Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Koniaiev Volodymyr (Volodymyr Koniaiev, Serhii Hodyna) Kremenchuk 30-34 288
Kowalski Jacek (Jarek Grzegorz, Krzysztof Szefler) Elbląg 45-49 282
Krause Iwona (Julia Typańska, Marcin Bąk) Elbląg 45-49 281
Miszk Ryszard (Kamil Klimski, Roman Olszewski) Elbląg 45-49 287
Nowosielski Paweł (Marcin Florek, Marcin Konieczny) Czarna Białostocka 35-39 10
Paczkowski Dariusz (Ostaszewska Agnieszka, Wójcik Patrycja) Kwidzyn 30-34 284
Stefanski Jan (Antkiewicz Bartłomiej, Omernik Marcin) Gdynia 35-39 286
Trudnowski Marcin (Maciej Trudnowski, Łukasz Połomski) Elbląg 45-49 285
Źródło Michał (Paweł Źródło, Szalecki Radosław) Elbląg 25-29 283

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 183
Abramczyk Rafał Warszawa 40-44 280
Albrecht Paweł Elbląg 30-34 146
Altman Jakub Płońsk 30-34 -
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 61
Arendt Tomasz Kiełpino 30-34 166
Babicki Szymon Warszawa 35-39 292
Bachewicz Krzysztof Elbląg 35-39 254
Bachman Marcin Warszawa 45-49 154
Badysz Artur Elbląg/Piastów 45-49 206
Banaszkiewicz Marcin Nasielsk 35-39 142
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 147
Bartnicki Wojciech Elbląg 50-54 109
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 100
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 106
Bedyński Radek Warszawa 45-49 251
Bentkowski Marcin Bydgoszcz 30-34 172
Bielec Adam Skępe 30-34 118
Bielik Albert Perlejewo 18-24 235
Biskupski Mariusz Susz 45-49 214
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 243
Bojanowski Daniel Gdańsk 40-44 134
Boniecki Daniel Warszawa 35-39 -
Boniewski Kamil Glinojeck 30-34 136
Borkowy Michał Bojszowy 40-44 131
Borowicz Adrian Toruń 18-24 267
Broż Krzysztof Koło 40-44 37
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 97
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 96
Brzoza Cezary Elbląg 25-29 164
Brzozowski Grzegorz Piotr Elbląg 35-39 210
Brzyski Janusz Elbląg 70-… 121
Bugiera Jacek Gdynia 30-34 192
Bula Piotr Zgierz 40-44 317
Cechowska Katarzyna Elbląg 45-49 75
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 50
Cherskaia Valeriia Kaliningrad 30-34 196
Chmielewski Michał Poznań 35-39 259
Chołodowski Piotr Bialystok 45-49 253
Cieszynski Jacek Szkocja 55-59 295
Cieślak Konrad Otwock 40-44 59
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 264
Cnota Bartłomiej Reda 40-44 178
Cnota Janusz Gdynia 60-64 46
Cybulski Kamil Gołdap 35-39 305
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 88
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 278
Czyż Gabriela Władysławowo 40-44 -
Dadej Rafał Gdynia 40-44 186
Derewecki Jarek Skrzeszewo 45-49 120
Domagała Marek Gdańsk 40-44 314
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Drelich Michał Warszawa 35-39 241
Drewczyński Wojciech Chojnice 40-44 221
Dubowicz Maciej Żychlin 25-29 171
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 200
Dzierszko Rafał Białystok 40-44 187
Dzioba Michał Sopot 45-49 258
Dziuba Marika Warszawa 18-24 250
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fedan Dominik Morąg 25-29 225
Fercho Karol Elbląg 35-39 293
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 148
Furman Michał Nieporęt 40-44 244
Gałązka Krzysztof Malbork 45-49 290
Gapski Marcin Warszawa 35-39 110
Gasik-Powałka Małgorzata Ożarów Mazowiecki 35-39 27
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-34 298
Gawryś Bartłomiej Siemianowcie Śląskie 35-39 194
Gąsiorek Marek Wólka Kozodawska 55-59 228
Giedrojć Tomasz Kwidzyn 30-34 176
Głowacki Sebastian Olsztyn 35-39 44
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 83
Góralska Aleksandra Pluski 40-44 42
Górski Arkadiusz Warszawa 25-29 269
Górski Mateusz Warszawa 25-29 55
Graczykowski Andrzej Bydgoszcz 45-49 56
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 99
Grymin Jan Pabianice 35-39 169
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 137
Grzelinski Michal Jozefosław 35-39 231
Grzmil Bartłomiej Józefów 25-29 127
Guzowski Jacek Elbląg 35-39 249
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 79
Hajducki Jarosław Elbląg 40-44 215
Halbryt Maciej Gdynia 25-29 188
Hartlinski Grzegorz Jaroty Olsztyn 35-39 218
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 73
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 112
Hornik Artur Wodzisław 35-39 165
Huppert Eran Warsaw 45-49 86
Jabłonowski Wojciech Elbląg 45-49 202
Jabłońska Marlena Warszawa 35-39 -
Jabłoński Jakub Elbląg 35-39 160
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 145
Jaumień Łukasz Sochaczew 35-39 13
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 167
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 35
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 107
Kaczor Hubert Międzyborów 45-49 212
Kalaszczyński Łukasz Płock 35-39 1
Kaleta Maciej Radom 30-34 175
Kaleta Michał Warszawa 30-34 173
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 15
Kamiński Dariusz Olsztyn 40-44 217
Kapela Piotr Bojszowy Nowe 40-44 184
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 114
Kawka Paulina Warszawa 25-29 57
Kącki Karol Warszawa 40-44 163
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 11
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 144
Kielin Grzegorz Polkowice 40-44 274
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 297
Klimowska Anetta Elbląg 40-44 66
Kłos Janina Gdańsk 35-39 67
Kłos Marcin Gdańsk 40-44 68
Kłosiewicz Wojciech Elbląg 40-44 47
Kmiecik Jacek Gdynia 30-34 141
Kmita Krzysztof Siemianice 35-39 82
Kokoszkiewicz Paweł Łuków 30-34 229
Kolankowski Waldemar Toruń 50-54 115
Kolano Agnieszka Warszawa 35-39 28
Kolyagin Aleksandr Kaliningrad 35-39 201
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 17
Koniaiev Volodymyr (Volodymyr Koniaiev, Serhii Hodyna) Kremenchuk 30-34 288
Kopańska Katarzyna Pruszyn 50-54 227
Kopeć Konrad Gdynia 40-44 209
Korbacz Łukasz Pruszków 35-39 234
Kord Arkadiusz Barczewo 18-24 122
Kordaczuk Michał Warszawa 30-34 307
Korzeniewski Michał Warszawa 30-34 -
Kosmala Maciej Elbląg 25-29 98
Kowalczuk Tomasz Bełchatów 30-34 205
Kowalik Marcin Gdańsk 35-39 182
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 43
Kowalski Jacek (Jarek Grzegorz, Krzysztof Szefler) Elbląg 45-49 282
Kozielski Michal Celestynów 30-34 302
Krakowski Jan Gdynia 25-29 311
Krasuski Artur Juszkowo 30-34 -
Krause Iwona (Julia Typańska, Marcin Bąk) Elbląg 45-49 281
Król Jakub Białystok 30-34 291
Królicki Maciej Gdańsk 30-34 177
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 74
Kubik Agnieszka Gdańsk 30-34 -
Kulik Jacek Gdynia 40-44 52
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 45
Kułtoniak Robert Gdynia 45-49 -
Kur Daniel Gdynia 30-34 41
Kurczewski Kamil Łódź 30-34 313
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 117
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Kuster Sylwester Dąbrowa Górnicza 30-34 -
Kwiatkowski Irek Sztum 40-44 237
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 26
Kwilosz Beata Braniewo 45-49 138
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 7
Laska Mariusz Gdańsk 18-24 208
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 12
Lemke Leszek Gdynia 40-44 125
Lenz Marek Gdansk 45-49 58
Lewiński Andrzej Gdynia 45-49 80
Liana Jolanta Banino 40-44 170
Lis Paweł Gdańsk 40-44 301
Lis Sebastian Łódź 25-29 93
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 78
Litawa Jacek Warszawa 45-49 64
Litkowski Jakub Chojnice 30-34 263
Litkowski Zbigniew Sienno 50-54 152
Lizak Włodzimierz Elbląg 55-59 36
Lorek Kinga Elbląg 18-24 219
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 119
Ławecki Dariusz Rotmanka 55-59 116
Łempicki Jakub Lomza 25-29 38
Łobarzewski Grzegorz Legionowo 30-34 195
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-34 157
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 71
Maciejewski Michał Warszawa 30-34 190
Mańczak Jakub Gdynia 45-49 199
Marcinek Tomasz Racibórz 25-29 2
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Marzec Mieszko Gdynia 40-44 257
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 158
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 130
Mateja Łukasz Gdańsk 35-39 299
Meier Markus Koło 55-59 63
Miąsik Bartosz Pruszcz Gdański 35-39 207
Miąsik-Pogodzińska Agnieszka Kraków 40-44 318
Michalski Przemysław Gdańsk 45-49 143
Michałowski Radosław Elbląg 45-49 189
Michnicki Marcin Warszawa 40-44 248
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 239
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 76
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 40
Miszk Ryszard (Kamil Klimski, Roman Olszewski) Elbląg 45-49 287
Młynarczyk Sławomir Kielce 40-44 139
Momot Olga Warszawa 25-29 -
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 4
Najnigier-Turos Joanna Warszawa 30-34 223
Naporowski Rafał Nowiny 40-44 294
Nawracaj Agata Jawor 30-34 -
Nawrocki Sergiusz Pluski 50-54 65
Niedźwiecki Marcin Warszawa 30-34 39
Nowakowski Konrad Elbląg 40-44 246
Nowosielski Paweł (Marcin Florek, Marcin Konieczny) Czarna Białostocka 35-39 10
Nunes Pedro Warszawa 30-34 22
Ochrymowicz Mateusz Warszawa 25-29 222
Okon Michal Gdynia 40-44 306
Olszewski Damian Gdynia 25-29 240
Orłowski Tadeusz Lutynia 45-49 300
Osędowska Aleksandra Płock 18-24 226
Osiakowski Piotr Kielce 25-29 133
Osiecka Beata Konstancin-Jeziorna 50-54 308
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 50-54 309
Osytek Sławomir Radzymin 50-54 179
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 224
Owerczuk Łukasz Gdańsk 35-39 279
Owsiany Andrzej Gdańsk 55-59 126
Paczkowski Dariusz (Ostaszewska Agnieszka, Wójcik Patrycja) Kwidzyn 30-34 284
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Pawlak Dezyderia Gdynia 35-39 168
Pawlak Piotr Gdańsk 25-29 108
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 296
Pączek Wojciech Gdańsk 40-44 271
Pedrycz Hubert Toruń 25-29 -
Pepłowski Bartłomiej Gdańsk 35-39 232
Perzyński Wojciech Konin 50-54 197
Pędziwiatr Michał Warszawa 30-34 174
Pękala Michał Warszawa 30-34 -
Pieciukiewicz Paweł Gdańsk 35-39 48
Piętka Daniel Poznań 40-44 261
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 104
Piotrowski Andrzej Warszawa 45-49 245
Piotrowski Daniel Gdynia 25-29 -
Pławiak Bartłomiej Długołęka 35-39 -
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 51
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 55-59 159
Pogodziński Grzegorz Kraków 45-49 319
Pomorska Joanna Warszawa 35-39 236
Pomorski Rafał Warszawa 35-39 252
Popławska Anna Warszawa 35-39 24
Popławski Michał Warszawa 35-39 23
Powałka Piotr Ożarów Mazowiecki 35-39 273
Prusinowski Michał Braniewo 25-29 95
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Rogulski Rafał Kętrzyn 45-49 72
Rosa Grzegorz Luzino 35-39 191
Rubaj Adam Kwidzyn 45-49 211
Ruliński Przemysław Gniew 30-34 255
Rusin Jakub Wrocław 30-34 162
Ruta Bartlomiej Gostyń 30-34 275
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 33
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 77
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 49
Sado Paweł Kielce 30-34 -
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 270
Sałata Dawid Skowarcz 40-44 242
Sawicki Sebastian Warszawa 30-34 25
Siąkowski Mateusz Tychy 25-29 203
Siedlecki Artur Gdynia 45-49 310
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 150
Sienicki Radosław Warszawa 35-39 102
Sikorski Kajetan Poznań 30-34 316
Siłkowski Radosław Gdynia 40-44 204
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 3
Siwirski Robert Warszawa 40-44 6
Skowroński Jarosław Olsztyn 30-34 -
Skutkiewicz Joanna Sopot 25-29 5
Słodowicz Piotr Gdańsk 45-49 247
Sobolewski Jakub Warszawa 40-44 238
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 29
Spadek Sandra Stockholm 25-29 -
Stachowski Jarosław Wąbrzeźno 45-49 303
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 70
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-44 84
Stasiłowicz Dominika Warszawa 35-39 262
Stawowczyk Waldemar Osina 40-44 60
Stefanski Jan (Antkiewicz Bartłomiej, Omernik Marcin) Gdynia 35-39 286
Stenka Tomasz Reda 25-29 181
Stróżyk Artur Bartodzieje 35-39 193
Struk Piotr Białystok 25-29 81
Suchomska Ewelina Gdańsk 40-44 9
Supikova Barbara Warszawa 30-34 21
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 30
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 8
Szapiel Andrzej Pogórze 25-29 129
Szczęsny Filip Szukalice 40-44 103
Szczęsny Marcin Marki 45-49 289
Szelski Krystian Elbląg 35-39 85
Szlaski Igor Zgierz 30-34 155
Sznaza Tadeusz Elbląg 60-64 216
Szołowski Filip Kielce 35-39 14
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 89
Sztajkowski Marcin Gdańsk 35-39 69
Szulc Maciej Elbląg 45-49 135
Szymanowski Przemysław Końskie 30-34 -
Szymański Marcin Ciechanów 40-44 128
Szymański Piotr Elbląg 40-44 -
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 34
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 90
Świderski Michał Legionowo 35-39 272
Świech Krystian Włocławek 35-39 153
Talmon Adam Warszawa 25-29 312
Tęgi Maciej Gdynia 30-34 156
Tomaszewicz Marcin Elbląg 25-29 123
Tomaszewicz Piotr Elbląg 50-54 124
Tomaszewski Leszek Elbląg 60-64 198
Tomaszewski Michał Gdańsk 35-39 161
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 30-34 -
Troszyński Jakub Warszawa 40-44 111
Trudnowski Marcin (Maciej Trudnowski, Łukasz Połomski) Elbląg 45-49 285
Trzciński Jakub Warszawa 18-24 260
Twarowski Michal Straszyn 45-49 151
Ujczak Krzysztof Warszawa 30-34 185
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 233
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 20
Wajs Anna Gdynia 18-24 91
Walentynowicz Adam Sopot 35-39 87
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 62
Waśniewski Daniel Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 268
Wąsowski Szymon Warszawa 35-39 101
Wątroba Dariusz Kielce 45-49 220
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 53
Wintoch Marcin Toruń 40-44 92
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Włodarczak Barbara Bydgoszcz 55-59 266
Włodarczyk Piotr Łódź 40-44 54
Wodyński Jan Gdańsk 30-34 32
Wojdowska Magdalena Marki 25-29 256
Woszczek Michał Łódź 40-44 19
Wylega Lukasz Warszawa 40-44 213
Wysocki Tomasz Białystok 40-44 276
Zaborniak Michał Łódź 18-24 315
Zakrzewski Rafał Gdańsk 45-49 18
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zawadzka Katarzyna Warszawa 35-39 149
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-34 140
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-44 230
Zięba Dominik Gdynia 18-24 105
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 16
Znajdek Barbara Inowrocław 35-39 31
Zujko Kinga Białystok 18-24 277
Zych Dawid Elbląg 45-49 113
Źródło Michał (Paweł Źródło, Szalecki Radosław) Elbląg 25-29 283
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 132
Żbikowski Jacek Sierpin 55-59 304
Żochowski Marcin Warszawa 25-29 180
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 94
Żywicki Bartosz Starkowo 35-39 265
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon