Castle Triathlon Malbork 2016 im. Bartosza Kubickiego - dystans Ironman - wyniki

2016-09-04 06:00 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 1 Majka Michał LABOSPORT Team M35 1 1 01:00:48 (3)00:04:05 (3)04:53:58 (2)00:03:00 (11)03:21:46 (2) 09:23:37
2 136 Kimmer Jakub Bieging Team Zelów M25 1 2 01:07:26 (11)00:04:48 (11)05:08:27 (6)00:02:38 (3)03:02:11 (1) 09:25:30 00:01:53
3 173 Markowski Marek LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 2 3 00:59:14 (1)00:04:40 (10)04:54:59 (3)00:03:29 (12)03:32:34 (7) 09:34:56 00:11:19
4 9 Wiącek Karol M30 1 4 01:01:31 (6)00:04:03 (2)05:01:44 (5)00:03:36 (13)03:24:31 (4) 09:35:25 00:11:48
5 73 Chudewniak Tomasz M25 2 5 01:08:26 (12)00:04:15 (5)05:20:37 (12)00:02:58 (10)03:22:34 (3) 09:58:50 00:35:13
6 19 Twarowski Michal M40 1 6 01:13:07 (25)00:05:24 (16)05:14:09 (9)00:02:56 (8)03:40:59 (16) 10:16:35 00:52:58
7 194 Kozłowski Daniel KTS IRONMAN KWIDZYN M40 2 7 01:10:51 (19)00:04:11 (4)05:27:06 (19)00:02:38 (2)03:36:10 (8) 10:20:56 00:57:19
8 181 Drabot Andrzej Asseco Active Team M40 3 8 01:13:15 (28)00:07:12 (58)05:20:43 (13)00:04:17 (25)03:39:36 (12) 10:25:03 01:01:26
9 117 Wiliński Tomasz LABOSPORT Team M40 4 9 01:15:59 (47)00:05:15 (15)05:23:23 (16)00:02:39 (4)03:38:46 (10) 10:26:02 01:02:25
10 197 Kwiecień Arek TERENOWO.PL M40 5 10 01:19:38 (64)00:05:55 (25)05:13:10 (8)00:02:57 (9)03:47:39 (24) 10:29:19 01:05:42
11 46 Kajdak Dawid M35 3 11 01:15:04 (37)00:06:27 (38)05:20:49 (14)00:04:50 (35)03:46:22 (22) 10:33:32 01:09:55
12 153 Klupczynski Piotr M18 1 12 01:12:06 (22)00:06:53 (51)05:34:32 (26)00:03:54 (17)03:39:08 (11) 10:36:33 01:12:56
13 188 Kokosza Radosław Progress Triathlon Team / 12xpomagam M35 4 13 01:00:53 (4)00:07:18 (60)05:34:04 (23)00:05:06 (43)03:49:55 (26) 10:37:16 01:13:39
14 162 Siatecki Pawel M18 2 14 01:25:01 (94)00:04:54 (12)05:24:16 (17)00:02:45 (7)03:40:50 (15) 10:37:46 01:14:09
15 2 Żaba Marek Magneti Marelli M30 2 15 01:18:13 (58)00:05:03 (13)05:34:21 (25)00:02:42 (5)03:40:35 (13) 10:40:54 01:17:17
16 175 Jadach Michał M25 3 16 01:15:46 (44)00:06:20 (34)05:48:17 (50)00:04:20 (27)03:29:49 (6) 10:44:32 01:20:55
17 184 Signerski Remigiusz XTEAM Klub Sportowy xTRI.pl M35 5 17 01:16:56 (53)00:05:43 (20)05:34:14 (24)00:04:04 (22)03:43:43 (20) 10:44:40 01:21:03
18 34 Wróblewski Przemysław Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe TTT M25 4 18 01:20:44 (70)00:10:05 (119)05:22:40 (15)00:05:50 (68)03:53:51 (30) 10:53:10 01:29:33
19 140 Wakuła Tomasz Yulo Run Team Siedlce M45 1 19 01:44:40 (151)00:06:49 (49)05:17:28 (10)00:05:49 (66)03:40:39 (14) 10:55:25 01:31:48
20 80 Tomaka Bogusław MKM TRIATHLON TEAM M40 6 20 01:19:18 (62)00:05:29 (18)05:41:40 (37)00:03:58 (20)03:45:11 (21) 10:55:36 01:31:59
21 47 Sajdok Michał KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza M35 6 21 01:01:14 (5)00:05:49 (22)06:00:19 (76)00:05:24 (56)03:43:22 (18) 10:56:08 01:32:31
22 76 Czepukojć Tadeusz M50 1 22 01:03:00 (9)00:06:52 (50)05:20:37 (11)00:06:20 (80)04:20:11 (57) 10:57:00 01:33:23
23 101 Mazgaj Krzysztof M55 1 23 01:29:37 (114)00:07:20 (62)05:24:17 (18)00:04:52 (36)03:52:11 (28) 10:58:17 01:34:40
24 152 Gniot Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Akademia Biegania Grudziądz M45 2 24 01:39:12 (145)00:04:20 (6)05:12:26 (7)00:08:21 (119)03:54:46 (31) 10:59:05 01:35:28
25 148 Szpunar Maciej MORSY GDYŃSKIE Gdyńskie Morsy M40 7 25 01:26:39 (104)00:07:51 (76)05:51:24 (58)00:03:54 (18)03:29:34 (5) 10:59:22 01:35:45
26 29 Rybak Paweł Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe M35 7 26 01:08:51 (13)00:05:49 (23)05:33:19 (22)00:05:05 (41)04:08:13 (38) 11:01:17 01:37:40
27 90 Mikoś Marcin Wujek biega M35 8 27 01:16:00 (48)00:05:38 (19)05:40:55 (36)00:07:36 (101)03:59:07 (33) 11:09:16 01:45:39
28 158 Rezepov Stas Amberman Herbalife M30 3 28 00:59:18 (2)00:04:31 (7)05:38:18 (31)00:03:56 (19)04:26:44 (72) 11:12:47 01:49:10
29 27 Ciecierski Michał M35 9 29 01:15:09 (38)00:06:24 (36)05:31:11 (21)00:05:31 (60)04:15:08 (44) 11:13:23 01:49:46
30 155 Wachulec Władysław BBL Kraków M35 10 30 01:23:19 (86)00:09:21 (107)05:59:11 (74)00:06:28 (83)03:37:47 (9) 11:16:06 01:52:29
31 180 Pruchniewski Sławomir Asseco Active Team M35 11 31 01:13:03 (24)00:04:32 (8)05:37:06 (28)00:02:32 (1)04:20:53 (60) 11:18:06 01:54:29
32 106 Majkowski Michał M40 8 32 01:23:07 (84)00:06:02 (30)05:44:24 (43)00:04:29 (31)04:00:09 (34) 11:18:11 01:54:34
33 89 Wójcik Mirosław Time4Running M50 2 33 01:10:54 (20)00:06:34 (43)05:30:07 (20)00:07:54 (111)04:25:19 (69) 11:20:48 01:57:11
34 11 Maciuszek Łukasz BBL Opole M30 4 34 01:20:27 (68)00:10:37 (130)05:53:00 (60)00:08:17 (117)03:48:37 (25) 11:20:58 01:57:21
35 3 Parol Artur M40 9 35 01:27:47 (107)00:07:34 (67)05:50:23 (56)00:06:12 (78)03:52:22 (29) 11:24:18 02:00:41
36 55 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 3 36 01:11:02 (21)00:05:53 (24)05:43:14 (40)00:05:05 (42)04:20:40 (59) 11:25:54 02:02:17
37 196 Pietrzak Daniel M40 10 37 01:20:06 (67)00:09:17 (105)05:45:04 (46)00:05:12 (50)04:08:44 (40) 11:28:23 02:04:46
38 84 Adamik Wiktor M45 4 38 01:15:54 (46)00:05:48 (21)05:44:41 (44)00:04:49 (34)04:18:32 (51) 11:29:44 02:06:07
39 187 Karczewski Przemyslaw TRICLUB ciasteczkaproteinowe.pl M35 12 39 01:22:36 (78)00:06:27 (39)06:08:19 (87)00:06:02 (74)03:46:46 (23) 00:04:00 11:30:10 02:06:33
40 138 Antoniak Krzysztof Tri NEGU M40 11 40 01:09:54 (15)00:08:16 (84)05:37:28 (29)00:05:55 (72)04:33:18 (81) 11:34:51 02:11:14
41 36 Jaroszuk Kamil Intersport INTERSPORT M35 13 41 01:24:09 (90)00:07:02 (56)06:03:26 (81)00:05:07 (46)03:55:32 (32) 11:35:16 02:11:39
42 71 Lasa Marcin M40 12 42 01:23:43 (87)00:07:41 (70)05:40:36 (34)00:04:21 (28)04:20:05 (56) 11:36:26 02:12:49
43 49 Lisowski Jacek M45 5 43 01:18:29 (59)00:07:55 (78)05:40:25 (33)00:06:07 (77)04:26:08 (70) 11:39:04 02:15:27
44 52 Soch Paweł M30 5 44 01:23:59 (88)00:08:33 (89)05:43:34 (41)00:05:56 (73)04:17:29 (48) 11:39:31 02:15:54
45 195 Klimczak Marcin Burcak Team M40 13 45 01:14:53 (36)00:10:09 (120)05:48:46 (52)00:05:23 (55)04:21:15 (62) 11:40:26 02:16:49
46 42 Binder Piotr OTK Rzeźnik M35 14 46 01:16:30 (51)00:06:33 (42)05:48:28 (51)00:05:13 (51)04:24:50 (67) 11:41:34 02:17:57
47 141 Hełmecki Rafał M40 14 47 01:22:44 (80)00:07:17 (59)05:46:11 (49)00:08:33 (121)04:16:51 (47) 11:41:36 02:17:59
48 201 Klekotko Fabian Trieagels M35 15 48 01:16:59 (54)00:06:43 (46)05:43:57 (42)00:04:29 (30)04:31:20 (79) 11:43:28 02:19:51
49 186 Nikodemski Maciej KB "Tupot" Ustka fregata-ustka.pl M35 16 49 01:14:34 (35)00:07:30 (65)05:41:56 (38)00:06:28 (82)04:38:01 (93) 11:48:29 02:24:52
50 200 Wytrwał Adam bike brother oshee team M45 6 50 01:03:50 (10)00:05:13 (14)05:46:10 (48)00:07:08 (92)04:47:00 (106) 11:49:21 02:25:44
51 108 Pietrzak Romek GREEN TEAM RAKOWNIA M50 3 51 01:20:55 (71)00:08:28 (86)06:08:25 (88)00:07:55 (112)04:04:13 (36) 11:49:56 02:26:19
52 65 Klima Štěpán M35 17 52 01:09:50 (14)00:06:54 (53)06:08:27 (89)00:06:46 (85)04:18:12 (49) 11:50:09 02:26:32
53 33 Kukiełka Sławek M35 18 53 01:22:38 (79)00:07:48 (72)05:42:51 (39)00:05:54 (71)04:31:03 (77) 11:50:14 02:26:37
54 13 Okuniewski Michał www.pomagamynatalii.pl M25 5 54 01:24:54 (93)00:06:28 (40)05:39:51 (32)00:04:37 (33)04:34:53 (86) 11:50:43 02:27:06
55 87 Wasilewski Artur Triathlon Delfin Kalisz M45 7 55 01:02:57 (8)00:06:17 (33)05:54:27 (63)00:09:13 (129)04:38:02 (94) 11:50:56 02:27:19
56 159 Lopatin Victor Fox&Bro Team M35 19 56 01:14:14 (32)00:07:36 (68)05:57:57 (69)00:07:21 (95)04:24:33 (66) 11:51:41 02:28:04
57 17 Miśkowiec Janusz KLI fornia Tri M40 15 57 01:25:05 (96)00:09:20 (106)05:35:51 (27)00:05:47 (64)04:36:02 (89) 11:52:05 02:28:28
58 98 Macyszyn Paweł mSport Team M25 6 58 01:13:12 (27)00:09:25 (109)05:58:44 (73)00:09:49 (138)04:21:15 (63) 11:52:25 02:28:48
59 10 Masiuk Jakub Walraven \ AT Team Walraven M35 20 59 01:20:56 (72)00:07:51 (75)05:59:18 (75)00:04:17 (26)04:20:25 (58) 11:52:47 02:29:10
60 107 Urbaś Tomasz M35 21 60 01:15:15 (39)00:06:40 (45)05:50:53 (57)00:05:09 (48)04:37:02 (92) 11:54:59 02:31:22
61 113 Kwiatkowski Grzegorz Klub Wodny "Gdańskie Lwy" M40 16 61 01:20:33 (69)00:11:00 (133)05:55:18 (65)00:08:34 (123)04:19:51 (54) 11:55:16 02:31:39
62 96 Bąkowski Mikołaj M35 22 62 01:14:18 (33)00:10:11 (121)06:04:14 (83)00:08:21 (118)04:18:32 (52) 11:55:36 02:31:59
63 135 Wojciechowski Michał Cebula.Online M40 17 63 01:27:21 (105)00:11:03 (135)06:18:48 (103)00:07:04 (91)03:51:41 (27) 11:55:57 02:32:20
64 82 Wozniak Jacek ironteam Iron Team M45 8 64 01:13:19 (29)00:08:52 (97)06:09:54 (91)00:04:53 (38)04:19:11 (53) 11:56:09 02:32:32
65 121 Pietruliński Mateusz Fundacja Zdrowa Rodzinka M35 23 65 01:15:41 (41)00:06:03 (31)05:45:51 (47)00:08:39 (124)04:40:56 (99) 11:57:10 02:33:33
66 157 Borkowski Miłosz M25 7 66 01:25:55 (99)00:06:10 (32)06:03:59 (82)00:06:04 (75)04:16:37 (46) 11:58:45 02:35:08
67 130 Nowak Grzegorz Marcinkiewicz Fizjoterapia Stara Niemca M30 6 67 01:22:15 (77)00:04:40 (9)05:55:22 (66)00:03:53 (16)04:36:28 (90) 12:02:38 02:39:01
68 178 Żyłka Piotr debiut autolandbielawa M35 24 68 01:15:44 (42)00:08:33 (88)05:49:28 (54)00:08:48 (126)04:42:42 (101) 12:05:15 02:41:38
69 176 Opałczyński Zbigniew M40 18 69 01:25:11 (97)00:06:46 (47)05:55:05 (64)00:04:52 (37)04:33:29 (82) 12:05:23 02:41:46
70 59 Sierocki Paweł M30 7 70 01:29:48 (117)00:07:43 (71)06:16:08 (96)00:08:13 (116)04:04:36 (37) 12:06:28 02:42:51
71 204 Michlewicz Michał MKM TRIATHLON TEAM M30 8 71 01:21:09 (73)00:06:25 (37)06:16:35 (98)00:05:08 (47)04:18:16 (50) 12:07:33 02:43:56
72 93 Kobus Krzysztof Oprychy Team M55 2 72 01:35:42 (141)00:08:45 (95)05:38:00 (30)00:05:19 (54)04:40:02 (98) 12:07:48 02:44:11
73 105 Górski Marian KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska M55 3 73 01:25:04 (95)00:09:45 (111)06:18:37 (102)00:05:17 (53)04:11:25 (42) 12:10:08 02:46:31
74 183 Siwy Sebastian OLAX Mikołów OLAX M40 19 74 12:10:37 02:47:00
75 75 Nowicki Leszek M55 4 75 01:26:02 (102)00:06:23 (35)06:10:28 (93)00:03:39 (14)04:24:55 (68) 12:11:27 02:47:50
76 28 Kanigowski Grzegorz M35 25 76 01:19:23 (63)00:09:09 (101)06:22:07 (107)00:05:49 (67)04:15:44 (45) 12:12:12 02:48:35
77 198 Sąsiadek Maciek Zabiegani Ropczyce M25 8 77 01:10:36 (18)00:10:26 (126)06:53:59 (148)00:13:52 (150)03:43:40 (19) 12:12:33 02:48:56
78 147 Lewandowski Robert M45 9 78 01:28:46 (111)00:09:00 (98)06:22:22 (109)00:07:04 (90)04:08:43 (39) 12:15:55 02:52:18
79 48 Szczepański Artur Banda Grudnia M35 26 79 01:34:27 (137)00:11:03 (134)05:49:23 (53)00:10:06 (141)04:32:49 (80) 12:17:48 02:54:11
80 151 Jankowski Adam M40 20 80 01:16:15 (49)00:06:30 (41)06:16:47 (99)00:04:33 (32)04:35:24 (87) 12:19:29 02:55:52
81 156 Protasiewicz Piotr ImageCyclingTeam M45 10 81 01:38:55 (144)00:08:38 (90)05:58:00 (70)00:05:33 (61)04:28:59 (74) 12:20:05 02:56:28
82 53 Ugorek Jarosław M40 21 82 01:28:00 (109)00:08:20 (85)06:16:52 (100)00:05:26 (57)04:21:59 (64) 12:20:37 02:57:00
83 166 Orsztynowicz Tomasz M40 22 83 01:15:49 (45)00:08:42 (93)05:58:43 (72)00:07:50 (108)04:50:54 (109) 12:21:58 02:58:21
84 104 Kowalski Michał KSR Team M40 23 84 01:25:59 (100)00:06:00 (29)06:01:13 (78)00:04:15 (24)04:46:29 (105) 12:23:56 03:00:19
85 32 Kapuściński Zbigniew Grupa Biegowa Runners Club pl. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. M40 24 85 01:35:55 (142)00:09:58 (116)06:47:31 (140)00:08:34 (122)03:42:49 (17) 12:24:47 03:01:10
86 119 Wiciński Piotr jwk M40 25 86 01:18:11 (57)00:06:37 (44)06:11:04 (94)00:04:27 (29)04:44:40 (103) 12:24:59 03:01:22
87 15 Juszkiewicz Zbigniew M50 4 87 01:29:33 (113)00:07:56 (79)06:26:45 (116)00:06:33 (84)04:14:21 (43) 12:25:08 03:01:31
88 6 Stypułkowski Michał Nadaktywni M35 27 88 01:21:42 (76)00:07:29 (64)06:07:37 (86)00:14:06 (151)04:34:15 (83) 12:25:09 03:01:32
89 134 Ignatowicz Andrzej Trucht Tarchomin Team Trucht Tarchomin Team M40 26 89 01:16:35 (52)00:05:57 (26)05:45:02 (45)00:05:06 (44)05:14:18 (130) 12:26:58 03:03:21
90 74 Skwierczyński Darek M40 27 90 01:48:03 (153)00:05:58 (27)06:04:28 (84)00:07:53 (109)04:21:10 (61) 12:27:33 03:03:56
91 30 Kuźma Karol YULO RUN TEAM SIEDLCE M40 28 91 01:19:53 (66)00:10:16 (123)06:10:05 (92)00:05:26 (58)04:42:37 (100) 12:28:17 03:04:40
92 64 Mitrus Marcin TRICLUB LUBLIN M35 28 92 01:29:46 (115)00:08:02 (82)06:18:57 (104)00:06:54 (86)04:26:32 (71) 12:30:11 03:06:34
93 163 Ilarz Grzegorz M30 9 93 01:31:13 (122)00:09:06 (100)05:40:40 (35)00:07:44 (105)05:01:32 (121) 12:30:15 03:06:38
94 69 Kowalik Tomasz M35 29 94 01:24:06 (89)00:11:56 (140)06:48:15 (141)00:05:09 (49)04:03:35 (35) 12:33:01 03:09:24
95 40 Liputa Grzegorz Biegamy we Wrocławiu M25 9 95 01:33:18 (132)00:13:44 (145)06:29:36 (122)00:09:43 (135)04:08:44 (41) 12:35:05 03:11:28
96 35 Juźwiak Marcin OLAWS ZŁOTORYJA M35 30 96 01:29:47 (116)00:09:57 (114)06:01:08 (77)00:09:13 (128)04:46:23 (104) 12:36:28 03:12:51
97 25 Świerk Seweryn Naturalnie Janowice M35 31 97 01:33:39 (133)00:09:52 (112)06:08:47 (90)00:09:43 (134)04:34:42 (85) 12:36:43 03:13:06
98 112 Kołowrotny Wojciech M40 29 98 01:22:59 (83)00:10:25 (125)05:58:11 (71)00:07:31 (97)04:58:16 (117) 12:37:22 03:13:45
99 132 Przybylski Piotr M35 32 99 01:01:41 (7)00:06:57 (54)05:49:29 (55)00:04:03 (21)05:36:25 (140) 12:38:35 03:14:58
100 115 Palka Jacek KLIfornia Tri, Limanowa Forrest M35 33 100 01:09:57 (16)00:07:00 (55)06:05:37 (85)00:06:07 (76)05:13:10 (129) 12:41:51 03:18:14
101 160 Przepiórka Rafał M25 10 101 01:24:32 (92)00:09:01 (99)06:34:08 (127)00:07:01 (89)04:27:22 (73) 12:42:04 03:18:27
102 145 Cieślak Jakub Tervis M30 10 102 01:28:02 (110)00:07:52 (77)06:22:11 (108)00:07:31 (98)04:36:48 (91) 12:42:24 03:18:47
103 22 Liber Piotr The Luzzers M35 34 103 01:31:04 (121)00:07:32 (66)06:28:49 (121)00:05:16 (52)04:29:47 (75) 12:42:28 03:18:51
104 83 Szczeciński Marek M45 11 104 01:26:01 (101)00:12:32 (141)06:21:32 (106)00:11:49 (146)04:31:17 (78) 12:43:11 03:19:34
105 125 Madej Tomasz M35 35 105 01:28:58 (112)00:12:42 (142)05:56:59 (68)00:09:57 (139)04:55:55 (114) 12:44:31 03:20:54
106 60 Stasiak Krzysztof STT M35 36 106 01:32:25 (125)00:07:50 (74)06:26:02 (114)00:04:54 (39)04:38:30 (96) 12:49:41 03:26:04
107 165 Cygan Karol "Polska Na Szczycie" M25 11 107 01:35:13 (139)00:09:58 (115)06:40:39 (135)00:08:07 (115)04:20:03 (55) 12:54:00 03:30:23
108 23 Szamotulski Tomasz Lechia Gdańsk M35 37 108 01:21:34 (75)00:08:15 (83)06:03:16 (80)00:05:48 (65)05:15:59 (131) 00:04:00 12:54:52 03:31:15
109 18 Liber Pawel The Luzzers M35 38 109 01:32:59 (128)00:07:22 (63)06:36:57 (128)00:05:54 (70)04:34:25 (84) 12:57:37 03:34:00
110 123 Zieleń Michał Sportevo M45 12 110 01:14:28 (34)00:09:58 (117)06:01:32 (79)00:08:00 (113)05:24:18 (136) 12:58:16 03:34:39
111 142 Leśniewicz Mariusz M40 30 111 01:29:55 (118)00:15:43 (150)06:33:14 (125)00:09:32 (133)04:29:59 (76) 00:04:00 12:58:23 03:34:46
112 58 Markowski Dominik M40 31 112 01:15:46 (43)00:07:48 (73)06:37:01 (129)00:05:52 (69)04:53:01 (111) 12:59:28 03:35:51
113 109 Langa Marcin Baltycka Team Galeria Bałtycka M35 39 113 01:30:26 (119)00:05:27 (17)06:28:22 (119)00:05:38 (62)04:53:02 (112) 13:02:55 03:39:18
114 203 Skopiński Bogdan ORMW M50 5 114 01:13:24 (30)00:06:53 (52)06:26:41 (115)00:07:46 (107)05:09:02 (125) 13:03:46 03:40:09
115 171 Sikora Andrzej M55 5 115 01:24:18 (91)00:12:49 (143)06:20:07 (105)00:07:37 (103)04:59:56 (119) 13:04:47 03:41:10
116 39 Nawrot Michał M30 11 116 01:33:48 (135)00:08:32 (87)06:28:44 (120)00:06:54 (87)04:51:17 (110) 13:09:15 03:45:38
117 144 Poździk Radosław Barlinecka Grupa Kolarska M35 40 117 01:39:31 (146)00:09:24 (108)06:22:26 (110)00:04:06 (23)04:54:57 (113) 13:10:24 03:46:47
118 79 Sikora Dawid GREEN TEAM RAKOWNIA M40 32 118 01:22:47 (81)00:08:45 (94)06:40:37 (134)00:05:06 (45)04:57:41 (115) 13:14:56 03:51:19
119 191 Lengiewicz Jakub OTK Rzeźnik M35 41 119 01:37:17 (143)00:10:05 (118)06:44:26 (138)00:05:04 (40)04:38:14 (95) 13:15:06 03:51:29
120 37 Naczyk Marta INTERSPORT K25 1 1 01:49:11 (154)00:07:37 (69)06:50:35 (144)00:05:46 (63)04:23:37 (65) 13:16:46 03:53:09
121 67 Nowak Daniel KP PSP w Sztumie M40 33 120 01:27:49 (108)00:09:13 (104)06:16:23 (97)00:09:48 (137)05:19:39 (135) 13:22:52 03:59:15
122 85 Roman Krzysztof PRZECINAK 77 M35 42 121 01:32:53 (127)00:10:34 (129)06:42:28 (137)00:10:12 (142)04:49:08 (108) 13:25:15 04:01:38
123 102 Tomecki Tomasz M35 43 122 01:13:11 (26)00:10:33 (128)06:33:17 (126)00:09:47 (136)05:18:32 (133) 13:25:20 04:01:43
124 99 Okienczuk Radek M30 12 123 01:30:45 (120)00:11:36 (139)06:50:18 (143)00:09:58 (140)04:44:21 (102) 13:26:58 04:03:21
125 8 Kaleta Pio Fallen in love with a lovely redhead M25 12 124 01:21:28 (74)00:08:42 (92)06:38:08 (132)00:06:17 (79)05:12:53 (128) 13:27:28 04:03:51
126 14 Roman Paweł TRIpaka M35 44 126 01:33:00 (129)00:14:18 (146)06:25:14 (113)00:08:47 (125)05:06:29 (124) 13:27:48 04:04:11
127 154 Furman Tomasz M50 6 125 01:12:19 (23)00:21:53 (155)06:27:49 (118)00:13:44 (149)05:12:03 (126) 13:27:48 04:04:11
128 26 Witek Sebastian AT Team M40 34 127 01:39:58 (147)00:09:10 (102)05:55:40 (67)00:06:58 (88)05:37:09 (141) 13:28:55 04:05:18
129 5 Kryza Rafał M40 35 128 01:32:35 (126)00:18:13 (152)05:52:44 (59)00:09:15 (130)05:37:37 (142) 13:30:24 04:06:47
130 127 Kołątaj Michał 42 Do Szczęścia Raiffeisen Bank M25 13 129 01:40:11 (148)00:08:01 (81)07:02:50 (151)00:02:43 (6)04:38:34 (97) 13:32:19 04:08:42
131 95 Wiejowski Dawid M30 13 130 01:19:17 (61)00:20:07 (153)07:08:07 (152)00:13:28 (148)04:35:40 (88) 13:36:39 04:13:02
132 110 Ciołak Ireneusz KS Triathlon Rawa M40 36 131 01:26:37 (103)00:11:36 (138)07:01:26 (150)00:11:17 (144)04:48:26 (107) 13:39:22 04:15:45
133 44 Wawrzyniak Karol Tri Gałgan Team M25 14 132 01:19:40 (65)00:11:06 (136)06:12:00 (95)00:07:18 (94)05:50:47 (145) 13:40:51 04:17:14
134 66 Rochowiak Przemysław LOK Pogranicznik M30 14 133 01:56:58 (156)00:09:29 (110)06:24:34 (112)00:10:19 (143)05:02:03 (122) 13:43:23 04:19:46
135 143 Semsch Artur KS Pidrina Gdynia M50 7 134 01:35:31 (140)00:10:23 (124)06:51:20 (145)00:08:53 (127)04:58:36 (118) 13:44:43 04:21:06
136 21 Kraska Wiesław CALIFORNICATION TEAM M30 15 135 01:25:53 (98)00:08:41 (91)06:39:37 (133)00:07:53 (110)05:25:01 (137) 13:47:05 04:23:28
137 179 Sankowski Jacek LEXTRANS.ORG LEXTRANS.ORG M25 15 136 01:34:34 (138)00:10:14 (122)06:53:34 (147)00:07:13 (93)05:02:24 (123) 13:47:59 04:24:22
138 190 Litkowski Zbigniew niezrzeszony Sienno M45 13 137 01:41:22 (149)00:15:25 (149)06:45:52 (139)00:07:35 (99)04:57:57 (116) 13:48:11 04:24:34
139 182 Bartczak Piotr united gym M40 37 138 01:18:02 (56)00:11:07 (137)06:37:44 (131)00:09:25 (131)05:33:16 (139) 13:49:34 04:25:57
140 206 Dutkiewicz Robert LABOSPORT Team M50 8 139 01:31:27 (123)00:10:55 (132)06:42:13 (136)00:09:31 (132)05:18:19 (132) 13:52:25 04:28:48
141 4 Urbańczyk Marcin TRINERGY TEAM M35 45 140 01:33:52 (136)00:15:06 (148)06:37:43 (130)00:07:30 (96)05:18:34 (134) 13:52:45 04:29:08
142 111 Sudakowski Tomasz KS Triathlon Rawa DOZ Drużyna Rawa M45 14 141 01:54:36 (155)00:06:47 (48)06:22:52 (111)00:05:29 (59)05:26:28 (138) 13:56:12 04:32:35
143 86 Gościej Andrzej Wieliczka-Solne Miasto M60 1 142 01:33:16 (131)00:10:51 (131)06:16:56 (101)00:08:05 (114)05:48:59 (144) 13:58:07 04:34:30
144 70 Sulewski Łukasz M30 16 143 01:32:09 (124)00:21:36 (154)05:53:07 (61)00:22:17 (153)05:52:22 (146) 14:01:31 04:37:54
145 7 Kocwa Łukasz kocwani running team M35 46 144 01:44:42 (152)00:14:41 (147)06:55:00 (149)00:12:24 (147)05:00:53 (120) 14:07:40 04:44:03
146 61 Winiarczyk Tomasz LABOSPORT Team M45 15 145 01:22:51 (82)00:10:27 (127)06:33:10 (124)00:07:35 (100)06:03:08 (148) 14:17:11 04:53:34
147 12 Nowosielska Agnieszka MKB Dreptak K30 1 2 01:33:41 (134)00:13:18 (144)07:21:49 (153)00:06:22 (81)05:12:05 (127) 14:27:15 05:03:38
148 168 Karmelita Mariusz Team Aktywni z Cukrzycą M35 47 146 01:27:45 (106)00:16:45 (151)06:32:22 (123)00:11:17 (145)06:02:08 (147) 14:30:17 05:06:40
149 77 Adamczuk Paweł TRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZA M35 48 147 01:23:12 (85)00:28:16 (156)06:49:36 (142)00:14:53 (152)05:40:39 (143) 00:04:00 14:36:36 05:12:59
150 202 Michlewicz Marcin MKM triathlon team M35 49 148 01:33:11 (130)00:09:53 (113)06:53:25 (146)00:07:37 (102)06:05:30 (149) 14:49:36 05:25:59
151 126 Ligenza Kamil GT RAT M25 01:13:29 (31)00:07:18 (61)04:40:23 (1) DNF
152 100 Wojciechowski Tomasz TRINERGY TEAM / TOM-CAR KONIN M45 01:15:28 (40)00:06:00 (28)04:59:29 (4)00:03:51 (15) DNF
153 51 Pielak Marek LABOSPORT Team M40 01:16:24 (50)00:07:09 (57)05:53:59 (62)00:08:24 (120) DNF
154 205 Kozłowski Bogdan RowerySportowy.pl M40 01:17:04 (55)00:08:45 (96)06:27:27 (117)00:07:44 (106) DNF
155 133 Niekraszewicz Lech Marcinkiewicz Fizjoterapia M30 01:42:27 (150)00:08:00 (80)07:30:57 (154)00:07:39 (104) DNF
156 43 Mazur Hubert KB MiŚ Borek Wlkp. M25 01:10:09 (17)00:09:11 (103) DNF
157 41 Janusz Łukasz INTERSPORT ASICS ZOOT M25 01:19:05 (60)00:03:43 (1) DNF
158 20 Kusznierewicz Tomasz Fabryka Wiat M45 DNS
159 24 Kubuszewski Radosław SŁODKA STREFA SŁODKA STREFA M25 DNS
160 38 Klimek Paweł INTERSPORT M30 DNS
161 45 Łoś Sławomir M40 DNS
162 50 Oleksów Piotr Ahiro M40 DNS
163 54 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M40 DNS
164 56 Łukasiak Mariusz Biegiemnapomoc.pl M40 DNS
165 57 Kociołek Ireneusz AwBD MAX M25 DNS
166 62 Wypych Arkadiusz Tri Aktywny Piotrków M35 DNS
167 63 Fudali Krzysztof www.prawo-porady.pl M35 DNS
168 68 Kaczorowski Pawel M45 DNS
169 72 Szopa Michał M25 DNS
170 81 Zubilewicz Marek www.ironmaninspiration.com Ironman Inspiration M30 DNS
171 88 Obidziński Piotr M30 DNS
172 91 Wysmoliński Rafał M35 DNS
173 92 Pawlicki Mariusz Posnania M45 DNS
174 94 Rekowski Norbert EuCOcar EuCOcar M30 DNS
175 97 Chojnacki Karol M30 DNS
176 114 Nowak Michał Akademia Przyszłości M30 DNS
177 116 Gwizdała Karol SPORTEVO M30 DNS
178 118 Głuchowski Jędrzej TORTUGA Adventure Team M18 DNS
179 120 Małysz Karol Beskidy Tri Sport Team M30 DNS
180 122 Dębicki Artur M45 DNS
181 124 Litniewski Maciej Atos Racing Team M30 DNS
182 128 Piekarz Mariusz skb stalowa wola M40 DNS
183 129 Durasiewicz Tomasz TRICLUB M30 DNS
184 131 Kubiak Marcin Joy Division M40 DNS
185 137 Gorzkowski Witold IM2010 Wieliczka M50 DNS
186 146 Mytnik Grzegorz Klub Triathlonowy Water Knights Zabierzów M40 DNS
187 150 Kwiecień Piotr MASTERLEASE SPORT TEAM M35 DNS
188 161 Sikora Paweł Kraboludzie M30 DNS
189 164 Kalina Tomasz Vege Runners M35 DNS
190 167 Pawłowski Marek M40 DNS
191 169 Jamka Jarosław M45 DNS
192 172 Cinarli Nihat AJAN IRON TEAM M35 DNS
193 177 Majewski Michał M30 DNS
194 185 Niemczyk Kazimierz M50 DNS
195 189 Małecki Maciej M25 DNS
196 192 Banacki Sławomir Akademia Triathlonu trifit.pl Let's Go M40 DNS
197 193 Piasek Michał M18 DNS
198 199 Wałaszek Jan BikeBrothers Oshee Team M55 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon