Mistrzostwa Polski Młodzików Rawa Mazowiecka 2020 - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon 0,4-8-2

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Armuła Karol Kraków 14-15 146
Bilewicz Kacper Jędrzejów 14-15 189
Borkowski Antoni Siedlce 14-15 170
Borski Mikołaj Strzebielino 14-15 194
Brzóska Jan Kielce 14-15 184
Budzyński Jakub Gniezno 14-15 154
Celmer Bartosz Pniewo 14-15 162
Chachulski Antoni Wysoka 14-15 167
Ciurska Gabriela Lublin 14-15 202
Czarnecki Igor Zielonka 14-15 172
Dańkowska Natalia Wrocław 14-15 224
Dąbrowska Dagna Casekowerstr. 14-15 208
Filut Zuzanna Poznań 14-15 210
Furman Maksym Susz 14-15 171
Gajda Kuba Koło 14-15 174
Górska Amelia Dobrzykowice 14-15 223
Gruszczyński Filip Katowice 14-15 147
Hojnor Helena Święta Katarzyna 14-15 209
Horbaczewski Grzegorz Gdańsk 14-15 196
Horsten Tymon Gdansk 14-15 166
Janaszkiewicz Szymon Gryfino 14-15 164
Jankiewicz Jarosław Skierniewice 14-15 177
Kiełczewska Maja Szczecin 14-15 215
Kierul Jakub Świdnica 14-15 169
Kos Dawid Morawica 14-15 186
Kos Wiktoria Morawica 14-15 219
Kostka Maciej Chyby 14-15 148
Kowalczyk Paweł Gryfino 14-15 161
Kuźma Julian Poznań 14-15 157
Laskowski Maciej Zabierzów 14-15 179
Lebitko Olaf Zabierzów 14-15 181
Lechowska Magdalena Wysoka 14-15 222
Leśny Jan Gniezno 14-15 153
Lindholm Emelie Warszawa 14-15 203
Łuczka Jan Rokietnica 14-15 156
Maliszewski Jakub Straszyn 14-15 176
Maltsev Artem Elbląg 14-15 152
Markiewicz Martyna Świdnica 14-15 212
Markowski Wincenty Rumia 14-15 192
Mazurkiewicz Tymon Kielce 14-15 185
Mikołajczak Malwina Poznań 14-15 211
Misztal Krzysztof Kielce 14-15 188
Momot Ewelina Gniezno 14-15 207
Mroczek Magda Malbork 14-15 218
Mroz Dominik Szczecin 14-15 168
Nowak Oskar Sadków 14-15 183
Osełkowski Mateusz Bartąg 14-15 190
Pawełek Zuzanna Rzeszów 14-15 217
Pawlak Jakub Pniewo 14-15 163
Paździoch Kacper Mińsk Mazowiecki 14-15 175
Peta Bartosz Gryfino 14-15 158
Pietraszuk Wiktor Szczecin 14-15 165
Pietruszyńska Joanna Szczecin 14-15 216
Pisanko Michał Dąbrowa 14-15 159
Płoskonka Gracjan Czechowice-Dziedzice 14-15 227
Ptaszyński Stanisław Oświęcim 14-15 226
Ratajczak Bartłomiej Gryfino 14-15 160
Rojek Przemysław Mińsk Mazowiecki 14-15 191
Sędłak Alicja Toruń 14-15 221
Sieradzan Nataniel Kielce 14-15 187
Siwonia Amelia Szczecinek 14-15 214
Sowińska Natasza Poznań 14-15 205
Staszczak Antoni Lublin 14-15 151
Staszczyk Maja Kielce 14-15 220
Stopa Joanna Poznań 14-15 206
Suchański Filip Lublin 14-15 150
Szalast Karolina Rumia 14-15 225
Szpanowski Michał Gdańsk 14-15 197
Szymczak Adam Chyby 14-15 155
Śledź Maciej Lublin 14-15 149
Świerżewska Ada Warszawa 14-15 204
Talkowska Oliwia Szczecinek 14-15 213
Tomaszewska Klaudia Gniezno 14-15 201
Tomczak Maciej Gniezno 14-15 173
Voinalovych Yurii Kraków 14-15 182
Wasilewski Bartosz Wejherowo 14-15 195
Wypych Hubert Zabierzów 14-15 180
Zasada Wiktor Włocławek 14-15 193
Ziółko Wiktor Zielonki 14-15 178
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon