Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Ajtel Jaroslaw (Ajtel Kuba,Grzegorz Samcik) Gdansk 40-44 472
Bem Michał (Cheba Krzysztof, Kryczało Maciej) Katowice 40-44 239
Bobowski Tadeusz (Bobowska Anna, Bobowska Barbara) Gdańsk 45-49 80
Czapiewski Marek (Sarach Lech, Czapiewski Wojciech) Swarożyn 40-44 355
Demski Paweł (Dudzińska Anna, Stachowiak Wojciech) Owidz 30-34 301
Fiegel Wojciech (Piliukh Marharyta, Powalisz Dariusz) Bydgoszcz 40-44 16
Górzyński Tomasz (Łukasz Jarmoszewicz, Karol Lewandowski) Toruń 40-44 171
Gralik Artur (Hajducki Jarosław, Otłowski Grzegorz) Elbląg 30-34 463
Groszewski Radosław (Puch Robert, Florek Marcin) Dywity 40-44 1191
Jasińska Olga (Ciszek Barbara, Ciesielska Katarzyna) Grodzisk Mazowiecki 25-29 44
Józefowicz Dawid (Deis Piotr, Naumczyk Tomasz) Malbork 35-39 476
Kałębasiak Justyna (Jaskólska-Stypuła Anna, Walczak Agata) Łódź 30-34 252
Komossa Anna (Baranowska Kornelia, Rolbiecka Alicja) Gdańsk 40-44 342
Kus Andrzej (Nazar Bartosz, Ciecierski Wojciech) Łosiewice 40-44 155
Łachut Wojciech (Marta Helena Małek,Maja Bużycka) Szklarska Poręba 40-44 421
Łakomski Olek (Kropidłowski Maciej, Łada Bartłomiej) Warszawa 40-44 112
Mondrzejewski Rafał (Smoczyński Dawid, Orzechowska - Górska Karolina) Cierzpice 25-29 368
Ochmańska Ewa (Marcin Górecki, Ewa Lewandowska) Łódź 45-49 483
Pacan Tomasz (Pater-Czaja Anna, Pacan Krzysztof) Bytom 40-44 184
Połom Adam (Sas-Bojarski Krzysztof, Gering Mariusz) Gdańsk 30-34 177
Pomierny Tomasz (Wadecki Piotr, Kielin Grzegorz) Lubin 40-44 1195
Sławiak Natalia (Grzeszkowski Mateusz, Grzeszkowski Justyna) Słubice 25-29 120
Tyczyńska Anna (Matla-Fink Monika, Bąk Agnieszka) Ośno Lubuskie 35-39 150
Węgier Arkadiusz (Mikołaj Waliński,Kamil Drzewoszewski) Susz 40-44 497
Zawadzka Barbara (Zawadzki Wojciech, Zawadzki Rafał) Człuchów 55-59 213
Żydkiewicz-Dopka Magdalena (Pieszko Magda, Interewicz Dorota) Rumia 35-39 211

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczak Andrzej Koszalin 55-59 273
Adamczyk Dariusz Ciechanów 45-49 6
Adamczyk Małgorzata Oborniki 45-49 331
Adamek Małgorzata Gdańsk 30-34 317
Agier Mateusz Tuszyn 30-34 26
Ajtel Jaroslaw (Ajtel Kuba,Grzegorz Samcik) Gdansk 40-44 472
Andryszak Piotr Gdańsk 45-49 379
Andrzejewski Marcin Bydgoszcz 30-34 191
Annusewicz Stanisław Poznań 30-34 48
Antkowiak Bartosz Bydgoszcz 30-34 470
Antos Mateusz Tychy 35-39 340
Antoszewski Mateusz Bydgoszcz 25-29 477
Ataman Kamil Rzeszów 18-24 121
Augustyniak Piotr Bydgoszcz 40-44 319
Babciak Roman Nowy Staw 40-44 387
Bachman Marcin Warszawa 45-49 1194
Badyna-Graczyk Agnieszka Warszawa 35-39 204
Bajsarowicz Tomasz Jelcz-Laskowice 40-44 382
Baran Marcin Poznań 30-34 179
Barański Kacper Poznań 25-29 132
Barczyk Karol Wolbrom 18-24 420
Bardadyn Michał Warszawa 30-34 229
Bartusz Lukasz Tczew 35-39 115
Baszuro Magdalena Szczecin 30-34 130
Baumgart Michał Straszyn 35-39 454
Bednarek Patrycja Bydgoszcz 35-39 101
Bem Michał (Cheba Krzysztof, Kryczało Maciej) Katowice 40-44 239
Bentkowska Natalia Prądocin 25-29 450
Bereda Krzysztof Warszawa 45-49 271
Bethke Sławomir Bydgoszcz 30-34 49
Bilska Magda Gdańsk 35-39 52
Binkowski Cezary Ostromecko 45-49 448
Birecki Michał Opole 25-29 107
Biskupski Cezary Bydgoszcz 30-34 94
Biszczak Marcin Oława 30-34 316
Blawat Marcin Pruszcz Gdański 35-39 358
Blok Karol Chojnice 35-39 70
Bobowski Tadeusz (Bobowska Anna, Bobowska Barbara) Gdańsk 45-49 80
Bochenek Paweł Warszawa (Wawer) 35-39 399
Bohdanowicz Patrycja Bydgoszcz 35-39 322
Bojanowski Wojciech Warszawa 35-39 498
Boroń Paweł Zielona Gora 40-44 143
Borucki Rafał Chojnów 45-49 286
Brulińska Monika Płock 40-44 464
Bruzgielewicz Paweł Oświęcim 55-59 445
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 147
Brzeszkiewicz Damian Płońsk 25-29 350
Brzozowski Piotr Łapy 30-34 199
Budrewicz Milena Warszawa 30-34 489
Bugalski Wojciech Bydgoszcz 40-44 64
Ceran Patrycjusz Szczecin 40-44 484
Chrapkowski Marcel Włocławek 35-39 47
Chrobak Agata Warszawa 30-34 233
Chromiński Michał Warszawa 35-39 136
Cichowski Janusz Elbląg 30-34 278
Ciechanowski Szymon Gdańsk 40-44 493
Ciesielski Maciej Łódź 30-34 386
Cieszyński Wojciech Pniewo 40-44 113
Czajkowski Grzegorz Warszawa 35-39 372
Czapiewski Marek (Sarach Lech, Czapiewski Wojciech) Swarożyn 40-44 355
Czechowski Konrad Warszawa (Bemowo) 30-34 99
Czernik Artur Bieruń 30-34 164
Czuper Marek Skórzewo 40-44 436
Czynsz Aleksander Reda 60-64 405
Dajczer Rafał Warszawa 40-44 443
Dalecki Bartłomiej Rumia 40-44 200
Daniel Piotr Warszawa 35-39 38
Davidson Neil Olsztyn 35-39 4
Dąbrowski Jarosław Szczecin 50-54 314
Dąbrowski Marcin Radom 30-34 266
Dembski-Kornaga Mateusz Radom 30-34 1187
Demski Paweł (Dudzińska Anna, Stachowiak Wojciech) Owidz 30-34 301
Deska Paweł Gdańsk 40-44 25
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 37
De La Fuente Enrique Warszawa 40-44 279
Dietrich Krzysztof Gdynia 35-39 488
Dmowski Bartosz Warszawa 45-49 283
Domaranczyk Jacek Darlowo 50-54 118
Dombrovsky Maksim Brest 35-39 276
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 2
Drzewiński Paweł Wrocław 35-39 237
Dudkiewicz Jacek Warszawa 30-34 119
Duplicki Kamil Sochaczew 35-39 1196
Dura Zofia Kwilcz 18-24 414
Dylert Arkadiusz Malbork 35-39 152
Dylla Ryan Warszawa 40-44 1193
Dyśko Wojciech Słupsk 35-39 284
Dziak Artur Wrocław 35-39 473
Dziubek Maciej Warszawa 30-34 264
Eliasz Wiktor Ustronie Morskie 18-24 474
Fercho Karol Elbląg 35-39 410
Fiegel Wojciech (Piliukh Marharyta, Powalisz Dariusz) Bydgoszcz 40-44 16
Fischer Marcin Grudziądz 45-49 105
Fogiel Piotr Warszawa 40-44 131
Folwarska Małgorzata Gdańsk 35-39 369
Folwarski Marcin Gdańsk 35-39 360
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 424
Franczyk Sebastian Gdańsk 40-44 234
Gajda Maciej Gdynia 45-49 67
Gajewski Marcin Gdansk Wrzeszcz 30-34 312
Gajewski Patryk Poznań 30-34 416
Gałązka Krzysztof Malbork 45-49 422
Gawenda Dariusz Kobiór 45-49 218
Giers Robert Nowy Lubosz 40-44 36
Gierszewski Łukasz Przechlewo 30-34 302
Gintowt Wojciech Białystok 25-29 259
Gizicki Marek Warszawa 40-44 7
Gizicki Paweł Gdynia 45-49 402
Giżyńska Anna Warszawa 35-39 486
Glonek Dariusz Wloclawek 45-49 343
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 55-59 441
Głąb Andrzej Malbork 45-49 430
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-24 411
Goczol Marek Piekary Śląskie 30-34 258
Gołek Mateusz Kęty 35-39 1200
Gosz Marcin Lębork 40-44 434
Górny Bartłomiej Malbork 35-39 9
Górski Sławomir Wejherowo 45-49 269
Górzyński Tomasz (Łukasz Jarmoszewicz, Karol Lewandowski) Toruń 40-44 171
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz 45-49 51
Gradzik Michał Malbork 30-34 243
Gralik Artur (Hajducki Jarosław, Otłowski Grzegorz) Elbląg 30-34 463
Grehl Paweł Wrocław 40-44 389
Grochowska Ola Wrocław 25-29 390
Grodzicki Piotr Warszawa 35-39 29
Groszewski Radosław (Puch Robert, Florek Marcin) Dywity 40-44 1191
Gruba Jacek Brzoza 55-59 88
Gruba Marek Brzoza 30-34 95
Grudzień Adam Gdańsk 25-29 370
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 103
Grycewicz Filip Warszawa 30-34 78
Grzesiak Marcin Kęty 40-44 277
Grzeszkowski Adrian Berlin 30-34 196
Grzywalska Dominika Kraków 30-34 190
Gulkowski Wojciech Warszawa 55-59 126
Gurzynski Dariusz Warszawa 45-49 157
Gusarov Valery Gusev 50-54 65
Gwiazda Filip Dąbrowa Górnicza 25-29 106
Gwiazdowski Dawid Poznań 30-34 203
Gwiaździński Jakub Szczecin 30-34 315
Hadasz Jaroslaw Zabrze 45-49 338
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 328
Hennig Tomasz Zbychowo 45-49 349
Heredia Manuel Warszawa 40-44 397
Hołub Tomasz Malbork 45-49 459
Hubczak Wojciech Żywiec 45-49 5
Idzik Jacek Wrocław 30-34 240
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-34 15
Jakubowski Arkadiusz Międzychód 45-49 408
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 216
Jamroż Robert Warszawa 40-44 82
Janusz Izabela Środa Śląska 25-29 456
Jarmoszko Marian Warszawa 40-44 100
Jaroniec Lech Moscienica 35-39 8
Jarosiewicz Gosia Gdańsk 40-44 129
Jasińska Olga (Ciszek Barbara, Ciesielska Katarzyna) Grodzisk Mazowiecki 25-29 44
Jaskułke Irek Puck 45-49 151
Jesionkowski Grzegorz Malbork 35-39 208
Jezierski Dawid Łódź 35-39 110
Jeż Arek Lubień 35-39 166
Jędrzejczyk Łukasz Mikołów 35-39 290
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 25-29 461
Józefowicz Dawid (Deis Piotr, Naumczyk Tomasz) Malbork 35-39 476
Jurczak Jakub Jurczak Przemysław Legnica 18-24 189
Juskowiak Jakub Poznań 18-24 485
Kabat Błażej Bydgoszcz 30-34 181
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 163
Kabot Mateusz Bojszowy 30-34 285
Kaczmarek Sławomir Gdańsk 30-34 167
Kałek Artur Bydgoszcz 45-49 242
Kałębasiak Justyna (Jaskólska-Stypuła Anna, Walczak Agata) Łódź 30-34 252
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 241
Kamińska Karolina Kraków (Kraków-Krowodrza) 35-39 226
Kamiński Dariusz Olsztyn 40-44 19
Kapusta Olga Warszawa (Praga-Południe) 30-34 384
Karczewski Marcin Gdańsk 30-34 337
Karpiel Łukasz Kraków 30-34 195
Kasowicz Paweł Debica 40-44 145
Kasperowicz Dariusz Szczecin 40-44 86
Kędzierski Tomasz Wrocław 35-39 490
Kępa Piotr Książenice 30-34 221
Kęsicki Piotr Konstancin-Jeziorna 35-39 162
Khomutov Dmitrii Kaliningrad 40-44 14
Kicak Krzysztof Strzelin 35-39 168
Kiedrowski Grzegorz Pogódki 35-39 367
Kielak Artur Warszawa 25-29 374
Kierzek Magdalena Poznań 25-29 180
Kilijańczyk Piotr Nekla 35-39 294
Kinas Remigiusz Warszawa 45-49 325
Klimas Bartosz Dzięgielów 35-39 356
Klimaszyk Szymon Baranowo 50-54 496
Klis Tomasz Bielsko Biala 35-39 236
Kluczyk Artur Elbląg 25-29 419
Kmita Krzysztof Siemianice 35-39 462
Knoll David Malbork 35-39 232
Knut Seweryn Starogard Gdański 40-44 465
Kokot Dariusz Konin 30-34 289
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-34 282
Kołcz Artur Toruń 50-54 417
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 45-49 248
Kołtonowski Krzysztof Gdynia 40-44 268
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Rumia 35-39 160
Komossa Anna (Baranowska Kornelia, Rolbiecka Alicja) Gdańsk 40-44 342
Komór Rafał Toruń 50-54 170
Konopka Piotr Malbork 35-39 40
Kopańska Katarzyna Pruszyn 50-54 281
Korczyk Rafał Jawiszowice 50-54 357
Korulczyk Ola Bałtów 30-34 193
Kosiorowski Adam Jelenia Góra 45-49 224
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 185
Kot Lukasz Częstochowa 35-39 351
Kotowski Marek Warszawa 30-34 104
Kowalewski Kamil Gdańsk 30-34 3
Kowalska Angela Przyłęki 35-39 174
Kowalski Edmund Rybno 45-49 24
Kowalski Piotr Nowy Dwór 25-29 412
Kowarski Mariusz Ostrołęka 55-59 60
Krajka Joanna Lublin 30-34 34
Krasoń Bartosz Żnin 30-34 206
Krasowski Marcin Berlin 35-39 339
Krasuń Michał Warszawa 40-44 73
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-34 388
Kriegel Artur Mrzezino 45-49 354
Kruczek Robert Rzeszów 55-59 217
Kruczkowska - Lassak Anita Strzelce Górne 35-39 79
Krulak Maciej Warszawa 25-29 288
Krupa Kacper Toruń 25-29 418
Kruzel Karol Lębork 25-29 295
Krzewiński Sebastian Poznań 30-34 85
Krzyżan Michał Warszawa 30-34 375
Kucharski Bartłomiej Kutno 25-29 398
Kufel Szymon Świekatowo 25-29 471
Kuklis Tomasz Poznań 30-34 169
Kulik Łukasz Sopot 30-34 225
Kuliński Grzegorz Bydgoszcz 25-29 23
Kuliś Mateusz Pruszków 25-29 310
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 165
Kurowski Kamil Bydgoszcz 30-34 55
Kus Andrzej (Nazar Bartosz, Ciecierski Wojciech) Łosiewice 40-44 155
Kuś Patrycja Bielsko-Biała 25-29 447
Kuźnicki Jakub Łódź 35-39 18
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 18-24 446
Kwiecień Piotr Bąkowo 40-44 429
Kwit Michał Warszawa 40-44 253
Labacz Sebastian Warszawa 25-29 22
Lal Monika Gryfice 55-59 142
Lamek Wojciech Tczew 30-34 423
Laskowski Waldemar Lubiszewo Tczewskie 45-49 272
Latkowski Mariusz Wrocław 35-39 396
Legwiński Tomasz Rzgów 40-44 235
Leszkowicz Kornel Gdynia 30-34 27
Leszkowicz Krzysztof Pogórze 30-34 53
Lewinska Sylwia Banino 40-44 377
Lewiński Andrzej Gdynia 45-49 123
Lipiński Błażej Chojnice 35-39 400
Lipkowski Tomasz Grudziądz 45-49 223
Lisowski Aleksander Łódź 30-34 159
Lubik Jarosław Sieraków 30-34 59
Lubomski Mateusz Borkowo 30-34 127
Ludwikowski Szymon Radom 30-34 260
Łabacz Arkadiusz Warszawa - Polska 18-24 21
Łachut Wojciech (Marta Helena Małek,Maja Bużycka) Szklarska Poręba 40-44 421
Łakomski Olek (Kropidłowski Maciej, Łada Bartłomiej) Warszawa 40-44 112
Łanek Dariusz Włocławek 55-59 442
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 66
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 125
Łukanowski Sławomir Maszewo Duże 35-39 117
Łukasiński Piotr Warszawa 35-39 365
Łyczek Agata Szczecin 40-44 321
Maciejec Dorota Warszawa 40-44 74
Madany Michał Warszawa 40-44 385
Magnuski Michał Malbork 18-24 280
Majchrzak Michał Wrocław 25-29 257
Majczak Mirosław Warszawa 40-44 93
Majdanski Bartlomiej Nowe Miasto Lubawskie 40-44 467
Makowska Patrycja Trojanów 25-29 304
Maksymiuk Piotr Gdańsk 35-39 20
Malan Lukasz Wieliczka 40-44 428
Malesa Daniel Łódź 30-34 475
Marciszewska Aneta Siedlce 40-44 457
Markiewicz Marcel Poznań 18-24 480
Marszałek Karina Gdynia 35-39 245
Marszałek Tomasz Gdynia 40-44 75
Matuszak Mariusz Lublin 30-34 72
Matuzewicz Dominik Warszawa 40-44 194
Matyjewicz Łukasz Stawiguda 35-39 333
Mazurek Przemysław Łódź 35-39 238
Meier Markus Koło 55-59 68
Mendel Magdalena Bydgoszcz 25-29 98
Meyer-Szary Krystian Gdynia 30-34 144
Michalski Przemysław Gdańsk 45-49 50
Michałowski Radosław Elbląg 45-49 468
Mierzejewski Bartosz Poznań 35-39 362
Mikołajczyk Kinga Szczecin 30-34 161
Mil Sebastian Warszawa 35-39 426
Milata Grzegorz Gdynia 25-29 244
Miler-Walczak Monika Miedzyrzecze Dolne 40-44 262
Miszczak Jerzy Warszawa 50-54 -
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 433
Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44 -
Mocarski Wojciech Gdynia 35-39 97
Molicki Grzegorz Słupsk 18-24 320
Mondrzejewski Rafał (Smoczyński Dawid, Orzechowska - Górska Karolina) Cierzpice 25-29 368
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 45
Murdzek Anna Iława 30-34 299
Myszk Dariusz Janowice 40-44 309
Niewiński Łukasz Warszawa 35-39 124
Novak Oleksandr Lębork 25-29 308
Nowak Aleksander Gdańsk 40-44 391
Nowak Konrad Krotoszyn 40-44 122
Nowak Wojciech Toruń 25-29 336
Nowak Wojciech Ruda Śląska 40-44 303
Nowiński Paweł Bydgoszcz 25-29 137
Obierec Łukasz Wrocław 30-34 444
Ochmańska Ewa (Marcin Górecki, Ewa Lewandowska) Łódź 45-49 483
Ochocki Marcin Łódź 40-44 183
Ogłoblin Adam Warszawa 25-29 287
Oldenburg Tim Czapury 35-39 215
Oleszczuk Tunia Wrocław 30-34 201
Olizarowicz Maciej Suwałki 30-34 90
Oller Grzegorz Koteże 45-49 364
Oller Jakub Tczew 25-29 359
Oller Joachim Pruszcz gdański 25-29 492
Olszewski Bartłomiej Turek 25-29 175
Orlewski Piotr Rzeszów 50-54 91
Ormianin Marcin Tczew 30-34 227
Osuch Mirka Grudziądz 50-54 254
Ottenbreit Adrian Nowa Wieś Kącka 30-34 111
Otworowska Małgorzata Szczecin 25-29 491
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 500
Pacan Tomasz (Pater-Czaja Anna, Pacan Krzysztof) Bytom 40-44 184
Panasiuk Adrian Rumia 25-29 135
Parszewski Remigiusz Kłodawa 35-39 134
Patkowska Agata Gdynia 25-29 373
Patzer Rafał Klaudyn 40-44 158
Paul-Smolińska Agnieszka Mysłowice 40-44 438
Pavlova Olesya Moscow 40-44 393
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-54 435
Perkowski Piotr Tarnowo Podgorne 30-34 371
Pieńkowska Katarzyna Warszawa 35-39 487
Pławiak Bartłomiej Długołęka 35-39 495
Pławiak Wojciech Warszawa 30-34 453
Pochocka Karolina Łochów 30-34 102
Pokwicki Wojciech Kwidzyn 45-49 146
Policzkiewicz Maciej Warzymice 35-39 61
Polkowski Stanisław Murowana Goslina 55-59 133
Połom Adam (Sas-Bojarski Krzysztof, Gering Mariusz) Gdańsk 30-34 177
Pomierny Tomasz (Wadecki Piotr, Kielin Grzegorz) Lubin 40-44 1195
Popek Maciej Włocławek 40-44 54
Portee Wojciech Gdynia 45-49 11
Porzeżyński Maciej Gdańsk 25-29 425
Postupalski Pawel Warszawa 45-49 89
Poszelężny Dariusz Warszawa 45-49 209
Półgrabia Dawid Wrocław 40-44 345
Prałat Filip Piła 30-34 363
Prędota Krzysztof Warszawa 45-49 138
Protokowicz Adam Malbork 25-29 256
Przewłocki Jakub Bydgoszcz 35-39 250
Przeździak Marek Gdańsk 55-59 76
Przybylak Jarek Szczecin 40-44 96
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 197
Purczyńska Agnieszka Siekierki Wielkie 35-39 228
Pyś Mateusz Władysławowo 30-34 71
Raczyńska Gosia Mysłowice 40-44 293
Radecka Maja Pułtusk 18-24 31
Radecki Sebastian Pułtusk 45-49 32
Radulski Dawid Bydgoszcz 30-34 154
Ramczykowski Dawid Gdańsk 18-24 255
Rapacki Szymon Gdańsk 30-34 35
Raut Wiesław Bydgoszcz 70-… 69
Remisiewicz Lukasz Warszawa 35-39 182
Roginski Michal Piaseczno 30-34 214
Rosenkranc Mariusz Gdynia 30-34 291
Rozinski Przemek Rokitki 30-34 403
Ruksztełło Michał Mrzezino 30-34 307
Rutkowska Virginia Bydgoszcz 35-39 212
Rybczyński Andrzej Malbork 50-54 297
Rybiański Łukasz Zakrzów 35-39 265
Rybicki Artur Radzanów 18-24 469
Rychłowicz Marcin Poznań 25-29 57
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 35-39 220
Rymer Jakub Bydgoszcz 30-34 406
Rzentkowski Grzegorz Bydgoszcz 45-49 413
Rzepa Maciej Gdynia 45-49 306
Saganowski Maciej Gdańsk 40-44 439
Sajnog Monika Warszawa 40-44 341
Seroka Jerzy Gdańsk 40-44 311
Sieciński Leszek Susz 55-59 12
Sieklicka Dorota Wrocław 25-29 323
Siuda Marek Bydgoszcz 45-49 292
Skarbek Mateusz Gdańsk 30-34 449
Skarbek Piotr Gdańsk 30-34 431
Skiba Mariusz Szczecin 30-34 324
Skowroński Jakub Toruń 35-39 39
Skowroński Jarosław Olsztyn 30-34 246
Skutkiewicz Joanna Sopot 25-29 394
Sławiak Natalia (Grzeszkowski Mateusz, Grzeszkowski Justyna) Słubice 25-29 120
Smoczyński Marek Tuchola 35-39 63
Sobczyński Krzysztof Warszawa 30-34 148
Sobel Łukasz Tychy 30-34 432
Sobieraj Rafal Koszalin 40-44 347
Sochacki Daniel Lublin 40-44 1188
Sołtysiak Ewelina Warszawa (Wola) 25-29 156
Spandowski Piotr Gdańsk 35-39 455
Spułtowska Joanna Łódź 45-49 108
Stecko Jacek Wadowice 45-49 361
Stępień Maciej Bojano 45-49 401
Stopyra Paulina Lublin 30-34 17
Strażyński Maciej Poznań 50-54 187
Struk Piotr Białystok 25-29 346
Strychowski Jakub Gdynia 40-44 202
Styn Andrzej Parszczyce 45-49 392
Subalski Wojciech Koszalin 40-44 352
Suchcicki Leszek Ostrołęka 50-54 77
Suchorz Krzysztof Gdynia 50-54 344
Sujkowski Mateusz Łochowo 18-24 296
Sulkowski Paweł Płock 35-39 173
Sulkowski Piotr Warszawa 30-34 172
Surlas Paweł Zakopane 18-24 33
Suwara Piotr Gdańsk 40-44 274
Swaryczewski Tomasz Olsztyn 40-44 92
Swoboda Sebastian Krakow 30-34 267
Sychocka Magdalena Szczecin 25-29 494
Syguła Joanna Warszawa 35-39 499
Szaciłowski Przemysław Białystok 35-39 366
Szczepański Wojciech Rybnik 25-29 458
Szczerba Maciej Niemcz 45-49 28
Szczęsny Marcin Marki 45-49 481
Szczęsny Radosław Gdansk 30-34 1190
Szefer Piotr Stanisławów Drugi 45-49 -
Szelerski Piotr Oleśnica 30-34 383
Szeruda Piotr Łomianki 30-34 329
Szewczyk Rafał Stary Toruń 35-39 482
Szlagowska-Kapitanowicz Monika Wrocław 40-44 404
Szulc Arek Koszalin 40-44 451
Szulc Michał Kotulin 40-44 188
Szumny Dariusz Wejherowo 45-49 231
Ścisłowski Rafał Sztum 40-44 275
Śmieszny Marcin Olsztyn 35-39 41
Świderski Marcin Poznań 35-39 409
Tamkun Witold Warszawa 45-49 43
Tejs Tomasz Lidzbark 25-29 30
Terman Mikołaj Rumia 18-24 326
Tobis Paweł Warszawa 45-49 210
Tomasiuk Karol Mińsk Mazowiecki 40-44 381
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 407
Tomaszewska Joanna Jelcz-Laskowice 35-39 87
Tomczewski Tomasz Radowo Małe 30-34 330
Traczyk Pawel Susz 40-44 13
Treder Wojciech Banino 35-39 1192
Trośniak Piotr Białogard 45-49 479
Truskolawska Ola Gdynia 40-44 84
Trzaska Radosław Bielsko-Biała 45-49 466
Tul Paulina Kwidzyn 25-29 378
Turski Robert Gdansk 40-44 114
Tyczyńska Anna (Matla-Fink Monika, Bąk Agnieszka) Ośno Lubuskie 35-39 150
Tymiński Grzegorz Zgierz 40-44 427
Uciechowski Sławomir Malbork 55-59 270
Urbaniak Daniel Gdynia 40-44 334
Urbaniak Krzysztof Kraków 30-34 83
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 176
Urbański Michał Bydgoszcz 18-24 81
Van Der Pol Edwin Amsterdam 35-39 140
Van Es Emiel Chocielewko 35-39 300
Walesiak Mikołaj Susz 45-49 437
Waniewski Marcin Malbork 40-44 1
Warczak-Mańdziak Karolina Tyniec Mały 40-44 313
Wasiek Miroslaw Gdynia Orlowo 50-54 222
Wasielewski Paweł Włocławek 30-34 46
Wasiewicz Paweł Sopot 35-39 230
Wawrzyniecki Artur Gdynia 55-59 10
Wenta Andrzej Gdańsk 40-44 415
Wesoły Piotr Góra Siewierska 40-44 318
Wezdecki Mikołaj Warszawa 35-39 305
Węgier Arkadiusz (Mikołaj Waliński,Kamil Drzewoszewski) Susz 40-44 497
Węgrzyn Piotr Czeladź 50-54 327
Wieczorek Arkadiusz Drawsko Pomorskie 25-29 440
Wieczorek Katarzyna Pleszew 30-34 62
Wikalinski Bartosz Warszawa 18-24 478
Winiecki Tomasz Włocławek 45-49 376
Winnicki Krzysztof Lubin 35-39 198
Wirkus Mateusz Gdynia 30-34 58
Witkowski Mateusz Koszalin 25-29 249
Włodarczyk Paulina Malbork 25-29 460
Wojciechowski Krzysztof Piaseczno 55-59 116
Wojdylo Daniel Lubiszewo 40-44 263
Wojtasik Rafał Warszawa 30-34 139
Wojtkowiak Mateusz Zieloana Góra 30-34 380
Wolf Karolina Wrocław 30-34 261
Woźniak Jacek Gdańsk 35-39 395
Wójcik Sławek Wrocław 35-39 1186
Wrona Andrzej Lublin 60-64 109
Wylega Lukasz Warszawa 40-44 207
Wyporkiewicz Jerzy Wilcze 50-54 192
Zachwieja Piotr Bydgoszcz 30-34 251
Zagrodnik Bartłomiej Warszawa 30-34 332
Zalewski Mateusz Gdańsk 25-29 149
Zamarlik Tomasz Szczecin 35-39 335
Zasada Grzegorz Puck 40-44 298
Zawadzka Barbara (Zawadzki Wojciech, Zawadzki Rafał) Człuchów 55-59 213
Zawardzin Robert Warszawa 40-44 141
Zawierowska Ewelina Ustka 30-34 186
Zbierajewski Bartosz Poznań 40-44 247
Zbierajewski Wojciech Piła 30-34 56
Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 35-39 348
Zdobylak Krzysztof Lubawa 40-44 452
Zdunek Małgorzata Czersk 40-44 1189
Ziemak Sławomir Gdansk 35-39 42
Zięba Robert Kościerzyna 45-49 128
Złocki Marcin Kęty 30-34 219
Zupa Martyna Bydgoszcz 18-24 178
Zygmunt Marcin Grudziądz 40-44 153
Żydkiewicz-Dopka Magdalena (Pieszko Magda, Interewicz Dorota) Rumia 35-39 211
Żytowiecki Maciej Płock 35-39 353
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon