Garmin Ultra Race Radków 2021 - bieg na 24 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 24 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamoszek Daniel Katowice 40-49 1357
Alichniewicz Michał Piła 40-49 1483
Andruszko Kamila Opole 18-29 1412
Antczak Przemysław Blachownia 30-39 1666
Arendt Agnieszka Gdańsk 40-49 1234
Babińska-Popiłka Ewelina Radków 30-39 1478
Badowski Jerzy Piaseczno 40-49 10052
Bajzert Filip Przykona 40-49 1431
Bajzert Magdalena Przykona 40-49 1433
Bańkowski Igor Nysa 60-… 1300
Bartmanska Mirka Bielany Wrocławskie 40-49 1437
Bartoszewski Grzegorz Długołęka 40-49 10012
Baszak Ewa Sobotka 40-49 1247
Baszak Tomasz Sobótka 40-49 10026
Baś Tomasz Kraków 40-49 1596
Bąk Daniel Wrocław 40-49 1621
Bednarczyk Marcin Katowice 30-39 1456
Bednarz Małgorzata Otmuchów 40-49 1219
Bednarz Sebastian Otmuchów 50-59 10048
Berg Aleksander Kłodzko 30-39 1624
Berliniec Marcin Dobrzeń Mały 30-39 1328
Biecuszek Tomasz Nowa Ruda 40-49 10034
Bielka Marcin Sosnowiec 30-39 1600
Bielkowski Wojciech Płock 40-49 1390
Bil-Bogiel Monika Warszawa 30-39 1244
Binasik Agnieszka Katowice 40-49 1400
Biskupski Jakub Wrocław 40-49 1277
Blichert Anna Wrocław 30-39 1388
Błesnowski Krzysztof Śmigiel 30-39 10028
Bodek Tomasz Wrocław 30-39 1378
Bogaczyk Piotr Ostrów Wielkopolski 18-29 1452
Bogusławski Łukasz Szczecin 30-39 1324
Bombrych Kacper Łowicz 18-29 1329
Borecki Piotr Nowa Ruda 30-39 1643
Borkowski Marcel Legnica 30-39 1535
Borowik Agata Oleśnica 30-39 1576
Bosianek Rafał Piła 40-49 1611
Bronik Tomasz Brzeg Dolny 30-39 1468
Brýdl Pavel Trutnov 40-49 1558
Brzozowska Katarzyna Wrocław 40-49 1537
Budny Aleksandra Józefin 40-49 10067
Bugaj Alan Czarny Bór 30-39 1304
Burczyk Celina Katowice 50-59 1227
Burdajewicz Katarzyna Dolsk 50-59 1536
Chełchowska Katarzyna Radków 30-39 1632
Chodorowski Krzysztof Wrocław 30-39 1322
Chruściel Adrian Wrocław 40-49 1225
Chrząszcz Kasia Lubin 30-39 1540
Chrząszcz Mariusz Lubin 40-49 1458
Chwastyk Ewa Chrząszczyce 30-39 1204
Chwiałkowska Elżbieta Poznań-Sierosław 50-59 1221
Chylak Kamil Warszawa 40-49 1417
Chyrowska Anna Poznań 18-29 1533
Ciekański Michał Leszno 40-49 1646
Cieplik Dawid Dąbcze 30-39 10016
Ciepły Kamil Wrocław 18-29 1511
Cytacki Dawid Płock 40-49 10024
Czajkowski Tomasz Sulmin 40-49 1389
Czapiga Grzegorz Borów 30-39 1386
Czauderna Adrian Gliwice 40-49 1438
Czauderna Klaudia Gliwice 40-49 1530
Czech Dorota Wrocław 40-49 1309
Czernik Judyta Zabrze 30-39 1569
Czernik Rafał Zabrze 40-49 1571
Czingon Mikołaj Zabrze 30-39 1525
Czochara Marta Opole 40-49 1419
Czopek Paweł Szklary Górne 50-59 1628
Damec Olo Rybnik 50-59 1318
Danielewicz Michał Straszyn 18-29 1229
Darmetko Rafał Poznań 30-39 10046
Data Dariusz Kletno 50-59 1565
Data Izabela Stronie Śląskie 40-49 1566
Data Marek Stronie Śląskie 30-39 10051
Dawidziak Arkadiusz Oleśnica 30-39 10017
Dąbrowa Wojciech Miękinia 50-59 1663
Dekiert Artur Przebędowo 50-59 1217
Denysiuk Marek Wroclaw 40-49 1604
Derencz Michał Tłumaczów 40-49 1413
Dereziński Piotr Wrocław 30-39 1504
Dobrowolska Bozena Jelenia Góra 60-… 1334
Dobrowolski Robert Jelenia Gora 60-… 1333
Dolczewski Bartosz Poznan 18-29 1545
Doliński Tomasz Wrocław 50-59 10036
Domagała Grzegorz Jawor 30-39 1502
Drebot Tomasz WARSZAWA 40-49 1230
Drożyńska Iwona Nysa 30-39 1561
Dubowicz Maciej Żychlin 18-29 1290
Duda Wojciech Kraków 40-49 1573
Dudczak Adam Poznań 30-39 1312
Dudzik Tomasz Szczecin 30-39 1519
Dworecka Ewa Wrocław 40-49 1653
Dzadz-Wdowiak Aleksandra Tychy 30-39 1655
Dziadzio Małgorzata Kraków 18-29 1308
Dziekanowska Maria Wrocław 18-29 1670
Falkowski Piotr Piaseczno 50-59 1303
Federowicz Grzegorz Wrocław 40-49 1238
Fidor Małgorzata Lewin Brzeski 40-49 1355
Fik Adrian Oława 40-49 1615
Filipkowski Krzysztof Łódź 30-39 1428
Finkbeiner Łukasz Katowice 30-39 10014
Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna 30-39 10031
Franczak Mariusz Księginice 40-49 1273
Gabryel Anna Stęszewko 40-49 1585
Gaik Andrzej Toruń 50-59 10003
Gaik Joanna Toruń 40-49 1298
Galas Grzegorz Chybie 40-49 1620
Gałaszkiewicz Grzegorz Duszniki Zdrój 40-49 1218
Gałek Wojciech Wrocław 40-49 10027
Gałka Jacek Żmigród 40-49 10029
Gandecka Beata Międzyrzecz 40-49 1508
Gardyna Ewa Bielsko-Biała 30-39 1435
Głowacka Edyta Wilkszyn, Średzki 40-49 1572
Golak Łukasz Poznan 30-39 1347
Golon Marlena Sicienko 40-49 10002
Gosk Urszula Opole 30-39 1202
Górecki Krzysztof Piaseczno 50-59 1654
Grabowska Marzena Gdańsk 50-59 1235
Gregrowski Krzysztof Toruń 30-39 10035
Grela Jarosław Zielona Góra 40-49 1262
Grela Michał Wrocław 40-49 1461
Gruszka Anna Plewiska 40-49 1625
Grzebieluch Katarzyna Rybnik 40-49 1206
Grzondziel Katarzyna Katowice 40-49 1241
Grzondziel Mirosław Katowice 40-49 1271
Hacuś Jacek Duszniki Zdrój 30-39 1415
Haida Marcin Świętochłowice 40-49 1422
Hamik Łukasz Janikowo 30-39 1325
Hamrol Małgorzata Kaźmierz 40-49 1506
Heneczkowska Anna Kamionki 18-29 1548
Henel Marcin Głuszyca 30-39 1603
Herbig Stephan Warszawa 30-39 1267
Hnatiuk Anna Wrocław 30-39 1532
Holak Tomasz Olesnica 40-49 1520
Hołownia Patrycja Pielgrzymka 30-39 1268
Igras Mieczysław Nysa 60-… 1550
Jach-Balicka Aleksandra Wieliczka 30-39 1649
Jajuga Arkadiusz Zdzieszowice 50-59 10054
Jakś Grzegorz Inowrocław 40-49 1436
Jakus Michał Nysa 30-39 1301
Janka Radosław Swarzędz 40-49 1362
Jankowski Jarosław Sadków 18-29 1557
Jankowski Sebastian Radzymin 30-39 10022
Janowicz Wojtek Kłodzko 30-39 1664
Jaranowski Xawery Warszawa 40-49 1208
Jarmuda Justyna Poznań 18-29 1279
Jarosz Anna Kłodzko 30-39 1425
Jaroszyński Piotr Lubin 30-39 1499
Jarząbek Michał Wrocław 30-39 1302
Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie 40-49 1297
Jaszczak Bogna Leszno 18-29 1541
Jaśkowiec Michał Prudnik 18-29 1315
Jaworska Urszula Chojnów 30-39 1264
Jeremiejko Malgorzata Lubin 30-39 1462
Jeż Paweł Józefosław 40-49 1394
Jędrychowski Przemysław Stare Siołkowice 40-49 1630
Jochemczyk Szymon Katowice 30-39 1429
Józefiak Grzegorz Osielsko 50-59 1614
Józefiak Magdalena Osielsko 50-59 1613
Józefowicz Aleksander Zielona Góra, Polska 30-39 1466
Juda Jarosław Toruń 50-59 1623
Jurasz Aleksandra Kamieniec Ząbkowicki 30-39 1616
Jurkiewicz Michał Płoty 30-39 1665
Kaczanowski Marcin Lubin 40-49 1497
Kaczan - Soremska Aleksandra Katowice 30-39 1633
Kaczor Marcin Święciechowa 40-49 1427
Kaczyńska Paulina Wrocław 40-49 1526
Kafka - Kopka Karolina Murów 30-39 1528
Karaś Marek Toruń 60-… 10055
Karatków Ewa Radków 40-49 1578
Kasprzak Rafał Bytom Odrzański 30-39 1408
Kasprzyk Marcin Poznań 18-29 1449
Kawa Zuzanna Wrocław 18-29 1311
Kaźmierczak Krzysztof Wilkowice 30-39 10045
Kessler Dominika Piastów 30-39 1344
Kędzior Bartłomiej Wrocław, Polska 40-49 1659
Kędzior Joanna Jelcz-Laskowice 40-49 1644
Kędziora Alicja Bogdaniec 30-39 1507
Kędziora Karolina Poznań 18-29 1516
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1475
Kielaszewski Karol Leszno 30-39 10018
Kielbinski Bartosz Konstancin 40-49 1635
Kil Marcin Zielona Gora 40-49 1472
Kirilow Piotr Stargard Szczeciński 40-49 1280
Kisiecki Damian Tychy 30-39 1337
Klapenda Mariusz Łęczyca 40-49 1464
Kleczek Lukasz Bremen 30-39 1667
Klimala Angelika Oleśnica 40-49 1575
Klimczak Pawel Warszawa 40-49 1376
Klimek Dariusz Bytom Odrzański 30-39 1480
Kłobuchowski Szymon Poznań 30-39 1471
Kmiecikowski Jakub Gniezno 18-29 1448
Kmit Marcin Wrocław 40-49 1465
Kociemba Darek Poznań 40-49 10004
Kolenda Krzysztof Szczecin 40-49 1605
Koman Michał Szczecin 30-39 1514
Konat Grzegorz Mikoszewo 40-49 1382
Konczak-Łabas Magdalena Katowice 40-49 1239
Kończal Przemysław Wrocław 40-49 1495
Kopczyńska Marta Swarzędz 30-39 10038
Koperski Marcin Kliniska Wielkie 50-59 1384
Kopka Pawel Murów 30-39 1521
Kopka - Jędrychowska Monika Stare Siołkowice 40-49 1631
Korczyńska Agata Poznań 30-39 1626
Korczyński Łukasz Świdnica 40-49 1467
Korzuk Kirill Wroclaw 40-49 1252
Kosin Paweł Kielce 40-49 10025
Kosmalska Agnieszka Jedlicze A 50-59 1259
Kossok Zawada Marta Oleśnica 30-39 1656
Kostulska Olga Toruń 30-39 1292
Kot Magdalena Piła 40-49 1489
Kotra - Truszczynska Magdalena Smolnica 30-39 1606
Kowalczyk Klaudia Warszawa 40-49 1214
Kowalczyk Roman Skawina 30-39 1638
Kowalewicz Marek Kamionki 40-49 1549
Kowalewska Anna Świdnica 30-39 1284
Kozak Robert Wałbrzych 40-49 10032
Kozakiewicz Tomek Wrocław 30-39 1619
Kozik Bartłomiej Gliwice 40-49 1296
Kozłowska Justyna Bytom Odrzański 30-39 1444
Krajewski Bartek Katowice 40-49 1460
Krasowski Jakub Warszawa 40-49 1211
Krawczuk Dawid Poznań 40-49 10058
Krawczyk Magdalena B. Wałbrzych 30-39 1213
Krawiec Piotr Żłobizna 40-49 1201
Krawiecki Adrian Piaseczno 18-29 1226
Kroll Christoph Gieboldehausen 40-49 10007
Król Tomasz Pieszyce 40-49 1584
Krupa Ewa Lipinki 18-29 1601
Krupa Marcin Nowa Ruda 40-49 10011
Krzemiński Paweł Węgrów 30-39 1243
Krzesimowski Damian Kielce 30-39 1385
Krzywicki Tomasz Poznan 40-49 10005
Krzyżanowski Jarosław Łowicz 40-49 1323
Krzyżostaniak Łukasz Poznań 30-39 1254
Księżnik Anna Oława 40-49 1434
Kubowicz Zbigniew Oława 50-59 1370
Kucharski Dariusz Krzyków 40-49 1258
Kucharski Maciej Wrocław/wysoka 40-49 1634
Kuchmecki Maciej Poznań 30-39 10037
Kula Piotr Warszawa 40-49 1379
Kulesza Lukasz Mikołów 40-49 1216
Kupczyk Michał Miejska Górka 30-39 1595
Kupiec-Baś Paulina Kraków 40-49 1205
Kurkowiak Krzysztof Wrocław 30-39 10019
Kurpas Rafał Kożuchów 18-29 1327
Kurzawiak Grzegorz Karłów 30-39 1586
Kuśnierz Paweł Kaźmierz 30-39 1505
Kuświk Beata Wrocław 30-39 1618
Kutsko Oksana Siechnice 18-29 1399
Kuźmicki Karol Wrocław 50-59 1637
Kwiatkowska Marta Wrocław 40-49 1470
Kwiecień Zbigniew Tychy 60-… 10063
Lajter Jerzy Piła 60-… 1547
Lecki Łukasz Turka 40-49 1414
Lewandowska Karolina Warszawa 30-39 1209
Lewandowski Janusz Tarnowskie Góry 40-49 10039
Lewandowski Maciej Bydgoszcz 40-49 1447
Lewandowski Rafał Góra 30-39 1424
Lewek Krzysztof Wrocław 30-39 1599
Le Felic Monika Warszawa 40-49 1401
Lipiec Ewa Wrocław 40-49 1524
Lulla Michał Unisław 40-49 1587
Luzar Rafał Opole 40-49 10056
Łobos Mariusz Wałbrzych 50-59 1559
Łubiński Krzysztof Warszawa 40-49 1381
Łucjanek Błażej Nysa 18-29 10001
Łyp Monika Piastów 30-39 1346
Macias Marcin Warszawa 30-39 1293
Maciążek Piotr Wrocław 18-29 1469
Maciboch Paulina Wrocław 18-29 1287
Maciejewski Adam Wrocław 30-39 1542
Maciejewski Adam Wrocaw 30-39 1377
Maciejewski Tomasz Ostrów Wielkopolski 30-39 1375
Madera Michał Wrocław 30-39 1313
Magdziorz Aleksandra Mysłowice 40-49 1443
Magdziorz Mariusz Mysłowice 40-49 1552
Małecki Adam Mysłowice 18-29 1648
Małecki Marcin Drezdenko 30-39 1579
Małek Mateusz Poznan 40-49 1494
Małkowski Bogdan Murów 50-59 10060
Marchel Iwona Kraków 40-49 1451
Mardaus Jaroslaw Jaszkowa Dolna 40-49 1326
Markowska Katarzyna Sosnowiec 50-59 1253
Markowski Tomasz Grabina 30-39 10021
Marszałek Magdalena Poznań 40-49 1612
Marzec Tomasz Goworowice 40-49 1513
Matusz Tadeusz Rokietnica 40-49 10059
Matuszko Sylwia Wałbrzych 40-49 1658
Matuszko Zenon Wałbrzych 40-49 1645
Matyjasek Agata Piastów 40-49 1515
Matykiewicz Michał Lusowo 40-49 1314
Mazurek Łukasz Czaplinek 30-39 1421
Mazurek Roman Murów 40-49 10030
Mielewczyk Tomasz Jelenia Góra 40-49 1570
Mijakowski Pawel Warszawa 50-59 1636
Miklas Aleksandra Piaseczno 18-29 1220
Minda Michał Starachowice 40-49 1455
Mirecka Lidia Piaseczno 40-49 1482
Mirski Jerzy Kiełczów 18-29 10065
Moskwa Karolina Chorzów 30-39 1457
Mrowca Paweł Lubań 30-39 1474
Mrowiec Jakub Kraków 30-39 10041
Mroziński Marcin Wojciech Bieniewice 40-49 1432
Mucha Katarzyna Wrocław 50-59 1490
Musik Alina Mysłowice 40-49 1642
Myślicka-Piwko Marta Smolec 40-49 1627
Najda Krzysztof Wrocław 30-39 1368
Nalewajko Jacek Leszno 40-49 1352
Nawrocka Aleskandra Zielona Góra 40-49 1510
Nawrocki Rafał Zielona Góra 40-49 1255
Nejman Tadeusz Bytom 30-39 1406
Nieć Melania Warszawa 30-39 1233
Niewiadomska-Bochenek Monika Toruń 40-49 1223
Nikodem Klaudiusz Nowa Ruda 40-49 1278
Nochowicz Mateusz Poznań 30-39 10040
Nowicki Bartosz Piastów 30-39 1345
Nowicki Zbigniew Galkow Maly 40-49 10061
Ochnio Ewa Bolesławiec 40-49 1407
Ochwat Piotr Kraków 30-39 1307
Oczkowicz Beata Sadków 30-39 1487
Odrowąż-Mieszkowska Marcelina Wrocław 18-29 1538
Okonek-Zielińska Karolina Wrocław 40-49 1563
Olejnik Marcin Żerniki Wrocławskie 30-39 1232
Olejnik Radek Bydgoszcz 30-39 1371
Olesiak Rafał Wancerzów 30-39 1272
Orłowski Robert Poznań 30-39 1392
Osiński Dariusz Orneta 30-39 1335
Ośmiański Kamil Warszawa 40-49 1652
Pabich Krzysztof Piła 40-49 1486
Pacholak Marcin Wrocław 30-39 1276
Paczóska Ewa Oborniki Śląskie 40-49 1577
Pakulski Marcin Warszawa 30-39 1228
Pankowski Przemysław Zaniemyśl 40-49 1591
Papaj Jakub Bielsko-Biała 30-39 1215
Paprocka Marta Rabka-Zdrój 40-49 1583
Pasternak Sławomir Strzegom 30-39 1380
Paszkiewicz-Żak Monika Poznań 18-29 1543
Patynowski Sławomir Mysiadło 40-49 1395
Pawelczyk Krzysztof Kielce 40-49 1340
Pawlik Paweł Alibaba Oleśnica 40-49 10006
Pawlikowski Łukasz Kielce 30-39 1539
Pękała Dawid Zielona Góra 40-49 1512
Piaskowski Sławomir Wrocław 40-49 1224
Piątkowski Wojciech Wałbrzych 30-39 1446
Piechowiak Marek Poznań 30-39 1662
Pierzgalska Ewa Piła 40-49 1491
Pietraszewska Aleksandra Łódź 40-49 1321
Pietraszewski Rafał Łódź 40-49 1597
Pietrowska Hallik Poznań 50-59 1231
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 10047
Pietrzak Anna Wrocław 40-49 1364
Pietrzak Grzegorz Wrocław 40-49 1365
Pikos Patryk Polska Nowa Wieś 30-39 1366
Pilecki Łukasz Trzebnica 40-49 10049
Piotrowski Łukasz Opole 30-39 1387
Piwkowski Jakub Piła 30-39 1484
Plaszczyk Emil Piła 40-49 1485
Płochocki Piotr Józefów 30-39 1479
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 60-… 10062
Podoluk Marek Wrocław 40-49 1319
Popko Łukasz Lubań 30-39 10064
Posiła Joanna Krosno 40-49 1242
Predka Magdalena Warszawa 50-59 1249
Prochwicz Tomasz Łódź 30-39 1269
Prokop Aleksandra Warszawa 30-39 1336
Prorok Dariusz Kurznie 50-59 1248
Proszak Sebastian Kłodzko 40-49 1330
Pryśko-Grobelna Małgorzata Gdańsk 30-39 1660
Przedaszek Łukasz Adam Gryfice 30-39 1288
Przybyłko Nikodem Katowice 30-39 1403
Przybyszewska Lidia Świebodzin 40-49 1349
Pytowska Julia Wołów 30-39 1554
Rabiej Kazimierz Chojnów 60-… 1555
Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów 30-39 1529
Rabsch Patrycja Poznań 30-39 10057
Radomski Bartosz Poznań 30-39 1261
Rajczak Łukasz Modła 40-49 1295
Rajczak Monika Modła 30-39 1294
Rawicz-Grotowska Jowita Ruda Śląska 40-49 1651
Rawicz-Grotowski Rafał Ruda Śląska 50-59 1391
Rękosiewicz Jakub Zielona Góra 40-49 1240
Rogowska-Konat Emilia Mikoszewo 40-49 1383
Rokicki Dawid Wrocław 30-39 1503
Rokita Andrzej Środa Śląska 50-59 1305
Rosiecki Grzegorz Wroclaw 30-39 1404
Rozner Artur Piaseczno 30-39 1639
Róg Dawid Kolonia Brużyca 30-39 1222
Różańska Magdalena Warszawa 40-49 1210
Rudnik Katarzyna Warszawa 30-39 1481
Rusiecki Bartlomiej Dąbrowa 30-39 1463
Rusiecki Mikołaj Bydgoszcz 30-39 1450
Sajdyk Justyna Wrocław 18-29 1453
Salodkaya Volha Krakow 18-29 1582
Sałata Krzysztof Aleksandrów Łódzki 40-49 1423
Samborski Daniel Opole 40-49 10044
Samborski Krzysztof Opole 30-39 1409
Samul Karolina Sosnowiec 30-39 1257
Sawicki Krzysztof Kożuchów 40-49 1266
Schulze Jörg Luckenwalde 60-… 1367
Semberecki Marcin Zakopane 30-39 1592
Senski Marcin Wrocław 30-39 1527
Serafin Bartłomiej Elbląg 30-39 1671
Serwatkiewicz Grzegorz Tłumaczów 30-39 1320
Sędzik Piotr Wrocław 18-29 1493
Siarkiewicz Jola Podgórzyn 60-… 1250
Siemiątkowska Katarzyna Poznań 30-39 1477
Siemieńczuk Robert Warszawa 50-59 10013
Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 18-29 1496
Sikora Mateusz Poznań 18-29 1588
Sikorski Piotr Piła 40-49 10023
Siwek Anna Warszawa 40-49 1282
Skoczek Tomasz Kielce 40-49 1342
Skorupska Ewa Jelenia Góra 30-39 1445
Slowiak Marcin Wrocław 60-… 1509
Słomiński Damian Bydgoszcz 30-39 1641
Słupecka Beata Chotomów 40-49 1363
Smirnov Maksym Nikopol 40-49 1598
Smoderek Adam Wrocław 30-39 1608
Soremski Marek Katowice 30-39 1270
Sowińska-Janeczek Joanna Turek 30-39 1397
Stachurska Ilona Pruszków 30-39 10050
Stanisławski Michał Bielsko-Biała 30-39 1594
Starczewski Piotr Pruszków 60-… 1245
Starościak Grzegorz Wilczyce 30-39 1568
Stawicki Grzegorz Wrocław 18-29 10033
Stebelski Lukasz Warszawa 40-49 1668
Stefaniak Łukasz Szczecin 40-49 10010
Stefaniszyn Marcin Brzeg 30-39 1203
Stepinski Robert Karpacz 50-59 1669
Strzelczyk Tomasz Katowice 40-49 1332
Suszczyński Krzysztof Nysa 40-49 1291
Swolkień Maciej Stróża 18-29 1589
Sypek Damian Sosnowiec 30-39 10008
Szal Małgorzata Polanica-Zdrój 30-39 1459
Szandała Jacek Oleśnica 40-49 1416
Szarapanowski Damian Nowa Wioska 40-49 10015
Szarapanowski Marcin Szczecin 40-49 1350
Szczepaniak Angelika Rąbień 30-39 10009
Szczepaniak Michał Rąbień 40-49 1299
Szeląg Piotr Warszawa 40-49 1420
Szerszeń Małgorzata Piaseczno 40-49 1673
Szmidt Karol Biskupie 30-39 1517
Sztylko Michał Warszawa 40-49 1283
Szydło Klaudia Wroclaw 30-39 1553
Szymański Paweł Warszawa 40-49 1316
Ślusarczyk Tomasz Czaple 40-49 1518
Śmiechowska Gosia Recz 40-49 1534
Śniegocka Magdalena Tarnowo Podgórne 40-49 10043
Świat Paweł Szczytna 30-39 1602
Tarkowski Mariusz Piotrków Kujawski 40-49 1286
Tatka Marcin Kłodzko 40-49 1531
Telega Joanna Opole 40-49 1473
Tkaczyk-Całka Anna Poznań 30-39 1285
Tomaszewska Julia Opole 18-29 1657
Tomaszewski Michał Opole 40-49 10053
Tomczyk Rafał Poddębice 30-39 1402
Trzeciakiewicz Mieczysław Mysłowice 50-59 1374
Tulwin Bartosz Węgrów 30-39 1281
Tylman Sebastian Poznań 30-39 1358
Uldynowicz Paweł Białystok 30-39 1393
Urban Krzysztof Warszawa 40-49 1265
Urbański Paweł Witankowo 30-39 1590
Wachowiak Katarzyna Poniec 40-49 1500
Walczak Agnieszka Wrocław 40-49 1341
Walkowiak Bartosz Miękowo 18-29 1441
Wanat Mateusz Wrocław 30-39 1607
Warcholik Marek Katowice 40-49 10020
Wawrzyniuk Małgorzata Turek 50-59 1430
Wąsowski Tomasz Warszawa 30-39 1661
Wdowiak Szymon Tychy 30-39 1647
Wesołowska Monika Poznań 18-29 1544
Wierzbiński Karol Piaseczno 40-49 10042
Wietrzyńska Agnieszka Brzeg 40-49 1361
Wilanowski Tomasz Wrocław 50-59 1246
Wilczyńska Adriana Pamiątkowo 30-39 1251
Wilk Wioleta Katowice 30-39 1442
Wisniewska Agnieszka Białobrzegi 40-49 10066
Witała Marzena Katowice 40-49 1360
Witała Piotr Katowice 40-49 1359
Wloch Joanna Warsaw 30-39 1236
Wojczuk Kornel Wrocław 30-39 1609
Wojtczak Paweł Bytom Odrzański 30-39 1263
Wozniak Grzegorz Lubin 40-49 1501
Wójcik Bohdan Wrocław, Polska 30-39 1212
Wójcik Robert Tychy 30-39 1498
Wysmoliński Jan Osielsko 18-29 1260
Wysmoliński Piotr Osielsko 40-49 1256
Zajączkowska Paulina Warszawa 30-39 1275
Zalewski Karol Wrocław 30-39 1523
Zamłyński Bartosz Wrocław 30-39 1274
Zawada Magdalena Kraków 40-49 1574
Zaworski Tomasz Wrocław 30-39 1306
Ziemiański Jacek Piła 40-49 1593
Ziętek Katarzyna Jaworzno 30-39 1398
Zychowicz Paweł Otmuchów 40-49 1207
Zygnerska Monika Ciechanów 30-39 1369
Żak Artur Poznań 18-29 1546
Żelazny Agnieszka Gorlice 40-49 1522
Żełobowski Przemysław Kąty Wrocławskie 30-39 1237
Żulewski Radosław Łódź 30-39 1289
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon