:12 (40)00:43:01 (40) 06:38:39 01:56:20
37 688 Kotlarek Dawid Vege Runners M40 17 32 02:14:47 (25)03:41:03 (48)00:43:39 (44) 06:39:30 01:57:11
38 752 Kodzik Aleksandra brak #fitdziadek K30 4 6 02:20:48 (47)03:36:15 (41)00:42:57 (39) 06:40:00 01:57:41
39 907 Gąsiorek Paweł M30 10 33 02:15:03 (26)03:33:50 (35)00:51:39 (127) 06:40:32 01:58:13
40 703 Strzelczyk Ewa Huragan Ligota K40 2 7 06:41:12 01:58:53
41 763 Poprawski Mateusz Kilińskiego Team M30 11 34 02:21:45 (48)03:37:54 (47)00:41:41 (30) 06:41:20 01:59:01
42 882 Antczak Adrian Izery Bogatynia M40 18 35 02:23:22 (53)03:37:42 (46)00:40:42 (25) 06:41:45 01:59:26
43 690 Karpowicz Rafal M40 19 36 00:44:14 (46) 06:44:17 02:01:58
44 10043 Stefaniak Łukasz M40 20 37 02:34:10 (91)03:35:02 (38)00:38:31 (16) 06:47:43 02:05:24
45 665 Herchel Arkadiusz M40 21 38 02:23:10 (52)03:37:23 (45)00:47:28 (81) 06:48:01 02:05:42
46 617 Bersz Tomasz wtk M40 22 39 02:37:11 (96)03:25:07 (26)00:46:22 (67) 06:48:40 02:06:21
47 848 Ptasiński Tomasz CZAJKERSI M40 23 40 02:22:14 (51)03:41:27 (49)00:45:38 (56) 06:49:19 02:07:00
48 945 Krym Katarzyna Hercog Running Team Night Runners Wrocław K40 3 8 02:31:40 (82)03:36:34 (42)00:41:53 (32) 06:50:07 02:07:48
49 901 Kwiatkowski Paweł M30 12 41 02:16:54 (35)03:48:25 (60)00:46:06 (63) 06:51:25 02:09:06
50 917 Śleziak Jarosław MATNER RUNNING TEAM M40 24 42 02:16:38 (34)03:48:24 (59)00:47:30 (83) 06:52:31 02:10:12
51 902 Greiveldinger Gilles Świat Biegacza Fehlau Run Team Świat Biegacza Fehlau Run Team M40 25 43 02:18:50 (42)03:49:02 (61)00:44:58 (50) 06:52:49 02:10:30
52 923 Flis-Czajka Justyna Lacho Team K30 5 9 02:33:54 (89)03:36:57 (44)00:42:06 (34) 06:52:56 02:10:37
53 951 Borowiak Adam EL-AGO Adam Borowiak M30 13 44 02:15:20 (28)03:57:39 (79)00:40:33 (22) 06:53:32 02:11:13
54 884 Kurczyk Tomasz XXX M40 26 45 02:17:49 (37)03:49:21 (64)00:47:28 (82) 06:54:38 02:12:19
55 893 Pruciak Krzysztof Biegowy Patol M30 14 46 02:21:48 (49)03:50:15 (66)00:43:26 (42) 06:55:29 02:13:10 2 (2 / 2)
56 10014 Jajuga Arkadiusz M40 27 47 02:25:43 (58)03:41:49 (50)00:48:00 (88) 06:55:31 02:13:12
57 898 Kupiński Cezary MKS Siechnice/SBRT Wrocław M50 2 48 02:22:08 (50)03:47:57 (56)00:46:13 (64) 06:56:18 02:13:59
58 929 Zając Leszek M30 15 49 02:16:35 (33)03:53:53 (69)00:46:53 (74) 06:57:21 02:15:02
59 777 Sudomir Paweł JacekBiega Running Team M30 16 50 02:31:39 (81)03:44:06 (54)00:41:48 (31) 06:57:34 02:15:15
60 10033 Pardela Bartosz FZJ M30 17 51 02:38:07 (99)03:33:59 (36)00:45:53 (60) 06:57:59 02:15:40
61 10031 Nowakowski Paweł Żary Runners Team M40 28 52 02:38:42 (102)03:34:36 (37)00:45:31 (54) 06:58:50 02:16:31
62 793 Bednarz Sebastian OTM.b M40 29 53 02:20:24 (46)03:55:18 (71)00:43:19 (41) 06:59:01 02:16:42
63 738 Zimny Tomasz M60 1 54 02:26:04 (63)03:49:11 (63)00:44:03 (45) 06:59:17 02:16:58
64 895 Marzec Karolina DZIKIE DZIKI GORZÓW K40 4 10 02:25:50 (59)03:49:43 (65)00:44:43 (47) 07:00:16 02:17:57
65 810 Zerzut Jarosław śRUNdunia Szczecin 1968 M50 3 55 02:26:51 (70)03:49:03 (62)00:47:11 (78) 07:03:05 02:20:46
66 10024 Kuźmiak Stanisław Żary Runners Team M40 30 56 02:42:09 (117)03:36:48 (43)00:45:46 (58) 07:04:43 02:22:24
67 711 Ogłaza Tomasz WM Triself M40 31 57 02:16:12 (32)03:56:24 (74)00:54:46 (168) 07:07:22 02:25:03
68 10054 Feltowicz Jacek M30 18 58 02:41:43 (114)03:43:05 (53)00:42:52 (37) 07:07:40 02:25:21
69 789 Kińczyk Tomasz Termy Jakuba - Oławski Park Wodny Termy Jakuba- Oława M40 32 59 02:26:33 (67)03:57:08 (75)00:46:14 (65) 07:09:54 02:27:35
70 714 Steczkowska Anna K30 6 11 02:26:09 (64)03:57:30 (78)00:46:15 (66) 07:09:55 02:27:36
71 897 Szeglowska Justyna K30 7 12 02:25:57 (61)03:57:15 (76)00:48:44 (93) 07:11:56 02:29:37
72 620 Przepióra Łukasz Band of Runners M30 19 60 02:26:32 (66)03:57:27 (77)00:50:02 (114) 07:14:01 02:31:42
73 10015 Jończyk Rafał JacekBiega Running Team M40 33 61 02:47:06 (136)03:42:05 (51)00:46:05 (62) 07:15:15 02:32:56
74 879 Kłos Marcin M40 34 62 02:39:40 (108)03:47:31 (55)00:50:56 (124) 07:18:07 02:35:48
75 796 Tarnogórska Justyna K30 8 13 02:44:37 (127)03:48:12 (58)00:46:33 (69) 07:19:23 02:37:04
76 10055 Burman Michał KB Gepard M40 35 63 02:43:54 (124)03:50:22 (67)00:45:48 (59) 07:20:04 02:37:45
77 627 Dziądziak Łukasz SENTE.PL M30 20 64 01:57:47 (10)04:05:38 (89)01:17:24 (285) 07:20:49 02:38:30
78 10001 Baranowski Jacek JacekBiega Running Team M40 36 65 02:47:23 (137)03:48:08 (57)00:49:26 (105) 07:24:56 02:42:37
79 767 Caruk Damian M40 37 66 02:26:47 (69)04:06:09 (91)00:52:06 (136) 07:25:02 02:42:43
80 623 Mielnik Michał Panicze M30 21 67 02:25:55 (60)04:06:59 (92)00:52:19 (137) 07:25:13 02:42:54
81 10004 Chorostkowski Bartosz Chata Biegacza K34 Zakopane M30 22 68 02:40:46 (112)04:00:17 (83)00:45:22 (52) 07:26:25 02:44:06
82 782 Jamroziak Grzegorz Aarsleff.BIZ Running Team Aarsleff.BIZ M30 23 69 02:39:07 (106)03:58:04 (80)00:49:14 (99) 07:26:25 02:44:06
83 668 Kiełczyński Rajmund Over 40 Team M40 38 70 02:38:50 (104)04:02:10 (84)00:48:08 (89) 07:29:07 02:46:48
84 922 Wieloch Agnieszka Huragan Ligota K30 9 14 02:43:47 (123)03:56:16 (73)00:49:10 (97) 07:29:13 02:46:54
85 10039 Potoniec Grzegorz Rodzeństwo RAKSA M30 24 71 02:48:53 (142)03:55:30 (72)00:45:29 (53) 07:29:52 02:47:33
86 942 Czernik Judyta JRCZ JRCZ K30 10 15 02:49:19 (144)03:54:58 (70)00:45:39 (57) 07:29:56 02:47:37
87 759 Petrykowski Karol HasajTo! M30 25 72 02:42:53 (119)03:59:23 (82)00:49:45 (109) 07:32:01 02:49:42
88 819 Majchrzak Marcin Maj Team M40 39 73 02:25:21 (57)04:18:31 (123)00:49:51 (111) 07:33:43 02:51:24
89 760 Rokita Andrzej M50 4 74 02:33:27 (88)04:08:42 (97)00:51:58 (133) 07:34:07 02:51:48
90 10049 Wierzba Jacek KB SUKCES ŻMIGRÓD KB SUKCES ŻMIGRÓD M40 40 75 02:41:36 (113)04:03:57 (88)00:49:22 (103) 07:34:55 02:52:36
91 950 Walesiak Wojciech REMBERTÓW TEAM M30 26 76 02:43:07 (120)04:05:50 (90)00:46:36 (70) 07:35:34 02:53:15
92 919 Chylińska Agnieszka ChodziMisie ChodziMisie K30 11 16 02:38:12 (100)04:11:47 (102)00:46:59 (77) 07:36:59 02:54:40
93 10050 Wujda Marta Żary Runners Team Żary Runners Team K40 5 17 02:51:43 (155)03:58:12 (81)00:47:24 (80) 07:37:19 02:55:00
94 805 Stężycki Maciej M30 27 78 02:28:34 (74)04:13:06 (105)00:56:46 (189) 07:38:26 02:56:07
95 797 Slazinski Pawel Rehau Crossactive M40 41 77 02:28:57 (75)04:12:45 (104)00:56:44 (188) 07:38:26 02:56:07
96 10051 Zakroczymski Michał M50 5 79 02:47:35 (139)04:02:37 (85)00:48:21 (90) 07:38:33 02:56:14
97 602 Smolarek Patryk M18 6 80 02:38:35 (101)04:07:24 (93)00:52:35 (139) 07:38:34 02:56:15
98 762 Sędzik Piotr Villa Medica M18 7 81 02:44:50 (130)04:07:36 (94)00:46:29 (68) 07:38:55 02:56:36
99 10045 Stryczyński Tomasz eFitness Racing Team M40 42 82 02:59:00 (181)03:50:51 (68)00:49:11 (98) 07:39:02 02:56:43
100 743 Pielatowski Adam Dirty Sparrows Chocolissimo M30 28 83 02:33:20 (87)04:17:24 (119)00:50:35 (119) 07:41:20 02:59:01
101 933 Gaida Karol Wrocławskie Świry M18 8 84 02:34:38 (92)04:17:49 (120)00:49:28 (106) 07:41:55 02:59:36
102 815 Zdanowicz Ela Vege Runners Polska K40 6 18 02:51:43 (154)04:03:33 (87)00:47:21 (79) 07:42:37 03:00:18
103 640 Mlost Tomasz #zbieganiemmidotwarzy M30 29 85 02:38:01 (97)04:11:31 (101)00:53:32 (146) 07:43:03 03:00:44
104 808 Rudnicki Maciej KS Start Pułaski Warka M50 6 86 02:36:43 (94)04:12:18 (103)00:54:54 (169) 07:43:55 03:01:36
105 784 Kucharski Arkadiusz M30 30 87 02:24:02 (54)04:15:29 (111)01:04:33 (260) 07:44:05 03:01:46
106 894 Sadkowski Paweł Kallipso Runners Team M40 43 88 02:44:16 (126)04:10:28 (98)00:49:34 (107) 07:44:17 03:01:58
107 741 Dąbrowski Rafał Szymon DĄBEK-BUD DĄBEK-BUD M30 31 89 02:39:37 (107)04:16:52 (117)00:48:27 (91) 07:44:57 03:02:38
108 618 Barasiński Tomasz Klub Biegacza Spartakus Bełchatów M40 44 90 02:25:06 (56)04:34:25 (163)00:45:31 (55) 07:45:02 03:02:43
109 10044 Stępień Wojciech Compañeros Asfalt Team M40 45 91 02:50:25 (149)04:08:24 (95)00:46:45 (72) 07:45:33 03:03:14
110 10052 Zaworski Tomasz M30 32 92 02:55:38 (167)04:03:11 (86)00:48:56 (95) 07:47:45 03:05:26
111 869 Finkbeiner Łukasz Huragan Ligota M30 33 93 02:33:10 (85)04:25:42 (141)00:49:51 (112) 07:48:43 03:06:24
112 642 Brenda Michal Laufteam Fürth 2010 M30 34 94 02:31:21 (80)04:23:10 (135)00:54:15 (159) 07:48:46 03:06:27
113 10058 Mazurek Roman SPARTANIE DZIECIOM M40 46 95 02:51:49 (156)04:11:05 (99)00:45:56 (61) 07:48:50 03:06:31
114 704 Chraplak Karol Nasz Dom Nasz Swiat M40 47 96 02:38:02 (98)04:20:49 (130)00:50:48 (121) 07:49:38 03:07:19
115 849 Budych Arek M30 35 97 02:39:52 (110)04:15:36 (112)00:54:56 (171) 07:50:23 03:08:04
116 692 Biecuszek Tomasz Aktywna Nowa Ruda M40 48 98 02:26:43 (68)04:24:45 (137)00:59:04 (215) 07:50:31 03:08:12
117 608 Kolacha Patryk M18 9 99 02:39:49 (109)04:16:29 (116)00:56:18 (184) 07:52:36 03:10:17
118 843 Ryżewski Krzysztof Quadimodo Racing Rawlplug M40 49 100 02:43:45 (122)04:18:11 (122)00:51:12 (126) 07:53:08 03:10:49
119 630 Kos Robert M50 7 101 02:38:44 (103)04:23:07 (134)00:51:47 (130) 07:53:37 03:11:18
120 806 Anaczkowski Mirosław LKS Zantyr Sztum M60 2 102 02:48:42 (141)04:15:59 (114)00:49:15 (100) 07:53:55 03:11:36
121 10034 Pawlik Paweł Alibaba CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 50 103 02:57:45 (177)04:08:29 (96)00:47:51 (85) 07:54:05 03:11:46
122 914 Wiśniewski Jacek Nowa Ruda Biega M40 51 104 02:32:55 (84)04:28:32 (150)00:53:48 (153) 07:55:16 03:12:57
123 656 Cupriak Daniel M40 52 105 02:41:45 (115)04:22:42 (133)00:50:50 (123) 07:55:18 03:12:59
124 780 Konopka Łukasz Kat Cross Wałbrzych M30 36 106 02:27:13 (72)04:39:19 (179)00:48:57 (96) 07:55:28 03:13:09
125 721 Młynarski Paweł LKS Olymp Błonie M30 37 107 02:56:11 (169)04:14:04 (107)00:46:40 (71) 07:56:54 03:14:35
126 626 Stodolny Krzysztof M50 8 108 02:52:53 (161)04:14:42 (108)00:49:23 (104) 07:56:58 03:14:39
127 837 Morawiec Daniel DM M40 53 109 02:44:38 (128)04:11:15 (100)01:01:18 (236) 07:57:11 03:14:52
128 941 Chołota Marek Biegowy Świat M40 54 110 02:30:28 (78)04:27:03 (146)00:59:45 (219) 07:57:16 03:14:57
129 694 Pikos Patryk M30 38 111 02:26:10 (65)04:35:20 (170)00:58:15 (203) 07:59:45 03:17:26
130 866 Dębicki Mariusz M40 55 112 02:48:14 (140)04:19:06 (127)00:52:33 (138) 07:59:54 03:17:35
131 632 Paszkiewicz Kamil M40 56 113 02:31:50 (83)04:38:23 (176)00:50:08 (116) 08:00:21 03:18:02
132 872 Chmielewski Tomasz M40 57 114 02:43:17 (121)04:32:25 (157)00:44:54 (49) 08:00:36 03:18:17
133 890 Chełminski Mateusz M30 39 115 02:38:51 (105)04:27:30 (149)00:54:33 (163) 08:00:53 03:18:34
134 802 Surlas Izabela K18 2 19 02:49:40 (145)04:18:03 (121)00:53:13 (142) 08:00:57 03:18:38
135 909 Staroń Tomasz M40 58 116 02:51:31 (152)04:21:48 (131)00:47:53 (86) 08:01:12 03:18:53
136 679 Liszka Piotrek 1953 1953 M60 3 117 02:52:44 (159)04:19:53 (128)00:49:49 (110) 08:02:27 03:20:08
137 742 Wierzbińska Edyta Ultradziczki i Ultralisiczki K40 7 20 02:56:59 (171)04:15:15 (110)00:50:31 (118) 08:02:45 03:20:26
138 875 Suchan Andrzej Endorfiny Wadowice M30 40 118 02:57:16 (173)04:18:32 (124)00:48:47 (94) 08:04:34 03:22:15
139 607 Białecki Zbyszek Łódź Running Team M50 9 119 02:50:22 (148)04:27:06 (147)00:47:54 (87) 08:05:22 03:23:03
140 687 Pisarek Karol M30 41 120 02:44:46 (129)04:25:33 (140)00:55:40 (179) 08:05:59 03:23:40
141 616 Mierzwicki Krzysztof Mazurskie Tropy M40 59 121 02:40:01 (111)04:25:59 (143)01:01:38 (239) 08:07:38 03:25:19
142 647 Grzondziel Mirosław Huragan Ligota M40 60 122 02:58:12 (178)04:18:58 (126)00:50:44 (120) 08:07:54 03:25:35
143 672 Sakowski Maciej Huragan Ligota M40 61 123 02:58:23 (179)04:18:58 (125)00:50:48 (122) 08:08:08 03:25:49
144 701 Trochanowska Kamila LEM - RUSYN K18 3 21 03:04:34 (205)04:13:38 (106)00:50:21 (117) 08:08:33 03:26:14
145 601 Sachmata Robert CTS - CzajaTrainingSystem M50 10 124 02:57:03 (172)04:20:41 (129)00:53:35 (148) 08:11:19 03:29:00
146 622 Gocłowski Cezary bieganie.pl M40 62 125 02:36:41 (93)04:46:25 (191)00:51:09 (125) 08:14:14 03:31:55
147 10005 Darmetko Rafał M30 42 126 03:02:20 (198)04:22:23 (132)00:50:01 (113) 08:14:44 03:32:25
148 791 Dziedzic Artur LEŚNE Cymbały M40 63 127 02:55:25 (166)04:25:29 (139)00:54:01 (157) 08:14:55 03:32:36
149 946 Woźniak Paweł KLEP M40 64 128 02:33:19 (86)04:40:24 (182)01:01:12 (235) 08:14:55 03:32:36
150 790 Błaszkiewicz Tomasz TeMMPo Wałbrzych M40 65 129 02:55:22 (164)04:24:02 (136)00:55:34 (178) 08:14:57 03:32:38
151 918 Gajewski Paweł Beauty Sport M50 11 130 02:46:01 (132)04:35:09 (169)00:54:12 (158) 08:15:22 03:33:03
152 611 Roksela Wojciech M60 4 131 02:47:26 (138)04:31:33 (154)00:56:46 (190) 08:15:45 03:33:26
153 696 Neumann Jacek Centrum Łąkowa 1 M50 12 132 02:51:23 (151)04:27:00 (145)00:57:29 (195) 08:15:52 03:33:33
154 10022 Krawczuk Dawid M40 66 133 03:08:48 (225)04:16:21 (115)00:51:50 (131) 08:16:58 03:34:39
155 10013 Górny Robert M40 67 134 03:08:07 (222)04:15:54 (113)00:53:22 (144) 08:17:22 03:35:03
156 926 Terlecki Marcin Amator M40 68 135 02:52:13 (158)04:30:32 (152)00:55:11 (173) 08:17:55 03:35:36
157 930 Morawski Grzegorz KONIUCHY OCR M30 43 136 02:47:01 (134)04:38:43 (177)00:53:47 (152) 08:19:31 03:37:12
158 10029 Mesjasz Marek Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M30 44 137 03:17:42 (249)04:14:56 (109)00:47:40 (84) 08:20:17 03:37:58
159 828 Gaffke Krzysztof E.L.ite Runners M30 45 138 02:47:01 (135)04:32:03 (156)01:01:42 (241) 08:20:47 03:38:28
160 891 Kania Paweł Saint-Gobain SQUAD M40 69 139 03:00:17 (186)04:33:08 (161)00:49:17 (102) 08:22:42 03:40:23
161 892 Kania Jolanta K40 8 22 03:00:17 (185)04:33:10 (162)00:49:16 (101) 08:22:43 03:40:24
162 712 Całka Krystian M30 46 140 02:49:16 (143)04:40:00 (181)00:54:34 (164) 08:23:50 03:41:31
163 820 Gronau Maciej M30 47 141 02:42:23 (118)04:35:09 (168)01:06:44 (269) 08:24:15 03:41:56
164 834 Ciesielski Przemysław M30 48 142 02:50:56 (150)04:39:05 (178)00:54:20 (160) 08:24:21 03:42:02
165 10020 Kosin Paweł Klub Biegających Leśników M40 70 143 03:13:38 (238)04:17:09 (118)00:54:56 (170) 08:25:42 03:43:23
166 657 Skrętek Monika BIEGAMDLAZDROWIA. PL K40 9 23 03:08:01 (221)04:26:34 (144)00:53:42 (151) 08:28:17 03:45:58
167 773 Filipiak Marcin CF1 Gorzów Wlkp. M30 49 144 02:57:20 (175)04:32:34 (158)00:58:33 (209) 08:28:28 03:46:09
168 727 Żurawiński Bogumił M30 50 145 02:56:12 (170)04:34:30 (165)00:58:54 (212) 08:29:35 03:47:16
169 723 Karpiński Damian M18 10 146 02:36:50 (95)04:53:54 (210)00:58:53 (211) 08:29:37 03:47:18
170 944 Dziszkiewicz Grzegorz M30 51 147 03:10:56 (231)04:27:24 (148)00:51:45 (128) 08:30:05 03:47:46
171 845 Marecki Grzegorz Krapkowice biega M40 71 148 03:03:14 (202)04:34:58 (166)00:52:03 (134) 08:30:15 03:47:56
172 910 Raczyńska Gosia Coca-Cola Runners K40 10 24 03:06:09 (214)04:34:58 (167)00:49:37 (108) 08:30:44 03:48:25
173 868 Tiahnybok Paweł Decathlon CAR Gliwice M40 72 149 02:57:20 (174)04:42:29 (184)00:52:04 (135) 08:31:53 03:49:34
174 737 Szczepaniak Artur KB Czesio Biega M40 73 150 03:04:23 (203)04:35:50 (172)00:51:53 (132) 08:32:06 03:49:47
175 915 Wiśniewski Radosław M40 74 151 02:51:40 (153)04:46:09 (190)00:54:35 (165) 08:32:24 03:50:05
176 935 Zmyj Danuta Lacho Team K40 11 25 03:06:11 (215)04:32:52 (159)00:53:59 (156) 08:33:02 03:50:43
177 739 Niespodziana Anna Rogoziński Klub Biegacza K30 12 26 03:02:30 (200)04:37:29 (174)00:53:31 (145) 08:33:30 03:51:11
178 851 Szandała Jacek Cała Oleśnica Biega M40 75 152 02:52:13 (157)04:44:16 (187)01:00:06 (222) 08:36:35 03:54:16
179 10037 Pilecki Łukasz CAŁA OLEŚNICA BIEGA M40 76 153 03:17:13 (246)04:32:59 (160)00:46:50 (73) 08:37:02 03:54:43
180 754 Roliński Radosław M40 77 154 03:01:07 (194)04:39:20 (180)00:56:48 (191) 08:37:16 03:54:57
181 10017 Karalus Sebastian M40 78 155 03:08:14 (223)04:37:05 (173)00:53:21 (143) 08:38:39 03:56:20
182 881 Grys Marek M30 52 156 03:12:31 (235)04:29:35 (151)00:58:13 (202) 08:40:20 03:58:01
183 928 Guzek Mariusz LosBieganerosKutno M40 79 157 02:34:01 (90)05:03:53 (240)01:03:58 (253) 08:41:53 03:59:34
184 953 Grabiński Waldemar Rogoziński Klub Biegacza M40 80 158 03:13:05 (236)04:25:56 (142)01:03:54 (252) 08:42:55 04:00:36
185 683 Bialic Grzegorz GRZEGORZ BIALIC GRZEGORZ BIALIC M40 81 159 03:02:20 (199)04:46:33 (193)00:54:27 (162) 08:43:20 04:01:01
186 952 Jasicka Ewa K30 13 27 02:59:24 (182)04:48:49 (200)00:55:12 (174) 08:43:25 04:01:06
187 943 Jasicki Krzysztof M40 82 160 02:59:24 (183)04:49:03 (202)00:54:58 (172) 08:43:25 04:01:06
188 896 Zwoliński Gabriel Gabriel Zwoliński Gabriel Zwoliński M40 83 161 03:01:05 (192)04:49:59 (203)00:52:47 (140) 08:43:51 04:01:32
189 10027 Małkowski Bogdan SPARTANIE DZIECIOM M50 13 162 03:21:54 (259)04:31:26 (153)00:51:46 (129) 08:45:06 04:02:47
190 766 Sujecka Urszula KB Spartakus Bełchatów K40 12 28 03:27:02 (277)04:25:10 (138)00:53:36 (149) 08:45:48 04:03:29
191 749 Kłosok Adam INŻYNIERIA BIEGANIA M40 84 163 03:26:04 (273)04:31:38 (155)00:48:35 (92) 08:46:18 04:03:59
192 746 Kudelski Irek Rozbiegani Chojnów M50 14 164 02:55:25 (165)04:50:18 (204)01:01:29 (237) 08:47:12 04:04:53
193 822 Wysocki Tomasz [email protected] M40 86 166 03:01:52 (197)04:48:38 (199)00:57:03 (193) 08:47:33 04:05:14
194 833 Żmudka Bartłomiej RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM M40 85 165 03:01:52 (196)04:48:36 (198)00:57:04 (194) 08:47:33 04:05:14
195 932 Szawara-Ziółkowska Ewelina KB Harcownik Jelcz-Laskowice K30 14 29 03:08:59 (226)04:42:14 (183)00:56:22 (187) 08:47:34 04:05:15
196 934 Koziczak Katarzyna K30 15 30 03:09:39 (228)04:45:19 (189)00:53:34 (147) 08:48:32 04:06:13
197 10028 Matusewicz Ireneusz M40 87 167 03:10:18 (230)04:44:23 (188)00:53:51 (155) 08:48:33 04:06:14
198 859 Rudy Maciej #UltraRodzinka M18 11 168 03:01:06 (193)04:53:16 (208)00:56:01 (181) 08:50:22 04:08:03
199 821 Pitoń Paweł #UltraRodzinka M30 53 169 03:01:02 (191)04:53:18 (209)00:56:11 (182) 08:50:31 04:08:12
200 829 Rudy Rafał M30 54 170 03:07:11 (216)04:47:12 (196)00:56:13 (183) 08:50:36 04:08:17
201 809 Babińska-Popiłka Ewelina K30 16 31 02:52:48 (160)05:01:12 (231)00:56:49 (192) 08:50:48 04:08:29
202 682 Kubowicz Zbigniew M50 15 171 03:07:22 (217)04:48:23 (197)00:55:16 (175) 08:51:01 04:08:42
203 10056 Flissikowski Michał M18 12 172 03:05:14 (207)05:02:48 (236)00:43:33 (43) 08:51:35 04:09:16 3 (3 / 1)
204 10026 Lik Marek Chełm biega Chełm biega M50 16 173 03:17:37 (248)04:34:27 (164)01:01:01 (234) 08:53:05 04:10:46
205 662 Kisiecki Damian Huragan Ligota M30 55 174 02:57:39 (176)04:57:56 (223)00:58:05 (200) 08:53:39 04:11:20
206 836 Samborski Daniel Biegacze w Radomsku Wieczorne Bieganie w Opolu M40 88 175 03:00:46 (187)04:46:49 (194)01:06:39 (268) 08:54:14 04:11:55
207 840 Grabczak Jarosław ITACY BIEGACZE M30 56 176 03:01:00 (190)04:47:10 (195)01:06:05 (264) 08:54:15 04:11:56
208 823 Tomaszewski Michał M40 89 177 03:00:47 (188)04:46:28 (192)01:07:05 (270) 08:54:19 04:12:00
209 720 Glina-Krawczyk Małgorzata Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN K40 13 32 03:09:45 (229)04:43:11 (186)01:02:22 (247) 08:55:18 04:12:59
210 606 Jastrząb - Standerska Joanna K40 14 33 03:14:12 (239)04:43:07 (185)00:58:39 (210) 08:55:58 04:13:39
211 10012 Gnot Katarzyna K40 15 34 03:24:09 (266)04:35:34 (171)00:58:29 (207) 08:58:12 04:15:53
212 814 Sadowski Marek MUKS SZOK Bojanowo M50 17 178 02:45:53 (131)04:58:18 (225)01:14:11 (282) 08:58:22 04:16:03
213 954 Kubiszyn Paweł Pomidorowa Alternatywa M30 57 179 03:00:49 (189)04:52:07 (206)01:05:40 (261) 08:58:36 04:16:17
214 612 Błaszkowiak Błażej M30 58 180 02:44:03 (125)04:54:42 (211)01:21:50 (289) 09:00:35 04:18:16
215 671 Nowakowski Tomasz Huragan Ligota M40 90 181 03:07:53 (220)04:57:49 (222)01:00:37 (229) 09:06:19 04:24:00
216 10016 Kamiński Łukasz M40 91 182 03:09:11 (227)04:56:48 (220)01:01:00 (233) 09:06:58 04:24:39
217 10025 Lewandowski Janusz M40 92 183 03:28:08 (280)04:38:17 (175)01:01:45 (243) 09:08:09 04:25:50
218 889 Wójtowicz Anna M. Lasota @mala_aneczka K18 4 35 02:59:26 (184)05:10:17 (257)00:58:31 (208) 09:08:14 04:25:55 4 (1 / 1)
219 858 Petrus Karolina K18 5 36 03:07:28 (218)05:00:38 (229)01:00:14 (224) 09:08:21 04:26:02
220 794 Piruta Mariusz M30 59 184 02:56:10 (168)05:04:29 (242)01:09:16 (276) 09:09:55 04:27:36
221 888 Perun Włodzimierz RUSYN - LEM M30 60 185 03:14:15 (240)04:55:51 (217)01:00:43 (230) 09:10:49 04:28:30
222 748 Paulau Michal M30 61 186 02:49:58 (147)05:10:27 (259)01:10:47 (278) 09:11:11 04:28:52
223 10009 Feluch Krzysztof Jacek Biega Running Team M40 93 187 03:21:13 (258)04:50:34 (205)01:00:13 (223) 09:12:00 04:29:41
224 629 Rabsch Patrycja K30 17 37 03:13:05 (237)05:06:01 (244)00:53:51 (154) 09:12:58 04:30:39
225 936 Woszczak Jolanta Strzeliński Klub Biegacza GRANIT K50 1 38 03:19:35 (257)04:58:16 (224)00:55:32 (177) 09:13:23 04:31:04
226 772 Korzeniowska Małgorzata MetLife Run K30 18 39 03:24:16 (267)04:55:23 (212)00:54:39 (167) 09:14:18 04:31:59
227 904 Iwaniec Ewa K40 16 40 03:24:19 (268)04:55:25 (213)00:54:36 (166) 09:14:20 04:32:01
228 708 Brzozowska Katarzyna K40 17 41 03:19:11 (254)04:57:06 (221)00:58:16 (204) 09:14:33 04:32:14
229 903 Kadecki Marek M40 94 188 03:14:46 (242)05:00:58 (230)00:58:55 (213) 09:14:39 04:32:20
230 10041 Sachanbinski Aleksander LABOSPORT Team M50 18 189 03:25:26 (272)04:48:52 (201)01:01:44 (242) 09:16:02 04:33:43
231 927 Rychtyk Dawid M40 95 190 03:15:06 (244)05:08:28 (251)00:52:50 (141) 09:16:25 04:34:06
232 838 Żak Dominika Farty Puszczy K30 19 42 03:19:11 (255)05:01:39 (232)00:56:20 (186) 09:17:10 04:34:51
233 844 Fedyszyn Anna Farty Puszczy K30 20 43 03:19:31 (256)05:04:02 (241)00:53:39 (150) 09:17:12 04:34:53
234 637 Mazurek Marita K30 21 44 03:18:01 (250)05:00:00 (228)01:00:20 (227) 09:18:21 04:36:02
235 624 Łopoka Przemysław Aby do Mety M18 13 191 02:49:53 (146)05:09:26 (253)01:19:31 (286) 09:18:49 04:36:30
236 705 Ciszewski Maciej Saint-Gobain Squad M40 96 192 03:14:46 (243)05:06:07 (246)00:58:04 (199) 09:18:58 04:36:39
237 816 Skokowski Jacek śRUNdunia Szczecin M50 19 193 03:19:11 (253)05:01:44 (233)00:58:21 (206) 09:19:16 04:36:57
238 842 Kaciupa Agnieszka Biegaczki Pijaczki K40 18 45 03:19:07 (252)05:01:53 (235)00:58:20 (205) 09:19:20 04:37:01
239 775 Zerek Marcin M30 62 194 03:05:15 (208)05:06:07 (247)01:08:20 (273) 09:19:41 04:37:22
240 695 Szyszkowski Włodzimierz M50 20 195 03:14:28 (241)04:58:22 (226)01:07:16 (272) 09:20:06 04:37:47
241 826 Kurenda Radosław Klub biegacza RtvEuroAgd M30 63 196 03:05:26 (210)05:13:01 (262)01:01:52 (245) 09:20:20 04:38:01
242 824 Kubów Jarosław M30 64 197 03:05:48 (211)05:12:38 (261)01:01:56 (246) 09:20:21 04:38:02
243 755 Chorąży Izabela CAŁA OLEŚNICA BIEGA K18 6 46 03:32:15 (288)04:52:53 (207)00:55:18 (176) 09:20:27 04:38:08
244 715 Kwiatkowska Stanisława NOA K50 2 47 02:58:28 (180)05:38:34 (286)00:46:57 (76) 09:23:59 04:41:40
245 931 Schumacher Małgorzata PAKOŚĆ BIEGA K30 22 48 03:23:57 (265)04:55:49 (216)01:04:19 (258) 09:24:05 04:41:46
246 787 Kraśny Arkadiusz PAKOŚĆ BIEGA M40 97 198 03:23:41 (263)04:56:12 (218)01:04:14 (257) 09:24:07 04:41:48
247 811 Mróz Jacek M50 21 199 03:05:57 (212)05:21:06 (277)00:57:54 (198) 09:24:56 04:42:37
248 807 Jankowski Zbigniew M30 65 200 03:08:18 (224)05:18:45 (271)00:57:54 (196) 09:24:57 04:42:38
249 924 Gardyna Ewa Coca Cola Runners K30 23 49 03:06:09 (213)05:09:43 (256)01:09:11 (275) 09:25:03 04:42:44
250 604 Grzesik Michał M30 66 201 03:17:37 (247)05:10:26 (258)00:58:08 (201) 09:26:11 04:43:52
251 717 Grzesiak Rafał KGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE M40 98 202 03:07:41 (219)05:09:11 (252)01:09:26 (277) 09:26:19 04:44:00
252 659 Bądziul Dorota K30 24 50 03:30:55 (287)04:56:39 (219)00:58:57 (214) 09:26:31 04:44:12
253 10011 Gierak Anna Runprogress K30 25 51 03:04:24 (204)04:58:35 (227)01:24:47 (290) 09:27:47 04:45:28
254 758 Brodowski Marcin M40 99 203 03:05:11 (206)05:16:45 (269)01:06:03 (263) 09:27:59 04:45:40 5 (4 / 1)
255 799 Sazon Inesa K30 26 52 03:05:16 (209)05:02:50 (238)01:20:48 (287) 09:28:53 04:46:34
256 818 Prończuk Adam WeHIcooll WeHIcooll M50 22 204 03:26:59 (276)04:55:29 (214)01:06:25 (265) 09:28:54 04:46:35
257 846 Maszewska-Wach Mariola Rawa Tim Zawsze Slim K30 27 53 03:27:35 (278)04:55:32 (215)01:05:48 (262) 09:28:55 04:46:36
258 10053 Zygadlewicz Grzegorz JACEKBIEGA RUNNING TEAM M30 67 205 03:29:53 (282)05:03:42 (239)00:56:20 (185) 09:29:55 04:47:36
259 886 Janeczek Jarosław Kajtex Runners Kajtex M40 100 206 03:24:36 (269)05:06:11 (248)00:59:39 (218) 09:30:26 04:48:07
260 885 Kweczka-Janeczek Anna Kajtex Runners K40 19 54 03:24:37 (270)05:06:14 (249)00:59:35 (217) 09:30:26 04:48:07
261 768 Cabańska Katarzyna #slimakibarcin K40 20 55 03:23:47 (264)05:12:20 (260)00:54:22 (161) 09:30:29 04:48:10
262 670 Czech Dorota Pro-Run Pro-Run K40 21 56 03:30:45 (285)05:01:52 (234)00:57:54 (197) 09:30:31 04:48:12 6 (2 / 1)
263 855 Modzelewski Piotr Tarnowo Podgórne Biega / Bieg Lwa M50 23 207 03:11:08 (232)05:21:55 (278)01:00:50 (231) 09:33:53 04:51:34
264 937 Sobańska Paulina Tarnowo Podgórne Biega K30 28 57 03:24:54 (271)05:06:06 (245)01:02:56 (248) 09:33:56 04:51:37
265 812 Polański Mateusz M30 68 208 03:11:51 (234)05:06:32 (250)01:17:06 (284) 09:35:29 04:53:10
266 10018 Karaś Marek PODGÓRZ TORUŃ M50 24 209 03:21:57 (260)05:13:27 (263)01:00:27 (228) 09:35:51 04:53:32
267 774 Jędrowski Ryszard PŁONĄCE KIERPCE RZEPIN ULTRA ALKOHOLIK TEAM M30 69 210 03:11:13 (233)05:25:37 (282)01:00:01 (221) 09:36:51 04:54:32
268 10035 Pietrowski Mariusz KTOŚTAKI biegają M50 25 211 03:30:24 (284)05:02:48 (237)01:07:14 (271) 09:40:26 04:58:07
269 800 Nowosad Artur M40 101 212 03:01:37 (195)05:28:03 (283)01:12:13 (280) 09:41:54 04:59:35
270 850 Kułakowski Piotr Człapacze M60 5 213 03:27:37 (279)05:14:01 (265)01:01:00 (232) 09:42:38 05:00:19
271 873 Gacek Renata Aby do Mety Przemków K30 29 58 03:35:58 (296)05:09:40 (255)00:59:30 (216) 09:45:08 05:02:49
272 700 Pawłowicz Przemysław M50 26 214 03:18:47 (251)05:16:03 (267)01:12:55 (281) 09:47:45 05:05:26
273 10007 Doliński Tomasz Tomasz Doliński Tomasz Doliński M50 27 215 03:34:17 (293)05:09:40 (254)01:04:06 (254) 09:48:04 05:05:45
274 677 Leśniak Dariusz M50 28 216 03:26:06 (274)05:18:57 (272)01:03:05 (249) 09:48:09 05:05:50
275 10019 Kawałko Ryszard Wolny RYŚ erbud.eu M50 29 217 03:15:22 (245)05:38:33 (285)00:55:51 (180) 09:49:46 05:07:27
276 911 Ziemiański Jacek M40 102 218 03:26:39 (275)05:20:01 (273)01:03:35 (251) 09:50:14 05:07:55
277 10038 Podkówka Zbigniew PODGÓRZ TORUŃ M60 6 219 03:41:26 (298)05:05:08 (243)01:04:12 (256) 09:50:46 05:08:27
278 725 Waścińska Edyta Pędzi - Para Gołaszyn K50 3 59 03:30:06 (283)05:20:06 (274)01:01:47 (244) 09:51:58 05:09:39
279 10047 Tabisz Marlena K40 22 60 03:33:48 (292)05:17:07 (270)01:01:31 (238) 09:52:25 05:10:06
280 771 Zdobych Joanna Dąbrowski team K18 7 61 03:35:55 (295)05:16:20 (268)01:01:39 (240) 09:53:55 05:11:36
281 870 Kutyła Marek ITMBW Kraków M30 70 220 03:23:07 (261)05:22:10 (279)01:08:48 (274) 09:54:06 05:11:47
282 955 Pawlicki Grzegorz M40 103 221 03:36:00 (297)05:14:49 (266)01:04:32 (259) 09:55:21 05:13:02
283 778 Pobiedzińska Karolina K30 30 62 03:35:36 (294)05:20:27 (275)01:00:20 (226) 09:56:23 05:14:04
284 899 Rudnicka Agata K50 4 63 03:42:20 (300)05:14:00 (264)01:00:18 (225) 09:56:38 05:14:19
285 906 Kosierkiewicz Grzegorz KAROLE M40 104 222 03:32:21 (289)05:20:58 (276)01:03:33 (250) 09:56:52 05:14:33
286 724 Waściński Roman Pędzi - Para Gołaszyn M50 30 223 03:23:31 (262)05:28:21 (284)01:06:36 (267) 09:58:28 05:16:09
287 654 Dolny Daniel M40 105 224 03:30:53 (286)05:25:06 (281)01:04:09 (255) 10:00:08 05:17:49
288 605 Sujecki Andrzej KB Spartakus Bełchatów M50 31 225 03:29:13 (281)05:41:12 (288)01:06:25 (266) 10:16:50 05:34:31
289 638 Pelc Tomasz M30 71 226 03:03:11 (201)05:58:49 (289)01:21:28 (288) 10:23:27 05:41:08
290 691 Horoszczak Adrian M30 72 227 03:33:14 (291)05:24:10 (280)01:26:13 (291) 10:23:37 05:41:18
291 776 Smorągiewicz Marcin M40 106 228 03:42:28 (301)05:40:22 (287)01:11:52 (279) 10:34:41 05:52:22
292 880 Sociński Artur ARP Run Team M40 107 229 03:41:32 (299)06:09:35 (290)01:15:15 (283) 11:06:22 06:24:03
293 649 Barszczewska Marlena K40 DNS
294 648 Barszczewski Jacek M40 DNS
295 920 Baszczyszyn Artur KUDOWIANKA RUN M30 02:30:11 (77) DNF
296 673 Bąkowski Rafał M40 DNS
297 615 Bialobrzewski Sławek M40 02:09:22 (18) DNF
298 940 Białokos Anna Eurocash Team K30 DNS
299 10002 Błesnowski Krzysztof M30 DNS
300 804 Błędkowska Katarzyna K30 DNS
301 10003 Bottcher Andrzej Strzeliński Klub Biegacza GRANIT M40 DNS
302 757 Buchała Bartek M40 DNS
303 745 Ceberak Bartosz lubartówbiega.pl M30 01:48:04 (4) DNF
304 684 Czerwinski Dominik Alvo Medical M30 DNS
305 713 Czuba Adam Piętno Wisły M40 DNS
306 788 Ćmieliński Tomasz KW Kraków M40 DNS
307 10006 Dawidziak Wojciech M30 DNS
308 706 Dostal Jan Bezecky klub Nachod, Vella Nachod M30 DNS
309 764 Drosik - Kwaśniewska Anna K40 DNS
310 631 Dubiel Andrzej M40 DNS
311 10008 Falkowski Piotr KS Pegaz M50 DNS
312 10010 Gardener Jacek JacekBiega Running Team M50 DNS
313 832 Gunert Kuba M40 02:46:21 (133) DNF
314 736 Huszcza Paweł Więcej Funku! M30 DNS
315 744 Januchta Przemysław mSport Team M40 DNS
316 878 Jóźwiak Rafał JacekBiega Running Team M30 02:41:53 (116) DNF
317 676 Konicki Paweł No Excuses Team M30 DNS
318 10023 Kubeczak Debora K18 03:32:46 (290) DNF
319 765 Kwaśniewski Andrzej M40 DNS
320 847 Lewandowska Ewa K40 03:48:46 (303) DNF
321 686 Łukajczyk Kamil M18 DNS
322 831 Mosiński Michał Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl M30 02:15:42 (30) DNF
323 635 Mura Jola K40 DNS
324 653 Mura Tomasz M40 DNS
325 10032 Ozimkiewicz Radosław SZWLA STARGARD / Kalmar runners M30 DNS
326 769 Pawlak Maciej M40 DNS
327 877 Pela Dariusz TMT Toruń M30 02:31:07 (79) DNF
328 939 Perkowski Tomasz Eurocash Team M30 DNS
329 740 Pietraszek Adam M30 DNS
330 10036 Pietrzak Mateusz M30 DNS
331 813 Pomianowska Anna Rącze Laczki K40 DNS
332 825 Pomianowski Szymon Kuracjusze K30 02:55:20 (163) DNF
333 674 Popko Łukasz M30 DNS
334 10040 Rębiałkowski Jakub RNB Team Polanica Zdrój M30 DNS
335 801 Sajewicz Piotr TURBINA BAŁAKOWO M30 02:55:16 (162) DNF
336 839 Sedlak Robert M50 DNS
337 753 Sikora Robert Wroniecki Klub Biegacza Wroniecki Klub Biegacza M40 DNS
338 779 Stawowczyk Waldemar Stawowczyk Team M40 DNS
339 734 Tomaszewski Tomasz M30 DNS
340 716 Tutko Paweł M40 DNS
341 853 Urbańczyk Marcin TRINERGY TEAM/ PersonalTriathlon M40 03:45:42 (302) DNF
342 747 Waliński Kasper M40 DNS
343 634 Wiecha Marcin M40 DNS
344 719 Wiśniewska Joanna 1976 1976 K40 DNS
345 610 Ziejewski Grzegorz M40 01:55:03 (7) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon