Castle Triathlon Malbork 2019 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bobowski Tadeusz (Bobowska Anna, Bobowska Barbara) Gdańsk 45-49 80
Dominiak Kamil (Joanna Śliwa-Dominiak) Szczecin 35-39 -
Jasińska Olga (Barbara Ciszek, Katarzyna Ciesielska) Grodzisk Mazowiecki 25-29 44
Kus Andrzej (Nazar Bartosz, Ciecierski Wojciech) Łosiewice 40-44 155
Pacan Tomasz (Anna Pater-Czaja, Krzysztof Pacan) Bytom 40-44 184
Połom Adam (Krzysztof Sas-Bojarski, Mariusz Gering) Gdańsk 30-34 177
Sławiak Natalia (Joanna Krystkowiak, Justyna Grzeszkowska) Słubice 25-29 120
Tyczyńska Anna (Matla-Fink Monika, Bąk Agnieszka) Ośno Lubuskie 35-39 150

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Agier Matuesz Tuszyn 30-34 26
Altman Jakub Płońsk 30-34 -
Andrzejewski Marcin Bydgoszcz 30-34 191
Annusewicz Stanisław Poznań 30-34 48
Ataman Kamil Rzeszów 18-24 121
Babciak Roman Nowy Staw 40-44 -
Baran Marcin Poznań 30-34 179
Barański Kacper Poznań 25-29 132
Bartusz Lukasz Tczew 35-39 115
Bartyzel Maja Warszawa 30-34 181
Baszuro Magdalena Szczecin 30-34 130
Bednarek Patrycja Bydgoszcz 35-39 101
Bethke Sławomir Bydgoszcz 30-34 49
Bilska Magda Gdańsk 35-39 52
Birecki Michał Opole 25-29 107
Biskupski Cezary Bydgoszcz 30-34 94
Blok Karol Chojnice 35-39 70
Bobowski Tadeusz (Bobowska Anna, Bobowska Barbara) Gdańsk 45-49 80
Boroń Paweł Zielona Gora 40-44 143
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 147
Brzozowski Piotr Łapy 30-34 199
Bugalski Wojciech Bydgoszcz 40-44 64
Chrapkowski Marcel Włocławek 35-39 47
Chromiński Michał Warszawa 35-39 136
Cichanowicz Piotr Warszawa 25-29 -
Cichowski Janusz Elbląg 30-34 113
Czachorowski Piotr Warszawa 45-49 144
Czechowski Konrad Warszawa (Bemowo) 30-34 99
Czerniak Adam Myszków 40-44 -
Czernik Artur Bieruń 30-34 164
Dalecki Bartłomiej Rumia 40-44 200
Daniecki Michał Wola 40-44 156
Daniel Piotr Warszawa 35-39 38
Deska Paweł Gdańsk 40-44 25
Desselberger Andrzej Włocławek 50-54 37
Dietrich Krzysztof Gdynia 35-39 -
Domaranczyk Jacek Darlowo 50-54 118
Dominiak Kamil (Joanna Śliwa-Dominiak) Szczecin 35-39 -
Dylert Arkadiusz Malbork 35-39 152
Fischer Marcin Grudziądz 45-49 105
Frankiewicz Szymon Gdańsk 35-39 76
Gajda Maciej Gdynia 45-49 67
Giers Robert Nowy Lubosz 40-44 36
Głąb Andrzej Malbork 45-49 -
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz 45-49 51
Grodek Krzysztof Grudziądz 50-54 -
Grodzicki Piotr Warszawa 35-39 29
Gruba Jacek Brzoza 55-59 88
Gruba Marek Brzoza 30-34 95
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 103
Grycewicz Filip Warszawa 30-34 78
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 30-34 -
Grzeszkowski Adrian Berlin 30-34 196
Grzywalska Dominika Kraków 30-34 190
Gulkowski Wojciech Warszawa 55-59 126
Gurzynski Dariusz Warszawa 45-49 157
Gusarov Valery Gusev 50-54 65
Ignaczak Damian Wągrowiec 30-34 175
Iwlof Michał Gdańsk 30-34 42
Jadczak Joanna Włocławek 40-44 -
Jarmoszko Marian Warszawa 40-44 100
Jarosiewicz Gosia Gdańsk 40-44 129
Jasińska Olga (Barbara Ciszek, Katarzyna Ciesielska) Grodzisk Mazowiecki 25-29 44
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-44 -
Jezierski Dawid Łódź 35-39 110
Jeż Arek Lubień 35-39 166
Jurczak Jakub Jurczak Przemysław Legnica 18-24 189
Jurkowska Anna Olszowice 40-44 151
Kabat-Koperska Joanna Kliniska Wielkie 45-49 163
Kaczmarek Sławomir Gdańsk 30-34 167
Karpiel Łukasz Kraków 30-34 195
Kasowicz Paweł Debica 40-44 145
Kasperowicz Dariusz Szczecin 40-44 86
Kęsicki Piotr Konstancin-Jeziorna 35-39 162
Kicak Krzysztof Strzelin 35-39 168
Kierzek Magdalena Poznań 25-29 180
Komór Rafał Toruń 50-54 170
Konopka Piotr Malbork 35-39 40
Korulczyk Ola Bałtów 30-34 193
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 185
Kotowski Marek Warszawa 30-34 104
Kowalikowski Daniel Chojnice 25-29 -
Kowalska Angela Przyłęki 35-39 174
Kowalski Edmund Rybno 45-49 24
Kowalski Lukasz Poznan 35-39 91
Kowarski Mariusz Ostrołęka 55-59 60
Krajka Joanna Lublin 30-34 34
Krasińska-Mitura Ewa Rumia 35-39 58
Kruczkowska - Lassak Anita Strzelce Górne 35-39 79
Krzewiński Sebastian Witkowo 30-34 85
Kuklis Tomasz Poznań 30-34 169
Kuliński Grzegorz Bydgoszcz 25-29 23
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 165
Kurowski Kamil Bydgoszcz 30-34 55
Kus Andrzej (Nazar Bartosz, Ciecierski Wojciech) Łosiewice 40-44 155
Labacz Sebastian Warszawa 25-29 22
Lal Monika Gryfice 55-59 142
Laskowska Agnieszka Będzin 25-29 135
Leonowicz Martyna Szczecin 25-29 202
Leszkowicz Krzysztof Pogórze 30-34 53
Lewiński Andrzej Gdynia 45-49 123
Lisowski Aleksander Łódź 30-34 159
Lubik Jarosław Sieraków 30-34 59
Lubomski Mateusz Borkowo 30-34 127
Łabacz Arkadiusz Warszawa - Polska 18-24 21
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 66
Łatanik Aneta Aleksandria Druga 45-49 125
Łukanowski Sławomir Maszewo Duże 35-39 117
Magolan Sławomir Kobylany 35-39 -
Majczak Mirosław Warszawa 40-44 93
Maksymiuk Piotr Gdańsk 35-39 27
Małachowski Mateusz Warszawa 25-29 -
Matuszak Mariusz Lublin 30-34 72
Matuzewicz Dominik Warszawa 40-44 194
Mazur Paweł Susz 30-34 153
Meier Markus Koło 55-59 68
Mendel Magdalena Bydgoszcz 25-29 98
Michalski Przemysław Gdańsk 45-49 50
Michałowski Radosław Elbląg 45-49 -
Michniewicz Maciej Opole 40-44 -
Mikołajczyk Kinga Szczecin 30-34 161
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 45
Murawski Bartłomiej Gdańsk 25-29 -
Musial Robert Warszawa 50-54 82
Niewiński Łukasz Warszawa 35-39 124
Nowak Filip Konin 18-24 160
Nowak Konrad Krotoszyn 40-44 122
Nowiński Paweł Bydgoszcz 25-29 137
Nowotniak Radosław Warszawa 35-39 -
Obrał Jolanta Kraków 35-39 -
Ochocki Marcin Łódź 40-44 183
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 -
Olczak Arkadiusz Kościelec 45-49 131
Oleszczuk Tunia Wrocław 30-34 201
Olizarowicz Maciej Suwałki 30-34 90
Osędowska Aleksandra Płock 18-24 -
Ottenbreit Adrian Nowa Wieś Kącka 30-34 111
Pacan Tomasz (Anna Pater-Czaja, Krzysztof Pacan) Bytom 40-44 184
Pająk Michał Dankowice 35-39 -
Parszewski Remigiusz Kłodawa 35-39 134
Pastusiak Adam Warszawa 30-34 -
Paszkiewicz Robert Dabrowa 35-39 119
Patzer Rafał Klaudyn 40-44 158
Piątek Anita Wrocław 35-39 97
Piekut Marcin Wejherowo 45-49 74
Pierscieniak Rafal Warsaw 30-34 -
Pochocka Karolina Łochów 30-34 102
Pokowski Stanisław Murowana Goslina 55-59 133
Pokwicki Wojciech Kwidzyn 45-49 146
Policzkiewicz Maciej Warzymice 35-39 61
Połom Adam (Krzysztof Sas-Bojarski, Mariusz Gering) Gdańsk 30-34 177
Popek Maciej Włocławek 40-44 54
Postupalski Pawel Warszawa 45-49 89
Poźniak Łukasz Wróblowice 40-44 -
Prędota Krzysztof Warszawa 45-49 138
Przybylak Jarek Szczecin 40-44 96
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 197
Pupek Wojciech Przyjazn 30-34 71
Radecka Maja Pułtusk 18-24 31
Radecki Sebastian Pułtusk 45-49 32
Radulski Dawid Bydgoszcz 30-34 154
Rapacki Szymon Gdańsk 30-34 35
Raut Wiesław Bydgoszcz 70-… 69
Rączkowski Adam Włocławek 50-54 46
Remisiewicz Lukasz Warszawa 35-39 182
Ryba Agata Poznań 30-34 75
Rychłowicz Marcin Poznań 25-29 57
Sawicki Grzegorz Miastko 25-29 -
Skowroński Jakub Toruń 35-39 39
Sławiak Natalia (Joanna Krystkowiak, Justyna Grzeszkowska) Słubice 25-29 120
Słomka Karolina Ujazd 18-24 73
Smoczyński Marek Tuchola 35-39 63
Sobczyński Krzysztof Warszawa 30-34 148
Spułtowska Joanna Łódź 45-49 108
Strażyński Maciej Poznań 50-54 187
Suchcicki Leszek Ostrołęka 50-54 77
Sulkowski Paweł Płock 35-39 173
Sulkowski Piotr Warszawa 30-34 172
Surlas Paweł Zakopane 18-24 33
Szablińska Joanna Ostróda 30-34 92
Szczerba Maciej Niemcz 45-49 28
Szulc Michał Kotulin 40-44 188
Śmieszny Marcin Olsztyn 35-39 41
Tafiłowski Robert Krobia 40-44 -
Tamkun Witold Warszawa 45-49 43
Tejs Tomasz Lidzbark 25-29 30
Tomasiczek Piotr Biestrzyków 50-54 -
Tomaszewska Joanna Jelcz-Laskowice 35-39 87
Truskolawska Ola Gdynia 40-44 84
Turski Robert Gdansk 40-44 114
Tyczyńska Anna (Matla-Fink Monika, Bąk Agnieszka) Ośno Lubuskie 35-39 150
Tylutki Kamil Warszawa 35-39 -
Urbaniak Krzysztof Kraków 30-34 83
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 176
Urbański Michał Bydgoszcz 18-24 81
Van Der Pol Edwin Amsterdam 35-39 140
Wajs Anna Gdynia 18-24 106
Węgrzyn Piotr Czeladź 50-54 -
Wieczorek Katarzyna Pleszew 30-34 62
Wieczorkiewicz Dorota Warszawa 35-39 -
Wieczorkiewicz Maciek Warszawa - Polska 35-39 -
Winnicki Krzysztof Lubin 35-39 198
Wojciechowski Krzysztof Piaseczno 55-59 116
Wojciul Justyna Kowary 30-34 -
Wojtasik Rafał Warszawa 30-34 139
Wrona Andrzej Lublin 60-64 109
Wróbel Krzysztof Tomaszów Mazowiecki 25-29 171
Wrzeszcz Adrian Łódź 45-49 -
Wyporkiewicz Jerzy Wilcze 50-54 192
Zalewski Mateusz Gdańsk 25-29 149
Zawardzin Robert Warszawa 40-44 141
Zawierowska Ewelina Ustka 30-34 186
Zbierajewski Wojciech Piła 30-34 56
Zevallos Merboro Kollita Kraków 18-24 112
Zięba Robert Kościerzyna 45-49 128
Zupa Martyna Bydgoszcz 18-24 178
Żywiec Mariusz Olsztyn 45-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon