Elemental Tri Series Olsztyn 2015 - Mistrzostwa Olsztyna - dystans supersprinterski Pokaż

Lista startowa Triathlon - Triathlon Super Sprint 0,2-10-2,5

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baranowski Norbert Pobiedziska 16-… 245
Bernaciak Wojciech Katowice 16-… 259
Będkowska Agata Gryfino 16-… -
Blankiewicz Krzysztof Wiązowna 16-… 176
Blankiewicz Monika Wiązowna 14-15 175
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 16-… 250
Bohater Paulina Wrocław 14-15 230
Bronakowski Piotr Olsztyn 16-… 255
Bryliński Bartosz Warszawa 16-… 190
Brzozowski Franciszek Miłomłyn 16-… 207
Budzyński Dariusz Police 16-… 253
Damentka Kamil Rumia 16-… 226
Dańkowski Dominik Wrocław 14-15 229
Długosz Kamil Mrągowo 16-… 200
Drozd Waldemar Olsztyn 16-… -
Durczak Artur Gryfino 16-… 209
Dyrda Tomasz Warszawa 16-… 167
Dzik Szymon Iława 14-15 189
Dzodz Marek Szczecin 16-… 219
Filipowicz-Florczyk Anna Krakow 16-… 182
Gajewski Karol Miedziana Góra 16-… 251
Glebow Dominik Gdańsk 16-… 205
Goral Marlena Kalisz 16-… 232
Hrynczuk-Łabno Anna Łuczyce 16-… 212
Jabłonowski Krzysztof Elbląg 14-15 239
Jamroż Robert Warszawa 16-… 177
Jarlińska Bożena Iława 16-… 184
Jarliński Michał Rumia 16-… 198
Jaskulski Dariusz Przylep 16-… 171
Jednaszewski Mikołaj Olsztyn 14-15 168
Józkowska Joanna Szczecin 16-… 218
Juszkowiec Daniel Warszawa 16-… 227
Kasprzak Klaudia Kalisz 16-… 233
Kasprzyk Filip Gniezno 16-… 244
Kołatka Anna Iława 16-… 199
Kołatka Monika Iława 16-… 188
Konowałow Julia Poznań 16-… 224
Kościesza Patrycja Olsztyn 16-… 180
Kościesza Piotr Olsztyn 16-… 169
Kościesza Robert Olsztyn 16-… 185
Kotfis Ryszard Gdynia 16-… 201
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-… 215
Kowalczyk Monika Łęknica 16-… -
Kowalski Kuba Gniezno 14-15 172
Kreft Katarzyna Gdyna 16-… -
Kwietniewski Maciej Kielce 16-… -
Kwietniewski Maciej Kielce 16-… 225
Lamek Wojciech Tczew 16-… 236
Laskowski Marcin Olsztyn 16-… -
Lewandowska Oktawia Szczecin 16-… 217
Lorek Kinga Elbląg 16-… 241
Majda Adam Krzeszowice 14-15 258
Mariański Marek Olsztyn 16-… 187
Masłowska Olga Gniezno 16-… 248
Matusz Maciej Gniezno 16-… 260
Mieszczyńska Barbara Warszawa 16-… 202
Miszkiel Ola Gdańsk 16-… 213
Mizura Jerzy Olsztyn 16-… 196
Napiórkowski Paweł Olsztyn 16-… 208
Niemczuk Kamil Olsztyn 16-… 206
Olejniczak Ula Głogów 16-… 228
Olszewski Paweł Olsztyn 16-… 222
Ostrowska Klaudia Suwałki 16-… 179
Pacek Marcin Gdynia 16-… 173
Paszkowska Barbara Suwałki 16-… 183
Paszkowski Sławomir Suwałki 16-… 174
Pietruszewska Martyna Gniezno 16-… 243
Radecka Katarzyna Ostróda 16-… 221
Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn 16-… -
Rokicka Julia Elblag 14-15 242
Rudziński Grzegorz Gryfino 16-… 210
Rudziński Jakub Gryfino 16-… 211
Rumińska Katarzyna Malbork 14-15 235
Seroczyńska Amelia Warszawa 16-… 256
Siwiński Jerzy Olsztyn 16-… 178
Skalny Małgorzata Kraków 16-… -
Słoma Marcin Warszawa 16-… 252
Spławiński Paweł Tczew 16-… 234
Sposób Bartosz Andrespol 16-… -
Strzałkowski Adam Olsztyn 16-… 186
Suchomska Ewelina Gdańsk 16-… 170
Sudnik Karol Warszawa 16-… 204
Szcześniak Eryk Masłów 14-15 249
Szwarc Marcin Gdańsk 16-… -
Szymborska Dota Warszawa 16-… 166
Szypkowski Bartosz Ostróda 16-… -
Światowski Daniel Stawiguda 16-… 214
Taraszkiewicz Anna Suwałki 16-… 181
Taraszkiewicz Maria Suwałki 16-… 194
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 14-15 240
Tomszys Piotr Warszawa 16-… 192
Walkowiak Miłosz Rumia 16-… 203
Wilk Adrian Police 16-… 254
Winczewski Maciej Marzęcino 14-15 238
Winczewski Michał Marzęcino 16-… 237
Wiśniewska Natalia Komorniki 16-… 193
Woronko Wiktoria Giżycko 14-15 191
Woźniak Karina Szczecin 16-… 220
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 14-15 197
Zabiszak Paulina Gniezno 16-… 247
Zabiszak Piotr Gniezno 16-… 246
Zawarski Piotr Szczecin 16-… 216
Zawartka Jakub Zabierzow 14-15 257
Zdun Damian Kalisz 16-… 231
Ziółkowski Krzysztof Gdynia 16-… 195
Zygmunt Marta Koło 16-… 223
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon