Garmin Iron Triathlon Elbląg 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kowalski Jacek (Jarek Grzegorz , Krzysztof Szefler ,) Elbląg 45-49 65
Krause Iwona (JULIA TYPAŃSKA .MARCIN BĄK,) Elbląg 45-49 58
Paczkowski Dariusz (Ostaszewska Agnieszka, Paczkowski Dariusz, Paczkowska Monika) Kwidzyn 30-34 152
Źródło Michał (Piaskowski Tomasz, Szalecki Radosław) Elbląg 25-29 108

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Albrecht Paweł Elbląg 30-34 150
Antoniuk Marcin Warszawa 40-44 57
Bachman Marcin Warszawa 45-49 159
Banaszkiewicz Marcin Nasielsk 35-39 145
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 151
Barczak Bartłomiej Gniewkowo 25-29 84
Bartnicki Wojciech Elbląg 50-54 109
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 99
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 105
Bielec Adam Skępe 30-34 118
Bojanowski Daniel Gdańsk 40-44 137
Boniecki Daniel Warszawa 35-39 -
Boniewski Kamil Glinojeck 30-34 139
Borkowy Michał Bojszowy 40-44 133
Broż Krzysztof Koło 40-44 30
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 96
Brząkalski Krzysiek Płock 25-29 95
Brzyski Janusz Elbląg 70-… 122
Cechowska Katarzyna Elbląg 45-49 73
Chalamonski Tomasz Ostrołęka 40-44 46
Chylak Kamil Warszawa 35-39 24
Cieślak Konrad Otwock 40-44 55
Ciołczyk Magda Warszawa 35-39 -
Cnota Janusz Gdynia 60-64 42
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 87
Czyż Gabriela Władysławowo 40-44 -
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 45-49 -
Derewecki Jarek Skrzeszewo 45-49 120
Domańska Emilia Warszawa 35-39 -
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 129
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 50-54 153
Gapski Marcin Warszawa 35-39 110
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 82
Górski Mateusz Warszawa 25-29 51
Gralik Artur Elbląg 30-34 62
Gryber Piotr Bojano,koleczkowo 40-44 98
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 140
Gwardjak Szymon Lidzbark Warmiński 25-29 77
Hartlinski Wojciech Patryki 35-39 71
Hermann Tomasz Olsztyn 40-44 112
Jabłońska Marlena Warszawa 35-39 -
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 149
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 28
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 106
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-44 29
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 124
Kawka Paulina Warszawa 25-29 53
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 147
Klimowska Anetta Elbląg 40-44 63
Kłos Janina Gdańsk 35-39 64
Kłos Marcin Gdańsk 40-44 66
Kłosiewicz Wojciech Elbląg 40-44 43
Kmiecik Jacek Gdynia 30-34 144
Kolankowski Waldemar Toruń 50-54 115
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 148
Kord Arkadiusz Barczewo 18-24 123
Kosmala Maciej Elbląg 25-29 97
Kowalska Aneta Warszawa 30-34 36
Kowalski Jacek (Jarek Grzegorz , Krzysztof Szefler ,) Elbląg 45-49 65
Krasuski Artur Juszkowo 30-34 -
Krause Iwona (JULIA TYPAŃSKA .MARCIN BĄK,) Elbląg 45-49 58
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 72
Kuciaba Jacek Jagatowo 45-49 56
Kuczma Jerzy Dzierżoniów 18-24 85
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 81
Kulik Jacek Gdynia 40-44 48
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 41
Kur Daniel Gdynia 30-34 34
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 117
Kurek Wojciech Elblag 35-39 -
Kuskowski Marek Gołdap 40-44 -
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Kwilosz Beata Braniewo 45-49 141
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 79
Lemke Leszek Gdynia 40-44 127
Lenz Marek Gdansk 45-49 54
Lewiński Andrzej Gdynia 45-49 78
Lis Sebastian Łódź 25-29 92
Lisius Tomasz Gdańsk 55-59 76
Litawa Jacek Warszawa 45-49 61
Litkowski Zbigniew Sienno 50-54 157
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 119
Ławecki Dariusz Rotmanka 55-59 116
Łempicki Jakub Lomza 25-29 31
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 52
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 69
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Mateja Bożena Gdańsk 60-64 -
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 132
Meier Markus Koło 55-59 60
Michalski Przemysław Gdańsk 45-49 146
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 -
Milczarek Jakub Warszawa 40-44 74
Miszewski Mateusz Gdańsk 30-34 33
Młynarczyk Sławomir Kielce 40-44 142
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 38
Nawracaj Agata Jawor 30-34 -
Niedźwiecki Marcin Warszawa 30-34 32
Nowakowski Jakub Legionowo 30-34 35
Nunes Pedro Warszawa 30-34 37
Osiakowski Piotr Kielce 25-29 136
Owsiany Andrzej Gdańsk 55-59 128
Paczkowski Dariusz (Ostaszewska Agnieszka, Paczkowski Dariusz, Paczkowska Monika) Kwidzyn 30-34 152
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 50
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Pawlak Piotr Gdańsk 25-29 107
Pieciukiewicz Paweł Gdańsk 35-39 44
Pilski Wojciech Gdańsk 45-49 103
Piotrowski Daniel Gdynia 25-29 -
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 47
Popławska Anna Warszawa 35-39 40
Popławski Michał Warszawa 35-39 39
Prusinowski Michał Braniewo 25-29 94
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 45-49 -
Rogulski Rafał Kętrzyn 45-49 70
Różalska Aleksandra Elbląg 40-44 114
Rybak Remigiusz Białe Błota 40-44 26
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 75
Sachmata Robert Piaseczno 50-54 45
Sakowski Kuba Inowrocław 25-29 -
Siekierski Mateusz Marek Gołdap 25-29 155
Sienicki Radosław Warszawa 35-39 101
Siódmiak Igor Szczecinek 18-24 121
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 21
Stafiej Filip Jozefow k/ Legionowa 40-44 68
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-44 83
Struk Piotr Białystok 25-29 80
Swianiewicz Antoni Warszawa 30-34 22
Szapiel Andrzej Pogórze 25-29 131
Szczesny Filip Szukalice 40-44 102
Sztajkowski Łukasz Gdańsk 40-44 88
Sztajkowski Marcin Gdańsk 35-39 67
Szulc Maciej Elbląg 45-49 138
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 27
Śpiewak Aleksander Warszawa 35-39 89
Świech Krystian Włocławek 35-39 158
Tomaszewicz Marcin Elbląg 25-29 125
Tomaszewicz Piotr Elbląg 50-54 126
Troszyński Jakub Warszawa 40-44 111
Twarowski Michal Straszyn 45-49 156
Wajs Anna Gdynia 18-24 90
Walentynowicz Adam Sopot 35-39 86
Wandzioch Krzysztof Suwałki 25-29 59
Wąsowski Szymon Warszawa 35-39 100
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 40-44 49
Winiarczyk Tomasz Wola Kopcowa 45-49 135
Wintoch Marcin Toruń 40-44 91
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wodyński Jan Gdańsk 30-34 25
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zawadzka Katarzyna Warszawa 35-39 154
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-34 143
Zięba Dominik Gdynia 18-24 104
Znajdek Barbara Inowrocław 35-39 23
Zujko Kinga Białystok 18-24 -
Zych Dawid Elbląg 45-49 113
Źródło Michał (Piaskowski Tomasz, Szalecki Radosław) Elbląg 25-29 108
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 134
Żurawicz Andrzej Rumia 30-34 130
Żyłowski Dawid Gdańsk 18-24 93
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon