Garmin MTB Series Reda 2015 - dystans Mini Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Mini

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Acewicz-Hepfner Patryk Olsztyn 18-29 1750
Adam Amr Gdansk 30-39 1641
Adamczuk Norbert Gdynia 18-29 1634
Adamowski Grzegorz Gdańsk 30-39 1552
Andrejczuk Adam Chojnice 40-49 1609
Andruszkiewicz Adam Gdańsk 40-49 811
Anolik Czesław Gdańsk 40-49 1640
Avdyushev Dmitry Kaliningrad 18-29 -
Babski Mariusz Wiele 30-39 1635
Bajerski Marcin Gdańsk 40-49 1738
Banach Robert Gdańsk 30-39 810
Bartnik Łukasz Gdynia 30-39 1785
Bednarek Paweł Sierakowice 30-39 1782
Belt Kacper Świecie 18-29 1681
Bibliw Marek Lębork 30-39 1651
Bielowicz Marek Gdynia 30-39 1775
Bladowski Tomasz Rewa 30-39 1562
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 1767
Bluj Mikołaj Gdynia 18-29 839
Błaszkiewicz-Okrągły Wojciech Gdańsk 30-39 1768
Błażejewski Przemek Pruszcz Gdański 40-49 1624
Bober Bartłomiej Kobylnica 40-49 686
Bogacka Dorota Szpęgawa 40-49 803
Bogdan Artur Gdańsk 18-29 1783
Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk 60-… 1606
Bokwa Ewelina Gdańsk 18-29 -
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 1742
Borowiecki Dariusz Suchy Dwór 40-49 824
Bożek Łukasz Słupsk 30-39 817
Bożeński Dariusz Rumia 40-49 1731
Brzozowski Tadeusz Gdynia 50-59 1578
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1593
Butny Rafał Gdynia 30-39 821
Caspari Sebastian Gdańsk 40-49 1737
Cenkier Julian Bydgoszcz 30-39 1636
Charłanowicz Radosław Sopot 30-39 809
Chwiej Karolina Sopot 30-39 1747
Chyliński Andrzej Gdańsk 30-39 1754
Chyliński Dawid Gdynia 30-39 1766
Czepiel Tomasz Gdańsk 30-39 1760
Czerniawski Piotr Gdynia 40-49 1691
Dajek Janusz Gdańsk 50-59 1614
Dajek Natalia Gdańsk 18-29 1613
Dalecki Przemysław Gdynia 40-49 1650
Degórski Marcin Reda 30-39 1736
Dembiński Paweł Sopot 40-49 1729
Dębicka Justyna Gdańsk 18-29 1619
Diks Daniel Bytów 30-39 835
Dobosz Romuald Ustka 60-… 1618
Dobrolinska Dorota Gdansk 40-49 1603
Domarus Bronisław Kościerzyna 50-59 1670
Domarus Katarzyna Kościerzyna 50-59 841
Dudina Taisiia Kaliningrad 30-39 1790
Dylewski Rafał Reda 30-39 1714
Engelberg Łukasz Gdańsk 30-39 1615
Fabisiak Grzegorz Gdańsk 18-29 1776
Figura Krzysztof Gdańsk 18-29 1559
Fijołek Jarek Gdańsk 40-49 1633
Frąckiewicz Iwona Gdańsk 40-49 1791
Frymark Marcin Reda 30-39 1704
Gabrychowicz Maciej Bozepole Wielkie 30-39 833
Gajda Wiktor Świecie 18-29 1684
Gajewski Sebastian Elbląg 30-39 1706
Galeeva Alfiia Kaliningrad 18-29 1727
Galek Gustaw Gdynia 60-… 1794
Gardzielewski Artur Gdańsk 30-39 1699
Gawerski Rafal Gdansk 40-49 807
Gierszewski Sławomir Kąpino 40-49 1673
Głowacka Urszula Białystok 30-39 1712
Główczewski Sebastian Gdańsk 30-39 1668
Gmurczyk Angelika Pruszcz Gdański 18-29 1622
Gołąb Marta Reda 30-39 1583
Gołąb Patryk Gdynia 30-39 1584
Gorczyca Jarosław Gdańsk 18-29 857
Gostomski Marcin Gdynia 40-49 854
Góral Adam Gdańsk 30-39 1563
Górski Bartłomiej Starogard Gdański 40-49 1730
Górski Maciej Lębork 30-39 1658
Gregorczuk Paulina Gdynia 18-29 -
Grela Joanna Gdynia 30-39 1717
Gretkowski Ryszard Gdańsk 40-49 1759
Grochowska Katarzyna Smętowo Gr. 18-29 -
Gruchała Piotr Gdynia 30-39 820
Gruzlewski Bartosz Gdynia 18-29 1752
Gryglewski Michał Sopot 30-39 1795
Grzebieniak Piotr Słupsk 30-39 -
Grzesik Stanisław Rumia 50-59 1558
Grzyb Grzegorz Rumia 40-49 1770
Guż Andrzej Gdańsk 30-39 1585
Haładyn Rafał Goszczyno 30-39 -
Haraburda Grzegorz Lębork 18-29 1657
Heidrich Tadeusz Świecie 60-… 1598
Henig Wojciech Reda 30-39 1567
Hermanowski Roman Gdańsk 30-39 1719
Horbowy Adam Bytów 40-49 836
Hościło Tomasz Gdynia 18-29 1642
Hronowski Dawid Sopot 18-29 831
Humyniecki Sebastian Reda 30-39 1798
Jakubek Aleksandra Gdańsk 40-49 1694
Jakubowska-Olech Edyta Świecie 40-49 1724
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 1758
Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew 30-39 802
Jamruszka Paweł Reda 18-29 856
Janczarski Maks Gdańsk 30-39 1554
Jarząbek Bartłomiej Karsin 30-39 1617
Jastrzębski Marcin Gdańsk 30-39 1721
Juszkiewicz Jarosław Gdynia 18-29 1797
Kaczmarek Robert Gdansk 40-49 1763
Kaczorowski Dariusz Gdańsk 18-29 1643
Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki 30-39 1580
Kaluźny Marcin Reda 30-39 1592
Kamiński Ireneusz Gdynia 40-49 1722
Kamiński Sebastian Juszkowo 40-49 1586
Kamiński Wojciech Gdańsk 30-39 843
Karczewski Marcin Gdańsk 30-39 1702
Karpowicz Grzegorz Mosty, Gmina Kosakowo 30-39 1601
Kasperski Jacek Gdynia 60-… 806
Kasztelan Radosław Kwidzyn 30-39 1571
Kaszuba Maciej Gdańsk 18-29 1648
Kinda Damian Sopot 30-39 1568
Klawitter Leszek Gdynia 40-49 -
Kleina Jacek Gdańsk 50-59 1565
Kłosak Piotr Gdańsk 18-29 1733
Kment Piotr Chwaszczyno 30-39 801
Knitter Rafał Słupsk 30-39 1573
Kolatowska Wiesława Gdynia 40-49 830
Kolka Zbigniew Grzybno 50-59 -
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 1644
Komorowska Anita Gdynia 40-49 1564
Komuniewski Grzegorz Gdansk 50-59 1744
Koniuszewski Bartosz Gdańsk 30-39 1672
Korybut-Orłowski Maciej Gdańsk 18-29 1587
Kos Tomasz Gdańsk 18-29 849
Koss Przemysław Lębork 40-49 1652
Kostuch Michał Zamek Kiszewski 30-39 1757
Kotfis Ryszard Gdynia 60-… 1561
Kotwicki Łukasz Kowale 30-39 1762
Kowal Borys Wejherowo 40-49 1789
Kowalski Arkadiusz Gdańsk 40-49 -
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Krassowski Robert Sopot 40-49 1621
Krawczyk Marcin Lębork 18-29 1654
Krupiński Daniel Słupsk 30-39 818
Kryszewski Karol Kosakowo 30-39 1725
Krzesińska Joanna Gdynia Karwiny 30-39 1695
Krzeszowski Sebastian Kartuzy 30-39 1659
Książek Piotr Gdańsk 40-49 1616
Kubiak Izabela Rumia 40-49 1756
Kubicki Jakub Lubiszewo 30-39 1689
Kuczorska Katarzyna Rumia 30-39 1560
Kulling Monika Gnieżdżewo 18-29 1602
Kuras Jakub Rumia 30-39 1713
Kurek Arkadiusz Gdańsk 40-49 851
Kurzyński Krystian Gdynia 30-39 1687
Langa Marcin Wejherowo 30-39 1779
Lasota Bartosz Olsztyn 18-29 1596
Lebiedziński Radek Reda 30-39 1594
Lenz Michał Gdańsk 18-29 1788
Lewandowski Roman Gdańsk 50-59 1572
Lewińska Agnieszka Gdynia 30-39 1625
Lewiński Marcin Reda 30-39 1588
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 1696
Lica Szymon Bydgoszcz 18-29 1697
Lichs Jarosław Gdańsk 30-39 812
Lincer Agnieszka Sopot 18-29 1765
Linda Patryk Gdańsk 30-39 1620
Lipiński Tomasz Gdańsk 30-39 -
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1628
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 844
Łaguna Michał Gdańsk 30-39 -
Łapiński Maciej Gdynia 30-39 1734
Ławrów Sylwia Gdańsk 18-29 1645
Łojek Bartłomiej Gdańsk 40-49 1666
Łomnicki Michał Kwidzyn 30-39 1707
Łukasiewicz Marcin Sopot 30-39 1796
Łukasik Renata Gdynia 50-59 1608
Maciejewski Bartosz Grudziądz 30-39 822
Majek Bartłomiej Chwaszczyno 18-29 -
Mania Jacek Rumia 30-39 829
Markowski Dariusz Gdańsk 18-29 1663
Marszalec Dawid Starogard Gdański 18-29 1728
Marzejon Karol Reda 40-49 1627
Matczak Basia Wiślinka 30-39 -
Matusewicz Dominik Białogóra 30-39 -
Matynia Maciej Suchy Dwór 40-49 1556
Matynia Tatiana Suchy Dwór 40-49 1555
Mencel Adrian Wejherowo 30-39 819
Michalski Marcin Gdańsk 30-39 1581
Mielewczyk Zbigniew Kartuzy 40-49 -
Miotk Michał Gdańsk 30-39 1675
Miziarska Natalia Reda 18-29 1669
Moderhak Marcelina Gdynia 30-39 808
Molenda Małgorzata Gdańsk 50-59 1576
Moszczyński Bartłomiej Gdańsk 18-29 1570
Mrozowicz Cezary Gdynia 30-39 1732
Mróz Patryk Tczew 18-29 1705
Musalewski Grzegorz Tczew 40-49 1748
Muzyczuk Adam Gdynia 40-49 852
Nazar Radosław Pruszcz Gdański 30-39 1710
Niewczas Piotr Gdańsk 30-39 1778
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 1590
Niewiarowski Kazimierz Przasnysz 60-… 842
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1569
Nitka Piotr Gdańsk 30-39 1745
Niżnik Mariusz Elbląg 30-39 1611
Nowakowski Lukasz Gdynia 30-39 1784
Nowosielski Paweł Czarna Białostocka 30-39 1711
Oleaczek Jakub Rumia 30-39 828
Olech Jacek Świecie 40-49 1723
Orzędowska Marta Gdynia 18-29 -
Orzędowski Dominik Kwidzyn 40-49 1582
Osełkowski Tomasz Olsztyn 30-39 1557
Ostachowski Łukasz Gdańsk 30-39 1688
Pacek Marcin Gdynia 30-39 1599
Palgan Andrzej Gdynia 30-39 859
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 -
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-49 1579
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 838
Perliński Piotr Słupsk 30-39 816
Petka Arek Lębork 18-29 1655
Piepka Sławomir Leśniewo 30-39 -
Pietrzak Paweł Gdańsk 30-39 1741
Pilipiec Sławomir Malbork 30-39 1690
Piotrowicz Przemysław Gdynia 40-49 1793
Piotrowski Dariusz Świecie 40-49 1605
Piotrowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 1629
Pliszka Kamil Sztum 30-39 1553
Polter Rafał Gdańsk 40-49 1799
Poniecki Mariusz Gdynia 30-39 1649
Popławski Tadeusz Gdańsk 50-59 1698
Próchniewicz Michał Gdańsk 30-39 1700
Pruski Wojciech Kobysewo 30-39 1774
Radomski Krzysztof Elblag 30-39 -
Ramczyk Kamil Gdańsk 30-39 1792
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 -
Reiss Szczepan Kolbudy 40-49 1610
Rekowski Andrzej Nakla 30-39 858
Repiński Grzegorz Kościerzyna 50-59 837
Reszka Tomasz Nowa Wieś Lęborska 18-29 1656
Rodek Wojtek Otomin 40-49 1703
Rogowski Jacek Kościerzyna 40-49 1665
Rokicki Piotr Elbląg 30-39 1772
Romańska Aleksandra Starogard Gdański 18-29 1726
Roppel Rafał Gdańsk 30-39 1577
Ruczyński Arkadiusz Elbląg 40-49 1678
Ruczyński Radosław Elbląg 40-49 1677
Ryczanik Paulina Gdańsk 18-29 -
Rydzkowski Mateusz Gdansk 30-39 1589
Rzeczycki Michał Gdańsk 30-39 1623
Rzepa Dorota Gdańsk 18-29 -
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 -
Rzeszutek Zofia Sierakowice 18-29 1626
Rzeźnik Piotr Gdańsk 30-39 1769
Sabisz Marian Bytów 50-59 834
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 1607
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 1595
Siawrys Bartłomiej Olsztyn 18-29 1735
Sieroński Marcin Gdynia 18-29 1630
Siniło Marek Tuchola 30-39 -
Skałecki Tomasz Reda 40-49 1647
Skowrońska Katarzyna Gdańsk 30-39 1780
Sławny Sebastian Straszyn 18-29 1662
Słomczewski Rafał Gdynia 30-39 -
Smok Patryk Pepowo 30-39 1591
Sobieraj Jarek Gdynia 50-59 1574
Soboń Marcin Słupsk 18-29 815
Stachańczyk Józef Gdynia 60-… -
Stachańczyk Wiesia Gdynia 30-39 1575
Stachańczyk Wiesława Gdynia 60-… 1597
Stankiewicz Wiktor Gdansk 18-29 827
Stefan Dawid Gdynia 30-39 1600
Strzelecki Paweł Lębork 18-29 1653
Sulikowski Mariusz Gdańsk 40-49 813
Sykuła Marcin Gdynia 40-49 846
Szajkowski Tomasz Tczew 60-… 1631
Szapiel Andrzej Pogórze 18-29 1720
Szarejko Adrian Słupsk 30-39 814
Szczepański Artur Dorotowo 30-39 1749
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 30-39 1686
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 1671
Szczygielski Wojciech Człuchów 18-29 -
Szerszyński Łukasz Banino 18-29 1680
Szklarski Ireneusz Rumia 40-49 1664
Szmagliński Karol Chojnice 30-39 848
Szul Bartłomiej Gdynia 30-39 1679
Szulik Łukasz Gdańsk 30-39 1781
Szyc Ryszard Dziemiany 18-29 1715
Szymczak Patryk Gdańsk 18-29 840
Szynwelski Marek Rumia 30-39 847
Ślepski Paweł Sopot 40-49 1683
Świeczkowski Łukasz Gdynia 30-39 1764
Świetliński Krzysztof Sopot 40-49 1709
Tajerle Dariusz Gdynia 30-39 1761
Tasior Paweł Bożepole Wielkie 30-39 1637
Tesmar Dominika Zbychowo 18-29 -
Trawiński Damian Wejherowo 30-39 1676
Trąbiński Grzegorz Gdańsk 30-39 1718
Trepczyk Dariusz Wejherowo 30-39 1646
Truszczyński Mateusz Gdańsk 18-29 1753
Turek Karol Leśniewo 30-39 -
Turliński Łukasz Elbląg 18-29 -
Twardy Remigiusz Gdańsk 18-29 1777
Tygielski Mateusz Gdańsk 18-29 1716
Tyszkiewicz Łukasz Gdańsk 40-49 1661
Walter Jacek Kosakowo 30-39 -
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 40-49 804
Wasilewski Miro Gdynia 30-39 1639
Wasilewski Sebastian Cedry Małe 30-39 1674
Waśkiewicz Jarosław Gdańsk 30-39 823
Wata Tomasz Grudziądz 40-49 1604
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 30-39 1632
Wiczling Patryk Gdańsk 18-29 1746
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 1612
Więckowski Marcin Rotmanka 30-39 1739
Wilk Michał Gdańsk 18-29 1551
Will Tomasz Gdynia 40-49 855
Winikajtys Bartłomiej Gdańsk 18-29 1743
Wiśniewski Marek Sztutowo 18-29 1638
Wnuk Pawel Gdynia 30-39 1773
Wrona Tomasz Sopot 50-59 832
Wróblewski Rafał Gdańsk 40-49 845
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 1667
Wydmuch Rafal Gdynia 40-49 1755
Wydrowska Elżbieta Gdańsk 30-39 1740
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 1771
Wyskielski Maciej Sopot 30-39 1787
Wysocki Kamil Gdańsk 30-39 1682
Zachciał Tomasz Kowale 40-49 860
Zadworny Zbigniew Lubkowo 50-59 1786
Zajączkowski Michał Gdańsk 30-39 805
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 853
Zgliński Michał Gdańsk 40-49 850
Zgliński Tomasz Gdańsk 40-49 826
Zielonka II Maciej Gdynia 30-39 1685
Ziemer Marta Tczew 18-29 1566
Ziolkowski Krzysztof Gdynia 40-49 825
Ziółkowski Mirosław Gdańsk 40-49 1660
Zwolak Leszek Gdańsk 30-39 1751
Żoga Dariusz Rumia 40-49 1701
Żywicki Paweł Studzienice 30-39 1708
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon