Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Babski Mariusz (Biskupska Rita, Banach Jan) Wiele 30-34 574
Chojnacki Aleksander (Kurzawa Marcin, Kurzawa Jaroslaw) Konin 35-39 569
Kozana Jowita (Matusiak Anna, Matusiak Radosław) Sieradz 35-39 575
Majchrzak Ola (Remblewski Dariusz, Remblewska Anna) Konstantynów Łódzki 30-34 570
Oliwecki Rafał (Silski Maciej, Sikora Piotr) Krzymów 35-39 571
Swat Sylwester (Swat Edyta, Swat Jacek) Przeźmierowo 18-24 572
Zalatukhin Pavel (Zieliński Karol, Zdanowski Marcin) Przecław 25-29 573

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Marcin Pleszew 35-39 409
Adamski Marcin Złotniki 25-29 389
Ambroż Michał Kielce 30-34 92
Ambrożewicz Artur Bezrzecze 35-39 36
Andryszak Aleksandra Świnoujście 18-24 291
Antas Maciej Kramsk 40-44 251
Antkowiak Maciej Golina 30-34 397
Antoniak Krzysztof Warszawa 35-39 39
Babski Mariusz (Biskupska Rita, Banach Jan) Wiele 30-34 574
Bachman Marcin Warszawa 40-44 244
Balawander Jakub Poznań 40-44 100
Bałdys Dariusz Dąbrowa Górnicza 35-39 446
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 337
Bartkowiak Dariusz Ostrów Wlkp. 50-54 262
Bartos Michał Łódź 25-29 -
Bartosiak Szymon Olsztyn 35-39 506
Bednarski Michał Łódź 35-39 346
Bednarski Patryk Warszawa 30-34 328
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 24
Białkowski Albert Warszawa 45-49 480
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 325
Bielenica Beata Wydminy 30-34 433
Bijak Arkadiusz Chocicza 40-44 309
Biniewicz Renata Łęczyca 40-44 219
Biniewicz Sławomir Łęczyca 45-49 220
Błachowiak Jakub Leszno 25-29 255
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 254
Błajet Jakub Toruń 35-39 -
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-34 352
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 35-39 82
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 362
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 62
Borowiak Mariusz Jary 40-44 22
Bożek Sebastian Bielsko-Biała 40-44 33
Briggs Sean Lipków 50-54 550
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 250
Bronakowski Piotr Olsztyn 35-39 484
Bruski Łukasz Żelechów 35-39 348
Bryl Marcin Ślesin / Sompolno 40-44 383
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 107
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 -
Brzozowski Grzegorz Kowale 50-54 290
Brzozowski Grzegorz Piotr Gdańsk 30-34 243
Brzozowski Wiktor Mrzeżyno 18-24 547
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 524
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 99
Budzanowski Michał Wrocław 25-29 472
Bula Piotr Zgierz 40-44 186
Burda Rafał Słupca 25-29 549
Celmer Piotr Warszawa 40-44 529
Chmiel Paulina Łódź 30-34 128
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 55
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 -
Chojnacki Aleksander (Kurzawa Marcin, Kurzawa Jaroslaw) Konin 35-39 569
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 132
Chojnowski Sebastian Gliwice 25-29 332
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 11
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 497
Chylak Kamil Warszawa 35-39 28
Chyłkowski Marcin Michałowice 40-44 469
Chyłkowski Marcin Michałowice 40-44 -
Cichecki Arkadiusz Aleksandrów Łódzki 55-59 -
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 485
Ciećwierz Marta Warszawa 25-29 -
Cieslak Agnieszka Slesin 25-29 10
Cieślak Michał Sopot 35-39 467
Cieślak Robert Jarocin 40-44 182
Cisowski Artur Warszawa 35-39 350
Cybulski Kamil Gołdap 30-34 -
Cybulski Konrad Kutno 40-44 120
Czajka Adam Konin 18-24 523
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 293
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 432
Czechowski Szymon Warszawa 40-44 68
Czerwiec Artur Rudawa 40-44 17
Czerwiec Magdalena Warszawa 35-39 -
Danielski Kamil Warszawa 30-34 196
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 517
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 30-34 238
Dąbrowski Tomasz Warszawa 40-44 110
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 303
Dębczyński Sławomir Dębogóra 40-44 522
Dębski Daniel Wałbrzych 45-49 438
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 105
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 360
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 14
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 544
Dryja Krzysztof Łódź 35-39 232
Dubicki Przemyslaw Wegrzce 40-44 436
Duda Maciej Gdańsk 30-34 205
Dudek Paweł Warszawa 40-44 488
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 64
Dudzik Emil Rzeszow 35-39 23
Duk Janusz Lodz 50-54 534
Dukaczewski Michał Gdynia 35-39 369
Dunowski Jacek Sierosław 45-49 -
Durma Dariusz Chwaszczyno 35-39 499
Dutkiewicz Michał Poznań 30-34 404
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 54
Dziadosz Robert Łady 35-39 253
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 35-39 454
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 69
Fantini Roman Warszawa 45-49 335
Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa 40-44 -
Filak Slawomir Żory 40-44 50
Fildebrandt Barbara Poznań 30-34 546
Filipczyński Tomasz Łódź 45-49 322
Filipiak Paweł Gutowo Małe 40-44 -
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 117
Firek Wieslaw Warszawa 30-34 387
Fordoński Marek Ząbki 40-44 30
Frankowski Marcin Lubin 40-44 -
Frąszczak Marcin Nekla 30-34 396
Friedrich Arek Olsztyn 35-39 486
Gajewski Krzysztof Ślesin 40-44 133
Gajewski Paweł Warszawa 25-29 126
Gałązka Maciej Świebodzin 35-39 114
Gałecki Maciej Warszawa 35-39 180
Gapiński Kamil Płock 30-34 53
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 461
Gardener Jacek Łowicz 50-54 16
Gasiecki Grzegorz Piaseczno 40-44 -
Gasza Radek Konstancin Jeziorna 45-49 458
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 35-39 234
Gdowski Mateusz Waszawa 35-39 73
Gendek Jerzy Rogoźno 65-69 465
Giełda Magdalena Ostrów Wlkp. 40-44 237
Gierszewski Michał Łódź 25-29 200
Gintowt Tomasz Bialystok 30-34 491
Glesman Patryk Konin 30-34 138
Glonek Marcin Pruszków 25-29 319
Glowacki Michal Warszawa 30-34 321
Gluck Witold Łódź 50-54 151
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 288
Głogowski Adam Gdynia 18-24 113
Głuchowski Przemek Żychlin 40-44 318
Gogolkiewicz Jarek Swarzedz 35-39 533
Gola Tomasz Jozefoslaw 35-39 -
Gołkowski Radosław Zawiercie 30-34 252
Gorgoń Cezary Gdańsk 35-39 -
Gorkowski Michał Chodzież 25-29 222
Gorzelańczyk Ewa Poznań 25-29 -
Gotowczyc Bartosz Włocławek 18-24 419
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-44 378
Górny Krzysztof Kalisz 35-39 349
Greczyło Adam Gdynia 40-44 212
Gródziński Marcin Gostyń 30-34 242
Gruba Jacek Brzoza 55-59 201
Gryckiewicz Agnieszka Toruń 25-29 443
Gryglik Tomasz Rudziczka 35-39 -
Gryniewicz Tomasz Błonie 35-39 496
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 178
Grzela Ireneusz Ostrów Wlkp 40-44 277
Grzelak Rafał Turek 40-44 405
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 170
Grzybowski Adam Wilczyn 30-34 513
Grzybowski Dariusz Grójec 40-44 159
Gucwa Zbigniew Świebodzice 30-34 7
Gumiński Piotr Piotrków Trybunalski 30-34 147
Gutkowski Tomasz Warszawa 35-39 -
Guzik Leszek Jaworze 50-54 41
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 45-49 344
Haibach Werner Złotniki 70-… 246
Helbin Katarzyna Milanówek 40-44 342
Herc Przemek Zamość 40-44 415
Herra Wojciech Warszawa 35-39 154
Hirsz Kamil Adam Łódź 40-44 260
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 195
Horodniczy Mariusz Łódź 30-34 216
Hudziec Sebastian Jastrzebie Zdrój 35-39 501
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 91
Huszcza Paweł Warszawa 30-34 -
Huzar Ryszard Malbork 40-44 323
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-44 275
Jabkowski Robert Wrocław 50-54 90
Jagas Radek Grabina 40-44 94
Jagiełło Grzegorz Łódź 45-49 134
Jakubowski Adam Warszawa 40-44 162
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 495
Jamroziak Grzegorz Warszawa 35-39 412
Jamroż Robert Warszawa 35-39 67
Janiec Mateusz Józefosław 35-39 543
Janik Robert Katarzynów 40-44 398
Jarecki Stanisław Konin 60-64 184
Jaroniec Adam Poznań 30-34 150
Jaroszyński Paweł Grójec 45-49 146
Jarski Paweł Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Jarzyński Janusz Konin 45-49 372
Jegliński Łukasz Warszawa 25-29 231
Jesiołowski Jakub Poznań 35-39 316
Jezierski Adam Łódź 35-39 97
Jeziorek Adam Pruszków 45-49 -
Jeżewski Michał Gdynia 35-39 478
Jędrychowicz Bartłomiej Warszawa 30-34 401
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 65
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 66
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 30-34 292
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 49
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 145
Kaczmarek Tomasz Zalasewo 35-39 248
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 1
Kaleta Marcin Toruń 45-49 528
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 183
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 509
Kalka Kamil Warszawa 35-39 428
Kamiński Michał Łódź 25-29 386
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 453
Karp Jakub Zielonka 40-44 122
Kasprzyk Tomasz Strzałkowo 40-44 173
Kazała Michał Józefosław 40-44 307
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 306
Kaźmierczak Andrzej Szczytniki 35-39 171
Kaźmierczak Arakdiusz Zgierz 35-39 356
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 287
Kaźmierczak Piotr Zgierz 30-34 361
Kaźmierczak - Sowa Adriana Łódź 30-34 366
Kądziela Rafał Warszawa 40-44 -
Kądzielewski Damian Świdnik 18-24 368
Kepler Juliusz Łódź 25-29 269
Kępka Marcin Gdańsk 35-39 47
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 207
Kierszniewski Piotr Grójec 40-44 473
Kisielewski Paweł Kraków 40-44 535
Kita Maciej Witaszyce 30-34 166
Klabiński Przemysław Leszno 40-44 320
Klim Łukasz Warszawa 30-34 481
Klim Paweł Borkowo 30-34 108
Klíma Štěpán Posoka 35-39 155
Klimczak Tomasz Kalisz 25-29 451
Klomfas Miron Bydgoszcz 40-44 161
Kłos Tomasz Sieradz 30-34 199
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 139
Kobiela Przemysław Tarnobrzeg 45-49 271
Kobielski Sławomir Poddębice 40-44 295
Koch Przemysław Warszawa 35-39 367
Kociemba Darek Poznań 40-44 25
Kokot Dariusz Konin 25-29 109
Kokot Marcin Konin 30-34 96
Kolka Zbigniew Grzybno 55-59 -
Kołaciński Michał Kalisz 35-39 466
Kopczyński Maciej Gdynia 35-39 406
Koper Mateusz Tczew 25-29 5
Korba Arek Poznań 40-44 276
Korol Marek Gdańsk 35-39 93
Korytowski Daniel Swarzędz 40-44 -
Kosciuszko Andrzej Aberdeen 45-49 261
Kosmaczewski Irek Pobiedziska 35-39 357
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 44
Kosowski Bartosz Psary 40-44 382
Koszal Kacper Konin 18-24 115
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 118
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 40-44 204
Kościelak Maciej Bydgoszcz 35-39 281
Kośmider Piotr Poznań 30-34 -
Kotfica Paulina Police 30-34 8
Kowalski Szymon Łódź 35-39 391
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 77
Kozana Jowita (Matusiak Anna, Matusiak Radosław) Sieradz 35-39 575
Kozielski Paweł Warszawa 35-39 265
Kozlowicz Marcin Warszawa 40-44 -
Kozłowski Bogdan Dywity 40-44 81
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 285
Kozubski Cezary Kargowa 25-29 209
Krakowiak Michał Aleksandrów Łódzki 25-29 270
Krasuski Artur Gdynia 30-34 407
Krauze Sylwia Wrocław 18-24 -
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 263
Kroll Mateusz Piastów 25-29 -
Krotkiewski Thomas Warszawa 45-49 508
Królak Kacper Warszawa 35-39 279
Krupiński Maciej Mogilany 35-39 143
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 169
Krzewiński Bartłomiej Leszno 40-44 124
Krzysztofik Kacper Piotrków Trybunalski 35-39 -
Krzyżański Dariusz Łódź 45-49 457
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 106
Kubiak Tomasz Dobrcz 55-59 -
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 315
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 336
Kujawa Mirosław Posada 40-44 273
Kulakowski Tomasz Warszawa 45-49 329
Kulesza Sebastian Sieradz 35-39 102
Kupisz Dominik Poznań 35-39 230
Kuras-Smolnik Magdalena Chojne 35-39 259
Kurek Piotr Kicin-Ślesin 35-39 202
Kuźnicki Artur Warszawa 30-34 -
Kwiatkowski Marek Podgórze 45-49 418
Kwiatkowski Piotr Zduńska Wola 45-49 280
Labudda Mateusz Gdynia 25-29 -
Latos Janusz Kostrzyn Wlkp 50-54 296
Leks Ireneusz Zielona Góra 50-54 444
Lemieszek Grzegorz Łódź 55-59 347
Leśniewicz Mariusz Konin 40-44 176
Lewandowska Katarzyna Piaseczno 35-39 487
Lewandowski Jacek Piaseczno 40-44 449
Lewandowski Jarosław Warszawa 40-44 479
Lewiński Paweł Ostróda 25-29 208
Ligenza Kamil Zgierz 25-29 189
Lipowski Kamil Piotrków Trybunalski 25-29 -
Lis Paweł Gdańsk 35-39 542
Lis Sebastian Łódź 25-29 340
Lisiak Patryk Poznań 40-44 98
Lisicki Marek Łódź 55-59 144
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 376
Lizik Waldemar Posada 40-44 464
Losor Andrzej Prószków 40-44 471
Lubryczyński Piotr Górzykowo 40-44 157
Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi 30-34 228
Luft Mikołaj Warszawa 30-34 -
Łakomski Olek Warszawa 40-44 326
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 112
Łaś Monika Klikuszowa 25-29 46
Łaźniak Piotr Rudzica 30-34 156
Łukasiewicz Krzysztof Kutno 40-44 302
Łużyński Grzegorz Gościszewo 50-54 421
Maćkowiak Damian Pobiedziska 35-39 167
Majchrzak Ola (Remblewski Dariusz, Remblewska Anna) Konstantynów Łódzki 30-34 570
Majda Bartosz Lusówko 30-34 85
Majewska Małgorzata Przemyśl 30-34 214
Majewski Marek Warszawa 40-44 59
Maliszewski Michał Straszyn 40-44 468
Małolepszy Tomek Tuliszków 30-34 416
Manteufel Jacek Sztum 30-34 264
Mańdok Paweł Warszawa 45-49 34
Marcinek Andrzej Środa Śl. 55-59 152
Marcinkowski Piotr Ostrów Wielkopolski 40-44 -
Marczak Sławomir Wrocław 40-44 503
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 539
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 18
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 -
Markowski Marek Lubin 35-39 32
Markowski Piotr Warszawa 40-44 482
Maroszek Karol Warszawa 30-34 492
Maślanka Tomasz Słupsk 35-39 223
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 310
Mazurek Marcin Warszawa 40-44 434
Mazurkiewicz Darek Smolec 35-39 414
Mazurkiewicz Dariusz Warszawa 35-39 374
Meier Markus Koło 50-54 160
Meksa Patrycja Łódź 40-44 385
Miara Tomasz Września 40-44 514
Michalska Agata Poznań 25-29 56
Mielnik Paweł Poznań 55-59 452
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 403
Mika Amelia Piaseczno 35-39 548
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 399
Minta Rafał Konin 25-29 233
Misiak Grzegorz Sieradz 40-44 333
Misztal Adam Mysiadło 45-49 274
Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 40-44 -
Miziołek Andrzej Józefów 45-49 439
Mokrzycki Dariusz Mikołów 45-49 42
Mowinski Filip Gdansk 18-24 299
Możdżonek Artur Warszawa 35-39 -
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 26
Mróz Marek Malbork 40-44 158
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 121
Musiał Marcin Warszawa 40-44 490
Muster Szymon Warszawa 35-39 86
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 -
Narolewska Joanna Białystok 35-39 511
Narożnik Maciej Radom 30-34 135
Naskręt Dariusz Piaski 30-34 235
Niemczewski Rafał Kazimierz Biskupi 35-39 165
Nienartowicz Bartosz Toruń 35-39 -
Niespodzinski Robert Inowrocław 35-39 504
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Nowak Jarosław Konin 35-39 203
Nowak Michał Piaseczno 30-34 422
Nowak Paweł Łubowo 30-34 116
Nowak Roman Sieradz 35-39 245
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 311
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 354
Nowosielski Wojciech Żelechów 30-34 388
Ochrymowicz Tomasz Warszawa 40-44 -
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 456
Oklej Agata Warszawa 35-39 532
Olejnik Anna Dobrzeń Wielki 25-29 256
Olender Paweł Warszawa 35-39 381
Oliwecki Rafał (Silski Maciej, Sikora Piotr) Krzymów 35-39 571
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 411
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 283
Opiłowski Paweł Modła 40-44 35
Orłowska Anna Toruń 30-34 331
Oset Piotr Sieradz 50-54 424
Ostaszewska Marta Pruszków 35-39 364
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 221
Otocki Wojciech Poznań 35-39 78
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 30-34 83
Owczarczyk Dawid Białystok 30-34 104
Owczarzak Piotr Poznań 30-34 -
Oziembłowski Grzegorz Legnica 30-34 384
Ozimińska Kamila Włocławek 25-29 -
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 95
Pachowicz Grzegorz Poznań 30-34 355
Pachulski Paweł Ślesin 50-54 241
Paczyńska Monika Zalasewo 35-39 -
Paćko Ewa Włocławek 30-34 142
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 193
Pakuła Rafał Łódź 30-34 408
Palczak Andrzej Warszawa 25-29 -
Pałczak Paweł Warszawa 30-34 70
Panek Sławomir Wrocław 50-54 317
Pankowska Katarzyna Iława 30-34 527
Panuś Marcin Łódź 35-39 284
Papiernik Marcin Nowa Sucha 35-39 474
Papierz Piotr Berlin 50-54 278
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 520
Pauszek Dawid Budzyń 35-39 410
Pawlak Dariusz Łódź 45-49 27
Pawlak Przemysław Ruszków Pierwszy 25-29 187
Pedrycz Mikołaj Kielce 30-34 72
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 48
Piasecki Paweł Ciechanów 50-54 430
Pieczynski Szymon Ostrów Wielkopolski 35-39 163
Pielak Marek Józefów 40-44 51
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 131
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 57
Pietraszewski Przemysław Ruda Śląska 35-39 -
Pietruszka Nina Wrocław 18-24 227
Pietrzak Arkadiusz Krzymów 45-49 339
Pietrzak Sebastian Poznań 35-39 308
Piękoś Jakub Strzyżów 18-24 494
Pigula Przemyslaw Zalasewo 35-39 379
Piguła Mariusz Koninko 40-44 373
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 -
Piktel Tomasz Warszawa 40-44 -
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 29
Piwowarski Paweł Warszawa 30-34 15
Plesko Robert Warszawa 35-39 267
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 127
Podziewska Aleksandra Warszawa 18-24 442
Pogorzelski Marek Warszawa 50-54 294
Polak Bogumiła Psary 40-44 359
Polak Krzysztof Stalowa Wola 55-59 -
Polaszek Karol Gostyń 30-34 440
Połaski Dariusz Radzymin 40-44 530
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 20
Portee Wojciech Gdynia 45-49 540
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 -
Prokop Artur Warszawa 45-49 258
Protasiewicz Piotr Konin 45-49 470
Pruta Rafał Warszawa 40-44 84
Przymusiński Filip Poznań 30-34 2
Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 35-39 447
Puch Robert Elbląg 40-44 38
Punpur Krzysztof Ostróda 30-34 375
Punpur Marcin Ostróda 35-39 247
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pytlak Piotr Milanówek 45-49 450
Radziszewska Monika Sieradz 40-44 459
Rakowski Paweł Bydgoszcz 35-39 380
Ranoszek Anna Dąbrówka 35-39 516
Rasztawicki Dariusz Zielonka 35-39 -
Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna 40-44 266
Rębiś Joanna Piaseczno 40-44 334
Rogala Jacek Wrocław 55-59 441
Romański Michał Piastów 35-39 462
Różański Piotr Swarzędz 30-34 213
Różycki Michał Warszawa 40-44 87
Rudyk Sebastian Wrocław 40-44 249
Ruta Karolina Swarzędz 30-34 -
Rutka Radoslaw Kwidzyn 40-44 341
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 129
Rybacki Piotr Odolanów 35-39 343
Rybicki Wojciech Krzymów 40-44 400
Rychlewska Katarzyna Warszawa 40-44 -
Rydecki Karol Elbląg 55-59 475
Rydlewski Andrzej Bydgoszcz 35-39 -
Rysiukiewicz Stanisław Poznań 40-44 435
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-34 125
Sadłecki Paweł Grudziadz 40-44 211
Sarna Robert Warszawa 40-44 257
Sekrecki Michał Poznań 25-29 551
Sibiński Marcin Lutomiersk 40-44 393
Sidorowicz Maciej Strzelno 30-34 140
Sieciński Emilian Susz 25-29 413
Sieradzan Przemysław Kielce 35-39 286
Sievers Tom Blumberg 45-49 371
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 137
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 -
Skomorucha Paweł Warszawa 35-39 61
Skotnicki Darek Golęczewo 45-49 -
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 206
Slowiński Szymon Swarzędz 45-49 103
Smaruj Monika Gdańsk 30-34 9
Smuszkiewicz Piotr Gostun 35-39 236
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 224
Sobecki Filip Szczecin 40-44 175
Sobolewski Mariusz Włocławek 35-39 198
Sochal Jakub Warszawa 25-29 45
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 483
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-54 60
Sołowianow Wiaczesław Siedlce 25-29 445
Sowiński Paweł Warszawa 30-34 63
Sówka Sławek Łódź 30-34 -
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 -
Sroka Włodzimierz Poznań 40-44 172
Stachowiak Waldemar Piaski 35-39 217
Stachowicz Dominik Radzymin 40-44 526
Stachowicz Maciej Kobyłka 35-39 515
Staniszewski Dariusz Rabien K Lodzi 45-49 519
Staniszewski Jacek Gdynia 55-59 149
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 31
Stankiewicz Michał Kraków 40-44 448
Stankowski Tomasz Warszawa 25-29 119
Staszewski Maciej Józefosław 45-49 427
Staszkiewicz Łukasz Gniezno 35-39 177
Stec Piotr Warszawa 40-44 510
Stępień Tomasz Rybno 30-34 377
Stodólski Przemysław Janikowo 18-24 136
Strasz Katarzyna Łomianki 35-39 531
Strześniewski Marek Piaseczno 55-59 301
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 351
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 21
Sujka Karol Olsztyn 35-39 52
Sulima Grzegorz Olecko 25-29 298
Sulkowski Michał Elbląg 30-34 181
Supernak Tadeusz Józefosław 40-44 521
Suski Sławomir Gdańsk 45-49 500
Swat Sylwester (Swat Edyta, Swat Jacek) Przeźmierowo 18-24 572
Swędrowski Jacek Konin 35-39 111
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 164
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 174
Swiniarski Jarosław Gdynia 55-59 493
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 58
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 3
Szałkowski Tomasz Susz 40-44 74
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 75
Szałwiński Tomek Bełchatów 50-54 392
Szczegielniak Grzegorz Susz 30-34 -
Szczepański Dawid Dobrzyca 25-29 324
Szcześniak Mikołaj Dąbrówka 35-39 402
Szewczyk Robert Jarocin 35-39 153
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 437
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 18-24 -
Szostek Natalia Łódź 25-29 -
Szukalska Karolina Swarzędz 40-44 -
Szymczak Paweł Łódź 30-34 476
Śleboda Robert Wołów 45-49 188
Śliwiński Szczepan Warszawa 30-34 80
Śmigielski Norbert Konstantynów Łódzki 35-39 345
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-34 76
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 35-39 225
Świątek Wojciech Łódź 25-29 313
Świerczewska Monika Warszawa 25-29 79
Świerżewski Łukasz Warszawa 40-44 215
Święcicki Arkadiusz Kiekrz 35-39 -
Świniarski Tomasz Turek 40-44 426
Tadla Paweł Ostróda 30-34 210
Tajak Tomasz Kraków 40-44 545
Tereszczuk Krzysztof Otwock 30-34 289
Tkacz Adam Kielce 35-39 390
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 229
Tronina Grzesiek Opatów 30-34 305
Trzeciak Piotr Sieradz 30-34 197
Turowiec Adam Poznań 40-44 536
Tutaj Marcin Kraków 40-44 507
Twardowski Grzegorz Wrocław 30-34 194
Urbaniak Mariusz Warszawa 40-44 505
Urbańska Anna Poznań 25-29 -
Walczak Agata Łódź 40-44 130
Walczak Krystian Pruszków 30-34 190
Walczak Mateusz Warszawa 35-39 89
Walecki Adam Włocławek 30-34 489
Walędziak Dawid Pleszew 35-39 420
Walko Krzysztof Gdańsk 35-39 -
Walkowiak Piotr Świnoujście 25-29 498
Walkowski Michał Toruń 18-24 179
Wasilewski Artur Kalisz 45-49 -
Wasilewski Michał Żychlin 25-29 395
Waszak Jacek Konin 35-39 218
Wasztyl Michal Powidz 25-29 327
Wcisły Jarosław Warszawa 35-39 417
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 423
Wengerski Jędrzej Mała Nieszawka 18-24 123
Wengerski Robert Mała Nieszawka 45-49 192
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 525
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 88
Wieczorek Katarzyna Pleszew 25-29 431
Wieczorek Sewer Kalisz 40-44 330
Wijas Andrzej Kielce 30-34 363
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 537
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 43
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 4
Wiora Maciej Zabrze 45-49 304
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wiśniewski Michał Warszawa 30-34 425
Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49 168
Witalis Piotr Warszawa 30-34 312
Włochacz Piotr Sieradz 35-39 -
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 -
Wodyński Robert Zgierz 40-44 40
Wojciechowski Marcin Śmiłowice 40-44 370
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 101
Wojtanowicz Marcin Zduńska Wola 40-44 272
Wolniak Andrzej Kalisz 60-64 541
Wolniewicz Jacek Zgierz 40-44 -
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 45-49 365
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 268
Wołyniec Emilia Gołdap 30-34 -
Woziwodzki Wojciech Wroclaw 40-44 460
Woźniak Andrzej Łódź 55-59 518
Woźniak Bartosz Włocławek 30-34 314
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 463
Wróblewski Rafał Wola Rębkowska 40-44 282
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 -
Wypych Arkadiusz Piotrków Trybunalski 35-39 502
Wysokiński Michał Warszawa 40-44 338
Zabdyr Marcin Chylice 45-49 141
Zajączkowski Grzegorz Łódź 50-54 429
Zalatukhin Pavel (Zieliński Karol, Zdanowski Marcin) Przecław 25-29 573
Zalewski Igor Włocławek 18-24 6
Zamasz Krzysztof Tychy 40-44 394
Zasada Witold Łódź 45-49 185
Zaściński Andrzej Zawiercie 30-34 358
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-44 239
Zegler Grzegorz Wrocław 35-39 477
Zentel Mateusz Kalisz 35-39 300
Zentel Szczepan Kalisz 35-39 297
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 191
Zieleń Michał Gdańsk 45-49 455
Zieliński Dariusz Warszawa 45-49 240
Zięba Adam Bydgoszcz 40-44 12
Zimka Łukasz Łódź 35-39 148
Zoll Michał Solec 35-39 353
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 37
Zwierzchowski Maciej Warszawa 35-39 71
Żak Jarosław Bydgoscz 30-34 226
Żarczyński Paweł Witaszyce 35-39 538
Żychliński Miłosz Łódź 40-44 512
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon