Elemental Tri Series Białystok 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Name City Age group Start number
Abramczyk Jakub Radzymin 24-… 376
Adamczuk Filip Białystok 24-… 355
Ajtel Jaroslaw Gdansk 24-… -
Anyszkiewicz Jakub Warka 16-17 384
Baj Joanna Marcinkowice 16-17 363
Batko Agata Warszawa 24-… 386
Bernacki Paweł Białystok 24-… 352
Biernacki Artur Warszawa 24-… 325
Brzeziński Tomasz Gołdap 24-… 337
Butor Arkadiusz Małkinia Górna 24-… 307
Chrzanowski Jan Gdańsk 16-17 382
Ciełuszecki Mariusz Białystok 24-… 350
Cybulko Łukasz Białystok 24-… 354
Czarnecki Łukasz Białystok 24-… -
Daniluk Grzegorz Legionowo 24-… 395
Daniło Tomasz Białystok 24-… 393
Dańkowski Dominik Wrocław 18-19 391
Dłutowski Michał Warszawa 24-… -
Dożynko Michał Białystok 24-… 366
Drywulska Beata Siemiatycze 24-… 357
Duks Lukasz Elblag 24-… 339
Dzieciątkowska Olga Poznań 24-… 328
Dziewięcki Sebastian Ząbki 24-… 353
Falkowska Martyna Białystok 20-23 300
Gibel Marta Białystok 24-… -
Gierczak Joanna Ełk 24-… 381
Gogol Tomasz Warszawa 24-… 343
Gołębiowski Krzysztof Ignatki 24-… 313
Grabarski Paweł Zgorzała 24-… 359
Graużul Krzysztof Gołdap 24-… 368
Gretka Olga Łódź 24-… 346
Grochowski Michał Białystok 16-17 311
Grzelak Paweł Radzymin 24-… 323
Horsten Bastian Gdańsk 16-17 319
Horsten Dorian Gdańsk 18-19 320
Janicki Karol Gostyń 16-17 371
Jarocka Wioleta Legionowo 24-… 318
Jaroń Michał Warszawa 24-… 367
Jarosz Krzysztof Białystok 24-… 334
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 305
Kamińska Marta Białystok 24-… 301
Kaźmierczak Hanna Warszaws 24-… -
Kibicki Konrad Warszawa 24-… 340
Kondraciuk Piotr Białystok 24-… 345
Konstańczuk Adam Bełchatów 24-… 358
Kopała Łukasz Warszawa 24-… 333
Kościelski Mateusz Kąty Węgierskie 24-… 324
Kościesza Piotr Olsztyn 24-… 362
Kozłowski Mariusz Białystok 24-… 338
Krasowska Aleksandra Warszawa 24-… 326
Kuter Krzysztof Zamosc 24-… 308
Kwiatkowski Paweł Białystok 16-17 364
Lewandowska Wiktoria Gdańsk 24-… 131
Lisowski Aleksy Olsztyn 16-17 387
Loryś Marcin Wrocław 24-… 394
Łodko Bartosz Białystok 24-… 349
Markiewicz Marcel Poznań 18-19 348
Mielke Dawid Bażanowice 16-17 315
Mika Amelia Piaseczno 24-… 316
Milewski Hubert Białystok - Zaścianki 24-… 332
Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 18-19 306
Modzelewski Robert Zambrów 24-… 327
Myśliwiec Piotr Białystok 24-… 342
Nawrocki Bartłomiej Tomaszów Mazowiecki 24-… 321
Olszewski Mateusz Warszawa 24-… 335
Ostaszewska Agnieszka Warszawa (Wola) 24-… 392
Oszczypała Mateusz Warszawa 24-… 304
Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 24-… 383
Pakuła Barbara Suwałki 24-… 361
Parfieniuk Bartosz Białystok 24-… 373
Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk 24-… 330
Pawłowicz Dorota Warszawa 24-… 375
Piotrowski Andrzej Warszawa 24-… 351
Pławiak Bartłomiej Długołęka 24-… -
Płuciennik Paweł Warszawa 24-… 322
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 299
Przystupa Mateusz Białystok 24-… 365
Saeed Emil Białystok 24-… -
Sieradzan Przemysław Kielce 24-… -
Skoblewski Wojciech Warszawa 24-… 344
Sokólska Magda Warszawa 24-… 341
Sowińska Dominika Brwinów 16-17 329
Stepaniuk Sebastian Białystok 16-17 312
Stroińska Kasia Oborniki 16-17 389
Struk Maciej Wrocław 24-… 356
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 309
Surówka Maciej Wilków 24-… -
Syguła Mateusz Warszawa 24-… 372
Szkiłądź Ewa Bialystok 24-… 380
Szupszyński Tom Suwałki 24-… 378
Szymański Jan Białystok 18-19 310
Tomszys Piotr Warszawa 24-… 385
Twarowski Michał Białystok 18-19 314
Tyndzik Eleonora Warszawa 16-17 370
Tyndzik Maria Warszawa 16-17 369
Wądołowska Alicja Niewodnica Kościelna 20-23 298
Will Konrad Białystok 24-… 374
Wojciechowski Ariel Warszawa 24-… 379
Woronko Damian Białystok 24-… 347
Wójcik Rafał Białystok 24-… 336
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 297
Wróblewski Michał Warszawa 24-… 302
Zagrzejewski Bartosz Warszawa 24-… 390
Zaleski Kacper Czarna Białostocka 18-19 303
Zaniewski Tomasz Olsztyn 16-17 388
Zawadzki Marcin Kiełczów 24-… 360
Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 24-… 377
Zieliński Mirosław Nieporęt 24-… 317
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon