Elemental Tri Series Strawczyn 2015 - dystans olimpijski - wyniki

2015-08-02 12:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 255 Najmowicz Sebastian Tri NEGU M18 1 1 00:18:36 (1)00:02:18 (2)01:09:09 (4)00:01:19 (6)00:39:55 (1) 02:11:17
2 180 Zarzecki Adrian TRINERGY TEAM M25 1 2 00:21:24 (7)00:02:17 (1)01:10:02 (8)00:01:12 (2)00:40:16 (3) 02:15:11 00:03:54
3 338 Bielecki Jakub TRINERGY TEAM Agisko M30 1 3 00:23:23 (13)00:02:31 (8)01:08:13 (3)00:01:16 (3)00:40:08 (2) 02:15:31 00:04:14
4 242 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M35 1 4 00:20:04 (3)00:02:44 (18)01:12:03 (18)00:01:22 (8)00:41:16 (6) 02:17:29 00:06:12
5 206 Skuza Paweł M25 2 5 00:21:24 (6)00:02:29 (6)01:11:16 (14)00:01:31 (16)00:43:09 (14) 02:19:49 00:08:32
6 238 Mazurek Marcin TRICLUB LUBLIN M35 2 6 00:19:52 (2)00:02:31 (9)01:09:24 (5)00:01:26 (11)00:46:39 (32) 02:19:52 00:08:35
7 296 Zapalski Marek Kuźnia Triathlonu M30 2 7 00:24:06 (18)00:02:52 (23)01:09:45 (7)00:01:12 (1)00:42:09 (9) 02:20:04 00:08:47
8 231 Pirek Mariusz Accenture M30 3 8 00:24:54 (25)00:02:24 (4)01:11:40 (15)00:01:19 (7)00:40:28 (5) 02:20:45 00:09:28
9 327 Kowalski Tomasz 3Flow Triathlon Team 3Flow M30 4 9 00:21:20 (5)00:02:36 (13)01:10:41 (10)00:01:40 (27)00:45:04 (20) 02:21:21 00:10:04
10 329 Podsiadło Łukasz 3 Flow Triathlon Team 3 Flow Triathlon Team M30 5 10 00:25:12 (26)00:03:01 (34)01:12:19 (21)00:01:28 (14)00:41:18 (7) 02:23:18 00:12:01
11 333 Pokrywiński Marcin TRI-STREFA.PL M30 6 11 00:23:33 (16)00:02:34 (11)01:10:55 (13)00:01:42 (34)00:44:36 (17) 02:23:20 00:12:03
12 331 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M30 7 12 00:21:42 (10)00:02:22 (3)01:12:19 (22)00:01:18 (4)00:46:18 (29) 02:23:59 00:12:42
13 239 Kot Remigiusz M40 1 13 00:23:29 (15)00:03:02 (35)01:10:27 (9)00:01:49 (44)00:45:43 (23) 02:24:30 00:13:13
14 294 Borek Mateusz M25 3 14 00:26:04 (35)00:03:23 (62)01:11:43 (16)00:01:42 (36)00:41:54 (8) 02:24:46 00:13:29
15 321 Ambroż Michał Luft Tri Team M30 8 15 00:23:15 (12)00:03:06 (40)01:10:49 (12)00:01:41 (30)00:46:05 (26) 02:24:56 00:13:39
16 218 Dowbor Maciej AirBike Triathlon Team M35 3 16 00:21:27 (9)00:02:30 (7)01:14:22 (30)00:01:19 (5)00:45:42 (22) 02:25:20 00:14:03
17 195 Barszcz Marcin Tri2Live M30 9 17 00:26:48 (42)00:03:12 (44)01:10:41 (11)00:01:39 (25)00:43:02 (13) 02:25:22 00:14:05
18 262 Mazurek Michal EuroSoft Team EuroSoft M35 4 18 00:27:04 (48)00:02:49 (20)01:15:04 (32)00:01:37 (20)00:40:16 (4) 02:26:50 00:15:33
19 293 Ostasin Iurie N1 M50 1 19 00:25:38 (31)00:03:18 (53)01:12:07 (19)00:01:35 (18)00:44:40 (19) 02:27:18 00:16:01
20 259 Zakrzewski Maciej M35 5 20 00:26:32 (38)00:02:34 (10)01:13:48 (27)00:01:40 (29)00:42:59 (11) 02:27:33 00:16:16
21 251 Sikorski Krystian Rant Bartoszyce M18 2 21 00:26:05 (36)00:02:50 (21)01:12:17 (20)00:01:34 (17)00:46:15 (28) 02:29:01 00:17:44
22 328 Chirk Robert 4liga M40 2 22 00:27:41 (57)00:02:40 (14)01:13:06 (24)00:01:49 (46)00:43:51 (15) 02:29:07 00:17:50
23 320 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ SZPOT M40 3 23 00:23:25 (14)00:02:43 (17)01:14:59 (31)00:01:38 (24)00:46:52 (35) 02:29:37 00:18:20
24 310 Kozioł Łukasz Maratonczyk Debica M30 10 24 00:27:19 (53)00:02:35 (12)01:13:44 (26)00:01:40 (28)00:44:38 (18) 02:29:56 00:18:39
25 319 Smolak Piotr Poraj - Krosno M50 2 25 00:28:38 (65)00:03:04 (37)01:14:12 (29)00:01:45 (38)00:42:28 (10) 02:30:07 00:18:50
26 311 Kraska Arkadiusz sklepmerida.pl Puławy M35 6 26 00:27:12 (49)00:04:07 (87)01:13:19 (25)00:02:09 (76)00:44:28 (16) 02:31:15 00:19:58
27 343 Sądel Grzegorz ZKS JORGE Drzonków SADEL BUD M40 4 27 00:21:26 (8)00:02:56 (27)01:13:01 (23)00:01:56 (55)00:52:15 (69) 02:31:34 00:20:17
28 325 Horodecki Krzysztof TRENIGO AKSU Polska/ Smaszing Pąpkins M35 7 28 00:25:36 (30)00:03:05 (38)01:15:25 (33)00:01:58 (59)00:46:01 (25) 02:32:05 00:20:48
29 277 Mossoczy Zbigniew Wertykal bikeBoard Team M40 5 29 00:26:39 (40)00:04:54 (109)01:09:31 (6)00:01:39 (26)00:51:42 (66) 02:34:25 00:23:08
30 285 Krzysztofik Jakub M30 11 30 00:24:39 (22)00:02:47 (19)01:15:44 (35)00:01:29 (15)00:50:29 (57) 02:35:08 00:23:51
31 276 Gutkowski Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 8 31 00:25:16 (29)00:03:13 (46)01:19:18 (50)00:01:51 (49)00:46:49 (34) 02:36:27 00:25:10
32 335 Kosmala Michał LABOSPORT Team/Ekstremalni Strawczyn Sunward Polska M35 9 32 00:25:12 (27)00:02:54 (24)01:19:49 (56)00:01:41 (31)00:47:55 (42) 02:37:31 00:26:14
33 182 Palus Paweł Luft Tri Team M40 6 33 00:25:47 (34)00:02:28 (5)01:15:57 (36)00:01:53 (51)00:51:43 (67) 02:37:48 00:26:31
34 203 Kopacz Grzegorz Tri NEGU Polsport Team M30 12 34 00:25:44 (32)00:03:15 (48)01:20:11 (61)00:01:42 (35)00:47:02 (36) 02:37:54 00:26:37
35 313 Motel Paweł AKS Polonia Warszawa M35 10 35 00:29:12 (73)00:02:56 (28)01:16:24 (37)00:01:28 (13)00:48:04 (43) 02:38:04 00:26:47
36 289 Skocz Tomasz Triathlon Puławy M25 4 36 00:26:51 (43)00:03:18 (54)01:18:53 (49)00:01:38 (23)00:47:40 (39) 02:38:20 00:27:03
37 189 Olszewski Tomasz M35 11 37 00:28:32 (64)00:03:12 (45)01:19:27 (51)00:02:12 (78)00:45:12 (21) 02:38:35 00:27:18
38 308 Milewski Tomasz M25 5 38 00:24:45 (23)00:03:17 (52)01:19:52 (57)00:02:30 (98)00:48:54 (49) 02:39:18 00:28:01
39 222 Kluźniak Wojciech M35 12 39 00:25:14 (28)00:03:35 (69)01:19:59 (59)00:01:58 (58)00:48:46 (47) 02:39:32 00:28:15
40 336 Widlarz Sebastian Niezrzeszony M35 13 40 00:26:36 (39)00:03:21 (58)01:19:34 (54)00:01:24 (9)00:49:59 (55) 02:40:54 00:29:37
41 269 Bocian Mariusz M40 7 41 00:27:14 (50)00:04:59 (110)01:15:37 (34)00:02:24 (94)00:50:59 (61) 02:41:13 00:29:56
42 241 Pardygał Tomasz LABOSPORT Team M40 8 42 00:29:05 (72)00:02:59 (31)01:17:50 (45)00:02:18 (87)00:49:16 (50) 02:41:28 00:30:11
43 278 Barcik Lukasz M30 13 43 00:29:31 (77)00:03:01 (33)01:17:19 (41)00:02:03 (64)00:49:44 (53) 02:41:38 00:30:21
44 281 Świderski Tomasz Feel it ! M25 6 44 00:24:23 (20)00:03:18 (55)01:19:28 (52)00:01:51 (50)00:53:04 (70) 02:42:04 00:30:47
45 228 Słomczyński Bartosz 10 BLog M35 14 45 00:29:49 (80)00:03:03 (36)01:19:31 (53)00:01:58 (60)00:47:47 (40) 02:42:08 00:30:51
46 342 Misiaszek Janusz LABOSPORT Team M55 1 46 00:28:39 (66)00:02:43 (16)01:20:49 (63)00:01:50 (48)00:48:20 (44) 02:42:21 00:31:04
47 196 Śliwiński Szczepan Kuźnia Triathlonu M25 7 47 00:23:36 (17)00:02:40 (15)01:19:53 (58)00:01:37 (22)00:54:48 (78) 02:42:34 00:31:17
48 316 Członkowski Krzysztof olimpijczyk Szczekociny M35 15 48 00:31:43 (91)00:03:45 (75)01:18:03 (47)00:02:00 (62)00:47:04 (37) 02:42:35 00:31:18
49 265 Mazurkiewicz Maciej Ekstremalni Strawczyn EKSTRYMALNI STRAWCZYN M30 14 49 00:24:51 (24)00:03:27 (64)01:22:44 (67)00:02:14 (80)00:49:46 (54) 02:43:02 00:31:45
50 233 Krawczuk Eugeniusz M45 1 50 00:30:01 (82)00:04:34 (100)01:20:53 (64)00:01:25 (10)00:46:10 (27) 02:43:03 00:31:46
51 307 Ruzik Rafał Ridley Bajkszop.com Racing Team M35 16 51 00:31:34 (89)00:04:01 (84)01:17:52 (46)00:02:06 (69)00:48:41 (45) 02:44:14 00:32:57
52 177 Karasiński Łukasz PG Team M25 8 52 00:27:28 (55)00:03:07 (42)01:17:02 (40)00:01:46 (40)00:54:57 (79) 02:44:20 00:33:03
53 183 Sokół Łukasz M30 15 53 00:36:11 (114)00:03:51 (78)01:16:49 (39)00:02:17 (83)00:45:48 (24) 02:44:56 00:33:39
54 229 Kluza Dawid M25 9 54 00:32:57 (99)00:03:22 (59)01:18:11 (48)00:01:46 (39)00:48:43 (46) 02:44:59 00:33:42
55 271 Konkolova Klaudia YMCA Kraków K25 1 1 00:26:52 (44)00:02:54 (25)01:25:53 (80)00:01:54 (53)00:47:52 (41) 02:45:25 00:34:08
56 273 Nowak Krzysztof M30 16 55 00:33:40 (103)00:05:58 (121)01:14:03 (28)00:02:53 (114)00:49:24 (52) 02:45:58 00:34:41
57 264 Boroń Michał M30 17 56 00:27:18 (51)00:03:26 (63)01:23:36 (74)00:01:50 (47)00:50:01 (56) 02:46:11 00:34:54
58 314 Kotra Jacek Polski Klub Alpejski M30 18 57 00:27:26 (54)00:03:06 (41)01:22:50 (68)00:02:04 (68)00:51:26 (64) 02:46:52 00:35:35
59 252 Mucha Grzegorz KT Water Knights Zabierzow M35 17 58 00:31:59 (93)00:03:28 (65)01:17:48 (44)00:02:23 (91)00:51:29 (65) 02:47:07 00:35:50
60 199 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 19 59 00:27:39 (56)00:03:20 (57)01:17:44 (43)00:01:53 (52)00:56:36 (89) 02:47:12 00:35:55
61 260 Pasik Marcin M25 10 60 00:28:13 (62)00:04:01 (85)01:26:38 (84)00:01:56 (56)00:46:26 (31) 02:47:14 00:35:57
62 301 Biesiadecki Tomasz BEKO M25 11 61 00:37:19 (121)00:03:16 (49)01:11:45 (17)00:01:48 (43)00:53:46 (74) 02:47:54 00:36:37
63 339 Stanaszek Dariusz M40 9 62 00:26:59 (46)00:05:03 (111)01:19:49 (55)00:02:19 (88)00:53:52 (75) 02:48:02 00:36:45
64 332 Kruk Michał Water Knights Triathlon Zabierzów M40 10 63 00:29:35 (79)00:03:06 (39)01:23:22 (72)00:01:41 (33)00:50:40 (58) 02:48:24 00:37:07
65 330 Rutkowski Marcin Pędziwiatr Białystok M40 11 64 00:34:45 (106)00:02:50 (22)01:21:12 (65)00:02:36 (105)00:47:36 (38) 02:48:59 00:37:42
66 202 Włudarczyk Damian M30 20 65 00:28:06 (61)00:03:35 (70)01:27:02 (86)00:01:41 (32)00:48:48 (48) 02:49:12 00:37:55
67 287 Górnisiewicz Piotr M40 12 66 00:32:02 (94)00:03:43 (73)01:20:07 (60)00:01:58 (57)00:51:59 (68) 02:49:49 00:38:32
68 340 Borczyk Sergiusz M35 18 67 00:28:44 (69)00:03:55 (79)01:24:09 (75)00:02:13 (79)00:51:07 (62) 02:50:08 00:38:51
69 334 Sadkowski Grzegorz M30 21 68 00:34:07 (104)00:05:56 (120)01:25:53 (79)00:01:56 (54)00:43:01 (12) 02:50:53 00:39:36
70 211 Zakrzewska Ewa Kuźnia Triathlonu K35 1 2 00:26:14 (37)00:03:16 (50)01:26:00 (81)00:01:37 (21)00:54:11 (77) 02:51:18 00:40:01
71 300 Rudnicki Tomasz BEKO Beko M40 13 69 00:29:24 (76)00:03:47 (77)01:17:33 (42)00:02:41 (109)00:58:51 (95) 02:52:16 00:40:59
72 305 Żmudziejewski Jakub M25 12 70 00:28:42 (67)00:04:11 (91)01:20:36 (62)00:02:20 (89)00:56:47 (92) 02:52:36 00:41:19
73 306 Pajak Wojciech EM Projekt M35 19 71 00:22:45 (11)00:04:08 (89)01:23:21 (71)00:02:33 (101)00:59:51 (99) 02:52:38 00:41:21
74 217 Korczyński Daniel M30 22 72 00:28:05 (60)00:03:32 (67)01:23:15 (70)00:02:17 (84)00:56:45 (91) 02:53:54 00:42:37
75 185 Muszynski Marek Rise&Shine M40 14 73 00:28:44 (70)00:05:25 (115)01:24:23 (76)00:02:51 (113)00:53:10 (71) 02:54:33 00:43:16
76 292 Głąb Krzysztof North Food M30 23 74 00:28:21 (63)00:04:03 (86)01:29:41 (93)00:02:16 (81)00:50:44 (59) 02:55:05 00:43:48
77 266 Łężak Paulina K25 2 3 00:31:50 (92)00:03:33 (68)01:28:46 (90)00:02:22 (90)00:49:19 (51) 02:55:50 00:44:33
78 280 Świątek Wojciech M25 13 75 00:26:45 (41)00:04:25 (99)01:29:02 (92)00:02:07 (73)00:53:53 (76) 02:56:12 00:44:55
79 326 Świech Kamil Ymca Kraków Ymca Kraków M35 20 76 02:57:05 00:45:48
80 224 Chojnacki Piotr Fit Expert Gym Fit Expert Gym M45 2 77 00:27:53 (58)00:03:59 (83)01:24:30 (77)00:02:29 (96)00:58:16 (93) 02:57:07 00:45:50
81 298 Stec Przemysław BEKO M30 24 78 00:35:06 (107)00:02:57 (29)01:23:31 (73)00:01:43 (37)00:55:20 (81) 02:58:37 00:47:20
82 309 Klimala Zbigniew M40 15 79 00:29:19 (74)00:04:42 (103)01:26:18 (82)00:02:51 (112)00:55:51 (87) 02:59:01 00:47:44
83 299 Suski Marcin BEKO M30 25 80 00:35:34 (113)00:03:42 (72)01:31:55 (102)00:01:35 (19)00:46:40 (33) 02:59:26 00:48:09
84 261 Gwizdek Marcin M18 3 81 00:30:56 (87)00:03:14 (47)01:25:49 (78)00:02:07 (71)00:58:39 (94) 03:00:45 00:49:28
85 204 Pawełczyk Kacper OTT Pabianice Ericpol M25 14 82 00:33:04 (101)00:05:21 (114)01:28:23 (89)00:03:11 (119)00:50:54 (60) 03:00:53 00:49:36
86 220 Staniszewski Michał M25 15 83 00:33:11 (102)00:03:57 (81)01:26:24 (83)00:02:10 (77)00:55:22 (82) 03:01:04 00:49:47
87 216 Otto Tomasz M18 4 84 00:26:59 (47)00:04:14 (92)01:22:20 (66)00:02:26 (95)01:05:32 (109) 03:01:31 00:50:14
88 234 Garbowicz Artur G-Power M35 21 85 00:30:46 (85)00:03:59 (82)01:22:57 (69)00:02:06 (70)01:02:17 (105) 03:02:05 00:50:48
89 315 Kotra-Truszczyńska Magda RehaPogotowie K25 3 4 00:30:28 (84)00:03:31 (66)01:30:53 (96)00:01:27 (12)00:55:55 (88) 03:02:14 00:50:57
90 303 Skiba Stanisław M55 2 86 00:28:44 (68)00:05:34 (116)01:31:57 (103)00:02:36 (106)00:55:33 (85) 03:04:24 00:53:07
91 341 Dobrowolski Marcin M40 16 87 00:30:12 (83)00:04:08 (88)01:32:42 (104)00:02:16 (82)00:55:43 (86) 03:05:01 00:53:44
92 198 Czechowska-Madej Katarzyna Miłek Triathon Team K30 1 5 00:29:59 (81)00:03:19 (56)01:36:22 (114)00:02:24 (93)00:53:43 (73) 03:05:47 00:54:30
93 226 Papiernik Marcin M35 22 88 00:32:58 (100)00:04:20 (96)01:30:38 (95)00:02:39 (108)00:55:23 (83) 03:05:58 00:54:41
94 257 Reniec Kamil Warsaw Triathlon Team Klinika Wad Postawy M25 16 89 00:25:47 (33)00:04:37 (102)01:33:03 (105)00:01:47 (42)01:03:17 (107) 03:08:31 00:57:14
95 200 Osiecki Edwin M45 3 90 00:32:17 (96)00:05:20 (113)01:29:01 (91)00:03:37 (124)00:59:08 (96) 03:09:23 00:58:06
96 245 Mastalerz Tomasz T-Mobile Running Team M35 23 91 01:31:22 (98)00:01:46 (41)00:51:10 (63) 03:10:10 00:58:53
97 324 Fyda Mariusz M45 4 92 00:32:47 (98)00:03:45 (74)01:29:41 (94)00:02:31 (100)01:01:28 (104) 03:10:12 00:58:55
98 250 Gajc Agnieszka Trinergy K25 4 6 00:24:13 (19)00:03:23 (61)01:35:09 (112)00:02:03 (63)01:06:09 (111) 03:10:57 00:59:40
99 221 Rzepka Rafał M30 26 93 00:30:55 (86)00:04:49 (105)01:28:16 (88)00:02:35 (104)01:05:45 (110) 03:12:20 01:01:03
100 230 Kaźmierczak Krzysztof M55 3 94 00:26:54 (45)00:04:15 (93)01:28:03 (87)00:02:42 (110)01:10:36 (122) 03:12:30 01:01:13
101 253 Kopij Paweł TriBros M30 27 95 00:29:21 (75)00:04:37 (101)01:31:03 (97)00:03:23 (122)01:04:25 (108) 03:12:49 01:01:32
102 212 Janiszek Robert LABELSOFT LABELSOFT M40 17 96 00:28:57 (71)00:04:49 (106)01:26:49 (85)00:02:18 (86)01:10:15 (121) 03:13:08 01:01:51
103 267 Zimiński Zdzisław Klub Biegacza Orange Polska M55 4 97 00:35:22 (111)00:04:52 (108)01:35:56 (113)00:01:59 (61)00:55:25 (84) 03:13:34 01:02:17
104 208 Radzymin Andrzej-Jan www.parkwodny.hajnowka.pl M60 1 98 01:31:37 (99)00:02:07 (72)00:46:23 (30) 03:13:54 01:02:37
105 295 Kwaśny Jerzy MGM M40 18 99 00:29:35 (78)00:04:19 (95)01:31:53 (101)00:02:56 (116)01:06:33 (114) 03:15:16 01:03:59
106 258 Pyndryk Norbert M30 28 100 00:31:10 (88)00:05:56 (119)01:34:33 (111)00:03:55 (125)01:00:17 (100) 03:15:51 01:04:34
107 275 Paź Michał TRINERGY TEAM M35 24 101 00:32:25 (97)00:03:17 (51)01:31:40 (100)00:02:23 (92)01:06:30 (113) 03:16:15 01:04:58
108 213 Wijas Andrzej M30 29 102 01:33:58 (107)00:01:49 (45)00:53:33 (72) 03:17:06 01:05:49
109 290 Powajbo Krzysztof LOTOS Running Team M35 25 103 00:36:34 (116)00:03:57 (80)01:34:17 (108)00:02:34 (102)01:00:41 (102) 03:18:03 01:06:46
110 318 Piwowarczyk Adrian Hotel Stary Młyn *** / K.K.B. Rushh M18 5 104 01:38:09 (117)00:02:03 (65)00:55:07 (80) 03:20:13 01:08:56
111 201 Piotrowski Michał M30 30 105 00:27:19 (52)00:04:08 (90)01:40:14 (119)00:02:43 (111)01:09:40 (119) 03:24:04 01:12:47
112 244 Szmidt Paweł M25 17 106 00:35:19 (110)00:06:27 (122)01:37:39 (116)00:03:59 (126)01:01:06 (103) 03:24:30 01:13:13
113 249 Fajer Markus RAZ Szczecin M65 1 107 00:37:16 (119)00:05:09 (112)01:40:25 (120)00:02:54 (115)00:59:29 (97) 03:25:13 01:13:56
114 236 Kubań Marta K25 5 7 01:41:32 (121)00:02:04 (67)00:56:39 (90) 03:26:07 01:14:50
115 247 Goliński Sławomir M30 31 108 00:37:08 (118)00:03:40 (71)01:36:42 (115)00:02:17 (85)01:06:24 (112) 03:26:11 01:14:54
116 282 Rychlicki Karol M30 32 109 00:37:19 (120)00:03:10 (43)01:34:31 (110)00:03:08 (118)01:08:31 (117) 03:26:39 01:15:22
117 223 Zientara Adam M25 18 110 00:34:40 (105)00:04:16 (94)01:45:05 (123)00:03:13 (120)00:59:30 (98) 03:26:44 01:15:27
118 284 Dzierżanowski Igor CPS.waw.pl Centrum Przygotowania Sportowego dietetyk-sportowy.pl M25 19 111 00:39:13 (123)00:07:05 (124)01:34:23 (109)00:04:05 (127)01:02:33 (106) 03:27:19 01:16:02
119 263 Wójcik Łukasz OTT Pabianice M30 33 112 00:38:31 (122)00:05:44 (117)01:33:50 (106)00:02:07 (74)01:10:45 (123) 03:30:57 01:19:40
120 246 Goliński Marcin M35 26 113 00:39:38 (125)00:04:22 (98)01:45:34 (124)00:02:03 (66)01:00:34 (101) 03:32:11 01:20:54
121 283 Dzierżanowski Kajetan MIEDZESZYNIAKY M30 34 114 00:31:41 (90)00:08:53 (125)01:42:04 (122)00:02:58 (117)01:09:54 (120) 03:35:30 01:24:13
122 322 Florczyk Tomasz M35 27 115 01:39:31 (118)00:03:29 (123)01:08:00 (115) 03:36:39 01:25:22
123 190 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 19 116 00:27:53 (59)00:02:55 (26)02:10:05 (129)00:02:09 (75)01:09:07 (118) 03:52:09 01:40:52
124 186 Palus Małgorzata K35 2 8 00:35:18 (109)00:04:46 (104)01:51:21 (126)00:02:36 (107)01:20:39 (125) 03:54:40 01:43:23
125 268 Wrona Paweł M45 5 117 01:50:20 (125)00:02:35 (103)01:08:25 (116) 03:55:20 01:44:03
126 254 Tomczak Renata K50 1 9 00:35:25 (112)00:06:53 (123)01:54:16 (128)00:02:29 (97)01:19:25 (124) 03:58:28 01:47:11
127 291 Skórski Jacek LOTOS Running Team M35 28 118 00:35:18 (108)00:04:51 (107)01:54:05 (127)00:03:21 (121)01:24:05 (126) 04:01:40 01:50:23
128 323 Skowroński Marcin M25 00:24:25 (21)00:03:23 (60)00:47:21 (1) DNF
129 197 Cichon Artur M50 00:36:48 (117)00:05:50 (118)01:01:01 (2) DNF
130 304 Popczyk Grzegorz Happy Tri Friends GPlus Production M35 00:32:04 (95)00:03:01 (32)01:16:41 (38)00:02:30 (99) DNF
131 256 Chodyna Monika Tri NEGU Aktywuj Formę K18 00:20:19 (4)00:02:58 (30) DNF
132 235 Florczyk Robert Water Knights Triathlon Zabierzów M30 00:36:20 (115)00:03:46 (76) DNF
133 288 Wojciechowski Marcin M40 00:39:16 (124)00:04:20 (97) DNF
134 178 Pokorski Marek Redknee M40 DNS
135 179 Nowakowski Filip M25 DNS
136 181 Mucha Robert TN Biegówki Mucha Sportowa M35 DNS
137 184 Wiaderny Janusz M40 DNS
138 187 Stefański Michał M35 DNS
139 188 Kempa Maciej M40 DNS
140 191 Piotrowicz Krzysztof M45 DNS
141 192 Ostrowski Michał 12tri.pl M35 DNS
142 193 Dąbrowski Tomasz Swimmers Masters Team M40 DNS
143 194 Zambrzycki Damian M30 DNS
144 205 Stasiak Krzysztof M35 DNS
145 207 Madej Tomasz M30 DNS
146 209 Sala Krzysztof M40 DNS
147 210 Wypchło Łukasz M35 DNS
148 214 Markowski Dariusz M55 DNS
149 215 Popławski Piotr Corning Race Team M25 DNS
150 219 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap/Labosport M35 DNS
151 225 Rembisz Sebastian M35 DNS
152 227 Jaworski Piotr M35 DNS
153 232 Lis Łukasz TRICLUB M25 DNS
154 237 Juchniewicz Lidia Tri NEGU Tri NEGU K30 DNS
155 240 Czerwiec Magdalena Water Knights Triathlon Zabierzów K35 DNS
156 243 Stańczuk Lech M-Team Olsztyn M60 DNS
157 248 Kozłowski Bogdan Tri NEGU wmsportowy.pl M40 DNS
158 270 Krawczyk Katarzyna Grupa Triathlonowa RAT M70 DNS
159 272 Kiełbasa Robert Lubelska Grupa Triathlonu M25 DNS
160 274 Chodyka Jarosław M45 DNS
161 279 Kucybała Michał M35 DNS
162 286 Raczko Mariusz M35 DNS
163 297 Szczepanik Andrzej Rolmet Rolmet Kazimierza Wielka M60 DNS
164 302 Stępień Zenon KKL Kielce M50 DNS
165 317 Szadkowski Krzysztof M40 DNS
166 337 Bogdanowicz Bartosz M70 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon