Castle Triathlon Malbork 2014 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman - wyniki

2014-09-07 06:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 145 Łachut Wojciech Bike Academy Team M35 1 1 01:01:45 (9)00:04:00 (17)04:59:19 (2)00:01:42 (3)03:24:16 (2) 09:31:02
2 163 Krakowiak Paweł Kuźnia Triathlonu M25 1 2 01:08:42 (19)00:03:29 (7)05:11:01 (4)00:02:08 (5)03:15:42 (1) 09:41:02 00:10:00
3 87 Lipowski Marcin Triathlon Series Team / bizuteriasportowa.pl M30 1 3 01:07:22 (12)00:03:11 (6)05:06:43 (3)00:01:52 (4)03:39:53 (7) 09:59:01 00:27:59
4 129 Markowski Marek Ulitmate Petarda Squad M35 2 4 01:01:37 (8)00:04:24 (21)05:15:32 (9)00:02:57 (22)03:48:02 (16) 10:12:32 00:41:30
5 102 Wiącek Karol Volkswagen Poznań M30 2 5 01:08:48 (20)00:05:01 (39)05:12:05 (5)00:02:50 (17)03:45:09 (13) 10:13:53 00:42:51
6 170 Sobolewski Jakub Luft Tri Team M35 3 6 01:17:53 (58)00:06:00 (62)05:13:28 (6)00:02:12 (8)03:39:11 (5) 10:18:44 00:47:42
7 18 Kędziora Dariusz Luft Tri Team M30 3 7 01:08:15 (17)00:04:45 (28)05:23:44 (17)00:03:13 (26)03:40:38 (9) 10:20:35 00:49:33
8 72 Lisieński Michał www.m-lisienski.all.pl M25 2 8 00:55:07 (2)00:06:41 (78)05:31:35 (24)00:03:08 (25)03:48:04 (17) 10:24:35 00:53:33
9 64 Guziałek Jacek M35 4 9 01:09:46 (22)00:03:44 (10)05:16:50 (10)00:02:12 (7)03:53:07 (20) 10:25:39 00:54:37
10 75 Tomaszewicz Damian CompleXsports PRO TEAM M18 1 10 00:59:34 (4)00:02:49 (3)05:22:05 (14)00:04:25 (60)03:57:03 (25) 10:25:56 00:54:54
11 171 Woźniak Mikołaj AirBike Triathlon Team M30 4 11 01:12:22 (30)00:03:34 (8)05:38:01 (32)00:02:31 (13)03:30:27 (3) 10:26:55 00:55:53
12 118 Kostka Andrzej M45 1 12 01:22:13 (79)00:05:31 (54)05:14:23 (7)00:03:49 (45)03:42:16 (10) 10:28:12 00:57:10
13 157 Stadniczenko Stanisław TRICLUB TRISKLEP M30 5 13 01:12:45 (33)00:02:51 (4)05:14:48 (8)00:02:43 (15)03:59:32 (28) 10:32:39 01:01:37
14 91 Kozłowski Daniel KTS IRONMAN M35 5 14 01:11:12 (28)00:03:52 (15)05:20:26 (13)00:02:08 (6)03:55:39 (23) 10:33:17 01:02:15
15 162 Zwoliński Radosław FiveTri M40 1 15 01:15:17 (43)00:04:32 (23)05:17:33 (11)00:02:21 (11)03:57:48 (26) 10:37:31 01:06:29
16 101 Jabłoński Jarosław UKS TRS SUSZ M40 2 16 01:21:30 (75)00:04:46 (29)05:28:46 (21)00:03:02 (24)03:40:10 (8) 10:38:14 01:07:12
17 149 Paluch Daniel Banani Team M35 6 17 01:13:07 (34)00:07:50 (97)05:27:51 (18)00:06:21 (96)03:46:06 (14) 10:41:15 01:10:13
18 35 Ruciński Rafał Biegam Bo Krzyczy M35 7 18 01:15:42 (48)00:05:18 (46)05:35:45 (30)00:02:38 (14)03:44:47 (12) 10:44:10 01:13:08
19 106 Muza Marcin CompleXsports Triathlon Team M25 3 19 01:08:01 (14)00:04:54 (36)05:56:12 (58)00:02:57 (21)03:36:30 (4) 10:48:34 01:17:32
20 130 Kalinowski Paweł SK BANK M30 6 20 01:01:26 (7)00:05:06 (42)05:28:24 (19)00:05:04 (76)04:09:57 (34) 10:49:57 01:18:55
21 30 Glajc Daniel LABOSPORT Team M40 3 21 01:01:17 (6)00:04:36 (24)05:29:52 (22)00:03:41 (39)04:11:42 (36) 10:51:08 01:20:06
22 168 Sobczyk Sergiusz M18 2 22 01:12:39 (31)00:05:27 (53)05:35:39 (29)00:04:25 (58)03:53:47 (21) 10:51:57 01:20:55
23 36 Omszański Marek M30 7 23 01:13:08 (35)00:03:51 (13)05:20:18 (12)00:02:14 (9)04:13:11 (38) 10:52:42 01:21:40
24 73 Kwiecień Arek TERENOWO.PL M35 8 24 01:19:34 (67)00:04:11 (18)05:22:24 (15)00:03:54 (50)04:04:16 (30) 10:54:19 01:23:17
25 90 Szpunar Maciej CompleXsports Triathlon Team GdyńskieMorsy M40 4 25 01:21:21 (73)00:06:35 (73)05:39:29 (34)00:04:29 (61)03:44:21 (11) 10:56:15 01:25:13
26 122 Glebow Krzysztof Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki M40 5 26 01:16:52 (52)00:05:23 (52)05:47:21 (41)00:03:17 (32)03:46:09 (15) 10:59:02 01:28:00
27 100 Werochowski Wlodzimierz industria biega M35 9 27 01:23:40 (85)00:04:51 (34)05:50:06 (45)00:04:41 (68)03:53:56 (22) 11:17:14 01:46:12
28 97 Wicik Zbigniew KTS IRONMAN M35 10 28 01:08:13 (16)00:04:43 (26)05:22:35 (16)00:03:48 (43)04:42:06 (69) 11:21:25 01:50:23
29 67 Jesion Ireneusz M45 2 29 01:15:26 (44)00:06:54 (84)05:33:23 (26)00:03:31 (37)04:26:53 (49) 11:26:07 01:55:05
30 161 Mieszkowski Radosław IM2010 Piastów M40 6 30 01:16:37 (51)00:03:49 (12)05:34:32 (28)00:03:13 (27)04:29:23 (55) 11:27:34 01:56:32
31 108 Lewandowski Damian PTT Delta M35 11 31 01:11:02 (26)00:07:42 (94)05:52:16 (50)00:04:31 (62)04:12:49 (37) 11:28:20 01:57:18
32 32 Wieczorek Piotr BNT M35 12 32 01:22:16 (80)00:05:54 (60)06:00:14 (66)00:03:18 (33)03:56:59 (24) 11:28:41 01:57:39
33 147 Dębicki Wojtek M35 13 33 01:17:00 (53)00:10:34 (112)05:43:43 (36)00:07:03 (101)04:14:38 (39) 11:32:58 02:01:56
34 138 Paluch Marek BBL Giżycko M35 14 34 01:30:07 (104)00:11:21 (120)05:39:14 (33)00:05:05 (77)04:07:37 (32) 11:33:24 02:02:22
35 146 Wakuła Tomasz Yulo Run Team Siedlce M45 3 35 01:50:14 (128)00:07:00 (88)05:36:11 (31)00:03:25 (35)03:59:53 (29) 11:36:43 02:05:41
36 114 Okuniewski Marcin www.pomagamynatalii.pl M30 8 36 01:23:51 (86)00:04:54 (35)05:33:46 (27)00:03:51 (48)04:30:31 (57) 11:36:53 02:05:51
37 95 Korpak Piotr MOTIVATO.PL M25 4 37 01:10:55 (25)00:04:47 (30)05:54:44 (57)00:03:02 (23)04:27:59 (51) 11:41:27 02:10:25
38 19 Buczkowski Wojciech M40 7 38 01:14:28 (37)00:05:03 (40)05:53:52 (53)00:07:11 (103)04:22:02 (42) 11:42:36 02:11:34
39 53 Filipek Grzegorz Waniewski Coaching M35 15 40 01:15:15 (42)00:06:13 (66)05:45:02 (38)00:07:17 (105)04:32:22 (60) 11:46:09 02:15:07
40 52 Bonicki Krzysztof Waniewski Coaching M30 9 39 01:15:13 (41)00:06:15 (68)05:45:03 (39)00:07:16 (104)04:32:22 (59) 11:46:09 02:15:07
41 57 Podgórski Witold powerOn3city M40 8 41 01:19:22 (65)00:07:27 (93)05:52:52 (51)00:04:50 (70)04:23:01 (44) 11:47:32 02:16:30
42 156 Majewski Karol Trinergy M35 16 42 01:21:13 (72)00:08:53 (103)05:52:10 (49)00:07:05 (102)04:18:12 (41) 11:47:33 02:16:31
43 166 Górski Piotr M30 10 43 01:11:29 (29)00:06:05 (63)05:56:32 (60)00:05:27 (84)04:28:03 (53) 11:47:36 02:16:34
44 121 Kazmierczak Piotr LABOSPORT Team M40 9 44 01:23:54 (87)00:06:31 (71)05:47:29 (42)00:05:21 (81)04:26:06 (48) 11:49:21 02:18:19
45 16 Kurnyta Robert CompleXsports Triathlon Team KWT M35 17 45 01:24:23 (90)00:05:03 (41)05:54:08 (55)00:05:00 (73)04:22:13 (43) 11:50:47 02:19:45
46 65 Czerwiak Robert Grupa Kolarska STG M40 10 46 01:17:54 (59)00:06:56 (86)05:56:25 (59)00:06:29 (97)04:24:58 (46) 11:52:42 02:21:40
47 39 Adamik Wiktor M40 11 47 01:20:20 (69)00:05:14 (44)05:48:26 (44)00:02:56 (19)04:36:01 (63) 11:52:57 02:21:55
48 109 Łakomy Adam M40 12 48 01:10:37 (23)00:05:08 (43)05:50:14 (47)00:03:37 (38)04:46:45 (76) 11:56:21 02:25:19
49 177 Janusz Łukasz INTERSPORT ASICS ZOOT M25 5 49 01:20:59 (71)00:02:43 (2)05:44:12 (37)00:02:57 (20)04:50:01 (82) 12:00:52 02:29:50
50 4 Cylwik Aleksy M40 13 50 01:34:31 (115)00:04:13 (19)06:07:14 (78)00:04:57 (72)04:10:52 (35) 12:01:47 02:30:45
51 88 Kaźmierczak Marcin FiveTri M40 14 51 01:15:28 (45)00:04:45 (27)05:45:26 (40)00:04:31 (63)04:53:06 (85) 12:03:16 02:32:14
52 7 Boniecki Paweł M40 15 52 01:18:42 (60)00:04:55 (38)05:30:29 (23)00:03:46 (42)05:07:16 (100) 12:05:08 02:34:06
53 13 Żaba Marek Magneti Marelli M30 11 53 01:42:25 (121)00:06:52 (83)06:02:01 (68)00:05:53 (93)04:08:01 (33) 12:05:12 02:34:10
54 5 Filuś Stanisław KRS Triathlon DG M45 4 54 01:12:41 (32)00:05:23 (51)05:59:02 (65)00:03:20 (34)04:45:19 (75) 12:05:45 02:34:43
55 103 Orzech Wojciech M40 16 55 01:23:09 (84)00:04:55 (37)06:03:34 (74)00:05:11 (79)04:30:19 (56) 12:07:08 02:36:06
56 41 Nowak Piotr KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza M40 17 56 01:15:11 (40)00:05:20 (49)05:58:04 (63)00:03:17 (31)04:46:51 (77) 12:08:43 02:37:41
57 173 Knut Seweryn TEAM KNUT M35 18 57 01:41:47 (120)00:10:36 (113)05:48:20 (43)00:03:49 (46)04:24:52 (45) 12:09:24 02:38:22
58 115 Ostapski Kamil Vege Runners BMH TECHNOLOGY M30 12 58 01:21:26 (74)00:11:10 (117)06:36:37 (113)00:10:03 (118)03:50:28 (18) 12:09:44 02:38:42
59 154 Czepukojć Tadeusz M45 5 59 01:08:11 (15)00:05:43 (58)05:53:55 (54)00:04:35 (66)04:58:59 (90) 12:11:23 02:40:21
60 126 Kulka Ireneusz CompleXsports Triathlon Team M40 18 60 01:21:49 (76)00:04:51 (32)05:51:58 (48)00:05:49 (91)04:47:14 (79) 12:11:41 02:40:39
61 24 Gabrysiak Grzegorz M40 19 61 01:20:35 (70)00:07:13 (92)06:05:01 (76)00:04:25 (59)04:34:49 (62) 12:12:03 02:41:01
62 26 Wroblewski Adrian Triathlon Trojmiasto M30 13 62 01:19:28 (66)00:05:41 (57)06:03:10 (72)00:04:33 (65)04:39:17 (66) 12:12:09 02:41:07
63 85 Rutka Radoslaw M35 19 63 01:08:22 (18)00:06:40 (76)06:07:57 (79)00:06:53 (99)04:43:06 (70) 12:12:58 02:41:56
64 151 Czajkowski Maciej Dworek Różany-Hotel & Restauran Dworek Różany-Hotel & Restaurant M35 20 64 01:45:07 (123)00:13:36 (129)06:18:16 (93)00:04:36 (67)03:51:30 (19) 12:13:05 02:42:03
65 43 Kołodziej Kuba Francuski Łącznik M30 14 65 01:43:00 (122)00:06:13 (67)06:22:20 (101)00:05:01 (74)03:59:30 (27) 12:16:04 02:45:02
66 22 Smolarek Bartosz M30 15 66 01:17:02 (54)00:07:01 (89)06:20:12 (95)00:05:35 (86)04:28:01 (52) 12:17:51 02:46:49
67 153 Makowski Marek M30 16 67 01:16:20 (50)00:06:46 (80)05:54:34 (56)00:05:33 (85)04:55:36 (86) 12:18:49 02:47:47
68 175 Płoszaj Jakub YMCA Kraków M18 3 68 01:10:51 (24)00:10:12 (108)07:08:30 (126)00:10:45 (120)03:39:17 (6) 12:19:35 02:48:33
69 44 Górski Tomasz Złodzieje Zapalniczek M30 17 69 01:16:02 (49)00:05:19 (47)05:53:39 (52)00:03:50 (47)05:00:47 (92) 12:19:37 02:48:35
70 125 Hoszman Wojciech Triathlon Nysa M40 20 70 01:14:31 (38)00:06:21 (69)06:14:15 (86)00:07:01 (100)04:41:04 (67) 12:23:12 02:52:10
71 25 Tarnowski Tomasz KaT M45 6 71 01:24:01 (89)00:09:26 (106)06:02:38 (69)00:05:47 (90)04:41:28 (68) 12:23:20 02:52:18
72 80 Sachanbinski Aleksander AT Team M45 7 72 01:33:37 (111)00:06:09 (64)05:57:02 (61)00:04:54 (71)04:44:36 (73) 12:26:18 02:55:16
73 176 Zieliński Kamil AWF Biała Podlaska / Tarnobrzeg Apple Marines M25 6 73 01:01:13 (5)00:06:36 (75)06:30:10 (106)00:05:53 (92)04:43:06 (71) 12:26:58 02:55:56
74 15 Korczak Janusz KT Żywiec M50 1 74 01:25:06 (94)00:06:51 (82)06:05:02 (77)00:06:03 (95)04:44:56 (74) 12:27:58 02:56:56
75 104 Walencik Grzegorz M30 18 75 01:22:53 (83)00:05:20 (48)06:26:29 (103)00:03:16 (29)04:32:55 (61) 12:30:53 02:59:51
76 78 Sobiechowski Andrzej M50 2 76 01:29:34 (102)00:08:03 (99)06:22:37 (102)00:03:48 (44)04:28:33 (54) 12:32:35 03:01:33
77 123 Gizicki Marek M35 21 77 01:03:41 (11)00:10:15 (110)06:22:07 (98)00:10:18 (119)04:47:06 (78) 12:33:27 03:02:25
78 69 Kusiński Tomek M30 19 78 01:17:14 (56)00:06:46 (79)06:08:26 (80)00:05:17 (80)04:55:54 (88) 12:33:37 03:02:35
79 158 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 22 79 01:29:13 (100)00:06:59 (87)06:08:49 (81)00:11:07 (121)04:38:19 (65) 12:34:27 03:03:25
80 113 Rosiński Artur M18 4 80 01:22:07 (77)00:08:44 (102)06:32:23 (107)00:04:08 (54)04:27:55 (50) 12:35:17 03:04:15
81 132 Nawrot Jacek LABOSPORT Team M50 3 81 01:19:18 (64)00:07:46 (96)05:41:59 (35)00:04:33 (64)05:22:27 (108) 12:36:03 03:05:01
82 179 Poreda Dariusz niezrzeszony M30 20 82 01:23:56 (88)00:04:51 (33)05:58:46 (64)00:03:16 (30)05:05:24 (95) 12:36:13 03:05:11
83 144 Kieda Wojciech TRENERFIT.PL M35 24 84 01:11:05 (27)00:06:26 (70)05:50:13 (46)00:07:24 (106)05:22:49 (109) 12:37:57 03:06:55
84 81 Czeremcha Marcin M35 23 83 01:24:33 (92)00:07:02 (90)06:10:22 (82)00:05:45 (89)04:50:15 (83) 12:37:57 03:06:55
85 68 Górski Marian KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska M55 1 85 01:34:17 (112)00:11:26 (123)06:29:17 (105)00:05:45 (88)04:17:13 (40) 12:37:58 03:06:56
86 51 Dobkowski Kamil SPORTEVO www.sport-evo.pl M30 21 86 01:25:25 (96)00:10:14 (109)06:14:44 (87)00:04:50 (69)04:44:12 (72) 12:39:25 03:08:23
87 150 Knopkiewicz Wacław M35 25 87 01:17:12 (55)00:11:26 (122)06:59:08 (124)00:06:30 (98)04:06:33 (31) 12:40:49 03:09:47
88 37 Borowiak Mariusz M35 26 88 01:27:14 (98)00:09:23 (105)06:03:14 (73)00:04:15 (57)04:56:59 (89) 12:41:05 03:10:03
89 131 Sielecki Grzegorz M35 27 89 01:49:47 (126)00:10:21 (111)06:13:03 (84)00:03:52 (49)04:25:11 (47) 12:42:14 03:11:12
90 8 Masiuk Jakub AT Team Walraven M30 22 90 01:22:09 (78)00:05:58 (61)06:02:42 (70)00:03:15 (28)05:08:26 (101) 12:42:30 03:11:28
91 165 Topolski Piotr M35 28 91 01:51:04 (129)00:11:09 (116)06:02:56 (71)00:07:53 (110)04:30:34 (58) 12:43:36 03:12:34
92 46 Janicki Grzegorz M35 29 92 01:29:27 (101)00:12:43 (128)06:01:31 (67)00:13:27 (127)04:47:18 (80) 12:44:26 03:13:24
93 61 Neumann Piotr TRICLUB M25 7 93 01:17:43 (57)00:03:51 (14)06:13:17 (85)00:02:18 (10)05:08:46 (102) 12:45:55 03:14:53
94 20 Górecki Przemysław biegamyrazem.pl M35 30 94 01:15:36 (47)00:06:55 (85)06:16:28 (89)00:02:29 (12)05:06:23 (98) 12:47:51 03:16:49
95 11 Korcz Sylwia K30 1 1 01:20:09 (68)00:05:21 (50)06:18:18 (94)00:03:28 (36)05:02:03 (94) 12:49:19 03:18:17
96 40 Emert Piotr biegamyrazem.pl M40 21 95 01:18:51 (61)00:06:32 (72)06:16:37 (90)00:05:25 (83)05:06:31 (99) 12:53:56 03:22:54
97 111 Leja Piotr squash 4-win M40 22 96 01:34:28 (114)00:11:52 (125)06:22:10 (99)00:11:55 (124)04:52:24 (84) 13:12:49 03:41:47
98 127 Kotwicki Mateusz M18 5 97 01:52:54 (132)00:06:36 (74)06:11:25 (83)00:08:22 (113)04:55:52 (87) 13:15:09 03:44:07
99 136 Szafrański Arkadiusz ENEOS Team M30 23 98 01:29:44 (103)00:13:53 (130)06:22:16 (100)00:33:35 (129)04:37:00 (64) 13:16:28 03:45:26
100 79 Siemiński Radosław M30 24 99 01:28:51 (99)00:04:28 (22)06:36:16 (112)00:04:14 (56)05:06:23 (97) 13:20:12 03:49:10
101 172 Dąbski Michał M35 31 100 01:22:18 (81)00:10:49 (115)06:51:35 (120)00:07:44 (109)04:48:24 (81) 13:20:50 03:49:48
102 120 Dudek Bartłomiej 12tri.pl M30 25 101 01:24:23 (91)00:08:39 (101)06:34:35 (109)00:12:03 (126)05:01:53 (93) 13:21:33 03:50:31
103 60 Reszke Sławomir Muchomorek Sport M50 4 102 01:25:17 (95)00:08:03 (100)06:17:09 (91)00:04:11 (55)05:28:47 (110) 13:23:27 03:52:25
104 47 Rafalak Grzegorz SAMSUNG M30 26 103 01:26:00 (97)00:07:04 (91)06:38:49 (115)00:05:02 (75)05:10:25 (103) 13:27:20 03:56:18
105 83 Jankowski Jakub M18 6 104 01:18:59 (63)00:04:42 (25)05:57:38 (62)00:02:53 (18)06:06:52 (119) 13:31:04 04:00:02
106 116 Kanigowski Grzegorz M30 27 105 01:34:36 (116)00:11:14 (119)06:34:28 (108)00:11:26 (122)04:59:40 (91) 13:31:24 04:00:22
107 119 Urbańczyk Marcin Tri Dream Team M30 28 106 01:31:22 (107)00:11:23 (121)06:34:36 (110)00:05:53 (94)05:11:49 (104) 13:35:03 04:04:01
108 42 Młodzikowski Rafał Słynni Kenijczycy M35 32 107 01:33:22 (109)00:12:14 (127)06:17:55 (92)00:11:58 (125)05:22:19 (107) 13:37:48 04:06:46
109 28 Kaszuba Łukasz M35 33 108 01:34:23 (113)00:07:53 (98)06:35:27 (111)00:07:35 (108)05:18:18 (106) 13:43:36 04:12:34
110 178 Rybus Agata K25 1 2 01:24:50 (93)00:05:17 (45)07:00:44 (125)00:09:03 (116)05:05:49 (96) 13:45:43 04:14:41
111 140 Czarnecki Tomasz M35 34 109 01:37:36 (117)00:11:13 (118)06:38:52 (116)00:08:46 (114)05:12:46 (105) 13:49:13 04:18:11
112 10 Tomaszewski Maciej Reprezentuję Siebie M25 8 110 01:53:02 (133)00:07:43 (95)06:20:37 (96)00:03:46 (41)05:29:15 (111) 13:54:23 04:23:21
113 48 Isalski Przemek Warta Poznań M30 29 111 00:53:11 (1)00:04:48 (31)06:04:21 (75)00:04:02 (51)06:48:19 (123) 13:54:41 04:23:39
114 71 Klimas Marek M50 5 112 01:33:34 (110)00:14:57 (134)06:27:43 (104)00:00:00 (1)05:38:27 (114) 13:54:41 04:23:39
115 70 Sondej Wiesław IM 2010 M50 6 113 01:31:16 (106)00:05:46 (59)06:54:12 (122)00:04:08 (53)05:32:14 (112) 14:07:36 04:36:34
116 56 Wróblewski Tomasz Trenertriathlonu.pl M30 30 114 01:50:02 (127)00:12:06 (126)06:41:21 (117)00:05:41 (87)05:32:51 (113) 14:22:01 04:50:59
117 164 Czaja Krzysztof Biegam Bo Lubie M40 23 115 01:37:55 (118)00:11:46 (124)06:47:05 (118)00:14:44 (128)05:39:01 (115) 14:30:31 04:59:29
118 27 Kral Ryszard M25 9 116 01:51:39 (131)00:06:41 (77)06:53:37 (121)00:09:29 (117)05:43:36 (116) 14:45:02 05:14:00
119 33 Nowak Adam Wojciech M25 10 117 01:53:27 (134)00:10:40 (114)06:58:39 (123)00:05:08 (78)05:44:40 (117) 14:52:34 05:21:32
120 66 Pławiak Wojciech LABOSPORT Team AT Team M25 11 118 01:38:14 (119)00:09:04 (104)07:20:41 (130)00:07:30 (107)05:53:24 (118) 15:08:53 05:37:51
121 86 Żuber Tadeusz legnica triathlonclub M30 31 119 01:22:35 (82)00:14:01 (132)07:11:52 (129)00:08:55 (115)06:12:31 (120) 15:09:54 05:38:52
122 63 Jaskot Piotr M45 8 120 01:31:55 (108)00:14:35 (133)06:48:09 (119)00:11:49 (123)06:34:25 (122) 15:20:53 05:49:51
123 107 Kaftański Lech M55 2 121 01:45:37 (124)00:17:51 (135)07:08:30 (127)00:07:55 (111)06:21:56 (121) 15:41:49 06:10:47
124 74 Pomastowski Grzegorz niezrzeszony bez M60 01:48:46 (125)00:09:35 (107)04:38:11 (1) DNF
125 137 Chorąziak Witold IM 2010 M45 01:15:29 (46)00:03:41 (9)05:32:13 (25)00:02:48 (16) DNF
126 89 Łojszczyk Tomek tomsport.pl M40 01:18:58 (62)00:05:32 (55)05:28:43 (20)00:04:03 (52) DNF
127 45 Goławski Bartosz Leniwce.pl M18 01:14:46 (39)00:05:33 (56)06:16:06 (88)00:05:25 (82) DNF
128 128 Gawlik Janusz MSPiR M50 01:31:14 (105)00:06:12 (65)06:37:42 (114)00:03:45 (40) DNF
129 117 Grachev Victoria Dziaba Team Szczecin K30 01:56:05 (135)00:00:00 (1)06:21:07 (97)00:00:00 (2) DNF
130 143 Świetlik Łukasz fitn3ss trener osobisty M25 01:07:56 (13)00:06:50 (81)07:08:57 (128)00:07:57 (112) DNF
131 167 Kokosza Radosław WTT Warszawa M35 00:59:30 (3)00:03:49 (11) DNF
132 1 Czaja Jakub ALE M30 01:03:40 (10)00:03:03 (5) DNF
133 38 Cieszynski Jacek TRI ELANA M50 01:09:39 (21)00:03:55 (16) DNF
134 94 Rakowski Tomasz M40 01:13:25 (36)00:04:15 (20) DNF
135 174 Chrostowski Piotr CZK Puck M30 01:51:12 (130)00:13:59 (131) DNF
136 2 Karaś Robert LABOSPORT Team M25 DNS
137 3 Guzowska Iwona LABOSPORT Team K40 DNS
138 6 Szor Karol TVT M40 DNS
139 9 Łotysz Marek Triathlon TKKF Koszalin M50 DNS
140 12 Szeliga Wojciech M45 DNS
141 14 Krajewski Tomasz M25 DNS
142 17 Muszynski Marek kiakaha M40 DNS
143 21 Więckowski Grzegorz Klondaik Team M40 DNS
144 23 Margas Konrad PSP Radom M18 DNS
145 29 Behmke Bartłomiej M35 DNS
146 31 Mierzwiak Bartosz KKO Osie M35 DNS
147 34 Puch Tomasz KKO M35 DNS
148 49 Czyż Gabriela K35 DNS
149 50 Czyż Adam M35 DNS
150 54 Bargiel Przemysław M18 DNS
151 58 Rakowski Maciej M35 DNS
152 59 Misiorski Kamil Kuźnia Triathlonu M30 DNS
153 62 Kłos Kacper M30 DNS
154 76 Kucharski Marek Parasoft Team M45 DNS
155 77 Mazurkiewicz Wojciech M25 DNS
156 82 Konieczny Filip M18 DNS
157 84 Cichocki Damian M25 DNS
158 92 Klamann Kamil M25 DNS
159 93 Witkiewicz Maciej Maciej Witkiewicz M40 DNS
160 96 Zgierun Paweł M18 DNS
161 98 Krawiec Joanna CITYZEN_ Poznań K18 DNS
162 99 Jaroszewski Łukasz TRICLUB Spartanie dzieciom M25 DNS
163 105 Hoszowski Mariusz xTri.pl M40 DNS
164 110 Płowaś Marta LABOSPORT Team K35 DNS
165 112 Szymczak Roman GROW Triathlon M40 DNS
166 124 Rozlazły Marcin M30 DNS
167 133 Garczarczyk Tomasz M35 DNS
168 134 Szewczyk Marek 10 Wrocławski Pułk Dowodzenia M30 DNS
169 139 Ott Paweł M40 DNS
170 142 Gabriel Łukasz M30 DNS
171 148 Niedziółka Tomasz Yulo Run Team Siedlce M35 DNS
172 152 Wężowski Karol M25 DNS
173 155 Szymczak Wojciech M40 DNS
174 159 Wnuk Tomek grubasy M30 DNS
175 160 Kusiak Paweł M40 DNS
176 169 Rosiński Jakub M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon