Garmin MTB Series Rumia 2015 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Acewicz-Hepfner Patryk Olsztyn 18-29 1486
Adam Amr Gdansk 30-39 1345
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 1337
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 1433
Adrianowski Wojciech Gdańsk 40-49 1463
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 1313
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 1344
Avdyushev Dmitry Kaliningrad 18-29 -
Babski Mariusz Wiele 30-39 1338
Bajerski Marcin Gdańsk 40-49 1455
Bartnik Łukasz Gdynia 30-39 1472
Bednarek Paweł Sierakowice 30-39 1487
Belt Kacper Świecie 18-29 1387
Bem Konrad Rumia 30-39 1267
Bibliw Marek Lębork 30-39 1355
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 1511
Bladowski Tomasz Rewa 30-39 1264
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 1501
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 1502
Błażejewski Przemek Pruszcz Gdański 40-49 1328
Bocheńska-Wilk Anna Gdańsk 30-39 1252
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… 1309
Bokwa Ewelina Gdańsk 18-29 -
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 1470
Borowiec Tomasz Malmö 40-49 370
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 1538
Bożek Łukasz Słupsk 30-39 1492
Bożeński Dariusz Rumia 40-49 1444
Brzozowski Tadeusz Gdynia 50-59 1280
Brzózka Andrzej Gdynia 40-49 1449
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1294
Caspari Sebastian Gdańsk 40-49 1454
Cenkier Julian Bydgoszcz 30-39 1339
Chwiej Karolina Sopot 30-39 1476
Chyliński Andrzej Gdańsk 30-39 1442
Chyliński Dawid Gdynia 30-39 1500
Czaplewski Łukasz Gdynia 18-29 -
Czepiel Tomasz Gdańsk 30-39 1497
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 1397
Daga Maciej Rumia 30-39 1372
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 1318
Dalecki Przemysław Gdynia 40-49 1354
Dąbski Dominik Gdynia 18-29 1382
Degórski Marcin Reda 30-39 1450
Dębicka Justyna Gdańsk 18-29 1517
Diks Daniel Bytów 30-39 1539
Dobosz Romuald Ustka 60-… 1322
Dobrolinska Dorota Gdansk 40-49 1305
Domarus Bronisław Kościerzyna 50-59 1376
Domarus Katarzyna Kościerzyna 50-59 1312
Dudina Taisiia Kaliningrad 30-39 1523
Dylewski Rafał Reda 30-39 1422
Dymek Marcin Kartuzy 30-39 1364
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 1319
Figiel Michał Gdańsk 30-39 1459
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 1261
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 1336
Filipionek Irek Gdańsk 30-39 1417
Fratczak Wioletta Gdansk 30-39 -
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 40-49 1458
Gabrychowicz Maciej Bozepole Wielkie 30-39 1532
Gajda Wiktor Świecie 18-29 1392
Gajewski Sebastian Elbląg 30-39 1411
Galeeva Alfiia Kaliningrad 18-29 1438
Galek Tomasz Gdynia 30-39 1425
Galiński Patryk Gdańsk 40-49 1514
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 1405
Gawkowski Mariusz Gdynia 40-49 1429
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 1379
Głowacka Urszula Białystok 30-39 1419
Główczewski Sebastian Gdańsk 30-39 1374
Gmurczyk Angelika Pruszcz Gdański 18-29 1326
Gołąb Marta Reda 30-39 1285
Gołąb Patryk Gdynia 30-39 1286
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 1545
Góral Adam Gdańsk 30-39 1265
Górski Bartłomiej Starogard Gdański 40-49 1443
Górski Maciej Lębork 30-39 1362
Gregorczuk Paulina Gdynia 18-29 -
Grela Joanna Gdynia 30-39 1426
Gretkowski Ryszard Gdańsk 40-49 1496
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 18-29 -
Gruzlewski Bartosz Gdynia 18-29 1491
Gryglewski Michał Sopot 30-39 1453
Grzebieniak Piotr Słupsk 30-39 -
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 1260
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 1430
Guż Andrzej Gdańsk 30-39 1536
Haraburda Grzegorz Lębork 18-29 1361
Heidrich Tadeusz Świecie 60-… 1300
Henig Wojciech Reda 30-39 1390
Hermanowski Roman Gdańsk 30-39 1428
Horbowy Adam Bytów 40-49 1537
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 1346
Hronowski Dawid Sopot 18-29 1529
Ignaszak Robert Świecie 40-49 1464
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 1400
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 40-49 1435
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 1495
Jamruszka Paweł Reda 18-29 1549
Janczarski Maks Gdańsk 30-39 1256
Janiak Tomasz Rumia 40-49 1465
Janicki Sebastian Gdańsk 40-49 -
Jarząbek Bartłomiej Karsin 30-39 1321
Jastrzębski Marcin Gdańsk 30-39 1431
Józkowicz Michał Gdynia 30-39 1548
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 18-29 1471
Kaczorowski Dariusz Gdańsk 18-29 1347
Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki 30-39 1282
Kamiński Ireneusz Gdynia 40-49 1432
Kamiński Jacek Rumia 30-39 1315
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 1288
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 1408
Karpowicz Grzegorz Mosty, Gmina Kosakowo 30-39 1303
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 1273
Kaszuba Maciej Gdańsk 18-29 1352
Kinda Damian Sopot 30-39 1270
Kiselev Iurii Kaliningrad 40-49 1526
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 -
Kleina Jacek Gdańsk 50-59 1268
Kłobukowska Anna Pruszcz Gdański 30-39 1287
Kłosak Piotr Gdańsk 18-29 1447
Kmieć Tomasz Gdańsk 18-29 1399
Knitter Rafał Słupsk 30-39 1275
Kochanowicz Krzysztof Chwaszczyno 30-39 1398
Kolatowska Wiesława Gdynia 40-49 1533
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1348
Komorowska Anita Gdynia 40-49 1266
Komuniewski Grzegorz Gdansk 50-59 1473
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1378
Korybut-Orłowski Maciej Gdańsk 18-29 1289
Koss Przemysław Lębork 40-49 1356
Kostuch Michał Zamek Kiszewski 30-39 1494
Kotfis Ryszard Gdynia 60-… 1263
Kowalski Arkadiusz Gdańsk 40-49 -
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Krassowski Robert Sopot 40-49 1325
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 1358
Krupiński Daniel Słupsk 30-39 1493
Kryszewski Karol Kosakowo 30-39 1506
Krzemiński Piotr Gdańsk 18-29 1524
Krzesińska Joanna Gdynia Karwiny 30-39 1401
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 1363
Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński 40-49 1541
Książek Piotr Gdańsk 40-49 1320
Kubiak Ewa Warszawa 30-39 1440
Kubiak Izabela Rumia 40-49 1253
Kubicki Jakub Lubiszewo 30-39 1396
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 1262
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 1304
Kuras Jakub Rumia 30-39 1420
Kurzyński Krystian Gdynia 30-39 1394
Kwiatkowski Grzegorz Rumia 30-39 1468
Langa Marcin Wejherowo 30-39 1457
Lange Tomasz Gdańsk 40-49 1367
Lasota Bartosz Olsztyn 18-29 1298
Lebiedziński Radek Reda 30-39 1296
Lenz Michał Gdańsk 18-29 1485
Lewandowski Roman Gdańsk 50-59 1274
Lewińska Agnieszka Gdynia 30-39 1329
Lewiński Marcin Reda 30-39 1290
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 1402
Lica Szymon Bydgoszcz 18-29 1403
Lichs Jarosław Gdańsk 30-39 1461
Lincer Agnieszka Sopot 18-29 1499
Linda Patryk Gdańsk 30-39 1324
Lipiński Tomasz Gdańsk 30-39 1546
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1469
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 1531
Łaguna Michał Gdańsk 30-39 -
Łapiński Maciej Gdynia 30-39 1483
Ławrów Sylwia Gdańsk 18-29 1349
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 1371
Łomnicki Michał Kwidzyn 30-39 1412
Łucki Michał Gdynia 18-29 1484
Łukasiewicz Marcin Sopot 30-39 1452
Łukasik Renata Gdynia 50-59 1311
Majek Bartłomiej Chwaszczyno 18-29 -
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 1368
Marszalec Dawid Starogard Gdański 18-29 1439
Marzejon Karol Reda 40-49 1331
Matusewicz Dominik Białogóra 30-39 -
Matynia Maciej Suchy Dwór 40-49 1259
Matynia Tatiana Suchy Dwór 40-49 1258
Mencel Adrian Wejherowo 30-39 1505
Michalski Marcin Gdańsk 30-39 1283
Migiel Maciej Kościerzyna 30-39 1507
Miotk Michał Gdańsk 30-39 1381
Miziarska Natalia Reda 18-29 1375
Moderhak Marcelina Gdynia 30-39 1512
Molenda Małgorzata Gdańsk 50-59 1278
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 1272
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 1445
Mróz Patryk Tczew 18-29 1410
Musalewski Grzegorz Tczew 40-49 1482
Nadolski Łukasz Gdańsk 30-39 1477
Nazar Radosław Pruszcz Gdański 30-39 1421
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 1292
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1271
Niżnik Mariusz Elbląg 30-39 1316
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 1418
Oleaczek Jakub Rumia 30-39 1521
Olech Jacek Świecie 40-49 1434
Oleszkiewicz Jakub Rumia 30-39 -
Orzędowska Marta Gdynia 18-29 -
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 1284
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 1395
Pacek Marcin Gdynia 30-39 1301
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 -
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-49 1281
Pawłocki Dominik Rumia 30-39 1389
Petka Arek Lębork 18-29 1359
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 1466
Pilipiec Sławomir Malbork 30-39 1456
Piotrowicz Przemysław Gdynia 40-49 1513
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 1332
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 1308
Pliszka Kamil Sztum 30-39 1254
Polter Rafał Gdańsk 40-49 1503
Poniecki Mariusz Gdynia 30-39 1353
Popławski Tadeusz Gdańsk 50-59 1404
Próchniewicz Michał Gdańsk 30-39 1406
Pruski Wojciech Kobysewo 30-39 1510
Radomski Krzysztof Elblag 30-39 -
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 -
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 1314
Rekowski Andrzej Nakla 30-39 1547
Repiński Grzegorz Kościerzyna 50-59 1534
Reszka Tomasz Nowa Wieś Lęborska 18-29 1360
Rodek Wojtek Otomin 40-49 1409
Rogowski Jacek Kościerzyna 40-49 1370
Rokicki Piotr Elbląg 30-39 1509
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 1437
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 1279
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 1384
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 1383
Rutkowski Krzysztof Rumia 40-49 1508
Ryczanik Paulina Gdańsk 18-29 -
Rydzkowski Mateusz Gdansk 30-39 1291
Rzepa Dorota Gdańsk 18-29 -
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 -
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 1330
Rzeźnik Piotr Gdańsk 30-39 1504
Sabisz Marian Bytów 50-59 1540
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 1310
Sadowski Robert Gdańsk 30-39 1542
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 1297
Shevtcov Aleksandr Kaliningrad 50-59 1479
Shevtcova Aleksandra Kaliningrad 50-59 1478
Siawrys Bartłomiej Olsztyn 18-29 1448
Sieroński Marcin Gdynia 18-29 1333
Skałecki Tomasz Reda 40-49 1351
Skotarczak Dariusz Gdynia 40-49 1543
Skowrońska Katarzyna Gdańsk 30-39 1535
Sławny Sebastian Straszyn 18-29 1366
Smok Patryk Pepowo 30-39 1293
Sobieraj Jarek Gdynia 50-59 1276
Soboń Marcin Słupsk 18-29 1436
Stachańczyk Józef Gdynia 60-… -
Stachańczyk Wiesia Gdynia 30-39 1277
Stachańczyk Wiesława Gdynia 60-… 1299
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 1522
Stefan Dawid Gdynia 30-39 1302
Stępień Maciej Koleczkowo 30-39 1295
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1357
Sulikowski Mariusz Gdańsk 40-49 1515
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 1516
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 1334
Szapiel Andrzej Pogórze 18-29 1467
Szczepański Artur Dorotowo 30-39 1407
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 30-39 1393
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 1377
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 1386
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 1369
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 1385
Szyc Ryszard Dziemiany 18-29 1423
Szymańska Ewa Gdynia 30-39 -
Szymczak Patryk Gdańsk 18-29 1527
Szynwelski Marek Rumia 30-39 1489
Ślepski Paweł Sopot 40-49 1391
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 1414
Tajerle Dariusz Gdynia 30-39 1498
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 30-39 1340
Trapkowski Przemysław Gdańsk 30-39 1415
Trąbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 1427
Trepczyk Dariusz Wejherowo 30-39 1350
Treselj Marin Gdańsk 30-39 1342
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 1446
Truszkowski Mariusz Gdańsk 18-29 1490
Turek Karol Leśniewo 30-39 -
Turliński Łukasz Elbląg 18-29 -
Twardy Remigiusz Gdańsk 18-29 -
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 1424
Tyszkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 1365
Walter Jacek Kosakowo 30-39 1525
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 1416
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 1544
Wasilewski Miro Gdynia 30-39 1343
Wasilewski Sebastian Cedry Małe 30-39 1380
Wata Tomasz Grudziądz 40-49 1307
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 1335
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 1474
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 1317
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 1460
Wilk Michał Gdańsk 18-29 1251
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 1306
Wiśniewski Marek Sztutowo 18-29 1341
Wrona Tomasz Sopot 50-59 1528
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 -
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 1373
Wydmuch Rafal Gdynia 40-49 1441
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 1462
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 1481
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 1388
Zadworny Zbigniew Lubkowo 50-59 1480
Zgliński Tomasz Gdańsk 40-49 1530
Ziemer Marta Tczew 18-29 1269
Zoga Jolanta Rumia 50-59 1257
Zwolak Leszek Gdańsk 30-39 1488
Żoga Dariusz Rumia 40-49 1255
Żyliński Daniel Rumia 18-29 1451
Żywicki Paweł Studzienice 30-39 1413
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon