Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baka Mateusz Grodzisk Mazowiecki 20-23 -
Baka Przemysław Grodzisk Mazowiecki 20-23 18
Banaszczyk Arkadiusz Ożarów Mazowiecki 24-… 56
Bartos Michał Łódź 24-… 51
Bartoszewicz Piotr Wólka Kozodawska 24-… -
Bartyzel Maja Warszawa 24-… 45
Bielski Marcin Warszawa 24-… 53
Biernacki Tomasz Warszawa 24-… 30
Błażejewski Karol Warszawa 24-… 25
Bratowski Arek Piaseczno 24-… 70
Bukowski Bartłomiej Jaktorów 24-… 43
Bydliński Piotr Grodzisk Mazowiecki 24-… 31
Chrzanowski Łukasz Warszawa 24-… 46
Cieślik Anna Żyrardów 24-… 36
Cuszlag Jakub Warszawa 24-… 62
Czarnowicz Justyna Sokółka 24-… 73
Dąbrowska Anna Warszawa 24-… -
Dobrzyński Konrad Kamil Warszawa 24-… 78
Dudziński Paweł Warszawa 24-… 74
Duks Lukasz Elblag 24-… -
Duplicki Kamil Sochaczew 24-… 64
Dymel Piotr Warszawea 24-… -
Dziubek Maciej Warszawa 24-… 13
Dziuk Dariusz Radom 24-… -
Fogiel Piotr Warszawa 24-… 52
Frenkel Marek Stare Babice 24-… 38
Grodzicki Mirosław Warszawa 24-… 54
Jacyniuk Michał Grodzisk Mazowiecki 20-23 29
Jakubowski Marcin Warszawa 24-… 39
Jarco Aleksandra Pruszków 24-… -
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 76
Kaliszek Marcin Skierniewice 24-… 68
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 24-… -
Kołodziejski Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 24-… 17
Komorowska Olga Warszawa 24-… 32
Kondrat Krzysztof Warszawa 24-… 59
Kosieradzki Tomasz Szczecin 24-… 40
Kozłowska-Kawycz Karolina Komorów 24-… 37
Królak Kacper Warszawa 24-… 11
Kurdej Justyna Celestynów 24-… 67
Lencse-Mucha Judit Warszawa 24-… 28
Lis Sebastian Łódź 24-… 58
Łuniewska Izabela Warszawa 24-… 69
Maciejewski Jan Warszawa 20-23 24
Madej Pawel Radonie 24-… 49
Mankiewicz Mariusz Żyrardów 24-… 35
Matusiak Marcin Żyrardów 24-… -
Mąka Wojciech Granica 24-… 21
Mendyk Marcin Budy Zosine 24-… 41
Metkowski Mateusz Szczecinek 24-… 71
Michalski Grzegorz Piotrków Tryb. 24-… -
Mostowski Artur Warszawa 24-… 33
Nartowski Jan Warszawa 24-… 27
Neumann Kamila Zukowka 24-… 61
Obuchowicz Natasza Raszyn 16-17 77
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-23 -
Ojrzyńska Milena Warszawa 24-… -
Oszczypała Mateusz Warszawa 24-… 47
Pacocha Przemysław Warszawa 24-… 15
Piotrowski Michał Warszawa 24-… 44
Pitura Eliza Lublin 24-… -
Płuciennik Paweł Warszawa 24-… -
Podgórski Tomasz Warszawa 24-… 12
Podkowa Jarosław Radom 24-… -
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 23
Rembowski Jan Konstancin-Jeziorna 16-17 75
Rogala Grzegorz Pruszków 24-… 72
Sekita Łukasz Pruszków 24-… -
Sitkiewicz Aleksandra Płock 24-… -
Skrzecz Radosław Warszawa 24-… 20
Sobota Krzysztof Jabłonna 24-… 48
Sowińska Dominika Brwinów 16-17 57
Stańczak Mariusz Warszawa 24-… 60
Stefankiewicz Jakub Łódź 24-… -
Sterna Lukasz Czarny Las 24-… 65
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 24-… -
Suchojad Damian Warszawa 24-… 34
Sucholewski Damian Warszawa 24-… -
Suda Grzegorz Warszawa 24-… 66
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… -
Szkuta Monika Piaseczno 24-… 19
Szot-Karpińska Katarzyna Warszawa 24-… 22
Szymański Maciek Warszawa 24-… -
Treichel Lech Warszawa 24-… 42
Wilk Dawid Poznań 24-… 63
Winch Stanisław Warszawa 24-… 55
Włosek Marta Warszawa 24-… 26
Woźniak Adam Józefów 24-… 50
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 16
Zawadzki Damian Grodzisk Mazowiecki 24-… 14
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon