Garmin Iron Triathlon Skierniewice 2021 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Name City Age group Start number
Banasiak Bartłomiej Warszawa 30-34 86
Banaszak Damian Podolsze 40-44 64
Banaszkiewicz Paweł Warszawa 45-49 160
Baran Zbigniew Połaniec 45-49 68
Bąkowski Włodzimierz Warszawa - Polska 60-64 161
Białek Marek Warszawa 35-39 36
Biela Tomasz Kraków 25-29 34
Birecki Wacław Opole 60-64 129
Bladowski Artur Łowicz 35-39 136
Bodnar Maciej Józefosław 25-29 80
Bogucki Marcin Warszawa 35-39 157
Boniecki Piotr Bobrowiec 40-44 181
Brejtfus Bartosz Warszawa 18-24 13
Broniarek Pamela Skierniewice 25-29 104
Brzeziński Michał Łódź 40-44 130
Brzóska Renata Kielce 50-54 173
Brzuska Lesław Łódź 40-44 73
Bugaj Mirosław Warszawa 50-54 59
Choja Sławomir Poniatów 55-59 70
Cieśla Robert Bełchatów 30-34 39
Cisowski Artur Warszawa 40-44 107
Czajka Krystian Żory 40-44 23
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 182
Czublun Piotr Piaseczno 45-49 111
Delegacz Sławomir Warszawa 55-59 165
Dubisz Michał Warszawa 30-34 79
Fabiszewski Marcin Warszawa 35-39 147
Fabiszewski Rafał Warszawa 35-39 133
Galanciak Piotr Łódź 35-39 100
Gębicki Norbert Łódź 35-39 43
Golec Przemysław Gliwice 40-44 37
Goler Ela Warszawa 35-39 125
Górecki Bartłomiej Warszawa 45-49 25
Grajnert Tomasz Warszawa 35-39 103
Gryś Piotr Długosiodło 40-44 31
Gryzel Adam Łomianki 35-39 131
Grzeszczyk Bartosz Warszawa 30-34 61
Gutenplan Jacek Łódź 50-54 63
Hewelke Filip Warszawa 40-44 83
Hoczek Arkadiusz Kolanowice 45-49 101
Hunkiewicz Wojciech Marki 45-49 106
Hurek Piotr Mirków 35-39 87
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 151
Iwanowski Piotr Warszawa 40-44 33
Jakóbski Kamil Sosnowiec 30-34 89
Janisz Marek Gródek Nad Dunajcem 18-24 117
Jędrocha Karolina Klucze 18-24 56
Jóźwik Paweł Lublin 35-39 171
Kamiński Marek Wrocław 45-49 128
Karaś Andrzej Radom 50-54 24
Kawka Paulina Warszawa 30-34 30
Kępiński Kacper Warszawa 25-29 66
Kindler Maciej Kraków 35-39 172
Kleniewska Eliza Warszawa 25-29 97
Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry 40-44 110
Klincewicz Adrian Gorzow Wlkp. 18-24 114
Kołczyńska Barbara Łódź 65-69 156
Kołodziejczyk Ewa Dobieszków 40-44 167
Kołodziejczyk Łukasz Dobieszków 40-44 166
Kołodziejski Ariel Ożarów Mazowiecki 35-39 94
Konarczak Kacper Łódź 30-34 71
Konarski Marcin Nysa 50-54 54
Kosmalski Daniel Siedlce 35-39 74
Kosowski Marcin Wrocław 35-39 124
Kowalski Grzegorz Warszawa - Polska 35-39 121
Król Jakub Warszawa 35-39 164
Krupowies Maciej Katowice 25-29 137
Krysiak Hubert Warszawa 30-34 108
Kubielski Bartosz Warszawa 45-49 180
Kucharski Łukasz Łódź 35-39 11
Kumor Tomasz Warszawa 35-39 149
Kurach Michal Warszawa 35-39 132
Lenarczyk Maciej Łódź 35-39 82
Lenart Miłosz Kętrzyn 55-59 76
Lewicki Maurycy Osieczna 18-24 127
Lindholm Anna Warszawa 45-49 178
Maciejczyk Dariusz Piaseczno 60-64 177
Maciejewski Rafał Tychy 30-34 116
Maćkiewicz Michał Piotrków Trybunalski 25-29 27
Makowicz Józef Żary 65-69 169
Makowski Robert Warszawa 45-49 21
Maliszewski Piotr Łódź 50-54 69
Markiewicz Marcin Świdnica 45-49 143
Mąka Wojciech Granica 45-49 152
Meier Markus Koło 55-59 109
Melon Piotr Warszawa 25-29 92
Michalec Marta Ruda Śląska 35-39 67
Misiak Agata Warszawa 25-29 122
Misiak Mirek Korytów A 50-54 22
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 170
Modzelewski Maciej Łowicz 35-39 58
Momot Piotr Wrocław 35-39 77
Mrozek Robert Lublin 30-34 141
Mync Angelika Łódź 30-34 134
Naporowski Rafał Nowiny 45-49 154
Niedźwiecki Marcin Warszawa 35-39 145
Niezgodzki Tomasz Warszawa 30-34 179
Nowakowski Andrzej Łazieniec 30-34 120
Nowicki Bartosz Piastów 35-39 44
Ochrymowicz Tomasz Warszawa 45-49 102
Olesiewicz Piotr Józefosław 25-29 162
Orlicz Robert Warszawa 45-49 168
Osiński Michał Truskaw 45-49 91
Ostaszewska Marta Pruszków 40-44 60
Osyda Maciej Łódź 35-39 84
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 18
Owczarek Krzysztof Częstochowa 25-29 41
Owczarek Paweł Pabianice 50-54 28
Oworuszko Jarosław Warszawa 50-54 65
Ozimek Damian Pustków 35-39 153
Pakuła Rafał Łódź 35-39 52
Patynowski Sławomir Mysiadło 45-49 32
Pawlik Dorota Warszawa 45-49 93
Pawłowski Karol Warszawa 30-34 45
Pawłowski Przemek Żychlin 35-39 148
Peterek Anna Poznań 30-34 159
Piłowski Michał Żyrardów 30-34 12
Prokop Łukasz Warszawa 30-34 85
Pyzel Agnieszka Konstancin-Jeziorna 50-54 48
Rabiega Michał Warszawa 40-44 15
Rać Tomasz Wodzisław Śląski 40-44 62
Radko Krystian PONIATOWICE 45-49 20
Ramian Anna Kielce 25-29 176
Roefler Marek Warszawa 35-39 50
Sado Paweł Kielce 35-39 16
Sadowy Robert Skierniewice 40-44 140
Sajewicz Michal Łódź 40-44 57
Sianos Katarzyna Sulejów 35-39 112
Skrydalewicz Marcin Łódź 35-39 51
Słupecki Kamil Legionowo 30-34 175
Sobczak Pawel Warszawa 65-69 139
Stepien David Wilhelmshaven 30-34 144
Stępień Adam Chorzów 30-34 123
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 38
Strózik Bartłomiej Tarnowskie Góry 30-34 35
Swianiewicz Antoni Warszawa 35-39 19
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 30-34 78
Szarszewski Michał Leszno 40-44 126
Szczepański Michał Łódź 35-39 155
Szydłowski Marcin Myslenice 40-44 49
Szymańska Justyna Kielce 35-39 72
Szymański Mateusz Warszawa 30-34 29
Szymański Tomasz Mysiadło 55-59 163
Szymków Sławek Straszyn 50-54 174
Szyp Wojciech WARSZAWA 30-34 14
Świech Krystian Włocławek 40-44 75
Tamborski Tomasz Łódź 40-44 115
Tkaczyk Miłosz Grodzisk Mazowiecki 30-34 105
Traczyński Mateusz Łódź 30-34 138
Trefon Michalina Rogoźnik 30-34 47
Trela Łukasz Żywiec 30-34 95
Walenta Stanisław Warszawa 45-49 158
Wątroba Dariusz Kielce 50-54 150
Wendołowska Basia Warszawa 45-49 119
Wendołowski Robert Warszawa 45-49 88
Wierciński Łukasz Warszawa 30-34 53
Wiklak Adam Nowa Iwiczna 45-49 99
Wilkowiecki Robert Twardogóra 25-29 81
Wlezien Alek Warszawa 45-49 90
Wnuk Jan Warszawa 30-34 17
Woch Krzysztof Łomianki 40-44 40
Wojciechowski Ryszard Warszawa 50-54 55
Wojciuk Adam Lublin 40-44 142
Wojdecka Karolina Warszawa 35-39 135
Wolański Rafał Warszawa 18-24 42
Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka 25-29 26
Wołowski Filip Warszawa 45-49 146
Woszczek Michał Łódź 40-44 113
Zakrzewski Michał Łódź 40-44 46
Zieliński Kamil Warszawa 30-34 98
Ziemba Marcin Lwówek 35-39 118
Żyła Marek Katowice 55-59 96
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon