Elemental Tri Series Białystok 2019 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Biernacki Artur Warszawa 24-… 39
Brzeziński Tomasz Gołdap 24-… 51
Butor Arkadiusz Małkinia Górna 24-… 21
Czarnecki Łukasz Białystok 24-… -
Dłutowski Michał Warszawa 24-… -
Duks Lukasz Elblag 24-… 53
Dzieciątkowska Olga Poznań 24-… 42
Falkowska Martyna Białystok 20-23 14
Filipowicz Gustaw Białystok 16-17 17
Gibel Marta Białystok 24-… -
Gołębiowski Krzysztof Ignatki 24-… 27
Grochowski Michał Białystok 16-17 25
Grzelak Paweł Radzymin 24-… 37
Horsten Bastian Gdańsk 16-17 33
Horsten Dorian Gdańsk 18-19 34
Jarocka Wioleta Legionowo 24-… 32
Jarosz Krzysztof Białystok 24-… 48
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 24-… 19
Kamińska Marta Białystok 24-… 15
Kaźmierczak Hanna Warszaws 24-… -
Kibicki Konrad Warszawa 24-… 54
Kopała Łukasz Warszawa 24-… 47
Kozłowski Mariusz Białystok 24-… 52
Krasowska Aleksandra Warszawa 24-… 40
Kuter Krzysztof Zamosc 24-… 22
Lewandowska Wiktoria Gdańsk 24-… 45
Marcinek Tomasz Racibórz 24-… -
Mielke Dawid Bażanowice 16-17 29
Milewski Hubert Zaścianki 24-… 46
Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 18-19 20
Modzelewski Robert Zambrów 24-… 41
Nawrocki Bartłomiej Tomaszów Mazowiecki 24-… 35
Olszewski Mateusz Warszawa 24-… 49
Ostaszewska Agnieszka Warszawa (Wola) 24-… -
Oszczypała Mateusz Warszawa 24-… 18
Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk 24-… 44
Piotrowski Michał Warszawa 24-… 30
Pławiak Bartłomiej Długołęka 24-… -
Płuciennik Paweł Warszawa 24-… 36
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 24-… 13
Sieradzan Przemysław Kielce 24-… -
Sobota Krzysztof Jabłonna 24-… 38
Sowińska Dominika Brwinów 16-17 43
Stepaniuk Sebastian Białystok 16-17 26
Sudak Grzegorz Milanówek 24-… 23
Surówka Maciej Wilków 24-… -
Szymański Jan Białystok 18-19 24
Twarowski Michał Białystok 18-19 28
Tyndzik Eleonora Warszawa 16-17 -
Tyndzik Maria Warszawa 16-17 -
Wądołowska Alicja Niewodnica Kościelna 20-23 12
Wojciechowski Ariel Warszawa 24-… -
Wójcik Rafał Białystok 24-… 50
Wróblewski Artur Duchnice 24-… 11
Wróblewski Michał Warszawa 24-… 16
Zaleski Kacper Czarna Białostocka 18-19 -
Zieliński Mirosław Nieporęt 24-… 31
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon