Garmin Iron Triathlon Ślesin 2016 - dystans 1/4 Ironman - wyniki

2016-06-05 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 1 Kalaszczyński Łukasz KM Sport Team M30 1 1 00:12:48 (5)00:01:56 (1)01:03:45 (1)00:00:43 (9)00:34:55 (1) 01:54:06
2 3 Szala Tomasz AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT Jefe M25 1 2 00:12:08 (3)00:02:05 (6)01:05:07 (2)00:00:38 (2)00:37:46 (3) 01:57:43 00:03:37
3 4 Wilkowiecki Robert GVT M18 1 3 00:11:28 (1)00:02:05 (4)01:07:55 (7)00:00:43 (8)00:38:35 (8) 02:00:47 00:06:41
4 150 Jaroniec Adam BE3 CITYZEN_ Poznań M30 2 4 00:15:42 (67)00:02:27 (29)01:07:07 (3)00:00:45 (12)00:40:22 (15) 02:06:23 00:12:17
5 14 Domirski Daniel Luft Tri Team Twomark Śląskie Centrum Rowerowe M30 3 5 00:14:11 (21)00:02:12 (9)01:07:28 (4)00:00:43 (10)00:41:53 (21) 02:06:26 00:12:20
6 91 Humiński Andrzej Smaruj na Trening Team M35 1 6 00:14:47 (33)00:02:30 (33)01:10:05 (21)00:00:41 (6)00:38:24 (7) 02:06:28 00:12:22
7 32 Markowski Marek LABOSPORT Team Ultimate Petarda Squad M35 2 7 00:13:51 (18)00:02:23 (23)01:07:46 (6)00:00:49 (23)00:42:05 (24) 02:06:53 00:12:47
8 5 Koper Mateusz Eaton Triathlon Team / Smaruj Na Trening Team M25 2 8 00:14:51 (35)00:02:23 (22)01:11:37 (30)00:00:41 (4)00:38:03 (4) 02:07:35 00:13:29
9 12 Zięba Adam TriSpace M40 1 9 00:15:59 (79)00:02:17 (15)01:09:35 (17)00:00:45 (13)00:39:02 (9) 02:07:38 00:13:32
10 18 Markiewicz Marcin LABOSPORT Team M40 2 10 00:14:02 (20)00:02:25 (25)01:08:57 (11)00:00:59 (67)00:42:03 (23) 02:08:25 00:14:19
11 16 Gardener Jacek LKS Victoria Zabostów M50 1 11 00:15:35 (58)00:02:18 (17)01:07:29 (5)00:00:47 (16)00:42:27 (32) 02:08:36 00:14:30
12 283 Ołowski Jakub Tri NEGU www.agrobros.com M30 4 12 00:15:54 (74)00:02:11 (8)01:10:28 (24)00:00:37 (1)00:39:33 (11) 02:08:43 00:14:37
13 202 Kurek Piotr BUDMIX BUDMIX - Ślesin M35 3 13 00:13:23 (9)00:02:23 (21)01:11:11 (25)00:01:02 (85)00:41:01 (18) 02:08:59 00:14:53
14 466 Kołaciński Michał M35 4 14 00:16:15 (93)00:02:47 (59)01:09:48 (19)00:01:04 (92)00:39:50 (13) 02:09:43 00:15:37
15 231 Jegliński Łukasz WTT Warszawa M25 3 15 00:16:39 (118)00:02:04 (3)01:09:17 (14)00:00:58 (61)00:40:50 (17) 02:09:48 00:15:42
16 6 Zalewski Igor M18 2 16 00:12:31 (4)00:02:52 (72)01:15:24 (93)00:01:12 (136)00:38:16 (6) 02:10:15 00:16:09
17 89 Walczak Mateusz Rasowear.com M35 5 17 00:14:38 (28)00:02:29 (31)01:08:51 (10)00:00:57 (55)00:43:25 (41) 02:10:20 00:16:14
18 360 Dobrzański Bartosz TOMATO Radom M40 3 18 00:13:43 (14)00:02:18 (18)01:10:00 (20)00:00:55 (42)00:43:36 (45) 02:10:32 00:16:26
19 11 Chorolewski Paweł MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE M25 4 19 00:13:02 (6)00:02:14 (12)01:12:54 (49)00:00:48 (20)00:42:07 (25) 02:11:05 00:16:59
20 396 Frąszczak Marcin BE3 CITYZEN_ Poznań Taxi M30 5 20 00:13:45 (15)00:02:16 (14)01:12:22 (41)00:00:57 (51)00:42:08 (26) 02:11:28 00:17:22
21 234 Gąsiorowski Daniel T R I - GĄSEK M35 6 21 00:13:53 (19)00:02:59 (94)01:11:19 (28)00:01:35 (285)00:41:47 (20) 02:11:33 00:17:27
22 40 Wodyński Robert LABOSPORT Team AT Team www.wodynski.eu M40 4 22 00:15:10 (44)00:02:24 (24)01:11:15 (26)00:00:47 (17)00:41:56 (22) 02:11:33 00:17:27
23 20 Pomierny Tomasz LABOSPORT Team CSGT M35 7 23 00:13:35 (13)00:02:25 (26)01:12:08 (36)00:00:51 (28)00:42:36 (35) 02:11:35 00:17:29
24 454 Ejsmont Krzysztof Tri Space M35 8 24 00:16:07 (88)00:02:30 (32)01:09:39 (18)00:00:55 (41)00:42:31 (33) 02:11:41 00:17:35
25 186 Bula Piotr Cyklomaniacy.pl M40 5 25 00:19:10 (287)00:02:28 (30)01:08:39 (9)00:01:02 (82)00:40:45 (16) 02:12:04 00:17:58
26 174 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M35 9 26 00:16:54 (134)00:02:52 (73)01:08:00 (8)00:00:49 (22)00:43:34 (44) 02:12:09 00:18:03
27 332 Chojnowski Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe M25 5 27 00:16:52 (130)00:02:07 (7)01:09:33 (15)00:00:50 (27)00:43:27 (42) 02:12:48 00:18:42
28 101 Wojciechowski Tomasz TRINERGY TEAM / TOM-CAR KONIN TOM-CAR KONIN M45 1 28 00:16:00 (80)00:02:53 (77)01:09:13 (12)00:01:04 (90)00:44:01 (50) 02:13:11 00:19:05
29 247 Punpur Marcin NET SYSTEM Triathlon Team M35 10 29 00:17:57 (187)00:03:11 (133)01:12:45 (44)00:01:13 (145)00:38:06 (5) 02:13:12 00:19:06
30 47 Kępka Marcin LABOSPORT Team F3TEAM M35 11 30 00:15:53 (73)00:02:47 (58)01:09:34 (16)00:00:53 (31)00:44:27 (58) 02:13:34 00:19:28
31 161 Klomfas Miron TriSpace M40 6 31 00:18:23 (228)00:02:39 (44)01:15:29 (95)00:01:05 (96)00:36:16 (2) 02:13:52 00:19:46
32 92 Ambroż Michał Luft Tri Team M30 6 32 00:14:45 (32)00:02:59 (95)01:10:11 (23)00:00:53 (32)00:45:27 (74) 02:14:15 00:20:09
33 88 Wieczorek Grzegorz M40 7 33 00:13:32 (11)00:02:21 (20)01:13:38 (62)00:01:11 (128)00:43:45 (48) 02:14:27 00:20:21
34 243 Brzozowski Grzegorz Piotr IMAGSAVINGS.COM IMAG Savings Sp. z o. o. M30 7 34 00:18:21 (223)00:02:17 (16)01:13:45 (67)00:00:48 (18)00:39:26 (10) 02:14:36 00:20:30
35 69 Epelbaum Dariusz Kuźnia Triathlonu M35 12 35 00:16:34 (110)00:02:45 (55)01:09:16 (13)00:00:57 (52)00:45:13 (69) 02:14:45 00:20:39
36 255 Błachowiak Jakub STREFASPORTU.PL M25 6 36 00:15:29 (52)00:03:15 (149)01:10:10 (22)00:00:56 (45)00:45:07 (67) 02:14:57 00:20:51
37 224 Sobczyński Darek Smaruj Na Trening Team M30 8 37 00:16:31 (106)00:02:47 (61)01:13:23 (55)00:01:03 (87)00:41:26 (19) 02:15:10 00:21:04
38 9 Smaruj Monika SMARUJ NA TRENING TEAM K30 1 1 00:13:17 (8)00:02:13 (10)01:14:05 (72)00:00:41 (5)00:45:10 (68) 02:15:26 00:21:20
39 163 Pieczynski Szymon osw tri team M35 13 38 00:16:25 (102)00:02:35 (38)01:12:11 (38)00:01:35 (281)00:43:06 (40) 02:15:52 00:21:46
40 484 Bronakowski Piotr Tri NEGU www.no-tax.olsztyn.pl M35 14 39 00:14:59 (39)00:02:13 (11)01:11:35 (29)00:00:59 (64)00:46:33 (92) 02:16:19 00:22:13
41 485 Cichocki Marcin TRI NEGU no-tax.olsztyn.pl M40 8 40 00:15:55 (75)00:02:14 (13)01:11:44 (31)00:01:05 (100)00:45:48 (80) 02:16:45 00:22:39
42 24 Biaduń Daniel LABOSPORT Team Kuźnia Triathlonu M30 9 41 00:16:55 (136)00:03:00 (97)01:11:49 (32)00:00:55 (38)00:44:14 (55) 02:16:53 00:22:47
43 204 Kościelak Arkadiusz APEX24 M40 9 42 00:15:19 (46)00:02:40 (46)01:12:52 (47)00:00:55 (43)00:45:17 (72) 02:17:02 00:22:56
44 349 Górny Krzysztof www.centralne.co M35 15 43 00:19:29 (305)00:02:52 (71)01:13:55 (69)00:00:54 (35)00:40:01 (14) 02:17:12 00:23:06
45 501 Hudziec Sebastian M35 16 44 00:15:32 (56)00:02:50 (68)01:13:15 (53)00:01:25 (221)00:44:13 (54) 02:17:14 00:23:08
46 375 Punpur Krzysztof NET SYSTEM Triathlon Team M30 10 46 00:16:20 (98)00:02:46 (56)01:13:39 (64)00:00:54 (37)00:43:42 (47) 02:17:21 00:23:15
47 44 Kosmala Michał LABOSPORT Team Ekstremalni Strawczyn Sunward Polska M35 17 45 00:15:22 (47)00:02:54 (80)01:13:25 (56)00:01:02 (83)00:44:37 (62) 02:17:21 00:23:15
48 290 Brzozowski Grzegorz HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M50 2 47 00:16:12 (92)00:02:37 (41)01:11:18 (27)00:00:53 (33)00:46:25 (88) 02:17:26 00:23:20
49 327 Wasztyl Michal Witkowo biega M25 7 48 00:14:33 (27)00:02:32 (35)01:14:59 (84)00:01:01 (77)00:44:30 (61) 02:17:35 00:23:29
50 165 Niemczewski Rafał B3 Cityzen Poznań M35 18 49 00:15:31 (53)00:02:57 (91)01:14:29 (76)00:01:08 (111)00:43:48 (49) 02:17:53 00:23:47
51 468 Maliszewski Michał City Parking Group M40 10 50 00:15:37 (61)00:03:29 (201)01:13:45 (68)00:01:43 (319)00:43:28 (43) 02:18:02 00:23:56
52 413 Sieciński Emilian UKS TRS SUSZ Gwarant Susz M25 8 51 00:18:05 (199)00:03:10 (126)01:12:51 (46)00:01:10 (124)00:42:51 (38) 02:18:07 00:24:01
53 58 Szabelska Ewelina Kuźnia Triathlonu K30 2 2 00:15:39 (63)00:02:34 (36)01:13:33 (61)00:01:00 (72)00:45:22 (73) 02:18:07 00:24:01
54 170 Grzelec Jarosław M55 1 52 00:15:40 (64)00:03:12 (139)01:15:18 (90)00:01:33 (273)00:42:25 (31) 02:18:08 00:24:02
55 306 Kazanecki Tomasz Legion M40 11 54 00:14:43 (31)00:03:03 (108)01:12:13 (39)00:01:05 (102)00:47:05 (107) 02:18:09 00:24:03
56 324 Szczepański Dawid Cpryzmat.pl M25 9 53 00:14:26 (24)00:02:21 (19)01:16:14 (108)00:00:55 (40)00:44:12 (53) 02:18:09 00:24:03
57 238 Dąbrowski Łukasz M30 11 55 00:17:29 (158)00:02:54 (83)01:14:48 (80)00:01:08 (110)00:42:24 (30) 02:18:43 00:24:37
58 504 Niespodzinski Robert M35 19 56 00:17:45 (173)00:03:29 (202)01:13:26 (58)00:01:22 (191)00:42:44 (36) 02:18:46 00:24:40
59 275 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 12 57 00:17:53 (181)00:03:04 (109)01:12:17 (40)00:01:31 (266)00:44:06 (52) 02:18:50 00:24:44
60 536 Turowiec Adam UAM TRIATHLON POZNAŃ M40 13 58 00:15:01 (40)00:02:48 (66)01:12:46 (45)00:01:15 (154)00:47:11 (111) 02:19:01 00:24:55
61 390 Tkacz Adam M35 20 59 00:16:27 (104)00:02:59 (93)01:16:35 (117)00:01:06 (103)00:42:09 (27) 02:19:16 00:25:10
62 29 Piotrowski Michał LABOSPORT Team M45 2 60 00:18:18 (215)00:03:15 (148)01:12:23 (42)00:00:59 (68)00:44:25 (57) 02:19:19 00:25:13
63 478 Jeżewski Michał VON IGEL Team Morska Agencja Gdynia M35 21 61 00:18:25 (230)00:04:03 (313)01:13:38 (63)00:01:01 (73)00:42:20 (29) 02:19:27 00:25:21
64 189 Ligenza Kamil GT RAT M25 10 62 00:15:49 (70)00:02:55 (85)01:13:26 (57)00:00:58 (57)00:46:32 (91) 02:19:40 00:25:34
65 77 Kozakiewicz Ryszard Kuźnia Triathlonu M40 14 63 00:16:40 (120)00:02:56 (90)01:13:21 (54)00:01:02 (79)00:46:06 (83) 02:20:05 00:25:59
66 25 Kociemba Darek LABOSPORT Team M40 15 64 00:16:36 (114)00:03:07 (119)01:12:42 (43)00:01:15 (159)00:46:36 (96) 02:20:16 00:26:10
67 196 Danielski Kamil AT Team M30 12 65 00:16:36 (115)00:02:27 (28)01:16:31 (116)00:00:50 (25)00:44:03 (51) 02:20:26 00:26:20
68 346 Bednarski Michał Puls Studio M35 22 66 00:15:05 (41)00:02:37 (40)01:14:24 (75)00:00:55 (39)00:47:33 (124) 02:20:34 00:26:28
69 143 Krupiński Maciej M35 23 67 00:17:00 (141)00:02:47 (62)01:15:04 (86)00:00:57 (56)00:44:56 (66) 02:20:44 00:26:38
70 66 Jonio Tomasz Kuźnia Triathlonu M35 24 68 00:16:04 (84)00:02:53 (76)01:13:45 (66)00:01:13 (144)00:46:52 (102) 02:20:48 00:26:42
71 539 Marek Aureliusz AT Team , WSOWL M18 3 69 00:16:31 (107)00:02:54 (82)01:18:26 (161)00:00:41 (7)00:42:31 (34) 02:21:03 00:26:57
72 362 Boniecki Paweł AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M45 3 70 00:16:53 (132)00:02:41 (50)01:11:59 (35)00:01:24 (209)00:48:54 (159) 02:21:51 00:27:45
73 33 Bożek Sebastian LABOSPORT Team M40 16 71 00:18:10 (205)00:03:31 (210)01:13:05 (52)00:01:10 (123)00:46:05 (82) 02:22:00 00:27:54
74 288 Gładosz Łukasz ETB M30 13 72 00:15:32 (55)00:02:39 (43)01:11:52 (34)00:00:56 (44)00:51:10 (211) 02:22:10 00:28:04
75 292 Jończy Kamil Waniewski Coaching / PKO BANK POLSKI M30 14 73 00:16:08 (89)00:03:37 (226)01:18:00 (148)00:01:24 (208)00:43:04 (39) 02:22:13 00:28:07
76 356 Kaźmierczak Arakdiusz Ruch Kluch M35 25 74 00:15:46 (68)00:02:50 (69)01:15:51 (100)00:01:10 (122)00:46:37 (97) 02:22:14 00:28:08
77 461 Garbiec Tomasz Varso M40 17 75 00:17:06 (148)00:03:11 (132)01:13:31 (59)00:01:09 (116)00:47:24 (120) 02:22:21 00:28:15
78 155 Klima Štěpán M35 26 77 00:14:53 (36)00:03:10 (127)01:17:25 (130)00:01:24 (203)00:45:29 (75) 02:22:22 00:28:16
79 95 Pacholak Marcin M25 11 76 00:16:46 (124)00:03:30 (205)01:15:48 (99)00:01:02 (81)00:45:16 (71) 02:22:22 00:28:16
80 414 Mazurkiewicz Darek M35 27 78 00:15:09 (43)00:03:24 (189)01:15:59 (103)00:01:15 (157)00:47:11 (112) 02:22:58 00:28:52
81 136 Stodólski Przemysław M18 4 79 00:16:21 (99)00:03:17 (154)01:15:27 (94)00:01:02 (84)00:47:01 (104) 02:23:07 00:29:01
82 38 Puch Robert LABOSPORT Team M40 18 80 00:18:52 (264)00:02:52 (75)01:12:53 (48)00:00:57 (53)00:47:53 (135) 02:23:27 00:29:21
83 28 Chylak Kamil LABOSPORT Team M35 28 81 00:16:49 (126)00:03:00 (100)01:20:34 (212)00:01:05 (98)00:42:19 (28) 02:23:47 00:29:41
84 244 Bachman Marcin SurfConnection M40 19 82 00:14:32 (26)00:03:05 (115)01:17:33 (139)00:01:16 (163)00:47:35 (128) 02:24:01 00:29:55
85 123 Wengerski Jędrzej ROwery Kwiatkowski Team, Fun Active M18 5 83 00:13:28 (10)00:02:26 (27)01:20:18 (207)00:01:08 (115)00:46:43 (99) 02:24:03 00:29:57
86 315 Kucharski Michał M40 20 84 00:18:48 (258)00:02:41 (48)01:14:52 (82)00:00:58 (60)00:46:46 (101) 02:24:04 00:29:58
87 293 Czajkowski Adam M45 4 85 00:15:42 (66)00:03:12 (138)01:16:28 (114)00:01:11 (133)00:47:33 (123) 02:24:06 00:30:00
88 542 Lis Paweł Complexsports M35 29 86 00:14:41 (29)00:03:23 (186)01:17:30 (135)00:01:30 (258)00:47:04 (106) 02:24:08 00:30:02
89 59 Majewski Marek Kuźnia Triathlonu M40 21 87 00:18:21 (222)00:03:55 (291)01:16:16 (110)00:01:12 (137)00:44:27 (59) 02:24:11 00:30:05
90 522 Dębczyński Sławomir Enduhub Triathlon Team Enduhub.com M40 23 88 00:17:34 (163)00:02:43 (53)01:14:46 (79)00:01:38 (301)00:47:33 (125) 02:24:13 00:30:07
91 338 Wysokiński Michał TRINERGY TEAM M40 22 89 00:15:35 (59)00:03:07 (122)01:14:43 (78)00:01:23 (197)00:49:26 (174) 02:24:13 00:30:07
92 316 Jesiołowski Jakub Motiv Home Team M35 30 90 00:17:40 (169)00:02:59 (96)01:14:57 (83)00:01:11 (131)00:47:29 (122) 02:24:16 00:30:10
93 408 Pakuła Rafał Cyklomaniacy.pl M30 15 91 00:15:25 (49)00:03:22 (182)01:15:47 (98)00:01:05 (97)00:48:44 (155) 02:24:23 00:30:17
94 421 Łużyński Grzegorz 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO M50 3 92 00:18:21 (221)00:03:27 (194)01:15:10 (87)00:01:09 (119)00:46:17 (86) 02:24:24 00:30:18
95 341 Rutka Radoslaw M40 24 93 00:14:17 (23)00:03:50 (274)01:17:03 (123)00:02:06 (397)00:47:11 (110) 02:24:28 00:30:22
96 206 Skrzyński Patryk Waniewski Coaching M35 31 94 00:16:22 (100)00:03:00 (101)01:12:10 (37)00:01:02 (80)00:47:56 (137) 00:04:00 02:24:29 00:30:23
97 61 Skomorucha Paweł Kuźnia Triathlonu M35 32 95 00:19:37 (313)00:02:56 (87)01:17:03 (124)00:01:25 (223)00:43:41 (46) 02:24:42 00:30:36
98 253 Dziadosz Robert M35 33 96 00:13:49 (16)00:02:39 (45)01:18:16 (153)00:00:47 (15)00:49:18 (167) 02:24:49 00:30:43
99 516 Ranoszek Anna K35 1 3 00:17:13 (152)00:02:47 (63)01:17:33 (138)00:01:04 (88)00:46:14 (84) 02:24:52 00:30:46
100 287 Kaźmierczak Marcin CelIronMan M40 25 97 00:15:58 (77)00:03:53 (284)01:15:10 (88)00:01:33 (272)00:48:23 (150) 02:24:57 00:30:51
101 210 Tadla Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M30 16 98 00:17:47 (175)00:02:48 (65)01:16:22 (111)00:00:56 (48)00:47:35 (126) 02:25:28 00:31:22
102 129 Ruzik Rafał Tripower.pl M35 34 99 00:18:48 (259)00:03:52 (280)01:15:55 (101)00:01:22 (193)00:45:48 (79) 02:25:44 00:31:38
103 218 Waszak Jacek WASZAK TEAM FUH Stefan Waszak M35 35 101 00:17:31 (159)00:03:18 (162)01:17:02 (122)00:01:14 (152)00:46:43 (100) 02:25:48 00:31:42
104 15 Piwowarski Paweł LABOSPORT Team bikservice.com.pl M30 17 100 00:18:22 (224)00:03:02 (104)01:11:52 (33)00:00:58 (62)00:51:35 (226) 02:25:48 00:31:42
105 102 Kulesza Sebastian SIR-HA Sieradz SIR-HA M35 36 102 00:15:41 (65)00:03:10 (128)01:16:25 (112)00:01:34 (277)00:49:06 (163) 02:25:55 00:31:49
106 475 Rydecki Karol M55 2 103 00:18:43 (251)00:03:08 (123)01:18:22 (158)00:01:27 (237)00:44:15 (56) 02:25:55 00:31:49
107 310 Matkowski Jarosław M50 4 104 00:16:57 (138)00:03:16 (152)01:16:11 (106)00:01:40 (312)00:48:01 (138) 02:26:05 00:31:59
108 42 Mokrzycki Dariusz LABOSPORT Team M45 5 105 00:15:52 (72)00:02:47 (57)01:16:57 (119)00:01:16 (164)00:49:24 (173) 02:26:16 00:32:10
109 451 Klimczak Tomasz M25 12 106 00:13:13 (7)00:03:32 (215)01:19:39 (185)00:01:20 (181)00:48:40 (154) 02:26:24 00:32:18
110 430 Piasecki Paweł M50 5 107 00:16:17 (96)00:03:38 (231)01:14:05 (71)00:01:35 (280)00:50:55 (205) 02:26:30 00:32:24
111 43 Wilijewicz Konrad LABOSPORT Team Wilijewicze M40 26 108 00:16:31 (105)00:03:38 (233)01:13:42 (65)00:02:21 (424)00:50:22 (194) 02:26:34 00:32:28
112 117 Filipowski Zdzisław HTF Cellronman M45 6 109 00:15:36 (60)00:03:22 (180)01:18:28 (162)00:01:07 (108)00:48:03 (139) 02:26:35 00:32:29
113 369 Dukaczewski Michał M35 37 110 00:17:56 (185)00:03:40 (237)01:16:28 (115)00:01:00 (70)00:47:35 (127) 02:26:38 00:32:32
114 137 Sikora Julita GVT K40 1 4 00:17:36 (165)00:02:42 (51)01:17:32 (137)00:00:59 (66)00:47:49 (133) 02:26:38 00:32:32
115 348 Bruski Łukasz WTW M35 38 111 00:15:56 (76)00:03:46 (258)01:17:40 (140)00:01:26 (232)00:48:15 (142) 02:27:03 00:32:57
116 305 Tronina Grzesiek M30 18 112 00:17:50 (180)00:02:51 (70)01:18:59 (171)00:00:58 (58)00:46:28 (89) 02:27:06 00:33:00
117 97 Jezierski Adam MajaPola M35 39 113 00:16:04 (83)00:03:19 (165)01:17:56 (145)00:01:05 (94)00:48:44 (156) 02:27:08 00:33:02
118 455 Zieleń Michał Sportevo M45 7 114 00:16:05 (85)00:03:58 (299)01:14:49 (81)00:02:27 (432)00:49:52 (183) 02:27:10 00:33:04
119 435 Rysiukiewicz Stanisław Night Runners M40 27 116 00:19:46 (317)00:03:50 (273)01:19:19 (176)00:01:30 (257)00:42:47 (37) 02:27:11 00:33:05
120 399 Mikołajczyk Kuba M18 6 115 00:14:58 (37)00:02:35 (39)01:18:40 (164)00:01:15 (153)00:49:43 (180) 02:27:11 00:33:05
121 145 Kaczmarek Dariusz GEO-TECH M45 8 117 00:18:04 (195)00:03:09 (125)01:17:56 (146)00:01:11 (132)00:46:57 (103) 02:27:16 00:33:10
122 232 Dryja Krzysztof M35 40 118 00:16:49 (127)00:03:18 (163)01:18:41 (166)00:01:17 (166)00:47:14 (116) 02:27:18 00:33:12
123 250 Broekere Krzysztof MyCenter Multimedia AGD RTV M55 3 119 00:18:25 (229)00:03:48 (265)01:15:19 (91)00:01:26 (229)00:48:21 (148) 02:27:19 00:33:13
124 96 Kokot Marcin M30 19 120 00:18:52 (263)00:03:14 (144)01:18:41 (165)00:00:57 (50)00:45:41 (77) 02:27:24 00:33:18
125 93 Korol Marek Smaruj Na Trening Team M35 41 121 00:19:35 (310)00:02:56 (89)01:16:15 (109)00:00:52 (30)00:47:49 (134) 02:27:28 00:33:22
126 74 Szałkowski Tomasz KTS IRONMAN KWIDZYN M40 28 122 00:16:35 (113)00:02:47 (60)01:12:57 (50)00:01:06 (104)00:54:13 (281) 02:27:39 00:33:33
127 64 Dudela Adrian Kuźnia Triathlonu M35 42 123 00:16:59 (139)00:04:27 (366)01:18:20 (157)00:01:22 (190)00:46:33 (94) 02:27:40 00:33:34
128 353 Zoll Michał TriWawa Galposter M35 43 124 00:15:29 (51)00:02:53 (79)01:18:48 (168)00:00:59 (63)00:49:33 (178) 02:27:42 00:33:36
129 403 Mieszkowski Radosław RM TERRA M45 9 125 00:17:49 (179)00:03:09 (124)01:18:19 (156)00:01:14 (146)00:47:12 (113) 02:27:43 00:33:37
130 365 Wolski Dariusz CelIronMan M45 10 126 00:15:59 (78)00:03:11 (135)01:15:38 (96)00:01:08 (113)00:51:54 (233) 02:27:51 00:33:45
131 453 Kapusniak Tomasz TAK DLA TRANSPLANTACJI M40 29 127 00:17:38 (167)00:03:23 (184)01:15:59 (104)00:01:26 (231)00:49:27 (175) 02:27:52 00:33:46
132 506 Bartosiak Szymon TRINERGY TEAM M35 44 128 00:14:14 (22)00:03:13 (141)01:23:07 (277)00:01:05 (95)00:46:14 (85) 02:27:53 00:33:47
133 495 Jakubowski Zbigniew M45 11 129 00:17:43 (171)00:03:15 (147)01:14:24 (74)00:01:29 (252)00:51:14 (214) 02:28:05 00:33:59
134 106 Kubiak Bartłomiej M25 13 130 00:15:38 (62)00:03:25 (190)01:20:31 (211)00:01:05 (99)00:47:38 (129) 02:28:17 00:34:11
135 350 Cisowski Artur M35 45 131 00:16:11 (91)00:03:48 (264)01:17:05 (126)00:01:10 (126)00:50:36 (198) 02:28:49 00:34:43
136 169 Krzan Grzegorz GIANT POLSKA M50 6 132 00:17:57 (186)00:03:43 (249)01:16:26 (113)00:01:48 (347)00:48:59 (162) 02:28:52 00:34:46
137 299 Mowinski Filip M18 7 133 00:18:23 (227)00:03:54 (289)01:15:01 (85)00:01:15 (158)00:50:20 (192) 02:28:53 00:34:47
138 205 Duda Maciej M30 20 134 00:17:31 (160)00:03:20 (171)01:17:26 (131)00:01:11 (130)00:49:29 (176) 02:28:57 00:34:51
139 72 Pedrycz Mikołaj Kuźnia Triathlonu M30 21 135 00:17:55 (182)00:04:38 (387)01:17:21 (129)00:02:03 (390)00:47:17 (117) 02:29:14 00:35:08
140 472 Budzanowski Michał Triathlon Pro Team Vonart Wrocław M25 14 136 00:14:59 (38)00:03:03 (107)01:13:59 (70)00:00:56 (47)00:52:26 (243) 00:04:00 02:29:25 00:35:19
141 198 Sobolewski Mariusz M35 46 137 00:16:11 (90)00:04:23 (358)01:17:09 (127)00:01:43 (320)00:49:59 (184) 02:29:25 00:35:19
142 71 Zwierzchowski Maciej Kuźnia Triathlonu M35 47 138 00:16:39 (117)00:03:29 (203)01:18:56 (169)00:01:29 (251)00:48:55 (160) 02:29:27 00:35:21
143 235 Naskręt Dariusz TRPiaski / Piaski Biegają M30 22 139 00:19:19 (299)00:03:36 (223)01:16:00 (105)00:01:14 (150)00:49:22 (170) 02:29:31 00:35:25
144 314 Woźniak Bartosz Aqua Włocławek M30 23 140 00:16:57 (137)00:03:59 (303)01:17:28 (133)00:01:27 (236)00:49:49 (182) 02:29:39 00:35:33
145 486 Friedrich Arek TRI NEGU M35 48 141 00:18:04 (196)00:03:06 (117)01:13:33 (60)00:01:42 (318)00:53:17 (264) 02:29:42 00:35:36
146 120 Cybulski Konrad HTF CelIronman M40 30 142 00:18:58 (271)00:03:32 (211)01:20:03 (199)00:01:20 (180)00:45:51 (81) 02:29:43 00:35:37
147 266 Rembowski Michał M40 31 143 00:14:49 (34)00:03:26 (193)01:17:01 (120)00:01:38 (304)00:53:00 (256) 02:29:55 00:35:49
148 181 Sulkowski Michał M30 24 144 00:17:03 (145)00:03:31 (209)01:20:42 (215)00:01:24 (207)00:47:19 (118) 02:29:59 00:35:53
149 337 Baran Katarzyna NTT "Triada" Namysłów/ KT Water Knights Zabierzów K35 2 5 00:18:20 (219)00:03:02 (105)01:21:03 (224)00:01:12 (141)00:46:33 (93) 02:30:11 00:36:05
150 433 Bielenica Beata Tri NEGU K30 3 6 00:19:52 (325)00:02:54 (84)01:22:04 (252)00:00:44 (11)00:44:38 (63) 02:30:12 00:36:06
151 476 Szymczak Paweł M30 25 145 00:20:18 (344)00:03:15 (151)01:16:52 (118)00:01:29 (253)00:48:19 (147) 02:30:14 00:36:08
152 477 Zegler Grzegorz GVT M35 49 146 00:17:42 (170)00:03:44 (250)01:20:50 (219)00:00:57 (54)00:47:05 (108) 02:30:18 00:36:12
153 446 Bałdys Dariusz Action Team M35 50 147 00:16:07 (87)00:03:32 (212)01:22:09 (255)00:01:24 (205)00:47:20 (119) 02:30:32 00:36:26
154 434 Mazurek Marcin M40 32 148 00:15:24 (48)00:04:04 (316)01:21:21 (232)00:01:36 (290)00:48:17 (144) 02:30:42 00:36:36
155 520 Pasierbiński Piotr Tri2Live M45 12 149 00:19:07 (283)00:03:27 (196)01:17:18 (128)00:01:29 (255)00:49:24 (171) 02:30:45 00:36:39
156 216 Horodniczy Mariusz M30 26 150 00:16:46 (123)00:03:55 (290)01:15:21 (92)00:00:48 (19)00:54:00 (276) 02:30:50 00:36:44
157 208 Lewiński Paweł NET SYSTEM Triathlon Team M25 15 151 00:19:04 (278)00:03:40 (235)01:21:22 (233)00:01:07 (107)00:45:46 (78) 02:30:59 00:36:53
158 110 Dąbrowski Tomasz Swimmers Masters Team M40 33 152 00:17:14 (153)00:03:18 (161)01:17:29 (134)00:01:45 (333)00:51:17 (217) 02:31:03 00:36:57
159 22 Borowiak Mariusz LABOSPORT Team M40 34 153 00:19:16 (293)00:03:20 (169)01:20:16 (204)00:01:41 (316)00:46:31 (90) 02:31:04 00:36:58
160 438 Dębski Daniel MTB Votum Orbea Team Wrocław M45 13 154 00:19:06 (281)00:02:44 (54)01:15:14 (89)00:01:16 (160)00:52:45 (248) 02:31:05 00:36:59
161 499 Durma Dariusz CompleXsports Triathlon Team M35 51 155 00:16:03 (81)00:03:22 (183)01:19:46 (190)00:01:46 (341)00:50:12 (188) 02:31:09 00:37:03
162 229 Trojanowski Michał T-Mobile Triathlon Team Kuźnia Triathlonu M30 27 156 00:18:33 (239)00:03:21 (177)01:23:31 (285)00:01:23 (200)00:44:29 (60) 02:31:17 00:37:11
163 242 Gródziński Marcin na mecie piwo M30 28 157 00:18:29 (233)00:04:00 (304)01:18:19 (155)00:01:40 (309)00:48:50 (158) 02:31:18 00:37:12
164 423 Wenda Łukasz M40 35 158 00:19:08 (284) 02:31:30 00:37:24
165 515 Stachowicz Maciej Tri Machine M35 52 159 00:15:33 (57)00:03:13 (142)01:20:43 (216)00:01:12 (134)00:50:52 (204) 02:31:33 00:37:27
166 352 Błaszczyk Łukasz M30 29 161 00:16:53 (133)00:02:40 (47)01:19:39 (184)00:01:06 (106)00:51:18 (218) 02:31:36 00:37:30
167 551 Sekrecki Michał UAM TRIATHLON POZNAŃ M25 16 162 00:17:10 (150)00:03:10 (130)01:21:34 (242)00:01:26 (225)00:48:16 (143) 02:31:36 00:37:30
168 308 Pietrzak Sebastian M35 53 160 00:19:13 (291)00:03:14 (146)01:17:49 (144)00:01:19 (171)00:50:01 (186) 02:31:36 00:37:30
169 21 Suchomska Ewelina LABOSPORT Team K35 3 7 00:16:55 (135)00:03:20 (167)01:22:10 (256)00:01:05 (101)00:48:14 (140) 02:31:44 00:37:38
170 387 Firek Wieslaw THULE - JMP M30 30 163 00:17:58 (188)00:04:50 (415)01:18:12 (151)00:02:00 (380)00:48:57 (161) 02:31:57 00:37:51
171 157 Lubryczyński Piotr Nazguls Górzykowo M40 36 164 00:19:46 (318)00:04:12 (341)01:14:40 (77)00:01:46 (340)00:51:36 (227) 02:32:00 00:37:54
172 121 Mucha Aleksander bhp-adr.pl M30 31 165 00:20:21 (346)00:03:59 (300)01:18:26 (160)00:01:37 (296)00:47:41 (132) 02:32:05 00:37:59
173 351 Stypułkowski Radosław M40 37 166 00:19:36 (311)00:03:20 (168)01:19:24 (178)00:01:14 (148)00:48:50 (157) 02:32:23 00:38:17
174 528 Kaleta Marcin Toruński Klub Triathlonowy Toruński Klub Triathlonowy M45 14 167 00:20:45 (367)00:04:09 (336)01:17:01 (121)00:01:14 (147)00:49:16 (165) 02:32:25 00:38:19
175 311 Nowak Sławomir M45 15 168 00:15:48 (69)00:03:44 (252)01:21:00 (222)00:01:34 (279)00:50:20 (193) 02:32:27 00:38:21
176 26 Możdżonek Michał LABOSPORT Team TriHub M35 54 169 00:18:38 (246)00:03:11 (134)01:16:14 (107)00:00:54 (34)00:53:40 (269) 02:32:37 00:38:31
177 200 Gierszewski Michał M25 17 170 02:32:41 00:38:35
178 437 Szlyk Maciej zsi inowroclaw M40 38 171 00:16:51 (129)00:04:03 (310)01:17:47 (142)00:02:19 (422)00:51:44 (230) 02:32:44 00:38:38
179 131 Pieloch Piotr M30 32 172 00:20:02 (332)00:03:28 (197)01:19:33 (181)00:01:25 (218)00:48:23 (149) 02:32:50 00:38:44
180 160 Meier Markus M50 7 173 00:18:40 (249)00:02:56 (88)01:23:00 (272)00:01:12 (139)00:47:03 (105) 02:32:51 00:38:45
181 469 Chyłkowski Marcin Indywidualnie M40 39 175 00:18:18 (216)00:02:39 (42)01:21:43 (244)00:01:36 (287)00:48:40 (153) 02:32:56 00:38:50
182 470 Protasiewicz Piotr M45 16 174 00:20:19 (345)00:03:25 (192)01:14:08 (73)00:01:24 (204)00:53:40 (270) 02:32:56 00:38:50
183 86 Muster Szymon Kuźnia Triathlonu M35 55 176 00:18:00 (191)00:03:52 (279)01:21:06 (228)00:01:28 (241)00:48:33 (151) 02:32:59 00:38:53
184 23 Dudzik Emil LABOSPORT Team MIRPOL M35 56 177 00:20:28 (358)00:03:11 (136)01:18:19 (154)00:01:04 (89)00:50:00 (185) 02:33:01 00:38:55
185 302 Łukasiewicz Krzysztof KUTNO M40 40 178 00:18:46 (255)00:04:22 (356)01:20:21 (208)00:01:38 (300)00:47:56 (136) 02:33:02 00:38:56
186 529 Celmer Piotr M40 41 179 00:18:56 (269)00:04:36 (383)01:19:46 (188)00:01:32 (270)00:48:15 (141) 02:33:05 00:38:59
187 192 Wengerski Robert ROWERY KWIATKOWSKI TEAM M45 17 180 00:18:16 (211)00:04:09 (335)01:15:42 (97)00:01:24 (211)00:53:39 (268) 02:33:10 00:39:04
188 490 Musiał Marcin M40 42 181 00:17:37 (166)00:03:21 (178)01:20:01 (196)00:01:28 (242)00:50:51 (203) 02:33:18 00:39:12
189 524 Buczkowska Alicja Waniewski Coaching K30 4 8 00:17:47 (174)00:03:43 (248)01:20:02 (197)00:01:01 (76)00:50:51 (202) 02:33:23 00:39:17
190 51 Pielak Marek LABOSPORT Team judo-yuko DR GREHEN M40 43 182 00:16:34 (111)00:02:54 (81)01:17:44 (141)00:01:06 (105)00:55:09 (301) 02:33:27 00:39:21
191 357 Kosmaczewski Irek M35 57 183 00:17:55 (183)00:03:05 (114)01:15:56 (102)00:01:34 (275)00:55:03 (298) 02:33:32 00:39:26
192 263 Krążyński Tomasz M40 44 184 00:21:21 (394)00:03:59 (302)01:20:17 (205)00:01:14 (149)00:46:42 (98) 02:33:33 00:39:27
193 543 Janiec Mateusz TriWawa M35 58 185 00:18:34 (240)00:03:02 (102)01:23:48 (289)00:01:23 (196)00:47:13 (114) 02:33:59 00:39:53
194 193 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 45 186 00:16:59 (140)00:02:48 (64)01:21:24 (235)00:00:51 (29)00:52:06 (239) 02:34:09 00:40:03
195 424 Oset Piotr M50 8 187 00:19:05 (279)00:03:33 (216)01:20:18 (206)00:01:38 (299)00:49:44 (181) 02:34:18 00:40:12
196 194 Twardowski Grzegorz M30 33 188 00:22:23 (419)00:03:40 (240)01:19:07 (172)00:01:41 (315)00:47:40 (131) 02:34:30 00:40:24
197 550 Briggs Sean M50 9 189 00:19:47 (320)00:02:41 (49)01:22:52 (267)00:00:59 (65)00:48:18 (146) 02:34:36 00:40:30
198 409 Adamek Marcin Iron Triathlon Pleszew M35 59 190 00:16:16 (95)00:03:38 (232)01:18:08 (150)00:01:16 (165)00:55:24 (311) 02:34:43 00:40:37
199 139 Kłys Piotr Puls Studio M35 60 191 00:17:35 (164)00:02:57 (92)01:19:15 (175)00:01:24 (206)00:53:35 (267) 02:34:46 00:40:40
200 540 Portee Wojciech M45 18 192 00:16:23 (101)00:03:37 (227)01:19:55 (193)00:02:23 (426)00:52:29 (245) 02:34:47 00:40:41
201 340 Lis Sebastian M25 18 193 00:15:06 (42)00:03:07 (121)01:17:04 (125)00:01:32 (268)00:57:57 (358) 02:34:47 00:40:41
202 94 Jagas Radek HTF Cellronman M40 46 194 00:18:05 (197)00:04:48 (407)01:19:44 (187)00:01:59 (376)00:50:22 (195) 02:34:58 00:40:52
203 274 Misztal Adam TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M45 19 195 00:16:35 (112)00:04:37 (384)01:21:27 (236)00:01:48 (349)00:51:02 (206) 02:35:29 00:41:23
204 410 Pauszek Dawid BTS Budzyń Diablo#805 M35 61 196 00:18:12 (208)00:03:28 (198)01:20:44 (217)00:01:08 (112)00:52:00 (236) 02:35:32 00:41:26
205 373 Piguła Mariusz pigula team M40 47 197 00:19:01 (277)00:03:46 (257)01:21:01 (223)00:02:07 (398)00:49:40 (179) 02:35:35 00:41:29
206 75 Szałucha Adam Kuźnia Triathlonu M25 19 198 00:16:25 (103)00:02:55 (86)01:21:15 (231)00:01:21 (185)00:53:44 (272) 02:35:40 00:41:34
207 215 Świerżewski Łukasz SportowaRodzina.pl M40 48 199 00:19:20 (300)00:03:24 (187)01:20:07 (203)00:01:21 (184)00:51:30 (223) 02:35:42 00:41:36
208 502 Wypych Arkadiusz Tri Aktywny Piotrków M35 62 200 00:18:42 (250)00:05:21 (442)01:23:01 (274)00:02:05 (394)00:46:35 (95) 02:35:44 00:41:38
209 111 Swędrowski Jacek PROGRESS DESIGN M35 63 201 00:17:56 (184)00:03:05 (111)01:18:15 (152)00:00:38 (3)00:55:57 (322) 02:35:51 00:41:45
210 99 Budkowski Paweł M50 10 202 00:16:42 (121)00:03:12 (137)01:18:04 (149)00:01:01 (75)00:56:53 (345) 02:35:52 00:41:46
211 321 Glowacki Michal TriWawa M30 34 203 00:18:59 (272)00:03:12 (140)01:17:31 (136)00:01:36 (288)00:54:47 (291) 02:36:04 00:41:58
212 398 Janik Robert M40 49 204 00:18:19 (217)00:03:53 (286)01:21:29 (237)00:01:09 (120)00:51:16 (215) 02:36:06 00:42:00
213 27 Pawlak Dariusz LABOSPORT Team M45 20 205 00:18:46 (256)00:03:44 (253)01:20:36 (213)00:01:41 (314)00:51:24 (222) 02:36:11 00:42:05
214 197 Trzeciak Piotr M30 35 207 00:16:51 (128)00:03:56 (292)01:22:36 (263)00:01:26 (228)00:51:23 (221) 02:36:12 00:42:06
215 343 Rybacki Piotr SZWAGIER TEM M35 64 206 00:18:17 (213)00:04:04 (317)01:19:12 (173)00:01:29 (249)00:53:10 (260) 02:36:12 00:42:06
216 366 Kaźmierczak - Sowa Adriana Ruch Kluch K30 5 9 00:20:29 (359)00:03:30 (207)01:21:30 (238)00:01:26 (230)00:49:21 (169) 02:36:16 00:42:10
217 549 Burda Rafał GEO-PLAN Rafał Burda M25 20 208 00:18:02 (194)00:04:38 (386)01:20:46 (218)00:01:58 (374)00:51:11 (212) 02:36:36 00:42:30
218 544 Drapella Dariusz Smaruj Na Trening Team M55 4 210 00:17:27 (157)00:03:14 (145)01:20:06 (201)00:01:47 (342)00:54:05 (278) 02:36:40 00:42:34
219 114 Gałązka Maciej KM Sport Team M35 65 209 00:17:48 (177)00:03:05 (112)01:19:40 (186)00:01:25 (216)00:54:43 (289) 02:36:40 00:42:34
220 313 Świątek Wojciech M25 21 211 00:16:06 (86)00:03:10 (129)01:24:08 (292)00:01:22 (188)00:52:05 (238) 02:36:51 00:42:45
221 269 Kepler Juliusz M25 22 212 00:16:33 (109)00:02:48 (67)01:21:04 (225)00:01:39 (306)00:54:50 (292) 02:36:53 00:42:47
222 546 Fildebrandt Barbara FTI ACADEMY K30 6 10 00:19:52 (324)00:03:00 (99)01:22:30 (260)00:01:16 (162)00:50:15 (189) 02:36:54 00:42:48
223 419 Gotowczyc Bartosz M18 8 213 00:18:50 (262)00:05:12 (434)01:17:56 (147)00:01:43 (322)00:49:24 (172) 00:04:00 02:37:05 00:42:59
224 480 Białkowski Albert Tripower.pl M45 21 214 00:19:18 (297)00:03:36 (222)01:19:33 (182)00:01:43 (324)00:52:56 (252) 02:37:06 00:43:00
225 481 Klim Łukasz Tri NEGU M30 37 215 00:19:18 (296)00:03:42 (246)01:22:05 (253)00:01:37 (297)00:50:40 (199) 02:37:23 00:43:17
226 108 Klim Paweł M30 36 216 00:19:41 (315)00:03:17 (158)01:23:06 (275)00:01:04 (93)00:50:16 (190) 02:37:23 00:43:17
227 118 Koszut Wojciech M35 66 217 00:20:51 (369)00:03:17 (159)01:20:54 (220)00:01:29 (254)00:51:09 (209) 02:37:40 00:43:34
228 462 Romański Michał M35 67 218 00:17:47 (176)00:03:17 (157)01:20:22 (209)00:01:19 (176)00:55:07 (300) 02:37:52 00:43:46
229 538 Żarczyński Paweł Victoria Jarocin M35 68 219 00:17:12 (151)00:04:33 (375)01:18:37 (163)00:02:11 (405)00:55:22 (310) 02:37:55 00:43:49
230 179 Walkowski Michał M18 9 220 00:18:35 (243)00:03:28 (200)01:22:02 (250)00:01:29 (246)00:52:27 (244) 02:38:00 00:43:54
231 355 Pachowicz Grzegorz Agencja reklamowa The Art of Noise Agencja reklamowa The Art of Noise M30 38 221 00:15:50 (71)00:03:34 (220)01:22:25 (258)00:01:46 (339)00:54:31 (286) 02:38:06 00:44:00
232 50 Filak Slawomir LABOSPORT Team HRmax zory M40 50 222 00:17:20 (154)00:03:16 (153)01:21:46 (245)00:01:39 (307)00:50:17 (191) 00:04:00 02:38:18 00:44:12
233 90 Jabkowski Robert 1965 M50 11 223 00:19:29 (306)00:03:22 (181)01:19:22 (177)00:01:28 (239)00:54:37 (287) 02:38:18 00:44:12
234 70 Pałczak Paweł Kuźnia Triathlonu M30 39 224 00:18:23 (225)00:04:05 (324)01:21:58 (248)00:01:28 (243)00:52:26 (242) 02:38:20 00:44:14
235 124 Krzewiński Bartłomiej Meibes Team M40 51 225 00:18:28 (232)00:03:32 (214)01:22:43 (265)00:01:15 (155)00:52:23 (241) 02:38:21 00:44:15
236 363 Wijas Andrzej M30 40 226 00:23:42 (446)00:04:05 (325)01:21:58 (249)00:01:00 (69)00:47:39 (130) 02:38:23 00:44:17
237 514 Miara Tomasz M40 52 227 00:20:28 (357)00:03:53 (285)01:20:39 (214)00:01:41 (313)00:51:45 (231) 02:38:26 00:44:20
238 449 Lewandowski Jacek TKKF Non Iron M40 53 228 00:21:20 (393)00:04:34 (379)01:25:44 (326)00:01:58 (373)00:44:54 (64) 02:38:30 00:44:24
239 304 Wiora Maciej MyCenter Multimedia AGD RTV M45 22 229 00:16:38 (116)00:03:02 (103)01:18:48 (167)00:01:08 (109)00:58:58 (376) 02:38:34 00:44:28
240 416 Małolepszy Tomek M30 41 230 00:19:54 (327)00:03:41 (245)01:21:49 (246)00:01:19 (174)00:51:54 (234) 02:38:37 00:44:31
241 151 Gluck Witold KB Arturówek Łódź M50 12 231 00:19:00 (273)00:03:20 (170)01:23:25 (283)00:01:24 (212)00:51:32 (224) 02:38:41 00:44:35
242 30 Fordoński Marek LABOSPORT Team M40 54 232 00:19:18 (298)00:04:38 (389)01:21:23 (234)00:02:35 (442)00:50:49 (201) 02:38:44 00:44:38
243 509 Kalinowski Grzegorz GVT M40 55 233 00:21:35 (403)00:03:36 (224)01:20:03 (198)00:01:45 (334)00:51:46 (232) 02:38:45 00:44:39
244 303 Desselberger Andrzej TRI Kąty ENERGO-SPEC M45 23 234 00:16:40 (119)00:03:11 (131)01:23:27 (284)00:01:40 (310)00:54:01 (277) 02:38:58 00:44:52
245 209 Kozubski Cezary Kargowa Team Kargowa TEAM M25 23 235 00:21:22 (396)00:03:57 (295)01:19:57 (195)00:01:04 (91)00:52:42 (247) 02:39:02 00:44:56
246 36 Ambrożewicz Artur LABOSPORT Team M35 69 236 00:19:49 (322)00:03:47 (259)01:21:31 (239)00:01:11 (129)00:52:46 (249) 02:39:04 00:44:58
247 177 Staszkiewicz Łukasz Słynni Kenijczycy M35 70 237 00:17:40 (168)00:04:27 (367)01:23:24 (281)00:01:45 (332)00:52:02 (237) 02:39:18 00:45:12
248 530 Połaski Dariusz Trimachine M40 56 238 00:18:06 (201)00:03:40 (239)01:25:10 (312)00:01:09 (117)00:51:19 (220) 02:39:25 00:45:19
249 159 Grzybowski Dariusz Aktywni Grójec M40 57 239 00:17:49 (178)00:03:49 (270)01:19:36 (183)00:01:22 (194)00:56:51 (344) 02:39:27 00:45:21
250 140 Sidorowicz Maciej Wood Glass Team M30 42 240 00:20:55 (376)00:03:40 (238)01:24:35 (304)00:01:00 (71)00:49:19 (168) 02:39:28 00:45:22
251 41 Guzik Leszek LABOSPORT Team M50 13 241 00:18:23 (226)00:03:33 (217)01:24:40 (305)00:01:43 (323)00:51:10 (210) 02:39:30 00:45:24
252 284 Panuś Marcin Puls Studio M35 71 242 00:22:02 (414)00:02:52 (74)01:19:46 (189)00:01:51 (355)00:53:02 (258) 02:39:32 00:45:26
253 141 Zabdyr Marcin Kondycja M45 24 243 00:15:13 (45)00:03:20 (172)01:29:50 (375)00:01:56 (366)00:49:16 (166) 02:39:34 00:45:28
254 286 Sieradzan Przemysław Świętokrzyski Klub Alpinistyczny M35 72 244 00:18:09 (203)00:03:15 (150)01:24:30 (301)00:01:25 (222)00:52:17 (240) 02:39:35 00:45:29
255 13 Pupka Artur GVT M50 14 245 00:17:23 (156)00:03:17 (156)01:20:05 (200)00:01:30 (259)00:57:23 (352) 02:39:38 00:45:32
256 295 Kobielski Sławomir Poddębicki KB Zdyszani.pl M40 58 246 00:19:35 (309)00:05:01 (423)01:21:10 (229)00:01:03 (86)00:52:54 (251) 02:39:43 00:45:37
257 112 Łaszkiewicz Tadeusz MLUKS TRIATHLON KOŁO M60 1 247 00:22:24 (421)00:04:05 (326)01:22:36 (262)00:02:05 (393)00:48:36 (152) 02:39:45 00:45:39
258 65 Jonio Katarzyna Kuźnia Triathlonu K35 4 11 00:17:59 (190)00:03:20 (173)01:24:21 (298)00:01:12 (138)00:52:56 (253) 02:39:47 00:45:41
259 60 Sokołowska Hanna Kuźnia Triathlonu K50 1 12 00:13:50 (17)00:03:50 (275)01:24:02 (291)00:01:18 (170)00:56:49 (342) 02:39:49 00:45:43
260 53 Gapiński Kamil LABOSPORT Team M30 43 248 00:19:50 (323)00:03:57 (296)01:27:06 (345)00:01:42 (317)00:47:26 (121) 02:40:00 00:45:54
261 115 Koszal Kacper M18 10 249 00:17:01 (143)00:04:21 (354)01:17:27 (132)00:01:47 (343)00:59:29 (381) 02:40:04 00:45:58
262 381 Olender Paweł Trucht Mrągowo M35 73 250 00:19:12 (289)00:03:31 (208)01:24:10 (293)00:01:20 (178)00:51:58 (235) 02:40:10 00:46:04
263 483 Sojkowski Piotr Tri NEGU M30 44 251 00:18:14 (210)00:03:06 (118)01:20:56 (221)00:01:13 (142)00:56:47 (341) 02:40:15 00:46:09
264 214 Majewska Małgorzata K30 7 13 00:20:22 (349)00:03:22 (179)01:19:52 (192)00:01:18 (168)00:55:31 (315) 02:40:25 00:46:19
265 518 Woźniak Andrzej KB Arturówek Łódź M55 5 252 00:21:04 (381)00:05:01 (422)01:27:33 (351)00:02:00 (382)00:44:56 (65) 02:40:34 00:46:28
266 431 Wieczorek Katarzyna Iron Triathlon Pleszew K25 1 14 00:18:11 (207)00:04:44 (405)01:22:07 (254)00:02:00 (379)00:53:41 (271) 02:40:43 00:46:37
267 289 Tereszczuk Krzysztof M30 45 253 00:17:03 (146)00:03:47 (260)01:24:19 (297)00:01:20 (177)00:54:20 (283) 02:40:48 00:46:42
268 526 Stachowicz Dominik Tri Machine M40 59 254 00:16:03 (82)00:04:09 (337)01:25:10 (311)00:01:35 (282)00:53:54 (275) 02:40:50 00:46:44
269 100 Balawander Jakub Go Kuba Go M40 60 255 00:19:42 (316)00:04:23 (359)01:21:05 (226)00:01:57 (370)00:53:44 (273) 02:40:51 00:46:45
270 221 Ostaszewski Maciej M35 74 256 00:16:48 (125)00:03:04 (110)01:25:40 (324)00:01:31 (265)00:53:51 (274) 02:40:53 00:46:47
271 307 Kazała Michał M40 61 257 00:18:53 (265)00:04:44 (402)01:19:13 (174)00:02:05 (395)00:56:03 (327) 02:40:58 00:46:52
272 62 Borowiak Justyna Kuźnia Triathlonu K30 8 15 00:17:59 (189)00:03:42 (247)01:23:23 (280)00:01:34 (276)00:54:21 (284) 02:40:59 00:46:53
273 344 Haftarczyk Grzegorz M45 25 259 00:19:56 (328)00:03:20 (166)01:18:59 (170)00:01:38 (303)00:57:06 (349) 02:40:59 00:46:53
274 444 Leks Ireneusz M50 15 258 00:19:07 (282)00:04:01 (307)01:26:49 (340)00:01:46 (338)00:49:15 (164) 02:40:59 00:46:53
275 158 Mróz Marek PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. M40 62 260 00:19:17 (295)00:03:49 (267)01:24:31 (302)00:01:51 (357)00:51:34 (225) 02:41:02 00:46:56
276 318 Głuchowski Przemek M40 63 261 00:18:16 (212)00:03:28 (199)01:24:33 (303)00:02:14 (410)00:52:33 (246) 02:41:03 00:46:57
277 222 Gorkowski Michał Tazar Chodzież M25 24 262 00:18:17 (214)00:03:17 (155)01:22:55 (270)00:01:18 (167)00:55:18 (306) 02:41:05 00:46:59
278 130 Walczak Agata KB ARturówek K40 2 16 00:20:39 (365)00:04:00 (305)01:27:36 (352)00:01:37 (295)00:47:14 (115) 02:41:06 00:47:00
279 397 Antkowiak Maciej Konin PRO M30 46 263 00:17:20 (155)00:03:37 (228)01:21:54 (247)00:00:58 (59)00:58:06 (364) 02:41:55 00:47:49
280 248 Kaczmarek Tomasz Deszczowa Team M35 75 264 00:24:38 (449)00:04:33 (377)01:20:26 (210)00:01:23 (198)00:51:05 (208) 02:42:05 00:47:59
281 291 Andryszak Aleksandra K18 1 17 00:16:52 (131)00:04:11 (339)01:24:26 (299)00:01:46 (337)00:55:02 (296) 02:42:17 00:48:11
282 148 Zimka Łukasz M35 76 265 00:18:01 (193)00:04:20 (350)01:23:25 (282)00:01:19 (173)00:55:47 (320) 02:42:52 00:48:46
283 264 Manteufel Jacek GRUPA MALBORK M30 47 266 00:18:40 (248)00:04:04 (318)01:22:38 (264)00:01:29 (245)00:56:02 (325) 02:42:53 00:48:47
284 418 Kwiatkowski Marek niezrzeszony M45 26 267 00:23:11 (434)00:03:41 (243)01:19:29 (180)00:01:37 (298)00:54:59 (295) 02:42:57 00:48:51
285 280 Kwiatkowski Piotr niezrzeszony M45 27 268 00:22:52 (429)00:03:33 (218)01:19:57 (194)00:01:26 (226)00:55:13 (302) 02:43:01 00:48:55
286 521 Supernak Tadeusz M40 64 269 00:20:33 (362)00:03:49 (269)01:26:01 (330)00:01:20 (182)00:51:19 (219) 02:43:03 00:48:57
287 212 Greczyło Adam GO TRI KKS / Akademia Triathlonu Team M40 65 270 00:19:09 (285)00:03:53 (287)01:22:34 (261)00:01:23 (199)00:56:08 (330) 02:43:07 00:49:01
288 445 Sołowianow Wiaczesław M25 25 271 00:17:34 (162)00:03:40 (241)01:23:45 (287)00:01:44 (327)00:56:24 (335) 02:43:08 00:49:02
289 254 Błachowiak Mariusz Józef Maraton Leszno M50 16 272 00:20:54 (374)00:05:38 (454)01:23:34 (286)00:02:06 (396)00:51:11 (213) 02:43:23 00:49:17
290 404 Dutkiewicz Michał M30 48 273 00:19:47 (319)00:04:05 (323)01:25:37 (321)00:01:24 (210)00:52:54 (250) 02:43:47 00:49:41
291 511 Narolewska Joanna K35 5 18 00:18:49 (261)00:03:30 (204)01:23:07 (276)00:01:33 (271)00:56:54 (346) 02:43:52 00:49:46
292 427 Staszewski Maciej MS Gdynia M45 28 274 00:18:34 (241)00:04:08 (330)01:22:26 (259)00:01:25 (215)00:57:39 (355) 02:44:12 00:50:06
293 532 Oklej Agata K35 6 19 00:17:32 (161)00:03:45 (255)01:24:53 (307)00:01:22 (187)00:56:41 (339) 02:44:14 00:50:08
294 240 Zieliński Dariusz M45 29 275 00:20:52 (370)00:03:52 (281)01:21:34 (241)00:01:46 (336)00:56:16 (334) 02:44:20 00:50:14
295 85 Majda Bartosz Kuźnia Triathlonu M30 49 276 00:20:27 (354)00:04:10 (338)01:25:45 (328)00:01:27 (235)00:52:57 (254) 02:44:46 00:50:40
296 406 Kopczyński Maciej M35 77 277 00:22:00 (413)00:04:41 (398)01:30:40 (386)00:02:14 (413)00:45:14 (70) 02:44:49 00:50:43
297 492 Maroszek Karol Basiateam M30 50 278 00:19:27 (301)00:04:40 (393)01:19:25 (179)00:02:54 (453)00:58:25 (371) 02:44:50 00:50:44
298 162 Jakubowski Adam Colliers International M40 66 279 00:19:27 (303)00:02:43 (52)01:34:37 (422)00:01:01 (78)00:47:06 (109) 02:44:54 00:50:48
299 119 Stankowski Tomasz M25 26 280 00:20:16 (341)00:03:45 (254)01:24:54 (308)00:00:50 (26)00:55:19 (307) 02:45:04 00:50:58
300 278 Papierz Piotr M50 17 281 00:20:00 (330)00:03:41 (242)01:21:35 (243)00:01:40 (311)00:58:16 (367) 02:45:12 00:51:06
301 402 Szcześniak Mikołaj RANKOR M35 78 282 00:21:07 (387)00:04:08 (332)01:28:00 (354)00:01:26 (233)00:50:32 (197) 02:45:13 00:51:07
302 199 Kłos Tomasz Sieradzbiega.pl M30 51 283 00:19:35 (308)00:05:10 (432)01:26:28 (334)00:01:12 (135)00:53:04 (259) 02:45:28 00:51:22
303 57 Pietranik Paweł Kuźnia Triathlonu M30 52 284 00:21:28 (399)00:04:36 (381)01:28:47 (365)00:01:20 (183)00:49:30 (177) 02:45:41 00:51:35
304 379 Pigula Przemyslaw WUEF Club M35 79 285 00:19:31 (307)00:05:13 (437)01:23:12 (279)00:01:39 (308)00:56:09 (331) 02:45:44 00:51:38
305 249 Rudyk Sebastian Sebastian Rudyk Active Team TAURON Ebicom M40 67 286 00:18:31 (235)00:04:28 (368)01:23:01 (273)00:01:19 (172)00:58:30 (372) 02:45:49 00:51:43
306 450 Pytlak Piotr M45 30 287 00:17:02 (144)00:04:04 (321)01:24:28 (300)00:01:36 (286)00:58:43 (373) 02:45:53 00:51:47
307 405 Grzelak Rafał LIDERMEDIA.PL LIDERMEDIA.PL M40 68 288 00:18:49 (260)00:03:25 (191)01:26:50 (342)00:01:32 (267)00:55:26 (313) 02:46:02 00:51:56
308 37 Zujkiewicz Tomasz LABOSPORT Team M35 80 289 00:18:43 (252)00:03:40 (236)01:27:07 (346)00:02:28 (434)00:54:08 (279) 02:46:06 00:52:00
309 176 Leśniewicz Mariusz M40 69 290 00:18:30 (234)00:04:41 (397)01:29:53 (377)00:01:27 (234)00:51:37 (228) 02:46:07 00:52:01
310 400 Rybicki Wojciech M40 70 291 00:20:22 (350)00:04:25 (362)01:24:12 (294)00:01:34 (274)00:55:35 (316) 02:46:08 00:52:02
311 339 Pietrzak Arkadiusz M45 31 292 00:20:24 (351)00:05:06 (426)01:25:30 (319)00:01:50 (353)00:53:25 (265) 02:46:15 00:52:09
312 301 Strześniewski Marek AT/IMPACT Team M55 6 293 00:21:39 (405)00:04:04 (322)01:25:32 (320)00:02:02 (389)00:53:01 (257) 02:46:18 00:52:12
313 147 Gumiński Piotr AT Team M30 53 294 00:17:43 (172)00:03:21 (175)01:24:14 (295)00:01:38 (302)00:59:24 (380) 02:46:20 00:52:14
314 534 Duk Janusz M50 18 295 00:19:06 (280)00:03:51 (277)01:23:10 (278)00:02:00 (383)00:58:21 (369) 02:46:28 00:52:22
315 132 Chojnacki Artur proarti.pl M35 81 296 00:20:46 (368)00:03:07 (120)01:27:06 (344)00:01:15 (156)00:54:17 (282) 02:46:31 00:52:25
316 183 Kaliciński Henryk M35 82 297 00:21:43 (409)00:03:41 (244)01:28:21 (360)00:01:54 (362)00:51:03 (207) 02:46:43 00:52:37
317 258 Prokop Artur Prokop Consulting Group M45 32 298 00:21:41 (407)00:03:18 (160)01:30:34 (385)00:01:12 (140)00:50:04 (187) 02:46:49 00:52:43
318 191 Zgorzelski Bartosz Słynni Kenijczycy M35 83 299 00:21:53 (412)00:02:53 (78)01:27:49 (353)00:00:49 (21)00:53:31 (266) 02:46:55 00:52:49
319 171 Kaźmierczak Andrzej wójtowicz tri team M35 84 300 00:21:29 (400)00:04:03 (312)01:25:19 (315)00:01:44 (329)00:54:22 (285) 02:46:56 00:52:50
320 374 Mazurkiewicz Dariusz Dariusz Mazurkiewicz Dariusz Mazurkiewicz M35 85 301 00:21:09 (389)00:04:08 (331)01:25:41 (325)00:03:02 (455)00:53:10 (261) 02:47:10 00:53:04
321 533 Gogolkiewicz Jarek Leniwce M35 86 302 00:17:00 (142)00:05:07 (429)01:25:22 (317)00:01:47 (344)00:58:01 (361) 02:47:16 00:53:10
322 107 Bryzek Arnold M45 33 303 00:16:18 (97)00:03:13 (143)01:25:08 (309)00:01:48 (346)01:00:56 (394) 02:47:24 00:53:18
323 223 Maślanka Tomasz TRIForce Słupsk Gratis TEAM M35 87 304 00:16:33 (108)00:03:24 (188)01:28:02 (356)00:01:09 (118)00:58:20 (368) 02:47:27 00:53:21
324 228 Ludkowski Tomasz M30 54 305 00:20:11 (338)00:03:59 (301)01:26:42 (339)00:01:25 (214)00:55:16 (305) 02:47:33 00:53:27
325 54 Dutkiewicz Robert LABOSPORT Team AZS UJK Kielce M50 19 306 00:21:26 (398)00:04:21 (352)01:23:46 (288)00:01:13 (143)00:56:50 (343) 02:47:35 00:53:29
326 281 Kościelak Maciej Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 88 307 00:20:15 (339)00:04:43 (401)01:25:38 (323)00:01:59 (378)00:55:15 (304) 02:47:50 00:53:44
327 226 Żak Jarosław KAJOJ i JAJEK TEAM M30 55 308 00:19:01 (275)00:04:50 (414)01:26:50 (341)00:01:21 (186)00:55:58 (323) 02:48:01 00:53:55
328 166 Kita Maciej M30 56 309 00:19:53 (326)00:03:57 (298)01:22:54 (269)00:01:31 (262)00:59:54 (386) 02:48:09 00:54:03
329 172 Sroka Włodzimierz SROKAS TEAM M40 71 310 00:18:43 (253)00:03:49 (268)01:17:49 (143)00:02:17 (419)01:05:34 (438) 02:48:12 00:54:06
330 507 Tutaj Marcin KT Water Knights Zabierzow M40 72 311 00:18:00 (192)00:04:39 (390)01:30:41 (387)00:02:13 (409)00:53:00 (255) 02:48:32 00:54:26
331 260 Hirsz Kamil Adam CelIronMan.pl M40 73 312 00:18:35 (242)00:04:49 (411)01:25:25 (318)00:02:08 (399)00:57:35 (353) 02:48:33 00:54:27
332 452 Mielnik Paweł UAM TRIATHLON POZNAŃ M55 7 313 00:20:17 (343)00:05:06 (427)01:27:31 (350)00:02:34 (441)00:53:14 (262) 02:48:42 00:54:36
333 227 Pietruszka Nina K18 2 20 00:16:42 (122)00:03:30 (206)01:32:52 (408)00:00:49 (24)00:54:51 (293) 02:48:45 00:54:39
334 312 Witalis Piotr M30 57 314 00:18:20 (220)00:04:04 (319)01:29:11 (368)00:01:22 (189)00:55:51 (321) 02:48:47 00:54:41
335 367 Koch Przemysław Szwagier Team M35 89 315 00:19:27 (302)00:04:44 (403)01:26:40 (338)00:02:27 (433)00:55:37 (318) 02:48:55 00:54:49
336 296 Latos Janusz Komunal Partner M50 20 316 00:18:26 (231)00:04:23 (360)01:28:20 (359)00:01:35 (284)00:56:16 (333) 02:49:00 00:54:54
337 378 Gozdalski Jarosław M40 74 317 00:18:55 (268)00:03:21 (174)01:21:31 (240)00:01:10 (125)01:04:14 (430) 02:49:10 00:55:04
338 262 Bartkowiak Dariusz KS MARATON OSTRÓW WLKP. NAVIGARE M50 21 318 00:24:28 (447)00:05:13 (436)01:32:27 (405)00:02:01 (387)00:45:31 (76) 02:49:41 00:55:35
339 354 Nowicki Bartosz GARMIN Polska GARMIN Polska M30 58 319 00:20:40 (366)00:03:39 (234)01:25:08 (310)00:02:15 (416)00:58:15 (366) 02:49:57 00:55:51
340 391 Kowalski Szymon Zagaja Bałuty M35 90 320 00:20:22 (347)00:04:21 (353)01:29:56 (379)00:02:15 (415)00:53:15 (263) 02:50:08 00:56:02
341 265 Kozielski Paweł PZU Sport Team M35 91 321 00:20:15 (340)00:05:22 (443)01:31:05 (392)00:02:00 (384)00:51:42 (229) 02:50:24 00:56:18
342 488 Dudek Paweł M40 75 322 00:18:58 (270)00:05:04 (424)01:21:11 (230)00:02:11 (403)01:03:14 (420) 02:50:38 00:56:32
343 236 Smuszkiewicz Piotr M35 92 323 00:23:26 (442)00:04:18 (348)01:35:03 (425)00:01:31 (264)00:46:24 (87) 02:50:43 00:56:37
344 347 Lemieszek Grzegorz ŁÓDŹ RUNNING TEAM ŁÓDŹ RUNNING TEAM M55 8 324 00:22:56 (430)00:05:14 (438)01:25:17 (313)00:01:58 (372)00:55:36 (317) 02:51:02 00:56:56
345 190 Walczak Krystian Biegające Walczaki biegajacewalczaki.blogspot.com M30 59 325 00:22:59 (431)00:03:49 (271)01:25:58 (329)00:02:12 (407)00:56:07 (329) 02:51:06 00:57:00
346 494 Piękoś Jakub M18 11 326 00:20:08 (334)00:04:29 (369)01:28:51 (366)00:01:36 (289)00:56:15 (332) 02:51:20 00:57:14
347 185 Zasada Witold Tri in Boat M45 34 327 00:18:09 (204)00:03:50 (272)01:23:49 (290)00:01:43 (321)01:04:00 (429) 02:51:31 00:57:25
348 498 Walkowiak Piotr M25 27 328 00:16:15 (94)00:04:13 (343)01:26:51 (343)00:01:51 (358)01:02:24 (411) 02:51:34 00:57:28
349 267 Plesko Robert M35 93 329 00:18:32 (238)00:04:47 (406)01:28:37 (363)00:02:09 (402)00:57:35 (354) 02:51:40 00:57:34
350 67 Jamroż Robert Kuźnia Triathlonu M35 94 330 00:20:28 (356)00:05:12 (435)01:26:27 (333)00:01:48 (350)00:57:47 (356) 02:51:42 00:57:36
351 447 Ptasznik Przemysław Action Team M35 95 331 00:18:05 (200)00:04:32 (372)01:25:44 (327)00:01:48 (348)01:01:40 (401) 02:51:49 00:57:43
352 548 Mika Amelia K35 7 21 00:22:28 (424)00:03:35 (221)01:25:19 (316)00:01:51 (354)00:58:49 (375) 02:52:02 00:57:56
353 251 Antas Maciej KMP Konin M40 76 332 00:17:05 (147)00:04:38 (388)01:33:14 (413)00:01:55 (364)00:55:15 (303) 02:52:07 00:58:01
354 503 Marczak Sławomir Sport-Profit Cannondale M40 77 333 00:19:39 (314)00:05:09 (431)01:20:07 (202)00:02:04 (391)01:05:14 (435) 02:52:14 00:58:08
355 386 Kamiński Michał M25 28 334 00:17:08 (149)00:03:57 (297)01:25:37 (322)00:02:26 (430)01:03:09 (418) 02:52:17 00:58:11
356 456 Ojrzyńska Milena K18 3 22 00:21:29 (401)00:04:09 (334)01:25:18 (314)00:01:54 (363)00:59:55 (387) 02:52:45 00:58:39
357 411 Olszewski Sławomir Giant Polska M30 60 335 00:19:37 (312)00:04:02 (309)01:24:17 (296)00:01:55 (365)01:03:12 (419) 02:53:03 00:58:57
358 128 Chmiel Paulina "SALUS" K30 9 23 00:19:00 (274)00:04:02 (308)01:32:11 (404)00:02:14 (411)00:55:42 (319) 02:53:09 00:59:03
359 282 Wróblewski Rafał M40 78 336 00:20:56 (377)00:04:18 (349)01:22:59 (271)00:01:25 (224)01:03:50 (425) 02:53:27 00:59:21
360 84 Pruta Rafał Kuźnia Triathlonu M40 79 337 00:23:37 (445)00:04:54 (418)01:26:29 (335)00:02:01 (385)00:56:36 (336) 02:53:37 00:59:31
361 135 Narożnik Maciej M30 61 338 00:14:42 (30)00:02:34 (37)01:28:25 (362)00:01:08 (114)01:06:51 (442) 02:53:40 00:59:34
362 420 Walędziak Dawid M35 96 339 00:20:22 (348)00:05:29 (450)01:31:37 (401)00:01:14 (151)00:55:21 (309) 02:54:03 00:59:57
363 152 Marcinek Andrzej 50upAT M55 9 340 00:22:11 (416)00:04:32 (374)01:29:53 (378)00:02:13 (408)00:55:20 (308) 02:54:10 01:00:04
364 272 Wojtanowicz Marcin M40 80 341 00:24:34 (448)00:03:46 (256)01:29:06 (367)00:01:22 (195)00:55:24 (312) 02:54:12 01:00:06
365 241 Pachulski Paweł M50 22 342 00:24:48 (452)00:04:38 (385)01:27:14 (347)00:00:56 (49)00:56:37 (337) 02:54:13 01:00:07
366 334 Rębiś Joanna Kondycja K40 3 24 00:23:25 (441)00:03:51 (276)01:35:15 (429)00:01:10 (127)00:50:45 (200) 02:54:26 01:00:20
367 256 Olejnik Anna STREFASPORTU.PL K25 2 25 00:22:43 (428)00:04:26 (364)01:30:21 (383)00:01:30 (256)00:55:28 (314) 02:54:28 01:00:22
368 79 Świerczewska Monika Kuźnia Triathlonu K25 3 26 00:20:58 (378)00:03:54 (288)01:33:17 (414)00:01:25 (219)00:54:56 (294) 02:54:29 01:00:23
369 35 Opiłowski Paweł LABOSPORT Team M40 81 343 00:19:09 (286)00:04:04 (320)01:22:02 (251)00:01:27 (238)01:07:48 (444) 02:54:30 01:00:24
370 230 Kupisz Dominik M35 97 344 00:19:01 (276)00:04:25 (363)01:28:05 (357)00:01:43 (325)01:01:32 (400) 02:54:47 01:00:41
371 473 Kierszniewski Piotr M40 82 345 00:22:33 (425)00:04:11 (340)01:22:54 (268)00:02:02 (388)01:03:16 (421) 02:54:56 01:00:50
372 331 Orłowska Anna Klub Wysokogórski w Toruniu K30 10 27 00:20:52 (371)00:03:56 (294)01:31:58 (402)00:01:29 (248)00:56:43 (340) 02:54:58 01:00:52
373 138 Glesman Patryk AT Team M30 62 346 00:20:53 (373)00:03:38 (230)01:32:32 (406)00:00:56 (46)00:57:04 (348) 02:55:03 01:00:57
374 464 Lizik Waldemar M40 83 347 00:18:54 (267)00:03:47 (261)01:31:07 (394)00:01:44 (326)00:59:48 (384) 02:55:20 01:01:14
375 372 Jarzyński Janusz M45 35 348 00:19:14 (292)00:04:31 (371)01:35:26 (433)00:01:59 (377)00:54:11 (280) 02:55:22 01:01:16
376 489 Walecki Adam M30 63 349 00:25:26 (456)00:05:11 (433)01:35:20 (431)00:01:16 (161)00:48:17 (145) 02:55:30 01:01:24
377 153 Szewczyk Robert M35 98 350 00:18:36 (244)00:03:48 (262)01:30:01 (380)00:01:23 (201)01:01:59 (403) 02:55:48 01:01:42
378 245 Nowak Roman SCANFIL SCANFIL M35 99 351 00:25:24 (455)00:04:39 (391)01:26:32 (336)00:01:31 (261)00:58:05 (363) 02:56:12 01:02:06
379 133 Gajewski Krzysztof M40 84 352 00:20:32 (360)00:04:01 (306)01:29:24 (371)00:01:38 (305)01:00:53 (393) 02:56:28 01:02:22
380 342 Helbin Katarzyna K40 4 28 00:20:27 (355)00:04:41 (396)01:33:35 (417)00:02:48 (451)00:55:03 (297) 02:56:34 01:02:28
381 417 Wcisły Jarosław M35 100 353 00:18:32 (237)00:05:22 (444)01:26:17 (331)00:02:29 (436)01:03:57 (426) 02:56:37 01:02:31
382 277 Grzela Ireneusz M40 85 354 00:18:39 (247)00:07:23 (467)01:32:47 (407)00:02:47 (450)00:55:03 (299) 02:56:39 01:02:33
383 154 Herra Wojciech run2tri.pl M35 101 355 00:18:47 (257)00:04:50 (413)01:29:44 (374)00:02:01 (386)01:01:24 (399) 02:56:47 01:02:41
384 425 Wiśniewski Michał M30 64 356 00:21:05 (383)00:04:55 (419)01:31:23 (397)00:01:22 (192)00:58:08 (365) 02:56:53 01:02:47
385 415 Herc Przemek M40 86 357 00:20:09 (337)00:04:24 (361)01:26:37 (337)00:01:44 (328)01:03:58 (427) 02:56:53 01:02:47
386 105 Dobosz Andrzej M40 87 358 00:21:41 (406)00:03:37 (225)01:33:05 (411)00:01:52 (360)00:57:10 (350) 02:57:25 01:03:19
387 465 Gendek Jerzy KŻ KOTWICA KŻ KOTWICA M65 1 359 00:21:05 (384)00:04:40 (392)01:30:43 (388)00:02:38 (445)00:58:21 (370) 02:57:27 01:03:21
388 439 Miziołek Andrzej Funtronic M45 36 360 00:25:38 (459)00:05:47 (457)01:34:28 (420)00:01:20 (179)00:50:26 (196) 02:57:39 01:03:33
389 201 Gruba Jacek TRIATHLON BRZOZA niezrzeszony M55 10 361 00:21:46 (410)00:05:24 (447)01:30:03 (381)00:01:25 (217)00:59:10 (378) 02:57:49 01:03:43
390 323 Huzar Ryszard Autyzm jest wśród nas M40 88 362 00:18:11 (206)00:03:05 (113)01:31:59 (403)00:01:25 (213)01:03:23 (423) 02:58:02 01:03:56
391 168 Wiśniewski Tomasz KPMG Running Team M45 37 363 00:22:37 (426)00:05:25 (448)01:31:22 (395)00:01:52 (359)00:57:01 (347) 02:58:17 01:04:11
392 541 Wolniak Andrzej Supermaraton Kalisz M60 2 364 00:21:07 (386)00:04:27 (365)01:31:34 (400)00:01:30 (260)00:59:43 (383) 02:58:21 01:04:15
393 98 Lisiak Patryk FRASTAŚ POZNAŃ M40 89 365 00:18:54 (266)00:04:22 (355)01:38:02 (438)00:01:01 (74)00:56:03 (326) 02:58:22 01:04:16
394 527 Pankowska Katarzyna OrkaMasters Iława K30 11 29 00:20:01 (331)00:03:38 (229)01:28:14 (358)00:01:44 (330)01:04:48 (432) 02:58:25 01:04:19
395 144 Lisicki Marek KB Arturówek Łódź M55 11 366 00:22:41 (427)00:05:44 (456)01:32:56 (409)00:02:33 (440)00:54:38 (288) 02:58:31 01:04:25
396 496 Gryniewicz Tomasz M35 102 367 00:18:45 (254)00:04:44 (404)01:30:58 (391)00:01:59 (375)01:02:08 (407) 02:58:33 01:04:27
397 279 Królak Jarosław TRI4fun Team Piaseczno M35 103 368 00:21:23 (397)00:03:52 (282)01:34:02 (419)00:01:19 (175)00:57:59 (360) 02:58:35 01:04:29
398 127 Płonka Arkadiusz Akademia Triathlonu M50 23 369 00:20:26 (353)00:04:15 (345)01:29:36 (373)00:02:11 (404)01:02:19 (409) 02:58:45 01:04:39
399 463 Woźniakowski Olgierd M45 38 370 00:20:05 (333)00:04:36 (380)01:29:17 (369)00:01:56 (367)01:03:04 (417) 02:58:58 01:04:52
400 422 Nowak Michał M30 65 371 00:22:25 (422)00:03:44 (251)01:28:01 (355)00:02:18 (421)01:02:30 (412) 02:58:59 01:04:53
401 345 Śmigielski Norbert M35 104 372 00:20:36 (364)00:06:19 (459)01:22:12 (257)00:03:46 (459)01:06:46 (441) 02:59:40 01:05:34
402 336 Kuczyński Daniel Prężne Vacky M40 90 373 00:21:22 (395)00:03:23 (185)01:28:25 (361)00:01:34 (278)01:04:59 (434) 02:59:43 01:05:37
403 211 Sadłecki Paweł M40 91 374 00:21:05 (382)00:04:51 (416)01:31:31 (399)00:01:57 (371)01:00:31 (391) 02:59:55 01:05:49
404 220 Biniewicz Sławomir Boruta Team M45 39 375 00:25:15 (454)00:03:32 (213)01:33:11 (412)00:01:25 (220)00:56:37 (338) 03:00:01 01:05:55
405 395 Wasilewski Michał M25 29 376 00:19:48 (321)00:05:19 (441)01:34:28 (421)00:01:35 (283)00:59:08 (377) 03:00:18 01:06:12
406 376 Liśkiewicz Maciej M45 40 377 00:20:54 (375)00:04:40 (394)01:31:22 (396)00:01:23 (202)01:02:01 (404) 03:00:20 01:06:14
407 246 Haibach Werner KS UAM Traithlon M70 1 378 00:22:24 (420)00:04:23 (357)01:30:21 (384)00:01:32 (269)01:02:04 (405) 03:00:43 01:06:37
408 257 Sarna Robert M40 92 379 00:21:06 (385)00:04:17 (347)01:35:13 (428)00:02:32 (439)00:57:51 (357) 03:00:59 01:06:53
409 471 Losor Andrzej M40 93 380 00:21:36 (404)00:05:31 (452)01:30:53 (390)00:02:16 (417)01:01:16 (398) 03:01:32 01:07:26
410 146 Jaroszyński Paweł M45 41 381 00:22:26 (423)00:05:08 (430)01:26:17 (332)00:02:23 (427)01:05:22 (437) 03:01:36 01:07:30
411 126 Gajewski Paweł Deutsche Bank Tri Team M25 30 382 00:23:13 (437)00:04:21 (351)01:30:16 (382)00:01:18 (169)01:02:39 (414) 03:01:47 01:07:41
412 188 Śleboda Robert M45 42 383 00:23:11 (435)00:04:32 (373)01:31:26 (398)00:04:44 (462)00:57:58 (359) 03:01:51 01:07:45
413 523 Czajka Adam M18 12 384 00:20:09 (336)00:04:16 (346)01:30:50 (389)00:01:56 (368)01:04:51 (433) 03:02:01 01:07:55
414 2 Przymusiński Filip UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM,Tricentre, Labosport :D M30 66 385 00:11:57 (2)00:02:03 (2)02:07:17 (463)00:01:09 (121)00:39:46 (12) 03:02:12 01:08:06
415 56 Michalska Agata UAM TRIATHLON POZNAŃ K25 4 30 00:18:12 (209)00:04:03 (314)01:28:44 (364)00:01:29 (247)01:10:04 (447) 03:02:33 01:08:27
416 87 Różycki Michał M40 94 386 00:24:59 (453)00:05:43 (455)01:29:32 (372)00:01:37 (292)01:01:01 (396) 03:02:52 01:08:46
417 383 Bryl Marcin Centrum Sportu i Rekreacji ŚLESIN GIMNAZJUM W ŚLESINIE M40 95 387 00:20:17 (342)00:04:33 (376)01:35:10 (427)00:02:32 (438)01:00:38 (392) 03:03:10 01:09:04
418 82 Bodio-Ziółkowska Ewa Kuźnia Triathlonu K35 8 31 00:19:28 (304)00:03:48 (263)01:39:55 (443)00:02:08 (400)00:58:46 (374) 03:04:06 01:10:00
419 384 Oziembłowski Grzegorz M30 67 388 00:21:00 (379)00:04:29 (370)01:22:45 (266)00:01:56 (369)01:14:15 (452) 03:04:25 01:10:19
420 500 Suski Sławomir Sławomir Suski Sławomir Suski M45 43 389 00:23:34 (444)00:05:06 (428)01:33:18 (416)00:02:32 (437)01:00:03 (389) 03:04:33 01:10:27
421 364 Ostaszewska Marta K35 9 32 00:24:46 (451)00:03:03 (106)01:39:03 (442)00:01:45 (331)00:56:04 (328) 03:04:40 01:10:34
422 173 Kasprzyk Tomasz STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA M40 96 390 00:23:10 (433)00:05:23 (445)01:32:56 (410)00:02:20 (423)01:01:55 (402) 03:05:44 01:11:38
423 31 Stankiewicz Agnieszka LABOSPORT Team K35 10 33 00:19:59 (329)00:03:34 (219)01:29:51 (376)00:02:14 (412)01:10:09 (448) 03:05:46 01:11:40
424 268 Wołoszka Artur M18 13 391 00:22:05 (415)00:03:27 (195)01:38:25 (440)00:02:00 (381)00:59:58 (388) 03:05:55 01:11:49
425 443 Gryckiewicz Agnieszka K25 5 34 00:21:10 (390)00:04:49 (410)01:41:03 (446)00:01:37 (293)00:57:21 (351) 03:06:00 01:11:54
426 46 Łaś Monika LABOSPORT Team K25 6 35 00:23:21 (439)00:04:06 (328)01:34:43 (424)00:01:45 (335)01:02:10 (408) 03:06:05 01:11:59
427 322 Filipczyński Tomasz OMEN M45 44 392 00:18:05 (198)00:03:56 (293)01:50:47 (460)00:02:12 (406)00:51:17 (216) 03:06:18 01:12:12
428 180 Gałecki Maciej Giant Polska Giant Polska M35 105 393 00:24:42 (450)00:03:52 (283)01:29:20 (370)00:02:15 (414)01:06:14 (439) 03:06:22 01:12:16
429 407 Krasuski Artur M30 68 394 00:22:15 (417)00:04:42 (399)01:35:06 (426)00:02:24 (428)01:02:06 (406) 03:06:33 01:12:27
430 370 Wojciechowski Marcin M40 97 395 00:21:34 (402)00:03:52 (278) 03:06:41 01:12:35
431 203 Nowak Jarosław M35 106 396 00:21:08 (388)00:06:24 (460)01:31:05 (393)00:02:28 (435)01:06:29 (440) 03:07:34 01:13:28
432 178 Gryzik Czesław xTri.pl M40 98 397 00:21:12 (391)00:04:07 (329)01:40:05 (444)00:02:09 (401)01:00:17 (390) 03:07:50 01:13:44
433 184 Jarecki Stanisław MPEC Konin - Aktywni Konin M60 3 398 00:25:45 (461)00:05:34 (453)01:33:18 (415)00:02:38 (444)01:00:58 (395) 03:08:13 01:14:07
434 525 Wieczorek Bartosz M30 69 399 00:20:08 (335)00:06:26 (461)01:35:19 (430)00:03:52 (460)01:03:04 (416) 03:08:49 01:14:43
435 142 Paćko Ewa K30 12 36 00:19:16 (294)00:04:52 (417)01:43:18 (452)00:01:54 (361)00:59:50 (385) 03:09:10 01:15:04
436 156 Łaźniak Piotr M30 70 400 00:22:22 (418)00:04:13 (342)01:41:53 (449)00:01:51 (356)00:59:11 (379) 03:09:30 01:15:24
437 233 Minta Rafał M25 31 401 00:19:13 (290)00:04:09 (333)01:40:44 (445)00:01:26 (227)01:03:59 (428) 03:09:31 01:15:25
438 270 Krakowiak Michał M25 32 402 00:23:01 (432)00:03:18 (164)01:42:05 (450)00:01:47 (345)01:01:04 (397) 03:11:15 01:17:09
439 285 Kozłowski Krzysztof koziołeczki M50 24 403 00:21:47 (411)00:04:43 (400)01:27:28 (349)00:03:07 (457)01:14:18 (453) 03:11:24 01:17:18
440 436 Dubicki Przemyslaw Vector Synergy Vector Synergy M40 99 404 00:20:53 (372)00:05:30 (451)01:35:23 (432)00:02:41 (448)01:07:13 (443) 03:11:41 01:17:35
441 237 Giełda Magdalena KS MARATON OSTRÓW WLKP. NAVIGARE M40 100 405 00:25:43 (460)00:04:34 (378)01:36:07 (436)00:02:18 (420)01:03:02 (415) 03:11:44 01:17:38
442 519 Staniszewski Dariusz M45 45 406 00:19:12 (288)00:04:36 (382)01:44:22 (454)00:01:29 (250)01:02:24 (410) 03:12:02 01:17:56
443 491 Gintowt Tomasz M30 71 407 00:20:34 (363)00:05:24 (446)01:41:32 (448)00:01:28 (240)01:03:40 (424) 03:12:37 01:18:31
444 487 Lewandowska Katarzyna TKKF Non Iron K35 11 37 00:23:28 (443)00:04:14 (344)01:46:49 (459)00:02:16 (418)00:56:01 (324) 03:12:48 01:18:42
445 103 Slowiński Szymon Nautilus M45 46 408 00:20:33 (361)00:05:16 (439)01:35:52 (434)00:03:20 (458)01:07:59 (445) 03:13:00 01:18:54
446 330 Wieczorek Sewer M40 101 409 00:25:35 (458)00:04:49 (412)01:36:00 (435)00:01:48 (351)01:05:16 (436) 03:13:28 01:19:22
447 122 Karp Jakub Inne Spacery M40 102 410 00:25:30 (457)00:04:40 (395)01:38:47 (441)00:01:49 (352)01:03:23 (422) 03:14:10 01:20:04
448 392 Szałwiński Tomek Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji M50 25 411 00:21:19 (392)00:06:53 (464)01:36:18 (437)00:02:38 (443)01:08:56 (446) 03:16:04 01:21:58
449 333 Misiak Grzegorz PartnerTech Poland PartnerTech Poland-Sieradz M40 103 412 00:18:31 (236)00:04:03 (315)01:38:19 (439)00:02:41 (447)01:13:03 (451) 03:16:38 01:22:32
450 109 Kokot Dariusz KB Aktywni Konin M25 33 413 00:23:24 (440)00:04:59 (421)01:46:01 (457)00:01:37 (291)01:02:39 (413) 03:18:39 01:24:33
451 457 Krzyżański Dariusz M45 47 414 00:25:49 (462)00:07:09 (466)01:45:16 (456)00:02:54 (454)00:58:04 (362) 03:19:12 01:25:06
452 276 Korba Arek Run Forrest M40 104 415 00:27:35 (465)00:04:58 (420)01:34:00 (418)00:03:03 (456)01:11:45 (449) 03:21:21 01:27:15
453 388 Nowosielski Wojciech Team Aktywni z Cukrzycą Team Aktywni z Cukrzycą M30 72 416 00:23:12 (436)00:06:35 (463)01:34:37 (423)00:02:49 (452)01:14:42 (454) 03:21:55 01:27:49
454 432 Czechowicz Tomasz M45 48 417 00:28:25 (467)00:05:05 (425)01:53:47 (461)00:02:26 (431)00:54:43 (290) 03:24:26 01:30:20
455 252 Gołkowski Radosław M30 73 418 00:28:52 (469)00:08:46 (468)01:44:10 (453)00:04:25 (461)00:59:33 (382) 03:25:45 01:31:39
456 76 Śnieżko Eugeniusz Kuźnia Triathlonu Aktywni z Cukrzycą M30 74 419 00:21:01 (380)00:05:17 (440)01:41:22 (447)00:02:05 (392)01:17:09 (455) 03:26:53 01:32:47
457 259 Kuras-Smolnik Magdalena Sieradzbiega.pl 1979 K35 12 38 00:26:08 (463)00:07:08 (465)01:42:27 (451)00:02:25 (429)01:12:21 (450) 03:30:29 01:36:23
458 219 Biniewicz Renata Boruta Team K40 5 39 00:31:38 (470)00:04:06 (327)01:55:00 (462)00:01:37 (294)01:04:40 (431) 03:37:01 01:42:55
459 458 Gasza Radek M45 49 420 00:26:11 (464)00:06:13 (458)01:44:38 (455)00:02:40 (446)01:19:29 (456) 03:39:12 01:45:06
460 326 Łakomski Olek Luft Tri Team M40 00:15:32 (54)00:03:21 (176)01:13:00 (51) DNF
461 10 Cieslak Agnieszka KS AZS-AWF Katowice K25 00:13:33 (12)00:02:05 (5)01:21:06 (227)00:00:45 (14) DNF
462 80 Śliwiński Szczepan Kuźnia Triathlonu M30 00:14:31 (25)00:02:31 (34)01:19:49 (191)00:00:54 (36) DNF
463 319 Glonek Marcin M25 00:15:28 (50)00:10:59 (469)01:18:24 (159)00:01:28 (244) DNF
464 325 Białogrodzki Ryszard BIARKEM CLUB PIASECZNO M55 00:23:20 (438)00:03:05 (116)01:24:43 (306)00:01:31 (263) DNF
465 104 Owczarczyk Dawid M30 00:21:41 (408)00:04:48 (409)01:27:14 (348)00:02:41 (449) DNF
466 217 Stachowiak Waldemar TR Piaski M35 00:28:39 (468)00:06:31 (462)01:46:09 (458)00:02:22 (425) DNF
467 45 Sochal Jakub LABOSPORT Team M25 00:18:07 (202)00:03:00 (98)02:07:45 (464) DNF
468 467 Cieślak Michał M35 00:18:19 (218)00:03:49 (266) DNF
469 493 Swiniarski Jarosław TRI Eagles Gdynia Orłowo M55 00:18:36 (245)00:04:03 (311) DNF
470 497 Wilijewicz Dominika LABOSPORT Team Wilijewicze K40 00:20:25 (352)00:04:48 (408) DNF
471 428 Kalka Kamil M35 00:28:02 (466)00:05:27 (449) DNF
472 7 Gucwa Zbigniew GVT M30 DNS
473 8 Kotfica Paulina GVT K30 DNS
474 17 Czerwiec Artur KT Water Knights Zabierzow M40 DNS
475 34 Mańdok Paweł LABOSPORT Team M45 DNS
476 39 Antoniak Krzysztof LABOSPORT Team M35 DNS
477 48 Pedzinska Sylwia LABOSPORT Team K35 DNS
478 49 Jóźwiak Jakub Atos Racing Team LABOSPORT Team M35 DNS
479 52 Sujka Karol LABOSPORT Team M35 DNS
480 55 Chodkiewicz Tomasz PEUGEOT PEUGEOT M40 DNS
481 63 Sowiński Paweł Kuźnia Triathlonu M30 DNS
482 68 Czechowski Szymon Kuźnia Triathlonu M40 DNS
483 73 Gdowski Mateusz Kuźnia Triathlonu M35 DNS
484 78 Otocki Wojciech Kuźnia Triathlonu M35 DNS
485 81 Kozłowski Bogdan Tri NEGU M40 DNS
486 83 Otto Marta Kuźnia Triathlonu K30 DNS
487 113 Głogowski Adam TRI Warrior / ATC Cargo Team M18 DNS
488 116 Nowak Paweł KM PSP Poznań M30 DNS
489 125 Rzeszutko Rafał M30 DNS
490 134 Jagiełło Grzegorz HTF M45 DNS
491 149 Staniszewski Jacek AKADEMIA BIEGANIA TOUAX M55 DNS
492 164 Swiderski Dariusz Luft Tri Team M45 DNS
493 167 Maćkowiak Damian M35 DNS
494 175 Sobecki Filip IRONMAN CS POLSKA M40 DNS
495 182 Cieślak Robert Stowarzyszenie ,,Ziemia Jarocińska" M40 DNS
496 187 Pawlak Przemysław M25 DNS
497 195 Hopfer Przemysław Nairobia M40 DNS
498 207 Kiereś Arkadiusz WITC M35 DNS
499 213 Różański Piotr CSWLąd Poznań M30 DNS
500 225 Świątek Maciej M35 DNS
501 239 Zegarski Arkadiusz M40 DNS
502 261 Kosciuszko Andrzej GVT M45 DNS
503 271 Kobiela Przemysław PARAGRAF TARNOBRZEG M45 DNS
504 273 Kujawa Mirosław M40 DNS
505 294 Pogorzelski Marek Bractwo Biegowe BGK M50 DNS
506 297 Zentel Szczepan M35 DNS
507 298 Sulima Grzegorz M25 DNS
508 300 Zentel Mateusz TMS Zentinox Sp. z o.o. M35 DNS
509 309 Bijak Arkadiusz BE3 CITYZEN_ Poznań M40 DNS
510 317 Panek Sławomir niezrzeszony M50 DNS
511 320 Klabiński Przemysław Meibes Team Meibes M40 DNS
512 328 Bednarski Patryk Giant Polska M30 DNS
513 329 Kulakowski Tomasz Kondycja M45 DNS
514 335 Fantini Roman Luft Tri Team M45 DNS
515 358 Zaściński Andrzej M30 DNS
516 359 Polak Bogumiła K40 DNS
517 361 Kaźmierczak Piotr Ruch Kluch M30 DNS
518 368 Kądzielewski Damian Fundacja Stu Fundacja Studencka "Młodzi Młodym" 4336 M18 DNS
519 371 Sievers Tom Ingenieurbuero Sievers GmbH M45 DNS
520 377 Stępień Tomasz Danielo Sportwear Fermy Drobiu Stępień M30 DNS
521 380 Rakowski Paweł Oddział Żandarmerii Wojskowej M35 DNS
522 382 Kosowski Bartosz Cafe Panamera Team Cafe Panamera sp. z o.o. M40 DNS
523 385 Meksa Patrycja CelIronMan K40 DNS
524 389 Adamski Marcin ADAMSKI M25 DNS
525 393 Sibiński Marcin Happy Tri Friends M40 DNS
526 394 Zamasz Krzysztof Krzysztof Zamasz Krzysztof Zamasz M40 DNS
527 401 Jędrychowicz Bartłomiej TriClub M30 DNS
528 412 Jamroziak Grzegorz M35 DNS
529 426 Świniarski Tomasz Klub Sportowy Judo TURek M40 DNS
530 429 Zajączkowski Grzegorz M50 DNS
531 440 Polaszek Karol Gostyń M30 DNS
532 441 Rogala Jacek M55 DNS
533 442 Podziewska Aleksandra PodziewSki K18 DNS
534 448 Stankiewicz Michał Misie Fisie M40 DNS
535 459 Radziszewska Monika ANTON TEAM RAJSPORT Sieradz Active K40 DNS
536 460 Woziwodzki Wojciech TKKF Non Iron M40 DNS
537 474 Papiernik Marcin M35 DNS
538 479 Lewandowski Jarosław M40 DNS
539 482 Markowski Piotr TriNEGU M40 DNS
540 505 Urbaniak Mariusz M40 DNS
541 508 Krotkiewski Thomas M45 DNS
542 510 Stec Piotr M40 DNS
543 512 Żychliński Miłosz M40 DNS
544 513 Grzybowski Adam M30 DNS
545 517 Dąbrowski Dariusz Luft Tri Team Ilabo Sport M40 DNS
546 531 Strasz Katarzyna K35 DNS
547 535 Kisielewski Paweł MAGAZYN TRIATHLON M40 DNS
548 537 Wikalinski Jaroslaw M45 DNS
549 545 Tajak Tomasz HRmax zory M40 DNS
550 547 Brzozowski Wiktor WSOWL Wrocław M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon