Elemental Tri Series Olsztyn 2020 - dystans sprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Sprint 0,75-20-5

Lista główna

Name City Age group Start number
Ambroziak Lesław Gdańsk 40-49 65
Andrzejczak Marcin Szczytno 40-49 -
Bazyl Jan Warszawa 30-39 -
Biesiekierski Krzysztof Olsztyn 40-49 -
Bogdanowicz Dominik Warszawa 24-29 78
Bogorodz Mateusz Mrągowo 30-39 71
Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa 60-… 69
Brzeziński Michał Warszawa - Polska 30-39 50
Chojnowski Rafał Ełk 24-29 38
Cieslewski Piotr Mława 30-39 31
Czerwiński Marcin Legionowo 30-39 12
Dąbrowska Joanna Reda 30-39 -
Drężek Daniel Tomaszkowo 30-39 40
Erd Jacek Warszawa 30-39 63
Filipowska Agata Olsztynek 20-23 -
Gałęza Marcin Olsztyn 40-49 59
Garbacik Jacek Stalowa Wola 50-59 -
Gąsior Krystian Susz 24-29 -
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 11
Gietka Leszek Pułtusk 40-49 27
Głowacki Sebastian Olsztyn 30-39 -
Goszka Jakub Sząbruk 20-23 19
Goszka Jarosław Sząbruk 40-49 20
Hermann Tomasz Olsztyn 40-49 42
Huszcza Paweł Bartoszyce 24-29 -
Ignaczuk Tomasz Zambrów 30-39 13
Janiec Katarzyna Warszawa 30-39 23
Janiszewski Damian Gdańsk 24-29 43
Jasinowicz Aleksandra Warszawa 24-29 -
Joost Oskar Rødvig Stevns 20-23 74
Józefowicz Michał Toruń 24-29 46
Justyniak Maciej Warszawa 30-39 48
Kaczyński Daniel Zambrów 30-39 68
Kaliski Kamil Golub-Dobrzyń 30-39 64
Kamianka Robert Olsztyn 40-49 77
Karczewski Sławomir Działdowo 50-59 25
Kiełsa Wioleta Białystok 30-39 76
Kontakiewicz Daniel Olsztyn 40-49 62
Krzyszkowski Krzysztof Olsztyn 30-39 29
Książek Andrzej Działdowo 50-59 -
Kulka Sergiusz Lesznowola 40-49 -
Lassak Bartosz Strzelce Górne 40-49 -
Leśniewski Daniel Białystok 30-39 57
Lewandowska Wiktoria Gdańsk 24-29 47
Lewandowski Jakub Olsztyn 24-29 30
Lisowski Przemysław Olsztyn 40-49 60
Łodko Bartosz Białystok 30-39 -
Makara Rafał Olsztyn 30-39 73
Małaśnicka Julia Sadowa 18-19 -
Matwiejczuk Eliza Olsztyn 30-39 15
Milewski Jacek Kieźliny / Olsztyn 50-59 67
Modzelewski Robert Zambrów 40-49 54
Najmowicz Paweł Olsztyn 24-29 21
Niebrzydowski Andrzej Dywity 50-59 -
Niewiadomski Damian Tarnowskie Góry 40-49 45
Osiński Dariusz Orneta 30-39 -
Oszczypała Mateusz Warszawa 30-39 14
Pałucha Borys Warszawa 24-29 55
Paulinek Ewa Jonkowo 30-39 51
Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk 30-39 36
Pieczarka Dariusz Olsztyn 40-49 41
Pikorski Dominik Zabrze 24-29 -
Piotrowski Michał Warszawa 30-39 26
Pohl - Duczmal Elzbieta Pierwoszyno 40-49 58
Prokopczuk Darek Olsztyn 30-39 72
Przygocki Paweł Olsztyn 30-39 66
Raźniewski Łukasz Dywity 40-49 53
Reich Marek Olsztyn 30-39 61
Rusak Łukasz Gdynia 40-49 79
Rutkowska Agnieszka Słupsk 18-19 56
Skierkowski Karol Mława 30-39 33
Smolińska Maja Mińsk Mazowiecki 20-23 -
Socha Grzegorz Gdynia 30-39 16
Spieczonek Grzegorz Gdynia 30-39 44
Stachura-Matyjewicz Alicja Stawiguda 30-39 70
Stankiewicz Krzysztof Ostróda 30-39 35
Stefankiewicz Jakub Łódź 30-39 39
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 -
Szuba Adam Zalewo 40-49 24
Śmieszny Marcin Olsztyn 30-39 18
Świdecki Marcin Olsztyn 24-29 34
Tryk Piotr Olsztyn 30-39 37
Trzaska Piotr Piaseczno 30-39 32
Tupalski Tomasz Białystok 40-49 80
Wiśniewska Joanna Gdańsk 40-49 75
Wojewódzki Tomasz Olsztyn 30-39 28
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 22
Wróblewski Jarosław Gdynia 30-39 17
Zahri Kamil Gdynia 30-39 49
Zapilaj Daniel Ełk 24-29 52
Żurek Robert Dabrowa Górnicza 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon