Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Name City Age group Start number
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 202
Baj Joanna Marcinkowice 16-17 601
Baka Przemysław Grodzisk Mazowiecki 20-23 18
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 24-… 56
Baran Mateusz Końskie 20-23 142
Bartos Michał Łódź 24-… 51
Bartoszewicz Piotr Wólka Kozodawska 24-… 93
Bartyzel Maja Warszawa 24-… 45
Bielicki Adam Truskaw 24-… 193
Bielski Marcin Warszawa 24-… 53
Biernacki Adam Warszawa 24-… 154
Biernacki Tomasz Warszawa 24-… 30
Błażejewski Karol Warszawa 24-… 25
Bogdanowicz Dominik Warszawa 24-… 175
Bogusiewicz Jakub Iława 16-17 196
Bogusiewicz Katarzyna Warszawa 24-… 208
Bohater Paulina Wrocław 18-19 195
Borkowski Dominik Warszawa 24-… 172
Bratowski Arek Piaseczno 24-… 70
Bruździak Maciej Borkowo 20-23 10
Brzozowska Małgorzata Warszawa 24-… 185
Bukowski Bartłomiej Jaktorów 24-… 43
Bydliński Piotr Grodzisk Mazowiecki 24-… 31
Ceberak Maciej Lubartów 24-… 106
Chojnowski Andrzej Warszawa 24-… 103
Chrzanowski Łukasz Warszawa 24-… 46
Chyłkowski Filip Michałowice 18-19 90
Cieślik Anna Żyrardów 24-… 36
Cieślik Mateusz Poznań 20-23 182
Cuszlag Jakub Warszawa 24-… 62
Cynkier Mieszko Żyrardów 24-… 75
Czarnecki Rafał Bronisławka 24-… 158
Cześnik Maria Warszawa 24-… 7
Dąbrowska Anna Warszawa 24-… -
Dąbrowska-Bień Justyna Warszawa 24-… 73
De La Fuente Enrique Warszawa 24-… 165
Dobrzyński Konrad Kamil Warszawa 24-… 78
Dudziński Paweł Warszawa 24-… 74
Duks Lukasz Elblag 24-… -
Duplicki Kamil Sochaczew 24-… 64
Dusiński Mateusz Warszawa 24-… 152
Dymel Piotr Warszawea 24-… -
Dzik Szymon Iława 18-19 224
Dziubek Maciej Warszawa 24-… 13
Dziuk Dariusz Radom 24-… -
Falbogowski Maciej Poznań 20-23 3
Fitzgerald Liam Poniatowa 24-… 132
Fogiel Piotr Warszawa 24-… 52
Frankowicz Jacek Kielce 24-… 188
Frenkel Marek Stare Babice 24-… 38
Gawin Krzysztof Warszawa 24-… 105
Gebel Tomasz Zolwin 24-… 163
Gibalski Kajetan Rościsławice 18-19 605
Gleba Jonasz Gniezno 16-17 -
Golmento Michał Józefosłwa 24-… 110
Gonska Szymon Studzionka 18-19 -
Gradus Hubert Milanówek 24-… 211
Grodzicki Mirosław Warszawa 24-… 54
Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 24-… 130
Hewelke Filip Warszawa 24-… 117
Horszczaruk Jacek Warszawa 24-… 164
Jabłonowski Andrzej Warszawa 24-… 190
Jakubowski Marcin Warszawa 24-… 39
Jamroż Robert Warszawa 24-… 217
Janicki Karol Gostyń 16-17 178
Janowiak Wojciech Warszawa 24-… 141
Jarco Aleksandra Pruszków 24-… -
Jarocka Wioleta Legionowo 24-… 168
Jaroszewski Jakub Warszawa 18-19 137
Jasinowicz Aleksandra Warszawa 24-… 156
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 18-19 -
Jeżewski Krzysztof Warszawa 24-… 29
Jurczyszyn Łukasz Warszawa 24-… 76
Juskowiak Jakub Poznań 18-19 181
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-23 6
Kaliszek Marcin Skierniewice 24-… 68
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 24-… 194
Kaszuba Robert Zagnańsk 24-… -
Kąkolecka Klaudia Warszawa 16-17 192
Kibicki Konrad Warszawa 24-… 147
Kieś Damian Rzeszów 24-… 118
Klimas Paulina Ćwiklice 24-… 219
Kluźniak Jacek Kielce 24-… 146
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 24-… -
Knobloch Katarzyna Konstantynów Łódzki 24-… 145
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 24-… 166
Kołodziejski Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 24-… 17
Komorowska Olga Warszawa 24-… 32
Kondrat Krzysztof Warszawa 24-… 59
Kopiczko Maksymilian Gizycko 16-17 197
Kosiarek Damian Żyrardów 24-… 119
Kosieradzki Tomasz Szczecin 24-… 40
Kossowski Kacper Warszawa 24-… 143
Kotas Paweł Wrocław 24-… 609
Kowalczyk Iga Gołdap 24-… 140
Kowalski Edmund Rybno 24-… -
Kowalski Kuba Gniezno 18-19 -
Kozaczkiewicz Marcel Wrocław 16-17 611
Kozłowska-Kawycz Karolina Komorów 24-… 37
Krawczyk Jacek Poznań 20-23 5
Królak Kacper Warszawa 24-… 11
Kucharski Piotr Starachowice 24-… 200
Kuczyński Daniel Warszawa 24-… 83
Kuniszewicz Patryk Warszawa 24-… 114
Kurdej Justyna Celestynów 24-… 67
Kusy Rajmund Przemyśl 24-… -
Kwasniewski Mateusz Wrocław 24-… 113
Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza 20-23 206
Lenart Konrad Michałowice 24-… 170
Lencse-Mucha Judit Warszawa 24-… 28
Leszczewicz Waldek Warszawa 24-… 207
Liberadzki Michał Sochaczew 24-… 123
Liman Krzysztof Warszawa 24-… 85
Lipkowski Jarosław Warszawa 24-… 107
Lis Sebastian Łódź 24-… 58
Łącka Marta Warszawa 24-… 213
Łączyński Cezary Pomiechówek 24-… 138
Łuczka Adam Rokietnica 16-17 135
Łuniewska Izabela Warszawa 24-… 69
Machoński Tymon Dąbrowa 16-17 136
Maciejewski Jan Warszawa 20-23 24
Madej Pawel Radonie 24-… 49
Mankiewicz Mariusz Żyrardów 24-… 35
Marajda Rafał Łódź 24-… 97
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… 4
Marzec Łukasz Dąbrowa Górnicza 24-… 95
Mastalerz Tomasz Kielce 24-… 82
Matusewicz Michał Jedlina-Zdrój 16-17 210
Matusiak Marcin Żyrardów 24-… -
Mąka Wojciech Granica 24-… 21
Mendyk Marcin Budy Zosine 24-… 41
Merchelski Piotr Warszawa 24-… -
Metkowski Mateusz Szczecinek 24-… 71
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 24-… 109
Michaś Patryk Nieporęt 16-17 184
Mielke Dawid Bażanowice 16-17 139
Mostowski Artur Warszawa 24-… 33
Napieraj Rafał Warszawa 24-… 126
Nartowski Jan Warszawa 24-… 27
Neumann Kamila Zukowka 24-… 61
Niewiński Łukasz Warszawa 24-… 104
Nowacka Dominika Warszawa 24-… 173
Obłąkowski Stefan Komorow 24-… 148
Obuchowicz Natasza Raszyn 16-17 77
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-23 129
Ojrzyńska Milena Warszawa 24-… 150
Ostrowski Krzysztof Józefów 24-… 89
Oszczypała Mateusz Warszawa 24-… 47
Pacocha Przemysław Warszawa 24-… 15
Palczewski Marcin Warszawa 24-… 92
Papież Łukasz Grodzisk Mazowiecki 24-… 79
Pawelec Piotr Piaseczno 24-… 162
Pawlak Piotr Poznań 24-… 167
Pawlak Wojciech Poznań 16-17 179
Perciński Łukasz Siedlce 20-23 91
Piotrowski Michał Warszawa 24-… 44
Pitura Eliza Lublin 24-… -
Podgórski Tomasz Warszawa 24-… 12
Podkowa Jarosław Radom 24-… -
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 23
Pożarlik Marta Warszawa 24-… 171
Prędota Bartosz Warszawa 16-17 88
Prędota Krzysztof Warszawa 24-… 84
Prokop Bartosz Ruda Śląska 16-17 -
Przybyłkowicz Jan Warszawa 16-17 159
Ptasznik Karol Józefów 24-… 80
Ptaszyńska Weronika Oświęcim 16-17 603
Puczyłowski Patryk Warszawa - Polska 24-… 608
Pytel Maria Starachowice 24-… 8
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 24-… 127
Radecki Jakub Poznań 16-17 180
Reszke Sławomir Józefasław 24-… 102
Rodaszyński Paweł Warszawa - Polska 24-… 153
Rogacz Grzegorz Racibórz 18-19 604
Rogala Grzegorz Pruszków 24-… 72
Rogozinski Grzegorz Żyrardów 24-… 149
Rzepnicka Renata Warszawa 24-… 116
Sado Paweł Kielce 24-… 203
Sadowski Piotr Grodzisk Mazowiecki 24-… 218
Sadowski Szymon Żyrardów 18-19 144
Sałaj Mariusz Działki 24-… 128
Sekita Łukasz Pruszków 24-… 222
Sieradzan Przemysław Kielce 24-… 204
Siergiejuk Michal Warszawa 24-… 169
Sikora Marta Juszczyn 18-19 121
Sitkiewicz Aleksandra Płock 24-… -
Skrzecz Radosław Warszawa 24-… 20
Słomiński Sebastian Świebodzice 18-19 187
Sokolowski Julian Przeźmierowo 16-17 157
Sołtysiak Paweł Warszawa 24-… 151
Sołtysiak Zofia Sady 16-17 134
Sowińska Dominika Brwinów 16-17 57
Spychała Michał Warszawa 24-… 205
Stadnik Jakub Jastrzębnik 24-… 96
Stańczak Mariusz Warszawa 24-… 60
Stefankiewicz Jakub Łódź 24-… 98
Sterna Lukasz Czarny Las 24-… 65
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 24-… 81
Suchojad Damian Warszawa 24-… 34
Sucholewski Damian Warszawa 24-… 87
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 66
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 86
Sukacz Dawid Warszawa 24-… 220
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 24-… 2
Szkuta Monika Piaseczno 24-… 19
Szot-Karpińska Katarzyna Warszawa 24-… 22
Szpot Kamil Książenice 24-… 125
Szumny Michał Warszawa 24-… 48
Szymanowski Przemysław Końskie 24-… 1
Szymański Maciek Warszawa 24-… 189
Śliwka Jakub Błonie 20-23 9
Świątek Krzysztof Warszawa 18-19 112
Świerżewska Ewa Warszawa 24-… 212
Świsterska Julia Wrocław 16-17 610
Tomaszek Artur Warszawa 24-… 131
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 24-… -
Treichel Lech Warszawa 24-… 42
Trzciński Jakub Warszawa 20-23 186
Tyndzik Eleonora Warszawa 16-17 602
Uździło Emil Warszawa 24-… 99
Uździło Przemysław Olecko 24-… 100
Wadełek Robert Warszawa 24-… 115
Walczak Jan Komorów 20-23 160
Wamka Mateusz Bydgoszcz 18-19 198
Wencel Patryk Żyrardów 24-… 122
Węgrecki Paweł Warszawa 24-… 174
Wieczorek Miłosz Poznań 16-17 177
Wieder Kamil Żółwin 24-… 133
Więckowski Michał Sochaczew 24-… 120
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 24-… 191
Wiktorski Błażej Łęczyca 24-… 94
Wilk Adrian Police 20-23 201
Wilk Dawid Poznań 24-… 63
Winch Stanisław Warszawa 24-… 55
Włosek Marta Warszawa 24-… 26
Wnuk Anna Warszawa - Polska 24-… -
Wojdas Sławomir Sochaczew 24-… 124
Wolski Wiktor Bezrzecze 16-17 216
Woziwodzki Filip Wrocław 18-19 -
Woźniak Adam Józefów 24-… 50
Woźniak Joanna Szczecin 18-19 613
Wójcik Krzysztof Bliżyn 24-… 101
Wójcik Marek Warszawa 24-… 209
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 16
Zachwieja Agata Gniezno 18-19 176
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 24-… 612
Zakrzewski Tomasz Warszawa 24-… 223
Zaliwski Grzegorz Warszawa 24-… 108
Zasada Jarosław Grodzisk Mazowiecki 24-… 221
Zawadzki Artur Warszawa 24-… 111
Zawadzki Damian Grodzisk Mazowiecki 24-… 14
Zieliński Mirosław Nieporęt 24-… 161
Zielski Oliwier Iława 18-19 199
Ziółkowski Konrad Warszawa 24-… 607
Zwadło Piotr Polska Cerekiew 16-17 606
Zwierzchowski Maciej Warszawa 24-… 214
Zych Natalia Lublin 18-19 183
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon