Garmin MTB Series Gdańsk 2014 - dystans Midi - wyniki

2014-09-21 11:10 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 294 Szymczak Patryk PKO Harpagan M18 1 1 01:16:55
2 319 Szczygielski Pawel WWW.ROWEREK.EU M30 1 2 01:16:55 00:00:00
3 278 Sośniak Tomasz Acel Gdańsk Acel M18 2 3 01:18:31 00:01:36
4 333 Pastusiak Marcin Bike Team Człuchów M18 3 4 01:18:38 00:01:43
5 309 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M30 2 5 01:19:33 00:02:38
6 311 Ostachowski Łukasz M30 3 6 01:20:35 00:03:40
7 207 Anolik Czesław Old School MTB Gdańsk M40 1 7 01:21:01 00:04:06
8 282 Tracz Igor Amberdog Kross - Fiprex M30 4 8 01:21:02 00:04:07
9 310 Zarzycki Wojtek Apteka Gemini M30 5 9 01:22:10 00:05:15
10 223 Ciba Damian M30 6 10 01:22:14 00:05:19
11 329 Banach Robert HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 7 11 01:22:19 00:05:24
12 252 Jerzyna Jacek VO2max MTB Team Rock&Road M30 8 12 01:22:27 00:05:32
13 159 Rzeczycki Michał Old School MTB Gdańsk M30 9 13 01:22:54 00:05:59
14 250 Łysek Łukasz Old School MTB Gdańsk M30 10 14 01:23:57 00:07:02
15 203 Kaczorowski Tomasz M30 11 15 01:23:59 00:07:04
16 208 Brzeziński Artur MCSport.pl Racing Team M18 4 16 01:24:17 00:07:22
17 217 Długołęcki Jakub Intel Technology Poland M30 12 17 01:24:25 00:07:30
18 314 Tracz Olgierd M30 13 18 01:25:32 00:08:37
19 332 Szczęsny Tomasz Namagnezzzowani Red-White Team M30 14 19 01:25:36 00:08:41
20 269 Niżnik Mariusz KM Bike Elbląg M18 5 20 01:25:37 00:08:42
21 315 Wawrzyniak Tomek M18 6 21 01:25:49 00:08:54
22 163 Filipczyk Wojciech M30 15 22 01:25:51 00:08:56
23 164 Wesołowski Artur M40 2 23 01:25:58 00:09:03
24 285 Ślepski Paweł Korozja M40 3 24 01:26:27 00:09:32
25 215 Gerka Grzegorz Intel Technology Poland M30 16 25 01:27:28 00:10:33
26 287 Klawitter Leszek PSG CITRON M40 4 26 01:27:29 00:10:34
27 290 Graczyk Wojtek Peritus Jagu Gdansk M50 1 27 01:27:41 00:10:46
28 326 Skiba Paweł CTbike.pl Team M18 7 28 01:27:43 00:10:48
29 272 Zachara Stefan M30 17 29 01:28:14 00:11:19
30 268 Gołębicki Paweł M18 8 30 01:28:17 00:11:22
31 249 Rochna Tomasz M30 18 31 01:28:57 00:12:02
32 270 Superson Maciej Flash Team M40 5 32 01:29:00 00:12:05
33 178 Ryczanik Tomasz 2R SKAT M30 19 33 01:29:38 00:12:43
34 297 Ziebura Bartosz M30 20 34 01:29:53 00:12:58
35 166 Wasilewski Krzysztof Masterlease M30 21 35 01:30:15 00:13:20
36 328 Rodek Wojciech nordoptica mtb team M40 6 36 01:30:45 00:13:50
37 264 Leszczyński Adam M18 9 37 01:30:48 00:13:53
38 206 Gesek Robert SAM 1 M30 22 38 01:30:52 00:13:57
39 161 Janczarska Marzena K30 1 1 01:31:32 00:14:37
40 162 Janczarski Maks M30 23 39 01:31:34 00:14:39
41 189 Gardzielewski Artur VO2max MTB Team M30 24 40 01:31:51 00:14:56
42 230 Urbanek Patrycjusz M30 25 41 01:32:10 00:15:15
43 324 Haluch Mariusz ZAJAZD KORONA TEAM M50 2 42 01:32:15 00:15:20
44 325 Łysek Katarzyna Old School MTB Gdańsk K30 2 2 01:32:35 00:15:40
45 221 Siemienas Andrzej M18 10 43 01:32:47 00:15:52
46 225 Szerszyński Łukasz ALTER M18 11 44 01:32:48 00:15:53
47 307 Krassowski Robert Sopot M40 7 45 01:32:48 00:15:53
48 190 Zachciał Tomasz VO2max MTB Team M40 8 46 01:32:49 00:15:54
49 182 Walenkiewicz Ryszard M40 9 47 01:33:27 00:16:32
50 261 Łojek Bartłomiej M40 10 48 01:33:29 00:16:34
51 317 Kozicki Kamil Cyklo Team M18 12 49 01:33:36 00:16:41
52 232 Szczepański Marcin Żuchliński Bike-Shop Team M30 26 50 01:33:40 00:16:45
53 214 Brodzik Konrad Intel Technology Poland M18 13 51 01:33:41 00:16:46
54 248 Bogdan Artur M18 14 52 01:34:06 00:17:11
55 258 Fułek Tomasz M30 27 53 01:34:12 00:17:17
56 279 Żuk Łukasz M30 28 54 01:34:21 00:17:26
57 239 Ruczyński Radosław ELBLĄG M40 11 55 01:34:24 00:17:29
58 170 Deptuła Krzysztof M30 29 56 01:34:27 00:17:32
59 181 Łukasik Artur M50 3 57 01:34:34 00:17:39
60 320 Treselj Marin M30 30 58 01:34:58 00:18:03
61 327 Kotarski Jacek - - M40 12 59 01:35:04 00:18:09
62 185 Ludwikowski Arkadiusz M40 13 60 01:35:09 00:18:14
63 187 Prokopczuk Paweł Fanklub Dużych Cycusiów M30 31 61 01:35:29 00:18:34
64 194 Leszczyński Andrzej M30 32 62 01:35:51 00:18:56
65 281 Piszczatowski Roman M40 14 63 01:35:55 00:19:00
66 253 Leśniewski Marek M40 15 64 01:35:59 00:19:04
67 254 Wydrowska Elżbieta DiverseExtremeTeam K18 1 3 01:36:12 00:19:17
68 160 Jankowiak Roman Akademia Biegania M40 16 65 01:36:33 00:19:38
69 205 Florczuk Marek M18 15 66 01:36:45 00:19:50
70 257 Kaczmarek Marek Old School MTB Gdańsk M30 33 67 01:37:25 00:20:30
71 247 Klekowski Adrian Cyklo Kwidzyn M18 16 68 01:37:34 00:20:39
72 246 Panek Piotr M30 34 69 01:37:36 00:20:41
73 165 Ramczyk Kamil M30 35 70 01:37:50 00:20:55
74 152 Blach Przemysław M30 36 71 01:37:57 00:21:02
75 188 Szczodrowski Tomasz M18 17 72 01:38:00 00:21:05
76 237 Szabowski Bartłomiej M40 17 73 01:38:20 00:21:25
77 191 Kociński Mateusz M18 18 74 01:38:30 00:21:35
78 308 Rutkowski Tomasz VO2max MTB Team M18 19 75 01:38:50 00:21:55
79 155 Morawski Piotr M40 18 76 01:39:01 00:22:06
80 226 Stawiński Paweł M30 37 77 01:39:09 00:22:14
81 213 Sprzączkowski Krzysztof Intel Technology Poland M40 19 78 01:39:15 00:22:20
82 236 Zupa Wojciech SISU OWB Team M50 4 79 01:39:27 00:22:32
83 259 Winikajtys Bartłomiej GR3miasto M18 20 80 01:39:49 00:22:54
84 321 Olszewska Karolina VO2max MTB Team K18 2 4 01:39:52 00:22:57
85 289 Pałaszyński Jacek konwektor lipno M30 38 81 01:39:54 00:22:59
86 295 Gadzina Wojciech 4 LIGA M30 39 82 01:39:55 00:23:00
87 245 Wiśniewski Dariusz M40 20 83 01:40:00 00:23:05
88 291 Zgliński Tomasz 4WM Team MTB M40 21 84 01:40:04 00:23:09
89 330 Banach Ryszard Team Bannach Brothers M60 1 85 01:40:21 00:23:26
90 202 Omieczyński Andrzej M50 5 86 01:40:31 00:23:36
91 234 Romanowski Łukasz Alpa! M30 40 87 01:40:31 00:23:36
92 318 Lenz Michał M18 21 88 01:40:41 00:23:46
93 231 Chmielecki Piotr Me_My_Self_And_I M30 41 89 01:40:52 00:23:57
94 334 Ludwiniak Konrad M30 42 90 01:41:12 00:24:17
95 169 Wałdowski Dominik M30 43 91 01:41:16 00:24:21
96 168 Trapkowski Przemysław FORFIT PROFISPOT M30 44 92 01:41:18 00:24:23
97 256 Wiczling Patryk M18 22 93 01:41:26 00:24:31
98 153 Nawrot Łukasz M30 45 94 01:42:23 00:25:28
99 300 Kościelak Tomasz Mega Surf M40 22 95 01:42:29 00:25:34
100 179 Parulski Grzegorz GPaction.pl M40 23 96 01:42:31 00:25:36
101 204 Tafelski Przemysław M30 46 97 01:42:44 00:25:49
102 271 Karaś Michał M30 47 98 01:42:50 00:25:55
103 280 Struczewski Filip BreakingBad M30 48 99 01:42:52 00:25:57
104 244 Iwaszkiewicz Mikołaj Bike Team Człuchów M30 49 100 01:43:00 00:26:05
105 186 Bogdan Kamil M18 23 101 01:43:02 00:26:07
106 195 Harder Norbert Valentini M40 24 102 01:43:09 00:26:14
107 173 Ziółkowski Mirosław M40 25 103 01:43:45 00:26:50
108 238 Markowski Dariusz M18 24 104 01:43:45 00:26:50
109 158 Fira Adam M30 50 105 01:44:10 00:27:15
110 277 Woźniak Daniel M18 25 106 01:44:39 00:27:44
111 305 Wróblewski Rafał M40 26 107 01:45:09 00:28:14
112 220 Ignaszak Robert M40 27 108 01:45:17 00:28:22
113 184 Kozłowski Piotr M18 26 109 01:45:18 00:28:23
114 240 Ruczyński Arkadiusz ELBLĄG M40 28 110 01:45:40 00:28:45
115 241 Szajkowski Tomasz Tczewski Klub Rowerowy M50 6 111 01:45:47 00:28:52
116 197 Bońkowski Jarosław M50 7 112 01:45:49 00:28:54
117 233 Kubicki Jakub M30 51 113 01:46:04 00:29:09
118 298 Trepczyk Dariusz M30 52 114 01:46:06 00:29:11
119 151 Wianecki Rafał M40 29 115 01:46:24 00:29:29
120 157 Kubiak Adam LABOSPORT Team M30 53 116 01:47:06 00:30:11
121 229 Niklas Tomasz M50 8 117 01:47:14 00:30:19
122 303 Wulczyński Zbigniew Masterlease M40 30 118 01:47:14 00:30:19
123 224 Peichert Bartłomiej M30 54 119 01:47:35 00:30:40
124 228 Puzdrowski Andrzej Borowo Team M40 31 120 01:47:36 00:30:41
125 180 Rakszawski Wojciech Intel Technology Poland M18 27 121 01:48:01 00:31:06
126 296 Czepułkowski Rafał MTBnews.pl M40 32 122 01:48:06 00:31:11
127 174 Pacek Marcin M30 55 123 01:48:34 00:31:39
128 251 Nawrocki Tomasz Solista z Pomorza M40 33 124 01:48:40 00:31:45
129 331 Orzechowski Przemysław Walentini M30 56 125 01:49:28 00:32:33
130 192 Gdaniec Łukasz Valentini M30 57 126 01:49:29 00:32:34
131 242 Adamowski Grzegorz VO2max MTB Team Rock&Road24 M30 58 127 01:49:50 00:32:55
132 301 Wrona Tomasz M40 34 128 01:50:25 00:33:30
133 176 Orzędowski Dominik Cyklo Kwidzyn M40 35 129 01:50:39 00:33:44
134 210 Gajewski Sebastian KM Bike Elbląg M30 59 130 01:51:20 00:34:25
135 209 Modlińska Beata K40 1 5 01:51:26 00:34:31
136 218 Ignaszak Michał M18 28 131 01:51:49 00:34:54
137 243 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M30 60 132 01:53:08 00:36:13
138 306 Dembiński Paweł Elipa M40 36 133 01:53:18 00:36:23
139 171 Miszkiel Ola K30 3 6 01:53:31 00:36:36
140 288 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 2 134 01:53:55 00:37:00
141 227 Tokmina Aleksander OMIECZYNSKI ROWEREK M60 3 135 01:53:56 00:37:01
142 323 Borowiecki Dariusz M40 37 136 01:55:10 00:38:15
143 156 Kubiak Ewa LABOSPORT Team K30 4 7 01:56:07 00:39:12
144 222 Banach Paweł M18 29 137 01:58:06 00:41:11
145 276 Szczepkowski Piotr Pasłęk Mustang Bike Team M30 61 138 01:58:48 00:41:53
146 316 Kowalczyk Rajmund M40 38 139 01:59:40 00:42:45
147 313 Kasztelan Radosław M30 62 140 01:59:43 00:42:48
148 302 Kasperski Jacek Gdynia M60 4 141 01:59:46 00:42:51
149 167 Bartczak Bartłomiej M18 30 142 01:59:55 00:43:00
150 286 Figura Krzysztof M18 31 143 02:00:08 00:43:13
151 304 Heidrich Tadeusz KKWŚwiecie G.Heidrich M60 5 144 02:01:53 00:44:58
152 293 Cwajna Piotr M50 9 145 02:02:27 00:45:32
153 312 Jankowski Sławomir M40 39 146 02:02:45 00:45:50
154 292 Zgliński Michał 4WM Team MTB M40 40 147 02:04:35 00:47:40
155 198 Wyszyński Marek BEKO M50 10 148 02:05:08 00:48:13
156 172 Sawicka Iwona XTrainer.pl K30 5 8 02:05:53 00:48:58
157 266 Will Tomasz M40 41 149 02:06:53 00:49:58
158 265 Chauvet Yannick M40 42 150 02:10:02 00:53:07
159 183 Osiński Radosław M30 63 151 02:12:51 00:55:56
160 193 Kaczmarek Krzysztof M40 43 152 02:17:01 01:00:06
161 201 Omieczyńska Anna DWR K18 3 9 02:18:59 01:02:04
162 263 Osełkowski Tomasz M30 64 153 02:20:15 01:03:20
163 219 Komorowska Anita K40 2 10 03:02:16 01:45:21
164 211 Sobieraj Jarek M50 11 154 03:02:19 01:45:24
165 154 Dias Radosław M30 DNS
166 175 Matynia Maciej Idee Kaffe Zdrowa Energia M40 DNS
167 177 Ryczanik Paulina 2R SKAT K18 DNS
168 196 Szymborski Tomek Bar Wanoga M30 DNS
169 199 Jamruszka Paweł 29er M18 DNS
170 200 Głowacki Sławomir M30 DNS
171 212 Jóźwiak Krzysztof Intel Technology Poland M18 DNS
172 216 Gontarek Maciej M18 DNS
173 235 Czuk Marek M60 DNS
174 255 Molenda Małgorzata K50 DNS
175 260 Bartczak Krzysztof M30 DNS
176 262 Babski Mariusz M30 DNS
177 267 Bury Kamil Kamil Bury Kamil Bury M30 DNS
178 273 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M30 DNS
179 274 Biedron Artur Volvosystem.pl M30 DNS
180 275 Tyszecki Krzysztof Mustang Bike Team M40 DNS
181 283 Łysiak Norbert KU AZS WSG M40 DNS
182 284 Radczuk Marcin M30 DNS
183 299 Znaniecki Lukasz M30 DNS
184 322 Szołowski Filip LABOSPORT Team M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon