Garmin Iron Triathlon Elbląg 2016 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bannach Karol (Kurowski Michał, Grzymski Maciej) Elbląg 25-29 426
Gruchalski Rafał (Dembińska Anna, Stolarski Marcin) Elbląg 35-39 425
Jedowski Maciej (Szul Daniel, Tomczyk Stefan) susz 35-39 432
Kadziewicz Kamilla (Szymańska Magdalena, Pałysa Joanna) Olsztyn 35-39 431
Kurowski Tomasz (Elminowski Wojciech, Kachel Damian) Elbląg 25-29 427
Majewska Magdalena (Olszewski Adam, Olszewska Karina) Gdynia 25-29 430
Mienik Maciej (Łojek Bartłomiej, Kalinowski Krystian) Warszawa 45-49 424
Parulski Grzegorz (Czerwiak Robert, Derdowski Michał) Gdańsk 40-44 429
Sawostianik Anna (Buchholc Karolina, Kreft Paulina) Gdańsk 25-29 428

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Ireneusz Marki 35-39 -
Adamczyk Maciej Władysławowo 40-44 92
Adamczyk Zbigniew Pasłęk 45-49 -
Ambroziński Jan Warszawa 30-34 91
Antoniak Krzysztof Warszawa 35-39 35
Augustyniak Krzysztof Polkowice 35-39 6
Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-34 297
Bachman Marcin Warszawa 40-44 145
Banacki Sławomir Warszawa 40-44 -
Banka Arkadiusz Elblag 35-39 237
Bannach Karol (Kurowski Michał, Grzymski Maciej) Elbląg 25-29 426
Baran Katarzyna Namysłów 35-39 187
Baraniak Jarosław Mosina 30-34 280
Baranowski Olaf Elbląg 35-39 230
Bartosiak Szymon Olsztyn 35-39 310
Bazylczyk Krzysztof Elbląg 35-39 238
Bąkowski Włodzimierz Warszawa 55-59 333
Bednarek Piotr Warszawa 45-49 69
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 30-34 384
Bednarski Michał Łódź 35-39 192
Berezowski Tomasz Poznań 30-34 270
Bestecki Tomasz Bartoszyce 25-29 291
Bezulski Michał Gorzów Wlkp. 45-49 370
Biaduń Daniel Warszawa 30-34 30
Białogrodzki Ryszard Piaseczno 55-59 180
Bielecki Jarosław Elbląg 50-54 124
Bielenica Beata Wydminy 30-34 16
Biełous Arek Gdańsk 40-44 351
Bietkowski Paweł Warszawa 50-54 224
Błażejewska-Golińska Karolina Bydgoszcz 30-34 110
Bobowik Maciej Gdańsk/Kowale 35-39 94
Bogalecki Marek Gdańsk 55-59 89
Bogusz Waldemar Tczew 50-54 369
Bogut Dariusz Elbląg 25-29 127
Boniecki Paweł Pruszków 45-49 15
Borek Katarzyna Kraków 40-44 62
Borko Cezary Olsztyn 40-44 258
Borowiak Justyna Warszawa 30-34 49
Borowiak Mariusz Jary 40-44 22
Borowski Wojciech Gdynia 40-44 337
Borzyszkowski Michał Rzepnica 30-34 357
Breski Jarek Ciechanów 50-54 100
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 41
Bronakowski Piotr Olsztyn 35-39 -
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 359
Brzozowska Małgorzata Warszawa 40-44 46
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 38
Buczko Paweł Pasłęk 40-44 143
Buczkowska Alicja Gdynia 30-34 290
Budkowski Paweł Warszawa 50-54 76
Butny Rafał Gdynia 35-39 376
Bylicki Wojciech Trumiejki 25-29 404
Chalupa Leszek Elbląg 40-44 -
Chmielewski Jacek Leszno 45-49 245
Chmielewski Tomasz Leszno 25-29 246
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 329
Chodyna Monika Olsztyn 18-24 73
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 87
Chojnowski Andrzej Iława 45-49 300
Chorolewski Paweł Lubin 25-29 19
Choroszucha Maciej Olsztyn 30-34 168
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 423
Chudewniak Tomasz Stegna 25-29 118
Chudy Aleksander Warszawa 35-39 298
Chudyba Michał Gdańsk 35-39 373
Chwedyna Katarzyna Gdynia 30-34 318
Chylak Kamil Warszawa 35-39 25
Cichocka Marianna Kiekrz 45-49 140
Cichocki Marcin Olsztyn 40-44 255
Ciepielewski Patryk Tczew 25-29 388
Cieślak Michał Sopot 35-39 409
Ciskowski Waldemar Gdynia 60-64 295
Ciuła Krzysztof Elblag 35-39 -
Cnota Janusz Gdynia 60-64 -
Cylkowski Jarosław Elbląg 40-44 244
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 45-49 163
Czerniel Piotr Elbląg 30-34 129
Czerwinska Katarzyna Warszawa 25-29 395
Dahan Eytan Szeligi 50-54 189
Dąbrowski Michał Warszawa 35-39 -
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 167
Dębiak Piotr Warszawa 35-39 308
Dębski Jarosław Gdańsk 35-39 226
Długołęcki Piotr Dobra 50-54 330
Dobosik Damian Elbląg 25-29 166
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 419
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 155
Dudela Adrian WARSZAWA 35-39 50
Durkiewicz Aleksander Braniewo 40-44 150
Dutkiewicz Robert Kielce 50-54 36
Dzieliński Daniel Gdynia 25-29 372
Dziemian Karol Olsztyn 40-44 299
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 35-39 107
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 35-39 -
Fajer Markus Dobra Szczecińska 65-69 227
Fajks Adam Gdynia 40-44 408
Fantini Roman Warszawa 45-49 185
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 45-49 177
Filak Slawomir Żory 40-44 29
Filipek Krzysztof Warszawa 25-29 130
Frankiewicz Przemysław Malbork 35-39 -
Gaj Monika Elbląg 25-29 216
Gardener Jacek Łowicz 50-54 33
Gawinek Karol Gdynia 30-34 -
Gawlik Janusz Gdańsk 55-59 -
Gawroński Roman Zalasewo 35-39 236
Gazda Waldemar Ostróda 35-39 176
Geisler Mirosław Wrocław 35-39 75
Giedrojć Tomasz Kwidzyn 30-34 420
Giepart-Głodek Barbara Przyjaźń 40-44 205
Gierasimczyk Stanisław Morąg 55-59 260
Gleb Tomasz Elbląg 45-49 268
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 157
Głodek Paweł Przyjaźń 40-44 204
Głowacki Rafał Kraków 50-54 277
Gola Tomasz Jozefoslaw 35-39 -
Golder Arkadiusz Elbląg 25-29 234
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-44 348
Górecki Jarosław Sierpc 30-34 -
Gruba Piotr Gdańsk 30-34 -
Gruchalski Rafał (Dembińska Anna, Stolarski Marcin) Elbląg 35-39 425
Gruchała Agnieszka Gdynia 35-39 382
Gruchała Piotr Gdynia 35-39 386
Grupiński Piotr Warszawa 40-44 -
Gruszczyński Witold Płock 30-34 335
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 109
Grzechnik Roman Gdynia 65-69 121
Grzelinski Michal Jozefosław 35-39 391
Grzenkowicz Jacek Gdynia 50-54 282
Gumienny Tomasz Suchy Dwór 40-44 70
Gutowski Paweł Susz 35-39 208
Gwizdała Cezary Warszawa 45-49 66
Haibach Werner Złotniki 70-… 146
Hajducki Jarosław Elbląg 40-44 -
Herc Przemek Zamość 40-44 347
Herra Wojciech Warszawa 35-39 98
Holnicka Agata Warszawa 40-44 393
Hońko Przemysław Elbląg 30-34 243
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 116
Huzar Ryszard Malbork 40-44 179
Ignaciuk Michał Gdynia 30-34 279
Iwoła Remigiusz Gdynia 40-44 -
Jabłonowski Wojciech Elbląg 40-44 292
Jabłoński Krzysztof Olsztyn 40-44 350
Jajko Damian Brzozów 30-34 53
Jakimiuk Daniel Szklarska Poręba 18-24 284
Jakubowski Adam Warszawa 40-44 403
Jakubowski Zbigniew Otwock 45-49 304
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 88
Jamroż Robert Warszawa 35-39 63
Janusz Izabela Szczepanów 18-24 -
Jarek Grzegorz Elbląg 40-44 207
Jarochowicz Norbert Nowogard 45-49 374
Jarzabek Grzegorz Polkowice 40-44 221
Jaworski Karol Bytów 30-34 406
Jażdżewski Krzysztof Susz 25-29 117
Jedowski Maciej (Szul Daniel, Tomczyk Stefan) susz 35-39 432
Jesionowski Krzysztof Wejherowo 45-49 196
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 410
Jeziorski Piotr Zgierz 25-29 314
Jonio Katarzyna Szeligi 35-39 51
Jonio Tomasz Szeligi k. Warszawy 35-39 52
Józwik Waldemar Warszawa 35-39 411
Kaczmar Krzysztof Lubawa 40-44 -
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 95
Kadziewicz Kamilla (Szymańska Magdalena, Pałysa Joanna) Olsztyn 35-39 431
Kajdaszuk Kamil Rejowiec 30-34 413
Kalaszczyński Łukasz Płock 30-34 1
Kaliciński Henryk Piaseczno 35-39 113
Kamiński Marek Poznań 25-29 398
Kamiński Marek Warszawa 30-34 343
Karaś Beata Elbląg 50-54 316
Karaś Robert Elbląg 25-29 4
Karolak Tomasz Warszawa 45-49 44
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 30-34 158
Kasztelan Radosław Kwidzyn 35-39 293
Katana Jacek Elbląg 30-34 85
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-44 170
Kaźmierczak Łukasz Głowno 30-34 203
Kaźmierski Mariusz Elbląg 50-54 201
Kepler Juliusz Łódź 25-29 153
Kępiński Sławomir Elbląg 45-49 96
Kieres Michał Jaroty 30-34 392
Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39 353
Kinal Jakub Gdańsk 30-34 278
Kisielewski Paweł Kraków 40-44 319
Klim Paweł Borkowo 30-34 356
Klimowski Przemysław Elbląg 35-39 160
Kluczyk Artur Elbląg 18-24 108
Kluge Krzysztof Elbląg 30-34 133
Kluska Piotr Warszawa 40-44 -
Kłosowski Paweł Ryki 18-24 368
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 90
Konarzewska Marta Olsztyn 30-34 256
Kopczewski Maciej Grudziądz 45-49 263
Koper Mateusz Tczew 25-29 7
Kopij Paweł Nowa Wola 30-34 186
Korbolewski Adrian Leźno 35-39 131
Kosmala Michał Miedziana Góra 35-39 40
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 -
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 83
Kościesza Piotr Olsztyn 30-34 254
Kowalczyk Paweł Siemiatycze 30-34 202
Kowalczyk Tomasz Słupsk 40-44 363
Kowalik Dominik Gdynia 35-39 312
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 225
Kozan Iwona Sopot 35-39 274
Kozielski Paweł Warszawa 35-39 387
Kozłowski Krzysztof Chojnów 50-54 156
Krążyński Tomasz Kalisz 40-44 120
Krotkiewski Thomas Warszawa 45-49 283
Krysiak Krzysztof Warszawa 45-49 340
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 103
Krzemiński Jakub Gdańsk 18-24 -
Krzowska Dorota Lublin 18-24 -
Krzyszycha Janusz Suchy Dwór 50-54 286
Kubiak Bartłomiej Dobrcz 25-29 79
Kubiak Tomasz Dobrcz 55-59 -
Kuc Mirosław Bystra 40-44 417
Kucharski Michał Gdańsk 40-44 328
Kuciński Łukasz Elbląg 18-24 326
Kucybała Michał Piaseczno 35-39 80
Kulakowski Tomasz Warszawa 45-49 181
Kurcin Tomasz Złotów 35-39 -
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 264
Kurek Wojciech Elblag 30-34 135
Kurowski Tomasz (Elminowski Wojciech, Kachel Damian) Elbląg 25-29 427
Kurpisz-Kasprzak Magda Gdynia 30-34 303
Kurylo Jedrzej Koszalin 30-34 377
Kuskowski Marek Gołdap 35-39 39
Kwiatkowska Agnieszka Elbląg 40-44 412
Ladorucki Jarosław Toruń 45-49 171
Laluk Michal Kalisz 30-34 -
Legezynski Marcin Tomaszow Lubelski 35-39 -
Lenart Miłosz Kętrzyn 50-54 375
Leniarski Kordian Sosnowiec 35-39 -
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 288
Lewiński Andrzej Gdynia 40-44 332
Lewiński Sebastian Kwidzyn 35-39 142
Liber Paweł Elbląg 40-44 125
Licznerski Rafał Murowana Goślina 40-44 362
Lisowski Przemysław Olsztyn 40-44 257
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 212
Lubański Tomasz Gronowo Górne 40-44 -
Ładno Arkadiusz Warszawa 35-39 364
Ławicki Marcin Lubin 30-34 5
Łużyński Grzegorz Gościszewo 50-54 222
Maciesz Marcin Warszawa 35-39 -
Majchrzak Ola Konstantynów Łódzki 30-34 182
Majewska Magdalena (Olszewski Adam, Olszewska Karina) Gdynia 25-29 430
Majewski Paweł Warszawa 40-44 302
Majka Michał Elbląg 35-39 9
Makowska Maja Warszawa 25-29 416
Maksymiuk Marta Elbląg 25-29 306
Maksymowicz Anna Elbląg 35-39 275
Maksymowicz Marcin Elbląg 35-39 360
Malczyk Marcin Gdynia 30-34 126
Maliszewski Michał Straszyn 40-44 248
Małkowski Witold Pabianice 30-34 415
Manteufel Jacek Sztum 30-34 151
Marek Andrzej Malbork 35-39 261
Marianowski Piotr Warszawa 40-44 199
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 -
Markuszewski Waldemar Susz 40-44 378
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-34 323
Matkowski Jarosław Świdnica 50-54 173
Mazgaj Krzysztof Aleksandrów Łódzki 55-59 162
Michalik Małgorzata Gliwice 30-34 399
Michałowski Radosław Elbląg 40-44 154
Mienik Maciej (Łojek Bartłomiej, Kalinowski Krystian) Warszawa 45-49 424
Mierzejewski Bartosz Poznań 25-29 381
Mieszanek Krzysztof Elbląg 40-44 229
Mieszkowski Radosław Piastów 45-49 -
Mika Jakub Gdańsk 30-34 289
Mikołajczyk Kuba Zabrze 18-24 206
Mildner Hubert Olsztyn 35-39 250
Mosiński Damian Wejherowo 40-44 184
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 23
Mróz Marek Malbork 40-44 99
Naglik Marcin Warszawa 30-34 354
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 10
Nałęcz Wojciech Stare Babice 40-44 273
Niewiadowski Marcin Józefosław 40-44 -
Noga Jarek Olsztyn 30-34 400
Nowak Marcin Łomianki 40-44 64
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 197
Nowosielski Wojciech Żelechów 30-34 55
Obiedzińska Aleksandra Kwidzyn 35-39 223
Oklej Agata Warszawa 35-39 311
Olszewski Marek Lidzbark Warmiński 45-49 -
Ołowski Jakub Biskupiec 30-34 252
Ołowski Kamil Dzierzgoń 30-34 217
Opiłowski Paweł Modła 40-44 31
Orłowska Anna Toruń 30-34 97
Osiecki Edwin Konstancin-Jeziorna 45-49 60
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-34 249
Owczarczyk Dawid Białystok 30-34 78
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 74
Paczkowski Maciej Reda 18-24 165
Pająk Michał Dankowice 30-34 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 40-44 334
Pałczak Paweł Warszawa 30-34 56
Panasiuk Adrian Kolno 25-29 405
Panek Wojciech Susz 35-39 383
Parulski Grzegorz (Czerwiak Robert, Derdowski Michał) Gdańsk 40-44 429
Parzydło Marek Warszawa 50-54 65
Pastuszynska Iza Warszawa 30-34 141
Pawlak Dariusz Łódź 45-49 24
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 28
Petelski Mateusz Gdańsk 30-34 18
Peters Paweł Elbląg 18-24 175
Pękala Mateusz Ciechanów 25-29 152
Pietranik Paweł Pruszków 30-34 45
Pietrzak Arkadiusz Krzymów 45-49 188
Pięta Bartłomiej Warszawa 30-34 47
Pikorski Dominik Zabrze 18-24 -
Piotrowski Michał Sulejówek 45-49 26
Pisarek Ewelina Warszawa 25-29 422
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 86
Podgórski Krzysztof Żabieniec / Piaseczno 50-54 101
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 45-49 122
Podziewska Aleksandra Warszawa 18-24 228
Pogorzelski Daniel Elbląg 30-34 220
Pogorzelski Darek Elbląg 45-49 82
Pogorzelski Marek Warszawa 50-54 164
Pogorzelski Tomasz Gdańsk 25-29 104
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 35-39 193
Polak Bogumiła Psary 40-44 198
Polak Krzysztof Stalowa Wola 55-59 -
Polkowska Monika Skórzewo 35-39 401
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 20
Portee Wojciech Gdynia 45-49 327
Potapczuk Łukasz Warszawa 18-24 -
Pracoń Maciej Gdynia 40-44 54
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 -
Pruta Rafał Warszawa 40-44 -
Przelaskowski Wojciech Kolobrzeg 40-44 324
Przymusiński Filip Poznań 30-34 3
Pstrokonski Marek Warszawa 45-49 266
Puch Robert Elbląg 40-44 34
Pudlak Izabela Prabuty 35-39 367
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Putkowski Rafał Elbląg 40-44 200
Reszke Paweł Wejherowo 30-34 114
Rębisz Michał Mełno 30-34 259
Rębiś Joanna Piaseczno 40-44 -
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 265
Robak Piotr Koszalin 30-34 371
Rokicki Leszek Elbląg 40-44 93
Rolewicz Karol Grudziądz 25-29 414
Romański Michał Piastów 35-39 172
Rosati Marcin Konstancin 40-44 397
Różalska Aleksandra Elbląg 35-39 325
Różalski Piotr Elbląg 35-39 211
Różalski Robert Elbląg 25-29 421
Różański Kamil Elbląg 30-34 106
Rudnik Krzysztof Bytów 40-44 342
Rudnik Sławomir Białystok 45-49 183
Rudnik Wojciech Nowa Wieś Lęborska 35-39 320
Rutka Katarzyna Kwidzyn 45-49 191
Rutka Radoslaw Kwidzyn 40-44 190
Rutkowski Paweł Olsztyn 35-39 352
Rybiec Marek Józefosław 40-44 134
Rydecki Karol Elbląg 55-59 276
Rzeszutko Rafał Warszawa 30-34 84
Sacewicz Monika Warszawa 40-44 42
Sachańbinska Kalina Ozimek 25-29 21
Sanecki Piotr Pasłęk 25-29 111
Sar Zbigniew Elbląg 40-44 285
Sarapuk Krzysztof Gdynia 45-49 -
Sarna Robert Warszawa 40-44 148
Sarnowski Zbyszek Susz 40-44 358
Sawostianik Anna (Buchholc Karolina, Kreft Paulina) Gdańsk 25-29 428
Sękowski Sławomir Elbląg 30-34 174
Sieciński Emilian Susz 25-29 215
Siemianowski Sławek Susz 40-44 379
Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański 40-44 315
Sikora Julita Ligota Piękna 40-44 12
Sikora Ryszard Pasłęk 35-39 287
Sitek Bartłomiej Elbląg 30-34 317
Siwilewicz Józef Elbląg 25-29 209
Skiba Paweł Juszkowo 30-34 -
Skibicki Oskar Sopot 30-34 72
Skomski Adam Mosty 45-49 37
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 305
Smętek Andrzej Gdańsk 50-54 218
Sobiechowski Andrzej Brodnica 50-54 147
Sobieraj Wojciech Warszawa 40-44 366
Sobolewski Michał Opypy 35-39 -
Sojkowski Piotr Warszawa 30-34 251
Sokołowska Hanna Gorzeń 50-54 48
Sołtys Jan Warszawa 30-34 338
Sołtys Magda Warszawa 30-34 344
Sołtysik Bartosz Gdynia 25-29 233
Sopyła Krzysztof Purda 30-34 390
Sosiński Grzegorz Elbląg 35-39 213
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 -
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 45-49 14
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 35-39 27
Stańczak Bartosz Warszawa 35-39 394
Stawiarz Paweł Elbląg 40-44 132
Stemporzecki Tomasz Elbląg 40-44 68
Stenka Tomasz Lewino 25-29 385
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 194
Suchomska Ewelina Gdańsk 35-39 -
Suchowiecki Wojciech Olsztyn 35-39 -
Sujka Karol Olsztyn 35-39 43
Sulima Grzegorz Olecko 25-29 105
Sulkowski Michał Elbląg 30-34 112
Suski Sławomir Gdańsk 45-49 -
Swędrowski Jacek Konin 35-39 81
Swiderski Dariusz Warszawa 45-49 102
Swierczynski Robert Elbląg 35-39 144
Szabelska Ewelina Piecki 30-34 11
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 2
Szałucha Adam Sulejówek 25-29 58
Szczecki Mikołaj Gdynia 40-44 269
Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-64 361
Szczepański Marcin Gdynia 35-39 309
Szczepkowski Rafał Duchnów 35-39 349
Szczygielski Krzysztof Gdynia 55-59 272
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Szmidt Maria Ożarów Mazowiecki 18-24 -
Sznaza Tadeusz Elbląg 55-59 219
Szot Dawid Sztum 18-24 115
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 -
Szulc Maciej Elbląg 40-44 281
Szulc Wojtek Bydgoszcz 50-54 -
Szymanski Tomek Zielona Gora 35-39 159
Szyszka Leszek Elbląg 40-44 178
Śliwa Bogumił Kalisz 30-34 267
Śliwka Piotr Kraśnik 35-39 119
Śmieciński Krzysztof Olsztyn 40-44 407
Śmigielski Marek Łódź 35-39 331
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 30-34 59
Świerczewska Monika Warszawa 25-29 67
Świtalski Tomasz Szczecin 30-34 235
Tadla Paweł Ostróda 30-34 128
Tajak Tomasz Kraków 40-44 321
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 55-59 149
Tołwiński Bogusław Elbląg 45-49 301
Tomaszewicz Damian Elbląg 18-24 242
Tomaszewicz Marcin Elbląg 25-29 241
Tomaszewicz Piotr Elbląg 45-49 240
Tomaszewski Leszek Elbląg 55-59 402
Tomczuk Bartosz Kalisz 30-34 -
Trojanowski Michał Piaseczno 30-34 139
Tronina Grzesiek Opatów 30-34 169
Tuma Marcin Radom 35-39 214
Vuco Ivo Warszawa 35-39 253
Wacowski Karol Tychy 25-29 247
Walczak Mateusz Warszawa 35-39 71
Walencik Grzegorz Elbląg 30-34 296
Walesiak Mikołaj Susz 40-44 195
Waliński Mikołaj Elbląg 35-39 138
Wałpuski Adam Warszawa 18-24 61
Wasilewski Aleksander Torun 40-44 137
Wawrzyniak Karol Siemianice 25-29 336
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-44 418
Werle Michał Warszawa 25-29 389
Weyna Łukasz Elbląg 30-34 294
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-34 380
Wieszczek Krzysztof Warszawa 30-34 17
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 45-49 396
Wira Tomasz Elbląg 35-39 -
Wiśniewski Michał Elbląg 30-34 307
Witkowski Paweł Elbląg 25-29 1000
Wojciechowski Robert Elbląg 40-44 232
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 77
Wojnarowski Adam Gdańsk 30-34 271
Wolinski Sebastian Elbląg 40-44 161
Wołoszka Artur Stoczek Łukowski 18-24 355
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 45-49 210
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 339
Wójcik Damian Darłowo 45-49 123
Wójcikowski Piotr Siedlce 35-39 -
Wrzochalski Robert Gdynia 40-44 -
Wydarty Emil Gdańsk 30-34 345
Zagajewska Ewa Warszawa 30-34 57
Zając Piotr Elbląg 25-29 262
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 239
Załucka Paulina Gdańsk 18-24 231
Zarin Roman Kaliningrad 25-29 313
Zawistowski Piotr Warszawa 30-34 322
Zięba Adam Bydgoszcz 40-44 8
Zinkiewicz Piotr Gdynia 45-49 -
Zoll Michał Solec 35-39 346
Zujkiewicz Tomasz Otwock 35-39 32
Żarkowski Piotr Elbląg 25-29 136
Żukotyński Tomir Grupa 35-39 341
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon