Elemental Tri Series Strawczyn 2015 - dystans olimpijski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon olimpijski 1,5-40-10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambroż Michał Kielce 30-34 321
Banaś Sebastian Wadowice 30-34 -
Baranowski Waldemar Szczytno 55-59 -
Barcik Lukasz Liszki 30-34 278
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 195
Bazelak Jakub Warszawa 45-49 -
Bielecki Jakub Warszawa 30-34 338
Biesiadecki Tomasz Warszawa 25-29 301
Bocian Mariusz Warszawa 40-44 269
Bogdanowicz Bartosz Białystok 70-… 337
Borczyk Sergiusz Częstochowa 35-39 340
Borek Mateusz Krakow 25-29 294
Boroń Michał Kielce 30-34 264
Chirk Robert Bytów 40-44 328
Chodyka Jarosław Międzyrzec Podlaski 45-49 274
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 256
Chojnacki Piotr Szpetal Górny 45-49 224
Cichon Artur Warszawa 50-54 197
Ciszek Karol Łopuszno 40-44 -
Czechowska-Madej Katarzyna Iwanowice 30-34 198
Czerwiec Artur Rudawa 35-39 242
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 240
Czerwinska Katarzyna Warszawa 25-29 -
Członkowski Krzysztof Szczekociny 35-39 316
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-44 193
Dobrowolski Marcin Warszawa 40-44 341
Dowbor Maciej Warszawa 35-39 218
Dzierżanowski Igor Warszawa 25-29 284
Dzierżanowski Kajetan Warszawa 30-34 283
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 249
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 -
Florczyk Robert Karniowice 30-34 235
Florczyk Tomasz Kraków 35-39 322
Fyda Mariusz Bobowa 45-49 324
Gajc Agnieszka Warszawa 25-29 250
Garbowicz Artur Kielce 35-39 234
Głazek Jan Kraków 35-39 -
Głąb Krzysztof Kielce 30-34 292
Goliński Marcin Radom 35-39 246
Goliński Sławomir Radom 30-34 247
Górnisiewicz Piotr Kraków 40-44 287
Grądzki Wojciech Giżycko 18-24 -
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 -
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 276
Gwizdek Marcin Opole 18-24 261
Hołówko Wacław Warszawa 25-29 -
Horodecki Krzysztof Rzeszów 35-39 325
Huzar Ryszard Malbork 40-44 190
Janiszek Robert Warszawa 40-44 212
Jaumień Łukasz Sochaczew 30-34 -
Jaworski Piotr Kraków 35-39 227
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 30-34 199
Józwik Krzysztof Legionowo 35-39 -
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-34 237
Karasiński Łukasz Gliwice 25-29 177
Kaźmierczak Krzysztof Kalisz 55-59 230
Kądziela Rafał Warszawa 40-44 -
Kempa Maciej Pilchowice 40-44 188
Kiełbasa Robert Lublin 25-29 272
Klimala Zbigniew Kraków 40-44 309
Kluza Dawid Gniazdów 25-29 229
Kluźniak Wojciech Kielce 35-39 222
Kochanowski Rafał Opole 35-39 -
Kołodziejska Justyna Kielce 40-44 -
Konkolova Klaudia Nova Lubovna 25-29 271
Kopacz Grzegorz Blachownia 30-34 203
Kopij Paweł Nowa Wola 30-34 253
Korczyński Daniel Końskie 30-34 217
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 335
Kot Remigiusz Bielsko-Biała 40-44 239
Kotra Jacek Smolnica 30-34 314
Kotra - Truszczyńska Magdalena Smolnica 25-29 315
Kowalski Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-34 327
Kozioł Łukasz Dębica 30-34 310
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 248
Kożuchowski Grzegorz Kielce 30-34 331
Kraska Arkadiusz Puławy 35-39 311
Krawczuk Eugeniusz Hajnówka 45-49 233
Krawczyk Katarzyna Wrocław 70-… 270
Kruk Michał Zabierzów 40-44 332
Krzysztofik Jakub Łódź 30-34 285
Kubań Marta Warszawa 25-29 236
Kucybała Michał Piaseczno 35-39 279
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 219
Kwaśny Jerzy Brzyska 40-44 295
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Leśniak Adam Halinów 50-54 -
Lipa Ireneusz Dębica 30-34 -
Lis Łukasz Lublin 25-29 232
Łężak Paulina Warszawa 25-29 266
Madej Rafał Brzesko 35-39 -
Madej Tomasz Białobrzegi 30-34 207
Majchrzak Agnieszka Radomsko 25-29 -
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 214
Mastalerz Tomasz Kielce 35-39 245
Mazurek Marcin Lublin 35-39 238
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 35-39 262
Mazurkiewicz Maciej Kielce 30-34 265
Mądry Wojciech Olsztyn 35-39 -
Milewski Tomasz Kraków 25-29 308
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 55-59 342
Mossoczy Zbigniew Zabierzów 40-44 277
Motel Paweł Warszawa 35-39 313
Mucha Grzegorz Zabierzów 35-39 252
Mucha Robert Zalesie Górne 35-39 181
Muszynski Marek Katowice 40-44 185
Najmowicz Sebastian Olsztyn 18-24 255
Nierebiński Tomasz Bydgoszcz 40-44 -
Nowak Krzysztof Bełchatów 30-34 273
Nowakowski Filip Opoczno 25-29 179
Olejarz Kornelia Warszawa 30-34 -
Olszewski Tomasz Dębica 35-39 189
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 200
Ostasin Iurie Chisinau 50-54 293
Ostrowski Michał Warszawa 35-39 192
Otto Tomasz Warszawa 18-24 -
Otto Tomasz Warszawa 18-24 216
Pajak Wojciech Katowice 35-39 306
Palus Małgorzata Piaseczno 35-39 186
Palus Paweł Józefosław 40-44 182
Papiernik Marcin Nowa Sucha 35-39 226
Pardygał Tomasz Kraków 40-44 241
Pasik Marcin Poznań 25-29 260
Pawełczyk Kacper Pabianice 25-29 204
Paź Michał Warszawa 35-39 275
Piotrowicz Krzysztof Lubin 45-49 191
Piotrowski Michał Warszawa 30-34 201
Pirek Mariusz Warszawa 30-34 231
Piwowarczyk Adrian Łączna 18-24 318
Podsiadło Łukasz Dąbrowa Górnicza 30-34 329
Pogorzelski Sebastian Ząbki 30-34 -
Pokorski Marek Warszawa 40-44 178
Pokrywiński Marcin Warszawa 30-34 333
Polak Krzysztof Stalowa Wola 55-59 -
Pomastowski Dariusz Wąbrzeźno 35-39 -
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 -
Popczyk Grzegorz Kraków 35-39 304
Popławski Piotr Łódź 25-29 215
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 290
Pulchny Tomasz Kraków 40-44 -
Pyndryk Norbert Warszawa 30-34 258
Raczko Mariusz Warszawa 35-39 286
Radzymin Andrzej-Jan Hajnówka 60-64 208
Rembisz Sebastian Kraków 35-39 225
Reniec Kamil Piaseczno 25-29 257
Rudnicki Tomasz Rzeszów 40-44 300
Rutkowski Marcin Białystok 40-44 330
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 307
Rybak Przemysław Puławy 30-34 -
Rychlicki Karol Warszawa 30-34 282
Rzepka Rafał Tczew 30-34 221
Sadkowski Grzegorz Łomianki 30-34 334
Sala Krzysztof Rybnik 40-44 209
Sądel Grzegorz Zielona Góra 40-44 343
Sieciński Leszek Susz 50-54 -
Sikorski Krystian Bartoszyce 18-24 251
Skiba Stanisław Koniecpol 55-59 303
Skocz Tomasz Bochotnica 25-29 289
Skowroński Marcin Warszawa 25-29 323
Skórski Jacek Gdańsk 35-39 291
Skuza Paweł Warszawa 25-29 206
Słomczyński Bartosz Opole 35-39 228
Smolak Piotr Poraj k. Krosna 50-54 319
Sokół Łukasz TYCHY 30-34 183
Stanaszek Dariusz Świnna Poręba 40-44 339
Staniszewski Michał Warszawa 25-29 220
Stańczuk Lech Olsztyn 60-64 243
Stasiak Krzysztof Głogów Małopolski 35-39 205
Stec Przemysław Warszawa 30-34 298
Stefański Michał Kraków 35-39 187
Stępień Zenon Kielce 50-54 302
Suski Marcin Warszawa 30-34 299
Szadkowski Krzysztof Gorlice 40-44 317
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 297
Szczygiel Jarosław Kalwaria Zebrzydowska 35-39 -
Szmidt Paweł Zagnańsk 25-29 244
Śliwiński Szczepan Warszawa 25-29 196
Świątek Wojciech Łódź 25-29 280
Świderski Tomasz Warszawa 25-29 281
Świech Kamil Piotrków Trybunalski 35-39 326
Tomczak Renata Kielce 50-54 254
Turowiec Adam Poznań 40-44 320
Wiaderny Janusz Jastrzębie-Zdrój 40-44 184
Widlarz Sebastian Wadowice 35-39 336
Wijas Andrzej Kielce 30-34 213
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-34 -
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 202
Wojciechowski Marcin Śmiłowice 40-44 288
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Woronecka Sylwia Morąg 30-34 -
Wójcik Krzysztof Bliżyn 18-24 -
Wójcik Łukasz Pabianice 30-34 263
Wójcik Marcin Bartoszyce 25-29 -
Wrona Paweł Kielce 45-49 268
Wypchło Łukasz Kielce 35-39 210
Zagdan Michał Zagnańsk 30-34 -
Zakrzewska Ewa Warszawa 35-39 211
Zakrzewski Maciej Warszawa 35-39 259
Zambrzycki Damian Tomaszów Mazowiecki 30-34 194
Zapalski Marek Warszawa 30-34 296
Zarzecki Adrian Warszawa 25-29 180
Zientara Adam Warszawa 25-29 223
Zimiński Zdzisław Warszawa 55-59 267
Żmudziejewski Jakub Kraków 25-29 305
Żurawski Paweł Karczew 25-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon