Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 24 km - results

2019-09-15 10:00 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-17km 17-24km Czas końcowy Strata
1 1536 Szcześniewski Miłosz Salco Garmin Team M30 1 1 01:22:13 (1)00:26:41 (1) 01:48:55
2 1501 Brýdl Pavel Muay Running Team M30 2 2 01:23:32 (2)00:27:49 (2) 01:51:21 00:02:26
3 1222 Grzegorczyk Bartosz M40 1 3 01:25:24 (3)00:28:05 (3) 01:53:29 00:04:34
4 1507 Żurawski Kamil Entre.pl Team Warszawski Ultra M18 1 4 01:31:43 (5)00:29:03 (4) 03:00:47 01:11:52
5 1345 Czarny Jarek M30 3 5 01:32:54 (6)00:31:03 (5) 03:03:56 01:15:01
6 1634 Nakielski Jakub Karpacz SkiVegas & NewBalance Team M30 4 6 01:31:43 (4)00:33:53 (20) 03:05:35 01:16:40
7 1570 Dembski Paweł Przedwojewski Mountain Team M30 5 7 01:34:40 (7)00:31:05 (7) 03:05:45 01:16:50
8 10006 Kozak Robert Ronal Polska Run M40 2 8 01:36:21 (9)00:31:10 (8) 03:07:32 01:18:37
9 1636 Szczepaniak Witold M40 3 9 01:35:59 (8)00:31:42 (11) 03:07:41 01:18:46
10 1251 Łabuz Małgorzata #SobasTeam K30 1 1 01:37:15 (10)00:32:22 (16) 03:09:38 01:20:43
11 1552 Winiarczyk Krzysztof KLUB SPORTOWY REKIN ŚWIEBODZICE M30 6 10 01:39:01 (11)00:31:03 (6) 03:10:04 01:21:09
12 1328 Dwornicki Paweł Żary Runners Team M30 7 11 01:39:05 (12)00:31:40 (10) 03:10:46 01:21:51
13 1519 Olkis Rafał przebiega.pl M30 8 12 01:39:38 (13)00:34:36 (27) 03:14:14 01:25:19
14 1225 Mielewczyk Tomasz Verge M40 4 13 01:40:41 (15)00:34:31 (25) 03:15:12 01:26:17
15 1586 Kowalski Maciej Morsy Ośno Lubuskie M40 5 14 01:42:37 (19)00:32:56 (17) 03:15:33 01:26:38
16 1594 Klimczak Pawel M30 9 15 01:42:02 (17)00:33:41 (18) 03:15:43 01:26:48
17 1404 Kalicki Patryk M18 2 16 01:41:33 (16)00:34:32 (26) 03:16:05 01:27:10
18 1391 Boiński Bartosz EUROCASH BUKOWSKI KLUB BIEGACZA M18 3 17 01:44:20 (21)00:32:05 (12) 03:16:25 01:27:30
19 1449 Samosenek Tomasz Aktywna Nowa Ruda M30 10 18 01:39:40 (14)00:37:13 (59) 03:16:53 01:27:58
20 1228 Kończal Przemysław M40 6 19 01:43:09 (20)00:34:28 (24) 03:17:37 01:28:42
21 1556 Domowicz Wojciech Cyklosport Bolesławiec M18 4 20 01:42:03 (18)00:35:57 (42) 03:17:59 01:29:04
22 1338 Trzeciakiewicz Mieczysław MLKS Radków M50 1 21 01:44:26 (22)00:34:54 (32) 03:19:20 01:30:25
23 1598 Burmistrz Bartosz Tarnowo Podgórne Biega M30 11 22 01:48:05 (31)00:32:12 (14) 03:20:17 01:31:22
24 10068 Józwiak Piotr Kita Team M30 12 23 01:48:27 (32)00:32:15 (15) 03:20:42 01:31:47
25 10038 Sarnowski Paweł M30 13 24 01:48:34 (33)00:32:08 (13) 03:20:43 01:31:48
26 1258 Broniszewski Łukasz M30 14 25 01:46:12 (23)00:34:37 (28) 03:20:49 01:31:54
27 1273 Wojciechowski Wojtek M40 7 26 01:46:44 (26)00:34:38 (29) 03:21:21 01:32:26
28 1444 Radzikowski Łukasz Panicze M30 15 27 01:50:07 (36)00:31:24 (9) 03:21:30 01:32:35
29 1575 Růžička Lukáš Runsport Team M30 16 28 01:46:41 (25)00:34:58 (33) 03:21:39 01:32:44
30 1561 Baluta Edyta Poszukuję drużyny K18 1 2 01:46:54 (28)00:34:52 (31) 03:21:45 01:32:50
31 1555 Majewski Maciej REHA FIT MACIEJ MAJEWSKI REHA FIT MACIEJ MAJEWSKI M30 17 29 01:46:35 (24)00:35:53 (41) 03:22:29 01:33:34
32 1633 Nowacka Marlena JAN-MAR.PL, GOSTYŃ EASY TRAIL JAN-MAR K40 1 3 01:48:52 (35)00:34:18 (23) 03:23:09 01:34:14
33 1445 Karpowicz Rafal M40 8 30 01:46:46 (27)00:37:26 (62) 03:24:12 01:35:17
34 1532 Olszewski Tomasz M40 9 31 01:48:50 (34)00:35:40 (40) 03:24:30 01:35:35
35 1627 Klepczynski Mikołaj M30 18 32 01:47:41 (29)00:37:37 (63) 03:25:19 01:36:24
36 1560 Rębiałkowski Jakub M30 19 33 01:50:35 (37)00:36:04 (44) 03:26:39 01:37:44
37 1477 Oppeln-Bronikowski Mateusz M30 20 34 01:48:01 (30)00:38:47 (80) 03:26:48 01:37:53
38 1369 Adamiak Jakub Litwin Triathlon Team M30 21 35 01:53:27 (53)00:33:44 (19) 03:27:10 01:38:15
39 1425 Kodzik Aleksandra brak #fitdziadek K30 2 4 01:52:31 (40)00:34:41 (30) 03:27:12 01:38:17
40 1370 Jakubowski Marcin gRUNwald Team Poznań M30 22 36 01:53:21 (50)00:34:14 (22) 03:27:34 01:38:39
41 1379 Kwiatkowski Łukasz JASNA STRONA MOCY JASNA STRONA MOCY M40 10 37 01:53:46 (54)00:34:02 (21) 03:27:48 01:38:53
42 1547 Skóra Anastazja K18 2 5 01:52:15 (39)00:36:02 (43) 03:28:17 01:39:22
43 1274 Beśka Sławomir OchajoRUN & Friends M40 11 38 01:53:23 (52)00:35:04 (34) 03:28:27 01:39:32
44 1619 Dolczewski Dariusz CrossFit Elektromoc M30 23 39 01:53:08 (45)00:35:21 (39) 03:28:28 01:39:33
45 1329 Riegel Mateusz ST RUNNERS M30 24 40 01:53:21 (51)00:35:13 (37) 03:28:34 01:39:39
46 1339 Brenda Michal Laufteam Fürth M30 25 41 01:52:48 (42)00:36:34 (49) 03:29:22 01:40:27
47 1224 Podoluk Marek M40 12 42 01:52:33 (41)00:37:09 (57) 03:29:42 01:40:47
48 1220 Mielnik Michał Panicze M30 26 43 01:54:15 (56)00:36:27 (47) 03:30:42 01:41:47
49 1322 Ferenc-Szmuc Edyta Kudowscy Miłośnicy Biegania K30 3 6 01:53:57 (55)00:36:47 (51) 03:30:44 01:41:49
50 1438 Bałys Katarzyna Hercog Running Team K30 4 7 01:55:43 (65)00:35:08 (35) 03:30:51 01:41:56
51 10046 Paprzycki Rafał NBR Team M40 13 45 01:53:09 (46)00:37:43 (65) 03:30:53 01:41:58
52 10043 Kuźmiak Stanisław Żary Runners Team M40 14 44 01:53:09 (47)00:37:44 (66) 03:30:53 01:41:58
53 1260 Ficygowski Mariusz Żary Runners Team M40 15 46 01:55:39 (62)00:35:18 (38) 03:30:57 01:42:02
54 1460 Dudek Monika PCHsportTeam K30 5 8 01:55:50 (68)00:35:08 (36) 03:30:59 01:42:04
55 10011 Nowakowski Paweł Saint-Gobain Squad M40 16 47 01:53:15 (48)00:37:58 (68) 03:31:14 01:42:19
56 1527 Portka Mariusz BIG FUN M50 2 48 01:54:51 (59)00:36:29 (48) 03:31:20 01:42:25
57 1267 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 27 49 01:53:19 (49)00:38:13 (70) 03:31:32 01:42:37
58 1468 Herchel Arkadiusz M40 17 50 01:52:55 (43)00:38:38 (77) 03:31:33 01:42:38
59 10004 Borówka Ryszard M40 18 51 01:55:29 (61)00:36:12 (45) 03:31:41 01:42:46
60 1250 Chrzanowski Paweł M30 28 52 01:52:57 (44)00:39:19 (85) 03:32:16 01:43:21
61 1466 Olejnik Przekmek niezrzeszony M50 3 53 01:55:07 (60)00:37:15 (60) 03:32:21 01:43:26
62 1353 Kolenda Krzysztof 220V/Kalmar Runners M40 19 54 01:55:42 (64)00:36:49 (52) 03:32:31 01:43:36
63 1434 Litwin Michał Litwin Team M30 29 55 01:55:41 (63)00:36:55 (55) 03:32:36 01:43:41
64 1408 Kruczek Mirosław Lewin biega/ KW OPOLE M50 4 56 01:51:05 (38)00:41:35 (121) 03:32:40 01:43:45
65 1607 Henel Marcin NSK RUN M30 30 57 01:56:10 (69)00:37:13 (58) 03:33:24 01:44:29
66 1387 Szpała Jakub M18 5 58 01:54:22 (57)00:40:17 (103) 03:34:39 01:45:44
67 1545 Smirnov Maksym M40 20 59 01:54:35 (58)00:40:21 (106) 03:34:56 01:46:01
68 1615 Maciejewski Roman M30 31 60 01:55:49 (67)00:39:51 (95) 03:35:39 01:46:44
69 1516 Oblicki Gniewomir M30 32 61 01:55:48 (66)00:40:04 (101) 03:35:52 01:46:57
70 1257 Czarnota Maciej Celironman M30 33 62 01:56:42 (70)00:39:27 (90) 03:36:09 01:47:14
71 1452 Markowska Karolina Europa Ubezpieczenia/NOA K30 6 9 01:57:43 (71)00:39:11 (84) 03:36:54 01:47:59
72 1336 Florczak Marek TAX AND TRADE TAX AND TRADE M40 21 63 01:58:18 (72)00:38:56 (82) 03:37:14 01:48:19
73 10023 Ćwiąkała Wojciech M50 5 64 01:59:17 (74)00:38:45 (79) 03:38:02 01:49:07
74 1422 Dąbrowski Jarosław dzikie kuny M30 34 65 01:59:46 (75)00:38:18 (72) 03:38:05 01:49:10
75 1459 Orłowski Jakub Orzeł M30 35 66 03:01:45 (82)00:36:50 (53) 03:38:07 01:49:12
76 1569 Kurzawiak Grzegorz Grupa Biegowa Kayser Automotive System M30 36 67 01:58:45 (73)00:39:24 (87) 03:38:09 01:49:14
77 1240 Boberski Maciej M30 37 68 03:00:42 (77)00:37:39 (64) 03:38:21 01:49:26
78 1535 Surlej Maciej Nienażarte Misie M30 38 69 03:00:44 (78)00:38:05 (69) 03:38:49 01:49:54
79 1292 Byś Mateusz Mateusz Byś Mateusz Byś M30 39 70 03:01:47 (83)00:37:16 (61) 03:39:03 01:50:08
80 1482 Żurek Kazimierz M. I. L. A. - Masters Iwiczna Life Athletics M30 40 71 03:01:38 (81)00:37:46 (67) 03:39:25 01:50:30
81 1266 Dobromilska Agata WM Triself K30 7 10 03:01:25 (80)00:38:14 (71) 03:39:39 01:50:44
82 1544 Buss Konrad KUDOWIANKA RUN M30 41 72 03:00:39 (76)00:39:23 (86) 03:40:01 01:51:06
83 1485 Pięta Marcin M30 42 73 03:04:16 (109)00:36:41 (50) 03:40:57 01:52:02
84 10044 Rak Łukasz Grupa Pana Tolka M40 22 74 03:04:15 (108)00:36:51 (54) 03:41:07 01:52:12
85 10072 Zimkowski Marcin KGHM ZG RUN M30 43 75 03:01:51 (85)00:39:26 (89) 03:41:17 01:52:22
86 1429 Grzybowski Rafał M40 23 76 03:02:13 (88)00:39:07 (83) 03:41:20 01:52:25
87 1441 Czykiel Kamilla PULSBIKE TEAM K30 8 11 03:02:49 (92)00:38:35 (76) 03:41:24 01:52:29
88 1630 Gołaszewska Karolina tutti frutti K30 9 12 03:02:45 (90)00:38:40 (78) 03:41:25 01:52:30
89 10065 Szczepański Andrzej Wild Skunk M40 24 77 03:05:11 (112)00:36:26 (46) 03:41:37 01:52:42
90 1427 Cebula Tomasz M30 44 78 03:02:03 (87)00:39:38 (93) 03:41:41 01:52:46
91 1576 Kowalewski Dariusz M50 6 79 03:01:55 (86)00:40:00 (100) 03:41:56 01:53:01
92 1491 Koza Robert CARBON OCR RACING TEAM M40 25 80 03:03:02 (94)00:38:55 (81) 03:41:57 01:53:02
93 1332 Denysiuk Marek WATAHA GRUPA TRENINGOWA M40 26 81 03:04:09 (107)00:38:22 (73) 03:42:31 01:53:36
94 1263 Ratajczak Paweł M40 27 82 03:04:09 (106)00:38:24 (74) 03:42:33 01:53:38
95 1523 Hotała Sylwia K30 10 13 03:02:55 (93)00:39:54 (96) 03:42:49 01:53:54
96 1348 Konieczna Anna Forum Górski Świat K30 11 14 03:03:07 (95)00:39:49 (94) 03:42:56 01:54:01
97 1614 Żukowski Alan M18 6 83 03:03:48 (102)00:39:26 (88) 03:43:14 01:54:19
98 1289 Michalik Tomasz M40 28 84 03:02:16 (89)00:41:18 (115) 03:43:34 01:54:39
99 1352 Nowak Patryk M30 45 85 03:03:24 (97)00:40:18 (104) 03:43:42 01:54:47
100 1563 Sikorski Szymon M30 46 86 03:44:00 01:55:05
101 1489 Wysokinska Justyna K30 12 15 03:03:41 (101)00:40:22 (107) 03:44:03 01:55:08
102 1363 Mus Paweł M30 47 87 03:02:47 (91)00:41:33 (119) 03:44:20 01:55:25
103 1474 Pierzchała Joanna K18 3 16 03:04:30 (110)00:40:20 (105) 03:44:50 01:55:55
104 1406 Baran Lucjan Klub Biegowy Perła M50 7 88 03:03:40 (100)00:41:33 (120) 03:45:13 01:56:18
105 1264 Nimsz Bartosz M30 48 89 03:03:40 (99)00:41:37 (122) 03:45:17 01:56:22
106 10055 Mietła Łukasz MDMiW M40 29 90 03:05:42 (116)00:39:57 (99) 03:45:39 01:56:44
107 1505 Sawicz Piotr M30 49 91 03:06:48 (124)00:39:56 (98) 03:46:43 01:57:48
108 1360 Dunaj Paweł Litwin Triathlon Team M30 50 92 03:00:48 (79)00:46:00 (203) 03:46:47 01:57:52
109 10035 Krawczuk Dawid M40 30 93 03:05:33 (115)00:41:17 (113) 03:46:50 01:57:55
110 1533 Kopytowska Anna K30 13 17 03:04:08 (105)00:43:11 (146) 03:47:19 01:58:24
111 1596 Błaszkowiak Błażej M30 51 94 03:03:15 (96)00:44:10 (162) 03:47:25 01:58:30
112 1500 Jarosławski Mariusz Termy Jakuba - Oławski Park Wodny M40 31 95 03:06:44 (123)00:40:54 (110) 03:47:38 01:58:43
113 1259 Maciejewski Łukasz M30 52 96 03:05:49 (117)00:41:58 (125) 03:47:47 01:58:52
114 1538 Piątkowski Wojciech M30 53 97 03:04:01 (104)00:43:58 (158) 03:48:00 01:59:05
115 1635 Kukla Sebastian M40 32 98 03:05:53 (120)00:42:20 (134) 03:48:13 01:59:18
116 1512 Jaśkowiec Michał M18 7 99 03:03:49 (103)00:44:25 (168) 03:48:14 01:59:19
117 1430 Ratajczak Dorota TRIO FORTIS K40 2 18 03:08:45 (128)00:39:34 (92) 03:48:19 01:59:24
118 1592 Gworys Leopold M40 33 100 03:08:45 (129)00:40:38 (108) 03:49:23 02:00:28
119 1413 Chełminski Mateusz M30 54 101 03:05:04 (111)00:44:37 (173) 03:49:40 02:00:45
120 1293 Wójciak Łukasz UmawianienabieganieTeam M30 55 102 03:05:21 (114)00:44:22 (167) 03:49:42 02:00:47
121 1364 Chęciński Marek #NeverGiveUp M40 34 103 03:05:16 (113)00:44:27 (171) 03:49:43 02:00:48
122 1599 Gaca Magdalena K30 14 19 03:06:29 (122)00:43:22 (148) 03:49:50 02:00:55
123 1431 Domagała Agnieszka Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN K30 15 20 03:07:42 (125)00:42:14 (131) 03:49:57 02:01:02
124 1255 Nesterewicz Ryszard LKS ISKRA Jaszkowa M60 1 104 03:06:10 (121)00:43:57 (157) 03:50:08 02:01:13
125 1296 Kubiak Marcin M40 35 105 03:01:48 (84)00:48:49 (259) 03:50:37 02:01:42
126 1252 Długosz Marek KB Geotermia Uniejów M50 8 106 03:05:52 (119)00:44:47 (174) 03:50:39 02:01:44
127 1241 Wieczorek Katarzyna Pryzmat Team K30 16 21 03:08:54 (130)00:42:00 (126) 03:50:54 02:01:59
128 10064 Mazurek Roman niezrzeszony M40 36 107 03:12:37 (144)00:38:35 (75) 03:51:12 02:02:17
129 1471 Kozłowski Rafał #WAWRZYNTEAM M40 37 108 03:10:20 (134)00:41:13 (112) 03:51:33 02:02:38
130 1597 Smorawska Lidia Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega K30 17 22 03:09:42 (133)00:41:52 (124) 03:51:34 02:02:39
131 1326 Chabko Jacek M50 9 109 03:15:18 (164)00:37:08 (56) 03:52:25 02:03:30
132 1219 Gacek Michał NOA M30 56 110 03:05:51 (118)00:46:56 (222) 03:52:48 02:03:53
133 10042 Płoskonka Jakub M18 8 111 03:13:36 (151)00:39:28 (91) 03:53:04 02:04:09
134 1371 Gałan Wojciech M40 38 112 03:12:15 (141)00:40:52 (109) 03:53:07 02:04:12
135 1609 Bromirski Maciej Retro M40 39 113 03:08:59 (131)00:44:56 (177) 03:53:55 02:05:00
136 1318 Hetmański Jakub M18 9 114 03:03:27 (98)00:50:56 (298) 03:54:22 02:05:27
137 1214 Dudek Justyna RUNDOMSKO K30 18 23 03:11:28 (138)00:42:55 (141) 03:54:23 02:05:28
138 1486 Lecki Łukasz Tymon Squad M30 57 115 03:14:14 (157)00:40:09 (102) 03:54:23 02:05:28
139 10069 Chylińska Agnieszka ChodziMisie ChodziMisie K30 19 24 03:11:40 (139)00:42:57 (142) 03:54:37 02:05:42
140 1568 Pisula Łukasz M30 58 116 03:09:31 (132)00:45:27 (189) 03:54:58 02:06:03
141 1420 Głąb Daria Runners Team Nysa K18 4 25 03:13:46 (153)00:41:20 (116) 03:55:06 02:06:11
142 1608 Maczkowski Borys M30 59 117 03:10:27 (135)00:45:18 (182) 03:55:44 02:06:49
143 10017 Karaś Marek PODGÓRZ TORUŃ M50 10 118 03:13:04 (146)00:42:44 (139) 03:55:48 02:06:53
144 10025 Zając Leszek M30 60 119 03:13:25 (150)00:42:26 (137) 03:55:50 02:06:55
145 1554 Rosa Michał RosaRun M40 40 120 03:10:35 (136)00:45:23 (185) 03:55:59 02:07:04
146 1591 Żylak Marek M30 61 121 03:10:39 (137)00:45:37 (192) 03:56:16 02:07:21
147 1309 Drabik Maja #ślimakibarcin K18 5 26 03:14:54 (162)00:41:49 (123) 03:56:43 02:07:48
148 1411 Falkiewicz Jacek M40 41 122 03:15:14 (163)00:41:29 (118) 03:56:43 02:07:48
149 1412 Kantorek Piotr M40 42 123 03:15:20 (165)00:41:24 (117) 03:56:44 02:07:49
150 1212 Gocłowski Cezary bieganie.pl M40 43 124 03:12:33 (143)00:44:18 (166) 03:56:51 02:07:56
151 1509 Piekielna Angelika K30 20 27 03:14:28 (159)00:42:54 (140) 03:57:22 02:08:27
152 1518 Pielatowski Adam Dirty Sparrows Chocolissimo M30 62 125 03:16:09 (177)00:41:17 (114) 03:57:27 02:08:32
153 1275 Warzecha Teresa Runers Team Nysa K50 1 28 03:13:44 (152)00:43:56 (156) 03:57:40 02:08:45
154 1432 Adach Dariusz Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein M40 44 126 03:13:06 (147)00:44:35 (172) 03:57:41 02:08:46
155 1571 Rzepka Aleksandra wkurw_team K18 6 29 03:13:49 (154)00:44:11 (165) 03:58:00 02:09:05
156 1381 Roliński Radosław M40 45 127 03:15:41 (168)00:42:29 (138) 03:58:10 02:09:15
157 1261 Bodek Tomasz mspeed M30 63 129 03:11:52 (140)00:46:24 (212) 03:58:16 02:09:21
158 1302 Supel Maciej M30 64 128 03:15:57 (171)00:42:18 (132) 03:58:16 02:09:21
159 1415 Sitek Szymon Zabiegani Częstochowa M30 65 130 03:12:26 (142)00:45:56 (202) 03:58:22 02:09:27
160 10057 Bąk Agata BUSHIDO CENTRUM K30 21 30 03:13:23 (149)00:45:03 (179) 03:58:25 02:09:30
161 1548 Sojka Jakub M30 66 131 03:16:12 (178)00:42:22 (135) 03:58:34 02:09:39
162 1457 Dudziak Krzysztof WKTr Wrocław M40 46 132 03:15:28 (166)00:43:11 (145) 03:58:39 02:09:44
163 1510 Bednarz Sebastian OTM.b M40 47 133 03:08:24 (126)00:50:18 (283) 03:58:42 02:09:47
164 1511 Bednarz Małgorzata OTM.b K40 3 31 03:08:25 (127)00:50:17 (281) 03:58:42 02:09:47
165 1400 Leśków Paweł NOA M40 48 134 03:16:02 (175)00:43:00 (143) 03:59:02 02:10:07
166 1238 Kot Tomasz M40 49 135 03:13:01 (145)00:46:06 (207) 03:59:07 02:10:12
167 1515 Marszałek Magdalena GRAŻYNKI OCR K40 4 32 03:16:00 (172)00:43:09 (144) 03:59:09 02:10:14
168 1551 Kraicziczek Krzysztof Keller Williams Power Team Keller Williams Poland M40 50 136 03:14:14 (156)00:45:03 (180) 03:59:17 02:10:22
169 1493 Chrostek Adam M40 51 137 03:16:02 (174)00:43:31 (149) 03:59:33 02:10:38
170 1492 Chrostek Dorota K40 5 33 03:16:00 (173)00:43:34 (150) 03:59:34 02:10:39
171 1553 Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane K40 6 34 03:17:29 (184)00:42:06 (128) 03:59:35 02:10:40
172 1278 Lindner Filip M18 10 138 03:15:56 (169)00:43:48 (154) 03:59:44 02:10:49
173 1405 Zarzycki Krzysztof Prawa Strona Miasta M30 67 139 03:16:03 (176)00:44:01 (159) 03:00:04 01:11:09
174 1631 Kazek Sebastian M30 68 140 03:13:07 (148)00:47:08 (227) 03:00:15 01:11:20
175 1537 Binkowski Marcin Mosina Biega / Pajączek M40 52 141 03:17:58 (185)00:42:19 (133) 03:00:17 01:11:22
176 1574 Okrasa Tomasz M30 69 142 03:14:44 (160)00:45:54 (199) 03:00:37 01:11:42
177 1600 Służenko Agata Crossfit Głogów K30 22 35 03:18:39 (192)00:42:13 (130) 03:00:51 01:11:56
178 1365 Król Agnieszka K30 23 36 03:15:57 (170)00:45:00 (178) 03:00:57 01:12:02
179 1346 Raczyńska Gosia Coca-Cola Runners K40 7 37 03:16:26 (179)00:44:49 (175) 03:01:15 01:12:20
180 1520 Mędry Adam M30 70 143 03:14:28 (158)00:47:12 (228) 03:01:40 01:12:45
181 1454 Czernik Judyta JRCZ JRCZ K30 24 38 03:19:27 (198)00:42:24 (136) 03:01:50 01:12:55
182 10001 Karwacki Grzegorz Katcross/globus Katcross/globus M40 53 144 03:16:35 (180)00:45:25 (188) 03:01:59 01:13:04
183 1211 Milewski Szymon 1994 1994 M18 11 145 03:22:14 (202)00:39:56 (97) 03:02:10 01:13:15
184 1392 Krygier Tomasz Eurocash M18 12 146 03:19:00 (196)00:43:14 (147) 03:02:14 01:13:19
185 1522 Sobański Roman Tarnowo Podgórne Biega M30 71 147 03:16:59 (182)00:45:24 (186) 03:02:22 01:13:27
186 1343 Baryła Piotr Ronal Polska Run M30 72 148 03:18:49 (193)00:43:41 (151) 03:02:30 01:13:35
187 1620 Olesiak Rafał M30 73 149 03:16:58 (181)00:45:43 (194) 03:02:41 01:13:46
188 1390 Janka Krzysztof EUROCASH M40 54 150 03:18:54 (194)00:44:01 (160) 03:02:55 01:14:00
189 1308 Kurzyński Michał Efekt Gombao Alelega Vanna Ly M30 74 151 03:15:40 (167)00:47:38 (235) 03:03:17 01:14:22
190 1233 Serwatkiewicz Grzegorz M30 75 152 03:14:54 (161)00:49:07 (267) 03:04:01 01:15:06
191 10066 Kowalczyk Marek M40 55 153 03:23:06 (208)00:41:05 (111) 03:04:10 01:15:15
192 1439 Skóra Zbigniew Coldservice Coldservice M50 11 154 03:18:37 (191)00:45:53 (198) 03:04:30 01:15:35
193 1424 Habina Maciej M18 13 155 03:18:06 (186)00:46:34 (217) 03:04:40 01:15:45
194 10014 Lorenc Joanna KLUB SPORTOWY ENDORFINY WĄSOSZ K30 25 39 03:18:14 (187)00:46:30 (213) 03:04:44 01:15:49
195 10012 Jackiewicz Arkadiusz M50 12 156 03:18:27 (188)00:46:31 (214) 03:04:57 01:16:02
196 1389 Binkowska Marta Eurocash K18 7 40 03:19:06 (197)00:46:13 (208) 03:05:19 01:16:24
197 1319 Rokosz Robert #BIEGACZE M30 76 157 03:20:03 (201)00:45:52 (197) 03:05:55 01:17:00
198 1584 Kowalska Justyna Morsy Ośno Lubuskie K40 8 41 03:18:28 (189)00:47:42 (238) 03:06:11 01:17:16
199 1337 Kukorowski Grzegorz Morsy Ośno Lubuskie M40 56 158 03:18:28 (190)00:47:43 (239) 03:06:12 01:17:17
200 10013 Bogusławski Łukasz M30 77 159 03:22:51 (207)00:43:43 (152) 03:06:34 01:17:39
201 1334 Bac Żaneta JW 4115 K30 26 42 03:22:49 (206)00:43:47 (153) 03:06:36 01:17:41
202 1626 Zięba Bogumił Inovatica Triathlon Club Inovatica M40 57 160 03:18:59 (195)00:47:39 (236) 03:06:39 01:17:44
203 1625 Kielbinski Bartosz estoremedia M30 78 161 03:19:55 (200)00:48:05 (248) 03:08:00 01:19:05
204 1287 Bańkowski Igor Nysa M50 13 162 03:19:28 (199)00:48:34 (255) 03:08:02 01:19:07
205 1283 Wierzbińska Edyta Latyfundyści Biegają K40 9 43 03:24:09 (216)00:43:54 (155) 03:08:04 01:19:09
206 1484 Nowak Sylwester Asseco Active Team M60 2 163 03:23:51 (214)00:44:25 (169) 03:08:16 01:19:21
207 10074 Kokotek Maciej HTF KITA TEAM M40 58 164 03:26:16 (236)00:42:04 (127) 03:08:20 01:19:25
208 1632 Rusin Jakub M30 79 165 03:24:30 (218)00:44:05 (161) 03:08:34 01:19:39
209 1419 Krzyżyk Agnieszka TRIO FORTIS K30 27 44 03:22:46 (205)00:46:05 (205) 03:08:50 01:19:55
210 1227 Flaczynski Michal iMenel M30 80 166 03:24:26 (217)00:44:26 (170) 03:08:52 01:19:57
211 1476 Hirsz Sylwia K30 28 45 03:23:36 (212)00:45:34 (190) 03:09:10 01:20:15
212 1475 Otrząsek Łukasz M30 81 167 03:23:37 (213)00:45:34 (191) 03:09:11 01:20:16
213 10056 Michalski Piotr M30 82 168 03:23:13 (210)00:46:05 (206) 03:09:18 01:20:23
214 1327 Zawalska Izabela K30 29 46 03:25:54 (226)00:44:10 (163) 03:10:04 01:21:09
215 1269 Wiecha Marcin M40 59 169 03:24:36 (220)00:45:46 (196) 03:10:22 01:21:27
216 1566 Trzcińska Jolanta K40 10 47 03:23:09 (209)00:47:21 (230) 03:10:30 01:21:35
217 1380 Pasławska Olga K30 30 48 03:23:54 (215)00:46:48 (220) 03:10:42 01:21:47
218 10076 Bielec Artur TRUMPF M40 60 170 03:26:02 (231)00:45:16 (181) 03:11:18 01:22:23
219 10075 Falkowski Piotr KS Pegaz M50 14 171 03:25:54 (227)00:45:25 (187) 03:11:19 01:22:24
220 10019 Małkowski Bogdan SPARTANIE DZIECIOM M50 15 172 03:25:58 (228)00:45:22 (184) 03:11:20 01:22:25
221 1562 Kubów Jarosław M30 83 173 03:25:36 (224)00:45:46 (195) 03:11:22 01:22:27
222 1247 Łapczyńska Magdalena Przedwojewski Mountain Team Karpacz Sport K40 11 49 03:27:22 (241)00:44:10 (164) 03:11:32 01:22:37
223 1540 Morawski Ryszard M30 84 174 03:24:32 (219)00:47:05 (226) 03:11:37 01:22:42
224 1311 Konca Mariusz KB Ożarów Mazowiecki Biega M40 61 175 03:25:24 (223)00:46:17 (209) 03:11:41 01:22:46
225 1354 Kamiński Łukasz BEKO M30 85 176 03:22:44 (204)00:49:06 (266) 03:11:50 01:22:55
226 1559 Kołoczek Agata Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice K30 31 50 03:26:08 (234)00:45:55 (200) 03:12:03 01:23:08
227 1344 Dębicki Adrian Feniks Legnica M40 62 177 03:24:41 (222)00:47:29 (231) 03:12:10 01:23:15
228 1385 Budny Piotr Tytanowe Dżdżownice M18 14 178 03:24:38 (221)00:47:45 (242) 03:12:22 01:23:27
229 1440 Szmyt Piotr M40 63 179 03:22:37 (203)00:49:50 (277) 03:12:28 01:23:33
230 1514 Jakubowski Rafał Active Lifestyle M40 64 180 03:26:01 (230)00:46:34 (216) 03:12:35 01:23:40
231 1513 Bojek Beata Active Lifestyle K40 12 51 03:26:01 (229)00:46:34 (215) 03:12:35 01:23:40
232 1284 Gruchot Malgorzata GOGOLIN BIEGA K40 13 52 03:27:52 (247)00:44:53 (176) 03:12:45 01:23:50
233 1396 Szymankiewicz Krystyna Edyta Cross Straceńców Team K40 14 53 03:30:54 (265)00:42:09 (129) 03:13:03 01:24:08
234 1498 Średniawa Paulina K30 32 54 03:26:13 (235)00:47:01 (224) 03:13:14 01:24:19
235 1542 Chwiałkowski Wiesław EiW M60 3 181 03:23:33 (211)00:50:49 (294) 03:14:22 01:25:27
236 1342 Stanoszek Robert Coca-Cola Runners M40 65 182 03:26:06 (233)00:48:28 (254) 03:14:34 01:25:39
237 1483 Żurek-Kucharska Urszula M. I. L. A. - Masters Iwiczna Life Athletics K30 33 55 03:28:38 (254)00:46:04 (204) 03:14:42 01:25:47
238 1242 Kovacs Robert Gnaś i Gu Team M30 86 183 03:28:23 (250)00:46:35 (218) 03:14:58 01:26:03
239 1565 Zastawny Michał M30 87 184 03:27:12 (239)00:48:02 (246) 03:15:14 01:26:19
240 1461 Bartnicki Bartosz SCM Polanica-Zdrój M18 15 185 03:13:57 (155)01:01:30 (383) 03:15:27 01:26:32
241 1495 Ogórkiewicz Michał M40 66 186 03:27:26 (242)00:48:03 (247) 03:15:29 01:26:34
242 1601 Górecki Krzysztof M40 67 187 03:16:59 (183)00:58:31 (365) 03:15:30 01:26:35
243 1494 Ogórkiewicz Sylwia K40 15 56 03:27:17 (240)00:48:12 (249) 03:15:30 01:26:35
244 1341 Stanoszek Agnieszka Coca-Cola Runners K40 17 58 03:26:05 (232)00:49:26 (273) 03:15:31 01:26:36
245 1262 Szkup Aleksandra K40 16 57 03:27:34 (244)00:47:58 (244) 03:15:31 01:26:36
246 1613 Malek- Bernadzikowska Marta Europa Ubezpieczenia K30 34 59 03:30:12 (259)00:45:20 (183) 03:15:32 01:26:37
247 1268 Musik Alina PoweradeTeam K30 35 60 03:28:22 (249)00:47:31 (232) 03:15:54 01:26:59
248 1606 Laskowska Aneta Cross Straceńców Team K40 18 61 03:27:09 (238)00:48:46 (258) 03:15:55 01:27:00
249 1312 Bernadzikowski Michał M30 88 188 03:30:11 (258)00:45:55 (201) 03:16:06 01:27:11
250 1290 Wiśniewska Ewa K40 19 62 03:27:46 (246)00:48:21 (251) 03:16:07 01:27:12
251 1550 Wesołowski Maciej M40 68 189 03:27:41 (245)00:48:36 (256) 03:16:17 01:27:22
252 1549 Wesołowska Urszula K40 20 63 03:27:28 (243)00:48:50 (260) 03:16:18 01:27:23
253 1215 Pietrzak Anna K40 21 64 03:28:10 (248)00:49:12 (269) 03:17:22 01:28:27
254 1526 Piotrowski Łukasz M30 89 190 03:25:39 (225)00:52:09 (315) 03:17:49 01:28:54
255 1453 Czernik Rafał JRCZ M40 69 191 03:28:25 (251)00:49:44 (276) 03:18:09 01:29:14
256 1587 Hoppe Grzegorz HDR Wataha Margonin M30 90 192 03:32:12 (268)00:47:03 (225) 03:19:14 01:30:19
257 10029 Kujawska Angelika 4RUN Team Piła K30 36 65 03:31:41 (267)00:47:34 (233) 03:19:16 01:30:21
258 1297 Grad Ryszard Nocne wilki Jawor M40 70 193 03:28:52 (256)00:50:54 (295) 03:19:46 01:30:51
259 1374 Fuławka Tomasz KPP Jawor M30 91 194 03:28:51 (255)00:50:57 (300) 03:19:48 01:30:53
260 1265 Kula Piotr Zdezorientowani M40 71 195 03:32:53 (270)00:46:59 (223) 03:19:52 01:30:57
261 1582 Kręcisz Zbigniew Klub Biegam Bo Lubię Racibórz M60 4 196 03:30:24 (260)00:49:33 (274) 03:19:56 01:31:01
262 1372 Lipiec Ewa K40 22 66 03:32:15 (269)00:47:47 (243) 03:20:02 01:31:07
263 1462 Lankauf Jacek GT RAT M30 92 197 03:28:33 (252)00:51:31 (308) 03:20:03 01:31:08
264 1306 Suwaj Roman M60 5 198 03:29:43 (257)00:50:31 (286) 03:20:14 01:31:19
265 1472 Nadobnik Beata Tarnowo Podgórne Biega K40 23 67 03:31:28 (266)00:49:06 (265) 03:20:33 01:31:38
266 1324 Sobczak Maciej Razem Trenujemy Sport M30 93 199 03:30:37 (262)00:50:34 (288) 03:21:11 01:32:16
267 1579 Kułacz Karol M18 16 200 03:30:41 (264)00:50:55 (297) 03:21:35 01:32:40
268 10040 Kłosowski Piotr M40 72 201 03:33:38 (279)00:48:00 (245) 03:21:38 01:32:43
269 1581 Parchanowicz Bożena K50 2 68 03:33:25 (276)00:48:14 (250) 03:21:39 01:32:44
270 1384 Żytnik Piotr BUTTON'S TEAM M40 74 203 03:32:53 (271)00:49:04 (264) 03:21:57 01:33:02
271 1386 Tychowicz Robert BUTTON'S TEAM M40 73 202 03:32:59 (273)00:48:59 (263) 03:21:57 01:33:02
272 1307 Janas Dariusz Efekt Gombao M30 94 204 03:26:34 (237)00:55:39 (341) 03:22:13 01:33:18
273 1355 Janus - Burak Elżbieta K40 24 69 03:32:59 (272)00:49:15 (270) 03:22:13 01:33:18
274 1588 Chwalisz Paweł M40 75 205 03:30:30 (261)00:52:07 (314) 03:22:37 01:33:42
275 1503 Jachymek Robert M40 76 206 03:30:38 (263)00:52:06 (313) 03:22:44 01:33:49
276 10016 Wojewoda Michał Triwawa Kaziki M40 77 207 03:35:32 (288)00:47:21 (229) 03:22:52 01:33:57
277 1254 Fedorowicz Jowita KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM K30 37 70 03:33:30 (278)00:49:43 (275) 03:23:13 01:34:18
278 1573 Radecki Adam M30 95 208 03:33:39 (280)00:49:55 (279) 03:23:34 01:34:39
279 1276 Farion Marzena K30 38 71 03:33:40 (281)00:49:54 (278) 03:23:34 01:34:39
280 1221 Łuczywek Waldemar M40 78 209 03:33:26 (277)00:50:41 (291) 03:24:07 01:35:12
281 1506 Głombik Bogdan M50 16 210 03:37:53 (303)00:46:21 (210) 03:24:14 01:35:19
282 10028 Głombik Krzysztof M50 17 211 03:37:54 (304)00:46:22 (211) 03:24:17 01:35:22
283 1546 Wieczorek Monika K40 25 72 03:33:05 (274)00:51:38 (309) 03:24:42 01:35:47
284 10045 Wiśniewski Radosław M40 79 212 03:38:00 (306)00:46:52 (221) 03:24:52 01:35:57
285 1456 Skiba Stanisław M40 80 213 03:36:29 (295)00:48:43 (257) 03:25:12 01:36:17
286 1455 Kruszelnicka Agnieszka K40 26 73 03:36:02 (294)00:49:11 (268) 03:25:12 01:36:17
287 10003 Guzek Agnieszka Bravehearts Legionowo K40 27 74 03:34:53 (284)00:50:21 (285) 03:25:14 01:36:19
288 1543 Szal Małgorzata Tenis centrum as K30 39 75 03:37:21 (300)00:48:28 (253) 03:25:48 01:36:53
289 1525 Dróżdż Tomasz M40 81 214 03:39:18 (314)00:46:43 (219) 03:26:02 01:37:07
290 1479 Dobrowolski Robert Sportowi emeryci M60 6 215 03:40:33 (327)00:45:37 (193) 03:26:09 01:37:14
291 1316 Sarnowska Joanna UltraSarny K18 8 76 03:35:40 (290)00:50:32 (287) 03:26:12 01:37:17
292 1428 Posłuszna Anna Akb Esemas K40 28 77 03:35:44 (291)00:50:39 (290) 03:26:23 01:37:28
293 1443 Frydecka Elżbieta K50 3 78 03:35:46 (293)00:50:47 (292) 03:26:32 01:37:37
294 1282 Dyderska Wioletta K40 29 79 03:36:45 (297)00:50:17 (282) 03:27:02 01:38:07
295 1488 Krzyżostaniak Łukasz M30 96 216 03:33:51 (282)00:53:12 (323) 03:27:03 01:38:08
296 1490 Wiśniewska Joanna 1976 1976 K40 30 80 03:33:14 (275)00:53:49 (330) 03:27:03 01:38:08
297 1376 Pałucka Marta Projekt Ultra/Kalenji by Decathlon K30 40 81 03:38:42 (308)00:48:22 (252) 03:27:04 01:38:09
298 1357 Kopaczyńska Beata K40 31 82 03:39:34 (317)00:47:40 (237) 03:27:14 01:38:19
299 1417 Blajchert Adam RUNNING 5 M40 82 217 03:34:03 (283)00:53:28 (326) 03:27:30 01:38:35
300 1437 Czaja Ewa Night Runners K30 41 83 03:35:44 (292)00:51:48 (310) 03:27:32 01:38:37
301 1616 Bugaj Krzysztof Nienażarte Misie M30 97 218 03:36:39 (296)00:51:00 (301) 03:27:39 01:38:44
302 1359 Kowalczyk Marcin Vegeruners M60 7 219 03:35:19 (287)00:52:33 (316) 03:27:52 01:38:57
303 1356 Krygier Przemo M40 83 220 03:28:36 (253)00:59:32 (370) 03:28:08 01:39:13
304 1497 Krawiec Piotr Kotwica Brzeg Recaro M30 98 221 03:35:16 (286)00:53:09 (321) 03:28:25 01:39:30
305 1270 Gosk Urszula K30 42 84 03:35:15 (285)00:53:11 (322) 03:28:26 01:39:31
306 10041 Quirini Ewa K30 43 85 03:37:17 (298)00:51:28 (307) 03:28:45 01:39:50
307 1524 Dróżdż Ireneusz M50 18 222 03:40:14 (325)00:48:52 (261) 03:29:06 01:40:11
308 1388 Składanowska Beata Eurocash Eurocash K30 44 86 03:41:31 (330)00:47:45 (241) 03:29:16 01:40:21
309 1248 Czauderna Klaudia [email protected] K40 32 87 03:39:58 (322)00:49:23 (271) 03:29:21 01:40:26
310 1246 Czauderna Adrian [email protected] M40 84 223 03:39:58 (321)00:49:24 (272) 03:29:22 01:40:27
311 10002 Inglant Zbigniew Run log com M50 19 224 03:41:59 (331)00:47:38 (234) 03:29:37 01:40:42
312 1285 Grębowicz Agnieszka K30 45 88 03:38:55 (312)00:50:55 (296) 03:29:49 01:40:54
313 1622 Ziółkowska Ewelina KB HARCOWNIK Jelcz Laskowice M30 99 225 03:38:53 (310)00:50:56 (299) 03:29:50 01:40:55
314 1288 Kowalska Małgorzata KB Harcownik Jelcz-Laskowice K40 33 89 03:38:53 (311)00:51:01 (302) 03:29:55 01:41:00
315 1577 Jarząb Agata K30 46 90 03:39:59 (323)00:50:48 (293) 03:30:47 01:41:52
316 10008 Podkówka Zbigniew M50 20 226 03:40:40 (328)00:50:11 (280) 03:30:52 01:41:57
317 1611 Majchrzak Łukasz Nienażarte Misie M30 100 227 03:38:09 (307)00:52:48 (317) 03:30:57 01:42:02
318 10062 Gniewek Dariusz M50 21 228 03:40:03 (324)00:51:17 (304) 03:31:21 01:42:26
319 10052 Młynarczyk Tatiana Husaria Race Team K30 47 91 03:35:39 (289)00:55:54 (342) 03:31:33 01:42:38
320 1402 Cofalski Jakub M30 101 229 03:37:57 (305)00:54:15 (334) 03:32:13 01:43:18
321 1531 Lewartowska Agnieszka K40 34 92 03:38:53 (309)00:53:22 (325) 03:32:15 01:43:20
322 1245 Beyga Anna K30 48 93 03:39:48 (320)00:52:58 (319) 03:32:46 01:43:51
323 1383 Frydrycki Dariusz M40 85 230 03:39:19 (315)00:53:45 (329) 03:33:03 01:44:08
324 1610 Chaduła Adrian Nienażarte Misie M30 102 231 03:33:12 01:44:17
325 1605 Bentkowska Magdalena Dirty Sparrows K30 49 94 03:40:28 (326)00:53:16 (324) 03:33:44 01:44:49
326 1279 Kobyłecki Emil Tona sprzętu, zero talentu M18 17 232 03:39:37 (318)00:54:08 (333) 03:33:45 01:44:50
327 1223 Berłowska Barbara K18 9 95 03:39:37 (319)00:54:08 (332) 03:33:45 01:44:50
328 10058 Perkowski Tomasz Eurocash Team M30 103 233 03:44:58 (339)00:48:55 (262) 03:33:53 01:44:58
329 10026 Nicpoń Sebastian M30 104 234 03:42:36 (333)00:51:26 (305) 03:34:03 01:45:08
330 10021 Szyszłowski Waldemar M30 105 235 03:42:37 (334)00:51:26 (306) 03:34:03 01:45:08
331 1249 Sobolewski Jarosław Internet Talents M40 86 236 03:41:14 (329)00:53:29 (327) 03:34:43 01:45:48
332 1617 Czebotar Barbara Tenis centrum as K40 35 96 03:37:20 (299)00:57:44 (355) 03:35:04 01:46:09
333 1593 Perka Barbara Bieg Opolski K40 36 97 03:42:00 (332)00:53:59 (331) 03:35:59 01:47:04
334 10007 Droździk Przemysław Wolsztyński Klub Biegowy M40 87 237 03:37:28 (302)01:00:12 (376) 03:37:40 01:48:45
335 10048 Matuszewski Tomasz M40 88 238 03:37:26 (301)01:00:42 (379) 03:38:08 01:49:13
336 1624 Siwek Ola K40 37 98 03:44:42 (338)00:54:18 (335) 03:39:00 01:50:05
337 10037 Szybowski Paweł M30 106 239 03:43:53 (337)00:56:52 (349) 03:40:45 01:51:50
338 1310 Paluch Grażyna K40 38 99 03:47:04 (343)00:54:38 (337) 03:41:42 01:52:47
339 10036 Znamiec Marcin Kuźnia Triathlonu : IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP M40 89 240 03:50:41 (354)00:51:55 (312) 03:42:35 01:53:40
340 10053 Kucner Monika Alberts TEAM K40 39 100 03:50:54 (355)00:51:51 (311) 03:42:45 01:53:50
341 1368 Sachmata Ania Kuźnia Triathlonu Moto-Partner K18 10 101 03:52:57 (357)00:50:19 (284) 03:43:17 01:54:22
342 1541 Michalski Tomasz WKURW_TEAM/ZŁOTY NA KILOMETR M40 90 241 03:43:21 (336)01:00:22 (377) 03:43:42 01:54:47
343 1382 Niewiadomska-Bochenek Monika K40 40 102 03:51:03 (356)00:52:54 (318) 03:43:58 01:55:03
344 1340 Kawecka Magdalena Biegam Bo Lubię Ząbki Team K30 50 103 03:47:40 (346)00:56:29 (347) 03:44:09 01:55:14
345 1231 Furman Agnieszka OchajoRUN & Friends K30 51 104 03:48:14 (347)00:56:00 (343) 03:44:14 01:55:19
346 1213 Pietrzak Grzegorz M40 91 242 03:43:21 (335)01:00:57 (380) 03:44:18 01:55:23
347 1410 Tomiak-Rozynek Sylwia Wolsztyński Klub Biegowy K40 42 106 03:47:35 (344)00:57:44 (357) 03:45:19 01:56:24
348 1409 Nowicka Beata Wolsztyński Klub Biegowy Wolsztyński Klub Biegowy K40 41 105 03:47:35 (345)00:57:44 (356) 03:45:19 01:56:24
349 10034 Piniarski Paweł DPKJIP M30 107 243 03:45:41 (342)00:59:41 (372) 03:45:22 01:56:27
350 1621 Stempin Sylwia ALLES COOL CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA WENTYLACJA JACEK STEMPIN K30 52 107 03:48:19 (348)00:57:07 (351) 03:45:26 01:56:31
351 10049 Konarska Aleksandra KSK Klub Skręconej Kostki K30 53 108 03:57:51 (373)00:47:45 (240) 03:45:36 01:56:41
352 1239 Czuchwicki Marek - - M40 92 244 03:39:14 (313)01:06:47 (400) 03:46:00 01:57:05
353 1628 Adamiak Marta Aby do Mety Kopalnia Złota K30 54 109 03:49:49 (353)00:58:29 (363) 03:48:18 01:59:23
354 10024 Chodorowski Arkadiusz IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji M30 108 245 03:39:24 (316)01:09:51 (403) 03:49:15 02:00:20
355 10047 Niemczak Basia #TeamZabieganeDni , IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KOMENDA STOŁECZNA POLICJI K30 55 110 03:54:48 (365)00:54:29 (336) 03:49:17 02:00:22
356 10079 Bukowy Błażej M30 109 246 03:58:34 (376)00:51:03 (303) 03:49:37 02:00:42
357 1350 Młynarczyk Damian M50 22 248 03:48:44 (349)01:01:35 (387) 03:50:19 02:01:24
358 1349 Młynarczyk Marcin M18 18 247 03:48:44 (350)01:01:35 (386) 03:50:19 02:01:24
359 1394 Banaszczak Dagmara Świdnicka Grupa Biegowa K18 11 111 03:54:17 (360)00:56:17 (345) 03:50:34 02:01:39
360 1530 Margasiński Jacek M30 110 249 03:54:17 (359)00:56:17 (344) 03:50:34 02:01:39
361 1217 Neumann Beata Centrum Łąkowa 1 K50 4 112 03:49:28 (352)01:01:08 (381) 03:50:36 02:01:41
362 1589 Nowicki Kamil Warsaw Run Club M30 111 250 03:54:38 (364)00:56:38 (348) 03:51:16 02:02:21
363 1578 Kamińska Magdalena K30 56 113 03:55:58 (368)00:55:21 (339) 03:51:19 02:02:24
364 1333 Łuć Katarzyna K30 57 114 03:54:21 (362)00:57:10 (352) 03:51:31 02:02:36
365 1331 Łuć Łukasz M30 112 251 03:54:32 (363)00:57:00 (350) 03:51:32 02:02:37
366 10020 Mazurek Wojciech FireEaglesOCR M18 19 252 03:54:01 (358)00:57:40 (354) 03:51:41 02:02:46
367 1253 Chwiałkowska Elżbieta K50 5 115 03:54:20 (361)00:57:48 (359) 03:52:08 02:03:13
368 1313 Szumińska Małgorzata ROSSMANN K40 43 116 03:58:53 (378)00:53:39 (328) 03:52:32 02:03:37
369 1603 Gess Magdalena Zabiegani Goleniów K30 58 117 03:56:11 (369)00:56:21 (346) 03:52:33 02:03:38
370 1304 Koczy-Pawluk Gabriela ALTKOM AKADEMIA K40 44 118 03:55:04 (366)00:57:48 (358) 03:52:52 02:03:57
371 10070 Kadecki Marek M40 93 253 03:57:30 (372)00:55:36 (340) 03:53:05 02:04:10
372 1478 Wrobel Tomasz M40 94 254 03:45:29 (340)01:07:46 (402) 03:53:15 02:04:20
373 1314 Konca Beata K B Ożarów Mazowiecki Biega K40 45 119 03:00:24 (379)00:53:01 (320) 03:53:25 02:04:30
374 1595 Bucko Karolina 1973 1973 K40 46 120 03:58:19 (375)00:55:08 (338) 03:53:28 02:04:33
375 1236 Somiak Andrzej M50 23 255 03:55:55 (367)00:58:25 (362) 03:54:20 02:05:25
376 1539 Kopcińska Natalia K30 59 121 03:56:46 (370)00:58:03 (361) 03:54:48 02:05:53
377 1395 Królikowska Karolina Cross Straceńców Team K40 47 122 03:56:46 (371)00:58:30 (364) 03:55:16 02:06:21
378 1442 Wąsalski Mateusz Mateusz Wąsalski Mateusz Wąsalski M18 20 256 03:49:25 (351)01:06:52 (401) 03:56:16 02:07:21
379 10077 Wysocki Grzegorz M40 95 257 03:45:35 (341)01:10:50 (404) 03:56:25 02:07:30
380 1373 Doliński Tomasz Tomasz Doliński Tomasz Doliński M50 24 258 03:06:57 (397)00:50:36 (289) 03:57:33 02:08:38
381 1286 Bury Magdalena K30 60 123 03:58:13 (374)00:59:41 (371) 03:57:54 02:08:59
382 1473 Wilanowski Tomasz M40 96 259 03:58:47 (377)00:59:41 (373) 03:58:28 02:09:33
383 1401 Bryła Justyna K30 61 124 03:01:32 (380)00:58:37 (367) 04:00:09 02:11:14
384 1398 Słodek Paweł M30 113 260 03:01:32 (381)00:58:39 (368) 04:00:10 02:11:15
385 1281 Zajączkowska Paulina POWER TRAINING K30 62 125 03:01:47 (383)00:58:33 (366) 04:00:20 02:11:25
386 1366 Sachmata Agata Kuźnia Triathlonu K50 6 126 03:02:44 (388)00:57:39 (353) 04:00:23 02:11:28
387 1480 Dobrowolska Bozena Sportowi emeryci K60 1 127 03:02:01 (384)00:59:17 (369) 04:01:19 02:12:24
388 10071 Pisingas Mariusz Bieganie to mój trzeźwy wybór Bieganie to mój trzeźwy wybór M40 97 261 03:02:50 (389)00:59:58 (374) 04:02:48 02:13:53
389 1256 Szołtysek Beata OchajoRUN & Friends K40 48 128 03:02:40 (387)01:00:09 (375) 04:02:49 02:13:54
390 1325 Widalska Marta K40 49 129 03:02:27 (386)01:00:41 (378) 04:03:07 02:14:12
391 1528 Zielińska Czerbniak Izabela Tarnowo Podgórne Biega K40 50 130 03:02:20 (385)01:01:20 (382) 04:03:40 02:14:45
392 1496 Liszewski Damian WKB Meta Lubliniec M30 114 262 03:03:57 (392)01:01:32 (385) 04:05:29 02:16:34
393 1243 Sudół Robert KOTWICA BRZEG M30 115 263 03:03:58 (393)01:01:31 (384) 04:05:29 02:16:34
394 1272 Pietrowska Hallik KTOŚTAKI biegają K50 7 131 03:03:51 (390)01:02:19 (388) 04:06:10 02:17:15
395 1465 Olejnik Marzena niezrzeszona K50 8 132 03:01:39 (382)01:05:42 (395) 04:07:20 02:18:25
396 1235 Maciejewski Tomasz ZAP-KOOPERACJA ZAP-KOOPERACJA M30 116 264 03:06:00 (396)01:03:07 (391) 04:09:07 02:20:12
397 10032 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów K40 51 133 03:11:47 (398)00:57:49 (360) 04:09:36 02:20:41
398 1232 Furman Michał OchajoRUN & Friends M30 117 265 03:03:53 (391)01:06:12 (397) 04:10:05 02:21:10
399 1426 Wawrzyniuk Małgorzata Morsy Turek K50 9 134 03:05:29 (394)01:04:48 (393) 04:10:18 02:21:23
400 1446 Olek-Wysocka Monika Morsy Turek K30 63 135 03:05:30 (395)01:04:49 (394) 04:10:19 02:21:24
401 1361 Skrzypczak Marta K40 52 136 03:18:14 (401)01:06:07 (396) 04:24:21 02:35:26
402 1358 Kowalska-Barwińska Klaudia Umawianie na bieganie K40 53 137 03:18:04 (400)01:06:25 (398) 04:24:29 02:35:34
403 1218 Kasprzak Beata RUN EXPERT LEJDIS K40 54 138 03:19:48 (402)01:06:39 (399) 04:26:28 02:37:33
404 1295 Twardowska Ewa KB Geotermia Uniejów K30 64 139 03:24:58 (403)01:03:41 (392) 04:28:39 02:39:44
405 10067 Nowak Leszek Familia Nowak Escobedo Familia Nowak Escobedo M40 98 266 03:12:16 (399)01:17:04 (409) 04:29:20 02:40:25
406 1230 Fons Aleksandra WKURW_TEAM K30 65 140 03:26:58 (406)01:02:44 (389) 04:29:42 02:40:47
407 1416 Lorenc-Kruszyńska Sylwia K30 66 141 03:26:55 (405)01:02:58 (390) 04:29:53 02:40:58
408 10015 Łączka Dagmara K30 67 142 03:25:15 (404)01:11:17 (407) 04:36:33 02:47:38
409 1580 Korniłow Agnieszka K40 55 143 03:29:04 (407)01:11:10 (406) 04:40:14 02:51:19
410 1629 Oklej Agata K30 68 144 03:29:16 (408)01:10:59 (405) 04:40:15 02:51:20
411 1234 Knapik Anna RUN EXPERT LEJDIS K30 69 145 03:35:50 (409)01:15:33 (408) 04:51:23 03:02:28
412 1602 Samborski Bartosz wkurw_team M40 99 267 05:07:39 03:18:44
413 1216 Bednarek Roman Night Runners M50 DNS
414 1226 Adamski Piotr PKBI Team M40 DNS
415 1229 Donczew Konrad M18 DNS
416 1237 Skrudlik Wojciech Night Runners M40 DNS
417 1244 Janiszewski Wiktor 1998 M18 DNS
418 1271 Grębowicz Andrzej KB Harcownik Jelcz-Laskowice M40 DNF
419 1277 Wojtyra Agnieszka 10BKPanc K40 DNS
420 1280 Śliwiński Rafał CZARNY KOŃ ZBIEGACZ.PL M30 DNS
421 1291 Kępski Grzegorz M30 DNS
422 1298 Meissnerová Helena Chata Eduard K18 DNS
423 1299 Neugebauer Radomír Chata Eduard M40 DNS
424 1300 Głód Mateusz M40 DNS
425 1301 Klaga Michał M30 DNS
426 1303 Woźniak Małgorzata Rowing Running Team Rowing Running Team K40 DNS
427 1305 Klimek Radosław brak M18 DNS
428 1315 Trochanowska Kamila LEM - RUSYN K18 DNS
429 1317 Brząkalski Krzysiek eAzymut.pl M18 DNS
430 1321 Hercka Krzysztof M30 DNS
431 1323 Zając Daria K40 DNS
432 1330 Książek Joanna K40 DNS
433 1335 Czubak Marcin Kudowscy Miłośnicy Biegania M50 DNS
434 1347 Wilczyński Krzysztof Kalmar Runners M30 DNS
435 1351 Tabaczka Piotr TARNOWO PODGÓRNE BIEGA M40 DNS
436 1362 Lawrenc Artur M30 DNS
437 1367 Szeląg Sławomir Lisy Pustyni M40 DNS
438 1375 Dyja Magdalena K18 DNS
439 1377 Rogatko Adam M40 DNS
440 1378 Niesiobędzka-Rogatko Karolina K40 DNS
441 1393 Dulemba Arkadiusz Eurocash S.A. Eurocash S.A. M40 DNS
442 1397 Lukawski Robert M40 DNS
443 1399 Jejer Magdalena K30 DNS
444 1403 Palicki Rafał Struś i Kojot M40 DNS
445 1407 Sieniawska Karolina K30 DNS
446 1414 Pytlarz Waldemar RUNNING 5 M50 DNS
447 1418 Sznabel Alina K60 DNS
448 1423 Kyrchevskiy Ihor M30 DNS
449 1433 Bogaczyńska-Adach Bożena Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN K40 DNS
450 1435 Litwin Monika Litwin Team K30 DNS
451 1436 Regulska Aneta Drużyna Szpiku K30 DNS
452 1447 Obel Marcin Qodeca Cycling Team Qodeca M30 DNS
453 1448 Kraska Paweł BEKO M30 DNS
454 1450 Celiński Adam M40 DNS
455 1451 Zajdowska-Tryc Katarzyna K40 DNS
456 1458 Grzegorczyk Wojciech M30 DNF
457 1463 Stebel Aleksandra K30 DNS
458 1464 Zwierz Małgorzata K40 DNS
459 1467 Mańkowski Wojciech M40 DNS
460 1469 Szambelańczyk Maciej Posnania Tri Team M40 DNS
461 1470 Szambelańczyk Małgorzata K40 DNS
462 1481 Gorczyński Norbert KUDOWIANKA RUN M18 DNS
463 1487 Maj-Zalewska Daria AD Danilewicz Group Mariolka K40 DNS
464 1499 Bielawny Ewa K30 DNS
465 1502 Królikowski Andrzej CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST M50 DNS
466 1504 Królikowska Katarzyna K40 DNS
467 1508 Piwonski Adam M30 DNS
468 1521 Sałek Mateusz PGE Elektrownia Opole PGE M18 DNS
469 1529 Hibner Jacek Hibner Hospitality M40 DNS
470 1534 Czerwonka Grzegorz M40 DNS
471 1557 Zrzelski Michał M40 DNS
472 1558 Zrzelska Joanna K40 DNS
473 1564 Latuszek Krzysztof M30 DNS
474 1567 Barto Sylwia K40 DNS
475 1572 Czeka Danuta K50 DNS
476 1585 Kowalski Maciej Morsy Ośno Lubuskie M40 DNS
477 1590 Ślusarek Grzegorz pokonacsiebie.pl M30 DNS
478 1604 Kozinoga Gabriela K40 DNS
479 1612 Dubiel Andrzej M40 DNS
480 1618 Żurawski Sławomir PGB Sportowa Paczka M40 DNS
481 1623 Bańska Kamila K18 DNS
482 10005 Lehmann Karolina K30 DNS
483 10009 Bottcher Andrzej Strzeliński Klub Biegacza GRANIT M40 DNS
484 10010 Wcisły Jarosław Eurocash M30 DNS
485 10018 Filip Robert Wkurw_team M40 DNS
486 10022 Niemiro Dominika Grupa Azoty Police K30 DNS
487 10027 Krzeszowski Marcin M30 DNS
488 10030 Bogdanov Ivan For the boys Flower M30 DNS
489 10031 Ploch Sebastian M40 DNS
490 10033 Pietrowski Mariusz KTOŚTAKI biegają M50 DNS
491 10039 Straszko Monika K40 DNS
492 10050 Ganko Tomasz M40 DNS
493 10051 Witkowski Tomasz Żary Runners Team M40 DNS
494 10054 Krempa Mateusz #WpiszCokolwiek M18 DNS
495 10059 Paczuski Michal Forever Young Łódź M30 DNS
496 10060 Zawiski Tomasz M40 DNS
497 10061 Zając Paweł M40 DNS
498 10063 Jermak Kamil BOHAR PALETY Runners M40 DNS
499 10073 Kawałko Ryszard Wolny RYŚ erbud.eu M50 DNS
500 10078 Bukowy Marta Absolutni Amatorzy K30 DNS
501 10080 Ptak Arkadiusz SPARTANIE DZIECIOM KIESOW Polska M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon