Garmin MTB Series Kąty Rybackie 2014 - dystans Midi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Midi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 211
Afonina Tatiana Kaliningrad 18-29 220
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 167
Banach Robert Gdańsk 30-39 246
Banach Ryszard Gdańsk 60-… 236
Barchanowicz Marek Elbląg 40-49 194
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 226
Blach Przemysław Gdańsk 30-39 181
Bochyński Krzysztof Gdańsk 40-49 234
Bogdan Artur Gdańsk 18-29 219
Bogdan Kamil Gdańsk 18-29 163
Bolewski Adam Gdańsk 30-39 247
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 187
Brodzik Konrad Gdańsk 18-29 206
Brzeziński Artur Lębork 18-29 228
Bury Kamil Gdynia 30-39 189
Chmielecki Piotr Gdańsk 30-39 173
Chuchała Lucyna Trczew 18-29 224
Domarus Bronisław Skorzewo 50-59 233
Domarus Katarzyna Skorzewo Kościerzyna 40-49 232
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 209
Gadzina Wojciech Gdynia 30-39 231
Gajewski Sebastian Elbląg 30-39 168
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 165
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 227
Graczyk Wojtek Gdańsk 50-59 212
Iwaszkiewicz Mikołaj Strzebielino 30-39 177
Janczarska Marzena Gdańsk 30-39 151
Janczarski Maks Gdańsk 30-39 152
Jerzyna Jacek Gdańsk 30-39 203
Jóźwiak Krzysztof Gdynia 18-29 170
Kaczmarek Marek Gdańsk 30-39 215
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 30-39 216
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 205
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 230
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 243
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 217
Lademann Tomasz Gdańsk 40-49 213
Leszczyński Adam Gdynia 18-29 210
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 235
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 185
Łukasik Artur Gdynia 50-59 161
Łysek Katarzyna Gdańsk 30-39 200
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 182
Łysiak Norbert Niemcz 40-49 183
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 174
Mazur Michał Gdańsk 30-39 244
Miszkiel Ola Gdańsk 30-39 157
Niżnik Mariusz Elbląg 18-29 190
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 158
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 186
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 169
Ostaniewicz Tomasz Elbląg 30-39 245
Pacek Marcin Gdynia 30-39 156
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-49 159
Prokopczuk Paweł Gdańsk 30-39 164
Pruszyńska Marlena Czarlin 40-49 225
Radczuk Marcin Tuchom 30-39 198
Rakszawski Wojciech Jankowice 18-29 160
Rochna Tomasz Gdańsk 30-39 180
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 176
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 175
Rutkowski Tomasz Gdańsk 18-29 195
Sawicka Iwona Gdańsk 30-39 155
Siemienas Andrzej Młynary 18-29 207
Skiba Paweł Juszkowo 18-29 221
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 204
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 171
Szabowski Bartłomiej Gdańsk 40-49 241
Szczepkowski Piotr Pasłęk 30-39 193
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 196
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 172
Ślepski Paweł Sopot 40-49 223
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-… 214
Tracz Igor Ełganowo 30-39 229
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 249
Tyszecki Krzysztof Pasłęk 40-49 192
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 240
Tyszkiewicz Łukasz Gdańsk 30-39 239
Walenkiewicz Ryszard Gdańsk 40-49 162
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 30-39 154
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 153
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 218
Will Tomasz Gdynia 40-49 188
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 184
Wiśniewski Dariusz Gdynia 40-49 179
Wojnowska Katarzyna Dolna Grupa - Dragacz 30-39 222
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 242
Wulczyński Zbigniew Gdańsk 40-49 238
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 237
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 248
Wyrzykowska Katarzyna Olsztyn 40-49 199
Wyrzykowski Sławek Stegna 18-29 202
Wyszyński Marek Elbląg 50-59 166
Zachara Stefan Sopot 30-39 191
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 208
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 197
Zwiewka Marek Sztutowo 30-39 178
Żuk Łukasz Młynary 30-39 201
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon