Garmin Iron Triathlon Płock 2020 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Fiszer Jan (Agnieszka Sobańska Fiszer, Łukasz Sobański) Szklarska Poręba 30-39 660
Rusin Bartosz (Pindral Krzysztof, Wieczorek Robert) Jabłonna 40-49 698

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczyk Jakub Bełchatów 20-29 613
Adamski Przemysław Płock 20-29 617
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 713
Andrzejewski Adam Pruszków 30-39 649
Anisiewicz Albert Warszawa 40-49 769
Anisiewicz Domink Warszawa 16-17 770
Astrachancew Karol Józefów 16-17 -
Bagiński Ryszard Sulejów 40-49 708
Banasiewicz Marcin Marki 40-49 686
Baranowski Romuald Płock 50-59 619
Białek Piotrek Młochów 20-29 638
Bielak Tomasz Warszawa 20-29 -
Bielecki Mirmił Piotrowice Wielkie 40-49 -
Brejtfus Bartosz Warszawa 20-29 -
Brulińska Monika Płock 40-49 622
Brzeziński Łukasz Łódź 30-39 715
Cabaj Martyna Bydgoszcz 20-29 718
Chyliński Bartosz Łódź 30-39 685
Cieślik Wojciech Łódź 30-39 747
Cylny Tomasz Warszawa 20-29 754
Czako Andras Warsaw 30-39 678
Czerkies Maciej Białobrzegi 30-39 712
Dąbrowski Dawid Włocławek 20-29 667
Dembiński Piotr Toruń 20-29 647
Dobrosz Michał Łódź 30-39 772
Domagalski Maciej Łódź 30-39 757
Drapała Marek Henryków Urocze 40-49 675
Dymel Piotr Warszawea 60-… -
Dziubek Maciej Warszawa 30-39 651
Falkowska Martyna Białystok 20-29 738
Fischer Marcin Grudziądz 40-49 677
Fiszer Jan (Agnieszka Sobańska Fiszer, Łukasz Sobański) Szklarska Poręba 30-39 660
Francuz Piotr Nowa Wola 30-39 720
Frankowska Marika Warszawa (Bemowo) 30-39 624
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-49 -
Fusik Przemysław Maszewo 30-39 732
Gajewski Mariusz Warszawa 40-49 665
Galant Waldemar Łęczyca 40-49 616
Gdulski Szymon Wolica 20-29 -
Gebel Tomasz Zolwin 40-49 758
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 -
Golmento Michał Józefosłwa 40-49 635
Gołąb Radosław Warszawa 30-39 759
Goral Michał Lublin 40-49 740
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 730
Grabowski Mateusz Juszkowo 20-29 -
Grabowski Michał Strzelce 18-19 702
Grochowski Paweł Warszawa 30-39 733
Gromada Bartosz Kalisz 30-39 -
Gronberski Krzysztof Gdańsk 18-19 -
Gruba Jacek Brzoza 60-… 645
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 -
Hendler Wojciech Tomaszów Mazowiecki 30-39 767
Hermann Tomasz Olsztyn 40-49 719
Jakubowska Joanna Warszawa 40-49 748
Janiec Katarzyna Warszawa 30-39 -
Jeska Jakub Warszawa 30-39 721
Jeska Michał Warszawa 20-29 705
Kabza Mariusz Startowa Góra 50-59 725
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 656
Kajetanowicz Krzysztof Warszawa 30-39 614
Kański Jakub Łódź 40-49 704
Karbowiak Aleksandra Warszawa 30-39 768
Karbownik Jakub Warszawa 30-39 763
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-49 706
Kaźmierczak Mateusz Łódź 18-19 707
Kąkolecki Michał Warszawa 40-49 742
Knopp Kajetan Łomianki 18-19 701
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 673
Kolasa Piotr Lodz 30-39 642
Kołecka Karolina Warszawa 30-39 630
Konieczny Marcel Nożyczyn 20-29 644
Kopcińska Natalia Warszawa 30-39 -
Kopycińska Joanna Gdansk 30-39 670
Kosiński Maciej Łódź 30-39 -
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 724
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 627
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 655
Kowalczyk Jakub Warszawa 16-17 674
Kowalczyk Witold Warszawa 20-29 753
Kowalik Edyta Lublin 6 40-49 750
Kowalski Szymon Łódź 40-49 668
Kozłowski Jacek Płock 40-49 659
Koźbiał Jakub Brwinów 30-39 -
Krasnodębska Karolina Gdańsk -Borkowo 20-29 -
Kruczkowski Kamil Choceń 20-29 -
Krupa Paweł Płock 50-59 618
Krysiński Andrzej Ostrołęka 20-29 735
Krzesak Adam Piastów 40-49 633
Krzos Tomasz Bielawy 40-49 703
Kukowski Arkadiusz Wejherowo 30-39 -
Kulągowski Grzegorz Warszawa 50-59 734
Kusyk Paweł Warszawa 40-49 632
Kwasniewski Lukasz Warszawa 30-39 771
Lenarczyk Maciej Łódź 30-39 683
Leniart Mirosław Rzeszów 30-39 -
Leszczynski Piotr Plock 50-59 699
Leszczyński Rafał Marki 50-59 669
Leśniewicz Mariusz Konin 40-49 716
Lewandowski Maciej Żyrardów 30-39 631
Lewandowski Marcin Warszawa 30-39 717
Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 18-19 640
Lewocha Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 639
Lichnowski Przemysław Płock 20-29 751
Lipiński Błażej Chojnice 30-39 -
Lukowski Grzegorz Płock 40-49 611
Lus Tomasz Łowicz 30-39 -
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 620
Łoski Marcin Grójec 40-49 745
Majewski Michał Warszawa 30-39 -
Matuszczak Jakub Kalisz 30-39 621
Mazurkiewicz Adam Warszawa 40-49 688
Mazurkiewicz Jan Warszawa 14-15 689
Mazurkiewicz Magda Warszawa 40-49 690
Mielczarek Daniel Karnin 40-49 -
Misztela Jakub Słupno 14-15 694
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 615
Momot Olga Warszawa 20-29 -
Mosiński Andrzej Płock 50-59 709
Musiał Andrzej Warszawa 30-39 773
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 -
Nechytailova Anna Warszawa 20-29 -
Niemyjski Jarosław Chotomów 30-39 679
Nowak Ewelina Białe Błota 30-39 672
Ogłoblin Adam Warszawa 20-29 681
Olewnik Karolina Warszawa 30-39 711
Olewnik Krzysztof Warszawa 40-49 710
Owczarek Damian Łódż 40-49 755
Ożibko Michał Warszawa 30-39 -
Palmowski Maciej Łódź 50-59 696
Paluchowska Milena Warszawa Ursynów 30-39 654
Pałkus Błażej Warszawa 20-29 752
Parzelski Gerard Radom 40-49 723
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Paśko Franek Warszawa 30-39 726
Perłowski Piotr Bieżuń 20-29 691
Piecka Krzysztof Warszawa 18-19 692
Piecka Mariusz Warszawa 40-49 693
Pietruszewska Katarzyna Warszawa 40-49 -
Pietruszewski Bartłomiej Warszawa 40-49 -
Piętowski Grzegorz Piastów 50-59 648
Placek Mateusz Zduńska Wola 20-29 765
Pociej Bohdan Płock 60-… 728
Podsiadło Maciej Warszawa 40-49 700
Potoczny Robert Olszewnica Stara 40-49 764
Pyś Joanna Łebcz 30-39 -
Rakowski Łukasz Płock 30-39 -
Raszowski Jakub Ząbki 30-39 714
Ratajczak Bartłomiej Opole 30-39 623
Rejmer Edward Sulejówek 40-49 629
Robiński Marcin Warszawa 30-39 -
Rola Rafał Wołomin 30-39 650
Rosiak Tomasz Warszawa 40-49 -
Rudnik Karolina Ząbki 20-29 653
Rumin Paweł Warszawa 30-39 739
Rusin Bartosz (Pindral Krzysztof, Wieczorek Robert) Jabłonna 40-49 698
Rusztyk Bartosz Koło 30-39 662
Sadowski Tomek Podkowa Leśna 20-29 652
Sebastianowicz Grzegorz Płock 30-39 727
Skibiński Adam Lubień Kujawski 30-39 682
Sosnowski Jarosław Płock 40-49 671
Sosnowski Krzysztof Warszawa 30-39 741
Sośnierz Tomasz Łódź 30-39 641
Stachurski Paweł Warszawa 40-49 731
Stańkowski Hubert Warszawa 20-29 695
Staroń Łukasz Warszawa 30-39 760
Sudomir Marcin Kutno 20-29 749
Sutuła Kamil Józefosław 20-29 687
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 697
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 676
Szmyt Piotr Poznan 40-49 -
Szreder Dawid Chojnice 40-49 628
Sztonder Marcin Częstochowa 30-39 -
Szymański Mikołaj Warszawa-Wesoła 20-29 -
Świąder Bartłomiej Warszawa 30-39 756
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-59 646
Tamborski Tomasz Łódź 40-49 684
Tarka Marcin Warszawa 40-49 -
Tęgi Maciej Gdynia 30-39 663
Tłuczek Krzysztof Łódź 30-39 766
Uciechowski Sławomir Malbork 50-59 634
Wajszczak Tomasz Cekanowo 40-49 736
Walasik Wiesław Płock 60-… 612
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 737
Wasik Michał Warszawa 20-29 762
Wasilewski Piotr Głosków 40-49 666
Wąsowski Szymon Warszawa 30-39 680
Wieczorek Rafał Warszawa 30-39 743
Wielgos Mariusz Warszawa 30-39 658
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 761
Wierzchowiecki Michał Warszawa 40-49 657
Włodarczyk Mirek Włodawa 40-49 -
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 637
Wolski Kamil Plonsk 30-39 -
Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka 20-29 661
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 729
Wrzesień Łukasz Lublin 20-29 744
Zaborowski Marcin Płońsk 30-39 636
Zaborowski Michał Warszawa 30-39 746
Zajda Dominik Warszawa 20-29 664
Zaremba Olga Warszawa - Polska 20-29 643
Zawadzki Mateusz Toruń 20-29 722
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 625
Żulewski Radosław Łódź 30-39 626
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon