Garmin Iron Triathlon Ślesin 2020 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Dobrowolska Małgorzata (Agata Szarata, Gabriela Świąder) Lubin 40-49 641
Gretka Olga (Gretka Leszek, Gretka Bartłomiej) Łódź 30-39 659
Wrobel Mateusz (Wróbel Aleksandra, Nagow Michał) Fabianki 30-39 633

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczewska Agnieszka Lubanie 40-49 623
Anyżewski Tomek Włocławek 30-39 688
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 709
Balkiewicz Katarzyna Warszawa 30-39 661
Baran Katarzyna Namysłów 40-49 720
Barański Piotr Włocławek 50-59 682
Biegun Karol Kraków 30-39 630
Błaszczyk Agnieszka Aleksandrów Łódzki 40-49 -
Bogacz Mariusz Radziejów 40-49 642
Borkowski Adam Konin 30-39 741
Boros Adrian Fabianów 30-39 698
Borycki Marcin Kosakowo 40-49 705
Broż Michał Koło 18-19 657
Cabaj Martyna Bydgoszcz 20-29 711
Cekiera Robert Kraków 40-49 727
Chelińska Daria Kramsk 20-29 -
Chudy Konrad Złotkowo 30-39 664
Cieszyński Artur Gdańsk -Borkowo 40-49 -
Dimitrow Marcin Warszawa 40-49 640
Długosz Marek Wartkowice 50-59 708
Dmowski Wojciech Piaseczno 60-… 656
Dobrowolska Małgorzata (Agata Szarata, Gabriela Świąder) Lubin 40-49 641
Dubla Andrzej Łódź 40-49 652
Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski 30-39 687
Fronia Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-49 -
Galant Waldemar Łęczyca 40-49 616
Galus Łukasz Tulce 40-49 678
Gąsiorowski Grzegorz Ostrów Wielkopolski 40-49 696
Gorzkowska Krystyna Poznań 20-29 733
Gretka Olga (Gretka Leszek, Gretka Bartłomiej) Łódź 30-39 659
Gromada Bartosz Kalisz 30-39 639
Gruba Jacek Brzoza 60-… 637
Gruszecki Maciej Stare Miasto 50-59 -
Haize Tomasz Bydgoszcz 40-49 676
Hass Piotr Warszawa 60-… -
Hodlik Arkadiusz Konin 30-39 735
Hryniewicz Agnieszka Łódź 30-39 714
Jadczak Joanna Włocławek 40-49 686
Jagas Agnieszka Grabina 40-49 718
Janas-Kulbiej Katarzyna Ślesin 20-29 703
Janicki Robert Ślesin 40-49 690
Janowicz-Kijkowska Monika Warszawa 40-49 669
Jaranowski Xawery Warszawa 40-49 691
Jaskólski Andrzej Kaźmierz 40-49 620
Jęcz Mariusz Kramsk 30-39 731
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 655
Kajzer Krystian Inowrocław 30-39 685
Kański Jakub Łódź 40-49 706
Kegel Zbigniew Poznań 50-59 670
Kisieliński Łukasz Łódź 30-39 -
Klama Paulina Posada 20-29 695
Kocik Arkadiusz Łódź 50-59 677
Kodymowski Wojciech Szpetal Górny 50-59 -
Kolasa Piotr Lodz 30-39 613
Kolera Magdalena Kalisz 30-39 -
Kołodziej Piotr Zgorzelec 50-59 744
Kośla Paweł Żyrardów 30-39 654
Kowalczyk Aleksandra Dębówiec 50-59 730
Kowalczyk Dariusz Gniezno 50-59 719
Kowalik Marcel Zawiercie 16-17 621
Krawczyńska Aleksandra Łódź 40-49 611
Krążyński Tomasz Kalisz 40-49 662
Krążyński Wiktor Kalisz 16-17 665
Kruszka Łukasz Bydgoszcz 40-49 693
Krysiak Jakub Warszawa 20-29 -
Krzesak Adam Piastów 40-49 671
Krzos Tomasz Bielawy 40-49 647
Kulesza Piotr Sieradz 30-39 626
Kulesza Sebastian Sieradz 40-49 627
Kurek Piotr Kicin-Ślesin 30-39 674
Kwiatkowska Ania Stare Miasto 30-39 740
Latos Przemek Konin 20-29 745
Lenz Marek Gdansk 40-49 622
Leszczynski Mariusz Inowrocław 40-49 700
Leśniewicz Mariusz Konin 40-49 710
Lewandowska Anna Warszawa 30-39 -
Lewocha Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 18-19 635
Lipinski Zbigniew Poznań 40-49 666
Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi 30-39 614
Lus Tomasz Łowicz 30-39 -
Łakomy Krzysztof Kalisz 30-39 742
Łączyński Cezary Pomiechówek 30-39 618
Łyskawka Jan Kotlin 20-29 615
Makowicz Józef Żary 60-… 672
Marcinek Andrzej Środa Śl. 60-… 638
Marciniak Sławomir Łódź 30-39 632
Marcinkowska Eliza Stargard 40-49 722
Matusik Marysia Góra Kalwaria 18-19 737
Mazurkiewicz Jadwiga Łódź 60-… -
Michalak Bartosz Łódź 40-49 660
Miernik Ewelina Konin 30-39 694
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 716
Morkisz Aleksandra Lędziny 40-49 -
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 -
Narożnik Maciej Radom 30-39 679
Nowak Ewelina Białe Błota 30-39 675
Nowak Mariusz Poznań 30-39 673
Nowak Piotr Warszawa (Wola) 20-29 704
Ogłoblin Adam Warszawa 20-29 681
Okońska Maria Łódź 30-39 617
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 -
Olczak Robert Brudzew 40-49 699
Olejnik Piotrek Ostrów Wielkopolski 40-49 649
Owczarek Damian Łódż 40-49 736
Ożgo Kaja Piaseczno 30-39 648
Pałucka Marta Zalasewo 30-39 -
Pierożyński Paweł Konin 40-49 697
Pluchrat Maciej Powiercie 40-49 738
Pośpiech Michał Kalisz 40-49 734
Przybylska Danuta Golina 30-39 726
Ratajczyk Krzysztof Słupca 30-39 707
Różański Karol Toruń 30-39 668
Rudnik Karolina Ząbki 20-29 651
Ryta Arkadiusz Poznań 20-29 713
Sadowski Tomek Podkowa Leśna 20-29 650
Salmonowicz Maciej Płock 40-49 -
Skorupska Ewa Jelenia Góra 30-39 684
Sobczak Marcin Żołędowo 40-49 645
Sośnierz Tomasz Łódź 30-39 612
Stajer Malgorzata Leszno 40-49 644
Stemporowski Paweł Inowrocław 18-19 629
Swianiewicz Teresa Warazawa 20-29 -
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 702
Szafraniec Marcin Legionowo 40-49 680
Szymala Tomasz Łódź 40-49 663
Szymczak Arkadiusz Wałcz Drugi 30-39 624
Szymczak Krzysztof Wałcz Drugi 50-59 625
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 643
Świąder Wojciech Wroclaw 40-49 636
Talarczyk Jakub Łódź 40-49 646
Trębaczkiewicz Maciej Gozdowo 30-39 701
Wajszczak Tomasz Cekanowo 40-49 721
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 723
Walczak Sebastian Kobylnica 40-49 724
Walukiewicz Adam Siemianowice Śląskie 16-17 725
Wąsewicz Krzysztof Bydgoszcz 40-49 683
Wieczorkiewicz Maksymilian Konin 20-29 743
Wierciński Łukasz Warszawa 30-39 739
Wiśniewski Arnold Łódź 40-49 712
Wiza Artur Warszawa 40-49 653
Wiza Hugo Warszawa 18-19 658
Włodarczyk Piotr Łódź 40-49 728
Wnuk Mateusz Poznań 30-39 689
Wojciechowski Dominik Koscielna Wies 40-49 729
Wojciechowski Paweł Kalisz 40-49 631
Wojtkowiak Stefan Poznań 40-49 667
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 634
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wrobel Mateusz (Wróbel Aleksandra, Nagow Michał) Fabianki 30-39 633
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 717
Wyciechowski Norbert Włocławek 40-49 -
Zalewski Mateusz Łódź 30-39 -
Zawadzki Mateusz Toruń 20-29 715
Zawadzki Paweł Kalisz 30-39 628
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 732
Żurański Leszek Sompolno 30-39 692
Żychliński Miłosz Łódź 40-49 619
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon