Garmin MTB Series Gdańsk 2014 - dystans Midi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Midi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 242
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 207
Babski Mariusz Wiele 30-39 262
Banach Paweł Bydgoszcz 18-29 222
Banach Robert Gdańsk 30-39 329
Banach Ryszard Gdańsk 60-… 330
Bartczak Bartłomiej Toruń 18-29 167
Bartczak Krzysztof Słupsk 30-39 260
Biedron Artur Gdynia 30-39 274
Blach Przemysław Gdańsk 30-39 152
Bogdan Artur Gdańsk 18-29 248
Bogdan Kamil Gdańsk 18-29 186
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 197
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 323
Brodzik Konrad Gdańsk 18-29 214
Brzeziński Artur Lębork 18-29 208
Bury Kamil Gdynia 30-39 267
Chauvet Yannick Gdańsk 40-49 265
Chmielecki Piotr Gdańsk 30-39 231
Ciba Damian Rumia 30-39 223
Cwajna Piotr Gdańsk 50-59 293
Czepułkowski Rafał Gdynia 40-49 296
Czuk Marek Toruń 60-… 235
Dembiński Paweł Sopot 40-49 306
Deptuła Krzysztof Gdańsk 30-39 170
Dias Radosław Gdańsk 30-39 154
Długołęcki Jakub Gdańsk 30-39 217
Dobosz Romuald Ustka 60-… 288
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 286
Filipczyk Wojciech Gdańsk 30-39 163
Fira Adam Gdańsk 30-39 158
Florczuk Marek Gdynia 18-29 205
Fułek Tomasz Sopot 30-39 258
Gadzina Wojciech Gdynia 30-39 295
Gajewski Sebastian Elbląg 30-39 210
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 189
Gdaniec Łukasz Gdańsk 30-39 192
Gerka Grzegorz Gdynia 30-39 215
Gesek Robert Gdynia 30-39 206
Głowacki Sławomir Gdańsk 30-39 200
Gołębicki Paweł Gdańsk 18-29 268
Gontarek Maciej Włocławek 18-29 216
Graczyk Wojtek Gdańsk 50-59 290
Haluch Mariusz Sopot 50-59 324
Harder Norbert Gdańsk 40-49 195
Heidrich Tadeusz Świecie 60-… 304
Ignaszak Michał Świecie 18-29 218
Ignaszak Robert Świecie 40-49 220
Iwaszkiewicz Mikołaj Strzebielino 30-39 244
Jamruszka Paweł Gdańsk 18-29 199
Janczarska Marzena Gdańsk 30-39 161
Janczarski Maks Gdańsk 30-39 162
Jankowiak Roman Gdańsk 40-49 160
Jankowski Sławomir Gdańsk 40-49 312
Jerzyna Jacek Gdańsk 30-39 252
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 212
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-49 193
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 257
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 203
Karaś Michał Gdynia 30-39 271
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 302
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 313
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 287
Klekowski Adrian Kwidzyn 18-29 247
Kociński Mateusz Gdańsk 18-29 191
Komorowska Anita Gdynia 40-49 219
Kościelak Tomasz Gdynia 40-49 300
Kotarski Jacek Gdańsk 40-49 327
Kowalczyk Rajmund Gdańsk 40-49 316
Kozicki Kamil Gdynia 18-29 317
Kozłowski Piotr Gdańsk 18-29 184
Krassowski Robert Sopot 40-49 307
Kubiak Adam Warszawa 30-39 157
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 156
Kubicki Jakub Tczew 30-39 233
Langa Marcin Wejherowo 30-39 243
Lenz Michał Gdańsk 18-29 318
Leszczyński Adam Gdynia 18-29 264
Leszczyński Andrzej Kowale 30-39 194
Leśniewski Marek Gdańsk 40-49 253
Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk 40-49 185
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 334
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 261
Łukasik Artur Gdynia 50-59 181
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 325
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 250
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 283
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 238
Matynia Maciej Suchy Dwór 40-49 175
Miszkiel Ola Gdańsk 30-39 171
Modlińska Beata Rumia 40-49 209
Molenda Małgorzata Gdańsk 50-59 255
Morawski Piotr Gdynia 40-49 155
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 309
Nawrocki Tomasz Gdańsk 40-49 251
Nawrot Łukasz Gdańsk 30-39 153
Niklas Tomasz Kartuzy 50-59 229
Niżnik Mariusz Elbląg 18-29 269
Olszewska Karolina Sopot 18-29 321
Omieczyńska Anna Gdańsk 18-29 201
Omieczyński Andrzej Gdańsk 50-59 202
Orzechowski Przemysław Gdynia 30-39 331
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 176
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 263
Osiński Radosław Gdańsk 30-39 183
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 311
Pacek Marcin Gdynia 30-39 174
Pałaszyński Jacek Lipno 30-39 289
Panek Piotr Gdańsk 30-39 246
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-49 179
Pastusiak Marcin Człuchów 18-29 333
Peichert Bartłomiej Gdańsk 30-39 224
Piszczatowski Roman Gdynia 40-49 281
Prokopczuk Paweł Gdańsk 30-39 187
Puzdrowski Andrzej Borowo 40-49 228
Radczuk Marcin Tuchom 30-39 284
Rakszawski Wojciech Jankowice 18-29 180
Ramczyk Kamil Gdańsk 30-39 165
Rochna Tomasz Gdańsk 30-39 249
Rodek Wojciech Otomin 40-49 328
Romanowski Łukasz Gdańsk 30-39 234
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 240
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 239
Rutkowski Tomasz Gdańsk 18-29 308
Ryczanik Paulina Gdańsk 18-29 177
Ryczanik Tomasz Gdańsk 30-39 178
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 159
Sawicka Iwona Gdańsk 30-39 172
Siemienas Andrzej Młynary 18-29 221
Skiba Paweł Juszkowo 18-29 326
Sobieraj Jarek Gdynia 50-59 211
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 278
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 40-49 213
Stawiński Paweł Elbląg 30-39 226
Struczewski Filip Sokółka 30-39 280
Superson Maciej Gdynia 40-49 270
Szabowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 237
Szajkowski Tomasz Tczew 50-59 241
Szczepański Marcin Gdynia 30-39 232
Szczepkowski Piotr Pasłęk 30-39 276
Szczęsny Tomasz Gdańsk 30-39 332
Szczodrowski Tomasz Gdańsk 18-29 188
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 319
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 225
Szołowski Filip Kielce 30-39 322
Szymborski Tomek Sopot 30-39 196
Szymczak Patryk Gdańsk 18-29 294
Ślepski Paweł Sopot 40-49 285
Tafelski Przemysław Gdańsk 30-39 204
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 227
Tracz Igor Ełganowo 30-39 282
Tracz Olgierd Gdańsk 30-39 314
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 168
Trepczyk Dariusz Wejherowo 30-39 298
Treselj Marin Gdańsk 30-39 320
Tyszecki Krzysztof Pasłęk 40-49 275
Urbanek Patrycjusz Gdańsk 30-39 230
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 182
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 169
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 30-39 166
Wawrzyniak Tomek Gdynia 18-29 315
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 164
Wianecki Rafał Gdańsk 40-49 151
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 256
Will Tomasz Gdynia 40-49 266
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 259
Wiśniewski Dariusz Gdynia 40-49 245
Woźniak Daniel Gdańsk 18-29 277
Wrona Tomasz Sopot 40-49 301
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 305
Wulczyński Zbigniew Gdańsk 40-49 303
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 18-29 254
Wyszyński Marek Elbląg 50-59 198
Zachara Stefan Sopot 30-39 272
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 190
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 273
Zarzycki Wojtek Gdańsk 30-39 310
Zgliński Michał Gdańsk 40-49 292
Zgliński Tomasz Gdańsk 40-49 291
Ziebura Bartosz Gdynia 30-39 297
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 173
Znaniecki Lukasz Gdańsk 30-39 299
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 236
Żuk Łukasz Młynary 30-39 279
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon