Garmin Iron Triathlon Ślesin 2014 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamowicz Jakub Józefosław 45-49 481
Ambroż Michał Kielce 25-29 29
Andrzejewski Marek Krzyszkowo 35-39 151
Andrzejewski Piotr Świnoujście 55-59 145
Antkowiak Maciej Golina 25-29 420
Banaś Sebastian Wadowice 25-29 346
Baran Jacek Golina 45-49 237
Barszcz Marcin Warszawa 30-34 215
Bartos Michał Łódź 25-29 357
Barwiński Piotr Marki 35-39 242
Bąkowski Mikołaj Bydgoszcz 35-39 339
Bednarski Michał Łódź 35-39 122
Bezka Jarosław Toruń 30-34 141
Bielik Patryk Warszawa 18-24 244
Bieliński Marcin Jastrowie 25-29 462
Bilińska Katarzyna Banino 30-34 418
Błachowiak Jakub Leszno 25-29 376
Błachowiak Mariusz Józef Leszno 50-54 269
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 25-29 293
Bogacz Mariusz Radziejów 35-39 78
Bogdański Andrzej Gdynia 30-34 401
Bolewicz Piotr Radziejów 30-34 280
Bolmiński Piotr Warszawa 40-44 106
Boniecki Paweł Pruszków 40-44 229
Borowiak Mariusz Jary 35-39 83
Bożek Sebastian Bielsko-Biała 35-39 386
Brett Tomasz Koło 50-54 381
Briggs Sean Lipków 45-49 99
Brzozowski Bartek Warszawa 40-44 457
Budziło Adam Płock 40-44 144
Celmer Piotr Warszawa 35-39 75
Chabasiński Rafał Gryfino 35-39 368
Chmielowiec Tomasz Rudna 40-44 114
Chojnacki Artur Stare Miasto 35-39 121
Chomik Rafał Gliwice 35-39 167
Chorąziak Witold Łódź 45-49 414
Chorolewski Paweł Lubin 18-24 318
Chruścielewska Dominika Dobra 40-44 10
Chylak Kamil Warszawa 30-34 25
Cieszynski Jacek Szkocja 50-54 246
Cieślak Michał Sopot 35-39 199
Cieślak Robert Jarocin 40-44 163
Cieślak Wojciech Gdynia 35-39 182
Ciskowski Michał Gdynia 30-34 459
Cnota Bartłomiej Reda 35-39 197
Czajkowski Adam Konstancin-Jeziorna 40-44 248
Czajkowski Michał Nowa Wola 40-44 276
Czayka Krystian Warszawa 30-34 178
Czingon Mikołaj Katowice 25-29 223
Czubak Wawrzyniec Kostrzyn 40-44 274
Dabulis Jarosław Warszawa 40-44 460
Dagil Aleksander Warszawa 35-39 425
Danielski Kamil Warszawa 25-29 289
Daniszewska Katarzyna Piaseczno 25-29 245
Dąbrowski Dariusz Piaseczno 40-44 21
Dąbrowski Łukasz Ostrów Wielkopolski 30-34 287
Dąbrowski Michał Warszawa 25-29 264
Dmowski Piotr Piaseczno 25-29 64
Dobosz Andrzej Zgorzała 40-44 55
Dobrowolski Bartosz Warszawa 35-39 137
Dobrzański Bartosz Radom 40-44 482
Domirski Daniel Kobyłka 30-34 109
Dorochowicz Sławomir Gdynia 45-49 359
Drząszcz Robert Polkowice 35-39 224
Duda Marek Wrocław 40-44 69
Dulas Kazimierz Wrocław 30-34 204
Dutkiewicz Robert Kielce 45-49 363
Dyrlico Jakub Gdynia 30-34 446
Dysarz Przemysław Poznań 30-34 351
Dziadosz Robert Łady 35-39 429
Dziedzic Wadim Wrocław 35-39 160
Dziekoński Rafał Bydgoszcz 30-34 294
Dzioba Michał Sopot 40-44 181
Elżanowski Jeremi Warszawa 35-39 354
Emert Anna Gdynia 40-44 111
Emert Piotr Gdynia 40-44 110
Epelbaum Dariusz Warszawa 35-39 261
Fildebrandt Barbara Poznań 30-34 185
Fojtar Zbigniew Wrocław 40-44 156
Folga Andrzej Warszawa 40-44 97
Frankowski Marcin Lubin 40-44 190
Frąszczak Patryk Krotoszyn 18-24 303
Fudała Wojciech Warszawa 25-29 54
Garbiec Tomasz Warszawa 35-39 198
Gardecki Paweł Ostróda 18-24 421
Gardener Jacek Łowicz 50-54 11
Gąsiorowski Daniel RADZIEJÓW 30-34 367
Gąstalik Krystian Czeladź 35-39 307
Geisler Mirosław Wrocław 35-39 456
Glajc Daniel Cieszyn 40-44 71
Glesman Patryk Konin 25-29 46
Gładosz Łukasz Żukowice 30-34 355
Głogowski Adam Gdynia 18-24 2
Głowacki Jarosław Piotrków Trybunalski 35-39 123
Głuchowski Przemek Żychlin 35-39 342
Gonera Piotr Częstochowa 25-29 112
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 102
Górny Krzysztof Kalisz 35-39 337
Górny Robert Poznań 40-44 389
Górski Jakub Gdynia 35-39 128
Grabiec Tomasz Warszawa 30-34 362
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 403
Grela Marcin Kraków 30-34 285
Gronowalski Daniel Warszawa 18-24 143
Groszewski Radosław Olsztyn 35-39 192
Grygoruk Andrzej Warszawa 40-44 100
Gryzik Czesław Chorzów 40-44 94
Gumiński Piotr Piotrków Trybunalski 30-34 404
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 16
Gwizdal Wojciech Ostrów Wielkopolski 25-29 450
Haftarczyk Grzegorz Konstancin-Jeziorna 40-44 134
Haibach Werner Złotniki 65-69 70
Hańczyk Jacek Środa Wlkp 45-49 47
Hendler Maciej Warszawa 30-34 323
Herold Maciej Bydgoszcz 30-34 478
Herra Wojciech Warszawa 35-39 148
Hirt Tomasz Bydgoszcz 30-34 301
Hoffman Grzegorz Warszawa 25-29 193
Hopfer Przemysław Warszawa 40-44 263
Hoszowski Mariusz Wierzbna 40-44 211
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 63
Huzar Ryszard Malbork 40-44 164
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 45-49 415
Iwanska Anna Gdynia 30-34 475
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-44 373
Jakubowski Zbigniew Otwock 40-44 130
Janczewski Darek Warszawa 40-44 153
Janecki Robert Mrągowo 40-44 228
Janiak Piotr Ostrów Wielkopolski 30-34 283
Janiga Robert Warszawa 40-44 395
Janik Robert Katarzynów 40-44 302
Janisz Piotr Wysoka 25-29 330
Jankowski Mirosław Ostrów Wielkopolski 50-54 104
Jaroniec Adam Poznań 25-29 343
Jarosz Jakub Bartoszyce 25-29 452
Jarzyński Janusz Konin 45-49 335
Jasak-Juskowiak Edyta Poznań 40-44 179
Jasińska Alicja Szczecin 25-29 451
Jaskulski Michał Warszawa 35-39 295
Jastrzembski Piotr Zgierz 35-39 356
Jaworski Paweł Warszawa 35-39 348
Jaworski Paweł Będzin 30-34 159
Jedziniak Krzysztof Warszawa 35-39 238
Jesion Ireneusz Lubin 45-49 177
Jezierski Adam Łódź 35-39 397
Józefowicz Justyna Nowa Iwiczna 40-44 306
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 34
Jóźwiak Jakub Warszawa 35-39 58
Kacprzak Marek Józefosław 40-44 12
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 447
Kaczor Michał Kluczbork 25-29 347
Kaleta Iwona Warszawa 25-29 445
Kaleta Michał Radom 25-29 449
Kalicińska Honorata Piaseczno 35-39 20
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 140
Kamiński Wojtek Sopot 30-34 399
Kapela Mariusz Bytom 35-39 49
Kapusta Mariusz Warszawa 35-39 267
Karasiński Marcin Kalisz 40-44 453
Karczmit Danel Nysa 18-24 473
Karmowski Mateusz Kraków 18-24 431
Karolak Marcin Józefosław 45-49 388
Karp Jakub Zielonka 40-44 230
Kaźmierczak Marcin Łódź 40-44 136
Kita Tomasz Poznań 35-39 416
Klawitter Robert Bydgoszcz 35-39 32
Klíma Štěpán Posoka 35-39 454
Klomfas Miron Bydgoszcz 35-39 183
Kłys Piotr Stara Iwiczna 35-39 56
Kobiela Przemysław Tarnobrzeg 40-44 407
Koch Przemysław Warszawa 35-39 205
Kochaniak Rafał Warszawa 35-39 107
Kociemba Darek Poznań 35-39 72
Koćwin Paweł Częstochowa 35-39 463
Kolat Daniel Warszawa 40-44 213
Koniec Lech Kraków 35-39 292
Kopacz Grzegorz Blachownia 25-29 189
Koper Mateusz Tczew 25-29 208
Korol Marek Gdańsk 35-39 41
Kostecki Krzysztof Warszawa 30-34 157
Koszut Wojciech Warszawa 35-39 309
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-34 195
Kowalewska Monika Poznań 35-39 76
Kowalski Łukasz Warszawa 25-29 349
Kowalski Łukasz Elbląg 18-24 175
Kowalski Marcin Gdynia 35-39 53
Kozakiewicz Ryszard Warszawa 40-44 265
Kozioł Łukasz Dębica 30-34 375
Kozlowski Michal Warszawa 35-39 350
Kramek Tomasz Warszawa 25-29 465
Kraszewski Wojtek Warszawa 45-49 270
Krawczyk Karolina Warszawa 30-34 176
Krefta Michał Sopot 40-44 272
Kremplewski Karol Bydgoszcz 30-34 433
Królikowska Luiza Warszawa 35-39 372
Kruk Michal Zabierzów 40-44 402
Krupiński Maciej Mogilany 35-39 254
Krupowicz Marcin Warszawa 50-54 240
Krzan Grzegorz Nysa 50-54 43
Krzemiński Jarosław Toruń 45-49 171
Krzeszowski Maciej Poznań 35-39 249
Krzysztofik Jakub Łódź 25-29 430
Kubacki Marek Osiedle Niewiadów 30-34 378
Kubasik Arkadiusz Gryfino 30-34 135
Kubicki Leszek Włocławek 60-64 173
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 82
Kulakowski Tomasz Warszawa 40-44 252
Kulesza Jakub Jelenia Góra 30-34 191
Kurek Piotr Kicin-Ślesin 30-34 408
Kuś Piotr Wrocław 30-34 266
Kwasniewski Mateusz Wrocław 25-29 423
Kwiatkowski Tomasz Warszawa 45-49 331
Lehmann Adrian Swarzędz 35-39 227
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 344
Leśniewicz Mariusz Konin 35-39 187
Lewiński Paweł Ostróda 18-24 333
Lewkowicz Maciej Biała Podlaska 30-34 275
Linowiecki Dawid Radziejów 25-29 435
Lipa Ireneusz Dębica 30-34 380
Lis Paweł Warszawa 35-39 311
Lisiak Patryk Poznań 35-39 131
Luberadzka Monika Warszawa 25-29 196
Luft Mikołaj Warszawa 25-29 4
Łakomski Olek Warszawa 35-39 101
Ławicki Marcin Lubin 25-29 3
Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi 25-29 299
Łaźniak Piotr Rudzica 30-34 222
Łęgowski Michał Kalisz 35-39 448
Łoboda Karol Bydgoszcz 30-34 358
Łojko Natalia Warszawa 30-34 406
Łopiński Radosław Warszawa 40-44 405
Łuczak Bartosz Łomianki 40-44 231
Łuczyński Janusz Gdańsk 45-49 206
Łuć Wojciech Gdańsk 35-39 328
Łukasik Janusz Warszawa 45-49 422
Łypik Marzena Kraków 40-44 42
Łyskanowski Marcin Gdańsk 35-39 345
Machała Radosław Łódź 40-44 61
Maćkowski Jędrzej Warszawa 30-34 51
Madej Michał Miedziana Góra 25-29 93
Majchrzak Ola Konstantynów Łódzki 25-29 24
Majewska Małgorzata Przemyśl 30-34 186
Maliszewska Anna Swarzędz 40-44 394
Maliszewski Maciej Warszawa 25-29 129
Małolepszy Tomek Tuliszków 25-29 317
Manikało Dariusz Lipków 45-49 155
Manteufel Jacek Sztum 25-29 284
Mańdok Paweł Warszawa 40-44 329
Marek Aureliusz Świnoujście 18-24 30
Markiewicz Grzegorz Poznań 35-39 271
Markiewicz Marcin Świdnica 40-44 184
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 55-59 188
Markut Paweł Łódź 25-29 322
Masłowska Małgorzata Gdynia 35-39 410
Masłowski Andrzej Gdynia 40-44 409
Maślak Radomił Kwirynów 40-44 291
Mazdziarz Michal Warszawa 30-34 326
Mazepa Krzysztof Warszawa 40-44 73
Mazurek Artur Konin 40-44 341
Mączyński Czesław Płock 60-64 371
Meier Markus Koło 50-54 382
Meller Krzysiek Poznań 25-29 369
Miaśnikiewicz Bartosz Piaseczno 40-44 417
Michalak Slawomir Pruszkow 45-49 315
Mielczarek Krzysztof Szczecinek 40-44 127
Mieloch Artur Chodzież 30-34 305
Mierzejewska Dobrochna Poznań 30-34 314
Mieścicka Magdalena Poznań 30-34 396
Mieścicki Łukasz Poznań 30-34 387
Miłoński Jarosław Łódź 45-49 201
Misiak Grzegorz Sieradz 40-44 321
Mistygacz Bartłomiej Wierzchlas 30-34 312
Młodzikowski Marcin Gniezno 35-39 31
Młodzikowski Rafał Gniezno 35-39 278
Młotkowski Mariusz Piła 40-44 48
Moraczewska Katarzyna Magdalenka 35-39 260
Moraczewski Konrad Magdalenka 35-39 259
Moskal Szymon Sułkowice 35-39 219
Możdżonek Michał Warszawa 35-39 158
Muchorski Rafał Warszawa 25-29 165
Nadrowski Tomasz Warszawa 30-34 57
Nagórski Kamil Warszawa 35-39 458
Natkaniec Jakub Wrocław 35-39 253
Nawracaj Michał Jawor 25-29 154
Neubauer Szymon Somonino 25-29 427
Niespodzinski Robert Inowrocław 35-39 483
Noga Jarek Olsztyn 30-34 77
Nowacka Małgorzata Warszawa 40-44 383
Nowacki Tomasz warszawa 40-44 19
Nowak Adam Wojciech Warszawa 25-29 428
Nowak Dawid Łódź 30-34 95
Nowak Grzegorz Kalej 35-39 393
Nowak Konrad Warszawa 35-39 120
Nowak Paweł Łubowo 30-34 37
Nowak Roman Sieradz 30-34 320
Nowak Roman Człuchów 30-34 255
Ogrodowczyk Maciej Wronki 35-39 200
Oklej Agata Warszawa 30-34 234
Opyd Grzegorz Tarnowskie Góry 35-39 464
Ortmann Marcin Gdynia 30-34 85
Osiński Michał Truskaw 35-39 352
Ostrowski Przemysław Kalisz 35-39 319
Owczarek Tomasz Częstochowa 45-49 210
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 25-29 115
Pachulski Paweł Ślesin 50-54 96
Pardygał Tomasz Kraków 35-39 202
Pasierbiński Piotr Kanie 45-49 209
Pawlak Przemysław Ruszków Pierwszy 18-24 225
Pawłowski Albin Grodzisk Mazowiecki 45-49 139
Pawłowski Michał Babice Stare 35-39 116
Pawłowski Radosław Warszawa 35-39 62
Pecyna Agata Koło 18-24 6
Pelc-Wanielista Agnieszka Poznań 30-34 282
Pełdiak Sławomir Bolesławiec 25-29 60
Petertil Szczepan Ścinawka Średnia 40-44 479
Piątek Marcin Szczecinek 40-44 118
Piekarski Marek Bydgoszcz 40-44 467
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 44
Pietrzak Michał Jakub Szczecinek 35-39 480
Pilarska Monika Gdynia 30-34 360
Pimpicki Krzysztof Warszawa 35-39 170
Piorun Anna Kalisz 25-29 7
Piotrowicz Krzysztof Lublin 45-49 203
Piórkowski Dawid Warszawa 30-34 310
Pirek Mariusz Warszawa 25-29 74
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 150
Płowaś Marta Słupsk 35-39 296
Pogorzelski Daniel Elbląg 25-29 364
Pogorzelski Darek Elbląg 45-49 361
Pogorzelski Wojciech Tolkmicko 30-34 411
Pokorski Marek Warszawa 40-44 258
Polcyn Jan Osiek nad Notecią 50-54 35
Pomastowski Grzegorz Wąbrzeźno 60-64 440
Pomierny Tomasz Lubin 35-39 105
Popławski Piotr Łódź 25-29 327
Poważyński Arkadiusz Malcanów 30-34 36
Protasiewicz Piotr Konin 40-44 334
Przeździęk Adam Gliwice 25-29 168
Przybylski Jarosław Koło 40-44 384
Przyłudzki Marek Mikołów 35-39 256
Psyk Cezary Świdwin 30-34 443
Ptak Wojciech Ząbkowice Śląskie 25-29 84
Puchała Łukasz Oleśnica 25-29 324
Pupka Artur Ligota Piękna 50-54 13
Pyda Seweryn Blachownia 30-34 89
Rasztawicki Dariusz Zielonka 30-34 15
Remblewski Dariusz Łódź 50-54 377
Reuter Tomasz Sopot 40-44 374
Ruczka Piotr Kędzierzyn-Koźle 45-49 444
Ruzik Rafał Warszawa 35-39 432
Rybacki Piotr Odolanów 35-39 194
Rybicki Andrzej Warszawa 40-44 316
Rybkowski Grzegorz Pruszków 45-49 166
Rydecki Karol Elbląg 50-54 392
Rydzewska Elzbieta Poznań 30-34 436
Rygulski Marcin Józefosław 30-34 340
Rzeszutko Rafał Warszawa 25-29 40
Sajewicz Tomasz Warszawa 30-34 487
Salmonowicz Maciej Płock 35-39 14
Sanocka Magdalena Sopot 30-34 257
Seferyniak Jacek Warszawa 35-39 288
Sitarek Artur Piaseczno 35-39 251
Siulczyński Mariusz Częstochowa 35-39 468
Skierkowski Adam Świecie 40-44 67
Skład Tomasz Mysiadło 35-39 133
Składanowski Marek Włocławek 25-29 220
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 398
Skutkiewicz Joanna Gdynia 18-24 103
Słowiński Szymon Poznań 40-44 17
Smoczyński Maciej Mikołów 30-34 365
Sobczak Marcin Żołędowo 35-39 108
Sobczak Szymon Warszawa 30-34 304
Sobczyński Darek Gdańsk 30-34 113
Soja Karol Tuliszków 18-24 434
Solarczyk Artur Tychy 35-39 338
Sopoliński Wojciech Bydgoszcz 45-49 277
Sroka Jerzy Borzechowo 45-49 470
Stachecki Ireneusz Puszczykowo 40-44 161
Stajszczyk Marcin Bielsko-Biała 40-44 22
Stanisławski Jacek Poznań 25-29 119
Staszewski Maciej Józefosław 40-44 461
Staszkiewicz Łukasz Gniezno 30-34 241
Staszkiewicz Radosław Bydgoszcz 45-49 455
Stępniewski Sebastian Nadarzyn 25-29 125
Stolarek Sebastian Poznań 25-29 477
Stypułkowski Radosław Olsztyn 40-44 147
Sujka Karol Olsztyn 30-34 469
Supernak Tadeusz Józefosław 40-44 472
Susmanek Joanna Wrocław 25-29 485
Suwald Anna Warszawa 18-24 247
Suwart Marcin Skiba Jarosław Poznań 35-39 1
Swędrowski Jacek Konin 35-39 152
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 65
Szafraniec Artur Warszawa 35-39 28
Szałacińska Marta Wrocław 30-34 90
Szałucha Adam Sulejówek 18-24 81
Szczygieł Mateusz Łódź 35-39 80
Szela Tomasz Sędziszów Młp, 25-29 441
Szeliga Wojciech Imielin 45-49 52
Szlyk Maciej Inowroclaw 35-39 476
Szpak Marcin Gdańsk 40-44 466
Szteblich Magdalena Wrocław 30-34 400
Sztura Bartosz Malin 25-29 471
Szulc Wojtek Bydgoszcz 45-49 379
Szulkowski Jarosław Warszawa 50-54 149
Szumny Mateusz Warszawa 25-29 92
Szymański Tomasz Mysiadło 45-49 273
Szymczak Wojciech Syców 40-44 235
Szynal Bartosz Wrocław 30-34 117
Śliwińska Karolina Raciąż 25-29 413
Śliwiński Szczepan Warszawa 25-29 412
Śmigielski Marek Łódź 30-34 216
Średziński Łukasz Wrocław 35-39 419
Świątek Maciej Ostrów Wielkopolski 35-39 297
Świderski Tomasz Warszawa 25-29 438
Świerżewski Łukasz Warszawa 35-39 146
Tabaka Bartosz Kalisz 25-29 50
Tadla Paweł Ostróda 30-34 174
Tomalski Piotr Płock 35-39 59
Topa Bartek Warszawa 45-49 18
Trośniak Piotr Białogard 40-44 385
Trzeciak Piotr Sieradz 30-34 207
Turek Przemysław Kolbuszowa 30-34 236
Turowiec Adam Poznań 35-39 86
Turowski Szymon Kielce 25-29 212
Turzynski Michal Warszawa 25-29 218
Urbaniak Mariusz Warszawa 35-39 91
Urbanowicz Kamil Józefosław 35-39 33
Wacyk Mariusz Drasko Pomorskie 35-39 484
Waleńska Ewa Wrocław 35-39 439
Waleński Tomasz Wrocław 40-44 308
Wałaszek Jan Tarnów 50-54 325
Wanielista Piotr Poznań 30-34 281
Wasilewski Artur Kalisz 40-44 98
Waszak Bartosz Kołaczkowo 30-34 262
Waszak Jacek Konin 30-34 250
Wawrzyniak Bogusław Gorzyce Wielkie 45-49 390
Wenda Łukasz Bydgoszcz 40-44 290
Wereda Paweł Warszawa 40-44 486
Wesołowski Szymon Inowrocław 25-29 366
Wieczorek Grzegorz Warszawa 40-44 45
Wieczorkowski Adrian Gdańsk 35-39 332
Wielogórka Piotr Warszawa 35-39 39
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 35-39 279
Wierzejewski Marcin Kościan 35-39 313
Wietecki Łukasz Domagała Tomasz Poznań 30-34 5
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 9
Wiliński Łukasz Mińsk Mazowiecki 30-34 232
Wilkanowski Andrzej Szczecinek 40-44 142
Wiśniewski Jakub Konin 30-34 27
Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz 30-34 180
Wiśniewski Zenon Lipka 60-64 243
Witkowski Grzegorz Dywity 35-39 68
Włodarczak Witold Bydgoszcz 50-54 300
Włudarczyk Damian Puławy 30-34 124
Wodyński Robert Zgierz 40-44 8
Wojciechowska Ewa Świnoujscie 50-54 268
Wojciechowski Marcin Śmiłowice 40-44 239
Wojciechowski Tomasz Toruń 40-44 88
Wojciechowski Tomasz Janowice 45-49 26
Wojtasik Przemysław Warszawa 40-44 437
Wojtkowiak Marek Krobia 18-24 286
Wojtyło Zdzisław Starogard Gdański 55-59 298
Wolny Bartosz Poznań 35-39 353
Wolski Dariusz Aleksandrów Łódzki 40-44 370
Wójcik Radek Warszawa 40-44 162
Wróbel Dawid Wronki 35-39 79
Wyrębski Bartek Wróblew 30-34 391
Wysmoliński Rafał Biernatki 35-39 23
Wysocki Rafał Bydgoszcz 40-44 336
Zablonski Arkadiusz Warszawa 45-49 442
Zachwieja Przemysław Bydgoszcz 35-39 126
Zając Grzegorz Nadarzyn 30-34 132
Zalega Jarosław Będzin 40-44 138
Zaręba Krzysztof Warszawa 25-29 172
Zasada Witold Łódź 40-44 169
Zboralski Łukasz Poznań 35-39 426
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 424
Zegler Grzegorz Wrocław 30-34 217
Zentel Mateusz Kalisz 30-34 38
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 474
Zięba Bogumił Łódź 35-39 66
Zujewski Piotr Łódź 40-44 221
Zwoliński Radosław Łódź 40-44 233
Zych Paweł Brwinów 35-39 226
Żmuda Kacper Jawor 18-24 87
Żukowska Ewa Zielonka 45-49 214
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon