Castle Triathlon Malbork 2014 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - Ironman 3,8-180-42,2

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamik Wiktor Gdańsk 40-44 39
Bargiel Przemysław Gdańsk 18-24 54
Behmke Bartłomiej Gdynia 35-39 29
Bonicki Krzysztof Warszawa 30-34 52
Boniecki Paweł Pruszkow 40-44 7
Borowiak Mariusz Jary 35-39 37
Buczkowski Wojciech Piersko 40-44 19
Chorąziak Witold Łódź 45-49 137
Chrostowski Piotr Rumia 30-34 174
Cichocki Damian Wrocław 25-29 84
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 38
Cylwik Aleksy Starogard Gd/Rokocin 40-44 4
Czaja Jakub Gdańsk 30-34 1
Czaja Krzysztof Sopot 40-44 164
Czajkowski Maciej Namysłów 35-39 151
Czarnecki Tomasz Warszawa 35-39 140
Czepukojć Tadeusz Gdańsk 45-49 154
Czeremcha Marcin Bialystok 35-39 81
Czerwiak Robert Starogard Gdański 40-44 65
Czyż Adam Władysławowo 35-39 50
Czyż Gabriela Władysławowo 35-39 49
Dąbski Michał Warszawa 35-39 172
Dębicki Wojtek Namysłów 35-39 147
Dobkowski Kamil Gdańsk 30-34 51
Dudek Bartłomiej Warszawa 30-34 120
Emert Piotr Gdynia 40-44 40
Filipek Grzegorz Józefosław 35-39 53
Filuś Stanisław Mysłowice 45-49 5
Gabriel Łukasz Starogard Gdański 30-34 142
Gabrysiak Grzegorz Ruda Śląska 40-44 24
Garczarczyk Tomasz Zabrze 35-39 133
Gawlik Janusz Gdańsk 50-54 128
Gizicki Marek Warszawa 35-39 123
Glajc Daniel Cieszyn 40-44 30
Glebow Krzysztof Gdańsk 40-44 122
Goławski Bartosz Warszawa 18-24 45
Górecki Przemysław Gdynia 35-39 20
Górski Marian Ruda Sląska 55-59 68
Górski Piotr Warszawa 30-34 166
Górski Tomasz Ostrołęka 30-34 44
Grachev Victoria Szczecin 30-34 117
Guziałek Jacek Puszczykowo 35-39 64
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 3
Hoszman Wojciech Jędrzychów 40-44 125
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 105
Isalski Przemek Poznań 30-34 48
Jabłoński Jarosław Zieleń 40-44 101
Janicki Grzegorz Frombork 35-39 46
Jankowski Jakub Łódź 18-24 83
Janusz Łukasz Ilawa 25-29 177
Jaroszewski Łukasz Piastów 25-29 99
Jaskot Piotr Gościszewo 45-49 63
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 67
Kaftański Lech Łebień 55-59 107
Kalinowski Paweł Łomianki 30-34 130
Kanigowski Grzegorz Gdańsk 30-34 116
Karaś Robert Elbląg 25-29 2
Kaszuba Łukasz Szczecin 35-39 28
Kazmierczak Piotr Warszawa 40-44 121
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 88
Kędziora Dariusz Warszawa 30-34 18
Kieda Wojciech Białystok 35-39 144
Klamann Kamil Gdańsk 25-29 92
Klimas Marek Barczewo 50-54 71
Kłos Kacper Poznań 30-34 62
Knopkiewicz Wacław Poznań 35-39 150
Knut Seweryn Starogard Gdański 35-39 173
Kokosza Radosław Warszawa 35-39 167
Kołodziej Kuba Poznań 30-34 43
Konieczny Filip Milanówek 18-24 82
Korcz Sylwia Świnoujście 30-34 11
Korczak Janusz Żywiec 50-54 15
Korpak Piotr Warszawa 25-29 95
Kostka Andrzej Polkowice 45-49 118
Kotwicki Mateusz Oława 18-24 127
Kozłowski Daniel Kwidzyn 35-39 91
Krajewski Tomasz Kołuda Wielka 25-29 14
Krakowiak Paweł Otwock 25-29 163
Kral Ryszard Szczecin 25-29 27
KRAWIEC ASIA POZNAŃ 18-24 98
Kucharski Marek Kraków 45-49 76
Kulka Ireneusz Gdynia 40-44 126
Kurnyta Robert Gdynia 35-39 16
Kusiak Paweł Poznań 40-44 160
Kusiński Tomek Gdynia 30-34 69
Kwiecień Arek Kraków 35-39 73
Leja Piotr Zakopane 40-44 111
Lewandowski Damian Płock 35-39 108
Lipowski Marcin Warszawa 30-34 87
Lisieński Michał Siemianowice Śląskie 25-29 72
Łachut Wojciech Szklarska Poręba 35-39 145
Łakomy Adam Gliwice 40-44 109
Łojszczyk Tomek Warszawa 40-44 89
Łotysz Marek Koszalin 50-54 9
Majewski Karol Warszawa 35-39 156
Makowski Marek Pruszków 30-34 153
Margas Konrad Milejowice 18-24 23
Markowski Marek Lubin 35-39 129
Masiuk Jakub Pabianice 30-34 8
Mazurkiewicz Wojciech Kraków 25-29 77
Mierzwiak Bartosz Warszawa 35-39 31
Mieszkowski Radosław Piastów 40-44 161
Misiorski Kamil Ostrołęka 30-34 59
Młodzikowski Rafał Gniezno 35-39 42
Muszynski Marek Katowice 40-44 17
Muza Marcin Banino 25-29 106
Nawrot Jacek Warszawa 50-54 132
Neumann Piotr Warszawa 25-29 61
Niedziółka Tomasz Siedlce 35-39 148
Nowak Adam Wojciech Warszawa 25-29 33
Nowak Piotr Mysłowice 40-44 41
Okuniewski Marcin Gdańsk 30-34 114
Omszański Marek Warszawa 30-34 36
Orzech Wojciech Gdańsk 40-44 103
Ostapski Kamil Wrocław 30-34 115
Ott Paweł Lipno 40-44 139
Paluch Daniel Drawsko Pomorskie 35-39 149
Paluch Marek Giżycko 35-39 138
Pławiak Wojciech Warszawa 25-29 66
Płoszaj Jakub Biłgoraj 18-24 175
Płowaś Marta Słupsk 35-39 110
Podgórski Witold Gdańsk 40-44 57
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 74
Poreda Dariusz Lomza 30-34 179
Puch Tomasz Osie 35-39 34
Rafalak Grzegorz Gdynia 30-34 47
Rakowski Maciej Malbork 35-39 58
Rakowski Tomasz Gdańsk 40-44 94
Reszke Sławomir Józefasław 50-54 60
Rosiński Artur Ruda Śląska 18-24 113
Rosiński Jakub Warszawa 18-24 169
Rozlazły Marcin Malbork 30-34 124
Ruciński Rafał Warszawa 35-39 35
Rutka Radoslaw Kwidzyn 35-39 85
Rybus Agata Lipsko 25-29 178
Sachanbinski Aleksander Ozimek 45-49 80
Sielecki Grzegorz Opatów 35-39 131
Siemiński Radosław Kraków 30-34 79
Smolarek Bartosz Poznań 30-34 22
Sobczyk Sergiusz Izabelin 18-24 168
Sobiechowski Andrzej Brodnica 50-54 78
Sobolewski Jakub Warszawa 35-39 170
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 50-54 70
Stadniczenko Stanisław Warszawa 30-34 157
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 158
Szafrański Arkadiusz Pomiechówek 30-34 136
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 12
Szewczyk Marek Trzebnica 30-34 134
Szor Karol READING 40-44 6
Szpunar Maciej Gdynia 40-44 90
Szymczak Roman Tarnobrzeg 40-44 112
Szymczak Wojciech Syców 40-44 155
Świetlik Łukasz Warszawa 25-29 143
Tarnowski Tomasz Sopot 45-49 25
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 75
Tomaszewski Maciej Gdynia 25-29 10
Topolski Piotr Gdańsk 35-39 165
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 119
Wakuła Tomasz Siedlce 45-49 146
Walencik Grzegorz Elbląg 30-34 104
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 35-39 100
Wężowski Karol Kraków 25-29 152
Wiącek Karol Swarzędz 30-34 102
Wicik Zbigniew Kwidzyn 35-39 97
Wieczorek Piotr Warszawa 35-39 32
Więckowski Grzegorz Warszawa 40-44 21
Witkiewicz Maciej Lublin 40-44 93
Wnuk Tomek Warszawa 30-34 159
Woźniak Mikołaj Warszawa 30-34 171
Wroblewski Adrian Gdańsk 30-34 26
Wróblewski Tomasz Mosina 30-34 56
Zgierun Paweł Warszawa 18-24 96
Zieliński Kamil Warszawa 25-29 176
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 162
Żaba Marek Sosnowiec 30-34 13
Żuber Tadeusz legnica 30-34 86
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon