Garmin MTB Series Stężyca 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja jesienna - results

2019-09-29 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-16km 16-29km 29-45km 45-58km Czas końcowy Strata
1 1002 Rzeszutek Piotr KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 1 2 00:38:50 (4)00:27:09 (9)00:38:31 (3)00:27:28 (4) 03:11:57
2 1001 Bogdziewicz Michał Apteka Gemini M40 1 1 00:38:50 (2)00:27:09 (7)00:38:31 (2)00:27:27 (3) 03:11:57 00:00:00
3 1075 Banach Bartosz Apteka Gemini M30 1 3 00:38:50 (3)00:27:10 (11)00:38:29 (1)00:27:30 (5) 03:11:59 00:00:02
4 1063 Majkowski Daniel MAJBIKE TEAM Żuchliński, LCSB.pl M30 2 4 00:39:40 (5)00:26:38 (4)00:41:40 (8)00:25:26 (1) 03:13:24 00:01:27
5 1070 Petka Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 5 00:40:28 (9)00:27:50 (15)00:39:40 (4)00:25:27 (2) 03:13:24 00:01:27
6 1073 Zarzycki Arkadiusz Apteka Gemini M40 2 6 00:40:00 (7)00:26:26 (3)00:42:20 (13)00:27:39 (6) 03:16:25 00:04:28
7 1104 Kołodzik Grzegorz M18 3 7 00:40:00 (8)00:26:25 (2)00:42:19 (11)00:27:52 (8) 03:16:36 00:04:39
8 1092 Banach Robert Apteka Gemini M40 3 8 00:39:59 (6)00:26:19 (1)00:42:16 (10)00:28:08 (10) 03:16:42 00:04:45
9 1127 Derheld Łukasz ASE Trek Gdynia M30 3 9 00:38:49 (1)00:27:09 (8)00:40:48 (5)00:30:10 (29) 03:16:55 00:04:58
10 1100 Kluszczyński Maciej ASE TREK GDYNIA RS:X TEAM POLAND M18 4 10 00:40:58 (12)00:27:20 (12)00:40:50 (6)00:27:47 (7) 03:16:55 00:04:58
11 1059 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 5 11 00:40:39 (10)00:27:37 (14)00:41:13 (7)00:29:20 (20) 03:18:49 00:06:52
12 1013 Frydrychowicz Jacek XTrack.com Monitoring Systems M40 4 12 00:41:09 (14)00:27:08 (6)00:42:00 (9)00:28:57 (16) 03:19:14 00:07:17
13 1113 Kuczyński Wiktor TEAM DŁUGOSZA M18 6 13 00:41:11 (15)00:27:06 (5)00:42:19 (12)00:29:20 (19) 03:19:56 00:07:59
14 1084 Felon Michał Zdrowy ROWER, Grupa65, BBL AWFiS Gdańsk, All4fun M40 5 14 00:40:47 (11)00:27:29 (13)00:43:07 (16)00:28:49 (14) 03:20:12 00:08:15
15 1102 Szczygielski Pawel Trigar MTB Team M30 4 15 00:41:08 (13)00:27:10 (10)00:43:04 (15)00:28:50 (15) 03:20:13 00:08:16
16 1046 Romanowski Mateusz M18 7 16 00:41:48 (17)00:27:52 (16)00:42:57 (14)00:28:00 (9) 03:20:37 00:08:40
17 1037 Radny Dariusz 4mmol clinic M40 6 17 00:41:43 (16)00:27:57 (17)00:43:19 (17)00:29:29 (21) 03:22:28 00:10:31
18 1097 Lipski Marcin KLIF TEAM Chłapowo M40 7 18 00:41:58 (18)00:28:36 (29)00:43:51 (19)00:28:41 (12) 03:23:07 00:11:10
19 1094 Sykuła Jakub BST - Banach Sport Team M18 8 19 00:42:28 (19)00:28:07 (19)00:43:49 (18)00:28:43 (13) 03:23:07 00:11:10
20 1099 Jagoda Maciej M18 9 20 00:43:31 (21)00:28:29 (27)00:44:28 (21)00:28:23 (11) 03:24:51 00:12:54
21 1064 Cywiński Krzysztof MAJBIKE TEAM M30 5 21 00:42:31 (20)00:28:04 (18)00:44:30 (22)00:29:46 (26) 03:24:52 00:12:55
22 1071 Górski Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 6 22 00:43:38 (22)00:28:32 (28)00:44:18 (20)00:28:57 (17) 03:25:25 00:13:28
23 1076 Wesołowski Artur VO2max MTB Team M40 8 23 00:43:40 (23)00:28:27 (26)00:44:40 (25)00:29:31 (22) 03:26:19 00:14:22
24 1078 Bielowicz Marek BST - Banach Sport Team M40 10 25 00:43:44 (24)00:28:25 (25)00:44:31 (23)00:29:40 (24) 03:26:20 00:14:23
25 1082 Solarski Jakub BST - Banach Sport Team M40 9 24 00:43:46 (25)00:28:22 (24)00:44:34 (24)00:29:38 (23) 03:26:20 00:14:23
26 1110 Burnicki Rafał MLKS Baszta Bytów Emeryci Bytów M40 11 26 00:43:49 (27)00:28:12 (21)00:45:32 (26)00:30:07 (28) 03:27:40 00:15:43
27 1072 Szerla Tomasz M40 12 27 00:43:53 (28)00:28:18 (23)00:45:36 (27)00:30:15 (32) 03:28:02 00:16:05
28 1011 Buczyński Arkadiusz VO2max MTB Team M40 13 28 00:44:16 (30)00:29:09 (35)00:47:06 (29)00:29:17 (18) 03:29:47 00:17:50
29 1004 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW K30 1 1 00:43:48 (26)00:28:13 (22)00:46:42 (28)00:31:07 (43) 03:29:49 00:17:52
30 1056 Wielbiński Grzegorz ADVA Optical Networking M40 14 29 00:44:08 (29)00:29:59 (54)00:47:23 (30)00:30:13 (31) 03:31:43 00:19:46
31 1016 Kasprzak Radosław M40 15 30 00:45:14 (32)00:29:36 (40)00:47:31 (32)00:31:00 (41) 03:33:21 00:21:24
32 1088 Sykuła Marcin BST - Banach Sport Team M40 16 31 00:46:03 (37)00:29:01 (33)00:47:42 (33)00:30:52 (39) 03:33:37 00:21:40
33 1085 Hermaszewski Radosław BST - Banach Sport Team M40 17 32 00:44:23 (31)00:30:25 (58)00:47:58 (35)00:30:52 (38) 03:33:38 00:21:41
34 1038 Lewandowski Paweł Never Give Up MTB Team M30 7 33 00:47:13 (44)00:28:10 (20)00:47:51 (34)00:30:25 (33) 03:33:39 00:21:42
35 1066 Paszkudzki Krzysztof MTB KRIS-ART M30 8 34 00:45:19 (34)00:29:28 (36)00:48:21 (36)00:30:44 (37) 03:33:53 00:21:56
36 1121 Cichosz Remigiusz Remi M40 18 35 03:34:29 00:22:32
37 1111 Mrozowski Sławomir Górny Bronx M30 9 36 00:47:11 (43)00:29:02 (34)00:47:25 (31)00:31:24 (44) 03:35:02 00:23:05
38 1123 Dziecielski Jarek MTB Luk-Connect Team MTB Luk-Connect Team M40 19 37 00:46:52 (40)00:28:58 (31)00:49:17 (39)00:30:06 (27) 03:35:13 00:23:16
39 1026 Wolanin Jakub GK Malbork M30 10 38 00:45:17 (33)00:29:32 (38)00:48:49 (38)00:31:48 (48) 03:35:26 00:23:29
40 1019 Zaczeniuk Adam M40 20 39 00:47:42 (45)00:29:44 (45)00:48:44 (37)00:29:45 (25) 03:35:55 00:23:58
41 1077 Przybysz Piotr MAJBIKE TEAM M30 11 40 00:45:29 (35)00:29:34 (39)00:49:37 (40)00:31:29 (45) 03:36:10 00:24:13
42 1051 Szopa Krzysztof SISU OWB Team M30 12 41 00:46:51 (39)00:29:00 (32)00:50:32 (42)00:30:41 (36) 03:37:04 00:25:07
43 1086 Tymiński Tomasz BST - Banach Sport Team M40 21 42 00:47:09 (42)00:29:42 (44)00:50:36 (45)00:30:41 (35) 03:38:08 00:26:11
44 1054 Baczewski Daniel LOTOS Team M30 13 43 00:45:37 (36)00:29:55 (52)00:50:34 (44)00:32:09 (50) 03:38:15 00:26:18
45 1083 Mróz Krzysztof M40 22 44 00:48:01 (47)00:29:49 (47)00:51:00 (47)00:30:12 (30) 03:39:02 00:27:05
46 1118 Strzelecki Paweł KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 10 45 00:46:45 (38)00:30:00 (55)00:50:33 (43)00:31:47 (47) 03:39:05 00:27:08
47 1061 Laskowski Maciej MAJBIKE TEAM M40 23 46 00:48:02 (48)00:28:44 (30)00:51:44 (49)00:30:37 (34) 03:39:06 00:27:09
48 1044 Żuchliński Adam M50 2 48 00:48:16 (52)00:29:41 (42)00:53:02 (58)00:30:52 (40) 03:41:51 00:29:54
49 1114 Misiaszek Sławomir 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY 28TDH M50 1 47 00:48:45 (55)00:29:41 (43)00:51:55 (51)00:31:29 (46) 03:41:51 00:29:54
50 1079 Socha Roman Norda Active Team nypel rowery M40 24 49 00:48:11 (50)00:31:30 (63)00:50:13 (41)00:31:59 (49) 03:41:53 00:29:56
51 1022 Szmyd Iwona MTZoom MTZoom K40 1 2 00:48:03 (49)00:30:37 (60)00:50:57 (46)00:32:21 (52) 03:41:58 00:30:01
52 1028 Krzyżanowski Mariusz Team MX Skórcz M40 25 50 00:48:58 (57)00:29:57 (53)00:52:03 (53)00:31:04 (42) 03:42:03 00:30:06
53 1050 Wydarty Emil elkapitano.pl M30 14 51 00:47:05 (41)00:29:39 (41)00:52:28 (54)00:33:24 (61) 03:42:36 00:30:39
54 1014 Filipiuk Tomasz SISU-OWB team M40 26 52 00:48:39 (54)00:29:46 (46)00:52:34 (57)00:32:18 (51) 03:43:17 00:31:20
55 1025 Sadowski Piotr Lotos Running Team M40 27 53 00:48:57 (56)00:29:29 (37)00:51:54 (50)00:33:50 (64) 03:44:10 00:32:13
56 1062 Cywińska Ewelina MAJBIKE TEAM K30 2 3 00:48:37 (53)00:30:44 (61)00:52:01 (52)00:33:01 (57) 03:44:22 00:32:25
57 1106 Dziecielski Janusz Luk Connect Racing Team M40 28 54 00:50:16 (65)00:30:14 (57)00:52:30 (55)00:32:59 (56) 03:45:58 00:34:01
58 1126 Krajnik Oskar Klub kolarski Gryf Tczew M18 11 55 00:49:02 (58)00:29:50 (48)00:52:31 (56)00:35:28 (70) 03:46:51 00:34:54
59 1119 Kołakowski Marcin KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 15 56 00:47:58 (46)00:29:53 (50)00:51:09 (48)00:38:17 (76) 03:47:17 00:35:20
60 1087 Galiński Patryk BST - Banach Sport Team M40 29 57 00:49:43 (62)00:29:54 (51)00:56:27 (68)00:33:15 (60) 03:49:19 00:37:22
61 1090 Ziółkowski Mirosław BST - Banach Sport Team M40 30 58 00:49:27 (59)00:30:09 (56)00:56:30 (69)00:33:13 (58) 03:49:19 00:37:22
62 1089 Przestrzelski Piotr BST - Banach Sport Team M40 31 59 00:48:13 (51)00:30:30 (59)00:57:24 (70)00:33:15 (59) 03:49:23 00:37:26
63 1080 Łukasik Artur M50 3 61 00:50:14 (64)00:32:33 (70)00:54:15 (59)00:33:28 (63) 03:50:29 00:38:32
64 1058 Przybysz Piotr Jan AZS UG M60 1 60 00:50:53 (66)00:31:33 (64)00:54:36 (62)00:33:27 (62) 03:50:29 00:38:32
65 1040 Rogowski Leszek Toyota Walder MTB Team M40 32 62 00:51:52 (67)00:31:41 (65)00:54:23 (60)00:32:51 (54) 03:50:48 00:38:51
66 1125 Leszek Mariański SANIMAR M40 33 63 00:49:40 (61)00:31:46 (66)00:55:01 (65)00:34:33 (66) 03:50:59 00:39:02
67 1039 Czaiński Michal www.Czaiński.eu Czaiński lakiery samochodowe M18 12 64 00:54:03 (76)00:31:22 (62)00:54:27 (61)00:32:43 (53) 03:52:36 00:40:39
68 1021 Kulling Monika K30 3 4 00:52:16 (68)00:32:48 (73)00:54:41 (63)00:32:53 (55) 03:52:38 00:40:41
69 1027 Bońkowski Jarosław MH Automatyka M50 4 65 00:52:20 (69)00:32:44 (72)00:55:12 (66)00:33:55 (65) 03:54:11 00:42:14
70 1105 Brunn Wojciech M30 16 66 00:49:55 (63)00:31:49 (68)00:57:25 (71)00:35:24 (69) 03:54:33 00:42:36
71 1060 Wolny Bartłomiej Intel Technology Poland M40 34 67 00:52:22 (70)00:32:44 (71)00:54:47 (64)00:34:56 (67) 03:54:49 00:42:52
72 1041 Wojdasiewicz Tadeusz Turysta / Rowerzysta / Amator Biegu 😛 Decathlon Słupsk M30 17 68 00:53:34 (75)00:32:27 (69)00:55:55 (67)00:37:25 (74) 03:59:21 00:47:24
73 1081 Goliński Mariusz ASE TREK GDYNIA M50 5 69 00:52:42 (72)00:29:50 (49)00:57:31 (72)00:41:47 (80) 03:01:50 -1:49:53
74 1124 Żyźniewski Tomasz PARAFIA PÓŁCZNO M30 18 70 00:54:12 (77)00:33:38 (75)00:58:27 (73)00:36:11 (72) 03:02:29 -1:50:32
75 1015 Kurzyński Krystian M40 35 71 00:52:52 (73)00:33:10 (74)01:01:56 (77)00:37:35 (75) 03:05:33 -1:53:36
76 1012 Vasylenko Dmytro M18 13 72 00:52:31 (71)00:34:52 (77)00:59:44 (75)00:39:11 (78) 03:06:18 -1:54:21
77 1074 Kwaśniak Zdzisław Piast Słupsk M50 6 73 00:53:28 (74)00:34:27 (76)01:02:20 (78)00:36:53 (73) 03:07:08 -1:55:11
78 1036 Szymański Artur LOTOS Running Team M50 7 74 00:57:46 (81)00:35:19 (78)00:59:22 (74)00:35:23 (68) 03:07:50 -1:55:53
79 1101 Satrjan Izabela AZS Politechnika Gdańska K18 1 5 00:56:20 (79)00:35:20 (79)01:00:56 (76)00:35:41 (71) 03:08:17 -1:56:20
80 1030 Kalinowski Andrzej MH Automatyka M40 36 75 00:57:41 (80)00:35:34 (81)01:05:28 (80)00:38:49 (77) 03:17:31 00:05:34
81 1122 Mariańska Emilia Pani Pani K40 2 6 00:58:16 (82)00:36:57 (82)01:04:23 (79)00:40:53 (79) 03:20:29 00:08:32
82 1031 Skolimowski Waldemar MH Automatyka M40 37 76 00:58:49 (83)00:36:59 (83)01:09:45 (81)00:44:59 (82) 03:30:32 00:18:35
83 1096 Kanigowski Lech M60 2 77 01:08:00 (86)00:38:52 (86)01:12:18 (83)00:42:03 (81) 03:41:13 00:29:16
84 1117 Heimrath Bartlomiej M30 19 78 01:03:03 (84)00:37:00 (84)01:11:17 (82)01:08:39 (83) 03:59:59 00:48:02
85 1018 Falkowski Michał M40 DNS
86 1020 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM M60 DNS
87 1023 Prusinowski Bernard UPC Polska M30 DNS
88 1035 Ziemiński Kacper RENAULT TEAM M18 DNS
89 1042 Gołębicki Paweł Damen - Torus Team M30 DNS
90 1053 Kulesza Jacek Korona -Auto M50 DNS
91 1067 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 00:55:10 (78)00:35:32 (80) DNF
92 1068 Zięba Maciej MebleArtDesign Team M40 00:49:28 (60)00:31:47 (67) DNF
93 1116 Chyliński Andrzej M40 01:06:01 (85)00:37:40 (85) DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon