Garmin MTB Series Sopot 2020 - dystans Mini (25 km) Pokaż
Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini
Lista główna
Nazwisko i imię | Miejscowość | Kat. wiekowa | Nr startowy |
---|---|---|---|
Babicz Bartłomiej | Gdańsk | 40-49 | 144 |
Baczewski Daniel | Banino | 30-39 | - |
Banaszak Tomasz | Gdynia Redlowo | 30-39 | 149 |
Berger Izabella | Gdynia | 30-39 | 465 |
Bieschke Paweł | Gdańsk | 40-49 | 47 |
Bogdziewicz Eugeniusz | Gdańsk | 70-… | 304 |
Borowiecki Dariusz | Suchy Dwór | 40-49 | 134 |
Borzyszkowski Tomasz | Tczew | 40-49 | - |
Broż Krzysztof | Koło | 40-49 | - |
Burnicki Rafał | Bytów | 40-49 | - |
Ciesielski Krzysztof | Gdańsk | 40-49 | - |
Cieślak Robert | Rumia | 30-39 | 324 |
Czochara Andrzej | Gdynia | 40-49 | - |
Deja Ariel | Gdańsk | 40-49 | 27 |
Deptuła Jan | Olsztyn | 40-49 | - |
Der Kinderen Jeroen | Gdańsk | 50-59 | 379 |
Drop Tomasz | Gdańsk | 30-39 | 106 |
Eliszewski Grzegorz | Gdańsk | 30-39 | 20 |
Fabisiak Grzegorz | Gdańsk | 30-39 | - |
Frąckiewicz Iwona | Gdańsk | 50-59 | 140 |
Gawrylczyk Pawel | Wejherowo | 30-39 | - |
Gierszewski Sławomir | Kąpino | 50-59 | 239 |
Główczewski Sebastian | Gdańsk | 40-49 | 136 |
Górski Maciej | Lębork | 30-39 | - |
Grenda Michał | Gdynia | 30-39 | - |
Groblewski Cezary | Gdańsk | 18-29 | 28 |
Habaj Piotr | Gdynia | 30-39 | 222 |
Heimrath Bartlomiej | Gdynia | 30-39 | - |
Hoppa Kacper | Leźno | 16-17 | - |
Hronowski Dawid | Sopot | 18-29 | 117 |
Iefymenko Oleksandr | Sopot | 40-49 | 397 |
Jamruszka Paweł | Gdańsk | 30-39 | - |
Jasińska Paulina | Koszalin | 18-29 | 64 |
Jelinek Andrzej | Gdynia | 40-49 | 54 |
Jereczek Patryk | Gdańsk | 18-29 | 33 |
Jurewicz Tomasz | Gdynia Dąbrowa | 30-39 | - |
Kacmajor Tomasz | Gdańsk | 30-39 | 30 |
Kaminski Radosław | Bytów | 18-29 | - |
Kasper Grzegorz | Tczew | 40-49 | - |
Kasprzak Kuba | Kartuzy | 18-29 | 65 |
Kinda Damian | Sopot | 40-49 | - |
Klatt-Lizakowski Michał | Kościerzyna | 30-39 | 15 |
Klawa Tomasz | Gdańsk | 30-39 | 79 |
Klusek Marcin | Warszawa | 30-39 | - |
Kłodzińska Daria | Puck | 30-39 | - |
Kobiela Marcin | Gdańsk | 18-29 | 172 |
Konkol Tomasz | Kartuzy | 40-49 | 109 |
Korzonek Michał | Gdańsk | 18-29 | 49 |
Krajnik Oskar | Pelplin | 18-29 | - |
Krotowski Antoni | Gdańsk | 30-39 | - |
Krzywiel Mariusz | Gdynia | 40-49 | 252 |
Kuchnowski Henryk | Minkowice | 40-49 | - |
Kudela Magdalena | Gdańsk | 30-39 | 142 |
Kupiec Konrad | Nowa Wies Leborska | 50-59 | 167 |
Kurowski Adam | Gdynia | 18-29 | - |
Kurzyński Piotr | Nowy Świat | 50-59 | - |
Labuda Łukasz | Kobysewo | 40-49 | 321 |
Laskowski Grzegorz | Kartuzy | 40-49 | - |
Leszczyńska Katarzyna | Wejherowo | 70-… | - |
Leszczyński Andrzej | Kowale | 40-49 | 159 |
Lewandowska Natalia | Kartuzy | 40-49 | 260 |
Lewandowski Wiktor | Gdańsk | 18-29 | 100 |
Łopaciuk Grzegorz | Gdańsk | 50-59 | 56 |
Łucki Michał | Gdynia | 30-39 | 355 |
Łukasik Maciej | Tczew | 30-39 | - |
Maciejewski Sławomir | Lębork | 50-59 | - |
Makowski Pawel | Gdansk | 30-39 | 114 |
Malesinski Kacper | Gościcino | 18-29 | 143 |
Matyka Tomasz | Lębork | 40-49 | 168 |
Mielewczyk Łukasz | Kartuzy | 40-49 | 219 |
Miszewski Grzegorz | Chojnice | 30-39 | 214 |
Młynski Sebastian | Bytów | 18-29 | 115 |
Nowak Adam | Starogard Gdański | 30-39 | - |
Nowosielski Paweł | Czarna Białostocka | 30-39 | 216 |
Orzechowski Alan | Olsztyn | 18-29 | 14 |
Paczuła Ireneusz | Lębork | 30-39 | - |
Pałkowski Mateusz | Tczew | 30-39 | - |
Pawełkiewicz Mateusz | Gdańsk | 30-39 | 188 |
Pawlak Artur | Gdynia | 40-49 | 135 |
Piekarski Marcin | Gdynia | 30-39 | 40 |
Piescinski Jacek | Grudziadz | 50-59 | 405 |
Piskorski Paweł | Gdańsk | 40-49 | 11 |
Poczopko Aurelia | Olsztyn | 40-49 | - |
Pulczyński Robert | Starzyno | 16-17 | - |
Pusz Dominik | Gdańsk | 40-49 | 241 |
Rajnik Daniel | Lidzbark | 30-39 | - |
Rawicz-Zegrzda Wawrzyniec | Gdańsk | 30-39 | 139 |
Reiss Szczepan | Kolbudy | 40-49 | - |
Rembowski Andrzej | Gdańsk | 30-39 | 110 |
Romanik Marta | Łebcz | 40-49 | - |
Rostankowski Jakub | Gdańsk | 18-29 | - |
Ruszkowski Zbigniew | Sopot | 50-59 | 95 |
Rzeszutek Tomasz | Sierakowice | 18-29 | 10 |
Sikora Łukasz | Dywity | 18-29 | 443 |
Skałecki Tomasz | Reda | 40-49 | 236 |
Skąpski Jacek | Sopot | 60-69 | 46 |
Smokowski Daniel | Toruń | 18-29 | - |
Sobczyński Bartosz | Tczew | 30-39 | 150 |
Sobieralski Piotr | Tczew | 40-49 | - |
Sojecki Rafał | Gdańsk | 18-29 | 12 |
Styczewski Tomasz | Jastrzębia Góra | 40-49 | 60 |
Szczepański Artur | Dorotowo | 40-49 | - |
Sznycer Michał | Gdańsk | 40-49 | 145 |
Sztonder Zuzanna | Gdańsk | 16-17 | 94 |
Telęga Jan | Gdańsk | 30-39 | 160 |
Turek Karol | Leśniewo | 30-39 | - |
Turoń Bartosz | Kwidzyn | 30-39 | 146 |
Walczak Paweł | Juszkowo | 40-49 | 44 |
Walecki Jakub | Gdańsk | 18-29 | 39 |
Wasilewski Krzysztof | Gdańsk | 40-49 | 68 |
Wawrzyniak Sławomir | Olsztyn | 50-59 | - |
Wiszecki Adam | Suchy Dwór / Gdynia | 40-49 | 203 |
Wiszecki Jakub | Suchy Dwór | 16-17 | 204 |
Wolski Marek | Gdańsk | 50-59 | 35 |
Wróblewski Rafał | Gdańsk | 40-49 | 155 |
Wyroda Dominik | Sopot | 40-49 | 479 |
Zachciał Tomasz | Kowale | 40-49 | - |
Zajac Zietarska Joanna | Gdynia | 30-39 | 326 |
Zajączkowski Michał | Gdańsk | 40-49 | 261 |
Zalewski Mirosław | Gdańsk | 40-49 | 59 |
Zaniewska Iwona | Olsztyn | 50-59 | - |
Zdrojewski Mateusz | Gdańsk | 30-39 | 67 |
Zgrzywa Marek | Gdańsk | 16-17 | - |
Zielonka Tadeusz | Parchowo | 50-59 | - |
Zienkiewicz Łukasz | Gdańsk | 40-49 | - |
Zietarski Piotr | Gdynia | 30-39 | 327 |
Ziółkowski Dariusz | Zakroczym | 40-49 | - |