Garmin Iron Triathlon Nieporęt 2020 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Name City Age group Start number
Chojnowski Andrzej (Włodarczyk Tadeusz, Maruszak Łukasz) Warszawa 40-49 1043
Juda Piotr (Wojtek Kudas, Michal Oles) Warszawa 30-39 1070
Parzyszek Agata (Świątczak Anita, Obarska Katarzyna) Wołomin 30-39 1073
Paśko Franek (Jacek Małecki, Piotr Bekker) Warszawa 30-39 1057
Smycz Marta (Kożuszek Maciej, Więcek Piotr) Warszawa 18-29 1088
Tukiendorf Magdalena (Gościński Andrzej, Daniel Dumeracki) Nowa Wieś Warszawska 40-49 1033

Lista główna

Name City Age group Start number
Bodych Maciej Ząbki 40-49 1011
Brzostowicz Ewelina Tomaszów Mazowiecki 40-49 1025
Chojnacki Dominik Warka 30-39 1017
Chojnowski Andrzej (Włodarczyk Tadeusz, Maruszak Łukasz) Warszawa 40-49 1043
Chojnowski Andrzej Iława 50-59 1064
Długołęcki Rafał Olbrachcice 18-29 1082
Dobrzeniecki Łukasz Warszawa 30-39 1048
Dominiak Adrian Złotoria 30-39 1022
Eichhorn Chris Warsaw 50-59 1085
Eichhorn Roman Warszawa 18-29 1019
Franke Konrad Warszawa 18-29 1087
Gębala Wojtek Warszawa 40-49 1089
Gozdalski Adam Warszawa 30-39 1035
Górski Marcin Warszawa 40-49 1029
Grycz Kamil Ciechanów 30-39 1041
Grzybczak Piotr Warszawa 40-49 1063
Grzymała Grzegorz Warszawa 30-39 1059
Jaczewski Robert Warszawa 30-39 1024
Jankowski Damian Warszawa 30-39 1072
Juda Piotr (Wojtek Kudas, Michal Oles) Warszawa 30-39 1070
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-39 1053
Kępa Piotr Książenice 30-39 1080
Kirilenko Marcin Marki 40-49 1052
Kleniewska Eliza Warszawa - Polska 18-29 1068
Kokot Marcin Konin 30-39 1079
Kościelski Mateusz Kąty Węgierskie 40-49 1045
Kowalczyk Karol Warszawa 30-39 1036
Kowalczyk Krystian Nowy Dwór Mazowiecki 18-29 1062
Kula Damian Kraków 40-49 1050
Łagosz Paweł Harmęże 30-39 1081
Łęcki Michał Warszawa 30-39 1086
Madej Tomasz Białobrzegi 30-39 1076
Magdziarz Pawel Warszawa 30-39 1061
Makowski Mariusz Ciecierzyn 50-59 1071
Malinowski Juliusz Warszawa 30-39 1027
Małkowski Andrzej Zalesie Górne 40-49 1021
Medyk Damian Wrocław 30-39 1051
Michalski Andrzej Radzymin 30-39 1038
Mikołajuk Adam Warszawa 30-39 1042
Milczarek Jakub Warszawa 40-49 1058
Mostowski Artur Warszawa 40-49 1039
Ochenkowski Sebastian Warszawa 30-39 1040
Omelianowicz Piotr Wyszków 30-39 1078
Osiński Robert Zabrze 40-49 1028
Owczarczyk Paweł Nieporęt 40-49 1015
Paluchowski Marcin Warszawa 50-59 1032
Parzyszek Agata (Świątczak Anita, Obarska Katarzyna) Wołomin 30-39 1073
Pasakalik Jarosław Warszawa 40-49 1077
Paśko Franek (Jacek Małecki, Piotr Bekker) Warszawa 30-39 1057
Pawlak Kamil Warszawa 30-39 1060
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 40-49 1013
Podwysocki Tomasz Warszawa 30-39 1067
Przedpełski Radosław Łódź 30-39 1016
Przyżycki Łukasz Olszewnica Stara 30-39 1018
Pudłowicz Radosław Wrocław 30-39 1044
Raszczyński Robert Bełchatów 30-39 1056
Rozum Marek Warszawa 30-39 1023
Rybczak Paweł Warszawa 30-39 1031
Sieczka Michał Szydłowiec 30-39 1075
Siekierko Łukasz Słupno 30-39 1065
Smycz Marta (Kożuszek Maciej, Więcek Piotr) Warszawa 18-29 1088
Stach Łukasz Wrocław 30-39 1069
Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50-59 1014
Suchanek Szymon Częstochowa 30-39 1046
Sulik Sławomir Odrano-Wola 40-49 1026
Szymański Marcin Legionowo 40-49 1030
Szymczak Piotr Zielonka 40-49 1047
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-39 1054
Tomasiewicz Krzysztof Kraków 30-39 1034
Tomczak Tomasz Warszawa 30-39 1066
Trybuszkiewicz Wojciech Warszawa 40-49 1083
Trzciński Jakub Warszawa 18-29 1012
Tukiendorf Magdalena (Gościński Andrzej, Daniel Dumeracki) Nowa Wieś Warszawska 40-49 1033
Warda Kamil Warszawa 18-29 1037
Wasilewski Mariusz Warka 30-39 1049
Witkowski Andrzej Warszawa 40-49 1074
Zając Piotr Warszawa 30-39 1084
Zdrojewski Hubert Warszawa 18-29 1020
Zych Maciej Płock 18-29 1055
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon